Amerykańska zapora dla prawdy zaczyna pękać!

trump_missNależy mieć nadzieję, że Putin, po ostatecznym uporaniu się z żydowskimi oligarchami, zajmie się odżydzeniem rosyjskich mediów i kultury. Wtedy, przynajmniej z Rosyjskiej strony, nie będzie żadnych przeszkód do pojednania między naszymi Narodami.

autor: dr nowopolski 

Prawdziwy rozmiar zwycięstwa Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich zapewne nigdy nie będzie znany.  Wiemy jedynie, że był wystarczająco duży do zneutralizowania ich „korekty” przy pomocy rutynowych fałszerstw, takich jak choćby odkryte przez sztab Prezydenta-Elekta dwa miliony „martwych dusz”, które zapewne „głosowały” na Clinton.
 .
Czas pokaże, czy Trump spełni oczekiwania zdesperowanych Amerykanów, czy też zdradzi lub „polegnie na polu chwały” w przenośni lub dosłownie.
.
Dr Paul Craig Roberts, w swym najnowszym artykule[i], analizuje zasadnicze szanse i zagrożenia dla tego „niesystemowego” prezydenta.  Konkluduje, że jeśli takie metody jak przekupstwo, szantaż, prowokacje, destabilizacja państwa, wewnętrzny sabotaż,  nie przyniosą sukcesu, to oligarchia finansowa nie zawaha się dokonać na niego zamachu.  Jeśli z tych lub innych przyczyn misja Trumpa nie powiedzie się, Amerykę czeka krwawa rewolucja.
.
Zmian jakościowych zachodzących obecnie w społeczeństwie amerykańskim nie da się już zatrzymać.  Najważniejszą jest przełamanie monopolu korporacyjnych mediów w stosunku do poglądów przeciętnego Amerykanina.  Obserwujemy dziś ten magiczny moment, w którym impulsy z pustego brzucha przeważyły u niego nad impulsami z pustej (kontrolowanej przez koszerne media) głowy!  Osobiście nie wierzyłem, że dożyję takiego momentu. A jednak!  Gdyby jeszcze taki „cud” wydarzył się w społeczeństwie III RP, to nie potrzeba by było drugiego „cudu nad Wisłą”!
.
Miarą tej przemiany może być wzrost do medialnej prominencji „niszowego oszołoma” z telewizji internetowej  Infowars.com [ii], Alexa Jonesa.  Od wielu lat prowadził on kampanię uświadamiania Amerykanów, ignorowaną lub wyśmiewaną przez przygniatającą większość „rozumnego społeczeństwa”.  Infowars była jedyną znaczną telewizją, niezależną od Trumpa, wspierającą jego kampanię wyborczą.  W ostatnim okresie forum odbiorców programów Alexa Jonesa urosło do ogromnej ilości 20 milionów[iii],  przewyższając swą liczbą wielkie korporacyjne telewizje amerykańskie!
 .
Odwrotną stroną medalu jest sytuacja w rosyjskich mediach.  W obliczu zmasowanego ataku zachodnich korporacyjnych mediów na Rosję,  Putin zmuszony był rozbudować obcojęzyczne serwisy informacyjne by docierać z autentyczną informacją  do zagranicznych odbiorców.  Jak zwykle w takich momentach z okazji starają się korzystać Żydzi, umacniając swe pozycje zarówno w rosyjskojęzycznych jak i obcojęzycznych sekcjach publicznych mediów Federacji.
 .
 .
Główny opiniotwórczy program w telewizji RTR Planeta[iv] prowadzi  Włodzimierz Sołowiow[v].  W jego programach gromadzą się przedstawiciele wszystkich znaczących narodowości, ras,  religii, opcji politycznych i filozoficznych, w tym „Polacy”, tacy jak Zygmunt Dzięciołowski czy Jakub Korejba[vi].  Mają oni jednak jedną wspólną cechę, a mianowicie żydowskie pochodzenie; od Włodzimierza Żyrinowskiego[vii] do Włodzimierza Sołowiowa. Powoduje to pewne „spłaszczenie” obrazu politycznego, zwłaszcza w często omawianym temacie Bliskiego Wschodu, gdzie zagadnienie Izraela jest przedstawiane wyłącznie w superlatywach.  Jeszcze gorsze rezultaty, w oczach każdego uczciwego odbiorcy, stanowią  narastające próby gloryfikacji tak zwanej żydokomuny ze Stalinem i Leninem na czele.  Retorycznym wydaje się być pytanie, jakie odczucie mogą mieć mieszkańcy Polski, kiedy słyszą że Stalin i Lenin to wielcy przywódcy, a powojenna bolszewicka okupacja Polski, połączona z rabunkiem jednej trzeciej terytorium II RP, to „wyzwolenie”?
.
Polskojęzyczna sekcja Sputnika[viii], miast koncentrować się na łataniu rozdarcia pomiędzy Polakami a Rosjanami, zaczyna „pouczać”  Polaków, jak przykładowo piórem Agathy Rosenberg, samozwańczo określającej się mianem „polskiej publicystki”, nawołującej Polaków do nazywania wrocławskich ulic nazwiskami niemieckich architektów[ix], lub Marcela Szpaczyńskiego grożącego nam  aneksją Poznania przez Niemców za ewentualne próby odzyskania polskiego Lwowa[x].
.
Należy mieć nadzieję, że Putin,  po ostatecznym uporaniu się z żydowskimi oligarchami, zajmie się odżydzeniem rosyjskich mediów i kultury.  Wtedy, przynajmniej z Rosyjskiej strony, nie będzie żadnych przeszkód do pojednania między naszymi Narodami.

[x] https://pl.sputniknews.com/opinie/201611034176099-Polski-Lwow-Oddac-Polsce-Zachodnia-Ukraine-Marceli-Szpaczynski/

.

za:http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/134968,amerykanska-zapora-dla-prawdy-zaczyna-pekac

Zapisz

Reklamy

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Amerykańska zapora dla prawdy zaczyna pękać!

 1. julius

  W Rosji nie ma ani jednej ruskiej szkoły narodowej

  Spróbuj otworzyć ruską szkołę narodową, gdzie dzieci – tylko ruskie rodzice – tylko ruskie, nauczyciele – tylko ruskie, podręczniki napisane – tylko po rusku.
  I nie pozwól uczęszczać dzieciom żydowskim do tej szkoły. Spróbuj tego! Dostajesz natychmiast etykietkę „faszysta”, „nazista”, „rasista”, „hitlerowiec”.
  Żydzi mogą być faszystami, Ruscy – nie.
  Dziś, działa wiele żydowskich szkół narodowych w Rosji.
  Jak to funkcjonuje?
  Dzieci – Tylko Żydzi. Rodzice – tylko Żydzi. Nauczyciele – tylko Żydzi. Książki – tylko żydowskie.
  Przyjmowanie Ruskich(i wszystkich innych nie-Żydów) jest zabronione w tych szkołach.
  Tylko ochrona szkół żydowskich jest dla „ruskich lokaji” (Specjaliści w karate i innych sztukach walki) dozwolona.
  Finansowanie tych szkół żydowskich pochodzi z budżetu państwa, z kradzieży pieniędzy rosyjskim podatnikom.
  Żydowski system edukacji jest zamknięty dla nie-Żydów.
  W tych szkołach, system edukacji opiera się na idei przestępczej „narodu wybranego”, pełny pogardy i nienawiści do nie-Żydów.
  Synagogi – to nie tylko kościoły żydowskie, również szkoły i ośrodki szkoleniowe „narodu wybranego” na bazie radykalnej ideologii judaizmu, centra żydowskiej międzynarodowej mafii.

  Polubienie

  • Julius:

   „W Rosji nie ma ani jednej ruskiej szkoły narodowej”

   Federacja Rosyjska jest państwem wieloetnicznym (a nie tylko rosyjskim), zamieszkiwanym przez, o ile się nie mylę – ze 150 przeróżnych większych i mniejszych grup etnicznych. Rosjanie stanowią naturalnie absolutną większość (ok 80 %), ale nie wszędzie. Na Syberii już nie – tam są mniejszością. Co jest zresztą zrozumiałe, gdyż etnicznie ogromna większość terytorium FR (w tym cała Syberia) jest nierosyjska. Hasła Rosja dla Rosjan, czy rosyjskie szkoły narodowe pachną szowinizmem a nawet rasizmem. Inna rzecz – zgodnie z rosyjską konstytucją „Rosjanin” to każdy obywatel FR bez względu na etniczne korzenie.

   Sprawa żydowskich szkół…
   W czym widzisz problem – jeśli mają swoje szkoły, to mniej ich chodzi do państwowych rosyjskich szkół. Ponadto nie trzeba ich wyszukiwać – sami się „demaskują”. I nie tylko żydowskie szkoły są w FR. Na Syberii znajdziesz szkoły, gdzie wszyscy uczniowie i wszyscy nauczyciele są np. Buriatami czy Jakutami. A to z tego powodu, że w promieniu 1000 km nie ma ani jednego etnicznego Rosjanina.
   Wszystkie szkoły w FR są finasowane z budżetu. A wszyscy mieszkańcy (także żydowscy) dokładają do niego – bezpośrednimi podatkami (jeśli pracują lub mają własny biznes) lub pośrednimi – np. przy zakupach (odpowiednikiem „polskiego” VAT). Więc w czym widzisz problem?

   Odnoście samego tekstu – nie pojmuję, jak można skarżyć się np. na Żyrinowskiego? W jedym z wywiadów opowiadał A. Siwak, że to właśnie Żyrinowski zainicjował publiczną debatę w Rosji, domagając się zamknięcia dla Żydów możliwości zajmowania przez nich ważnych stanowisk w aparacie państwowym, prokuraturze i sądownictwie. I takie prawo uchwalono, z tym że nie mówiło ono o Żydach a o „innostrańcach”. Nawet sama Merkel interweniowała wtedy u Putina, protestując przeciwko „dyskryminacji” etnicznej Żydów, ale nic nie zdziałała. Bo Putin zapytał ją – ilu Polaków czy Rosjan jest w izraelskim knesecie?
   Przy sprawie „Żydów” w Rosji czy Polsce należy pamiętać o tym, że nie każdy z nich jest wtyką służącą żydowskim interesom. Nie każdy kto ma żydowskie korzenie to syjonista. Niejeden w pełni zasymilowany (w Rosji czy Polsce) „Żyd” lepiej służy swojemu nowemu krajowi (Rosji czy Polsce) niż niejeden odmóżdżony Rosjanin czy Polak. Wrzucanie do jednego wora wszystkich Żydów, zwłaszcza tych w pełni zasymilowanych, z Żydami pełniącymi obowiązki Rosjan czy Polaków to i głupota, i nikczemność, i zwykły szowinizm, żeby nie powiedzieć rasizm. Owi patryjoci, co tak wszędzie węszą „Żyda”, niczym nie różnią się od tych szowinistycznych Żydów, którzy wszędzie węszą goja.

   Człowieka ocenia się po jego czynach i postępowaniu – a nie po „korzeniach”…

   Polubione przez 2 ludzi

   • Opolczyk: „Niejeden w pełni zasymilowany (w Rosji czy Polsce) „Żyd” lepiej służy swojemu nowemu krajowi (Rosji czy Polsce) niż niejeden odmóżdżony Rosjanin czy Polak. Wrzucanie do jednego wora wszystkich Żydów, zwłaszcza tych w pełni zasymilowanych, z Żydami pełniącymi obowiązki Rosjan czy Polaków to i głupota, i nikczemność, i zwykły szowinizm, żeby nie powiedzieć rasizm. Owi patryjoci, co tak wszędzie węszą „Żyda”, niczym nie różnią się od tych szowinistycznych Żydów, którzy wszędzie węszą goja.”

    Opolczyk, mnie byłoby trudno bardziej się z Toba zgodzić, jak zapewne się domyślasz.

    Pamiętasz co się stało jak wspomniałem na tym blogu o moim uznaniu dla takich polskich Żydów jak, na przykład, Tuwim. Natychmiast zostałem zaatakowany i wyśmiany, między innym, przez ”Słowianina”, ale też, niestety, przez wielu innych tu piszących. (Jakiś fanatyczny, anty-semicki polski świr zaczął mi wulgarnie ubliżać pisząc, z głupia frant, swą prostacką angielszczyzną. To, co napisał o Szewińskiej i Ułamie jest absolutnie odrażające i patologiczne.)

    A przecież, śmiem twierdzić, Tuwim władał językiem polskim lepiej niż 99.9 procent Polaków. To jeden, ale nie jedyny przykład na jego imponującą asymilację w kulturze polskiej: ograniczyłem się, bowiem, w moim dla niego uznaniu tylko do przypomnienia jak ważną rolę odegrała w Polsce jego poezja dla dzieci polskich. (Dla mnie, oczywiście też.)

    Takich Żydów powinniśmy jak najbardziej cenić i popierać, bo taka postawa polityczna ma tylko i wyłącznie pozytywne aspekty i konsekwencje. Politycznie biorąc jest bezdyskusyjnie jak najbardziej pożądana. Każda prawdziwie polska partia polityczna powinna zająć takie stanowisko w swoim programie. Ślepy, wulgarny anty-semityzm jest tak nieludzki i absurdalny jak ślepa, wulgarna polonofobia.

    O czym tu mowa?! O „ewidentnych oczywistościach”, że tak się wyrażę.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Canassatego

    Dobrze wiesz, że w tej kwestii nie ma pomiędzy nami absolutnie żadnej różnicy. I nie dam zakrzyczeć się nawiedzonym żydofobom.
    Znam osobiście kilku takich w pełni zasymilowanych – trudno ich nazwać „Żydami” – bo mają mentalność i tożsamość Polaków. I są Polakami pochodzenia żydowskiego.
    Patriotyzm z żydożerstwem nie ma nic wspólnego. Inna rzecz – także wśród Żydów pozostających przy tożsamości żydowskiej jest cała masa normalnych, porządnych ludzi. Czy mam na nich szczuć tylko dlatego, że są Żydami? Kiedyś nawet poparłem i opublikowałem u mnie na blogu apel żydowskiej organizacji potępiającej politykę Izraela wobec Palstyńczyków:

    https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/jewish-voice-for-peace-zydowska-organizacja-w-obronie-palestynczykow/

    Nie dam się naszczuć na kogokolwiek tylko ze względu na jego pochodzenie czy tożsamość. Z szowinistami nigdy nie będzie mi po drodze.

    Polubione przez 1 osoba

 2. paziem

  Rzeczywistość zaczyna coraz gwałtowniej dobijać się do świadomości społeczeństw. Zdesperowani Amerykanie rozpaczliwie usiłują znaleźć wyjście z błędnego koła „demokracji” . Stąd też głosy milionów biedoty na tego miliardera.

  Zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA spowodowało szok w zachodnim establishmencie. Niemiecki Der Spiegel określił to nawet mianem „politycznej katastrofy”.[i] To „nieprzewidziane” zwycięstwo „pozasystemowego” kandydata obnażyło stopień skorumpowania „wolnych” zachodnich mediów. Przedwyborcze prognozy wszystkich bez wyjątku „wybitnych” publicystów , „ekspertów” i analityków ze wszystkich „demokratycznych” państw świata nie dawały mu cienia szans, a kampania oszczerstw pod jego adresem równać się mogła jedynie z anty-putinowską.

  Niespotykana jednogłośność wszystkich zachodnich „specjalistów” ilustruje skalę totalnej zależności tychże w stosunku do nieformalnego ośrodka oligarchicznej władzy globalistów. A przecież wystarczy jeden rzut oka na niezmanipulowane reportaże przedwyborcze[ii] , by uświadomić sobie całkowite zakłamanie rzeczywistości oferowane przez media zachodnim społeczeństwom ( także obywatelom IIIRP).

  Rzeczywistość zaczyna coraz gwałtowniej dobijać się do świadomości społeczeństw. Zdesperowani Amerykanie rozpaczliwie usiłują znaleźć wyjście z błędnego koła „demokracji” . Stąd też głosy milionów biedoty na tego miliardera.

  Odsunięcie Hitlery Clinton od czerwonego nuklearnego guzika, daje szansę przetrwania naszego globu, nie gwarantuje jednak sanacji, ani dla Ameryki, ani jej unijnych wasali. W przypadku III RP, utrudni nieco amerykańskiemu agenturalnemu reżimowi w Warszawie wypełnianie swych „obowiązków”.

  Natomiast bezsprzecznie jedno zostało osiągnięte; przedarcie się do świadomości Amerykanów, poprzez mgłę dokumentnego zakłamania, obrazu realnej rzeczywistości. Bez tego żadne próby sanacji nie mogły mieć miejsca.

  O ile Amerykanie zaczynają coś pojmować, o tyle obywatele III RP tkwią nadal w błogim przeświadczeniu o swej wolności, dobrobycie i świetlanej przyszłości. Oczywiście ścierają się wśród nich dwa główne „nurty polityczne”, zwolenników „euro integracji” i „euroatlantyckiej integracji”. Pod przywództwem wspomnianych wyżej „wybitnych ekspertów i przywódców”, toczą dyskusje o tym kto „da nam” więcej Unia, czy Ameryka? Alternatywa „wzięcia sobie czegoś samemu”, lub przynajmniej „nie dawania innym” nawet im w głowie nie zaświta. Ale zmiana dotrze i do III RP, tyle że z zewnątrz. Dlatego też otwartym pozostaje pytanie komu ona korzyści przyniesie?

  [i] http://www.spiegel.de/international/world/donald-trump-election-win-means-instability-for-the-world-a-1120464.html
  [ii] http://ignacynowopolskiblog.salon24.pl/733541

  za:http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/134930,iii-rp-na-progu-zmian-jakosciowych

  Polubione przez 1 osoba

 3. Muniaas

  A czy ktoś na dobrą sprawę pomyślał o tym aby edukować w duchu patriotycznym dzieci z domu dziecka albo ludzi ulicy nie będących pod wpływem otoczenia(no i rodziny oczywiście) ani propagandy?Może oni w przyszłości stworzyliby fundament pod obalenie władzy żydków w naszym kraju.

  Polubienie

 4. Autor napisał:
  „Należy mieć nadzieję, że Putin, po ostatecznym uporaniu się z żydowskimi oligarchami, zajmie się odżydzeniem rosyjskich mediów i kultury. Wtedy, przynajmniej z Rosyjskiej strony, nie będzie żadnych przeszkód do pojednania między naszymi Narodami.

  To prawda. Przeszkody – te same, co w Rosji – zostaną wtedy u nas. A tych Putin z pewnością nie zlikwiduje, to musimy zrobić my sami.

  Polubione przez 1 osoba

 5. zydozerca

  bankier.pl 12.11.2016
  Bankierzy cieszą się z prezydenta Trumpa….
  komentarze :
  Wiadomo, że za Trumpem stoi Soros…W kampanii za finanse Trumpa odpowiadał Stevie Mnuchin, były bankier Goldman Sachs i Soros Fund Management.

  Polubienie

 6. zydozerca

  Europa jest w regresie demograficznym; będziemy potrzebować napływu ludzi, by podtrzymać dobrobyt gospodarczy – mówi b. premier Szwecji Carl Bildt. Jak przekonuje, nie byłoby obecnego wzrostu szwedzkiego PKB, gdyby nie imigracja do tego kraju w ostatnich 20-25 latach.
  fakty.interia.pl

  – ludobójca oskarżony o zbrodnie wojenne na Bałkanach,w Sudanie,na Ukrainie,…..

  Is weapon-export industry behind US & Carl Bildt’s Sweden Foreign Offices instigating war in Ukraine? | The PROFESSORS’ BLOG – Science …
  https://professorsblogg.com › 2014/05/07

  CARL BILDT IMPLICATED IN SUDAN’S GENOCIDE

  Carl Bildt: hovering between prison and the Ukrainian Premiership

  doubtingsteven.blogspot.com
  Kangoroo group -Anna Maria Corazza Bildt,Carl Bildt, EU leaders…

  Polubienie

 7. zydozerca

  The Last Years of Bildt? rixstop.com

  Covering a career from 2010 and forward.
  2010: WikiLeaks broke globally on 5 April with the release of the shocking Collateral Murder video.

  Polubienie

 8. Pingback: Amerykańska zapora dla prawdy zaczyna pękać! — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ – komp13

 9. zydozerca

  kommersant.ru /12.11.2016/
  D.Trump oświadczył,że nie zamierza oskarżać Killary z powodu maili ,bo ma ważniejsze sprawy na głowie – w kampanii twierdził :”powinnaś gnić w więzieniu”;
  maszkara Chelsea Clinton zamierza dostać się do kongresu.
  W związku w wyborem Trumpa przez żydobanksterię Wlk Brytania wzywa kraje UE do podniesienia wydatków na ” obronę” do 3 % PKB

  Polubienie

 10. Trump namaszczony przez Chzarskich satanistów

  Polubienie

 11. Trump – marionetka oświeconych

  Polubienie

 12. julius

  The electoral college could still stop Trump, even if he wins the popular vote
  Donald Trump will be the GOP’s presidential nominee. Within the party, talk of a brokered Republican National Convention or even a supporting a third-party candidate has circulated among those hoping to stop him from becoming the next president, leaving Trump antagonists across the spectrum to ponder whether there’s any fail-safe left, after November, to stop a Trump administration from becoming a reality.
  There is. The electoral college.
  If they choose, state legislators can appoint presidential electors themselves this November, rather than leaving the matter of apportioning electoral college votes by popular vote. Then, via their chosen electors, legislatures could elect any presidential candidate they prefer.
  Całość
  https://www.washingtonpost.com/posteverything/wp/2016/03/17/if-no-one-else-stops-trump-the-electoral-college-still-can-its-in-the-constitution/

  Polubione przez 1 osoba

 13. zydozerca

  D.Trump wycofuje się po kolei z realizacji obietnic wyborczych ,
  a Killary oskarżyła o sprawstwo swojej przegranej J.Comeya z FBI.
  Szef NATO J.Stoltenberg „ostrzega” Trumpa,że sojusz z aliantami jest nienaruszalny.
  Podobnie jak w Polsce,Amerykanie albo nie poszli głosować z braku kandydata /zwł.młodzi/,albo wybierali mniejsze zło.
  Rzygać się chce pod ciężarem tej żałosnej żydowskiej supremacji i skurwienia/tchórzostwa gojów,którzy na nią przyzwalają.

  Polubienie

 14. zydozerca

  Trump’s Worse Than Bush and Obama Because You Think He Isn’t
  By Land Destroyer
  Global Research, November 12, 2016

  Polubienie

 15. Tomek

  Honory dla autora że zauważył zażydzenie rosyjskich mediów, w tym Sputnika czy RT.

  Polecam na przykład taki materiał: https://pl.sputniknews.com/foto/201611104219888-kto-zostanie-miss-bumbum-2016/

  Polubienie

  • Rosyjskie media być może nie we wszystkim są prawdomówne, ale idealnych mediów też nie ma. Niejednokrotnie mam też nieco inne zdanie niż punkt widzenia promowany w niektórych artykułach choćby na Sputniku. Niemniej na tle mediów zachodnich wyróżniają się pozytywnie. O wiele więcej tam wolności słowa i różnorodności punktów widzenia niż w zachodnich szczekaczkach. A ów link czego ma dowodzić? Zażydzenia mediów? To media mają być tylko śmiertelnie poważne jak zawał serca, zero luzu i rozrywki a wręcz może powinny promować pruderię i świętoszkowatość? 😉

   Polubienie

  • Tomek

   Przemex, świętego nie będę z siebie robił. Natomiast powinieneś wiedzieć że promowanie pornografii, wszelkich zboczeń, skatologii w kulturze to domena żydów.

   Co do scenariusza wszystkich konkursów missek, czy wiesz że jest to ZAWSZE modyfikacja scenariusza aukcji niewolników? Wiadomo że handel niewolnikami (bardzo zyskowna dziedzina handlu międzynarodowego) zawsze był i ciągle jest zdominowany przez żydów. Dlatego mam negatywny stosunek do tego typu imprez.

   Polubienie

   • Nie tak znowuż do końca żydów, masy gojów w ten biznes są zaangażowane i również ciągną z tego zyski. Po za tym w czasach kiedy chrześcijaństwo panowało niepodzielnie w Europie pomimo oficjalnej świętoszkowatej retoryki dość było zboczeń, pedofilii, homoseksualizmu, prostytucji i tym podobnych zjawisk nawet w samym Watykanie. Religia sama masą kretyńskich i krępujących przykazań, zakazów i nakazów przyczyniła się do wybuchu czegoś co nazywa się „rewolucją obyczajową”. A co nie wypełzło na wierzch nie wiadomo skąd i nie powstało nagle tak jakby wcześniej ludzie byli święci a po prostu było przez wieki ukrywane pod grubą maską chrześcijańskiej pruderii. Maska ta jedynie w pewnym dogodnym momencie po prostu została zdarta. Gdyby nie te dwa tysiące lat panowania świętojebliwej ideologii nie byłoby teraz aż takiej fiksacji na punkcie erotyki. W tym temacie tak jak w wielu innych staram się być raczej po środku, skrajne opinie uważam za szkodliwe. Jasne że rozwiązłość seksualna jest szkodliwa, nachalne promowanie zboczeń również. Uważam że pornografia powinna być zakazana dla dzieci do momentu wejścia w dorosłość choć rodzice powinni w międzyczasie wpajać dziecku zdrowe podejście do tematu a nie bajdurzyć że seks i wszystko co z nim związane jest „grzechem” albo z przeciwnej strony barykady wmawiać że można kiedy się chce ile chce i z kim chce bez jakichkolwiek ograniczeń. Ciężka pornografia powinna być zakazana całkowicie, bo to tylko same bajki i szkodliwa fikcja z wielu powodów. Niemniej całkowicie golizny, także z przestrzeni publicznej i ogólnego zainteresowania ludzi erotyką się nie wyeliminuje ani nie zdusi, nie ma takiej opcji a wręcz przyniosło by to efekty odwrotne od zamierzonych. Tak już człowiek jest skonstruowany. 😉

    Polubienie

 16. Edward

  Utozsamianie szowinizmu z nacjonalizmem jest impotencja intelektualna.
  A jaki to procent jest tych dobrych zydow ?Promile.Ja paru znam i tez ich
  cenie.Oni jednak nie mieli i nie maja zadnego wplywu na bieg wydarzen.
  Zydostwo ma nas wszystkich w pogardzie i o tym trzeba pamietac.Tam gdzie
  zydostwo ma wladze tam zawsze jest bieda gojom-w tym wgledzie nie ma co
  duskutowac.Wielu zaufalo opinii ze zydzi to tacy sami ludzie jak my wszyscy
  -skonczyli tragicznie!!!Podam tylko dwa przyklady.Sobieski nie mial zludzen
  ze zydzi to porzadni ludzie i powierzyl swoje zdrowie lekarzowi zydowskie-
  mu.I to wlasnie ten lekarz najzwyczajniej go otrul.
  Traugutt rowniez mial podobna opinie o zydach i zatrudnil Goldberga (chyba
  tak sie nazywal) jako najbardziej zaufanego doradce.Ten od pierwszych chwil donosil rosjanom o wszystkim co robil Traugutt.Final byl taki ze Goldberga car wynagrodzil za uczciwa wspolprace a Traugutta pedzili na piechote na Syberie!!!

  Polubienie

 17. Mirka

  Zydomason Putin niszczy naród rosyjski wszystkimi sposobami ,
  robi to na zlecenie żydowskiej miedzynarodowej mafii .
  Czy Zydomason Wowa Szelomow jako Putin może cokolwiek odzydzic ?
  To zydowski pionek i pajac , kryminalista – wg moralnych kryteriów .

  Polubienie

  • anonim

   Taaa jasneee.. masoni, geje, weganie, i inne kacapy. Strach sie bac. …
   Ja sie jednego obawiam, ze do wladzy dojda takie religijne zjeby i cofna swiat w rozwoju vide – prawda2.info polecane dzialy „pierdolnia” „medycyna” „nauka i kosmos” tu uwaga: glownymi tam piszacymi sa , uwaga, wykladowcy i nauczyciele!.
   Ps. Po gescie religijnym uczynionym na Placu w Moskwie przez naczalnogo jenerala Szojgu, to zaczynam miec w tej kwesti duze obawy

   Polubienie

 18. Edward

  Do Mirki – albo jestes nacpana zydowskimi mediami albo jestes
  zydowka.Takie kosmiczne brednie pisac!!! Czy ty myslisz ze Polacy
  sa az takimi kretynami???????

  Polubienie

 19. Re: Edward…
  Polacy w Polsce w wiekszosci sa idiotami, ale tutaj na tym blogu w wiekszosci czytajacy I komentujacy nie sa idiotami…ani bynajmniej durniami…
  A wiec „mirka” „pali glupa” albo „naslana” na zarobek…..

  Nie ma czym I kim sie przejmowac… Robic swoja, pisac co faktycznie sie dzieje I nie „gloryfikowac” zydowkskich „zapedow” w wersji patriotycznej…
  =========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s