Narodo-f-cy IIIŻydo-RP na 11 listopada – szmonces

To tylko część elity narodo-f-ców, tych usiłujących wykpić i wywieźć Polaków na rozdroża polityki – nomen omen stojących na Placu na Rozdrożu, gdzie Żydzi pozwolili ustawić pomnik R.Dmowskiego – i pewnie lokalizacja pomnika nie była przypadkowa.  – D.Kosiur

 

 

Impreza narodo-f-ców przy pomniku R.Dmowskiego

za: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/

Narodowcy na Placu Na Rozdrożu świętują przez cztery dni, do 13-go XI stoi na Placu 15-metrowy Krzyż, nawiązujący do Krzyża z Giewontu z roku 1901, podświetlony biało-czerwonymi lampkami. Żeby Polacy wiedzieli, skąd się w narodzie obudził Duch Niepodlełości.

Dawało się odczuć napięcie. Wszystko się nam pomieszało. Dwóch rosłych młodzieńców, którzy mieli nieść wiązankę zbaraniało, bo Pan Naczelnik sam ją wziął, a była spora, nieco większa od Niego. Podążali owi dwaj PiS-owcy za Nim niosąc podpórkę, co wniosło nieco humorystycznego akcentu. (…) Ja też straciłem rezon, a przecież wszyscy wiedzą, że jestem wygadany i skomentowałem sytuację, że oto niekoronowany król polityki polskiej jest dzisiaj z nami. Wszystkim się to zmieszanie jakoś udzieliło, szczególnie po tym, jak zamiast zaanonsować Stronnictwo Pracy, które miało wręczyć Naczelnikowi statuetkę Dmowskiego, poprosiłem Pana Naczelnika o zabranie głosu. Ten grzecznie odpowiedział, że nie udzieli wypowiedzi i odszedł. (…)
No i taka to wzruszająca chwila nas wszystkich zaskoczyła.
Pan Naczelnik nosi w sobie Majestat Rzeczypospolitej i to wszystko dlatego. Polska to nie jest lada jaka firma, ale to jest potęga emocji i historycznych odniesień.
Myślę teraz, że przy najbliższej okazji, jak się spotkamy z Panem Naczelnikiem pod pomnikiem Dmowskiego na Placu Na Rozdrożu – to już wszystko będzie łatwiejsze. Kaczyński też przecież nie ma łatwo. Nieść takiej wagi Sprawę. Nikt sam tak Wielkiej Sprawy jak Polska unieść nie zdoła. Dlatego należy się Panu Naczelnikowi nasze wsparcie.
Niech Pan popatrzy jak się nerwowo poruszyło Żydowstwo z Gazety Wyborczej i TVN-u, na wieść że się Polacy garną do Naczelnika. Oni się tam przy Nim kłębią od zawsze i się teraz boją, że Polacy ich wyprą z posad. I to jest właśnie to. I o to chodzi.

Eugeniusz Sendecki

No wypieraj Pan, wypieraj. Widzę, że prowadzicie z narodo-f-cem M.Kowalskim i z pastorem P.Chojeckim skoordynowane działania narodo-f-e na rzecz wsparcia Żydo-PiS – rozumiem, żydo-katolicy razem dla Polin. Nauka ojców Kościoła, że „nacjonalizm jest herezją, a antysemityzm grzechem” nie poszła w las. – D.Kosiur

*       *      *

W odpowiedzi panu Romanowi Kaflowi

Szacunek dla patriotów to ważna sprawa. W cywilizacji polskiej taki szacunek jest wymagany.
(…)
Prezes SND (Stronnictwa Narodowego im. R.Dmowskiego – prezes L.Wasiak, także już generał) zamanifestował szacunek wobec niekoronowanego króla polskiej polityki, Naczelnika Państwa, Jarosława Kaczyńskiego. To jest ważny gest. Niech Pan zobaczy, jak bardzo Żydów to zaniepokoiło. Odpowiedzieli kontr-akcją. Zainicjowali medialne kontr-uderzenie, pojawiło się mnóstwo antypolonizmu i niestety – wielu Polaków się znowu dało nabrać, powieść drogą absurdalnej wrogości przeciwko swoim własnym uczuciom narodowym.
A Pan, Panie RomanKa? Po czyjej jest stronie? Po stronie szczerych i oddolnych działaczy narodowych, którzy się wzruszyli obecnością Naczelnika Państwa przy pomniku Dmowskiego przy Krzyżu z Giewontu, czy po stronie plwaczy, antypolków, hasbarry, Michnika i Łuczywo?
Panie RomanKa? Jakie są Pańskie uczucia? Uporządkowane według cywilizacji łacińskiej, czy zarządzane przez Michnika, Łuczywo i TVN?

Eugeniusz Sendecki

 

 

Wybrał i zamieścił: D.Kosiur

PS

Nie powinna budzić zdziwienia estyma, jaką kompanija narodo-f-ców z Eugeniuszem Sendeckim na czele obdarza „naczelnika” IIIŻydo-RP oraz jej prezydenta Maliniaka, wszak wszystkich ich razem łączy żarliwie uprawiana, ta sama żydo-katolicka religia i wszyscy ochoczo i dzielnie przy krzyżu stają.

2r6igeo

A Maliniak-prezydent nawet na czyn wielce chwalebny i najważniejszy w całej jego karierze, potrafił się zdobyć.

andrzej-duda_24106106

puscic-oczko-naklejka-na-laptopa

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “Narodo-f-cy IIIŻydo-RP na 11 listopada – szmonces

 1. Dla Polaków patriotyczna imprezka na ulicy + jedzenie świni–bez przełożenia na codzienne życie….Ot taka to narodowa wolność..Teatralna rekonstrukcja II syjo-RP..
  A na Wiejskiej szabesgoje wyprzedają ostatki suwerenności Polski – codzienna rzeczywistość…
  Jest impreza, jest zabawa…i jest biznes..

  Gawroński na porę jedsienno-zimową – przypomina

  Polubienie

 2. zydozerca

  PUTIN ISSUES INTERNATIONAL ARREST WARRANT FOR GEORGE SOROS … DEAD OR ALIVE | US Defense Watch
  usdefensewatch.com › 2016/11 › putin-is…
  4 dni temu – Russia has officially declared that Billionaire George Soros is a wanted man in their country, citing him and his organizations as a “threat to….

  Putin wydał międzynarodowy list gończy dot. żywego lub martwego G.Sorosa -dla poprawy wizerunku

  Polubienie

 3. Znak krzyża chrześcijanie przejęli od pogan. Krzyż symbolizuje słońce i występował w większości starożytnych kultur. I nie ma się co obrażać i wyzywać.

  Polubione przez 1 osoba

  • Zgadza się, Glitch: krzyż to jeden z najstarszych symboli w historii człowieka, to symbol, który występuje na bardzo długo przed pojawieniem się antyludzkiej religii żydowskiej zwanej chrześcijaństwem. Chyba najważniejszą jego funkcją było (i jest w jego pogańskiej formie) symbolizowanie słońca.

   (The cross “goes back to a very remote period of human civilization… it greatly predates the introduction of Christianity, in both East and West.”)

   Polubienie

 4. zydozerca

  USA nałożą sankcje na Syrię i jej sojuszników?
  Opublikowano: 17.11.2016 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata Wolne media.pl /Zmiany na ziemi

  Odchodząca administracja Baracka Obamy próbuje nałożyć sankcje na Syrię oraz państwa, które współpracują z prezydentem Baszarem Assadem. We wtorek, Izba Reprezentantów Stanów Zjednoczonych przyjęła ustawę, która potępia syryjski rząd za „zbrodnie przeciwko ludzkości”.

  Zgodnie z ustawą, Stany Zjednoczone oskarżają Assada o zbrodnie wojenne w konflikcie, który spowodował śmierć prawie pół miliona ludzi. Zarzuca mu się również doprowadzenie do wielkiego kryzysu migracyjnego w Europie oraz zapewnienie przestrzeni na nielegalną działalność terrorystyczną dla tzw. Państwa Islamskiego.

  szczyt bezczelności i perfidii !!!

  Polubione przez 1 osoba

 5. julius

  Dobra zmiana w USA
  Żydzi gotowi do pracy w administracji Trumpa na czołowych stanowiskach. Prawie wszyscy to neokoni. Niedługo lista żydów powiększy się o następne osoby aspirujące do zajmowania decyzyjnych stanowisk.
  Jason Greenblatt
  David Friedman
  Jared Kushner
  Boris Epshteyn
  Stephen Miller
  Steven Mnuchin
  Lewis Eisenberg
  Michael Glassner

  Polubione przez 1 osoba

 6. zydozerca

  Nowy brytyjski projekt ustawy o nadzorze bez gwarancji dotyczących prywatności
  listopad 12, 2015 • Liberty
  Śledzenie, hakowanie i puste obietnice ochrony prywatności – analiza Liberty dotycząca projektu ustawy brytyjskiego rządu o uprawnieniach śledczych

  Britain has passed the ‚most extreme surveillance law ever passed in a democracy’
  The law forces UK internet providers to store browsing histories — including domains visited — for one year, in case of police investigations.
  By Zack Whittaker for Zero Day | November 17, 2016 /GlobalResearch

  Mimo rosnącego konsensusu pośród ekspertów i parlamentarzystów z różnych partii, ustawa nie przewiduje konieczności uzyskania zgody sądu wobec nakazów inwigilacji. Zamiast tego proponuje bardzo ograniczoną kontrolę sądową, która – w praktyce – okaże się jedynie formalnym zatwierdzaniem nakazów.
  Ustawa przewiduje nowe uprawnienia do blankietowej retencji “rejestrów połączeń internetowych”, obejmujących wszystko od otwierania aplikacji i przesyłania zdjęć na iCloud po odwiedzanie stron internetowych. Informacje ujawnione w ten sposób są głęboką ingerencją w prywatność, dlatego też nawet mniej podejrzane obowiązkowe przetrzymywanie danych o połączeniach internetowych nie jest dozwolone w żadnym innym kraju UE czy Wspólnoty Narodów, ani też w porównywalnych demokracjach jak Stany Zjednoczone czy Kanada. Australia niedawno prawnie zabroniła tego procederu.
  Ustawa próbuje stworzyć uprawnienia do hakowania naszych urządzeń i sieci, rozciągając je na wszystkie siły policyjne i nakładając nowe zobowiązania na dostawców usług telekomunikacyjnych i internetowych, by udzielać wsparcia przy nakazach hakowania. Hakowanie jest najbardziej inwazyjną formą nadzoru, jaką można sobie wyobrazić. Może ono spowodować nieograniczone szkody dla bezpieczeństwa urządzeń i sieci i naraża ludzi na nadużycia ze strony osób trzecich i sieci przestępczych.

  Polubienie

 7. Tump ma przyczynić się do odbudowy III świątyni Salomona w Jerozolimie..
  Żydzi pełni nadziei

  Polubienie

 8. Re: JanGryko…
  To tylko zydowska propaganda z geby natayahchu I nic wiecej…
  (aby D.Trumpa zdyskredytowac w oczach opinii publicznej w kwestii budowy III swiatyni)…
  Sluchac zydow, to tak samo jak sluchac swojego „ja” lub swojego „ego” w sposob bezkrytyczny…
  =======================
  jasiek z Toronto
  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Pokładasz nadzieję w Trumpie?…Jeżeli tak to równie dobrze możesz możesz modlić się do słupa oczekując, że słup ci zrobi dobrze…
   Po wygraniu Trumpa przed ‚białym domem’ środowiska konserwatywno-żydowskie z flagami skandowały—‚Trump utoruje drogę dla naszego ha’meszijah’…
   Nie wiem czy wiesz ale ha’meszijach ma ‚przyjść’…

   Polubienie

 9. antek.wariat

  W 1264 roku
  Statuty Kaliskie Bolesława (Bolka) Pobożnego:

  1. Kiedy jest sprawa przeciwko żydowi, nie może przeciw niemu świadczyć chrześcijanin sam, lecz razem z innym żydem.

  2. Kiedy chrześcijanin pozywa na żyda o zastaw, żyd zaś utrzymuje, że żadnego nie wziął, wtedy żyd przysięgą się uwolni.

  3. Kiedy chrześcijanin utrzymuje, że na zastaw od żyda mniej pieniędzy otrzymał, aniżeli żyd teraz żąda, żyd przysięgą dowód złoży.

  4. Kiedy żyd, nie mając świadków, utrzymuje, że chrześcijanin zastaw wypożyczył chrześcijanin się odprzysięże.

  5. Prócz rzeczy kościelnych i krwią zabarwionych wolno żydom wszystko brać w zastaw.

  6. A gdyby zastaw jaki był kradziony, żyd się odprzysięże, że o kradzieży nie wiedział, a chrześcijanin winien mu kapitał na zastaw ten wypożyczony z procentem zapłacić.

  7. Kiedy zastaw chrześcijanina przez ogień lub kradzież u żyda zginie, żyd od nalegającego chrześcijanina.

  8. Żydzi w sporach swoich (tj. między sobą) wyłączeni są spod sądów miejskich; zostają pod opieką króla lub wojewody.

  9. Za zranienie żyda, słuszna kara i koszta kuracji.

  10. Za zabicie żyda słuszna kara i konfiskata majątku.

  11. Za uderzenie żyda kara zwyczajna w kraju.

  12. Żydzi ceł większych od mieszczan nie płacą.

  13. Od przewożonych zmarłych nic nie płacą.

  14. Chrześcijanin niszczący cmentarz oprócz kary zwyczajnej majątek traci.

  15. Rzucający kamieniem na szkołę żydowską odda wojewodzie dwa funty pieprzu.

  16. Gdy żyd u swojego sędziego ulegnie karze, która się „wandel” nazywa, zapłaci mu funt pieprzu. („Wandel” wina pieniężna).

  17. Gdy żyd raz i drugi od swego sędziego zapozwany, nie stawi się, zapłaci karę zwyczajną, gdy się trzeci raz nie stawi zapłaci karę stosunkowo wyższą.

  18. Za zranienie żyda, żyd płaci karę zwyczajną.

  19. Przysięga na dziesięć przykazań nie powinna być żydowi naznaczoną, tylko o wartość przechodzącą szacunek 50 grzywien srebra, a w mniejszych rzeczach przed szkołą przysięgać będzie.

  20. Gdyby dowodów nie było, kto zabił żyda my żydom damy przeciw podejrzanym prawną opiekę.

  21. Za gwałt na żydzie wyrządzony, chrześcijanin będzie karany podług prawa ziemskiego.

  22. Sędzia żydowski żadnej sprawy przed sąd nie wytoczy, jeżeli do tego przez skargę strony spowodowany nie będzie.

  23. Gdy chrześcijanin odbierze dany żydowi zastaw, a procentu nie zapłaci w ciągu miesiąca, przybywa procent od procentu.

  24. U żyda nikt na kwaterze być nie ma.

  25. Nie wolno jest żydom wypożyczać pieniądze na dobra nieruchome.

  26. Odwodzenie dziecka żydowskiego, jako kradzież uważane będzie.

  27. Zastaw gdy rok i dzień u żyda pozostaje, staje się jego własnością.

  28. W dnie świąt swoich, żydzi nie mogą być przymuszani do oddawania zastawu.

  29. Zastawy od nich gwałtem biorący ściągnie na siebie karę.

  30. Nie wolno żydów oskarżać o używanie krwi chrześcijańskiej.

  31. Występki żydów w ich szkołach sądzone być mają.

  32. W jakiej monecie żyd pożyczał, w takiej żądać może oddania długu z należnym procentem.

  33. Konie żydzi w zastaw tylko we dnie brać mogą.

  34. Mincarzom nie wolno chwytać żydów pod pretekstem, że fałszują pieniądze.

  35. W gwałcie nocnym sąsiedzi żydowi pomoc dać winni pod kara 30 szelągów.

  36. Wolno jest żydom wszystkie towary kupować, chleba i innych żywności dotykać się.

  Polubione przez 1 osoba

 10. zydozerca

  rebelya.pl
  Jan Bodakowski
  Forbes oskarża Żydów o mega geszeft w III RP

  W wrześniowym numerze Forbes, w artykule „Kadisz za milion dolarów” Wojciech Surmacz we współpracy z Nissan Tzur oskarżył Żydów o mega geszeft jakiego mieli się rzekomo dopuścić w III RP w związku z majątkiem jaki rząd III PR przekazał gminom żydowskim z 1997 roku.

  Majątek który chcą przejąć Żydzi ma być warty, zdaniem Forbes, ponad 1.000.000.000 dolarów. Żydzi dostali już, według ustaleń miesięcznika, 500 nieruchomości, często zabytkowych – synagog, mykw, ubojni rytualnych i cmentarzy. Uzyskane pieniądze, zdaniem Wojciecha Surmacza, trafiły nie na cele zachowanie zabytków kultury żydowskiej, a na konta Związku Wyznaniowych Gmin Żydowskich i Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Informacje o sprzedaży synagog i cmentarzy potwierdził Forbes Jakub Szadaj lider Niezależnej Gminy Wyznania Mojżeszowego.

  Forbes ujawnił, że gminy te dostały z budżetu państwa, w latach 1997–2009, nieruchomości warte ponad 205.000.000 złotych. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji poinformowało redakcje, że dodatkowo z budżetu państwa w formie transferów finansowych za mienie którego nie można dać w naturze Żydzi dostali 82.000.000. Redakcji nie udało się ustalić jakiej wartości były nieruchomości przekazane z budżetu państwa w latach 2010–2013 bo rządowa komisja nie prowadzi takich zestawień – komisje do spraw restytucji mienia innych związków wyznaniowych takie zestawienia prowadzą i bez problemu o nich informują.

  Polubione przez 1 osoba

 11. zydozerca

  Przekazane na własność Żydom cmentarze, które przetrwały II wojnę światową i prawie pół wieku komunizmu, dziś są przez Żydów sprzedawane jako działki komercyjne. Podobnie dzieje się z zabytkowymi synagogami. Przedstawiciele społeczności żydowskiej twierdzą, że pieniądze z sprzedaży trafiają na utrzymanie innych zabytków kultury żydowskiej na ziemiach polskich – zdaniem miesięcznika tak się nie dzieje.
  Według Forbes ludzie związku gmin za każdą z uzyskanych 500 kamienic należących do państwa dostawali od związku gmin 1 procent odzyskanego mienia – wartość samego szpitala przy ulicy Leszno w Warszawie szacowano na prawie 20.000.000 złotych, więc 1 procent wynosi 200.000 złotych. Inną formą transferów do prywatnych kieszeni była sprzedaż osobom z związku gmin nieruchomości poniżej wartości. Przedstawiciele globalnej społeczności żydowskiej akceptują taką politykę Żydów w III RP.
  Forbes przypomniał na swoich łamach, że Związek Wyznaniowych Żydowskich zrzesza 1200 wyznawców judaizmu – z 1 miliarda dolarów które chcą przejąć Żydzi przypada więc po 83.500 dolarów czyli 269.000 złotych na jednego członka gminy. Prócz nich III RP według Centrum Mojżesza Schorra zamieszkuje 100.000 innych Żydów. Władze gmin żydowskich nie chcą przyjmować nowych członków, by, zdaniem miesięcznika, nie stracić kontroli nad pieniędzmi.
  Według miesięcznika 1996 nie było sukcesora prawnego przedwojennych gmin żydowskich, tak jak byli w wypadku np. parafii katolickich. Rządząca SLD zadecydowała więc że ustawa będzie dotyczyć nie odzyskania czyli restytucji mienia, tylko przekazania mienia z majątku państwa związkowi gmin. Co same w sobie było dla wielu bezprawnym skandalem. Pod naciskiem globalnych środowisk żydowskich prezydent Kwaśniewski, premier Cimoszewicz, i szef MSW Miler, jako przywódcy rządzącej lewicy, zadecydowali o uchwaleniu w 1997 ustawy, z godnie z którą przekazano majątek Żydom. W 1999 Żydzi z Polski ustalili z Żydami z USA reprezentującymi Światowy Kongres Żydów i Światowa Organizacje Organizacje Restytucji Mienia Żydowskiego, że amerykańscy Żydzi zyskają połowę majątku przekazanego przez władze Polskie Żydom za 800.000 dolarów zainwestowanych w prawne uzyskiwanie mienia. Do przeprowadzenia odzyskiwania mienia Żydzi z USA i III RP powołali Fundacje Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego. Już wtedy planowano komercyjną sprzedaż odzyskiwanych cmentarzy.

  Polubione przez 1 osoba

 12. zydozerca

  niezależna.pl ,cytaty :
  Antoni Macierewicz -„Zatrzymany 16 grudnia, internowany – trafił do ZK w Iławie, potem do ośrodka odosobnienia w Kielcach-Piaskach, do Załęża k. Rzeszowa i Nowego Łupkowa. Skierowany 9 listopada do szpitala w Sanoku, według dokumentów Służby Bezpieczeństwa zbiegł dziewięć dni później po kolejnej wizycie u stomatologa przyjmującego w sąsiednim budynku. Sam opowiadał, że wyszedł, kiedy pilnujący go strażnik na chwilę się oddalił. Wyjechał w karawanie. Przez następne lata ukrywał się, posługując fałszywymi dokumentami, mieszkał głównie u robotników i pracowników służby zdrowia (decyzję o internowaniu formalnie uchylono 23 XII 1982 r.)”.

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s