Pozostaje Iran do zniszczenia. Czy Trump zajmie się tym?

iran

„Iran wysyła do Europy i USA żołnierzy należących do jego sił specjalnych. Robi to na polecenie najwyższego przywódcy – Ali Khamanei…”

Pozostaje Iran do zniszczenia. Czy Trump zajmie się tym?

 
RESTA L’IRAN DA DEVASTARE. TRUMP PROVVEDERA’?
Maurizio Blondet      18 listopad 2016      tłum. RAM
 
 
 
Mike Pompeo, parlamentarzysta, wyznaczony przez Trumpa na szefa CIA, mówi:  „Nie mogę doczekać się chwili, w której będę mógł anulować to zgubne porozumienie z państwem, będącym największym sponsorem terroryzmu na świecie”.Wypowiedź pochodzi z wywiadu dla  Weekly Standard – periodyku fanatycznie neocon, należącego do  Billa Kristola ((j), kierującego think-tank’iem  Project for a New American Century, który podżegał do amerykańskiego ataku na Irak Saddama Husseina).
Michael Richard „Mike” Pompeo
William Kristol
Project for the New American Century (PNAC)
Undoing the Iran Deal? Easy.
Także generał Michael Flynn, mianowany przez Trumpa – specjalnym doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego, człowiek, który będąc szefem DIA oskarżył Baracka Obamę i Hillary Clinton  o stworzenie ISIS – wyglądający więc na nieco mniejszego awanturnika – robi wyjątek i rownież występuje przeciwko Iranowi. Także dla Flynn’a – to nie Arabia Saudyjska, ale Iran jest  „najpoważniejszym sponsorem terroryzmu”.
Steve Bannon natomiast, oskarżany jest przez Anti-Defamation League – ADLo antysemityzm, o wyznawanie supremacji białych, o dążenie do czegoś w rodzaju „holocaustu” muzułmanów, ponieważ zaproponował rejestrację muzułmanów przybywających do USA .
Sekretarzem stanu zostanie prawdopodobnie  John Bolton, neocon, Żyd, którego Bush jr. zrobił ambasadorem w ONZ. Również Bolton poprosił nowego prezydenta aby ten zaangażował się w  „regime change in Iran”.
James Woolsey, członek  Project for a New American Century (PNAC) i wspólnik wydarzenia z 11 Września – mający jeszcze nadzieję na stanowisko doradcy ds. bezpieczeństwa narodowego – nazwał porozumienie z Iranem  „tak bardzo złym, że powinno być odwołane” i on także stwierdził, że Iran jest  „najpotężniejszym państwem terrorystycznym na świecie”.
 
„Najgroźniejsze państwo-terrorysta świata”
 
Nieustanne powtarzanie przez wyżej wymienione osoby twierdzenia, że  „największym terrorystą jest Iran” wskazuje na to, że „sufler” jest zawsze ten sam. Co jest jeszcze bardziej niepokojące, to podejrzenie, że „sufler” ma zamiar poluzować uścisk wywierany do tej pory na Assada i że zaczyna godzić się z tym, że trzeba będzie przyznać Moskwie legalność jej interesów w Syrii, ale pragnie, że to Iran stanie się wrogiem i potworem do zwalczania dla nowej amerykańskiej administracji.  Akceptacja definicji Iranu jako „najgroźniejszego państwa terrorystycznego świata”mogłaby stać się – moralnym obowiązkiem przeprowadzenia rozstrzygającej interwencji zbrojnej.
 
 
Prawie że wszystkie państwa – które syjonistyczne czasopismo  „Kivunim”  w roku 1982 przeznaczyło do rozczłonkowania, poprzez zdestabilizowanie ich wzdłuż linii „uskoków” etnicznych i religijnych – zostały zdewastowane. Dokładnie tak, jak tego chciano – Irak, Libia, Somalia i Afganistan są dręczone przez wojny i nienawiści plemienne. Lista jest jednakże niekompletna: brakuje Iranu.
Yinon Plan
Iran jest największym wśród państw, których zniszczenia pragnie Izrael. Jest tym, którego najbardziej sie boi i które najsilniej uwiera jego delirium o własnej wszechwładzy. Dzieje się tak ponieważ Iran posiada swój potencjał nuklearny, przynajmniej hipotetyczny, a w żydowskiej auto-narracji – ta możliwość stała sie już rzeczywistością. Netanyahu stwierdził wprost niezliczoną ilość razy, ze reżim ayatollahów  jest „Hitlerem” współczesności i że pragnie skonstruować bombę atomową w celu wytępienia narodu żydowskiego, co miałoby stać się powtórnym holocaustem.
Można podsumować, że nie istnieje ani jedno żydowskie urojenie, którego – polityka USA nie odczuwałaby jako obowiązku do zadośćuczynienia. Już we wtorek, izba niższa parlamentu – 243 głosy przeciwko 174 – ze swej strony unieważniła porozumienie podpisane z Iranem przez Obamę, jako że zabroniła sprzedaży Iranowi samolotów cywilnych (nie tylko Boeing, ale także Airbus). Jak chodzi o senat – Mitch McConnel, leader większości,  oświadczył, że senatorowie przedłużą sankcje przeciwko Iranowi, które wygasają z końcem roku. Zachęcił ich do tego także Obama, ponieważ zwrócił się do nich z listem, w którym zaapelował o „kontynuowanie uznawania Iranu za zagrożenie bezpieczeństwa narodowego”. Należy podkreślić, że jest stan zagrożenia, który trwa od listopada 1979 roku – został podpisany przez prezydenta Jimmy Cartera i uzasadniony – od 38 lat – okupacją ambasady USA w Teheranie.
Jest rzeczą  oczywistą, że proces fabrykacji i wyolbrzymienia potencjału wroga, oraz eskalacja prowokacji – jak było to dobrze widoczne przeciwko  Saddamowi Husseinowi, a ostatnio przeciwko Assadowi i Putinowi – będzie się rozkręcał. Nastąpi – co najmniej – dręczące urabianie zbiorowego stanu psychicznego – co rozprzestrzeni się na rządy i mass-media europejskie, po to by utrzymać i zaostrzyć sankcje (zamiast znieść je). Następnie – zgodnie z zapotrzebowaniem – dojdzie do aktów wywrotowych (tj. stworzeni zostaną  wewnętrzni wrogowie Iranu – już dziś  Rudolph Giuliani i John Bolton utrzymują stosunki z irańskimi organizacjami terrorystycznymi Mujaheddin ed-Kalk (MEK) – które mogą zacząć finansować i szkolić, tak, jak to zrobiono z ISIS). Może także dojść do „humanitarnej” interwencji militarnej – utrzymywanej za konieczną, ze względu na zaistniałe „akty wrogości”, czyli  zamachy. Jednym słowem może zdarzyć się false flag – by zaistniał powód do oskarżenia ayatollahów. „
 
 
Przygotowania do false flag
 
 
Radzę przyglądnąć się – ze słuszną obawą – zjawisku polegającym na tym, że od kilku dni, różne amerykańskie strony internetowe – pozornie nie sympatyzujące z neocon’ami – rozpowszechniają następującą wiadomość:
„Iran wysyła do Europy i USA żołnierzy należących do jego sił specjalnych. Robi to na polecenie najwyższego przywódcy – Ali Khamanei”. Jako źródło informacji podaje się osobnika o nazwisku„Salar Abnoush – będącego dowódcą wojskowym”, którego określa się bliżej jako„wice-koordynatora garnizonu Khatam al-Anbia”.
 
 
W związku z tym, strona internetowa Washington Free  Beaconprzeprowadza wywiad z niejakim Said’em Ghasseminejad – rzekomym„ekspertem agencji Foundation  for Defense of Democracies”, który zapewnia:
 
 
„Republika islamska – przy pomocy skoordynowanej kampanii terroru – skazała na śmierć setki Irańczyków i nie Irańczyków na świecie. Obecnie, prawdopodobnie Iran zadecyduje o wznowieniu tego projektu, ponieważ wiele przedsiębiorstw z Zachodu  inwestuje w Iranie, więc Iran będzie sadził, że tego rodzaju jego działalność w Europie nie zostanie surowo ukarana”.
 
 
Foundation for Defense of Democracies (FDD)
Przeanalizujcie skrupulatnie wypaczoną logikę zacytowanego wyżej zapewnienia. „Ekspert” twierdzi, że jeżeli w Europie będą mieć miejsce zabójstwa dokonane przez agentów irańskich sił specjalnych – to jest to winą Europejczyków, którzy masowo robią interesy z Iranem. Innymi słowy, mówi, że to odwołanie sankcji spowoduje pojawienie się irańskich zbrodni w Europie.
 
 
Czy poznajecie te specyficzne kruczki psychologiczne?
Ich rodowód nie należy do tradycji racjonalnego rozumowania i do logiki Arystotelesa, ale do oszustw i cwaniactwa talmudycznego.
 
 
Military Leader: Iran Sending Elite Fighters Into U.S., Europe
Kto zaś chciałby oskarżać mnie o antysemityzm, niech przyglądnie się organizacji  Foundation for Defense of Democracies, z której wywodzi się „ekspert”, o którym była mowa co tylko.
Wikipedia pisze o niej: „Jest to think-tank, mający swą siedzibę w Waszyngtonie i określany jako neokonserwatywny. Kieruje nim Mark Dubowitz (oczywiście Żyd), będący – ekspertem w dziedzinie sankcji przeciwko Iranowi” (sic).
 
„Celem Fundacji jest informowanie społeczeństwa i elit politycznych tak amerykańskich jak i pozaamerykańskich o polityce Iranu, jego wspólników w Syrii i organizacji Hezbollah.  FDD atakuje irańską światową politykę medialną, stosunek Iranu do USA  i Europy, jego gospodarkę finansową a także wsparcie dla działalności terrorystycznych poza jego granicami.  Think-tank w sposób szczególny zajmuje się ambicjami nuklearnymi Iranu”.
 
 
Można podsumować, że FDD jest instrumentem służącym do podżegania Białego Domu i Kongresu do wojny z Teheranem. Kto nie jest całkowicie przekonany w tej sprawie, niech się przyglądnie „zasłużonej” dla tego celu organizacji.
Ronald Arnall – żydowski miliarder, właściciel  AAC Capital Holding (zmarły w roku 2008) zaofiarował  FDD 1,8 milionów dolarów.  Edgar i Charles Bronfman – przeznaczyli dla agencji 1 050 000 $.  Edgar Bronfman był pierwszym słynnym szefem  Światowego Kongresu Żydów (w latach ’80), zaś  Charles Bronfman – właścicielem Seagram Whisky, wycenianego na ponad 2 miliardy dolarów.  Michael Stenhardt, zarządzający funduszami hedgingowymi i prezydent projektu  Israel Energy Initiatives – wpłacił 850 000 $. Założyciel rodu Abramson – Leonard Abramson (twórca sieci US Healthcare) – poprzez Fundację Abramson – wspomógł FDD 822 000 $. Darczyńcami byli także  Bernard Marcus – założyciel mega shopping centers Home Depots, oraz  Lewis Ranieri, deweloper i bankier Salomon Brothers.
Jak pisze o nich blog progresistów  Think Progress – wyżej wymienieni są  „ofiarodawcami notorycznie pro-izraelskimi.(…) Coraz wyraźniej widoczne jest, że FDD sponsoruje amerykańskie interwencje militarne na Bliskim Wschodzie” i  popiera wojenne nastawienie wobec Iranu oraz broni polityki izraelskiej ultraprawicy.
Podsumowując Iran staje sie pomału następnym „Amalek” – narodem, który na rozkaz JHVH powinien zostać „wymazany z pamięci” – rękami Żydów. W przeszłości, zaczęto w Turcji nazywać Ormian – „Amalek” – i pamietamy, czym się skończyło.
Przez  dekadę administracji Busha jr., ci wpływowi Żydzi powtarzali refren:  „Bomb, bomb, bomb Iran”. To samo robił senator McCain. Być może, wreszcie nadszedł czas jego realizacji.
Dlatego, że zostały zniesione sankcje wobec Iranu – pojawią się wśród nas terroryści irańscy.
Zobaczycie, że  wkrótce będzie miał miejsce zamach – oczywiście za sprawą Irańczyków – który zmusi Donalda Trumpa do wypowiedzenia wojny Iranowi.
Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

15 responses to “Pozostaje Iran do zniszczenia. Czy Trump zajmie się tym?

 1. zydozerca

  Polska jak Izrael? Ambitne plany rządu Beaty Szydło . dziennik.pl

  aby paść plackiem na dywanik i wylizać d…/stopy żydowskim oficjelom-ludobójcom, 21.11.2016 do Izraela pod przewodem B,Szydło pojechała ponad połowa ministrów RP =PiSowskiej kolonii żydowskiej
  przewidziano wysokie rekompensaty za utratę zdrowia dla gudłajów podczas systematycznego dojenia&niszczenia Polski przez lata oraz odpowiednie do zasług renty i emerytury

  Polubienie

 2. Crucesignatus

  re:julius
  jednak wszyscy przy końcu życia doszli do wniosku że katolicyzm jest jedyną prawdziwą religią ale o tym w żadnych scierwomediach ani na portalach nie przeczytasz bo żeby o tym się dowiedzieć trzeba mieć źródła informacji(książki publikacje) z tamtej epoki :)) Nawet ci z wybitniejszych protestantow wyrażali się z szacunkiem i uznaniem o Kościele katolickim:
  „..jak wyraża się o św Tomaszu z Akwinu słynny prawnik-filozof prof. Rv. Iherning protestant w przedmowie do swego pomnikowego dzieła pt,;Der Zweck in Recht: Tomasz z Akwinu duch to potężny bo poznał i wyczerpal naukę o obyczajach zarówno pod względem praktycznym jak i historycznym.. Wyrzucam nowoczesnym filozofom i teologom protestanckim, że nie chcą korzystać z mysli,nagromadzonych u tego wielkiego męża.Iluż to uniknęlibyśmy błędów, gdybyśmy chcieli się zastanowic nad nauką św Tomasza- Co do mnie to nie byłbym rozpoczynał mojego dzieła Der Zweck in Recht, gdybym był przedtem wiedział , że to, o co mi głownie chodziło tak dobrze jasno i zwięźle było wyrażone u tego potentata mysli.”
  Jeżeli chodzi o konformizm Kościoła Katolickiego to dotyczył on tylko kwestii wiary i obyczajowości z nim związanej co wcale nie stoi w opozycji do postępu naukowo-technicznego. Odnosnie znanych osobowości świata naukowego podróżników to np Galileusz Kopernik Krzysztof Kolumb Wasco da Gama, Ferdynand Magellan, Grimaldi JEZUITA wynalazł około roku 1752 samolt na ktorym przelecial z Calais do Dover, ŻUKOTYŃSKI i Fenyi jezuici zbudowali przyrząd do regestrowania fal fal elektrycznych,Jezuici w kolegium Stonyhurst w Anglii wynaleźli gaz swietlny i pierwsi go używali, rok 1670 Lana wypracowuje plan balonu a roku 1720mnich Gusman buduje go i wznosi się na nim pierwszy w powietrze wobec dworu portugalskiego, Cavalieri Jezuita wynajduje polichromię i pierwszy bada widmo świetlne,Kircher Jezuita wynajduje latarnię magiczną nowy rodzaj soczewki i studnię artezyjska, Berthold Schwarz Franciszkanin odkrył skuteczny proch strzelniczy,Fra Mauro mnich wydaje w roku 1459 Kartę Świata która podróżnikom Kolumbowi Vasco da Gamie podsuwa myśl istnienia innych lądów,Św Albert w XIII wieku wynalazł cynk i arszenik,Regiomontanus biskup na 100 lat przed Kopernikiem uczył że słońce stoi a ziemia obraca się wokół niego zbudował wiele instrumentów rozwinął naukę algebry i trygonometrii,Bakon Roger Franciszkanin (1292) wynalazł szkło powiększające mikroskop lunetę poznał wadliwość kalendarza juliańskiegoi zaproponował odpowiednie poprawki, Kassiodor(505) pisarz kościelny zrobił pierwszy zegarek a papież Sylwester II udoskonalił ten wynalazek w X wieku itd.

  Polubienie

 3. andrzej

  Niech spróbują porwać się na Iran. Iran to I liga i nie pójdzie im tak lekko, jak w Iraku i Libii, etc.
  Atak na Iran i jego sojuszników będzie początkiem III wojny światowej i to dosłownie, ale co się dziwić psychopatom popieranym przez rzesze głupków, nie wspominając o owcach.

  Re. Crucesignatus
  Panie / Pani Crucesignatus!
  Jakoś nie słychać, by ten Pana Kościół katolicki potępiał działania zmierzające do jakichkolwiek konfliktów w imię nienasyconej żydowskiej atrapy Jahwe. Nie słychać było, by potępiał działania w Iraku, Libii, etc. Nie słychać, by potępiał samo mówienie o wojnie z Iranem, który ma takie samo prawo do współistnienia, jak inni. Owce wchodzą do swoich kościołów i nie wynoszą nic, zupełnie nic oprócz banialuków w głowach. Nie widzi i nie nie słyszy Pan tego, tylko adresuje wyimaginowane pierdoły nie mające żadnego związku z artykułem i w dodatku do osoby, której tu jeszcze nie ma!

  Polubienie

  • Crucesignatus

   re: Andrzej
   Kościół posoborowy to nie Kościół Katolicki
   „..adresuje wyimaginowane pierdoły nie mające żadnego związku z artykułem i w dodatku do osoby, której tu jeszcze nie ma!”
   odpowiedziałem Julisowi!

   Polubienie

 4. julius

  W historii rodu ludzkiego okres, w którym katolicyzm, po rozłożeniu się świata antycznego, zapanował w duszach i umysłach, jest okresem upadku i przekreślenie tysiącletniego dorobku człowieka.
  Z wyżyn na jakie ją wznieśli starożytni Grecy, myśl ludzka została zepchnięta do poziomu, na którym bujnie plenić się mogły koncepcje światopoglądowe twórców nowej kultury – koncepcje, wylęgłe w dusznej atmosferze majaczeń pustelniczych.
  Od Euklidesa, Arystotelesa, Platona – do Orygena, Tertuliana, Hieronima skok był taki jak ze szczytów w przepaść. Przez przeciąg stuleci okaleczały duch ludzki pełzał po ścieżkach bez wyjścia, wytyczonych przez fanatycznych pionierów nowej idei. Oni to, Doktorowie i Ojcowie Kościoła szli w przedniej straży barbarii umysłowej, jaka została Europie w epoce dziejów Wiekami Ciemnymi zwanej.
  Niewątpliwie, w ocenie roli dziejowej katolicyzmu, jak w ocenie każdego innego zjawiska, wolno każdemu mieć własny kąt patrzenia i, w zależności od stosowanych kryteriów, do różnych dochodzić wniosków. Są jednak pewne granice. Nawet w tak podatnej na magię interpretacyjną dziedzinie jak historia, są pewne fakty i są pewne rzeczy, których nie ima sie żadna pozłótka, żadne wybielanie.
  Ze zdumieniem przeto czytamy u papieża Leona XIII: „Przeto, gdy się mówi, że Kościół odnosi sie z nieufnością do nowych teorii politycznych, że nie uznaje odkryć nowoczesnej nauki, to zarzut taki jest śmiesznym i bezpodstawnym oszczerstwem, …cokolwiek pomnaża zakres wiedzy, spotka się zawsze z chętnym a nawet radosnym przyjęciem ze strony Kościoła. Będzie On zawsze zachęcał i popierał jak to czyni w innych gałęziach wiedzy. Kościół nie będzie miał nic przeciwko temu, jeśli w tych dociekaniach rozum ludzki odkryje coś nowego, przedtem nieznanego. Kościół nigdy nie sprzeciwia się wynalazczości, mającej na oku złagodzenie i poprawę warunków bytu. Zaprawdę, dalekim jest On od tego dzisiaj, tak jak dalekim był kiedykolwiek…”
  To nic, że Giordano Bruno został spalony, że Kopernik uniknął stosu tylko dlatego, że po wydaniu swej książki czym prędzej umarł.
  To nic, ze więziony, sponiewierany przez papieży, kardynałów, biskupów Galileusz zmuszony został pod groźbą tortur do wyrzeczenia się teorii, którą wzbogacił był naukę tysiąc lat temu Euklides. W literaturze katolickiej, tej opatrzonej „imprimatur”, spotkać się można z dowodzeniem, że proces Galileusza był wypadkiem odosobnionym, bynajmniej nie typowym dla stanowiska Kościoła wobec nauki.
  Sprawa Galileusza miała miejsce w 1633, zaś w sto lat przeszło potem powtórzyło się to samo niemal z innym uczonym, Buffonem, którego w 1751 zmuszono do opublikowania upokarzającego oświadczenia: „Wyrzekam się tego wszystkiego z mojej książki, co dotyczy stworzenia ziemi, i w ogóle wszystkiego co może być sprzeczne z tradycją Mojżesza.” Historia zaś tylko jednej gałęzi wiedzy, tak ważnej dla złagodzenia i poprawy bytu ludzkiego – medycyny, to jedno ciągłe pasmo prześladowań i przeszkód ze strony Kościoła, z jakim borykać się musieli uczeni.
  Gdy się spojrzy wstecz w mroki ubiegłych dziesięciu wieków historii Europy, światłem postępu ducha ludzkiego trzy wielkie świecą pochodnie: Humanizm, Reformacja, Oświecenie. Nie z katolickiego ducha wykwitł Humanizm. W walce z katolicyzmem wyrosła i pchnęła Europę naprzód Reformacja. Ciosem wymierzonym wprost w katolicyzm było Oświecenie – właśnie – Oświecenie XVIII wieku.

  Antoni Wacyk

  Polubienie

  • Crucesignatus

   re:julius
   ..sam zdemaskowałeś się żydo-masonie jeżeli Humanizm nazywasz postępem to jego owoce krwawe rewolucje w imię hasła wolność równość braterstwo pewno też są według ciebie bardzo postępowe; rzezie a szczególnie zdziczenie i upadek moralny z którego wynikają wszystkie negatywne konsekwencje dla narodów łącznie z ich unicestwieniem.Luter twórca pseudoreformacji opój rozpustnik prostak morderca głosiciel herezji np że wiara zbawia bez uczynków jeżeli dla ciebie jest autorytetem to gratuluję takiego „postępu”.Dalsza dyskusja staje się zbędna teraz już wiem kto odwiedza i prowadzi ten portal. Shalom

   Polubienie

   • julius

    Czytaj uważniej. Przytoczyłem fragment dzieła Antoniego Wacyka który wytyka jakim to postępowym tworem był KK. Kościół Katolicki i masoneria niczym od siebie się nie różnią.Każdy Katolik jest duchowym żydem czy to się komuś podoba czy nie i nie rzadko również genetycznym żydem i to od wielu pokoleń. I dlatego tak zawzięcie bronią tej żydowskiej zarazy.

    Polubienie

   • paziem

    No wreszcie, bo już traciłem cierpliwość. I jak zawsze, po serii epitetów wałkoń umysłowy, który puścił intektualnego bąka-ucieka…aby zapewne wrócić :)))

    Polubienie

   • Crucesignatus..

    re:paziem
    widocznie twój żydowski socjalistyczny „papież” z Kremla płaci ci za sianie pseudo-patriotycznych wywodów mnie wzywają obowiązki więc nie zawsze mam czas na pisanie ze starymi pyszałkami do których żadne argumenty nie docierają.

    Polubienie

   • Piotr

    Wynocha stąd crucesignatus w kiebie nie matry jak mawia Putin . Truj dupę komuś innemu .Pozdrawiam prezesa WPS .

    Polubienie

 5. hubalblog

  nie dalej jak tydzień temu przeczytałem, że Trump jest przeciwko konfliktowi z Rosją ale nie z Iranem…Iran stoi na przeszkodzie do budowy Wielkiego Izrahella i Pax Judaica.

  Polubienie

 6. paziem

  „Oni” wokół Trumpa – starzy i nowi. Znów są – więc należy ich poznać

  Nuovi e vecchi “loro” attorno a Trump. Tanto vale imparare a conoscerli.
  http://www.maurizioblondet.it/nuovi-vecchi-attorno-trump-tanto-vale-imparare-conoscerli/

  Maurizio Blondet 19 listopad 2016 tłum. RAM

  „Poznajmy Żydów z bliskich Trumpowi kręgów” – to tytuł jaki publikuje JTA- Jewish Telegraphic Agency – historyczny instrument medialny syjonizmu. Tytuł, który mówi czytającym go:

  Nie martwcie sie faktem, ze Trump zrobił swym strategiem Steve Bannon’a, antysemitę (tej etykietki nie pozbędzie się do końca życia – M.B.) i wielbiciela białego rasisty – Davida Duke. Zauważcie natomiast, kim są jego najbardziej zaufani współpracownicy, z którymi zna się od początku swej kariery.

  Steve Bannon
  https://en.wikipedia.org/wiki/Steve_Bannon

  David Duke
  https://en.wikipedia.org/wiki/David_Duke
  http://davidduke.com/

  Przyglądnijmy się im również i my, ponieważ będzie od nich zależało bardzo dużo w przyszłości.

  Jason Greenblatt – od 19 lat pracuje dla Trumpa jako adwokat ds. nieruchomości. Jest ortodoksyjnym Żydem, ktory ukończył Yeshiva University – talmudyczną uczelnię w Nowym Yorku. Ponadto Greenblatt, w latach ’80, „studiował” również w yeshiv’ie na palestyńskich terytoriach okupowanych. Była to „nauka”, w skład której wchodziły także patrole uzbrojone. „Trump zapewnił, że chce Greenblatt’a na swego doradcę, jak chodzi o sprawy Izraela” – dodaje JTA.

  Agencja przyznaje, że Greenblatt „nie ma żadnego doświadczenia politycznego”, ale pisze dalej, że „rozmawia często z osobami wchodzącymi w skład rządu Izraela, podczas gdy jak chodzi o Palestyńczyków – nie miał z żadnym z nich do czynienia od czasu swych studiów w yeshiv’ie. Jako główne źródło swych informacji na temat stanu państwa izraelskiego – Greenblatt cytuje American Israel Public Affairs Committee – AIPAC” – czyli najpotężniejsze w Waszyngtonie lobby żydowskie, zajmujące się naginaniem polityki amerykańskiej, tak, aby była pro-izraelska, nawet (gdy zachodzi potrzeba) zastraszając parlamentarzystów amerykańskich.

  Jest wielu osób w USA, których kariera za sprawą AIPAC-u została zniszczona. Polityk wzięty na cel – na polecenie organizacji – traci finansowanie, pojawia się w jego okręgu wyborczym rywal mający wielu sponsorów; dochodzi także do tak dużych zmian w okręgu wyborczym, że zostaje całkowicie wykluczony przez jego dawny elektorat.

  Tydzień temu, Greenblatt w wywiadzie dla Radia Armii Izraelskiej zapewnił iż: Trump „niczego nie bedzie narzucał Izraelowi i że nielegalne żydowskie osiedla nie traktuje jako przeszkodę dla osiągnięcia pokoju”.

  Jason Greeblatt
  https://en.wikipedia.org/wiki/Jason_Greenblatt

  David Friedman – jest ekspertem ds. upadłościowych i od niepamiętnych czasów obrońcą Trumpa. Jest synem rabina, który był w stosunkach niemalże rodzinnych z republikańskimi kandydatami na prezydenta USA. Dla przykładu – rodzina Friedman „w roku 1984 zaprosiła Ronalda Regana na obiad Shabbath” – w tym samym roku Regan wygrał wybory – co za przypadek. Friedman, oprócz swej rezydencji w luksusowej dzielnicy Nowego Yorku –Woodmere, posiada także dom w Jerozolimie, w dzielnicy Talbieh – co jest następnym przejawem fanatyzmu talmudycznego. (…) Jak pisze JTA – Friedman jest promotorem projektu ustawy z ramienia partii republikańskiej, która nie uwzględnia jakiejkolwiek możliwości istnienia dwóch państw w Izraelu.

  David D. Friedman
  https://en.wikipedia.org/wiki/David_D._Friedman

  Boris Epshteyn – urodził się wroku 1983 w ówczesnym ZSSR. Ma się w Nowym Yorku tak znakomicie, jak mysz w serze – jako że jest jednocześnie bankierem inwestycyjnym, adwokatem i strategiem politycznym. (…) Jest rzeczą oczywistą, że to Epshteyn, jako osoba rosyjsko-języczna będzie u boku Trumpa podczas jego rozmów z Putinem. Odnośnie charakteru Epshteyna – nawet JTA przyznaje, że posiada wady charakteru, a mianowicie, że jest „szorstki”, „wybuchowy” i łatwo przechodzący do rękoczynów. W roku 2014 został oskarżony o agresję podczas kłótni. (…)

  Boris Epshteyn
  https://en.wikipedia.org/wiki/Boris_Epshteyn

  Stephen Miller – nazywa siebie Żydem „praktykującym” i jest autorem wszystkich ważniejszych przemówień Trumpa, zwłaszcza tych, które „rozgrzały” jego elektorat. Wcześniej Miller pracował jako asystent senatora Jeffa Sessions’a (republikanina z Alabamy). Sessions (i jego asystent) wyróżnił się poprzez eliminację projektu prawnego, mającego za cel wprowadzenie ułatwień imigracyjnych. A zatem, Sessions – dużo wcześniej od Trumpa – lansował konieczność budowy muru na granicy z Meksykiem i proponował zakaz imigracji do USA dla muzułmanów. (…)

  Stephen Miller
  https://en.wikipedia.org/wiki/Stephen_Miller_(political_operative)

  Steven Mnuchin – to człowiek należący do Goldman Sachs. Był dyrektorem kampanii zbierania funduszy na rzecz Trump for President i planował zbiórkę miliarda dolarów na ten cel. Według New York Times – jest członkiem „jednej z najbardziej wpływowych rodzin nowojorskich” (tak jego ojciec jak i on sam stali sie bogaczami dzięki Goldman Sachs) i finansistą-przyjacielem Trumpa od 15 lat. Posiada także przedsiębiorstwo filmowe – współpracował przy produkcji filmu „Avatar”. Podczas kampanii wyborczej – Trump wygadywał niestworzone rzeczy na temat Goldman Sachs, wzbudzając coraz to większy entuzjazm jego elektoratu. Obecnie zaś, mówi się o tym, że rozważa możliwość zaoferowania swemu przyjacielowi Mnuchinowi (tj. Goldman Sachs) – stanowisko sekretarza w ministerstwie skarbu.

  Steven Mnuchin
  https://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin

  Twin Towers wynajęto Silverstein’owi

  Lewis Eisenberg – stoi na czele sektora „private equity” funduszu hedgingowego Granite Capital International Group. Zarządza także finansami Republican National Committee.Jak mówi JTA – był „jednym z niewielu szefów Republican Jewish Coalition, którzy nie zdystansowali się od kandydatury Trumpa”, a wprost przeciwnie stał sie bardzo poważnym darczyńcą. Jedynie 9 na 55 kierujących organizacją Republican Jewish Coalition zadeklarowało się po stronie Trumpa. Również tym razem JTA zapewniła, że Donald „jest bardzo solidnym adwokatem spraw Izraela”. Wiele znacząca jest informacja, że w czasach 11 Września, Eisenberg był prezydentem Port Authority w Nowym Yorku – instytucji będącej właścicielem World Trade Center, zburzonego przez tzw. Al Qaedę.

  Lewis M. Eisenberg
  https://en.wikipedia.org/wiki/Lewis_M._Eisenberg

  Michael Glassner – jest osobą, którą Trump rok temu wybrał na swego national political director, a to dlatego, iż Glassner – posiadający własną firmę doradczą – jest bardzo ceniony za „jego doświadczenie w stosunkach z elektoratem żydowskim”. Dlatego też już wcześniej Glassner pracował na stanowisku kierujacego kampanią Busha – w roku 2000 i McCaina – w roku 2008. W roku 2001, Glassner był zastępcą Eisenberga w Port Authority i to on w kwietniu 2001 wynajął Larry Silverstein’owi cały kompleks WTC, tj. 2 wieże i dalsze 5 budynków – na 99 lat za 3,2 miliardów $. Znany deweloper Żyd, Silverstein – przewidująco – natychmiast ubezpieczył obydwie wieże, przeciwko dwom osobnym katastrofom samolotowym. W ten sposób – kiedy wieże runęły – Silverstein, który zapłacił jedynie pierwszą ratę wynajmu – otrzymał 7 miliardów dolarów odszkodowania.

  Obecnie Glassner jest także czołowym eksponentem AIPAC –u (American Israeli Public Affairs Commitee) – izraelskiego lobby, które jest największym postrachem amerykańskich polityków, bedących mu z reguły posłusznymi. „Po 11 Wrześniu – moje zaangażowanie dla sprawy Izraela zwiększyło się w sposób eksponencjalny” – zadeklarował Glassner i dodał: „Zrozumiałem, że Islam jest bardzo poważnym zagrożeniem dla wszystkich Amerykanów, a w sposób specjalny dla mnie jako Żyda”.(…)

  Michael Glassner
  https://ballotpedia.org/Michael_Glassner
  https://en.wikipedia.org/wiki/Donald_Trump_presidential_campaign,_2016

  Larry Silverstein
  https://en.wikipedia.org/wiki/Larry_Silverstein
  http://www.corriere.it/Primo_Piano/Esteri/2004/12_Dicembre/07/torri.shtml

  Jared Kushner – przystojny zięć Donalda (nie posiadając żadnego doświadczenia jako polityk) – łokciami utorował sobie drogę na stanowisko szefa transition team-u, wyrzucając z niego osoby posiadające kompetencje, ale przez niego znienawidzone. Według uradowanej JTA – politycznie – Kushner jest bliski partii Likud (…). W tej chwili, robi wszystko by transition team napełnić neocon’ami starej daty.

  Dzięki Kushnerowi znajduje się w nim także Frank Gaffney – który był już za czasów Regana asystentem sekretarza stanu. Został jednakże wygoniony z posady, ponieważ jego ekstremizm pro-izraelski przeradzał się w chorobę umysłową. (…) Kushner zaangażował również Jamesa Woolseya – byłego szefa CIA (będącego prawdopodobnie jednym z „twórców” 11 Września), oraz Johna Boltona.

  Wayne Madsen, dziennikarz śledczy niepokoi się na widok tejże chmary „insektów atakujących grupę Trumpa”. Jako szczególnie niebezpiecznego uważa znanego powszechnie Michaela Ledeena, który wydaje się przygotowywać sobie miejsce w przyszłej administracji, mając jako zasługę – napisanie pamiętników generałowi Flynn’owi („Field of Fight”).

  Wayne Madsen
  https://en.wikipedia.org/wiki/Wayne_Madsen

  Jak przypomina mój przyjaciel i wspaniały dziennikarz Madsen – „Leeden poczynił szkody dla amerykańskiego bezpieczeństwa narodowego już za czasów Cartera”. Był tym, który na łamach New York Magazine opublikował wymyśloną opowiastkę o rzekomych zmartwieniach kontrwywiadu USA dotyczących „sowieckiego szpiega w rządzie Cartera”. Było to twierdzenie nie mające żadnego pokrycia w rzeczywistości. W kilka lat później Ledeen pojawił się ponownie – tym razem jako doradca Roberta McFarlane’a, piastującego stanowisko National Security Advisor – Ronalda Reagan’a. W tej roli Ledeen zaangażowany był w sprawę porozumienia z Iranem odnośnie przemytu broni, która przerodziła się w skandal „Iran Contra affair”, prowokujący niemalże upadek Regana. Wtedy to Ledeen polecił CIA irańskiego ekspatrianta o nazwisku Manucher Ghorbanifar, jako niezwykle cenne źródło informacji dla wywiadu. Wkrótce okazało się jednak, że Ghorbanifar dla zarobku sprzedawał wiadomości całkowicie nieprawdziwe.

  Również za czasów Busha jr. – Ledeen’owi udało się użyć Ghorbanifara jako informatora, razem z którym wymyślił historię o uranie z Nigeru. Według nich Saddam Hussein miał kupić uran (yellowcake) służący do wyprodukowania bomby atomowej. W całą sprawę wrobiony został także wywiad włoski – SISMI, a jego szef Nicolò Pollari zapłacił karierą. Wymysł ten jednak, dopasował jak ulał administracji Busha i Cheney’a, by usprawiedliwić inwazję na Irak.

  Michael Ledeen
  https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Ledeen
  https://en.wikipedia.org/wiki/Iran%E2%80%93Contra_affair

  Manucher Ghobanifar
  https://en.wikipedia.org/wiki/Manucher_Ghorbanifar

  Następnie, Ledeen – i tym razem z kumplem Ghorbanifarem – zaproponował Białemu Domowi zapłacenie 25 milionów dolarów irańskiemu ugupowaniu terrorystycznemu anty–ayatollah o nazwie Mujaheddin e-Kalk (MeK), które miało umieścić broń chemiczną i radioaktywną poza granicą irańską. W ten sposób, miało wyglądać na to, że Teheran zamierza szkodzić wojskom amerykańskim w Iraku, a cała sprawa posłużyć jako pretekst do upragnionego przez Izrael – ataku USA na Iran.

  W tym samym czasie James Woolsey, ex-szef CIA, dostarczał do Białego Domu informacji na temat „niestacjonarnych laboratoriów służących do produkcji broni biologicznej”, jakie miał rzekomo posiadać Saddam Hussein. (…)

  Ale na tym się nie kończy. Jak wspomina Wayne Madsen – między rokiem 2001 i 2005 – Michael Ledeen był superaktywny w Rzymie. Organizował tajne spotkania w ambasadzie USA, z udziałem agentów Mossadu, szefa wywiadu włoskiego, ministrów Berlusconi’ego i „dysydentów irańskich”, którymi byli nie kto inny ale Ghorbanifar i jemu podobni.

  Chodziło o wynalezienie pretekstu do zaatakowania Iraku i Iranu. Organizacją zebrań był funkcjonariusz ambasady – „pułkownik Franklin”. Śledztwo FBI doprowadziło później do postawienia w stan oskarżenia Lawrence’a Franklina za przekazanie amerykańskich tajnych dokumentów w ręce dyrektorów AIPAC (American Israel Public Affairs Committee), którzy z kolei udostępnili je Mossad’owi. W wyniku tego – na koniec – Ledeen został zaklasyfikowany jako „persona non grata” we Włoszech. Zaszkodził wielu osobom – w imię posługi Izraelowi i w celu wywołania wiekuistej wojny z Islamem.

  Lawrence Franklin espionage scandal
  https://en.wikipedia.org/wiki/Lawrence_Franklin_espionage_scandal

  Opisany powyżej przykład posłużył Madsen’owi do stwierdzenia:

  „Jeżeli ci wszyscy osobnicy zagnieżdżają się obecnie w administracji Trumpa – oznacza to, że Trump przetrwa tylko jedną kadencję, z powodu przyszłych skandali politycznych, spowodowanych sfałszowanymi informacjami i kuluarowymi porozumieniami z interlokutorami – kłamcami”.

  Neocon ‘Blasts from the Past’ Threaten to Undermine Trump Presidency
  http://www.strategic-culture.org/news/2016/11/18/neocon-blasts-from-past-threaten-undermine-trump-presidency.html

  Al co to wszystko obchodzi Ledeen’a, jeżeli misja jest wypełniona?

  W artykule wstępnym gazety Wall Street Journal z 4 września 2002 – odnosząc się do „ekspancji demokracji” w krajach, na które Ameryka przygotowywała ataki – Ledeen napisał:

  „Stabilność jest szyldem Ameryki, ale jest to koncepcja błędna. My wcale nie chcemy „stabilności” w Iranie, w Iraku, w Syrii, w Libanie czy w Arabii Saudyjskiej. Chcemy, żeby sytuacja uległa zmianie.

  Prawdziwym problemem nie jest czy destabilizować, ale jak destabilizować”.

  Jak można podsumować wypowiedź Ledeen’a?

  Plan Kivunim – wyjaśniony przy pomocy zaledwie trzech zdań.

  za:http://ram.neon24.pl/post/135174,all-the-president-s-men-czyli-wszystko-po-staremu

  Polubione przez 1 osoba

 7. zydozerca

  FOLLOWING INDIA, SENATOR CALLS FOR BANNING RS1,000, RS5,000 NOTES IN PAKISTAN
  brecorder.com 11.11.2016
  DECYZJĄ ŻYDOBANKSTERII PO KONFISKACIE NIEUDOKUMENTOWANEJ GOTÓWKI W INDIACH PORA NA PAKISTAN I POZOSTAŁE KRAJE,USA TEŻ W OCZEKIWANIU
  a jako ciekawostka – PiS od Rosji czy Rosja od PiSu ściągnęła pomysł na jednorazowy dodatek dla emerytów /5 tys.rubli~ 300 zł/ zamiast waloryzacji?
  zdaje się,że skąpy żydowski hegemon wydał takie polecenie

  Polubienie

 8. zydozerca

  Pozostaje Iran do zniszczenia- czy Trump zajmie się tym ?
  Nie wiadomo- nawet, czy w końcu obejmie urząd – Soros zorganizował do spółki z żydowską kandydatką Tea Party Jill Stein powtórne liczenie głosów/na razie w trzech stanach /;
  cały czas mącą,okaże się wkrótce,na ile skutecznie .Oby wiedźma Clinton zdechła do czasu rozstrzygnięcia.
  W USA bandytyzm rządowy przekroczył wszelkie granice – 45 lat więzienia dla dokumentalistki filmującej krwawo tłumione protesty w Dakocie podczas instalowania rurociągu ,
  internauta dostał większy wyrok więzienia za ujawnienie sprawców gwałtu na nastolatce od nich ,
  do ściganej „mowy nienawiści” dołączyły ” fake news”,
  psychopaci /na polecenie żydobanksterii wywołują non-stop trzęsienia ziemi dla postrachu,
  trudno nie zwariować pod natłokiem dennych wiadomości i mieć nadzieję na poprawę czegokolwiek,dopóki nie odstrzeli się na pokaz paru rządzących sk..synów i cór.

  Polubienie

 9. zydozerca

  Deia Schlosberg,36 lat – Dakota Pipeline
  skazana na 45 lat więzienia
  OBAMA -CWELU : MOŻE BYŚ TAK ZAMIAST UŁASKAWIAČ INDYKI POZWALNIAŁ LUDZI Z WIĘZIEŃ W SWOIM ŻYDOWSKIM BURDELU ZWANYM USA I POROBIŁ Z SĘDZIÓW PASZTETY ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s