Żydo-chrześcijańska intronizacja – czy już nie pora na opamiętanie?

Sławomir Zakrzewski z Ruchu Suwerenność Narodu od dawna prowadzi działania na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski.

.
Slawomir Andrzej Zakrzewski jest osobą o niezwykłej wrażliwości na sprawy duchowe. Ta wrażliwość doprowadziła go do rejtanowskiego gestu w roku 2008-mym, kiedy rzucił się wraz z Bartłomiejem Kurzeją na limuzynę Prezydenta Lecha Kaczyńskiego opuszczającego Parlament po ratyfikacji tam Traktatu Lizbońskiego (rozbiorowego). Za tamten swój gest w obronie Polski Zakrzewski bardzo drogo zapłacił. Na polecenie Kardynała Tarcisio Bertone został usunięty przez Proboszcza Piaścika z parafii p.w. Zesłania Ducha Świętego na Bielanach w Warszawie przy ul. Broniewskiego 44, w której przez lata był liderem największego koła przyjaciół Radio Maryja. (wytłuszczenie – D.Kosiur)

 

Obecnie stoi na czele Ruchu Suwerenność Narodu i podjął prace na rzecz intronizacji Chrystusa na Króla Polski. Intronizacja jest wielką sprawą dla podniesienia rangi Polski – jako świętości, rzeczy niezbywalnej, trwałego odniesienia w prawie międzynarodowym. Intronizacja to coś więcej nawet niż Traktat Wersalski, który pospisał Dmowski z Paderewskim.
Intronizacja zbiegła się ze wskazaniem na Jarosława Kaczyńskiego jako na emanację polskiej państwowości (przez E.Sendeckiego i jego kompanije narodo-f-ców – D.Kosiur) – było to podczas salutu oddanego mu przez Prezesa Stronnictwa Narodowego im. Dmowskiego Ludwika Wasiaka na Placu Na Rozdrożu 11-go listopada 2016. Może się to wydawać dziwne i zaskakujące, ale w Polsce istniej ośrodek władzy podobny do królewskiego, należący do Jarosława Kaczyńskiego, brata prezydenckiego, super-premiera i super-prezydenta.

Eugeniusz Sendecki     za: http://eugeniuszsendecki.neon24.pl/

.

_____________________________
.
Film, a raczej jego ścieżka dźwiękowa winna uzmysłowić myślącym Polakom, zwłaszcza żydo-chrześcijanom, jak wielką krzywdę wyrządza nam Kościół i żydo-chrześcijaństwo.
Nieszczęśni żydo-katolicy nie są w stanie pojąć niczego z politycznej rzeczywistości, a faryzejscy szamani w sutannach podtrzymują nieszczęsne owieczki w stanie politycznego otępienia.
.
Znamy się ze Sławkiem Zakrzewskim, wiem, że jest przyzwoitym Polakiem. Nie pojmuję jednak, jak można być przekonanym, że jakikolwiek dobrowolny akt intronizacyjny – akt zwłaszcza religijny – może mieć przełożenie na prawo nie tylko polskie, ale i międzynarodowe (?). Przecież to infantylne rozumowanie, taki akt nigdy niczego nie zmieni, ponieważ nigdy nie będzie honorowany na forum polityki krajowej, a już z całą pewnością nie będzie poważnie traktowany na forum międzynarodowym. Ze strony Sławka Zakrzewskiego i jego kolegów jest to niepojęte łudzenie się jakąś polityczną nadzieją – nadzieją bez żadnego racjonalnego uzasadnienia. To jest niepotrzebne uderzanie głową w mur żydowskiego w gruncie rzeczy Kościoła i żydowskiego reżimu politycznego i niestety jest to, mimowolne wspieranie szkodliwej instytucji Kościoła i jego antypolskiej działalności, co w efekcie przekłada się na trwanie żydo-katolików w politycznej nieświadomości.
.
.
Retoryka Sławka Zakrzewskiego przypomina film „Małe piwo” z Flipem i Flapem. Na lekcji matematyki dla więźniów nauczyciel pyta, ile to jest 27 : 9 ? Wszyscy źle odpowiadają. Nauczyciel, już zrezygnowany, daje jeszcze szanse na odpowiedź zgłaszającemu się Flapowi. Flap mówi: 27 : 9 = 3 – nauczyciel promienieje ze szczęścia, że choć jeden uczeń coś potrafi. Ale po chwili Flap dodaje: i dwa reszty. Nauczyciela trafił szlag.
.
Niby Sławek Zakrzewski wszystkie polityczne treści wykłada zgodnie z narodową retoryką, zgodnie z narodowym interesem, ale jednak na końcu zawsze dodaje symbol żydowskiej religii dla gojów – polityka narodowa, ale pod sztandarem Kościoła, z krzyżem i z trupem żydowskie mesjasza. A to już jest jednak droga donikąd – na szczęście coraz częściej Polakom otwierają oczy hierarchiczni faryzeusze samego Kościoła.
Wiedzmy i pamiętajmy, że Kościół przedsoborowy i posoborowy to ten sam antypolski, antynarodowy, antypaństwowy, antysłowiański, Kościół.
.
.
Dariusz Kosiur
Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Żydo-chrześcijańska intronizacja – czy już nie pora na opamiętanie?

 1. Metro

  Oglądnąłem tak 10 minut tego materiału, więcej nie dałem rady.

  Nie znam p. Zakrzewskiego, dlatego pytam się czy on może nie cierpi na to co judeopsychologii nazywa się psychozą dwubiegunową? Tutaj znajduje się raczej w stanie manii, ostrej manii religijnej.

  Generalnie to mania w klimatach dewocyjnych zwykle bardziej dotyka kobiet w pewnym wieku. A tutaj mężczyzna – ale widać że dobrze sobie radzi. 🙂

  Polubione przez 1 osoba

 2. Zastanawiam się jak ‚przedsoborowcy’ poradzą sobie z faktem, że to ‚posoborowcy’ intronizowali Chrystusa na króla Polski, a nie ‚przedsoborowcy’…Okazuje się że judeo-satanistyczni ‚posoborowcy’ zrobili coś czego nie zdołali zrobić ‚prawi’ i ‚przedsoborowi’ katolicy…
  Wstyd panowie ‚przedsoborowcy’..

  A ja tym ‚przedsoborowcom’ i ‚posoborowcom’ zacytuję słowa Chrystusa…’królestwo podzielone same w sobie – nie ostoi się’..

  Kościół rzymski przedsoborowy i posoborowy to ta sama terrorystyczna i militarna korporacja, która przez wieki rości sobie prawo do władzy nad duszami ludzi i ich pieniędzmi..

  Martwy rzymski bóg który dużo obiecywał

  Polubione przez 1 osoba

  • To jest – jak się nie mylę – to jeszcze ‚prawy’ ‚przedsoborowiec’..

   Polubione przez 1 osoba

   • Crucesignatus

    re:jangryko
    Papież jak każdy inny człowiek grzeszy i nieomylny jest tylko w sprawach dotyczących wiary a te żydowskie rewelacje możesz sobie wiesz gdzie wsadzić. Zanim rzucisz kamień poczytaj najpierw trochę prawdziwej historii np o okresie kiedy Pacelli (przyszły Pius XII) był nuncjuszem apostolskim w Niemczech w latach 1917-29 o jego walce z bezbożnym nazizmem(socjalizmem). Wyborcy Hitlera to byli w przeważającej części ateiści i protestanci natomiast katolicy w zdecydowanej częsci byli mu nieprzychylni. Zwycięstwo Hitlera w Niemczech to owoce reformacji ateizmu odrzucenia katolicyzmu.

    Polubienie

   • sss12

    Panie Ziemiński jak długo ten człowiek będzie te brednie tu jeszcze wypisywał ?. Skończy się panu kiedyś cierpliwość ?
    Polemizował nie będę . Szkoda czasu . Może jangryko ma stalowe nerwy , bo nie ja .

    Polubienie

   • @ Crucesignatus

    Nie zapominajmy, że to Adolf Hitler, jako zwolennik Kościoła katolickiego, doprowadził w lipcu 1933 do podpisania ścisłego konkordatu z Watykanem, gdzie Trzecia Rzesza przyjęła w zasadzie rolę wasala papiestwa (dokładnie tak jak Polska).

    Należy także uwzględnić, że niezmienną polityką żydo-chrześcijańskiego Watykanu, a wcześniej Rzymu, było dążenie do podboju Wschodu – przede wszystkim Rosji. Zatem marsz Hitlera na Wschód miał poparcie Watykanu już od września 1939r.

    Zresztą katolicka hierarchia kościelna, działając na podstawie zleceń watykańskich, odegrała znaczącą rolę w tworzeniu Hitlera dyktatorem Niemiec.

    Papież Pacelli – Pius XII przybył w 1941 roku do Berlina i pobłogosławił zbrodnie nazistów. Zresztą co roku tam bywał na wakacjach i z wizytami prywatnymi, z wyjątkiem 1945 roku. Ale jego wielka publiczna wizyta z 1941 roku jest doskonale znana. Nasi ojcowie uwięzieni w łagrach katolicko-hitlerowskiej Trzeciej rzeszy musieli zresztą przymusowo oglądać ten hitlerowsko-katolicki spektakl papieskiej mszy z błogosławieniem oddziałów SS i gestapo. Czarne mundury setkami tysięcy maszerowały przed papieżem hitlerowców Piusem XII Pacellim.

    Całe kierownictwo NSDAP na klęczkach, publicznie, przyjmowało błogosławieństwa papieża Piusa XII – ich rodziny katolickie także! NSDAP to byli katolicy z Niemieckiej Akcji Katolickiej i kolaborujący Protestanci (w mniejszości, takie ówczesne Buzki). Nie da się zafałszować i zakłamać pamięci świadków o tym ojcu Kościoła, Piusie XII – wspólniku nazistów. Można powiedzieć z odrobiną przesady, że od marca 1939 roku centrum hitlerowskiej władzy nazistów było bardziej w Watykanie niż w Berlinie.

    Polecam: http://vaticannewworldorder.blogspot.com/2012/10/the-vatican-made-nazism-possible-in.html

    Polubione przez 1 osoba

   • Crucesignatus
    Co to znaczy – ‚nieomylny w sprawach wiary’?…A od kiedy to wiara jest niezależna od uczynków?…To jakaś nowa teologia?…Ale w kościele rzymskim rzeczywiście tak jest…wiara w pojęciu szeregowego katolika to – ‚chodzenie do kościoła’, dewanie na tacę, obchody świąt – /wtedy przed świętami to nawet niektórzy rzucają picie po to by na świętach – nażreć się, nachlać się..i przyłożyć żonce/…a biskup to może nawet onanizować się w obecności dzieci…
    Na temat Piusa, że niby zwalczał nazistów, a niemcy to protestanci z /god min uns/- to nie wyjeżdżaj mi z takimi argumentami bo uznam, że jesteś albo niedouczony, albo tak sfanatyzowany, że depczesz swój własny rozum…i to jest twój dramat…jeżeli tak jest…
    A kto – milczał – jak grób – gdy na katolicką Polskę/braci w wierze/ w 1939 r. napadł Hitler ze swoją żydo-katolicką watachą.?…Ten samozwaniec Pius co miał z Hitlerem konkordat nie pisnął ani słowem gdy faszyści mordowali jego braci w wierze w Polsce….I ty mi śmiesz mówić o jakiejś omylności/nieomylności?…Nie rób kolego z siebie idioty – bo to człowiekowi nie pasuje…
    Watykan przedsoborowy uczynił wszystko by resztkę ocalałych faszystowskich ludobójców – przerzucić bezpiecznie do Argentyny…I powiesz, że to też żydowska propaganda.?..Fakty są miażdźące więc nie próbuj zaklinać rzeczywistości i zawracać kijem Wisły..

    Polubione przez 1 osoba

   • Panie Dariuszu
    Obawiam się że mamy do czynienia ze ścianą!…

    Polubione przez 1 osoba

   • Crucesignatus

    re: Dariusz Kosiur Jangryko
    Got mit uns to dewiza pruska-masońska
    Konkordat podpisany w 1933 roku przez Piusa xi miał na celu ochronę katolików przed represjami ze strony hitlerowców jednak nic z tego nie wyszło. Adolf Hitler okultysta propagator wyższości rasy niemieckiej zwolennikiem Kościoła Katolickiego dawno sie tak nie usmiałem ten który wysłał do obozów koncentracyjnych Dachau w samych tylko Niemczech setki księży i niezliczoną ilość zwykłych katolików, gdzie zamykano instytucje katolickie, zabraniano odprawiania mszy, odbywania pielgrzymek – w Niemczech gdzie młodzież z hitlerjugend śpiewała piosenki:
    „Żaden podły ksiądz nie wydrze z nas uczucia, że jesteśmy dziećmi Hitlera
    Czcimy nie Chrystusa, lecz Horsta Wessela
    Precz z kadzidłami i wodą święconą
    Kościół nie rozumie, co jest naprawdę cenne
    Ta swastyka przynosi zbawienie światu
    Chce podążać za nią krok w krok”
    Piusa XI w encyklice „Mit brennender Sorge” przestrzegał katolików przed bezboznym socjalizem groził wykluczeniem ze wspólnoty Kościoła, rzecz jasna że byli tacy którzy ze strachu przed represjami się wyłamywali. A te zdjęcia w ogóle nie świadczą o tym że KK i Pius XII kolaborowali z hitlerowcami nigdzie nie ma tam papieża który uniża się przed bezboznikami. Pius XII przyjął delegację hitlerowskich oficjeli jak każdego innego państwa na świecie co wcale nie oznacza że w ten sposób wrażał z nimi solidarność idąc tym tokiem myślenia to i Roman Dmowski kolaborował.Jak widać na zdjęciu nawet Niemcy mieli więcej taktu wobec namiestnika Chrystusowego niż wasze żydowskie pseudo-patriotyczne stowarzyszenie. Na temat bzdurnych rewelacji o rzekomym pobycie Piusa XII w Berlinie 1941 roku nawet się nie wypowiadam mogę za to przytoczyć słowa Martina Bormana z 9 czerwca tegoż samego roku:
    „Wszelkie wpływy przeszkadzające w prowadzeniu narodu przez fuhrera z pomocą NSDAP lub mające temu zaszkodzić, muszą być udaremnione. Coraz bardziej należy odwracać naród od Kościołów i ich organów, proboszczów. Nigdzie nie należy pozwalać Kościołom na zyskanie ponownego wpływu na kierowanie narodem. Musi on być bez reszty i ostatecznie złamany”
    Wszyscy z was którzy sądzą że Pius XII mógł powstrzymać w jakikolwiek sposób Hitlera są niespełna rozumu, wszelki otwarty opór mógł przyczynić się do jeszcze większej tragedii.

    Polubienie

   • paziem

    ” nawet Niemcy mieli więcej taktu wobec namiestnika Chrystusowego niż wasze żydowskie pseudo-patriotyczne stowarzyszenie.”

    I to był twój ostatni wpis nieprzytomny „katolicki” analfabeto.

    Polubienie

   • Crucesignatus
    Chłopie weź nie rób z siebie ograniczonego intelektualnie,..Watykan podpisał konkordat z Hitlerem bo chciał bronić katolików?…To tak jakby – ‚kura weszła w układ z lisem by nie pożarł jej piskląt…’ Przepraszam alę co ty pieprzesz…cytujesz jakieś wyrwane z kontekstu urywki .naprawdę..możesz tak pisać do młodych/niezorientowanych…ale ja za stary jestem na takie kawałki..
    A co powiesz o traktatach laterańskich?-..przecież to było coś za coś…
    A co powiesz o serbskim ‚Wołyniu’?…Franciszkanie /Ustasze wymordowali 700 tys.prawosławnych Serbów../miłuj bliźniego swego/-jest takie przykazanie…
    A co powiesz o grobowym milczeniu Piusa o agresji Hitlera na Polskę? Tu niby nic nie mógł zrobić?…’namiestnik Chrystusa’ i nic nie mógł zrobić?…nawet – gęby otworzyć’?…weź nie piernicz..
    A co powiesz o zgromieniu Polaków przez Piusa za to, że wysiedlili niemców z Polski po II w. św.?
    A co powiesz o pomocy Watykanu w ucieczce nazistów/ludobójców?

    A co ci będę udowadniał że trawa jest zielona…
    Wziąłem pierwszy lepszy artykuł..se poczytaj – choć widzę to tak jak rozmowa ze ślepym o kolorach..

    http://www.himavanti.org/pl/c/artykularnia/hitler-nazizm-faszyzm-inkwizycja-katolicyzm

    Polubione przez 1 osoba

   • . Ooo.w Polsce kler straszy kobiety i nakazuje rodzić ‚martwe płody’…a Francesko papa – odpuszcza..
    Wychodzi na to że ‚ogon macha psem’..
    http://www.newsweek.pl/opinie/franciszek-rozgrzesza-z-aborcji-papiez-odpuszcza-grzechy-,artykuly,369731,1.html

    Polubienie

 3. J23:-)

  Brawo Sławciu. Prawdą w pejsy curvom żydowskim. A półgłówkami polskimi, bo jest ich sporo, nie przejmuj się. Prawdy im trzeba.

  Co do Niemców to są aszkenazyjczycy. German=aszkenazi.

  Polubienie

 4. Polska Lechia Słowiańska..
  Mieszko I apostata i zdrajca – starożytny Piłsudzki,…sprzedajna dziwka zapoczątkowała poczet sprzedajnych dziwek..
  Poczet królów słowiańskiej Lechi/Polski
  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2016/04/22/poczet-krolow-lechii-kosciol-w-polsce-od-1050-lat-ukrywa-przed-polakami-ze-jestesmy-starozytnym-antycznym-wielkim-imperium/

  Polubienie

 5. Gorąco polecam, każdy kto czuje się Polakiem, Słowianinem, powinien tę książkę mieć w domu i koniecznie przeczytać.

  Polubienie

 6. julius

  Katolicyzm jako organizacja – jest to międzynarodowy związek religijny z siedzibą w Rzymie. Ta tzw. czarna międzynarodówka, rządząca się własnymi prawami, posiadająca własną hierarchię, instytucje, majątek a nawet suwerenność polityczną, posiada też własne cele i interesy, z natury rzeczy odrębne od celów i interesów narodów, w łonie których żyje – zwłaszcza jeśli chodzi o narody słabsze.
  Jako religia – katolicyzm, ta najczystsza forma chrześcijaństwa, jest Młodo-Judaizmem. Zapoczątkowana i rozniesiona po świecie przez synów Izraela, religia ta nie jest jednakże ich oryginalnym tworem, lecz stanowi kompilację całego szeregu grubo wcześniejszych wierzeń religijnych w jakie obfitował starożytny Wschód.
  Poza wątpliwym Łukaszem, wszyscy ewangeliści byli Żydami, centra akcji misyjnej w pierwszych wiekach chrześcijaństwa stanowiły synagogi. Pierwszych 15-stu biskupów Jerozolimy było obrzezanymi Żydami. Trzech pierwszych papieży, wielu Ojców Kościoła i świętych – do tej samej zaliczyć trzeba narodowości.

  Istotę religii katolickiej ujął autorytatywnie, jasno i niedwuznacznie papież Pius XI, gdy w przemówieniu do pielgrzymki katolików belgijskich powiedział w dniu 6.9.1938:

  „Przez Chrystusa i w Chrystusie jesteśmy duchowym potomstwem Abrachama… jesteśmy duchowymi semitami.”

  Polubione przez 1 osoba

 7. hubalblog

  nie rozumiem S. Zakrzewskiego. Z jednej strony iście narodowa retoryka a z drugiej Katoland.. równie dobrze mógłby stanąć obok Brauna…

  Polubienie

 8. paziem

  Sławek Zakrzewski uprawiając ” w swój „- krucjatowy sposób, działalność narodową podaje rękę syjonistycznym manipulatorom , jak ten „transatlantycki guru” -G.Braun:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s