Dyktatura kłamstw pisowskich;

pispo

Teraz k…a My!!!

 

– zdiagnozować problemy najbiedniejszych i najmniej wyedukowanych,
– dać im wroga, najlepiej kilku, będących w zmowie, (Putin, chrześcijańska Rosja, islamiści, Peło, Dmowskiego, narodowców, komune, TK, poświęcić kumpla naczelnego czyli Rzepińskiego dla ogłupionych)
– dać im fikcyjnego bohatera, lub prawie boga, (Lech Kaczynski, mason, sługa interesów usraela, wróg polskości)

– złożyć obietnice, najlepiej takie, których nie da się spełnić (kwota wolna od podatku, wiek emerytalny lub skrócić, ale dać 40% emerytury, aneks WSI, obrone życia, obniżka podatków, tuszować lustrację swoich)
– obwiniać wroga o wszystkie problemy, (Peło, Putina, Tchusk, Kopacz)
– wszelką opozycję i inaczej myślących podpiąć pod wroga ,,rosyjskiego”
– zatrudnić 200- 300 trolli internetowych, których zadaniem jest wychwalanie ,,dzieł” L. Kaczynskiego, zamachu smoleńskiego, naczelnego Polski, wskazywać fikcyjnego wroga Polski – Rosji,

– skutecznie swoimi medialnymi trikami TVP, RM, TvT, liczne radia i prasa, odwracać uwagę naiwnych Polaków od spraw zasadniczych dla nich.
– uczynić z najbiedniejszych oraz z elektoratu radiomaryjnego, najmniej wyedukowanych naród wybrany, ludzi prześladowanych za wiarę, czujących ciągłe zagrożenie ich wiary, Polskości – oni ciągle muszą być straszeni – by realizować politykę usraela w Polsce, czyli dokończenie likwidacji Polski.
– zrobić z Kaczyńskiego męczennika dla dobra narodu (najlepiej pasuje do tej roli wodza i nie ma rodziny, można ludziom wmawiać, że wódz poświęca się sprawie, pomimo, że nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu nawet kiosku z cebulą, żyje tylko z pieniędzy podatników, nie ma prawa jazdy, na rowerze nie umie jeździć, dziecka nie wychował, kobiety nie przytulił itd.)

– podpiąć się pod wszystkie narodowe wartości, ale realizować wartości antypolskie jak; szykowanie młodych Polaków na wojnę, CETA, TTIP
– przypisać wrogie wartości opozycji, (walke z kościołem, życiem)
– przypisać opozycji kolaborację z wrogiem, (UE, pomimo, że sami są za UE, Rosją Putinem, islamistami)
– przypisać sobie patriotyzm, rewolucję, walkę dla sprawy, (ale linia służby dla NWO jest pośpiesznie realizowana), potępiać razem z Szechterem Nacjonalizm.

– mówić, że dąży się do wzoru bohatera, (ale samemu jest się tchórzem)
– za niespełnione obietnice obwiniać wroga i jego pomocników, (Rosje, UE, Tchuska, Putina, przedsiebiorców)
– być konsekwentnym w kłamstwach (czas działa cuda)
– wszelkie działania uzasadniać dobrem sprawy, (obronie interesów narodowych)
– pokazać, że się walczy się z wrogiem, (zamknąć kilku ,,agentów” ruskich – Piskorski)

– co jakiś czas poświęcić kogoś (wykorzystać ofiarę z wroga do eliminacji opozycji, patrz nierób Gowin, czy Rzepliński)
– mówić, że jest się blisko realizacji celów i prosić naród o kolejne ustępstwa dla dobra sprawy, od najmniejszych do coraz większych (patrz Smoleńsk)
– uzasadnić łamanie prawa wyższą koniecznością, dobrem społecznym.
– dzieci stalinowców uczynić swoimi medialnymi propagandzistami (Targalski, Wildsteine, Czabańskie, Terlecki)
– poprzez swoją krytykę ,,wybranej” opozycji budować kontrolowaną opozycję, która będzie realizować służbę temu samemu panu co służy obecna władza (Nowoczesna, KOD)

-robić wszystko aby nie dopuścić prawdziwej, nie sprzedajnej obcym, opozycji z ruchu narodowego. (promować swoich)
– podstępnie zwiększać dług publiczny, ku zadowoleniu banksterii światowej (uwłaszczać mld$ obce firmy – nazywać repolonizacją)
– uwłaszczaniem się na majątku narodowym, nazywać dobrą zmianą (patrz fundacja prasowa solidarności i jej imperium)

– no i przede wszystkim; kłamać, kłamać, kłamać, kłamać, kłamać, kłamać i kłamać, rano, w południe, wieczorem, wszędzie gdzie jesteś

– wmawiać, że całe zło to komuna, Putin, peło, opozycja, agenci ruscy itd., by służba swoim mocodawcom z usraela mogła być skutecznie realizowana w imię upadku moralnego Polaków.

Z.Wrzodak

 

za:http://spiritolibero.neon24.pl/post/135136,dezinformacja-o-dezinformacji-u-pospieszalskiego   ( komentarze)

6 Komentarzy

Filed under Polityka

6 responses to “Dyktatura kłamstw pisowskich;

 1. Ja myślę że dla Pisowskiej parcharni wrogiem nie jest – ‚chrześcijańska Rosja’…jak pisze pan Wrzodak…wrogiem jest – ‚prawosławna Rosja’…a to – brzmi inaczej – tak jak pszczoła inaczej od szerszenia…
  Np. w Syrii w większości to są – ‚prawosławni chrześcijanie’….
  Prawosławie to wróg Watykanu…i o to głównie idzie cała wojna /już od wieków/…..Przecież taki typowy Pisowski – tłumok – B. Mateusiak sama nie wpadła na to, żeby w necie ogłosić że chce deportować – prawosławnych…/o żydach nie wspomniała/
  Poprostu nie wytrzymała ciśnienia i wypuściła – bąka – czyli to o czym w parchatym Pisie się mówi…
  Oni poprostu nienawidzą . prawosławnych…
  Polskę 1050 lat temu oddał w podległość Maximusowi Pontyfikusowi – zaprzaniec Mieszko I….Wcześniej Polska/Lechia miała ‚chrzest prawosławny’ …Polska była Słowiańska i jest w swoich genach – Słowiańska..Rzymski katolicyzm – to – proteza – proteza – ‚trzeciej ręki’ i ‚trzeciej nogi’…proteza która uwiera i nikt normalny nie zakłada sobie trzeciej sztucznej ręki czy nogi..

  Tak więc ci – szaleńcy z Wiejskiej – chcą krwi Słowian….i tylko ludzie totalnie niezoriętowani nie widzą – jak Pisowska paranoja pcha Polaków/Słowian do wzajemnego przelewu krwi…

  Polubienie

 2. andrzej

  Dziwi mnie tylko, że pan Wrzodak nie próbuje wyciągnąć żadnych wniosków z tego, w czyim interesie działa agentura Watykanu odmóżdżająca i napuszczająca na Rosję pozostałe kraje Słowiańskie. Nie widzi tego, jak jego papa JP-2 działał w interesie tych, których to on w swoim artykule krytykuje. Nie widzi tego, że ten cały katolicki Watykan jest tylko narzędziem nienasyconych banksterów.

  Polubienie

 3. zydozerca

  UWOLNIĆ PISKORSKIEGO-POSADZIĆ KACZYŃSKIEGO
  UWOLNIĆ KWIETNIA BRUNONA-POSADZIĆ DUDĘ KAPŁONA
  UWOLNIĆ Z.MIERNIKA-POSADZIĆ A.MICHNIKA
  UWOLNIĆ M.KARŁOWICZA-POSADZIĆ MACIEREWICZA
  UWONIĆ PIOTRA RYBAKA-POWIESIĆ SĘDZIÓW NA HAKACH

  Polubienie

 4. volviak19

  „W lutym 2016 r. rząd przyjął Plan na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju – dokument przedstawiający wyzwania, jakie stoją przed polską gospodarką ”
  Już wprowadzają w zycie, by jak najbardziej zgnębic Polaków, min. koszty ubezpieczeń samochodów, które wzrosły- OC o 100% a AC nawet o 500%, do tego drożejąca benzyna, części i wzrost akcyzy na samochód sprowadzany z zagranicy, ponad 10 – letni samochód : 12.000zł .Ludzie płaczą i płacą, nikt nie liczy kosztów użytkowania samochodu, ludzie obudźcie się, nie nabijajcie kasy ośmiornicy paliwowo- ubezpieczeniowo- motoryzacyjnej.Ja rezygnuję z samochodu, po tym jak dostałem propozycję podwyżki z 800zł na 1800 za rok. Podliczyłem koszty i wyszło mi że minimum 3 miesiące w roku muszę pracowac ciężko na sam samochód.Chyba liczą na to że ludzie tanio będą się pozbywać aut- bo zapewne dużo narodu wybranego wkrótce do nas dotrze- po to też pojechała do Israhella premier Żydło. Robią z nami co chca, a my potulnie nadstawiamy karku- nie może tak byc!!

  Polubienie

 5. Piotr

  Komunikat z wizyty w Izraelu :
  Premier Izraela :
  „BĘDZIEMY WSPIERAĆ CORAZ BARDZIEJ I INTENSYWNIEJ WSZYSTKIE PROJEKTY I DZIAŁANIA INNOWACYJNE W STOSUNKACH POLSKĄ” :
  TŁUMACZENIE NA NASZE , ALE JUŻ W JĘZYKU NIE DYPLOMACJI :
  BĘDZIEMY GOJÓW PO ZWYCIĘSTWIE TRUMPA JESZCZE BARDZIEJ BZYKAĆ W NASZEJ ZAMORSKIEJ KOLONII ZWANEJ JUDEOPOLONIĄ

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s