„Dobra zmiana” według PiSowskiego prawa i „wymiaru sprawiedliwości”

dobrazmiana

Wczorajszym wyrokiem sądu we Wrocławiu – w sprawie „spalenia kukły Sorosa”, symbolizującej   „mitycznego Żyda”  zdaniem sędziego Marka Górnego –  wpływowe, żydowskie lobby polityczno-kulturowo-religijne niechcący utrwaliło proste skojarzenie : Żyd-lichwiarz- spekulant – intrygant i  wichrzyciel polityczny – złodziej  majątku wielu narodów – deprawator obyczajowy – protektor kłamstw i manipulacji medialnej – społeczny pasożyt i odrażające indywiduum publiczne.

Dokonując karkołomnej, słownej wykładni wydawanego wyroku, sędzia Marek Górny każe Polakom utożsamiać Georga Sorosa z nacją żydowską, zabraniając jednocześnie wyrażać  Polakom  sprzeciw ( nawet w szokującej formie estetyczno-symbolicznej) wobec sprawcy wielu nieszczęść w życiu polskich rodzin, polskich wspólnot lokalnych i wreszcie państwa polskiego przez cynicznego, zdegenerowanego aferzystę finansowego, osobnika szerzącego konflikty społeczne i narodowościowe, wyznawcę anomii, jakim jest Georg Soros.  Tegoż, którego działania i wsparcie w wielu krajach objęte są zakazem, a on sam uznawany za persona non grata, który ma wielu zagorzałych przeciwników także wśród samej społeczności żydowskiej na świecie.

Chcielibyśmy publicznie i otwarcie  zapytać sędziego Marka Górnego, a także, a może przede wszystkim jego służbowego zwierzchnika , ministra Zbigniewa Ziobro : na jakiej podstawie prawnej i z jakich to specjalnych powodów cywilizacyjnych, kulturowych, historycznych, politycznych i obyczajowych ze szczególną troską traktowany jest w Polsce  George Soros, tak się złożyło, że przypadkowo narodowości żydowskiej, na tle innych zagranicznych osób prywatnych i osób publicznych, ale także po prostu  obywateli polskich, tak się złożyło, że w większości narodowości polskiej ? Co uzasadnia dowolność i elastyczność doktryny i wykładni  prawnej wobec kukły Georga Sorosa, symbolizującej przestępstwa i krzywdy wyrządzone Polakom przez ostatnie 27 lat wskutek bezkarnej, przestępczej, kolonialnej dewastacji majątku narodowego oraz instytucji państwa polskiego? Co skłania sądy ( i personalnie identyfikowalnych sędziów) oraz inne instytucje wymiaru sprawiedliwości w Polsce do szczególnej ochrony osobników w rodzaju Georga Sorosa, tak się złożyło, że w przypadkowo narodowości żydowskiej, a jednocześnie co skłania do takiego spektakularnego rygoryzmu, a zarazem lekceważenia prawa w stosunku do osób takich jak Zygmunt Miernik, Mateusz Piskorski, Piotr Trznadel, Piotr Rybak i inni ?

Czyżby wspomniany wyżej rygoryzm, a jednocześnie  specjalna elastyczność doktryny i wykładni w stosunku do przebywających w aresztach, bądź więzieniach Polaków aresztowanych lub skazywanych za swoje przekonania zgodne zresztą z konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej – pozostawał w związku z odbytym  w dniu   3 sierpnia 2016 r. w siedzibie Prokuratury Krajowej w Warszawie, zainicjowanym przez stronę izraelską, spotkaniem konsultacyjnym przedstawicieli Biura Współpracy Międzynarodowej Prokuratury Krajowej, Departamentu Współpracy Międzynarodowej i Praw Człowieka Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Departamentu Spraw Międzynarodowych Biura Prokuratora Krajowego w Ministerstwie Sprawiedliwości Państwa Izrael?
Tematem rozmów była dotychczasowa współpraca w zakresie spraw karnych, zasady wzajemnego porozumiewania się oraz różnice w systemach prawnych obowiązujących w obu państwach.
Omówione zostały również problemy pojawiające się we wzajemnej realizacji pomocy prawnej oraz sposoby ich rozwiązywania w przyszłości.

Czy trwająca obecnie wizyta w Izraelu przedstawicieli rządu RP z panią premier B.Szydło na czele ma także pogłębiać polsko-izraelska współpracę w dziedzinie przestrzegania praw człowieka i obywatela,  wykładni i stosowania prawa karnego oraz postępowań prokuratorskich i sądowych?

Analizując doświadczeń z kilkudziesięcioletnich stosunków polsko-izraelskich nadwerężona jest bardzo zasada symetrii w tych relacjach z czego Polacy musza wyciągnąć wnioski zarówno wobec partnerów izraelskich, jak i wobec dotychczasowych rządów ekip pomagdalenkowych, gdyż zasadą staje się już nie tylko dyskryminacja Polków, ale wręcz nękanie o cechach przemocy i prześladowania.

PZ

 

Dodatek bieżący:

 

krata

Politycy Kukiz’15 zaapelowali do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro o objęcie osobistym nadzorem śledztwa ws okoliczności śmierci działacza Kukiz’15 w Garwolinie. Zwrócili się też do szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka o rozpoczęcie postępowanie wyjaśniającego w garwolińskiej policji.

 

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz’15) powiedział we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie, że w niedzielę zmarł w szpitalu w Garwolinie działacz Kukiz’15 Ireneusz F. Dodał, że względu na dobro rodziny nie zostanie ujawniona tożsamość działacza Kukiz’15.

 

„Kurier Garwoliński” napisał, że w niedzielę w Szpitalu Powiatowym w Garwolinie zmarł 36-letni Ireneusz F., mężczyzna, który był doprowadzony przez policję do odbycia kary 25 dni aresztu; 15 listopada w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych w garwolińskiej komendzie powiatowej policji próbował popełnić samobójstwo; okoliczności próby samobójczej bada prokuratura.

 

„Na ciele miał wiele siniaków, m.in na nerkach i na łydce”

 

Posłanka Kukiz’15 Anna Siarkowska zauważyła, że działacz Kukiz’15 był mocno skonfliktowany z lokalną policją w Garwolinie, m.in. wielokrotnie otrzymywał mandaty drogowe za drobne wykroczenia, takie jak niezapięte pasy, czy zignorowanie znaku drogowego.

 

– Tym razem też dostał wyrok za niezapłacenie mandatu drogowego – powiedziała.

 

– Od rodziny wiemy, że po tym, co się stało na komendzie, na ciele miał wiele siniaków, m.in na nerkach i na łydce – podkreśliła Siarkowska.

 

Wyłączyć „ze sprawy prokuratury rejonowej w Garwolinie

 

Posłanka Kukiz’15 powiedziała, że koniecznie trzeba wyjaśnić, co się wydarzyło na komendzie w Garwolinie. – Znamy Irka i wiemy, że to nie był człowiek, który by się targnął na swoje życie w wyniku kary 25 dni aresztu – zaznaczyła Siarkowska.

 

Politycy Kukiz’15 zaapelowali „o wyłączenie ze sprawy prokuratury rejonowej w Garwolinie i przekazanie śledztwa prokuraturze wyższego rzędu” oraz o „zabezpieczenie nagrań z monitoringu w komendzie, monitoringu miejskiego, również monitoringu w radiowozie i o udostępnienie tych nagrań rodzinie”.

 

„Prosimy o objęcie osobistym nadzorem śledztwa przez ministra sprawiedliwości, prokuratora generalnego Zbigniewa Ziobrę, (apelujemy) też do ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka o rozpoczęcie postępowania wyjaśniającego w garwolińskiej policji” – powiedziała posłanka Kukiz’15.

za:http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2016-11-22/dlaczego-zginal-ireneusz-f-kukiz15-chce-by-minister-sprawiedliwosci-objal-sledztwo-osobistym-nadzorem/

 

Dodatek medialny: „Więzienia polityczne PiS”

 

 

 

 

27 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

27 responses to “„Dobra zmiana” według PiSowskiego prawa i „wymiaru sprawiedliwości”

 1. paziem

  Długo nie trzeba było czekać:

  „Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu”

  http://www.tvp.info/27874376/premier-beata-szydlo-z-wizyta-w-izraelu

  Polubienie

 2. stycznik

  Armia Krajowa Skuteczna – nie widzę innego sposobu na pozbycie sie parchatego lajna.

  Polubienie

 3. Jeśli nie wyeliminuje się wszystkich wesz, to wszawica nie ustąpi.

  Polubienie

 4. hubalblog

  talmudyzajca prawa w III żydoRP

  Polubienie

 5. Żydzi w Izraelu potraktowali Polskę reprezentowaną przez przez szabesgojów z ‚buta’…
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201611224273970-polska-delegacja-w-izraelu-kolizja/
  Mimo to żydoszabes III RP – ‚liżą’ polskim kosztem – izraelskie buty – jak powiedział klasyk/trrorysta – Menachim Begin..
  http://m.bankier.pl/forum/post/12297399

  Z rozbawieniem oglądam głupie i zażenowane gęby pisowskiej parcharni jak tłumaczą w parchatych mediach – ten ‚incydent’..

  Polubienie

 6. julius

  SURPRISE! BANNON IS A PASSSIONATE ZIONIST
  (Bannon jest pasjonatem syjonizmu)
  Either warmongering Zionists Giuliani or Bolton for Secretary of State.
  (tak samo podżegacze wojenni Giulliani i Bolton)
  Now Bannon exposed as a passionate Zionist and supporter of Israel.
  (Bannon określał siebie jako syjonistę i popierającego Izrael)
  As I said: the winner of the US Presidential election is Israel. Netanyahu even interviewed both Clinton and Trump!!
  (Jak powiedziałem: zwycięzczą wyborów prezydenckich w USA jest Izrael. Netanyahu nawet rozmawiał z obydwojga)
  fuck jewish race and hang them all high

  Polubienie

 7. julius

  Izraelczycy planują ostateczne negocjacje w sprawie wykupu akcji radomskiego lotniska
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/transport/izraelczycy-planuja-ostateczne-negocjacje-w-sprawie-wykupu-akcji-radomskiego-lotniska/zb4jm8
  Czyżby szykowali odpowiednie miejsce na przerzut ludzi do Polski a może coś zupełnie innego. Zapewne Mossad jako jedyny będzie miał prawo ochrony nie pytając się o zgodę nikogo.

  Polubienie

 8. slawek

  W polin SOK nagrodziła Rydzyka za „kształtowanie postaw patriotycznych”… ciekawe jakie to postawy i czemu nagle za rządów PiS-landu Rydzyk zaczyna otrzymywać takie nagrody…
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Ojciec-Rydzyk-odznaczony-przez-Straz-Ochrony-Kolei-Otrzymal-Orla-za-ksztaltowanie-postaw-patriotycznych,wid,18600095,wiadomosc.html?ticaid=118229

  Polubienie

 9. Mafia jest formą klanu współpracowników, którzy wiążą się na całe życie „ .
  ” Mafia przejęła wymiar sprawiedliwości ”
  Rzeczywiście wymiar sprawiedliwości stoczył się w III RP na samo dno.
  Przez 8 lat PO i PsL prowadziła agresywną walkę z nami.
  W której do więzienia wysyła się ludzi walczących z korupcją ?
  W której wymiar „ niesprawiedliwosci „ byli do dyspozycji „władzy „ ?
  Czas na zmiany !!!!!!
  „Łatwiej w Polsce liczyć na sumienie przestępcy niż na sumienie wymiaru sprawiedliwości”.
  Bajkowy operat szacunkowy biegłego Jerzego Karpińskiego sprawa pokrzywdzonego Bogusława …

  Polubienie

 10. TAK WYGLADA SKORUMPOWANY BIEGLY SADOWY Jerzy karpinski z Jeleniej Gory.
  http://www.yelp.pl/biz_photos/przedsi%C4%99biorstwo-wielobran%C5%BCowe-kon-bud-jerzy-karpi%C5%84ski-jelenia-g%C3%B3ra?select=PHevcvxX7OYrTEZGFE0DvA
  Zeznania autora bajkowego operatu szacunkowego, biegłego sądowego Jerzego Karpińskiego

  Polubienie

 11. zydozerca

  „Zdrajca powinien wisieć na stryczku” – stwierdziła w katolickim radiu posłanka PiS. .
  http://www.polityka.pl › tygodnikpolityka › kraj
  25.05.2016 – Bernadeta Krynicka, posłanka PiS, była gościem katolickiego Radia … obcego państwa, to jest zdrajca i tak naprawdę powinien wisieć na …

  Polubienie

 12. Re; Paziem
  Jak widze,i slysze slowa Zyda Jakuba Bermana ciagle zywe.

  Polubienie

 13. obudzony

  Przecież odpowiedź na te i inne pytania znajduje się właśnie tutaj.

  Stenogram z Tajnego Referatu tow. Jakuba Bermana wygłoszonego na posiedzeniu Egzekutywy Komitetu
  Żydowskiego w kwietniu 1945 r.
  ŚCIŚLE TAJNE Instrukcja Nk/003/47

  ,,Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne. W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie. Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.
  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem. W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej. W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość. W ramach inicjatywy prywatnej, utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  ,,Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku. Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  (…)3.Przyspieszyć likwidację krajowców związanych z KPP, PPS, Walterowców, KZMP, AK, BCH i innych ugrupowań, które powstały bez naszej inspiracji. Wykorzystać w tym celu fakt zbrojnej opozycji.

  5. Przyspieszyć zjednoczenie wszystkich partii w jedną organizację i dopilnować, aby wszystkie kluczowe stanowi-ska obsadzone były przez ludzi zatwierdzanych przez
  nasze służby specjalne.(..)
  6. Doprowadzić do połączenia całego ruchu młodzieżowego w jedną organizację, a stanowiska od szczebla powiatowego wzwyż przez ludzi zatwierdzonych przez nasze służby specjalne. Do czasu zjednoczenia zlikwidować znanych przywódców harcerstwa.

  14. Spowodować, aby wszystkie zarządzenia i akty prawne, gospodarcze, organizacyjne (z wyjątkiem wojskowych) nie były precyzyjne.

  35. W szkolnictwie państwowym, zawodowym, a szczególności w szkołach średnich i wyższych, doprowadzić do usunięcia nauczycieli cieszących się powszechnym autorytetem i uznaniem. Na ich miejsce wprowadzać ludzi mianowanych.
  Doprowadzić do zerwania korelacji między przedmiotami, do ograniczeń wydań źródłowych, do usunięcia z szkół średnich łaciny, greki, filozofii ogólnej i genetyki.
  W historii nie można podawać, co który władca chciał zrobić lub zrobił dla kraju, trzeba natomiast ukazywać tyranię królów oraz walki uciemiężonego ludu. W szkolnictwie zawodowym doprowadzić do wąskich specjalizacji.

  40. Pilnować, aby aresztować przeciwników politycznych. Rozpracować przeciwników z autorytetem wśród krajowych narodowców. Likwidować w drodze tzw. zajęć sytuacyjnych przypadkowych, zanim staną się głośnymi lub aresztować ich wcześniej za wykroczenia kryminalne.

  44. Dbać o wymianę ludzi na stanowiskach roboczych przez dopuszczenie do tych funkcji ludzi z awansów mających najniższe kwalifikacje(…)”

  Polubienie

 14. obudzony

  No i co? Minęło 70 lat, a instrukcje Bermana były i są realizowane z niebywałą skutecznością pomimo istnienia różnych systemów politycznych i rzekomo zmieniających się ludzi u steru władzy. To właśnie w tych 45 tezach znajduje się podsumowanie stanu w jakim znalazła się Polska i jednocześnie odpowiedź dlaczego się w takim stanie znalazła.

  Polubienie

 15. Żydowski reżim IIIRP, teraz pod wodzą syjonistów z PiS, opowiedział się 21.11.2016 w ONZ za wsparciem dla syjonistycznej degeneracji.

  „W śród państw wspierających instytucjonalizację wpływów LGBT w Radzie Praw Człowieka i w całej ONZ znalazła się Polska, która oficjalnie ją sponsoruje i zagłosowała za jej przyjęciem. Jest to wsparcie dla bezprecedensowej promocji interesów lobby LGBT na świecie.”

  za: http://www.ordoiuris.pl/dzialalnosc-miedzynarodowa/polska-wsrod-panstw-wspierajacych-instytucjonalizacje-wplywow-lgbt-w

  Polubienie

 16. zydozerca

  Od 1 stycznia 2017 roku wchodzą w życie przepisy ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z 2010 roku. W ich wyniku znikają bilety ulgowe na przejazdy koleją i autobusami np. dla osób niepełnosprawnych, studentów i dzieci dojeżdżających do szkół. Zostaną jednak bezpłatne przejazdy dla… parlamentarzystów.
  nie-pełnosprawni.pl

  Polubienie

 17. Pingback: Rybak: “Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony” | Justice4Poland

 18. Re; zydozerca
  Gojem,trzeba stwarzac jak najciezsze warunki egzystencji.
  Polska,pod okupacja Magdalenkowo-okraglostolowa,gdzie na 63
  biesiadnikow,57 bylo,z „lepszego sortu”,”we the people”,my Polacy”.

  Polubienie

 19. paziem

  Sąd we Wrocławiu skazał Piotra Rybaka na 10 miesięcy bezwzględnego więzienia za spalenie kukły. Wyrok ten uważamy za skandal zwłaszcza, że za gwałty, rabunki, czy bestialstwo wobec zwierząt wydaje się kary grzywny, bądź wyroki w zawieszeniu. Orzeczenie wrocławskiego sądu uważamy za skandaliczne również z uwagi na fakt, że dotychczas palono polskie symbole narodowe (czynił to np. Jerzy Urban) oraz kukły polityków (w przeszłości nawet sam Jarosław Kaczyński spalił kukłę Lecha Wałęsy) i do żadnego procesu nie doszło. Tymczasem w sprawie Piotra Rybaka sędzia orzeka wyższą karę niż ta, której domagał się prokurator! W uzasadnieniu wyroku słyszymy natomiast, że Rybak dopuścił się czynu, który wykracza poza polską tradycję antysemicką! To już potrójny skandal.

  Dlatego na znak protestu i solidarności z Piotrem Rybakiem zamierzamy spalić anonimową kukłę, do której każdy sąd, związek wyznaniowy i etniczny może dorobić sobie całą ideologię i ujrzeć w niej kogo zechce.

  Jesteśmy za wolnością słowa, swobodą krytyki oraz wyrazu, a przede wszystkim sprzeciwiamy się wsadzaniu człowieka do więzienia na niemal rok, za to że spalił trochę słomy, dykty, tektury i szmat, które komuś źle się skojarzyły.

  za:https://www.facebook.com/events/211716772603877/

  Polubienie

 20. zydozerca

  Zobacz jak zarabia się w TK
  Dodano: 24.12.2015 [10:42]
  Zobacz jak zarabia się w TK – niezalezna.pl
  Podczas zamieszania wokół Trybunału Konstytucyjnego media zaczęły bacznie przyglądać się nie tylko pracy samych sędziów, ale też ich przywilejom.
  Jak ustalił jeden z tabloidów, pensja sędziego to prawie 20 tys. zł, do tego sporo „dodatków”, jak m.in. darmowe mieszkanie, czy emerytura po 9 latach pracy.
  W 2014 roku na pensje pracowników TK poszło niemal 16 mln zł. Najbardziej opłacani są sami sędziowie – dostają po około 19 tys. zł. Na konto przewodniczącego wpływa miesiąc w miesiąc niemal 23 tys. zł.
  Średnia pensja pracownika Biura Trybunału Konstytucyjnego wynosiła w 2014 roku 6 tys. 664 zł. TK na podróże zagraniczne i krajowe swoich pracowników wydał w ubiegłym roku 340 tys. zł.
  „Sędziowie TK, którzy na stałe mieszkają poza Warszawą mogą ubiegać się również o pokrycie kosztów zakwaterowania w stolicy i zwrot wydatków za dojazdy. O specjalnym dodatku za rozłąkę z rodziną nie wspominając” – pisze „Fakt”.
  Sędzia Trybunału na emeryturę może przejść już po zakończeniu 9-letniej kadencji i wynosi 75 proc. ostatniej pensji – około 14 tys. zł.

  Pora,aby wieprz Rzepliński na zawsze zamknął ryj !!!!

  Polubienie

 21. zydozerca

  oprac.Adam Parfieniuk /Cylista/
  akt. 27.11.2016, 11:04
  46-​latka skazana na 20 godzin prac społecznych za kradzież dwóch cukierków za 60 groszy
  • 46-latka z Ustki została skazana za kradzież dwóch cukierków wartych 60 groszy
  • Sąd wymierzył jej 20 godzin prac społecznych
  • Kobieta cierpi na chorobę psychiczną
  • Jej sprawa ciągnie się od stycznia i jest ponownie rozpatrywana
  NATYCHMIAST OBNIŻYĆ PENSJE I EMERYTURY SĘDZIOM-DEGENERATOM ORAZ ZLIKWIDOWAĆ STAŁE UMOWY O PRACĘ,ODEBRAĆ PRZYWILEJE ,ZWOLNIENIA Z PŁACENIA SKŁADEK,IMMUNITETY
  BUDYNKI SĄDÓW POSPRZEDAWAĆ I ZASIEDLIĆ BEZDOMNYMI
  A PRAWNICZĄ HOŁOTĘ WYKWATEROWAĆ DO BARAKÓW,KTÓRE SAMI SOBIE ZBUDUJĄ !!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.