Żydowski reżim pokazuje wyszczerbione zęby

zydzi_lapanka

Za spalenie kukły Żyda Piotr Rybak został nieprawomocnie skazany na 10 miesięcy więzienia.

 

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że ten wyrok jest agresywną odpowiedzią żydowskiego reżimu IIIRP na szybko rosnącą niechęć do żydowskich rządów w Polsce. Niechęć do Żydów, obrona własnych narodowych interesów, a nie, jak wmawiają nam Żydzi i ich media, jakiś absurdalny antysemityzm, jest zresztą procesem ogólnoświatowym i zdecydowanie większą niechęć do Żydów okazują społeczeństwa zachodnie, choćby w USA. Polska na tle Zachodu tradycyjnie jawi się jako eldorado dla Żydów.

To mentalne obezwładnienie Polaków jest rezultatem żydowskiej kontroli nad oświatą i mediami od 1926r. (od przewrotu majowego J.Piłsudskiego) oraz antypolskiej działalności Kościoła, który nie tylko głosi, że „antysemityzm jest grzechem”, ale całym swoim autorytetem wspierał żydowski przewrót lat 1970-80., a od 1990r. udziela otwarcie i czynnie poparcia żydowskiemu reżimowi IIIRP.

 

Niestety, żydowski reżim nie ma wyjścia i musi żeglować w tym jednym kierunku, w kierunku wzrostu opresywności wobec Polaków słusznie manifestujących swoją niechęć do Żydów – do Żydów, jako do politycznie zorganizowanej mniejszości, która w wyniku zamachu stanu W.Jaruzelskiego – Cz.Kiszczaka w 1980r. przejęła w Polsce władzę i uczyniła z Polaków obywateli drugiej kategorii we wszystkich sferach życia społeczno-politycznego.

 

Nie spodziewajmy się, że żydowski reżim dopuści Polaków do udziału w życiu politycznym, czyli także w życiu gospodarczym. Wszelkie tego typu ustępstwa w naturalny sposób będą prowadziły do utraty władzy przez Żydów, a wtedy, co oczywiste, do poniesienia konsekwencji za dotychczasowe przestępstwa i zbrodnie przeciw narodowi i na narodzie polskim.

Nie spodziewajmy się także, że żydowski reżim będzie piętnował powszechny syjonizm – przecież już samo funkcjonowanie żydowskiego reżimu jest przejawem żydowskiego szowinizmu, który, niestety, znajduje jawnych kolaborantów wśród samych Polaków.

Nie należy również liczyć na racjonalne funkcjonowanie prawa w żydowskim reżimie, prawa już zjudaizowanego – opartego na interpretacji -, żydowski reżim sam jest bezprawiem.

Jeśli więc żydowski reżim może więzić bez wyroku i bez postawienia zarzutu Polaka, Mateusza Piskorskiego (zresztą nie jego jednego), którego polityczna działalność mogłaby teoretycznie podkopać reżim, to nie należy się dziwić, że za spalenie kukły Żyda, jako symbolu wrogiej Polsce i Polakom żydowskiej mniejszości, kolaborant reżimu feruje wyrok skazujący.

 

Prawo w IIIRP chroni żydowską mniejszość, jej interesy, a nie polską większość niszczoną przez te właśnie interesy.

Żadne żydowskie przestępstwo przeciw Polsce i Polakom nie spotkała zasłużona kara.

Jak długo nie zostaną rozliczone żydowskie zbrodnie na Polakach i przeciw Państwu Polskiemu, tak długo żaden Żyd i żaden funkcjonariusz żydowskiego reżimu IIIRP nie ma moralnego prawa zarzucać Polakom antysemityzmu.

 

Żydowski reżim kurczowo będzie trzymał się władzy, czego dowodzi ustawa umożliwiająca wejście do Polski jednostek wojska i policji z bratnich żydowskich reżimów Europy oraz ustawa o obowiązku rejestracji telefonów komórkowych, która umożliwia nie tylko podsłuch, ale namierzenie i likwidację danej osoby, która w oczach reżimu stanowić może dlań zagrożenie.

Trwają także przymiarki do wprowadzenia cenzury w internecie.

 

Wzrost opresyjności reżimu – a będziemy mieli teraz z tym wzrostem do czynienia -, jest zawsze wprost proporcjonalny do wzrostu społecznej dezaprobaty. Żaden reżim nie posiada politycznych argumentów uzasadniających swoje funkcjonowanie, posiada tylko argument nielegalnej siły.

 

Jedynym dla nas Polaków ratunkiem jest oddolne narodowe organizowanie się, jest stworzenie silnego polskiego, narodowego lobby, które wymusi zmianę politycznej konfiguracji w Polsce – musimy zrzucić żydowskie jarzmo, to my, Polacy, jesteśmy gospodarzami u siebie i to my, Polacy, mamy prawo wyznaczać u siebie wszelkie standardy polityczne. Żydowski reżim i jego kolaboranci muszą zacząć się nas, Polaków, bać. Innej drogi nie ma.

 

Dariusz Kosiur

 

Znalezione obrazy dla zapytania piotr rybak w sądzie - zdjęcia

P.Rybak po wyjściu z sali rozpraw – zadowoleni z wyroku Żydzi wrzeszczeli z radości

Sędzia, Marek Górny, który wydał wyrok skazujący P.Rybaka na karę wiezienia (prokurator wnioskował prace społeczne). Zapamiętajmy gębe sługusa żydowskiego reżimu.

Reklamy

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Żydowski reżim pokazuje wyszczerbione zęby

 1. zydozerca

  Polska/tzn.kto ? – k..wy z PiSz przystawkami?/ jest zdeterminowana, by walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu – oświadczyła we wtorek w Jerozolimie premier Beata Szydło. „Polska ma zdecydowane stanowisko, jeżeli chodzi o pojawiający się antysemityzm w różnych częściach Europy. Doceniamy to” – stwierdził z kolei premier Izraela Benjamin Netanjahu.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-premier-szydlo-w-izraelu-polska-bedzie-walczyc-z-przejawami….

  Polubienie

 2. zydozerca

  Matka Kurka komentuje ,Kontrowersje.net :

  Piotr Rybak, znany prowokator i zadymiarz, a także bliski znajomy Pawła Kukiza i niedoszły poseł jego partii, dostał 10 miesięcy więzienia za spalenie kukły Żyda. Nie widzę najmniejszych powodów, aby bronić Rybaka, bo to wyjątkowy szkodnik, typ spod ciemnej albo i czerwonej gwiazdy, któremu życzę, jak najgorzej. Identycznie oceniam idiotyczne, szkodzące Polsce wybryki z paleniem kukieł Żydów, czy równie głupim wypisywaniem haseł „Żydzi do gazu”. Biorąc pod uwagę osobę sprawcy i jego czyn, wyrok uważam za właściwy, chociaż przy tej sprawie sąd wykazał się niezwykłą gorliwością, ponieważ wydał wyrok surowszy, niż domagała się prokuratura.

  Bardzo spodobało mi się też uzasadnienie wyroku, po którym podpisuję rękami i nogami:

  Szkodliwość tego czynu była ogromna. Budził grozę i nie tylko wśród Żydów w Polsce, bo informowały o nim wszystkie duże media zagraniczne. Oskarżony powoływał się, że działał w imieniu Ojczyzny, jednak wyrządził jej ogromną szkodę. Polska ma bowiem piękną kartę ratowania Żydów w czasie II wojny światowej. Od lat walczymy ze stereotypem Polaka-antysemity, zwalczamy publikacje o „polskich obozach śmierci”. Tymczasem, oskarżony swoim czynem wysłał w świat jednoznaczny komunikat o niechęci do Żydów.”

  Kraj zaludniony przez tego rodzaju śmiecie&gnijącą padlinę jest skazany na samolikwidację.
  Nawet zasługi w demaskowaniu przekrętów J.Owsiaka nie zmyją z niego hańby filosemityzmu – kolejne gówno,które wypłynęło z szamba zamiast utonąć.

  Polubienie

 3. Tomasz Wykuty

  To, że „MatkaKurka” zdekonspirował się jako syjonista, to pozytywny aspekt sprawy Piotra Rybaka.
  Podobnie było, gdy masowo dekonspirowały się polskojęzyczne UPAdlińskie śmiecie po UPAdlińskim Srajdanie.

  Polubienie

 4. zydozerca

  art. 256 kodeksu karnego
  § 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

  PiS propaguje totalitarny,zbrodniczy ustrój Izraela jako legalnego nadzorcy działań polskiego rządu i nawołuje do nienawiści wobec antysemitów, czyli demaskatorów żydowskich zbrodni ,narodowości polskiej.

  § 2. Tej samej karze podlega, kto w celu rozpowszechniania produkuje, utrwala lub sprowadza, nabywa, przechowuje, posiada, prezentuje, przewozi lub przesyła druk, nagranie lub inny przedmiot, zawierające treść określoną w § 1 albo będące nośnikiem symboliki faszystowskiej, komunistycznej lub innej totalitarnej.
  UWAGA :
  § 3. Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

  Polubienie

 5. zydozerca

  Matka Kurka: Kto jest moim bohaterem i dlaczego Jarosław Kaczyński? | …
  http://www.fronda.pl › matka-kurka-kto-jest-m…
  10.06.2016 – W chwilach zwątpienia, gdy mam ochotę rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady, natychmiast przypomina….

  Polubienie

 6. volviak19

  Ten wyrok zwiększy jeszcze bardziej nienawiść do żydów w Polsce.

  Polubienie

 7. Szydło w Izraelu: Polska będzie walczyć z wszelkimi przejawami antysemityzmu

  Podczas wizyty w Izraelu minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbieta Rafalska oraz minister pracy Izraela Haim Katz podpiszą umowę międzyrządową o zabezpieczeniu społecznym.

  Ciekawe kto kogo będzie zabezpieczał i z czyich pieniędzy? D.Kosiur

  Polubienie

 8. zydozerca

  Poseł Kukiz’15 przyznał, że zdarza mu się dać dziecku klapsa. Portal internetowy zgłasza to do prokuratury!
  Opublikowano: 22 Lis 2016 Wmeritum.pl
  portal OKO.PRESS- ośrodek kontroli obywatelskiej,zapewne finansowany przez żyda Sorosa .
  Kto wytłucze te debilne gnidy ?

  Polubienie

 9. hubalblog

  to żaden antysemityzm tylko obowiązek każdego Polaka, obrona konieczna i walka z okupantem!

  Polubione przez 1 osoba

 10. Karol

  Dlaczego nie lubię(antysemityzm) żydów? Bo żydzi nie lubią(antypolonizm)
  mnie. Skąd to wiem? Z ich działalności w moim kraju i innych krajach, z ich pism a szczególnie talmudu, biblii, protokołów mędrców, ich wypowiedzi publicznych i działalności ich fundacji różnych nazw.

  Polubione przez 1 osoba

 11. Antyżyd

  Proste, jak budowa cepa

  Komentarz: fragment książki Maxa Blumenthala: Goliath: Life and Loathing in Greater Israel (Nation Books, 2013). Serdeczne podziękowania dla Pana Zbyszka Koreywo za udostępnienie poniższego materiału. Redakcja.

  W pewien gorący, słoneczny dzień lata 2010 r. w Jerozolimie, przedzierałem się przez tłumy turystów, żołnierzy o twarzach dzieci i sfory ortodoksyjnych osadników, którzy robili tłok przed Ben Yehuda Mall, a kierowałem się do Pomeranz, żydowskiego magazynu książkowego na Be’eri Street, ruchliwej ulicy kilka przecznic dalej.

  Gdy tylko znalazłem się w sklepie, niski, sprawiający wrażenie dobrze wychowanego, mężczyzna przywitał mnie po angielsku z amerykańskim akcentem. Był to właściciel, Michael Pomeranz, były tajny agent służb narkotykowych i strażak z New Jersey, który doświadczył przebudzenia religijnego i wyemigrował do izrahella.

  Kiedy zapytałem o dostępność na rynku szeroko dyskutowanej i kontrowersyjnej książki pod tytułem Torat Ha’Melech lub Torah królewska, od razu wzbudziło to duże zamieszanie.

  „Na pewno ją chcesz?„, zapytał mnie pół żartem, pół serio Pomeranz. Współpracownik w średnim wieku zarechotał wtedy zza regału z książkami. „Shabak [izrahellska służba tajnej policji bezpieczeństwa] będzie chciała z tobą porozmawiać, jeśli na pewno chcesz ją kupić„, ostrzegł. Gdy kilku klientów przestało przeglądać swoje książki i zaczęło patrzeć w moim kierunku, Pomeranz wskazał na kamerę umieszczoną na ścianie księgarni. „Widzisz?„, powiedział, „Stąd idzie obraz prosto do Shabak! [Shin Bet]„.

  Po publikacji w 2009 roku, Torat Ha’Melech, wywołała oburzenie w całym kraju. Spór rozpoczął się, gdy izrahellska gazeta, Maariv, opisała zawartość tej książki jako: „230 stron na temat przepisów prawnych dotyczących zabijania nie-żydów, rodzaj przewodnika dla każdego, kto zastanawia się na kwestią, czy i kiedy dopuszczone jest odebranie życia nie-żydowi”. Opis recenzencki jest absolutnie dokładny.

  Według autorów książki, rabina Icchaka Szapira i rabina Yosefa Elitzura, nie-żydzi są „niezdatni do współczucia z natury” i mogą zostać zabici w celu „ograniczenia ich skłonności do zła„. „Jeśli zabijamy Goja, który naruszył jedno z siedmiu przykazań [Noego]…nie ma w tym nic złego, nie ma morderstwa„, stwierdzili Shapira i Elitzur. Powołując się na prawa żydowskie jako swe źródło (lub przynajmniej bardzo selektywną ich interpretację) oświadczyli: „Jest usprawiedliwienie dla zabijania dzieci, jeżeli od początku jest jasne, że te dzieci będą rosnąć po to, żeby nam zaszkodzić, a w takiej sytuacji można je kaleczyć umyślnie, a nie tylko podczas walki z dorosłymi”.

  Torat Ha’Melech została napisana jako przewodnik dla żołnierzy i oficerów poszukujących wytycznych od rabinów w sprawie zasad walki. Czerpiąc z galimatiasu tekstów rabinicznych, jakie popierają ludobójcze plany i wizje, Shapira i Elitzur nakłaniają w swej książce do polityki bezwzględności wobec nie-żydów, twierdząc, że przykazanie przeciw zabijaniu „odnosi się tylko do żyda, który zabija żyda, a nie do żyda, który zabija Goja, nawet jeśli Goj jest jednym ze sprawiedliwych wśród narodów”.

  Potem rabini przechodzą do opisu całej cywilnej populacji wroga jako „rodef” lub złoczyńców, którzy prześladują żydów, i dlatego jest zupełnie uczciwą sprawą dokonywanie na nich mordu. Shapira i Elitzur napisali: „Każdy obywatel w królestwie, który jest przeciwko nam, który zachęca wojowników lub wyraża zadowolenie z ich czynów, jest uważany za rodef i jego zabicie jest dozwolone„.

  Shapira i Elitzur również dają uzasadnienie zabójstw żydowskich dysydentów. „Rodef jest każda osoba, która osłabia nasze królestwo, czy to słowem, czy w inny sposób„. Wreszcie rabini wykładają obszerne, ale prymitywne usprawiedliwienie zabijania niewinnych dzieci, twierdząc, że w celu pokonania „złego królestwa„, zasady i prawa wojny „pozwalają na celowe zadawanie cierpień dzieciom i niewinnym ludziom, jeśli jest to niezbędne do prowadzenia wojny przeciwko złym ludziom„. Dodają: „Jeśli zadanie cierpień synom złego króla wywrze na niego nacisk, jaki uniemożliwi mu działanie w zły sposób, to można ich ranić i zabijać„.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/proste-budowa-cepa-2016-11

  *****************************
  Żyd jest wirusem śmiertelnym tego świata. Cieszę się, że ludzie przeglądają na oczy i wcześniej czy później żydowskie łby będą się turlać po rynsztokach. Wtedy dopiero świat odetchnie od tych bestii. Świat, który byłby rajem dla ludzkości gdyby tego ścierwa curevskiego nie było.

  Polubienie

 12. Tak oto, zupełnie niechcący, Bogusław Biedrzyński udowodnił, że po ośmiu latach nieprzerwanych rządów PO-PSL Polska istnieje jako „ PAŃSTWO PRAWNE „ równie realnie, jak granica syryjsko – węgierska, o której również wspomina Ewa Kopacz.
  Sędzia Daniel Strzelecki ( Jelenia Gora )winien więc odpowiadać za rażące naruszenie prawa !
  Ilu takich Biedrzyńskich jest w Polsce, panie ministrze Ziobro?
  O ilu z nich nikt nawet słowa nie napisze?
  Czy nadal mają żyć w gorzkim poczuciu krzywdy, wyrządzonej im przez Państwo?
  http://pressmania.pl/?p=32602
  http://3obieg.pl/daniel-strzelecki-nietykalny

  Polubienie

 13. zydozerca

  Dopiero przed godz.5 rano /w środę 23.11.2016 / NA SYGNALE w drodze z lotniska budząc okolicznych mieszkańców powróciły z izraelskiego burdelu narąbane,skacowane i zerż ..ęte zdradzieckie & sprzedajne do potęgi n kr..wy rządowe !!!

  Polubione przez 1 osoba

 14. Reblogged this on Interesujące wieści… and commented:
  Wierni Polsce !

  Polubienie

 15. zydozerca

  „Zdrajca powinien wisieć na stryczku” – stwierdziła w katolickim radiu posłanka PiS.
  http://www.polityka.pl › tygodnikpolityka › kraj
  25.05.2016 – Bernadeta Krynicka, posłanka PiS, była gościem katolickiego Radia … obcego państwa, to jest zdrajca i tak naprawdę powinien wisieć na …

  Polubienie

 16. Wszystko to rozpoczal niejaki Lech Kaczynski,a nastepni po nim,
  czy to z prawa,czy to z lewa dalej to kontynuuja.
  „Chociaz wladza w Polsce sie zmienia,ale stosunek/milosc do Izraela”pozostanie taka sama” – deklaracja Lecha K, w roku 2006 w Izraelu.

  Niejaki Jaroslaw przed wyborami oznajmil, „jesli Pis wygra wybory,
  to bedzie kontynuowal TESTAMENT Lecha Kaczynskiego”
  .

  Niejaki JP2,tez swoje zrobil,ze Polska wyglada jak wyglada.

  Polubione przez 1 osoba

 17. koral

  do dowcipnisia pt. Paziem
  „gnida” to straszne słowo,prawda? zaś „zydozerca” – czyli w domyśle: morderca, kanibal, to dla pana Z. w sam raz cymesik?
  A tu tekst dodający WPS splendoru, na tak wysokim poziomie on jest:
  „zydozerca
  23 Listopad 2016 o 08:29

  Dopiero przed godz.5 rano /w środę 23.11.2016 / NA SYGNALE w drodze z lotniska budząc okolicznych mieszkańców powróciły z izraelskiego burdelu narąbane,skacowane i zerż ..ęte zdradzieckie & sprzedajne do potęgi n kr..wy rządowe !!”

  Polubienie

  • Przez 27 lat żydowskich rządów Polacy zostali doprowadzeni do takiego stanu, że nie wszystkim udaje się powściągnąć emocje.
   Niewątpliwie przytoczony komentarz „zydozercy” nie stanowi przykładu wyszukanego parlamentaryzmu w wypowiedzi, ale czy jego treść jest w jakimś miejscu fałszywa?

   Polubienie

   • koral

    Panie Kosiur treść jest fałszywa, ponieważ ten ‚zydozerca’ nie wie, czy byli oni w tym izraelskim burdelu, nie wie, czy są skacowani, no i nie wie, czy było tam „rżnięcie” w takim sensie, że przyjechali „zerżnięci”. Ponoć zależy Wam na poprawności, to należy uściślić, że Izrael nie jest żadnym burdelem, a poza tym to nie jest sprawa Polaków czym Izrael jest.
    Do stanu, w jakim Polacy się znajdują doprowadzili się oni sami marnotrawiąc dorobek powojennego 45 – lecia i rozkradając na ile kto mógł majątek narodowy. To, że spryciarze zrobili to w większej skali nie oznacza, że Polacy nie maczali rąk w demontażu własnego państwa. Teraz jeszcze chcą usuwać pomniki Braterstwa Broni negując tym samym wynik II. wojny światowej. Po co usuwać pomniki? przecież dla niezadowolonych jest na Zachodzie miejsce na zmywaku. Jeżeli komuś nie podoba się Polska w obecnych granicach, w granicach ustalonych w Jałcie, na ziemiach zdobytych przez Armię Czerwoną, no to niech spada do „aliantów”, a oni już mają dla niego kibel do szorowania. Pomniki powinny zostać tu, gdzie są, ponieważ są one świadectwem walk Słowian z niemieckim okupantem. Jeśli komuś nie podoba się Polska wyzwolona przez Armię Czerwoną, no to niech się osiedli na ziemiach odebranych Niemcom przez aliantów. Czyli jak wyżej: miejsce na zmywaku czeka na zajęcie przez Polaków niezadowolonych z wyzwolenia Polski przez Armię Czerwoną.
    A co do ‚gnidy” to przecież jest to forma początkowa pasożyta, wszy. Czy naprawdę jest Pan tak naiwny żeby uważać, iż ów ‚zydozerca” działa w Waszym interesie?

    Polubienie

   • Panie Piotrze,
    potrzebne są różne zdania. Chodzi o to, żebyśmy mieli styczność z każdą istniejącą retoryką, z różnym pojmowaniem polityki, dzięki temu uczymy się dobierać odpowiednie argumenty, szlifujemy ich celność.
    Nie powinniśmy być jak „rodzina radia Maryja” skąpani tylko we własnym sosie.

    Polubienie

   • @ koral
    Nie odróżnił Pan niestety w komentarzu „zydozercy” emocji od istoty jego treści, która sprowadza się do informacji:

    „Dopiero przed godz.5 rano /w środę 23.11.2016 / NA SYGNALE w drodze z lotniska budząc okolicznych mieszkańców powróciły (z Izraela) zdradzieckie & sprzedajne do potęgi n kr..wy rządowe !!”

    I gdzież tu fałsz?

    Polubienie

 18. zydozerca

  Kto powiedział,że popieram Trumpa,skoro to także marionetka żydobanksterii ? Chodziło o niedopuszczenie do elekcji Killary,czyli wybór mniejszego zła.
  Czy ktoś wie,dlaczego katodebil i mizogin Gajowy Marucha ani słowem nie napomknął o wizycie delegacji rządowej w Izraelu ? Koral go znokautowal ?
  Koral-żydzie,zgnij we wstydzie !!!!
  Interpretacja wykropkowanych „inwektyw”nie jest tak jednoznaczna,jak się niektórym parchom wydaje.Ale żeby na to wpaść,trzeba lepiej od tubylców znać język polski.

  Polubione przez 1 osoba

 19. zydozerca

  Prawo i Sprawiedliwość chce znowelizować uchwaloną w lipcu 2015 ustawę o zgromadzeniach publicznych. Nowe propozycje wywracają stare zasady do góry nogami.
  Do tej pory to samorządy decydowały o tym, kto i kiedy organizuje manifestację – w sytuacjach spornych decydowała kolejność zgłoszeń, nie było podmiotów bardziej lub mniej uprzywilejowanych, a każdy wniosek rozpatrywano indywidualnie. Teraz PiS chce włączyć w proces decyzyjny wojewodów, czyli de facto przedstawicieli władzy centralnej.
  Partia rządząca zamierza również wprowadzić hierarchię zgromadzeń. Na samym jej końcu są eventy określane jako “zgromadzenia spontaniczne” – i najważniejszym ich założeniem jest to, by nie przeszkadzały tym wydarzeniom, które w hierarchii stoją wyżej. A najbardziej uprzywilejowani organizatorzy to kościoły i związki wyznaniowe oraz organy rządowe. Za nimi w kolejce czekają zgromadzenia tzw. cykliczne, standardowe – i dopiero na samym końcu kolejki – spontaniczne. /strajk.eu/ 23.11.2016

  Polubienie

 20. Pingback: Rybak: “Pójdę siedzieć, ale wyjdę wzmocniony” | Justice4Poland

 21. Mirka

  Żydowska mafia-banda okupacyjna opanowała wszystkie przyczółki decyzyjne w Polsce , to są moralni degeneraci , wrogowie ludzkości , to nie są ludzie lecz czlekoksztaltne bestie .
  Nie jest możliwa koegzystencja z nimi nigdy i nigdzie .
  Ich mental jest obcy dla ludzkiej rasy , to kosmiczne pasożyty .

  Polubienie

 22. grzanek

  Wersja z napisami PL:

  Polubienie

 23. spartakus

  Ten wyrok jest dolaniem oliwy do ognia przez semitów….tak trzymać.Niema tego złego coby na dobre nie wyszło

  Polubienie

 24. spartakus

  A gdzie się podział ONR i inne tzw. organizacje patriotyczne?Milczą- pisałem do nich emaile w tej sprawie -ani jednej odpowiedzi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s