Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela, cd.

gwiazda.dawida.okupacja.polski.2

Emerytury dla Żydów z podatków Polaków !!!

.

.

_______________________

Kościół w Polsce głosi, że „antysemityzm jest grzechem”. Ale Kościół w Polsce nigdy nie głosił, że żydowski antypolonizm, polonofobia, że jawne działania władz żydowskiego reżimu IIIRP przeciw Polsce i Polakom, są grzechem.

Żydowski reżim posuwa się nawet do penalizacji skromnych form protestu Polaków przeciw żydowskiej okupacji, jak spalenie we Wrocławiu kukły Żyda przez P.Rybaka. Żydowski reżim nie stosuje jednak penalizacji wobec Żydów, którzy nie tylko pomawiają Polaków o zbrodnie, ale takich zbrodni dopuścili się na Polakach. Żydowski reżim nie pozwala Polakom upamiętnić polskich ofiar, gdy wśród zbrodniarzy znajdują się Żydzi – np. Polaków zamordowanych w KL Warschau, który funkcjonował w centrum Warszawy do 1953r.

Żydowski reżim nie reaguje, gdy żydowskie media znieważają Polaków, np. żydowska GW Michnika dająca tytuł „Cała Polska bije dzieci”. Zastanawia dziwny brak reakcji zarówno żydowskiego reżimu, który tak mocno podkreśla rolę Kościoła w Polsce, jak i samego Kościoła na antykatolickie tytuły w żydowskich mediach, np. „Kto zabije Benedykta XVI” – taki tytuł obiegł całą żydowską prasę zachodniego świata, a więc i w Polsce, w 2006r. przed wizytą papieża w Turcji.

Bagatelizowanie już ponad 27 lat żydowskiego zagrożenia, zagrożenia jakie stwarzają także kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP nie może skończyć się dla Polski i Polaków dobrze.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

39 Komentarzy

Filed under Polityka

39 responses to “Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela, cd.

 1. konik

  DRL uległa tej nocy zmasowanemu atakowi

  Miniona noc nie była spokojna w Donieckiej Republice Ludowej. Ukraińscy żołnierze wystrzelili w sumie 260 pocisków artyleryjskich w kierunku przedmieść Doniecka, Gorłówki, miejscowości Jasinowata i wiosek położonych na południu DRL – podaje doniecka agencja informacyjna, powołując się na źródło w resortach siłowych republiki.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201611274305117-DRL-ostrzaly-ukrainscy-zolnierze/

  Polubienie

 2. Pingback: Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela, cd. — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. konik

  Kapitalistyczny postęp w technologii przez ostatnie 25 lat

  Za zaśmiecanie świata niepotrzebnymi rzeczami powinna być kara śmierci.Dla zysku skurwysyny zniszczą wszystko i wytępią ostatnie na przykład zwierzęta aby bogaty mógł zjeść za milion dolców ostatnią rybę.

  Polubienie

 4. konik

  Od 89 do dziś to będzie wzrost o tysiące procent.

  Polubione przez 2 ludzi

 5. slawek

  Dorośli mężczyźni i kobiety uznali za swego króla i pana nieżyjącą osobę
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/135283,uznali-za-swego-krola-i-pana-niezyjaca-osobe

  Polubienie

 6. 1000 lat zagrożenia żydów wobec narodu Wenedów; żyd to istota ludzkka obżezana z Serca (DLATEGO INTELYGNIJSI SUM)

  Polubienie

 7. Tomasz Wykuty

  „Donald Trump is really Donald Drumpf, and his real name reveals some of the true secrets behind his character. … His grandparents, Friedrich (Fred) Drumpf and Elizabeth Christ were from Kallstadt, Pfalz, Germany. … In the Pacific Northwest, Fred (Drummpf) ran sleazy and illegal operations, the White Horse Restaurant and Inn, and the New Arctic Restaurant and Hotel in Bennett, British Columbia. His business interests catered to the “deprived,” and shared space with opium dens and brothels.[9] … (From USA) Fred returned to Kallstadt, Germany and married his former neighbor, Elizabeth Christ… . it appears that Elizabeth (born 10/10/1880) was really the daughter of Christ Christ and Anna Maria Rathon. Christ Christ was Fred’s uncle, Marriage between an uncle and niece is a vunculate marriage. In some societies, avunculate marriage is prohibited as a form of incest, [13] In the meanwhile, Fred changed his surname to Trump. Was Fred Drumpf running from the law? ”

  https://mindcontrolblackassassins.com/2015/08/19/donald-trump-the-devils-run-for-the-white-house/

  A na polski tak to się przekłada:

  Donald Trump jest naprawdę Donaldem Drumpf, i jego prawdziwe nazwisko odsłania pewne istotne tajemnice ukryte za jego charakterem. Jego dziadkowie, Friedrich (Fred) Drumpf oraz Elizabeth Christ pochodzili z Kallstadt, Pfalz, Niemcy. Dziadek Fred (Drumpf) zajmował się (w okresie pierwszej emigracji do USA) szemranymi i nielegalnymi przedsięwzięciami w branży hotelowo-restauracyjnej (stąd jego przydomek „Sleazy Fred”), jego operacje biznesowe polegały na zaspokajaniu potrzeb półświatka, i koncentrowały się w melinach opium oraz burdelach. (Z USA) Fred powrócił do rodzinnego Kallstadt i ożenił się ze swą byłą sąsiadką Elizabeth Christ… . Okazuje się, że Elizabeth (urodzona 10/10/1880) była naprawdę córką Christ Christ oraz Anny Marii Rathon. Christ Christ był Fred’a wujem, tak bliskie pokrewieństwo określa się jako małżeństwo avunculate i w pewnych społecznościach jest traktowane jako kazirodstwo [13] W międzyczasie Fred zmienił swe nazwisko na Trump. Czy przypadkiem Fred Drumpf nie uciekał przed prawem?

  No cóż, jest to klasyczna historia powstawania Wielkich Fortun Nowego Świata, rodzina Kennedych zarobiła przecież miliony na szmuglu alkoholu w okresie Prohibicji.

  Ale mnie, jako specjaliście od Genetycznego Pochodzenia Wyjątkowych Narodów (w tym Słowian), nasunęła się bardzo wyrazista analogia kariery „Sleazy Fred’a” – czyli szemranego, podłego dziadka przyszłego 45 prezydenta USA – z Abrahamem, biblijnym Ojcem Wybranych przez Boga Narodów.

  Mianowicie:

  Po pierwsze. Abraham też pierwotnie nazywał się tylko Abram – i zapewne by się odciąć od swej niezbyt chlubnej przeszłości, podobnie jak później św. Paweł /Szaweł/, zmienił nazwisko na bardziej szlachetne, wyraźnie podprowadzone od hinduskiego Brahmy – Kontrolera Wszechświata. A Drumpf, który nazwał się Trumpem, podprowadził swe nazwisko od „biorącej (wszystko) karty”, atutu po polsku.

  Po drugie. Abram/Abraham żył w związku kaziorodczym, avunculate, seksualnie traktując jako żonę, swoją… siostrę Sarę. W podobnie avunculate związku żył Fred Drumpf/Trumpf z babką Donalda Trumpa o panieńskim nazwisku Christus – czyli „namaszczony(a) przez Boga”.

  Po trzecie. Abram/Abraham wyruszył z rodzinnego Ur w Mezopotamii na „wezwanie Boga”, podobnie jak Drumpf/Trump wyruszył, z rodzinnego Kallstadt, na wezwanie „boga” o nazwie Dolar, by go szukać w Nowym Świecie, to Znamię Boga drukującym.

  Po czwarte. Tutaj ciekawostka. Czytałem w napisanej przez Stanisława Krajewskiego książce „Żydzi, judaizm, Polska” (1996) midrasz w którym opisuje on jak to biblijny Abraham założył, na rozstaju uczęszczanych dróg, hotel-restaurację, w którym to pomieszczeniu ludzie sobie obcy mieli okazję do „łączenia się”, nawiązywania bliskich stosunków ze sobą. Według Krajewskiego jr. biblijny Abraham to był „łączyciel”, po niemiecku „der Kuppler”, co na polski tłumaczy się także jak stręczyciel, rajfur. No i amerykański „Sleasy Fred”, podobnie jak i jego wnuk Donald, zrobili gigantyczne fortuny na budowie hoteli, restauracji oraz kasyn zaspakajających podłe „potrzeby życiowe” półświatka, w tym organizacji „sleazy” (w sensie „śliskich”) konkursów Miss Universum!

  (A tak przy okazji, ojciec propagującego dziś „sleazy” judaizm Stanisława Krajewskiego, to był znany marksistowski filozof nauki, Władysław Krajewski, który w 1982 roku „ze strachem w oczach” oddał mi mój „Open Letter to Biologists”, twierdząc, że „tego nie chcemy wiedzieć” – czyżby Chabad Lubawicz już wtedy kontrolował kierownika Instytutu Filozofii UW? W przeciwieństwie do profesora Krajewskiego, Leszkowi Kołakowskiemu me prace na ten temat się podobały, ale on był „uwięziony” w odległym All Souls College w Oxfordzie.)

  Ale wróćmy do poznawczo owocnej analogii postępowania Rodziny Abramo-Abrahama, Ojca Wybranych Narodów przed ok. 4 tysiącami lat, do postępowania Familii przyszłego „Ojca” (prezydenta) Wyjątkowego (exceptional) Narodu USA, Donalda Drumpfo-Trumpa „biorącego wszystko”, jak przysłowiowy karciany atut. Otóż w ANEKSIE do wpisu “Genetyczne pochodzenie kultury Słowian” (http://markglogg.eu/?p=1722 ), opierając się na tekście Zbigniewa Jankowskiego„Amerykanizm – to ideologia intelektualnej prostytucji”, zauważyłem iż „Ten tekst wskazuje kim jest bóg Jahwe, który stał się Bogiem Świata (to właśnie do niego modlą się klechy w Sanktuarium w Łagiewnikach, klęcząc przed Globusem i Mojżeszowym Krzakiem): po prostu ten BÓG to WIELKA CIOTA, sprawdzająca czy wszyscy – od najniższego robola do najwyższego Prezydenta – się w swej pracy przykładnie prostytuują.”

  No i w rzeczy samej, przedsiębiorczy biblijny Abramo-Abraham przybrał imię „zapożyczone” od hinduskiego Brahmy – Kontrolera Wszechświata – a jego potomek ze „sleazy”, czyli „podłej, szemranej” familii Drumpfo-Trumpa, zagarnął całą Pulę, jak atutowa karta w kasynie jego imienia. Zdobywając pierwsze miejsce w Uniwersalnym Konkursie Piękności na WIELKĄ CIOTĘ ŚWIATA.

  Ze wszystkimi przyszłymi skutkami tego przejawu „SLEAZY DEMOCRACY”made in USA.

  Tak trzymaj Chryste – Zbawicielu Kryminału!

  (by the way, Christus to też nazwisko z rodziny Trumpa-Drumpfa)

  ———————————————————————

  Autor powyższego tekstu to Gąsienica z portalu prawda2.info

  Cały oryginalny wpis pod tym linkiem:

  https://prawda2.info/viewpost.php?p=331605

  Polubienie

 8. Re;paziem
  A,kogo Kaczynski mial odznaczac
  jak nie swoich?.Zaden,inny prezydent po1989r,nie zrobil tyle dla zydostwa
  jak ow czlek.
  Ja, osobiscie mam, jak najgorsze zdanie o KLANIE Kaczynskich,czy
  jak im tam.Zydostwo,ma swojego „krola”,na Wawelu,za zgoda oddzwiernego przy JP2,ktorego
  niejaki BXVI,uczynil kardynalym.

  Polubienie

 9. zydozerca

  MASAKRY IZRAELA – raport.blox.pl
  Arabowie i żydzi w ziemi obiecanej- David K.Shipler

  Polubienie

 10. zydozerca

  Oczywiście,że to żydzi podpalają „własne ” lasy /szkoda,że nie d..py/ aby oskarżać o kolejne zbrodnie Arabów – chodzi o odwrócenie uwagi od wprowadzenia przez OBWE nowej ustawy dot.nowej definicji antysemityzmu i ścigania jego propagatorów.
  To,co ostatnio wyrabiają zwyrodniałe k..wy rządzące w spr. cenzurowania krytycznych wobec mafii żydowskiej wypowiedzi w internecie,powinno spowodować ich natychmiastową rzeź i publiczne spalenie padliny na stosie.

  Polubienie

 11. zydozerca

  Przedstawiciele skrajnej lewicy /Rebel lounge ?/dokonali zamachu na teren targów w Hamburgu, gdzie za niespełna dwa tygodnie odbędzie się spotkanie ministrów spraw zagranicznych krajów OBWE. Napastnicy podpalili kosze na śmieci i opony/oraz rozsypali gwoździe / uszkadzając wejście na teren targów /i opony aut policji /

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemcy-skrajna-lewica-dokonala-zamachu-na-teren-targow
  Na ty właśnoe spotkaniu szefowie MSZ dadzą wspólnie d.. shitsraelowi w zamian za łapówki i stanowiska.

  Polubienie

 12. zydozerca

  Gaza & Jewry’s Vulgarization Of Human Life | Real Jew News
  http://www.realjewnews.com › …
  WHILE THE WORLD WATCHES IN HORROR the spectacle of the genocide of … is Jewry’s propaganda-machine, the lies of the Zionist beast have penetrated into …
  ŻYDOWSKIE BESTIE

  Polubienie

 13. pablo

  „W 18 roku powstały robotnicze rady
  Jednak sanacja zniszczyła rewolucji podstawy
  I choć wyrządzono nam niejedną krzywdę
  Nie złamał nas Car ani Piłsudski i Hitler”

  Polubienie

 14. pablo

  Czerwone Gitary – Związek Socjalistycznej Młodzieży Polskiej

  Piosenka nagrana w roku 1977 na płycie wydanej z okazji 50-lecia Zakładów Tworzyw Sztucznych Pronit-Erg Pionki
  muzykę napisał Seweryn Krajewski, tekst Krzysztof Dzikowski

  Polubienie

 15. pablo

  J3bany Komunista

  Aapel do ludzi ogłupionych przez mass media.

  Polubienie

 16. pablo

  Gwardia Ludowa

  Polubienie

 17. slawek

  — największą korporacją na świecie
  —jest !! kościół katolicki . Nie mówię tego jako antyklerykał ale jako człowiek odczytujący pojęcie – KORPORACJA

  [ Etymologicznie wyraz korporacja pochodzi od łacińskiego corporatio oznaczającego związek; połączenie części. ]

  RELIGIE 3 korporacje -JUDAIZM / CHRZEŚCIJAŃSTWO / ISLAM – utworzone przez żydów.

  COCA- COLA / PEPSI COLA -własność dwóch braci żydów , udających przed światem rywalizację.

  REAL / OSZOM markety -2 bracia żydzi udający rywalizację itd.

  WSZYSTKO !!! od poziomu duchowego do materialnego zostało zagospodarowane przez żydów na zasadzie KORPORACJI.

  ——————-PO / PIS KORPORACJA – ta sama menora w Sejmie !!.

  http://memron.neon24.pl/post/135294,czy-korporacje-to-zapowiadane-przyjscie-bestii#comment_1347965

  Polubienie

 18. Pingback: Wspólne obrady bandyckich rządów IIIRP i Izraela, cd. – Emerytury dla Żydów z podatków Polaków !!! | forumemjot dla Polski

 19. Re; Slawek,27 listopad 2016, 21:52
  Prosze wpisac w wyszukiwarke Stanislaw Swiatkowski,geny nie klamia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s