Czy Polska „pasuje” do nowej rzeczywistości opartej na współpracy między USA i Rosją?

okladka-imperiumWidać, że antyrosyjskie siły w Europie i w Polsce się spieszą. Być może uważają, że potrzebny jest Europejczykom „śmiertelny wróg” na wschodzie, aby utrzymać jedność Unii i zapobiec jej rozpadowi.

 

____________________________

Kościół także jest otwarty na tezy niejakiego T.Święchowicza, autora „Imprium zła” – D.Kosiur

Znalezione obrazy dla zapytania tadeusz święchowicz

_________________________________

Autor: Lech Biegalski

Za: https://pl.sputniknews.com/

Bez takiego „zewnętrznego wroga” ludzie mogliby skoczyć do gardła europejskim elitom. Donald Trump swoją politykę zagraniczną planuje oprzeć na narzędziach ekonomicznych, a nie na sile militarnej. Elity USA w końcu zauważyły, że świat jednobiegunowy nie zdał egzaminu, bo żadna strona nie jest w stanie wygrać konfrontacji militarnej. Dlatego poparły i przepchnęły Trumpa do Białego Domu. Trump planuje odbudować pokojową współpracę z Rosją.

 

Oparta na ekstremalnej rusofobii polityka zagraniczna PiS-u dobiega końca. PiS traci grunt pod nogami, ponieważ posunął się za daleko w demonizowaniu Rosji i w nawoływaniu do konfrontacji z Rosją, aby móc teraz nawiązać z nią owocną współpracę. Z tego samego powodu nie mogła wygrać Clintonowa.

_______________________________

Znalezione obrazy dla zapytania witold waszczykowski

Szef MSZ IIIŻydo-RP, W.Waszczykowski w rozmowie z Onet.pl:  „Chyba już nikt poza Polską nie dopomina się o Krym. Praktycznie cała Europa nieformalnie uznała tę aneksję.” http://www.kresy.pl/

A dlaczego żydo-reżimy Europy miałyby nie uznać tej „aneksji”, przecież dokładnie znają całą prawdę i wiedzą, że występują w takiej samej roli jak żydo-reżim Ukrainy.D.Kosiur

_______________________________

Aby Polska znów nie została w tyle za innymi, PiS powinien się podać do dymisji i powinny być rozpisane wczesne wybory. To oczywiście nie nastąpi, bo „koszula bliższa ciału” i „byt kształtuje świadomość”.

pispo Z perspektywy polskiego podwórka nie popieram ani PiS-u, ani kombinacji PO / KOD / Nowoczesna. Po przegranej PO w wyborach i po utracie zaufania społecznego przez PO natychmiast uaktywnił się KOD, który jest kierowany i kontrolowany przez to samo środowisko silnie związane z dawnym KOR-em. Wiele faktów i publikacji, łącznie z obserwacjami sceny politycznej, wskazuje na to, że KOD (podobnie jak wcześniej PO) działa w charakterze agentury Unii Europejskiej, podczas gdy PiS działa w charakterze agentury USA.

Nie jest też tajemnicą, że, od jakiegoś czasu, Unia i Ameryka konkurują ze sobą o kontrolę nad Polską. Unia — w celu utrzymania Polski na pozycji kolonii Starej Europy, a USA w celu wykorzystania Polski w charakterze poligonu służącego konfrontacji z Rosją. Dlatego PiS „wyzwala” Polskę spod buta Brukseli, aby ją wepchnąć pod but Waszyngtonu.

W szczególności nie popieram KOD-u, bo jest budowany przez to samo środowisko, które już raz przepiło Polskę w Magdalence, uprowadziło ją przy Okrągłym Stole i sprzedało ją kapitałowi zachodniemu. Znów widzimy znaną nam taktykę niegdyś używaną przez KOR. Powtarzają ten sam scenariusz, bo minęło już jedno pokolenie i myślą, że ludzie nie pamiętają ich poprzednich numerów.

Poza tym, nie popieram rzeczywistości, w której jedna mniejszość etniczna infiltruje, opanowuje i kontroluje rząd, główne partie polityczne, główne polityczne organizacje i główne media w państwie. A to widać „gołym okiem”, zarówno w PiS-ie, jak i w ustawiających się w kolejce do przejęcia władzy KOD-zie i Nowoczesnej. Wolę system taki, jaki jest w Izraelu, gdzie wszyscy obywatele mogą kandydować do Knessetu, ale tylko przedstawiciele oficjalnej większości mogą pełnić kierownicze funkcje w państwie, w armii, w służbach specjalnych i w policji. Dodałbym do tego środki masowego przekazu. Nie widzę nic złego w koncepcji „państwa narodowego” ani w kulturze narodowej, ani w patriotyzmie. Walczą z tymi koncepcjami jedynie zwolennicy globalizmu, którego pośrednim etapem jest Unia Europejska.

Problem w tym, że po odrzuceniu PiS-u i PO / KOD-u / Nowoczesnej nie widzę w Polsce partii, która byłaby kontrolowana przez narodową większość etniczną oraz byłaby zdolna pogodzić naród i sprawować w jego interesie skuteczne rządy. Potrzebna jest też w Polsce partia polityczna, która widzi korzyści w pokojowej współpracy ze wszystkimi sąsiadami, włączając w to Rosję. Partia taka jak „Zmiana” Mateusza Piskorskiego, która dziś nie posiada jeszcze licznej bazy w terenie. Może za kilka lat, jak ugruntuje się współpraca między USA i Rosją. Jeśli się ugruntuje.

_______________________

Żydowski reżim IIIRP i jego agentura w ciągu 27 lat skutecznie zadbali, żeby kierownictwo każdej oficjalnie funkcjonującej w Polsce organizacji, odwołującej się do narodowych tradycji i do narodowej polityki, znajdowało się w żydowskich rękach. Takie organizacje zawsze będą politycznie sytuować Polskę na pozycjach wrogich wobec Rosji i Niemiec. Nigdy nie podejmą wewnątrz-słowiańskiego dialogu. Swoją sympatię będą kierować jedynie wobec organizacji Polsce wrogich i szowinistycznych. A ich odwoływanie się do wartości chrześcijańskich, katolickich, wynika jedynie z faktu historycznej i politycznej wrogości Kościoła wobec Polski i Polaków, czego boleśnie doświadczamy od kilkudziesięciu lat – na szczęście z rosnącą tego faktu świadomością.D.Kosiur

.

.

ilustracje wybrał: D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

69 Komentarzy

Filed under Polityka

69 responses to “Czy Polska „pasuje” do nowej rzeczywistości opartej na współpracy między USA i Rosją?

 1. slawek

  ten mały karakan …

  Polubienie

 2. slawek

  Przeciw chazarom święta wojna …

  Polubienie

 3. zydozerca

  28.11.2016
  Kolejna wyprawa po instrukcje parobków SHITSRAELA do kraju narzucającącego ostatnio drastyczną cenzurę i inwigilację internautów,meliny żydobanksterii w CITY of Kondom

  Wraz z szefową polskiego rządu do Londynu przybyli wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki, minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski, minister obrony narodowej Antoni Macierewicz, minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak, wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Stanisław Szwed oraz wiceminister nauki Łukasz Szumowski.
  .Tematem poniedziałkowych rozmów ma być m.in. realizacja postanowień szczytu NATO w Warszawie oraz sytuacja Polaków mieszkających na Wyspach. Ma nie być natomiast mowy o warunkach Brexitu; polskiemu rządowi zależy bowiem na tym, by jego oczekiwania były częścią wspólnego unijnego stanowiska.
  Podczas poniedziałkowych konsultacji ma być też mowa o zapobieganiu przestępstwom z nienawiści i kwestiach współpracy w dziedzinie edukacji. Rozmowy będą dotyczyć także tematów grudniowego szczytu unijnego, na którym szefowie państw i rządów państw członkowskich omówią kwestie migracji, sytuację na linii Rosja-Ukraina, problemy Partnerstwa Wschodniego oraz zagadnienia obronności i bezpieczeństwa w Europie.

  Z Londynu Magdalena Cedro (PAP) interia.pl

  Polubienie

 4. slawek

  „Boże chron Polske przed moimi synami”
  – dlaczego bracia Kaczynscy nie wspominali o ojcu?

  Polubione przez 1 osoba

 5. slawek

  Duda spowiada się imperatorowi

  Polubione przez 1 osoba

 6. antek.wariat

  „Jak neoliberalizm i kapitalizm niszczą rodzinę”

  . https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/posts/1639701752997092

  Polubienie

 7. zydozerca

  Gdy Komorowscy byli pierwszy raz w CHinach za prezydentury Komorowskiego, jego szanowna malzonka po cichu, po kryjomu wybrala sie na chinski bazar w poszukiwnaiu perel – byla niezla zadyma, bo nagle zniknela i ochroniarz enie mogli jej znalezc.
  A wszyscy pozostali w czasie wizyty spili sie do nieprzytomnosci, tak, ze wnoszono ich do samolotu, na oczach zdegustowanych Chinczykow!
  komentarze
  niezalezna.pl /październikowa wizyta jeb Bula w Chinach /

  Polubienie

 8. zydozerca

  niezalezna.pl Tajemnicze lądowania
  W lipcu 2011 r. – według naszych informatorów – prezydent Komorowski spotkał się potajemnie na Wybrzeżu ze wspominanym już gen. Nikołajem Patruszewem, sekretarzem Rady Bezpieczeństwa Rosji i byłym szefem rosyjskiej FSB. Kancelaria Prezydenta, pytana przez nas o potwierdzenie tych informacji, nie zaprzeczyła. Według informacji „GP” Patruszew poruszał się samochodem porsche panamera na polskich numerach rejestracyjnych, pochodzącym z autosalonu biznesmena L. – jednego z najbardziej znanych w Sopocie dealerów samochodowych (pod koniec 2010 r. L. odkupił ów salon od G., bliskiego znajomego prezydenta Sopotu, Jacka Karnowskiego). Byłemu szefowi FSB towarzyszyła ochrona w jasnym bmw, zarejestrowanym – jak się dowiedzieliśmy – na mieszkańca Gdańska, Mirosława B.

  Dodajmy, że tuż przed wyjazdem do Polski – 6 lipca – pod Moskwą Patruszew spotkał się z Władimirem Putinem, Dmitrijem Miedwiediewem, szefem Służby Wywiadu Zagranicznego (SWR) Michaiłem Fradkowem oraz ministrem spraw zagranicznych Siergiejem Ławrowem. W spotkaniu brał udział także były agent KGB Siergiej Czemiezow (w kontrolowanych przez jego koncern zakładach remontowano silniki samolotu Tu-154, który rozbił się pod Smoleńskiem).

  Prezydent Komorowski nie poinformował także opinii publicznej o szczegółach lunchu, w którym uczestniczył w styczniu 2011 r. w szwajcarskim Davos. W spotkaniu uczestniczyli m.in. Oleg Deripaska, właściciel zakładów, które remontowały polskiego tupolewa, oraz Saif al-Islam al-Kaddafi – ścigany za zbrodnie przeciwko ludzkości syn libijskiego dyktatora. Organizatorem lunchu była Fundacja Wiktora Pinczuka – jednego z najbogatszych i najbardziej kontrowersyjnych ukraińskich oligarchów, zięcia byłego postkomunistycznego prezydenta Ukrainy Leonida Kuczmy.

  Informacje „Gazety Polskiej” dotyczące zarówno lunchu w Davos, jak i spotkania z Patruszewem, zgodnie przemilczano w prasie i telewizji.

  Polubienie

 9. antek.wariat

  Dlaczego po drodze mi z Mateuszem Piskorskim i dlaczego ZMIANA
  27.11.2016 iwienczanka

  A ja poznałam Mateusza gdy po obserwowanych przez Niego wyborach na Białorusi, został wywalony z pracy, za to, że odważył się mówić prawdę. Skąd wiem, że prawdę, ano stąd, że byłam na Białorusi, byłam w Mińsku, byłam, widziałam, rozmawiałam, znałam nastroje przed i po wyborach {ja tam byłam któryś już rok}, widziałam prowokację i akcję milicji i w pełni odpowiadało to wersji przedstawionej w raporcie przez Mateusza. Opisywałam sytuację, niestety, bez echa w mediach warszawskiej filii Białego Domu. Stąd z radością przyjęłam fakt nawiązania między Samoobroną, a Białą Rusią organizacją białoruską współpracy. Pamiętam pisałam wówczas artykuł o odwilży w stosunkach między naszymi krajami. Jakże się myliłam, nie miejsce by tu opowiadać. Niemniej gdy tylko przyjechałam do Polski postawiłam sobie za cel poznać Mateusza bliżej….

  Czytaj… http://bozenagawalpl.blox.pl/2016/11/Dlaczego-po-drodze-mi-z-Mateuszem-Piskorskim-i.html

  Polubienie

 10. antek.wariat

  Z dalekiej Kuby nadeszła dziś bardzo smutna wiadomość. Świat opuścił lider kubańskiej rewolucji, Fidel Castro. Człowiek, który wyzwolił Kubę spod amerykańskiej dominacji, człowiek który stawił czoło największemu imperium świata mimo wielokrotnych prób obalenia go przez CIA, człowiek który stworzył jeden z najlepiej funkcjonującycj systemów służby zdrowia i oświaty na świecie – system o którym
  mieszkańcy okolicznych kapitalistycznych krajów takich jak Haiti, Dominikana, Salwador, Honduras, itd. mogą jedynie pomarzyć i długo nie osiągną takich standardów.
  „Osoby mało inteligentne i podatne na propagandę uważają, że kapitalizm to USA albo Niemcy, zapominając, że kapitalizm to także Haiti, Kongo, Salwador, czy choćby Meksyk, który pomimo że pozostaje w strefie wolnego handlu z USA i Kanadą, to ciągle w zakresie wskaźników zdrowia, edukacji czy praw kobiet pozostaje daleko w tyle za Kubą. Ba, pod względem takim jak wskaźnik umieralności niemowląt czy średnia długość życia, Kuba wyprzedza wiele krajów, które się uważa za bogate i rozwinięte.”
  „Kuba ma 57 tysięcy lekarzy na 11 milionów ludzi. Dla porównania Republika Południowej Afryki ma 25 tysięcy na 40 milionów. Od początku programu wysyłania lekarzy za granicę (Algieria, 1963), Kuba wysłała do najbiedniejszych krajów trzeciego świata 51 820 lekarzy, dentystów, pielęgniarek i innych specjalistów opieki zdrowotnej. W zdecydowanej większości przypadków pomoc ta jest darmowa. W 1985 r. w krajach trzeciego świata pracowało 16 tysięcy kubańskich lekarzy, czyli dwukrotnie więcej niż z USA w ramach Peace Corps i AID. Do 1988 r. Kuba wysłała za granicę więcej specjalistów opieki medycznej niż jakikolwiek inny kraj i więcej niż Światowa Organizacja Zdrowia. W większości przypadków opieka zdrowotna świadczona przez kubańskich lekarzy jest bezpłatna, a sami lekarze żyją w warunkach, których lekarze z krajów zachodnich z reguły nie akceptują.” (Noam Chomsky)
  Jego zasługi dla małej Kuby można wymieniać w nieskończoność. To ogromna strata nie tylko dla Kuby, ale dla całego świata.
  Polska czasów III i IV Rzeczpospolitej niestety coraz bardziej zaczyna przypominać Kubę sprzed rewolucji Fidela Castro. Może to właśnie jego historia powinna być dla nas wzorem?
  Na koniec oddajmy głos samemu el Comendante:
  „Tak, stanęliśmy do boju o wolną Kubę i nie żałujemy, że to zrobiliśmy”, mówili jeden po drugim, wezwani do składania zeznań, po czym natychmiast, z imponującą prawością, piętnowali straszliwe zbrodnie, popełnione na naszych przyjaciołach. (…)
  W jakim to kraju żyje pan prokurator? Któż mu powiedział, że wywołaliśmy powstanie przeciwko konstytucyjnym władzom państwa? Dwie sprawy rzucają się w oczy. Po pierwsze, dyktatura uciskająca naród nie jest władzą konstytucyjną, lecz niekonstytucyjną; zrodziła się wbrew konstytucji, ponad konstytucją, z pogwałceniem prawomocnej konstytucji państwa. Prawomocną konstytucją jest taka konstytucja, która wychodzi wprost od niezależnego ludu. (…)
  Gdy mówimy o walce i powołujemy się na lud, mamy na myśli 600 tysięcy bezrobotnych Kubańczyków, którzy pragną uczciwie zarobić na chleb i nie opuszczać swojej ojczyzny w poszukiwaniu środków do życia.
  Mamy na myśli 500 tysięcy robotników rolnych zamieszkujących nędzne lepianki, którzy pracują cztery miesiące, a przez pozostałą część roku razem z dziećmi głodują, którzy nie mają ani piędzi ziemi pod uprawę, a ich warunki życia muszą budzić współczucie, jeśli się nie ma kamiennego serca.
  Mamy na myśli 400 tysięcy robotników przemysłowych i wyrobników, których emerytury zostały sprzeniewierzone, którym odebrano zdobycze socjalne, których mieszkania to najgorsze rudery, których zarobki przechodzą z rąk pracodawcy do rąk lichwiarza, których przyszłość to obniżka płac i redukcja, których życie jest wieczną pracą, a wypoczynkiem – grób.
  Mamy na myśli 100 tysięcy drobnych dzierżawców, którzy całe życie uprawiają nie swoją ziemię i patrzą na nią zawsze ze smutkiem, jak Mojżesz na Ziemię Obiecaną, by umrzeć, zanim ją posiądą, którzy jak poddani feudalni muszą oddawać część swoich płodów za użytkowanie skrawka ziemi, którzy nie mogą jej ani kochać, ani upiększać, sadząc drzewo cedrowe czy pomarańczowe, nie znają bowiem dnia ani godziny, kiedy zjawi się żandarm ze strażą wiejską i każe im się stąd wynieść.
  Mamy na myśli 30 tysięcy ofiarnych nauczycieli i profesorów, którzy z takim oddaniem i poświęceniem trudzą się, by wychować przyszłe pokolenia, a których tak źle się traktuje i marnie wynagradza za ich pracę.
  Mamy na myśli 20 tysięcy drobnych kupców pogrążonych w długach, rujnowanych przez kryzys i dręczonych przez przekupnych urzędników.
  Mamy na myśli 10 tysięcy młodych przedstawicieli wolnych zawodów: lekarzy, inżynierów, adwokatów, weterynarzy, nauczycieli, dentystów, farmaceutów, dziennikarzy, malarzy, rzeźbiarzy itd., którzy opuszczając mury uniwersytetów z dyplomami w kieszeni, pragnący wszystko zmieniać na lepsze, pełni nadziei, znajdują się nagle w ślepym zaułku, napotykają wszystkie drzwi zatrzaśnięte, a uszy głuche na ich skargi i prośby.
  To jest właśnie ten lud, który wycierpiał wszystkie niedole i dlatego zdolny jest walczyć z bezgraniczną odwagą! Temu ludowi, którego drogi męki są wybrukowane oszustwem i fałszywymi obietnicami, nie mówimy: „Zamierzamy ci wszystko dać”, ale: „Nie ma rady, walcz teraz ze wszystkich swych sił, abyś mógł być wolny i szczęśliwy!” (…)
  Przyszłość kraju i rozwiązanie jego problemów nie może nadal zależeć od egoistycznych interesów kilkunastu finansistów, od zimnych kalkulacji dotyczących zysków, jakie snuje w swoich klimatyzowanych gabinetach kilku czy kilkunastu potentatów. Naród nie może wciąż błagać o cud, modląc się na kolanach do paru złotych cielców, które, podobnie jak ów bożek ze Starego Testamentu, którego w gniewie obalił prorok, nie uczynią żadnego cudu. Problemy republiki zostaną rozwiązane tylko wówczas, jeśli zaczniemy o nią walczyć, z taką samą siłą, uczciwością i patriotyzmem, jakie zaangażowali nasi wyzwoliciele, kiedy ją tworzyli. (..)
  Co do mnie – wiem, że więzienie będzie cięższe, niż było kiedykolwiek dla kogoś innego, pełne pogróżek, podłego i tchórzliwego okrucieństwa; jednakże nie boję się tego, tak jak nie boję się furii nikczemnego tyrana, który pozbawił życia siedemdziesięciu moich braci. Skażcie mnie, to bez znaczenia: historia mnie uniewinni”.
  „Spośród 900 tysięcy dzieci umierających na świecie każdego miesiąca w wyniku biedy, żadne dziecko nie jest kubańskie. 200 milionów dzieci na całym świecie śpi każdego dnia na ulicy, a żadne z nich nie jest kubańskie. Na całym świecie 250 milionów dzieci w wieku poniżej 13 roku życia jest zmuszonych do pracy, by przeżyć. Ponad milion dzieci rocznie jest zmuszanych do prostytucji, a dziesiątki tysięcy dzieci padają ofiarą międzynarodowego handlu organami. 25 tysięcy dzieci umiera każdego dnia na odrę, malarię, błonicę, zapalenie płuc i z powodu niedożywienia. Żadne z nich nie jest kubańskie.”

  Fidel Castro. 1926-2016. Cześć Jego pamięci!

  ZMIANA -> https://www.facebook.com/partia.zmiana/posts/611359762389195:0

  Polubienie

 11. pablo

  Państwo Słowiańskie

  Polubienie

 12. pablo

  Słowiańska Armia Pracy

  Polubienie

 13. pablo

  Swarzyca – Wszechsłowiański Powrót

  Utwór chorwackiej grupy Svarica – Sveslavenski povratak (Swarzyca – Wszechsłowiański Powrót) z albumu „U krilu Moraninom” (2013).
  Teraz powracamy, ognie rozpalamy, Wielkich Przodków wysławiamy. Teraz powracamy, ponownie swych
  rodzimych Bogów wychwalamy.

  Polubione przez 1 osoba

 14. pablo

  Parom – Słowiański Duch

  Oficjalny klip do utworu „Słowiański Duch” słowackiej grupy Parom.
  Rodzima Wiara sprzedana, roztrwonione Przodków marzenia, w cieniu imperium krzyża jest teraz Słowiańska Ziemia.

  Poganie − pogardliwe określenie używane przez chrześcijan wobec wyznawców religii pozachrześcijańskich, głównie niemonoteistycznych i politeistycznych. Odpowiednik żydowskiego „goj” i islamskiego „giaur”.

  original video:
  Parom – Pohanský duch

  Polubione przez 1 osoba

  • pablo

   Zbanowali to na marucha 🙂 WIEDZIAŁEM

   Uny na neon ,marucha i innych troolniach parchatych/ udających… myślą że my nie wiemy kim uny śą ,A MY WIEMY doskonale kogo udają.
   Na neon już zbanowali niemal wszystkich normalnuch a dalej jakoś uj im wychodzi z propagandą.

   Gramy dalej z nimi.

   Polubienie

 15. julius

  Jak najbardziej pasuje, ponieważ według mnie nie będzie żadnej współpracy pomiędzy USA i Rosją co najwyżej będzie ona pozorowana. Czas prezydentury Trumpa będzie okresem przygotowań do wojny a kraje Europy środkowo Wschodniej powoli szykowane do najazdu na Wschód.

  Polubienie

 16. pablo

  20 Przykazań Słowian

  Była to odpowiedz Peruna na prośbę mędrca o wskazania dla wszystkich Rodów, (prawdopodobnie) na nadchodzące czasy Nocy Swaroga , kiedy to ludzie mogą zapomnieć o Wiedzy i popaść w ciemność.

  Polubienie

 17. paziem


  Kwintesencja:

  Polubienie

 18. pablo

  Słowianie – dzieci Bogów

  Polubione przez 1 osoba

 19. jasna

  Macierewicz: polsko-brytyjski traktat obronny to przełom
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/antoni-macierewicz-polsko-brytyjski-traktat-obronny-to-przelom/3z4j2r

  Poczytajcie komentarze 🙂

  „W 1939 roku pozbawiony zaplecza politycznego Władysław Studnicki napisał broszurę pt. „Wobec nadchodzącej drugiej wojny światowej”, która krytykowała ewentualne zawarcie paktu sojuszniczego z Wlk. Brytanią. Argumentował w niej, że Londyn zamierza wciągnąć ZSRR do koalicji, za co Anglia może „zapłacić” mu wschodnimi województwami Polski. Broszura ta, wydana jeszcze w czerwcu 1939 roku, została skonfiskowana przez polski rząd. Słuszność tez postawionych przez Studnickiego odnośnie polsko-brytyjskiego sojuszu potwierdził jednak rozwój późniejszych wydarzeń.” A tak swoją drogą to czy ktoś wie gdzie podziało się 13,4 miliarda złotych polskich które miały pójść na Karakale ?

  Polubienie

 20. konik

  Na tle paranoicznej inicjatywy Anny Fotygi polska publicystka ze Szczecina Zofia Bąbczyńska-Jelonek pisze o spaźmie rusofobii w Parlamencie Europejskim i zachowaniu jego polskich synekurantów
  http://jeznach.neon24.pl/post/135315,po-pis-w-euro-paplamencie

  Polubienie

  • konik

   STANOWISKO ZARZĄDU KRAJOWEGO ZMIANY
   WS. SKANDALICZNEJ REZOLUCJI EUROPARLAMENTU, AUTORSTWA ANNY FOTYGI

   Zarząd Krajowy ZMIANY, powodowany troską o wolność słowa, stanowczo sprzeciwia się rezolucji Parlamentu Europejskiego ws. „wojny informacyjnej”, której autorką jest polska europarlamentarzystka, Anna Fotyga.

   Stojąc na stanowisku, że pełen pluralizm mediów i związana z tym wolność słowa, jest warunkiem koniecznym dla funkcjonowania prawdziwej demokracji, uważamy że rezolucja wpisuje się w szeroko zakrojoną kampanię ograniczania wolności obywatelskich prowadzoną przez PiS. Nie możemy się zatem zgodzić na jakiekolwiek ograniczenia w funkcjonowaniu mediów, pod jakimkolwiek pozorem. Uważamy również, iż określenie „wojna informacyjna” jest nieuprawnione, i stanowi wymówkę dla agresywnych działań PiSu wobec naszych wschodnich sąsiadów (Białorusi i Rosji, nie stosujących analogicznych metod), które to działania w chwili obecnej przypominają czasy Zimnej Wojny.

   Polacy mają prawo do samodzielnej oceny i wyboru źródeł informacji. Media takie jak portal Sputnik Polska nie różnią się niczym od dominujących w polskim internecie onet.pl czy wp.pl. Fakt, że autorką dokumentu jest Anna Fotyga, której polityczne zaplecze posługuje się wybitnie tendencyjnymi portalami dezinformacji jak fronda.pl czy niezalezna.pl, dodaje tylko ironii rzeczonej rezolucji. Na naszym rodzimym gruncie bezproblemowo nadaje np. amerykańska stacja TVN, co nie powoduje niczyjego oburzenia.

   Nie jest to pierwsza próba zamknięcia ust realnej opozycji, jako że od pół roku z podobnych powodów w areszcie przebywa Przewodniczący ZMIANY, dr Mateusz Piskorski, wg którego słów zarzuca mu się właśnie „udział w wojnie informacyjnej”, co po prostu oznacza tyle, że nie toleruje się jego, odmiennych od polskich elit politycznych, poglądów.

   Fakt przyjęcia tekstu przez większość Parlamentu Europejskiego, może być niebezpiecznym precedensem, którego efektem będą prawdopodobnie kolejne prześladowania rosnącej rzeszy aktywistów, sprzeciwiających się euroatlantyckiej „dyktaturze myśli” w Rzeczypospolitej.

   /-/ Zarząd Krajowy ZMIANY
   . https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/a.351694158355758.1073741828.350858821772625/610581385800366/?type=3&theater

   Polubienie

 21. Abbas nie raczył odpowiedzieć nawet…sekretarzowi stanu USA..
  Pokój na bliskim wschodzie nastąpi – nagle…
  Gdy zostanę prezydentem czas traktowania Izraela jako obywatela drugiej kategorii skończy się pierwszego dnia..
  Nienawiść do Izraela i żydów skończy się…
  Przeniesiemy ambasadę USA do Jerozolimy- wiecznej – stolicy żydów..
  Oto co nastąpi gdy D. Trump zostanie prezydentem..


  Mówiłem że Trump utoruje drogę do odbudowy III świątyni w Jerozolimie-..
  I tak oto obecny paradygmat zmienia się na naszych oczach…
  Środek ciężkości – Waszyngton – UE – zostaje przeniesiony do Jerozolimy

  Polubienie

 22. zydozerca

  kommersant.ru 29.11.2016
  skrót wiadomości :
  ZAMACH NA NIEPOKORNEGO PRZYWÓDCĘ FILIPIN DUTERTE- w wyniku eksplozji ładunku wybuchowego zginęło ok.10 ochroniarzy,
  duma niebawem przegłosuje podwyższenie dotacji dla partii z budżetu,
  w Rosji nie obniżą mieszkańcom o 10 stopni temperatury gorącej wody w kranach,
  emeryci i renciści otrzymujący śladowe świadczenia mogą ubiegać się o pomoc socjalną /wyrównanie do wysokości minimum biologicznego/
  spodziewany jest skokowy wzrost płatności kartami wg wskazówek żydobanksterii
  lekcje WF mogą odbywać się w fitnes-klubach
  wyrazy pochwał od żydowskich organizacji zbiera tancerka z zespołem za wykonanie musicalu o holokicie
  Niemcy i Kanada do znudzenia forsują zaostrzenie antyyrosyjskich sankcji
  Rosja odpowie adekwatnie na próby blokady i cenzury jej doniesień medialnych w Europie
  terroryści podpalają lasy w Syrii – Latakia /żydowska robota/

  Polubienie

 23. zydozerca

  Holocaust-Themed Ice Dance in Russia Draws Condemnation – The New …
  http://www.nytimes.com › world › europe › ho…
  1 dzień temu – The routine, staged on Saturday in “Ice Age,” a celebrity ice- dancing show on Russian television, wowed the jury, who gave the performers …
  Russian Holocaust ice-skating routine slammed as ‚unbelievably tasteless’ …
  http://www.cnn.com › 2016/11/27 › europe › r…
  2 dni temu – (CNN) A Holocaust-themed ice skating routine on a Russian reality television show, involving the wife of a high-level aide to President
  sprostowanie : jeszcze nie musical, tylko taniec na lodzie

  Polubienie

 24. julius

  Żona Pieskowa, żydówka, chciała tym występem spowodować aby pamięć o rzekomym holokauście zydów cały czas trwała. Pamięć o Słowianach pomordowanych przez jej pobratymców jest jej całkowiecie obca.

  Polubienie

 25. Na ziemi dzieją się takie rzeczy że nawet fizjologom to się nie śniło.

  Polubienie

 26. Piotr

  Zbyszek to kolejny szwejk z drużyny APA opluwający prezesa i wyzywający go codziennie od boleszwików i WPS od bolszewii na innym forum .
  Panie prezesie kasować te kiłowe wpisy .
  Serdecznie pozdrawiam Jana Gryko . Jesteś wielki .Zdrówka życzę .

  Polubienie

 27. Widziałem kiedyś film jak głodne wilki upolowały sarnę…Polowanie było fascynujące—razem stosowały taktykę….widoczna była hierarchia w stadzie, ścisła współpraca – poprostu – drużyna..Cel – żarcie…

  No i w końcu – upolowali – ale dla stada kilkunastu zgłodniałych wilków – mała sarenka – to nic..
  Tak więc upolowali…i zaczęło się …..ale – nie żarcie…o nie…….wilki dotychczas zgodnie współpracujące rzuciły się sobie do gardeł….co jakiś czas w ferworze walki, któryś wyszarpał kawałek mięsa…który wyszarpał – ten coś zeżarł….
  I mamy pełen obraz żydowskiego Pisu….przy upolowanej zwierzynie/Polsce..
  Już walczą o szekle między sobą…kto wyrwie coś – to jego…a inne stada już nadciągają…

  Tak się zastanawiam czy Nowak – gra….czy naprawdę wierzy w to co mówi…
  Ale … przez to można zobaczyć ‚żydowską’ ‚prawdę’ PO-PISowskich żydo rządów…To są – zwierzęta….nawet nie wilki…..po prostu – gady…

  Polubienie

  • PRLowiec

   Janie lepiej tego nie można było napisać , ale tak to jest z Żydami , że jak upolują kawałek głupiej zwierzyny to zaczynają się gryżć między sobą . Nic nowego .
   Oczywiście , że on w te brednie wierzy co mówi .
   Blokują Cejrowskiego – brednia .
   Niemal codziennie od TVP1 do TVP2 , a skończywszy na puls , puls 2 kupa jego programów podróżniczych .
   Kupa pisdzielców w TVP pisuarowej .
   Nie ma Reszczyńskiego . Może dlatego ,że nie wyrabia . Fucha u ojczulka może w radiu plecie głodne kawałki i jeszcze TV . Niech mu ojczulek u siebie w koncernie coś załatwi .
   Faktycznie ci co grali za Ryżego pierwsze skrzypce zostali wypierd…. i przeszli do jakiś egzotycznych TV patrz TV cyfrowa naziemna .Tadla itp .
   Ci co zostali chadzali na bajanie ( film o Smoleńsku nawet sojusznicy usmańcy zakwalifikowali go do fantastyki.) , bo boja się tez podpaść . Wiele można zrobić dla ciepłej posadki a co tam jakiś filmek zobaczyć to nic takiego .
   Myślę , że teraz największe lody w TV mają Wildstein – jego programiki itp .

   Polubienie

   • PRLowiec

    Jeszcze jedno : oj bidulka ten od najwięcej witaminy mają polskie kobiety ( ja uważam , że włoszki ) tak beczy bo nie dają go do TV .
    Piękny show zrobił dla Gorbiego i jeszcze mu mało? . Następny ten co w kochaj albo rzuć prowadził radio usmanskie i przeprowadzał wywiad z Kargulem i Pawlakiem .
    Niech się bidulki poskarżą ojczulkowi bo oni tak Kalksteina popierali a tu fuchy teraz w TVP nima hahhaha , albo niech im ojczulek coś u siebie załatwi .

    Polubienie

   • Dobrze napisałeś…’mają’-Wildstein…ich chyba jest trzech..chazarski kahał..

    Polubienie

   • PRLowiec

    Jest jeszcze David junior – wielki katolik i tez bodajże dziennikarz .

    Polubienie

   • David junior ponoć ma pod ‚opieką’ TVP Info…

    Polubienie

 28. obudzony

  Nie rozumiem skąd komentarze od ,,ściany do ściany” tzn. – nie wygrała Kilary, to automatycznie Trump został namaszczony przez elity na prezydenta. Wcale tak być nie musi, a moim zdaniem jest zupełnie odwrotnie, bo to właśnie Kilary Clinton została namaszczona przez elity i to właśnie ona miała wygrać, ale tak się nie stało. To właśnie nikt inny jak właśnie ona ,,pasiona” setkami tysięcy $ przelewanych na konto jej fundacji przez zainteresowane podmioty była gwarantem zapewnienia wojen na wszystkich frontach rozpętanych przez elity w USA. Skandale związane z nieprawidłowym działaniem jej fundacji (które w gruncie rzeczy służyły jej i rodzinie) stawiają pod znakiem zapytania jej relacje z etatowymi pracownikami tychże i mogą świadczyć o braku zaufania co do wiarygodności Clintonowej, bo dowody przestępstw w ramach działania fundacji podane niejako na tacy FBI musiały pochodzić od pracowników tejże fundacji. Uważam, że Trump (chociaż nie dałbym za niego złamanego grosza) niespodziewanie stał się zwycięzcą wyborów. Ludzie w Ameryce nie głosowali po prostu za Trumpem, ale przeciw Clintonoweji stąd ogólna histeria w mediach, która w różny sposób próbuje podważać oficjalne wyniki wyborów. To jest kalka z KOD z tą istotną różnicą, że w Polsce KOD, PIS i PO służą tym samym ,,typom z pod ciemnej gwiazdy”, a Trump w USA wypuszczony do wyborów w USA jako tło dla Cintonowej stał się niespodziewanym dla elit zwycięzcą wyborów. Wiara w to, że te elity się nigdy nie mylą nie ma swojego uzasadnienia w rzeczywistości, bo można np. przypomnieć ,,Brexit” . Sam fakt wypowiadania się w debacie publicznej przez Trumpa dobrze o Izraelu i żydach wcale nie musi świadczyć o tym, że
  ten człowiek tak właśnie myśli, uważa, bo nawet Pan prezydent Putin wie, że z nimi nie należy zadzierać ale starać się zachować pozory przyjaźni i rzekomej współpracy.

  Polubienie

  • PRLowiec

   Piszesz jak naiwne dziecko we mgle , ale nie mam czasu na polemikę . Szkoda , że dziś nie niedziela , ale może pan Jan Gryko coś ci odpowie .

   Polubienie

   • PRLowiec

    Dodam krótko : pamiętaj ,ze na kilka dni przed wyborami szef FBI odszczekał wszystko co mówił przeciwko Killary i powiedział ” nie ma żadnych dokumentów , które w jakikolwiek sposób obciążały by Hillary Clinton ”
    Trump dodał po wyborach ” Przyjmuje to do wiadomości i nie będę nic robił przeciwko Hillary ” .
    Tyle faktów.

    Polubienie

  • No niestety – chyba nie rozumiesz /bez urazy/…To jest tylko gra….gra dla motłochu….w tą grę inwestuje się pare miliardów, a zyskuje – biliony..
   Ty ‚mieszasz’ tylko ‚ mleko ‚ mierzysz składniki…a kto ‚pasie’ ‚krowę’?

   Polubienie

 29. PRLowiec

  Nikt inny tylko Trump wykładał w 2005 roku swoje siano na karierę polityczną Hillary Clinton i nikt inny tylko Trump bawił się z nimi wiele razy popijając super szampany .
  Tyle faktów.

  Polubienie

 30. jasna

  5 mln Ukraińców zaleje polski rynek pracy

  Polubienie

 31. obudzony

  Panowie jangryko i PRLowiec od kiedy zajmujecie się komentowaniem polityki? Co takiego przeczytaliście ostatnio, bo w niezależnych mediach amerykańskich jest mnóstwo materiałów, które świadczą akurat, że to co napisałem nie jest bezpodstawne. A z tym dzieckiem we mgle, to sobie daruj jeden z drugim, bo taki ton dyskusji nie wnosi niczego, a ma za zadanie zdyskredytować przeciwnika. Nie jestem już dawno dzieckiem i takie insynuacje niczego nie wnoszą.

  Polubienie

  • Obudzony
   – nie obrażaj się…pewnie jesteśmy po tej samej stronie…wcale cię nie uważam za przeciwnika…nie nastawiaj się tak…ja tylko napisałem – ‚chyba nie rozumiesz/bez urazy/..’ – to coś ujmującego?
   Zapytałem cię – kto pasie krowę – mleko jest tylko produktem..więc ‚brylowanie’ w mleku jest drogą do nikąd..Trzeba patrzeć dalej…’za kurtynę’
   Wybory to produkt..Myślisz że zadecydowali wyborcy?…Klinton miała więcej głosów wyborców…a wygrał Trump…dlaczego… bo w ha’meryce nie ma tej ‚greckiej’ demokracji….ha’meryka ma system z XVII w…a uczą innych nowoczesnej demokracji..zadecydowali – elektorzy..a to już nie bezpośredni wybór – to nie – demos…a elektorzy siedzą w kieszeni banksterów od czasu Washingtona…czyli kto zadecydował o wygranej Trumpa?
   Niezależne media amerykańskie…co to jest…?…obecnie słowa – ‚niezależne media’/patriotyzm/robi furrorę..Wierzysz że są oficjalne ‚niezależne media’..? Może Alex Jones?..Owszem niezależne medią jeszcze są…w internecie – i to nie wszystkie..a jak w internecie – to już nie amerykańskie/nie państwowe/ czyli pozbawione autorytetu przez rządzący reżim niestety…
   To … od kiedy zajmuję się komentowaniem polityki – nie ma najmniejszego znaczenia…chodzi tylko o to by – powiedzieć – to co się widzi…skoro niejednokrotnie dziecko potrafi powiedzieć prawdę, /np.król jest nagi/,której nie widzą dorośli…więc staż nie odgrywa tu większej roli…chodzi chyba o coś innego..
   Czy naprawdę uważasz, że Brexit był spontaniczny?..Przecież obecny rząd przeciwny brexitowi może to cofnąć….dleczego nie cofa?…bo mówi, że szanuje głos ludu…wierzysz w to?…no ja taki naiwny nie jestem…
   Czy fakt, że Trump dobrze wypowiada się o Izraelu o niczym nie musi świadczyć?…
   Ależ on nie wypowiada się tylko ‚dobrze’ o Izraelu”’ on liże im dupę..
   A jak on liże im dupę na początku swojej prezydentury to uważasz że na koniec dupy lizać im nie będzie…
   Czy rozumiesz co powiedział Trump?../i znowu bez razy/..
   On powiedział, że za jego kadencji nikt już nie nazwie żydów obywatelem drugiej kategorii…a co to znaczy?…a no to że sprzeciw żydowskiej supremacji będzie skutkował tym, że Piotr Rybak za Trumpa nie dostanie 10 miesięcy więzienia, tylko zostanie zgodnie z już przygotowanym prawemza antysemityzm poddany ekstradycji do Jerozolimy i skazany przez Sanchendryn na karę śmieci!…Uważasz że przesadzam?….Obyś się nie zdziwił..

   Polubienie

 32. jasna

  Chińczycy zdziwieni dlaczego na Ukrainie nie rozstrzeliwuje się polityków !

  Polubienie

 33. jasna

  Rokrocznie rośnie ilość przestępców ukraińskich w Polsce.

  Polubienie

 34. PRLowiec

  Bardzo gorące informacja :
  Erdogan rozpoczął szeroko zakrojoną militarną akcję w Syrii , aby obalić Assada .
  Ten człowiek oszalał ? może jakieś komentarze .

  Polubienie

 35. zydozerca

  BUFETOWA JESTEM OJ-DANA ,ODDANA,SIEJĘ SIARĘ W MIEŚCIE OD SAMEGO RANA;
  WCIĄŻ WYCIĄGAM KASĘ OD WAS BO MAM CHCICĘ,ODKĄD ZAROBIŁAM GRABIĄC KAMIENICĘ;
  NAGRODY I PREMIE,DZIAŁKI I PREZENTY,MILIONY Z ŁAPÓWEK/OD DEVELOPERÓW/ DZIELĘ W TAKT OMERTY;
  DO PSEUDO-ROBOTY NAJGORSZĄ HOŁOTĘ ZEBRAŁAM Z ODPADÓW LEŻĄCYCH POD PŁOTEM-DEBILE I CHAMY ZARADNI W NIERZĄDZIE Z WYGLĄDEM BURAKÓW PILNUJĄ MI GRZĄDEK;
  LUBIĘ WYSIADYWAĆ PRZY NICH MAFII JAJA,BO ODÓR TYCH ZBUKÓW JAŹNIE NAM ROZDWAJA;
  MÓJ BURDEL W RATUSZU SŁYNIE W OKOLICY Z TEGO,ŻE SIĘ PUSZCZAM Z KADRĄ W TAJEMNICY- NA KOSZT PODATNIKÓW LATAM NA WYCIECZKI,BY GORSZYĆ OWIECZKI ATAKAMI CIECZKI;
  PERWERSJA Z BEZPRAWIEM TAK NAS OPĘTAŁA,ŻE W KUŹNI PRZEKRĘTÓW WCIĄŻ DAJEMY CIAŁA;
  DO KRYCIA NA CITO MAM TYLU PRAWNIKÓW,ŻE NIKT MI NIE WYTKNIE FAŁSZOWANIA KWITÓW; KRADNĘ I POZUJĘ JAKO MAFII CI.A-Z ŻYDAMI W RATUSZU SZUMI CICHA LIPA;
  WYCIĘŁAM PÓŁ PARKÓW W KOCHANEJ STOLICY BO SIĘ FORSY Z LODÓW NIE MOGĘ DOLICZYĆ;
  NIE WYDAŁAM GROSZA NA ZWALCZANIE SUSZY- DRZEWA,KRZEWY,TRAWA TO OBRAZ MEJ DUSZY;
  POZWALAM BEZKARNIE MASAKROWAĆ ZIELEŃ, BY BIURWOM ZAPEWNIĆ MOŻLIWOŚĆ WYCIELEŃ;
  JAKO FAWORYTA DONALDA RYŻEGO I PLATFORMY KUREW DBAM O PARTII EGO;
  ŻYDOWSKIE ROZKAZY WYKONAĆ BEZ SZMERU TO CREDO RZĄDZĄCYCH PROSTYTUT U STERU;
  ROZKOPAŁAM MIASTO JAK KRET I DŻDŻOWNICA, TAK MNIE D..PA SWĘDZI- NIKT MNIE NIE ROZLICZA;
  NIE BUDUJĘ MIESZKAŃ,ŻŁOBKÓW,SZKÓŁ,PRZEDSZKOLI ŻEBYŚCIE POCZULI, JAK SIĘ WAS CHROMOLI;
  WYSYPISKA ŚMIECI ROZMIESZCZAM,JAK LECI-NAJLEPSZY KAMPINOS,BO Z DALEKA ŚWIECI; LASY MAJĄ WABIĆ ODOREM ROZKŁADU-SKORO SAMA GNIJĘ, NIE BĘDZIE TU SADÓW;
  DLA WAWRA SZYKUJĘ CUD:SPALARNIĘ ŚMIECI,BĘDĘ TAM GRILLOWAĆ RZĄD+PARLAMENT CIECI;
  ROZDAJĘ BUDYNKI WRAZ Z LOKATORAMI- NIECH ICH WŁAŚCICIELE PUSZCZAJĄ Z TORBAMI ;NADRABIAM W PODWYŻKACH I EKSMISJACH ZWŁOKI-TO SĄ ZA PRL ODE MNIE WYROKI;
  DZIĘKI ZA ABSENCJĘ PODCZAS REFERENDUM-DZIĘKI NIEJ SZABRUJĘ TRZY KADENCJE Z RZĘDU.
  Informuję,że jedyną skuteczną metodą rozliczenia aferzystów zalegających stołeczne urzędy jest roz..banie ich po kolei w drobny mak.
  Za debilizm i robienie na złość mieszkańcom – kary dodatkowe w postaci wymyślnych tortur .

  Polubienie

 36. antek.wariat

  Pułkownik Adam Mazguła we wpisie na Facebooku komentuje zmiany w emeryturach mundurowych.

  Deptanie Historii Polski i robienie propagandowej ściemy dla swoich wyborców staje się obsesją PiS. Premierka ogłosiła, że zabiera emerytury tym co służyli Polsce wcześniej. To nic, że przeszli weryfikację, to nie ma znaczenia, że prawo nie działa wstecz, nie ma nic do rzeczy, że czasem chodzi o dni lub miesiące pracy. To nie ważne, że ktoś pracował jako goniec czy sprzątaczka. Zabierają, bo to sprawiedliwość dziejowa, jak słyszymy z ich ust.

  A komu oni służyli ? Nie Polsce? Wyboru nie było. Budowali Kraj w takich warunkach, jakie można było osiągnąć, albo Polski by po prostu nie było! Zapomniano, że nikt nie ogłosił jakiegoś zbrodniczego systemu dla którego oni służyli. Tu nie chodzi o współpracę z gestapo, nie o stalinowski system terroru. Represje PiS dotyczą PRL. Czasu odgruzowania i odbudowy kraju, likwidacji analfabetyzmu i rozwijania szkolnictwa. Gdyby nie solidarność służb z narodem, mimo różnych wypaczeń, to w stanie wojennym mieli byśmy rzeź na ulicach naszych miast. Tysiące zabitych i rannych. Jak wszędzie na świecie, gdy resorty siłowe wychodziły na ulice. Tymczasem niepotrzebne ofiary stanu wojennego to raczej efekt prowokacji niż systemu.

  Równie dobrze można by teraz wymyślić tysiące innych linii podziału. Na przykład odebranie praw obywatelskich każdemu, kto chodził do szkoły w PRL. Albo jeszcze gorzej, budował drogi za czasów PO, bo teraz, jak ogłosił jeden ministerialny matoł, są niepotrzebne. Może kiedyś będą prześladowani także ci, co pójdą do gimnazjum Zalewskiej z nauką o jedynie słusznych bohaterach.

  Mam nadzieję, że Błaszczak, Szydło, Macierewicz, Kaczyński, itd. Znajdą się w niedalekiej przyszłości na liście hańby narodowej za zniszczenie kraju i pozbawieni będą praw, nie tylko do emerytury, ale i do życia na wolności.

  Polubienie

 37. antek.wariat

  Macierewicz obraża ludowe Wojsko Polskie

  Według ministra obrony narodowej w rządzie PiS Wojsko Polskie przed 1989 rokiem było przeciwko narodowi. Antoni Macierewicz zapomina, że w okresie Polski Ludowej armia cieszyła wielkim zaufaniem tego narodu. ..

  czytaj… http://trybuna.eu/minister-macierewicz-obraza-ludowe-wojsko-polskie/

  Polubienie

 38. Jurek

  Ukraina jest postrzegana w USA jako strefa wpływów Rosji ( to że Ciebie o tym nie poinformowano , jest tym co określa się „szacunkiem do strony w temacie ” ) I wszelkie wypowiedzi są PATOLOGIĄ NIEWIEDZY powyższego . Więc kim My jesteśmy ? MARGINESEM POSTRZEGANIA RZECZYWISTOŚCI ! I należy siąść na dupie i nie skakać wyżej od niej . Może Polak myśli inaczej ? Ale kpienie z realiów rzeczywistości jest tym co nas unicestwia .

  Polubienie

 39. Jurek

  Wszystko co jest biciem piany – jest tym czym jest = biciem piany ! i niczym więcej ! Natomiast postrzeganie rzeczywistości jest SUBIEKTYWNYM reagowaniem na swój w tym temacie byt . JAK WAS przekonać do myślenia o sobie POZYTYWNIE , bo czyż nie zasługujemy na coś DOBREGO OD ŻYCIA po tak ciężkiej pracy? Ot pytanie retoryczne , Ale nikomu na nas nie zależy ! bo niewolnik , to wymagał schronienia , opieki , wyżywienia , wrazie choroby -leczenia , a obecnie jesteśmy zobligowani do dostarczania ZYSKÓW , lecz cała ta otoczka dbania o siebie jest NASZYM PROBLEMEM o który nikt POZA NAMI SIĘ NIE TROSZCZY . Czy w temacie kogoś okłamałem ?

  Polubienie

 40. Jurek

  Jedno co zapomniałem – szacunek dla Pana Dariusza Kosiura ! Nie posiadam się ze zdziwienia jak taka osoba jak Pan doznaje tyle … , to co nie napisałem jest tym czego Polakom brakuje NAJWIĘCEJ , lecz czy ONI dociągną przed zagładą do poziomu – tego nie widzę ! ZŁO JEST TYM CO MA INTERES , dobrym – znaczy być naiwnym ! Podłość tym się posiłkuje , lecz na KRÓTKĄ METĘ . Co zrobić aby ludzi przekonać – czekać na apokalipsę i jak już nic nie da się zrobić przekonywać że trzeba było inaczej ? Bardzo ciekawa perspektywa ? Metody cybernetyki społecznej są tak perfidne , że MY jesteśmy pionkami w ich grze , ale dlaczego jest na to NASZA ZGODA ? Czy polak = znaczy biało -czerwony burak ? Jeśli tak to moja Mamo dlaczego mi to zrobiłaś !

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s