Piętno chrześcijaństwa w dziejach Polski

Znalezione obrazy dla zapytania wielka polska katolicka Znalezione obrazy dla zapytania wielka polska katolicka

Znalezione obrazy dla zapytania wielka polska katolicka

 

Jakie korzyści odniosła Polska i Polacy ulegając żydo-chrześciajństwu? Czy współcześnie powinniśmy bronić żydo-chrześcijaństwa, a zwłaszcza jego hierarchicznej instytucji politycznej, czyli Kościoła? (Pytania nie dotyczą indywidualnego stosunku do kwestii wiary, bądź nie wiary, w Boga.)

Są tacy, którzy oficjalnie twierdzą, że Państwo Polskie zaistniało dzięki chrześcijaństwu i że rok 966 to początek naszej państwowości. Z taką oczywistą brednią nie warto polemizować.

Znalezione obrazy dla zapytania mirosław wiechowski - zdjęcia

Są też i tacy, jak Mirosław Jan Wiechowski, czyli gajowy Marucha (Dziennik Gajowego Maruchyhttps://marucha.wordpress.com/ – siedlisko żydo-chrześcijańskiej internetowej agentury), którzy uważają: że:

Historia Polski dowodzi, iż była najsilniejsza, będąc katolicka.
Upadek jej zaczął się wraz z reformami chrześcijaństwa.”

Panu Wiechowskiemu i podobnie myślącym można zadać dwa proste pytania:
1. Jakie to były reformy, które miały wpływ na chrześcijaństwo w Polsce?
2. Jakie były rzeczywiste przyczyny reform chrześcijaństwa i w których państwach zostały skutecznie zrealizowane?

Oczywiście chodzi reformację (XVI i XVII w.), która wzmocniła monarchiczną władzę w państwach zachodniej Europy, a w Polsce tę władzę osłabiła, nie naruszając przy tym w ogóle interesów Kościoła. Wniosła znaczący wkład w rozwój kultury, nauki, oświaty, edukacji. Była ozdrowieńczym procesem po zbrodniczym żydo-chrześcijańskim średniowieczu, po tzw. ciemnych wiekach żydo-chrześcijaństwa, które na pół tysiąca lat zatrzymało rozwój Europy – w Polsce średniowiecze trwało od X – XVIw. Działania kontrreformacyjne podjęte przez Kościół i wspierane przez władzę królewską w Polsce zahamowały ozdrowieńczy proces reformacji. Rozpoczęły się zbrodnicze represje i prześladowania innowierców. Kościół zwalczał wszystko to, co zagrażało jego władzy i ściąganym przezeń podatkom.

 

Jak kształtował się rozwój Polski pod żydo-chrześcijaństwem obrazują poniższe mapy 

VI wiek n.e.  – wielka Lechia, Sarmatia lub Wielka Scytia – to określenia tożsame dla państwa polskich Słowian – ok. 400 lat przed żydo-chrześcijańską szczęśliwością w Polsce – pozostała część Europy znajdowała się już pod panowaniem żydo-chrześcijańskiego cesarstwa!

 

Lata 30. XIV w., żydo-chrześcijaństwo jeszcze się w Polsce nie umocniło (apogeum osiągnęło dopiero na przełomie wieku XV – XVI)

 

Pierwsza połowa XVII w. – katolicyzm w pełni rozkwitu (I rozbiór nastąpi w 1772r.)

Oto siła Państwa Polskiego pod żydo-chrześcijańską jurysdykcją Rzymu

 

Jan STACHNIUK w swej pracy naukowej DZIEJE BEZ DZIEJÓW pisze :

Losy narodu zależne są od dokonania wyboru (…).

„Gdy spojrzymy w dzieje ludzkości, to uderzyć nas musi nie to, iż takie sytuacje w historii są dość częste, lecz raczej wola narodów do przekładania tradycji ponad instynkt trwania i utrzymania się. Proces zanikania narodów, lub całych cywilizacji składających się z grupy narodów, odbywał się na drodze kurczowego trzymania się treści tradycyjnych z uporem, rosnącym w miarę pogłębiania się procesów upadku. Staczanie się narodów w dół wyzwalało z zasady przeświadczenia, iż przyczyna tkwi nie w sprzeczności treści tradycyjnych z nowymi okolicznościami, do których tradycja jest niedostosowana, lecz właśnie w tym, iż tradycja ta pojmowaną najszerzej nie jest w pełni respektowaną i w życie niedostatecznie wcielona.
Takiż dylemat staje się osią centralną naszego życia. Być może, ideał naczelny polskiej ideologii grupy, polegający na traktowaniu życia doczesnego jako epizodu do wiekuistego szczęścia w niebiesiech, jest bardzo produktywny w odniesieniu do tego celu: zapewne umożliwia w warunkach społecznych, które stworzył, osiągnięcie jednostkom doskonałości moralnej, dającej legitymację do bram raju. Odbywa się to jednak kosztem rezygnacji narodu z jego przeznaczeń ziemskich. Mamy tu głęboką, zasadniczą antynomię naszych dziejów. Albo szczęśliwość jednostki w niebiesiech, albo wielkość narodu na ziemi. Wybór dokonany przed trzema wiekami prowadzi do likwidacji narodu. Wyjaśnieniu tej prawdy poświęcam właśnie niniejszą pracę.”

 

Tego żydo-chrześcijanie nie wiedzą, a jeśli niektórzy wiedzą, to z pewnością nie rozumieją, iż katolicka filozofia personalizmu pozornie dbając o interes jednostki uniemożliwia w konsekwencji jej rozwój występując przeciw nadrzędnym interesom grupy czy państwa, od których to pozycji zależy los jednostki. Personalizm katolicki (żydo-katolicki) jest zadziwiająco zbieżny z personalizmem świeckim lansowanym na tzw. Zachodzie. Nikt oczywiście nie powie, że tą jednostką, o którą dba filozofia personalizmu katolickiego i świeckiego jest naród wybrany i jego interesy. Innymi słowy jest żydowski kapitalizm i ponad narodowe interesy żydowskich banków i korporacji – w tym także żydo-hcrześcijańskiego Kościoła.

Dariusz Kosiur

 

Zapisz 

Zapisz 

54 Komentarze

Filed under Polityka

54 responses to “Piętno chrześcijaństwa w dziejach Polski

 1. antek.wariat

  czytajcie komentarze pod 🙂
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-nie-wyklucza-ataku-rakietowego-rosji/g1tzvz

  Rozmawia dwóch przyjaciół o polityce na świecie:
  – Co tam nowego?
  – Ukraina prowadzi wojnę z Rosją.
  – I jak wygląda sytuacja?
  – Ukraina straciła 2 mln obywateli, półwysep Krym, kilkanaście helikopterów i samolotów, kilkaset wozów opancerzonych i czołgów, kilka tysięcy zabitych żołnierzy i pewnie straci jeszcze 2 przemysłowe obwody, które już chcą się odłączyć.
  – A jak wygląda sytuacja w Rosji?
  – A Rosja jeszcze nie wkroczyła…

  Polubione przez 2 ludzi

 2. zydozerca

  Sejm łaskawie uwalnia ceny gazu , z zastrzeżeniem :
  Od października 2017 r. uwolnione mają być ceny dla pozostałych odbiorców poza odbiorcami w gospodarstwach domowych. Ceny gazu dla tych odbiorców zostaną uwolnione dopiero od 1 stycznia 2024. Ten odległy termin związany jest – przekonywał wiceszef resortu energii – z tym, by dać im czas na stopniowe przystosowanie się do rynku i nauczyć przysługujących im praw.

  ZŁODZIEJOM Z PGNIG I RWE POLACY POWINNI MASOWO WYPOWIADAĆ UMOWY I ODUCZYĆ BANDYTÓW NA ZAWSZE TUSZOWANIA ZŁODZIEJSTWA NARZUCANIEM DODATKOWYCH OPŁAT DLA POŚREDNIKÓW NA TYSIĄCACH FORMULARZY Z DEBILNYM PSEUDO-PRAWNICZYM ŻARGONEM !!!
  TO SKANDAL,ŻE ZA ROZWIĄZANIE UMOWY NALICZANE SĄ JAKIEKOLWIEK KARY FINANSOWE, A ZA PODŁĄCZENIE PRĄDU TRZEBA BULIĆ TYSIĄCE ZŁ !!!
  TYLKO BOJKOT ODUCZY SK..WYSYNÓW TAKICH PRAKTYK, SKORO CIOTY RZĄDZĄCE SIEDZĄ U NICH W KIESZENI !!!

  Polubione przez 1 osoba

 3. zydozerca

  Proponowana kwota wolna od opodatkowania dla „zapracowanych „przy robieniu laski wskazanym nadzorcom żydowskim parlamentarzystów to 0 zł od dochodów w wysokości 0 zł – jaka praca,taka płaca !!!
  Poza ruchem P.Kukiza żaden z wieprzy przy korycie nie uważa za nienormalną sytuację,że mafia rządząca jawnie okrada budżet i przyznaje sobie dowolne przywileje ,bez pytania o zgodę wyborców. .Władza,która przestaje słuchać i bać się narodu jest tyranią !
  Pora z tym skończyć i zarządzić świniobicie!

  Polubienie

 4. konik

  parchu Tyberus

  „Trybeus said

  Gajowy, zostaw Waść czubów od płaskiej ziemi, zajmij się raczej pewnym jegomościem, którego już wyczaiłem, że jest żydowskim prowodyrem, antysemitą z licencją żydowską coś a’la Szubert opolczyk …chciałem nieśmiało zauważyć, że właśnie sobie jeździ po Waszmości…pozdrawiam Gajowego i komentatorów…
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/135354,pietno-chrzescijanstwa-w-dziejach-polski

  Polubienie

 5. konik

  Oficjalny klip do utworu „Słowiański Duch” słowackiej grupy Parom.
  Rodzima Wiara sprzedana, roztrwonione Przodków marzenia, w cieniu imperium krzyża jest teraz Słowiańska Ziemia.

  Poganie − pogardliwe określenie używane przez chrześcijan wobec wyznawców religii pozachrześcijańskich, głównie niemonoteistycznych i politeistycznych. Odpowiednik żydowskiego „goj” i islamskiego „giaur”.

  Polubienie

  • konik

   Swarzyca – Wszechsłowiański Powrót

   Utwór chorwackiej grupy Svarica – Sveslavenski povratak (Swarzyca – Wszechsłowiański Powrót) z albumu „U krilu Moraninom” (2013).
   Teraz powracamy, ognie rozpalamy, Wielkich Przodków wysławiamy. Teraz powracamy, ponownie swych rodzimych Bogów wychwalamy.

   Polubienie

  • pablo

   „w cieniu imperium krzyża jest teraz Słowiańska Ziemia.”

   Mi ten klip u maruchy wczoraj wycieli kilkukrotnie, to jest trollnia

   Polubienie

 6. konik

  Reborn – Moja Ojczyzna

  Teledysk do utworu „Moja Ojczyzna” z albumu „Sloven” słowackiej grupy Reborn. Piękno Matki Ziemi, magia Słowiańskiego krajobrazu i czystość Słowiańskiej Duszy, która znajduje swój raj tam, skąd pochodzi nasz RÓD i gdzie jest nasz odwieczny Dom.
  Słowianie – tylko razem jesteśmy mocni.

  Polubienie

 7. konik

  Słowianie – Ariowie

  Czas obudzić się, Słowianie. Czas odrzucić kłamstwa wpajane nam przez ostatnie tysiąclecie. Czas na nowo stać się taką potęgą, jaką niegdyś byliśmy. Budźcie się i otwierajcie oczy. Szukajcie Prawdy na własną rękę, a Przyjaciół nie pośród obcych, a wśród własnych Braci Krwi. Czas zwycięstwa Światła musi nadejść i tylko od nas samych zależy, kiedy to nastąpi.

  (1) Ruski = Etruski = Ludzie Rasy = Słowianie = Ariowie = Biali Ludzie

  Wiersz „Słowianie – Ariowie” – Ksenia Miszarina
  Стих „Славяне – Арии” – Ксения Мишарина

  Polubienie

 8. konik

  TRZECH PiS-owskich sędziów z Trybunału Konstytucyjnego jednocześnie zmogła ciężka choroba i nie byli wstanie podnieść się z łóżek, aby stawić się w swojej pracy.
  http://lchlip.neon24.pl/post/135359,panstwo-funkcjonujace-po-polnocy-na-druku-l4

  Polubienie

 9. kempes

  zapamietajcie sobie panowie jedno. z chrzescijanstwem – nie ma cop podejmowac dyskusji np. teologicznej ani merytorycznej. tylko nalezy ZACZAC niszczyc je – PROSTYMI HASŁAMI. bo tylko to dociera do tłumu. np. młodziezy trzeba mówic: chcesz byc takim smutasem ? albo chodzic w kiecce jak klecha? oni wam sex ograniczaja. albo. np. coś słabo ta maryja pomogła. RZUCIC JEDNO ZDANIE – BEZ KŁOTNI I POJSC. proste metody. chrzescijanstwo ma rózne odłamy. trzeba fanatykow napuszczac jednych na drugich? (zreszta i tak sie sami zra.np. chojecki – co chwila najezdza ja katolikow.) mówiac takiemu w zaleznosci od okolicznosci. oo to ciekawe. ale- ten a ten mówi to i to. otwarta walka z chrzescijanstwem JEST SKAZANA NA NIEPOWODZENIE. ale aluzje . delikatnie małe osmieszenie. czy tego i tamtego pozdwazenie.( lekko i z dowcipem. czy jakąś delikatna sprytną aluzja.) po to by społeczenstwo miało juz go dosyc. i jego wew. sporów. wtedy bedziemy mogli uczyc naszej ideologii. słowianskiej. aluzje musza byc celne – szybkie i proste. materiałow chocby w necie jest dosyc. gdzie tylko mozna nalezy siac- watpliwosc. prostota. natomiast zadnych sporow na wersety. argumenty teol. i inne itp. bzdury.

  Polubienie

 10. Pingback: Antypolski, antysłowiański, antynarodowy Kościół Katolicki | hubalblog

 11. Metro

  @ Dariusz Kosiur

  To jest ważny temat i warto by się z nim rozprawić kiedyś bardziej systemowo. Powyższa notka to tylko lakoniczna zajawka.

  Na wypadek jakby Panu umknęło to zwrócić chciałem uwagę na wpisy Klubu Inteligencji Polskiej z 29-30 listopada, dokładnie dotyczą tej właśnie sprawy.

  Jestem w trakcie lektury tych wpisów KIP. Moim zdaniem warto by gdzieś poważnie zaakcentować:
  – naturalną reakcyjność Watykanu, sojusz z lichwiarzami i przeróżnymi złodziejami, co objawiło się w Polsce po 1944 roku w czasie wprowadzania reform społecznych, oraz
  – naturalną skłonność Watykanu do popierania interesów niemieckich w Polsce. Polska jest dla nich tylko dzikim peryferium, tak jest od tysiąca lat. To się objawiło w Polsce również w tym czasie w związku z radykalnymi zmianami granic.

  Polubione przez 1 osoba

  • jasna

   ale pokazuje jasno kim kto jest na neoniku i u marucha

   jak się żydki pokamuflowały zobacz kim jet taki „romanka” piszą o unym na marucha że przystąpił do działań 🙂

   Skasowali ta NA TROLLNI MARUCHA jak i o tybeusie który to na neonie chciał przejąć kontolę i przejął widąć co uny tam promują samych żydów talbot, ranger-haski, tokarski

   Polubienie

   • jasna

    Zobacz ja bezczelnie jak perfidnie parchy na neonie to tobią kogo promują

    żyd tokarski
    Sumliński o śmierci Andrzeja Leppera

    Żyd talbot
    O śmerci El komendante

    Największe zagrożenie żydostwa to jak wszystkim wiadomo socjalizm
    Więc uny mają na to odpowiedź sami nimi są popierają i liberalizm ,pedalizm i integrację podobnych do siebie semitów aby się wymieszać w masie.

    Polubienie

 12. jasna

  Największe zagrożenie dla żydostwa to jak wszystkim wiadomo socjalizm + narodowy dlatego zniszczyli PRL i blok wschodni

  Wiec uny teraz postanowili to kontolować w 100% a tym samym ob-żydzić socjalizm innym.

  Promocja wszyskich zboczeń ale kompletnie nic socjalistycznego lecz czysty neoliberalizm nazywają lewactwem?
  I im płacą.

  Polubienie

 13. jasna

  Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem żyd zostanie żydem a Polak żebrakiem.

  Polubione przez 1 osoba

 14. jasna

  Tylko pod krzyżem tylko pod tym znakiem!!! żyd jest dalej żydem a Polak żebrakiem.

  Polubienie

 15. czytelnik

  Jestescie nieudaczniakmi do potegi o czym swiadczy BRAK WLASNYCH MEDIOW !
  Nawet portale niby „swoje” macie na ich serwerach .
  I wy chcecie z nimi wygrac chocby komputerowa walke ???

  Polubienie

 16. hubalblog

  Frustracja w Narodzie osiągnęła stan krytyczny. Czy żydzi po raz kolejny skanalizują energię Polaków na boczne tory? Czy to przypadek, że w przestrzeni medialnej pojawiają się kolejni Bolkowie? Czy czeka nas kolejny antypolski zryw zainicjowany przez V syjonistyczną kolumnę?

  ja chcę tylko żyć normalne jak normalny człowiek w mojej Ojczyźnie

  Polubienie

  • zydozerca

   Nagła epidemia chorób psychiczno-wenerycznych przetrzebiła skład trybunału,a nowi kandydaci do objęcia synekur na starcie powinni zostać zdyskwalifikowani .
   Po cholerę komu TK i reszta tych prostytutek ?
   Sądy doraźne z ławnikami nieskalanymi korupcją i stronniczością w zupełności wystarczą do przywrócenia porządku,a poza tym – dlaczego w Chinach potrafią skazywać złodziei-urzędników na śmierć,a ofermy z PiS nie potrafią ich nawet posadzić w areszcie wydobywczym ?
   Jakiej kaucji zażądano od mega-złodziejki 35 mln z MS domagającej się kolejnych 15 mln – pół bańki !!! – od razu widać,kto rządzi : żydowska mafia kryjąca swoich kolesiów !!!!

   W jakim kraju na zachodzie taki burdel jest na co dzień,że się kur..y w sądach sadza i bezprawie wynagradza?
   Co dostają na wzmocnienie,nim rozpoczną posiedzenie-kokę,amfę,skręta z pawiem czy pigułkę gwałtu w kawie?
   Ścieki nazywane sądem okupują ściery z trądem-prezesowe=figurantki na rozkaz ściągają majtki;
   pseudosędziów/prokurwatorów cała chmara robi loda za górala;
   seremet,gowin,biernacki skuteczni jak krowie placki umocnili mafii macki,bo ich rząd ciągnął za wacki przy promocji żydokracji;
   służba działa na telefon ekscytując się podnietą,że jest ręką mafii ślepą;
   na gwizdnięcie zapier..la,gdy /komorowski/ bełkot wydala podczas kpiny z przesłuchania o aferach i nagraniach;
   komornicy bez nadzoru rekwirują do oporu w zależności od humoru mienie nabywców traktorów;
   z bandą psów-analfabetów strzygą owce do baletu;
   sprawy wloką się latami,bo hołoty nikt nie gani,nie rozlicza i nie rani pieniężnymi wyrokami;
   zamiast kar za opieszałość wynagradza się za śmiałość przy lizaniu mafii d..py i umorzone zarzuty;
   Kto ochrania te tuleje,choć się cały burdel chwieje i korupcja w nim szaleje ?

   Polubienie

  • PRLowiec

   Człowiek mówi ciekawie , ale tutaj żaden żydowski Bóg nam nie pomoże ani maryja królowa Polski czy Jezus król Polski , bo z tego tylko żydzi mają fajną zabawę .
   Dopóki sami nie zmądrzejemy to nic z tego nie będzie .
   Póki co jedni są za PISEM i oczulkiem , inni za PO inni za KOD . Wystarczy poczytać różne fora .
   Rządzi PIS i jeszcze trzy lata będzie rządzić . Póki co wszystkich swoich pociotków tułmanów już wszędzie wsadzili w 2016 roku . W większości to oportuniści . Rządzi jeden człowiek , który konstytucyjnie za nic nie odpowiada . Wokół niego kręcą się tępe przydupasy łase na wysokie stanowiska i tyle .
   Za cztery lata może będzie znowu PIS może Petru być może SLD i tak do końca świata .
   Jedyny ratunek to naprawdę rewolucja i odsunięcie wszystkich szkodników od rządzenia jak pisał Jan Gryko .
   Kiedy to nastąpi może nigdy , może za 20 lat , może za 30 lat .Na pewno nie w najbliższych latach .

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Stary Hochburg, który wysylał na nas wyprawy krzyżowe znad Renu watykańska sekta w imię Boga Momony nie Boga Prawdziwego Jahwe
   Moguncjia/Mainz potem zaś od 600 lat Neue Hochburg Wies Baden/Wiesbaden trwa w najlepsze.
   Teraz zaś ściągną z Brexitu tamtejsze banki tj ich odzdziały na swoje łono razem skoro powstała granica Brexit blokująca przepływ wolnego kapitału
   usadowia je u siebie by razem jak dawniej prowadzic podbój Słowian.
   Stary London City wraca na swoje łono Frankfurt, Moguncja , Wieśbaden Na stare łono Ottonów /Indelheim nasze Gniezno jak i prastare centrum wiary krzyżowców Tempel w Rüdesheim centrum krzyżactwa.
   Głowna twierdza NATO Hochburg jest już ukończona do nowej wyprawy krzyżowej teraz tylko kwestia,kiedy po 1 Grunwald 1410,2 Paryż 1812, 3Berlinie 1945 nastąpi pora na 4 Hochburg i Tempel 201.. .
   1234.
   Szczęść Ci Boże drogi bracie.

   Polubienie

  • mleko z nosa

   W Polsce brakuje centrum krzewienia polskości i jedności Słowian.
   Brakuje tego w szkołach wyższych brakuje krzewinia kultury słowiańskiej w powiązaniu z prawdziwą ekonomią i sztuką wojskową.
   Te kilka konwentów jakie istnieją, ktore zostaly odbudowane nie służą niestety całkowicie sprawie polskiej .
   KOR miał swoje gniazdo na Uniwersytecie Warszawskim i w Krakowie pod Zollem, gdzie werbowano latami do swoich struktur KORowskich jej członków tak jak w II RP były dla Słowian Konwenty Studenckie, czy tysiące organizacji społecznych.
   Ociec rydzyk chce stworzyć takie centrum, tylko dlaczego jego hunta Jezuici w swoich elitarnych szkołach w Polsce nauczają dzieci swoich wrogów z PO, SLD Lisowych i Schechterowych dzieci razem z Pisowymi
   pewnie razem uczą sie tych samych podstaw życia by pozniej razem wspólnie je realizować.
   Dwa główne siedliska krzewiące zło w Rzeczypospolitej.

   Niemcy maja je w swoich Burschenschaftach, gdzie kultywują swoje tradycje i przynależnośc narodową bez względu na wyznawaną ideologię czy wiarę w imię jedności i wspólnej przyszłości.
   Co mamy w RP nic, ale dzięki Netowi sczególnie Yutube coś się rodzi i budzi. Kiedy zakupiłem w 2005 roku computer wiedziałem,że to on Polaków przebudzi i obudzi z letargu co też się dzieje.
   Ja wierzę ,że takie centrum powstanie .
   PiS to druga twarz lub strona tej samej monety KOR.
   Partie w sejmie to walka między Bundem, a Syjonem
   Wszystkie karty partii politycznych zosatły już wyłożone na stół nie widzę na nim oprócz jednej kadzonej przez wszystkie strony Kukiz 15 czysto propolskiej/ prosłowiańskiej, narodowej .
   PiS odsłonił swoje oblicze i dobrze, że wygrał nie zaś PO to jest Joker dla RP cztery lata mamy do przodu.
   Jak siegnąć pamięcią bywało gorzej w naszej historii i potrafiliśmy powstać z kolan.

   Polubienie

 17. zydozerca

  GAJOWY ĆMARUCHA TO PARCHÓW ROPUCHA /PODPUCHA
  ani słowa o rządowych wizytach w Izraelu,Wlk Brytanii,Dudy w Szwecji –
  taki lojalny agent

  Polubienie

 18. Bezsensowny

  LUDZIE!
  Nie było „Wielkiej Lechii”,tylko mała,na terenach polskich jeszcze IX przez Greków zauważona.
  Możliwe że w czasach jeszcze funkcjonującego właściwego Rzymskiego Imperium znajdowała się w okolicach dzisiejszej rzeki Lech w Niemczech a następnie w wyniku przegranej z drugim atakiem legionów rzymskich rozbita.
  Ta mapa to podróbka!
  Apeluję o nie ośmieszanie się tym.

  Polubienie

 19. Crucesignatus..

  Polska w okresie przedrozbiorowym była już tylko z nazwy katolicka tak jak i dzisiaj. Monarchowie od Augusta Mocnego do Poniatowskiego byli masonami wrogami Kościoła Katolickiego podobnie jak bogata magnateria która już wcześniej za Jana Kazimierza(który też sympatyzował z protestantyzmem chociaż publicznie uważał się za katolika) spiskowała przeciwko Polsce(pierwszy traktat rozbiorowy w Radont).Okres w którym rządziły dynastie katolickich monarchow państwo Polskie było potęgą militarną i gospodarczą rozwijała się kultura i edukacja. Gdyby nie katolicyzm dalej żylibyśmy w lepiankach pod strzechami drewniano-ziemnych osadach modlili się do demonów i składali im ludzi w ofierze. Na temat Lechii się nawet nie wypowiadam szkoda komentować wyssane z palca bzdury „nju ejdżowego” propagatora nwo Bieszka.

  Polubienie

 20. julius

  Fragment
  SKARGA APOTEOZUJE ŻYDOSTWO
  Pełny tytuł dzieł brzmi: Żywoty Świętych Starego i Nowego Zakonu na każdy dzień, przez cały rok, wybrane z poważnych pisarzów i doktorów kościelnych”. Jak widzimy „Wielki Polak” każde czcić sarmatom świętych chrześcijańskich na równi z świętymi żydowskimi. Jest to stanowisko prawomyślności katolickiej, według której żydostwo przedchrystusowe było safesem, w którym Bóg do czasu przechowywał chrześcijańską prawdę. Podobnie jak chrześcijaństwo, miało i ono swój stan kapłański, którego następcą jest hierarchia rzymska, swą ofiarę figurującą katolicką mszę, swoje objawienia boskie, które weszły do skarbca objawień chrześcijańskich i… swoich świętych, którzy po dziś dzień ozdabiają katolicką listę oficjalnie zweryfikowanych wybrańców bożych.

  Lista tych świętych, podana przez Skargę, jest spora i zawiera szczegóły do najwyższego stopnia frapujące. Czyż nie jest rzeczą wielce osobliwą, gdy Skarga – zgodnie zresztą z najwybitniejszymi pisarzami i doktorami kościoła rzymskiego umieszcza wśród świętych starozakonnych obok Izaaka, Mojżesza, Aarona, Samuela, Izajasza, Jozuego, Anny, Rut, Rebeki, także Samsona, którego najmilszym zajęciem było kastrowanie Filistynów, dalej Abrahama, wyrodnego ojca, Lota pijanicę i kazirodcę. Judytę mordującą skrycie przyjaciela, Dawida przebiegłego wiarołomcę i mordercę oraz Rahab, straszliwą Rahab, sprzedającą nie tylko swoje ciało ale i swą ojczyznę wrogom!
  PNP Zadruga 1939

  Polubienie

 21. slawek

  Poruszył mnie artykuł W. Sumlińskiego o śp. A. Lepperze. Sumliński dał dowód na to, że jest człowiekiem moralnie skompromitowanym i jest ostatnim, który może pisać o śp. A. Lepperze
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/135383,sterowny-sumlinski

  Polubienie

 22. Pingback: Żydogenny katolicyzm a polska racja stanu… – blog polski

  • PRLowiec

   To jest tylko zwykła kurtuazja i każdy prezydent nowo wybrany tak mówi . Gdy znajdę Clintona to wkleję .
   Żydzi kazali mu to powiedzieć to Trump powiedział . Nic nadzwyczajnego .

   Polubienie

  • mleko z nosa

   Naszym przodkom wytarczały,
   ryby słone i cuchnące.
   My po świerze przychodzimy,
   w oceanie pluskające.
   Ojcom naszym wystarczało,
   jeśli grodów dobywali.
   A nas burza nie odstrasza,
   ni szum groznej morskiej fali.
   Nasi ojce na jelenia,
   urzadzali polowanie.
   A my skarby i potwory łowim,
   skryte w oceanie.

   Polubienie

 23. Ad;antek w
  Ci dwaj osobnicy na tej fotce,to reprezentanci Watykanu,zyjacy w luksusach,z pracy rak ludzkich(polskich
  podatnikow) Watykan zas,to kraj podbijajacy/okupujacy inne kraje.
  Dlatego tez,kraje ktore sa pod tym tworem,to najbiedniejsze kraje,posrod
  pozostalych religii chrzescijanskich.
  Od biskupa w gore,wszyscy paraduja
  w JARMULKACH,to tez ma swoja wymowe.

  Polubienie

 24. Radio Torunskie,obchodzi 25-lecie swojej dzialalnosci,niejaki Duda,
  „najgorliwszy” katolik,(wiecej kleczy
  niz stoi) z reszta z bialo-czerwonej druzyny dobrej zmiany juz przy Tadeuszu. Tak sobie mysle,co by Pis
  robil bez Rydzyka,a Rydzyk bez Pisu.
  Jeden chce KASE,drudzy WLADZE.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.