WIELKA TAJEMNICA SŁOWIAN !!

Znalezione obrazy dla zapytania słowianie - rysunki

WYMAZANO !! UKRYTO !! WYKASTROWANO !! Słowian z jakiejkolwiek przeszłości , wiedzy o nas samych !. Jedyny Lud na świecie, który NIE MA HISTORII poza mętną , i mętnie opisaną tą dziejącą się od 966r.

autorka: ninanonimowa

za: http://ninanonimowa.neon24.pl/

—MOCARNEJ BUDOWY , BIAŁY CZŁOWIEK  bez brody , o ciemnoblond kręconych lekko siwiejących włosach do ramion , ubrany w szaty jakby beduina .–

Prowadzi swój   słowiański LUD  , ku  WIEDZY !!  o NICH SAMYCH –ma tego powody !! .

SŁOWIAŃSKI CZŁOWIEKU !! zostałeś ZWIEDZONY przez  ZŁE SIŁY  –z chwilą odrodzenia się słowiańskiej WIEDZY i przyjęcia jej na powrót DO SERC i UMYSŁÓW NASZYCH -zła moc STRACI !!!!  swe siły !.

—–BARDZO  WAŻY FILM – Autor skromnie  jak to u Słowian , przedstawia  NIEPRAWDOPODOBNE ODKRYCIE  ukrytej , wymazanej SIŁY !!!!! tkwiącej  w historii   Słowian.  ——— ISKRA  BOŻA  wyjdzie z Polski !!!

 

—-JEŻELI  to tych odkryć ! dodamy jeszcze tą wiedzę ! – TO ??  !!!!!!!!!!!!!! ta iskra w płomień się zamieni.

kochanezdrowie.blogspot.com/2016/12/amaraka.html

(istnieje możliwość włączenia tłumaczenia na j.polski)

_____________________________________

Słowianie

Zapisz

Reklamy

28 Komentarzy

Filed under Polityka

28 responses to “WIELKA TAJEMNICA SŁOWIAN !!

 1. mynameishate

  Kościół katolicki na przestrzeni kilkunastu stuleci wykorzystywał wiarę instrumentalnie(przy okazji fałszując historię) do czego w dzisiejszych czasach powinno mieć zastosowanie Art. 286. &1 Kodeksu karnego

  Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  Polubione przez 1 osoba

 2. nina

  –Pan Tadeusz Mroziński -arcy ciekawy odcinek.

  Polubione przez 1 osoba

  • Chciałem zmilczeć, ale nie mogę strawić żydłackiego bełkotu Mrozińskiego. Już mniejsza o to, że chwali się, że odmawia „różaniec” i „ojcze nasz”, że obrzezanego cieślę nazywa „chrystusem”, że ślepo wierzy w brednie zwane „apokalipsą” i różne wymysły tzw. „starego testamentu” (o Józefie w Egipcie). I jeszcze twierdzi, że bóg jest jeden – pewnie ten żydo-biblijny. A przecież nie było w żadnej kulturze tak zwyrodniałego i ludobójczego „boga” jak biblijny Jahwe. Moroziński jest po prostu żydowiercą, tyle że nieortodoksyjnym.
   Ale jego brednie, że żydzi i muzułmanie ich żydowskie religie wzięli z Polski to zwykły bełkot, którego tolerować nie można. A już twierdzenie, że reakcje pogańskie w Polsce i Czechach były buntami starowierców – parchów duchowych w wydaniu głagolicznym – jest obrazą naszych przodków broniących się przed rzymską szubienicą, kultem żydzizmu i nadjordańskimi bredniami wszelkich odprysków. Moroziński zapomina, że na samej Rusi przeciwko głagolicznikom były bunty pogańskie, że ta swołocz żydowiercza paliła wołchwów broniących słowiańskiej kultury na stosach. A nasi przodkowie nie chcieli jahwizmu ani w wydaniu łacińskim, watykańskim, ani w głagolicznym, cerkiewnym, staroobrzędowym. Nazywanie naszych przodków broniących się przed żydowierstwem starowiercami to obrzydliwe brednie i wymysły duchowego parcha żydowiercy Mrozińskiego, zaślepionego parchatą głagolicą.

   Wsjo…

   Polubienie

 3. zydozerca

  Polska gnije. A skala absurdów, zaniechań i deprawacji władzy narasta z każdym dniem
  opublikowano: 29 października 2012 Wpolityce.pl
  Janusz Szewczak,doradca G.Biereckiego od SKOKów

  Powoli przekraczamy progi absurdu i deprawacji władzy, jako państwo coraz dalej odbiegamy od normalności. Poziom spustoszenia i paranoi, nie tylko ekonomicznej i prawnej, zidiocenia, pogardy władzy i jej instytucji dla zwykłego obywatela osiąga już rozmiary katastrofy społecznej.
  Polskie państwo i jego instytucje w tym zwłaszcza policja, wymiar sprawiedliwości, ZUS, urzędy skarbowe, służba zdrowia, ministerstwa, PKP dopuszczają się takich wyczynów i wynaturzeń, że co nieco jeszcze myślącym jeżą się włosy na głowie i cierpnie skóra. „Obywatelu, bój się” – ostrzega coraz wyraźniej władza. Nasza temida i najsłynniejszy już w Polsce gdański wymiar sprawiedliwości nie chce oddać pieniędzy przedsiębiorcy, którego po pół roku aresztu i 6-ciu latach procesu wreszcie uniewinniono. Pieniądze trafiły do depozytu sądowego i stamtąd je ukradziono. Czyli zgodnie z Barejowskim Misiem – „nie oddamy panu palta i co pan nam zrobi”.
  Ale na in-vitro kasa się znajdzie, na podarowanie 25 mld zł. MFW też. Prokuratura zaś, dopiero po 2 miesiącach śledztwa orientuje się, że warto by jednak przesłuchać żonę – wspólniczkę „geniusza” od Amber Gold – oczywiście bez aresztu i z wolnej stopy. W tym samym czasie sąd uniewinnia większość założycieli gangu pruszkowskiego, ale wkracza nocną porą tuż przed 22-gą do samotnej matki wychowującej dwoje dzieci, by ją zatrzymać na polecenie Urzędu Skarbowego i sądu za niezapłacenie 2 tys. zł. z tytułu błędnej faktury. Czyżby więzienie za długi wkraczało do Polski pełną parą? Tyle że takich potencjalnych klientów penitencjarnych jest już 2,2 miliona.

  Polubienie

 4. zydozerca

  https://youtu.be/KmJjx4xu-38. /prawicowyinternet.pl/ Chore !!!
  żyd rafał dutkiewicz-prezydent Wrocławia w jarmułce przeprasza za winy Polaków

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Starożytni Lechici (Polacy) a starożytni Zydzi

  Nagranie o Lechitach, czyli starożytnych Polakach oraz o starożytnych Żydach i ich pochodzeniu

  Polubienie

 6. zydozerca

  Polska karząca – wyroki podziemnych sądów na zdrajców i szmalcowników . Historia Do Rzeczy | aktualizacja 2014-08-26
  Andrzej Zasieczny – ZDRAJCY,DONOSICIELE,KONFIDENCI

  Polubienie

 7. zydozerca

  Rafał Dutkiewicz znów bez ogródek mówi co myśli o nacjonalistach, którzy są według niego jednym z poważniejszych problemów we Wrocławiu: – Cywilizowani ludzie się myją. Społeczeństwa powinny obmywać się z nacjonalizmu – przekonuje prezydent miasta. Mocna słowa padły podczas spotkania Dutkiewicza z użytkownikami twittera. Zapytany o to co lubi we Wrocławiu, a czego nie, stwierdził zdecydowanie: „(…) nienawidzę piep*****ch nacjonalistów”. – Pot jest rzeczą ludzką. Jak się człowiek poci to potem cuchnie. Tylko, że cywilizowani ludzie się myją. Społeczeństwa powinny się obmywać z nacjonalizmu. Szczęśliwie najbardziej wstrętny akt rasizmu i nacjonalizmu, który zdarzył się we Wrocławiu został bardzo przykładnie, moim zdaniem, ukarany – stwierdził Dutkiewicz odnosząc się do sprawy mężczyzny skazanego na 10 miesięcy więzienia za spalenie kukły Żyda. (http://www.tvn24.pl)
  /żydowski kapuś doniósł już na przeciwników Merkel,czlonków NOP,itd.-ma 4% owe poparcie we Wrocławiu/

  Polubienie

  • Sramnatorezdali

   To jakaś żydowska menda, koczownicza, ten „bredzident” Wrocławia Dutkiewicz. Nacjonalizm jest zjawiskiem bardzo pozytywnym. Pochodzi od nacji, narodu. Jak można nie szanować, nie kochać swojego narodu-nacji? To jest jak dom, wielka rodzina. Sam jestem nacjonalistą polskim i szanuję innych nacjonalistów. Ale nie mylić nacjonalizmu z szowinizmem, co znaczy, że dana nacja jest najważniejsza/najlepsza, co jest też faszyzmem. Tak jak na przykład robią żydki chazarskie. Żydzi w/g mnie, koczownicy bez ojczyzny, maja kompleks wyższości, który jest konsekwencją kompleksu niższości. Są największymi – nie nacjonalistami – tylko szowinistami i faszystami. Żydzi nie byli nigdy i nie są żadnym narodem. Wszystko co maja to z kradzieży, oszustwa i fałszu. To raczej bando-mafia przybłędów, którzy żyją jak wampiry krwią normalnych narodów, których krwią się żywią.
   Ale podoba mi się, że ludzie przeglądają na oczy i te genetycznie uszkodzone stwory kopią sobie grób i doprowadzą do tego, że ich łby będą się turlać po rynsztokach, wcześniej czy później, co było by piękne bo świat bez tej zarazy byłby lepszy pod każdym względem. Nas jest więcej i musimy wszelkie przejawy żydowskiego szowinizmu niszczyć. Jak im się nie podoba to niech wypie….ją na azjatyckie stepy, gdzie ich miejsce. Bydło je…ne

   Polubienie

 8. slawek

  Przemysław Grudziński historyk, dyplomata (ambasador Polski w USA w latach 2000–2005)

  […]Co do roli Polski, polski dyplomata zwraca uwagę, iż pomimo mocarstwowych ambicji sanacji, Polska była przed II wojną krajem średnim, w 1979 roku biorąc pod uwagę PKB Polska zajmowała wysokie 8 miejsce.[…]

  (Dziś miejsce 40 albo i dalej)
  http://miksa.neon24.pl/post/135526,panstwo-inteligentne

  Polubienie

 9. slawek

  pejsaci na neon kasują wszystko, czytałem sobie wpisy paulusaquarius już ich brak.

  debile myślą że nikt nie wie że to żydowska trollnia

  Polubienie

  • Rad

   Wpisy paulusaquarius są w internecie. Kto jest żydem na neonie?

   http://orbo.neon24.pl/

   Polubienie

   • slawek

    Wpisy pod „czerwonykorsarz” usunięte którego dziś na czołówkę dali to jest cyrk, + dają na czołówkę żyda tatbota i żyda narymut a żyd haski tam szczeka itd.

    Usieliście wpisy żydki a nie konto bo kont już wcześniej usunęliście setki aby trollnie kontrolować w pełni (A I TAK TUMANY NIE UDAJE SIĘ wam to), czym ta trollnia jest wiedzą wszyscy wy debile nawet udawać nie potraficie.
    Dalej, ci sami..

    Polubienie

   • slawek

    wpisy Nikadera który do żyda „programista” pisze „żydzie” zmieniacie w locie aby SWEGO żyda „programista „nie obrażać 🙂 itd ……………………

    To widać tumany, to wszystko widać, trollnia całkowita ale my to doskonale wiemy i się z was idioci śmiejemy.

    Matrix parchu

    Polubienie

   • slawek

    „Kto jest żydem na neonie?”

    Prócz tych wymienionych to :
    astra-rebeliantka, zdzich, moher-disneyland, docent zza morza ,alex alex itd. itd powiedz mi lepiej po jaki uj zmieniliście wszystkim waszym żydom nicki?
    Myślicie ,idioci że nikt nic nie pamięta czy jak?

    Polubienie

   • paziem

    Slawek,

    wszedzie , czy to internet, czy realne organizacje lub działania- spotkamy się z zydowstwem. Bo przecież toczy się walka na śmierć i życie. I nie odkrywaj Ameryki, że Żydzi są tu i tam, tylko walcz z nimi mądrze, skutecznie i na własnych zasadach.
    Ale nie można sobie głowy zaprzątać jedynie żydostwem i przesiąkać negatywnie tym co oni lub ich płatne przydupasy bredzą. Bo tym samym oni osiągnęli by swój cel, tylko inną drogą. Należy głosić prawdę i dążyć do własnych celów, a jak temu przeszkadza Żyd, czy kotoś inny, to wtedy trzeba i z nimi walczyć.

    Nie można jednak na negacji budować świata, a zatem więcej energii należy wkładac w program pozytywny i w budowanie własnej siły w każdej płaszczyźnie wspólnotowego życia Polaków i Słowian.

    Nie można zatem ząśmiecać sobie ponad miare głowy Żydami i żydami oraz ich bajkami i wymyślanymi zabawkami dla pospólstwa.

    Dlatego raz jeszcze przestrzegam przed zaśmiecaniem naszego portalu pseudowiedzą, plotkami i tabloidowymi gadżetami graficznymi.

    Proszę trzymać się dyskusji tematycznej, a nie uprawiać metody tak ulubionej w dyskusjach i działaniach właśnie przez Żydów- groch z kapustą, półprawda, plotka, sensacyjka itp.

    Polubienie

   • Rad

    Ale WPS też tam publikuje. I wielu innych wartościowych. Przyznam że w czasie aresztowania M. Piskorskiego portal zachował się przyzwoicie. Utrata Partyzanta to była bardzo duża szkoda dla neon.24. Wielu czytelników śledziło te wpisy. Trzeba było skalkulować jednak, że portal ten miał już kilka lat i dotychczasowych czytelników i blogerów. Robienie spektakularnych czystek jest nie tylko sprzeczne z regulaminem portalu ale i z obowiązującym prawem oraz grożącą infamią za to w sieci. Nawet z odszkodowaniami – kto miałby za to zapłacić. Jest jedna ważna sprawa. W tym momencie najważniejszym dla stabilności w Europie – w 2014 r. nie było tam oporu przed prezentowaniem rzetelnych wydarzeń. Wiele udało się osiągnąć. Co do spraw o których wspominasz to nie wiem jak to oceniać. Dariusz Kosur prowadzi np z tymi ludźmi dialog.
    Twój zwrot – Matrix parchu – ja się zastanawiam czy amerykanie nie mają jakiejś tajnej broni która zaciera wybranym internautom trzeźwy osąd. I piszę to poważnie.

    Polubienie

 10. Ustosunkuję się przede wszystkim do filmu „Symbolika głagolicy i obiektów niebieskich”:

  1) Konstantyn I zakładając na terenie osady o nazwie Bizancjum nową stolicę cesarstwa rzymskiego sam nazwał ją od swojego imienia Constantinopolis. Nazwa ta znana była więc już od IV wieku i widnieje w wielu dokumentach wschodniego cesarstwa. A to, że poza granicami wschodniego cesarstwa używano w średniowieczu miana „Carogród” nie zmienia faktu, że „Nowy Rzym” – bo tak też nazywany był Constantinopolis – to właśnie…Constantinopolis.

  2. „Uniwersytet” założony przez Teodozjusza II był po prostu szkołą i to nie słowiańską. Językami wykładowymi były łacina i greka. Dopiero od połowy IX wieku po odnowie jej przez Bardasa szkoła Teodozjusza zaczęła przypominać późniejsze uniwersytety (zaczęła przypominać – ale nadal jeszcze rzeczywistym uniwersytetem nie była).

  3) Tym bardziej nie były uniwersytetami szkoły dla kleru żydo-prawosławnego w Ochrydzie i Perejesławiu. Odnośnie tej pierwszej znalazłem w sieci to:

  „W Ochrydzie mieściła się jedna z dwóch głównych szkół piśmiennictwa staro-cerkiewno-słowiańskiego — ochrydzka szkoła piśmiennicza, przez niektórych nazywana pierwszym uniwersytetem słowiańskim. Założona została przez św. Klimenta pod koniec IX wieku, a następnie była kierowana przez św. Nauma — twórcę pieśni liturgicznych i hymnów. Celem tej szkoły było kształcenie przyszłych nauczycieli i duchownych. Szkoła wykształciła ok. 3500 uczniów, którzy chrystianizowali słowiańską Europę, a założony tuż obok klasztor św. Pantelejmona stał się centrum tłumaczeniowym i kopistycznym.”

  Były to siedliska żydowskiego zabobonu i służyły zżydzaniu Słowian. Tylko oszołom może nazwać je „uniwersytetami”.

  4) „Głagolica” to wytwór duchowych parchów. Wymyślili ją po to, aby na język słowiański przetłumaczyć żydowskie brednie „objawione” (żydo-biblię) i aby gusła żydowiercze odprawiać „po słowiańsku” – po to, aby te żydowskie brednie wydawały się Słowianom bardziej swojskie. Mówiąc najkrócej głagolica (i cyrylica) były to narzędzia do zżydzania Słowian, do niszczenia ich kultury i do zastąpienia jej żydowską anty-kulturą.

  Zachwycanie się głagolicą nie ma nic wspólnego z promowaniem kultury słowiańskiej. A wręcz przeciwnie – głagolica podobnie jak łacina była śmiertelnym wrogiemi Słowiańszczyzny. I jak łacina chciała ją zniszczyć, a Słowian i ich kulturę zżydzić. Co niestety w dużym stopniu się udało…

  5) Domniemane pierwowzory niektórych „liter” (symboli) głagolicy w mgławicach to wymysł Mrozińskiego. Aby je zaobserwować, tfurcy głagolicy musieliby dysponować silnymi teleskopami (teleskopy amatorskie są za słabe). Obie wymienione przez niego mgławice (Mgławica E i Mgławica Wąż) nie są widoczne gołym okiem. Odkrył je, sfotografował i skatalogizował pod koniec XIX wieku Edward Emerson Barnard.

  6) Doszukiwanie się w głagolicy inspiracji dla różnych współczesnych logo (choćby masonerii) jest moim zdaniem po prostu naiwne. Równie dobrze można znaleźć podobieństwa dla różnych logo w alfabecie greckim, hieroglifach, czy piśmie japońskim. Właściciele Toyoty czy McDonald’sa być może nawet nie mieli pojęcia o istnieniu czegoś takiego jak głagolica.

  Ostatni film jest OK. Tyle, że niektóre mapy w nim zamieszczone są po prostu oszołomskie, fabrykowane przez „turbo-lechituf”. Słowianie rzeczywiście są prastarym ludem, mającym kulturę sięgającą wiele tysięcy lat wstecz. Ale nie budowali potężnych imperiów ani „cywilizacji”. Bo to od budowy imperiów i cywilizacji zaczęła się degeneracja ludzkości, widoczna obecnie gołym okiem właśnie w „cywilizowanych” krajach.

  Na koniec o uwielbieniu ninyanonimowej dla „białego człowieka”. W mojej ocenie jest on (naturalnie z wyjątkami) najbardziej ogłupiony i zdegenerowany. To biali dali się jako pierwsi oszukać oszustowi Szawłowi/Pawłowi i stali się żydowiercami (wyznawcami żyda Joszue). I to oni rozwlekli ich ukochane żydowierstwo po całym świecie „nawracając” siłą wiele ludów na wszystkich kontynentach, mordując po drodze dziesiątki milionów białych i kolorowych pogan. I to oni (ci z białego zachodu) byli matecznikiem żydo-banksteryzmu i żydo-globalizmu. I nadal są ich fundamentem i bazą. Osobiście znacznie wyżej cenię trwającego przy swej własnej duchowej tradycji i kulturze Indianina, Papuasa, Buszmena, Pigmeja, Maorysa, Hindusaczy czy Eskimosa, niż białego żebrzącego u żyda Joszue na kolanach o „zbawienie” i miłosierdzie.

  Polubienie

  • Marek

   Zastanawiałeś się nad swoim zdrowiem psychicznym? O wiedzę nie spytam, starczą mi te bzdury zaczerpnięte z lewackich internetowych komentarzy , które wypisujesz. I nie chodzi o żydów, bo też jestem bardzo krytyczny w stosunku do nich, ale chodzi o te bzdury na temat Biblii. Co kretynie w zamian 10 przykazań i nie czyń bliźniemu, co tobie nie miłe, proponujesz? Drewnianego światowita o czterech babilońskich twarzach?

   Polubienie

   • Wątpie aby Opolczyk miał czas na takich zaczadzonych krystowierstwem prostaków jak Marek i inni. Nie wdając się też w dyskusje, przytaczam raz jeszcze podstawowe fakty:

    Tzw. „złota zasada moralności” nie jest ani boska ani chrześcijańska. Setki lat przed legendarnym (czy pół-legendarnym) Zydem zwanym Chrystusem, zasadę tę polecali inni, nie mający z krystowierstwem nic wspólnego. Oto cytat:

    Złotą Zasadę sformułował m.in Konfucjusz: Zigong zapytał: „Czy jest jakieś słowo, którym można się kierować całe życie?” Konfucjusz rzekł: To ‘wybaczenie’. Czego nie narzucasz sobie, nie narzucaj i innym” (Dialogi konfucjańskie XV:23)

    Złotą Regułę również głosił Budda Siakjamuni oraz niektórzy z siedmiu mędrców. Tales z Miletu na pytanie, jak należy kierować własnym postępowaniem, odpowiadał: „Nie czyńmy tego, co ganimy u innych”. Pittakos z Mityleny radził: „Nie czyńmy tego, co nas gniewa u innych”.

    Uważam, jednak, że Polakatolicy sa już nienauczalni. Trzeba się z tym pogodzić i czekać aż powymierają.

    Polubione przez 1 osoba

   • Myślę że nad swoim zdrowiem psychicznym to właśnie krystowiercy powinni się poważnie zastanowić…

    Polubienie

 11. nina

  Opolczyk ten co UFUNDOWAŁ JASNĄ GÓRĘ :)).
  Moją intencją jest !!! WSKRZESIĆ DUCHA SŁOWIAŃSKIEGO !!. Dokopać się do korzeni , PODLAĆ !! aby puściły pędy !.
  Zaczynałam ok 10 lat temu -posiłkowałam się każdym artykułem , który traktował o Słowianach . Temat Słowian był jak zając wyciągany z kapelusza. Świadomość Polaków swojej słowiańskości SŁABA . Proszę popatrzeć dzisiaj , internet pełen Słowian.
  Oczywiście,że wiedza jest różna , bo i temat niełatwy ale !! DZIEJE się . Polacy muszą sami CHCIEĆ !! dogrzebywać się do PRAWDY !. Autorytety jak Pan widzi zdezaktualizowały się , każdy da się podważyć .

  MASOWY RUCH słowiański może przynieść efekty tylko gdy , wynikać on będzie z potrzeby serca i potrzeby znalezienia miejsca do ukorzenienia się. Kościół katolicki szlag właśnie trafia. Ziemia dla Słowian , co prawda na ugorze ale z grubsza przygotowana jest. I O TO CHODZI !.

  Panie Opolczyk !! GDZIE SĄ Pana książki ! FILMY na youtube ?? z czegoś trzeba czerpać — więc ?!.

  Ps. 10 lat temu pisałam prawdę o kościele. Wszystkie komentarze pod moim wpisem zaczynały się od : ty szmato. Patrz Pan ! 10 lat tylko 🙂 a ?!.

  Polubienie

  • Mój nick ze zdrajcą i żydłakiem Opolczykiem nie ma nic wspólnego. Na marginesie – w historii żydowierstwa była kiedyś Rawnoapostolnaja Nina, „święta” katolicka, ormiańska i prawosławna, „apostołka” Gruzji.

   „Moją intencją jest !!! WSKRZESIĆ DUCHA SŁOWIAŃSKIEGO !!”

   Moją też. Tyle że żydo-prawosławie, głagolica, cyrylica z duchem słowiańskim nie tylko nie mają nic wspólnego, ale są jego śmiertelnym wrogiem, są wrogiem wschodniej Słowiańszczyzny, jej nieomal zabójcą. Krew mnie zalewa, gdy słyszę brednie o „obrządku słowiańskim” czy o „kościele słowiańskim”. Ta podstępna frazeologia ma żydowierstwo głagoliczne, cyryliczne, prawosławne czy staroobrzędowe przedstawiać jako coś słowiańskiego. A nie jako kult żyda.

   „Dokopać się do korzeni , PODLAĆ !! aby puściły pędy !”

   Ale głagolica to nie korzenie słowiańskie tylko żydowierczy posiew, chwast duszący słowiańskie pędy.

   „Świadomość Polaków swojej słowiańskości SŁABA.”

   Niestety tak, choć to poprawia się. Niemniej są też niepokojące zjawiska – np to, że obecnie nawet żydo-katolicy krzyczą, że są „Słowianami”, a agenta żydobanksterów JP nr 2 nazywają „słowiańskim” papieżem. A inni bredzą, że w wyssanym z palca żydowskim „raju” Adam i Ewa gadali językiem słowiańskim – po polsku.

   „Proszę popatrzeć dzisiaj , internet pełen Słowian”

   Niestety wśród nich nadal zbyt dużo jest pseudo-Słowian, różnych nawiedzonych demagogów, a najwięcej takich, którzy próbują za wszelką cenę przemycić do kulltury słowiańskiej żydzizmy. Nawet na stronach związków rodzimowierczych spotykałem się z bredniami, że słowiańscy bogowie niczym nie różnili się od Jahwe – biblijnego psychopaty, że w sumie byli tym samym bogiem co tamten zwyrodnialec.

   „Polacy muszą sami CHCIEĆ !! dogrzebywać się do PRAWDY !”

   Ale jej nie ma w głagolicy i w „obrządku słowiańskim”.

   „Autorytety jak Pan widzi zdezaktualizowały się , każdy da się podważyć”

   Tu się nie zgadzam – podważyć można kłamcę i demagoga. Kogoś kto używa logicznych argumentów bazujących na faktach nie da się tak łatwo podważyć. Takich zwalcza się wyzwiskami, insynuacjami i pomówieniami. Znam to z autopsji aż za dobrze.

   „MASOWY RUCH słowiański może przynieść efekty tylko gdy , wynikać on będzie z potrzeby serca i potrzeby znalezienia miejsca do ukorzenienia się.”

   Pełna zgoda. Ale nie zastępujmy słowiańskich korzeni żydowskimi chwastami typu głagolica czy „obrządek słowiański”. Bo to nadal jest obrządek żydowski, tyle że uprawiany przy pomocy języka słowiańskiego.

   „Kościół katolicki szlag właśnie trafia.”

   Ale ci żydowiercy nadal mają więcej do powiedzenia niż my. I akurat niedawno żydowskiego nieboszczyka „intronizowali” na „króla” katolikopolski.

   „Ziemia dla Słowian , co prawda na ugorze ale z grubsza przygotowana jest. I O TO CHODZI !”

   Słowianie byli gościnni i obcych tolerowali. Tyle że obcy musieli respektować słowiańskie obyczaje.

   „GDZIE SĄ Pana książki ! FILMY na youtube ??”

   A gdzie są Pani książki, Pani filmy? Ja robię to, co – jak myślę – potrafię najlepiej – publikuję na własnym blogu własne teksty.

   „z czegoś trzeba czerpać — więc ?!”

   Kto chce znaleźć wiedzę o Słowianach – znajdzie. Bo dużo już jej jest w sieci i w realu. Tyle, że zbyt wiele jest pseudosłowiańskiego chłamu.

   „Ps. 10 lat temu pisałam prawdę o kościele. Wszystkie komentarze pod moim wpisem zaczynały się od : ty szmato. Patrz Pan ! 10 lat tylko a ?!”

   Mnie do dzisiaj wyzywają żydowiercy od żydów, żydowskich agentów, UB-ków, masonów, bolszewików, renegatów, zdrajców, odszczepieńców czy szwabskich szmuli. Przywykłem. Na argumenty mają jedynie wyzwiska i insynuacje.

   Polubione przez 1 osoba

   • nina

    Witam :))
    Mam problem , który nurtuje mnie od dawna. Odkryłam pewną stronę http://wandaluzja.com/ Autor niewątpliwie ma wiedzę i to naukową . Ale najwyrazniej na stale lata zachorował psychicznie / chyba /. Wielką stratą mam takie przeświadczenie , byłoby nie zagospodarować materiałów , wiedzy ,osoby Pana Juliusza Prawdzica . Oczywiście pod warunkiem,że da się nawiązać z nim kontakt / chyba ,że zna już Pan wandaluzję ?/
    Pomyślałam o Panu, tzn że opolczyk 🙂 powinien podjąć się zbadania wiedzy zawartej w wandaluzji . To po prostu trzeba zrobić .
    -Pan to widzi ?- filmik na jutub i dwa słowiańskie mózgi ,dyskutujące o historii Lechii podpierający się badaniami , dokumentami , artefaktami . CYMES :)) byłby ! OJ byłby !. Co opolczyk na to ??.

    Ps W końcu swoją walkę zaczynałam , posiłkując się wiedzą opolczyka 🙂 za co DZIĘKUJĘ . Bez Pana wiedzy mało bym zdziałała. Serdecznie Pozdrawiam ..nina.

    Polubienie

 12. nina

  —LECHIA ! płachta na byka . Dobrych snów :).

  Polubienie

 13. PRLowiec

  Do jasnej anielki to opolczyk.pl to nie jest Opolczyk z blogu ? . No kuz…. dobrze wiedzieć .Opolczyk może by to skomentował , bo byłem pewnt ,ze to pisze Opolczyk .Cholerka !!!!!!!!!!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s