Bandyckie państwa Zachodu w/s Syrii

z18942420Q,Wsparcie-prezydenta-Putina-dla-krwawej-dyktatury-BWsparcie prezydenta Putina dla krwawej dyktatury Baszara al-Asada od lat budzi protesty obrońców demokracji i praw człowieka. Na zdjęciu: happening przed siedzibą ONZ w Nowym Jorku, czerwiec 2012 r. (BRIAN ACH) – popis żydowskiej, syjonistycznej propagandy Zachodu

Oto w jakim świecie żyjemy.

 

Bandyckie państwa Zachodu – głównie USA, Wlk.Brytania, Izrael, stworzona przez nie UE oraz pozostałe państwa opanowane przez żydowskie reżimy -, które organizowały i wspierały zbrodniczą rebelię w Syrii przeciw jej legalnym władzom i przeciw syryjskiemu narodowi i które ponoszą całkowitą odpowiedzialność za zniszczenie Syrii i za zbrodnie na Syryjczykach, za syryjski eksodus, dzisiaj, gdy zorganizowani i opłaceni przez nie terroryści i bandyci znaleźli się w okrążeniu i mogą zostać unicestwieni przez syryjską armię wierną prezydentowi Baszar al-Asadowi i sojusznicze siły Rosji, bandyckie państwa Zachodu wrzeszczą o rozejm i potępiają syryjskie władze, armię i ich sojuszników. Dlaczego? – bo ośmielili się bronić swoich praw narodowych i państwowych do suwerenności i do życia w pokoju, bo skutecznie odrzucili żydowską, syjonistyczną agresję światowej finansjery.

 

Nie zapominajmy, że tę zbrodniczą politykę Zachodu wobec Syrii – i nie tylko wobec Syrii – popierały wszystkie kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP, a więc także reżimu bandyckiego. Reżimu, którego wysyłane w ramach bandyckiej polityki Zachodu wojskowe misje do Iraku i Afganistanu wyświęcali kapłani żydo-chrześcijańskiego Kościoła.

 

Dariusz Kosiur

__________________________

Apel Zachodu o zawieszenie broni w Aleppo

za: http://www.rp.pl/Wojna-w-Syrii/

Sześć krajów zachodnich z USA na czele wezwało do natychmiastowego wstrzymania ognia w Aleppo na północy Syrii, by umożliwić dostarczenie pomocy humanitarnej mieszkańcom wschodnich dzielnic, atakowanych przez syryjskie wojska wspierane przez Rosję.

Pod apelem podpisali się przywódcy USA, Francji, Niemiec, Kanady, Włoch i Wielkiej Brytanii.

„Sprawą bezwzględnie najpilniejszą jest natychmiastowe zawieszenie broni, które pozwoli Narodom Zjednoczonym na dostarczenie pomocy humanitarnej ludności wschodniego Aleppo” – głosi wspólna deklaracja. – Czy raczej dostarczenie broni bandytom? – D.Kosiur

„Potępiamy działania syryjskiego reżimu i jego zagranicznych stronników, zwłaszcza Rosji, za uniemożliwianie (niesienia) pomocy humanitarnej. Stanowczo potępiamy ataki syryjskiego reżimu, w wyniku których zdewastowano obiekty cywilne i medyczne, jak również używanie bomb beczkowych i broni chemicznej” – napisano.

Sygnatariusze wezwali „wszystkie strony w Syrii do poszanowania międzynarodowego prawa humanitarnego, w tym konwencji genewskich”. Zagrozili ponadto wprowadzeniem kolejnych sankcji przeciwko przedstawicielom syryjskiego reżimu oraz powiązanym z nim firmom i organizacjom.

„Wyłącznie polityczne rozwiązanie (konfliktu) może przynieść pokój ludziom w Syrii” – napisano w apelu.

Szacuje się, że we wschodnim Aleppo 200 tys. cywilów, w tym wiele dzieci, pozbawionych jest żywności, wody i lekarstw. Według niezależnego Syryjskiego Obserwatorium Praw Człowieka z siedzibą w Londynie od 15 listopada, kiedy rozpoczęła się ofensywa sił reżimu na wschodnie dzielnice Aleppo, uciekło stamtąd co najmniej 80 tys. osób.

 

Reklamy

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Bandyckie państwa Zachodu w/s Syrii

 1. Pingback: Bandyckie państwa Zachodu w/s Syrii — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. antek.wariat

  Koalicja kierowana przez USA zbombardowała szpital w Mosulu

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612084378919-mosul-szpital-bombardowanie/

  Polubienie

 3. antek.wariat

  W Aleppo w wyniku ostrzału szpitala zginęłą rosyjska lekarka wojskowa, dwóch lekarzy zostało rannych.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612054360014-ostrzal-szpitala-aleppo/

  Polubienie

 4. antek.wariat

  Zacharowa: Organizatorzy ataku na szpital wojskowy w Aleppo muszą ponieść karę

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612074377468-zacharowa-atak-szpital-aleppo-syria/

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Ławrow: Atak na rosyjski szpital w Aleppo to zaplanowana akcja

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612064367318-atak-szpital-aleppo-lawrow/

  Polubienie

 6. antek.wariat

  Mój głos w sprawie Piotra Rybaka, jego wyroku i propagowanego „bóntó” Polaków w jego sprawie…

  Wyrok wrocławskiej dintojry wydany na Piotra Rybaka to skandal. Podwójny.
  Na marginesie przypomnę, że Rybak był kiedyś członkiem ekipy żulika Kukiza, co już pokazuje, że jest on co najmniej użytecznym idiotą, dającym nabierać się na prowokacje i ustawki okupanta.

  Czytaj dalej… https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/05/moj-glos-w-sprawie-piotra-rybaka-jego-wyroku-i-propagowanego-bonto-polakow-w-jego-sprawie/

  Polubienie

 7. antek.wariat

  Cenzura wróciła! „Dobra zmiana” zdejmuje piosenkę Witka Muzyka Ulicy z Listy Przebojów Trójki. Za tekst tej piosenki! [wideo]

  „Koniec z końcem się nie widzi, bo mamoną rządzą Żydzi”

  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2016/12/05/cenzura-wrocila-dobra-zmiana-zdejmuje-piosenke-witka-muzyka-ulicy-z-listy-przebojow-trojki-za-tekst-tej-piosenki-wideo/

  Polubienie

 8. antek.wariat

  Obama przyznał, że USA są współodpowiedzialne za narodziny PI

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201612084375526-obama-pi-irak/

  Polubienie

 9. antek.wariat

  Rakiety USA na testach w Polsce.Czy rosyjskie radary odróżnią test od ataku?

  Polubienie

 10. antek.wariat

  Chiński ekonomista przyjechał do Warszawy. Media zbojkotowały jego wizytę.

  Polubienie

 11. antek.wariat

  Umieram, ale się nie poddaję!

  Film autorstwa Artioma Griszanowa, poświęcony bohaterstwie żołnierzy na polach bitew całego świata. To film o prostym człowieku, do którego przyszła wojna, i któremu przyszło bohatersko umierać. Umierać, ale nigdy się nie poddać.

  (1) https://pl.wikipedia.org/wiki/Robiert_Ro%C5%BCdiestwienski

  (2) https://pl.sputniknews.com/swiat/201605112783465-francuska-rodzina-medale-prochorenko/

  (3 ) Magomed Nurbagandow http://www.dailymail.co.uk/news/article-3786023/Policeman-killed-militants-telling-Russian-colleagues-working-

  Polubienie

 12. antek.wariat

  Podatnicy zapłacili za noclegi pielgrzymów na ŚDM

  Archidiecezja Krakowska nie odda władzom Krakowa 1,2 miliona złotych za noclegi pielgrzymów w szkołach podczas Światowych Dni Młodzieży…

  dalej… https://forumemjot.wordpress.com/2016/12/06/podatnicy-zaplacili-za-noclegi-pielgrzymow-na-sdm/

  Polubienie

 13. PRL

  Witam panie Dariuszu .
  Pan wie ze zwolennikiem rządów zydowskich nie jestem , ale pewne rzeczy trzeba napisać.
  Dobrze pamiętam lata , 60 , 70 , 80 . Wiedy w micro – miasteczkach ( status Osady za PRL był brud i jeden wielki syf z jednym albo dwoma sklepikami na krzyż słabo zaopatrzonymi . Lepiej było za Gierka , ale za Jaruzelskiego wszystko powróciło do normy czyli syfu i brudu . Piszę o południowo – wschodniej Polsce . Inne częsci kraju nie wiem jak tak wyglądało to nie pisze .
  Gdy władze objęli parchaci w tych zasyfionych prl osadach gdzie byl potworny brud zaczęto robić remonty , nowe drogi , chodniki , ulice . Zaczęto dbać o czystość ( np wójt zatrudniał pracowników do dbania o czystość ) . Oczywiście duzo zależy do wójta . Dobry wójt to mógł zrobić w gminie cudeńko np w takiej byłej PRLowskiej osadzie .

  Polubienie

  • Rad

   Tereny wiejskie częściowo zyskały dzięki skorumpowaniu nas funduszami unijnymi. KRUS też ma tu spore zasługi. Ale to wszytko kosztem likwidacji przemysłu i eksportem taniej siły roboczej zarówno ze miast jak i wsi. Kosztem społeczności PGR. A rolnictwo często ma charakter pozorny. Wyłudza się fundusze – wystarczy zaorać ziemię i satelita traktuje takie pole jako uprawne. To wszytko kosztem, także tych którzy opowiedzieć o swojej krzywdzie już nie mogą, jak wczoraj w Łodzi.

   jedna wynajmowana izba dla spatologizowanych młodych, to jak to się miało skończyć
   http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/a/tragedia-na-balutach-w-lodzi-matka-zabitej-4latki-w-prokuraturze-zdjecia,11554238/

   Polubienie

  • @ PRL

   Oczywiście nie można zaprzeczyć, że było jak Pan pisze (zresztą podobnie jak na Zachodzie, oczywiście z wyjątkiem handlu).
   Proszę jednak pamiętać, że te nowe chodniki, fontanny, itp. to owszem z unijnych dotacji, czyli z naszych pieniędzy wpłacanych do UE (jak do tej pory wpłacamy więcej niż otrzymujemy) i z kredytów. Bo warunkiem przyznania unijnych dopłat jest pokrycie kosztów inwestycji średnio w 50% ze środków własnych, czyli w rzeczywistości z pożyczonych. Wszystkie budżety gmin w Polsce są w związku z tym zadłużone w prywatnych bankach średnio na 60% wielkości swoich budżetów. A to już wesołe nie jest.

   Polubienie

   • PRLowiec

    Panie Dariuszu dziękuję za odpowiedz . Po prostu napisałem to co widziałem w wielu gminach nie wchodząc w ekonomię . I nie jestem żadnym syjonistą . Chciałem znać tylko opinię pana Darka i komentatorów w tej kwestii .

    Polubienie

 14. PRL

  Widziałem takich osad około 20 w ostatnich dziesięciu latach – lubelskie .
  Co zuważyłem:
  1. Czyściutko.
  2. Nowe chodniki , ulice , budynki wyremontowane . Wszystko na tip – top.

  Polubienie

 15. PRL

  3.W centrach tych małych miasteczek – dawne osady PRLowskie ludzie mają swoje rodzinne biznesy głównie małe sklepy spożywcze , chemiczne i kosmetyczne czy lodziarnie . Ludzie są zadowoleni . Mały biznes , ale robią .

  Polubienie

 16. PRL

  Piękne skwerki z fontannami i pięknymi placami zabaw dla dzieci . Monitorowane , aby pijaki tam wódki nie pili .

  Polubienie

  • Jurek

   To trochę naiwne, co piszesz. PRL. Skwerki , fontany ? przez 30 lat ? W zamian za utratę potencjalnych korzyści z inwestycji poczyninych wcześniej, ze złóż Ziemi, z utraconego wygnaniem pokolenia kilku milionów Polaków ? W zamian za najdłuższy na świecie dzień pracy Polaka ?
   Kto spłaci dług za farbę na elewacje i te Twoje zakichane fontanny , zrobione po kosztach tysiąckrotnie wyższych ? Dlaczego nowoczesny stadion w Szwajcarii kosztuje 3 razy mniej niz podobny w Pl ? A autostrady najdroższe na świecie ?
   Otóż czuby robią to nie po to, by było lżej, nam Polakom, ale po to, by więcej ukręcić lodu dla siebie. A przede wszystkim robią to, co im będzie przydatne, gdy Polaków już nie będzie. Rozumiesz ? Zanim padniesz, do ostatniej sekundy, będziesz pracował na fontanny dla czubów 🙂

   Niestety, takimi fajerwerkami otumaniono sporo Polaków, których dzieciaki
   zapierdzielają przy zmywaku w obcej niewoli .
   Jakiś duperel niby za darmo, byle czopek w żope ale za darmo, wystarczy by chwalić pana w niebogłosy.
   Pomału zaczynam rozumieć, dlaczego ten nieludzki system trwa już tysiąc lat.

   Polubienie

   • PRLowiec

    Panie Jurku dokładnie wiem czym są parchate rządy , ale chyba lepiej jak ma pan dzieci , aby bawiły się one w pięknym skwerku z fontannami z dala od pijaków , bo nie wlazą – boja się monitoringu .
    Napisałem o faktach . To co widziałem . Lepsze to niż nic .
    Znam dobrze PRL i takie skwerki i place zabaw były marzeniem . Głównie pijaki chlali tam wódkę .

    Polubienie

 17. PRL

  To sa fakty , które widziałem i proszę się na mnie nie denerwować . Wrogiem WPS nie jestem .
  Co pan sądzi o tym panie Dariuszu . To nie jest jakiś plus zydorządów ?

  Polubienie

 18. PRLowiec

  Przepraszam za poszatkowanie , ale od tygodnia wszystkie moje wpisy są przez WPS blokowane . nie ukazują się .

  Polubienie

 19. Uwaga na portal poniżej który ostatnio coraz bezczelniej rozpowszechnia zbrodniczą propagandę terrorystów z organizacji Białe Hełmy (założycie, komandos z morderczego SAS właśnie odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego).

  Przydałoby się te perfidne szczekaczki na pasku MI6 utemperować:

  http://mediumpubliczne.pl/2016/12/mozesz-pomoc-syryjczykom/

  Polubienie

 20. konik

  Syria ( sytuacja pod koniec 2016 roku) okiem Maćka Poręby

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s