Światowa szumowina wyciera w nas Słowian buty

judeochrystianizm-2Wiem !, że ważniejsze są tematy w Polsce. Doszłam jednak do wniosku – BA ! PEWNA JESTEM ,ŻE: światowa szumowina, wyciera w nas Słowian buty – bo staliśmy się POPŁUCZYNAMI !

autorka: ninanonimowa

za: http://ninanonimowa.neon24.pl/

——– fakt ! wymordowano nas, spalono archiwa, ukryto dowody, historię  itd  PRAWDĘ o nas Słowianach. Mamy dzisiaj lechicki, słowiański  7525 rok.

Musimy wrócić  do HISTORYCZNEJ nazwy Lechia !!! w Polskę  nadal  wycierać będą światowe szumowiny już nie buty — ale  jednorazowe basenowe  klapki .

ZA WSZELKĄ CENĘ !! ZA WSZELKĄ !!  MUSIMY !! powrócić do naszej historycznej nazwy. Gdyby nie miała ona znaczenia !!!! . Światowa szumowina nie zadawałaby sobie tyle trudu  – do WYMAZANIA  Lechii  z naszej świadomości .

Zauważcie jak we wszystkich mediach ! zwłaszcza w TV  –  OBSESYJNIE światowa szumowina  zmusza nas do uznawania jedynej wartości – ŻYDOSKIEJ / RZYMSKIEJ /  WATYKAŃSKIEJ /  SYNAGOGI SZATANA .

BOJĄ się !! tego co stać się może gdy  PRZYWRÓCIMY  naszą przynależną nam  starożytną nazwę LECHIA.

Światowa  SZUMOWINA  używa naszego starożytnego alfabetu do tworzenia nazwy swoich firm  i ich  LOGO. Musi znać MOC  zawartą w tych SŁOWACH – ZDANIACH .

Odwrócili role,  my staliśmy się POPŁUCZYNAMI, oni  stosując   NIECZŁOWIECZE !!!!!!  nami .

SPIESZMY !!  SPIESZMY ludzie !! . Przecież widzicie, że wszystko dookoła zwariowało – NIKT !! za nas nic NIE ZROBI !!

 

 

——————— Lechia ???  jaka Lechia ? — A TAKA !!!!

forum.wybudzeni.com/

Słowianie są tu przynajmniej od 10.000 lat

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ca/World_Map_of_Y-DNA_Haplogroups.png

________________________________________________

ŻADEN BÓG tylko RZYMSKI SZATAN wymordował Słowian wprowadzając katolicyzm !  LUDOBÓJSTWO sygnowane krzyżem spustoszyło miasta Słowian.

za: https://treborok.wordpress.com/falszerstwo-geograficzne-kto-i-dlaczego-wymyslil-europe/

(Fragmenty; więcej w linku powyżej)

Europa – co to za słowo?

Wikipedia (Ros.): Europa nazwana jest od imienia bohaterki mitologii greckiej Europy, fenickiej królewny porwanej przez Zeusa i uwięzionej na Krecie (epitet Europa mógł wiązać się także z Herą i Demeter).

Dlaczego wszystkie kontynenty na ziemi zaczynają się na “A” z wyjątkiem Europy? Co jest w niej takiego szczególnego?

„« … Ameryka jest wyspą; Australia – wyspą; Afryka – prawie wyspą; Azja razem z Europą również jest prawie wyspą. Dlaczego całe ciało tego ogromnego kawałka ziemi i wszystkich innych elementów otoczonych ze wszystkich lub prawie wszystkich stron wodą, należy podzielić na dwie części oparte na zupełnie innych zasadach? – Nikołaj Jakowlewicz Danilewski, 1869, „Rosja i Europa. Spojrzenie na kulturalne i polityczne stosunki świata Sławiańskiego w stosunku do Germano-Romańskiego”

Najwidoczniej jakaś jednolita siła polityczna do 15 wieku rozszerzyła swoje wpływy na zachodnie terytoria Eurazji i dzięki temu mogła połączyć je w jednolitą nazwę – Europa. I pomimo tego, że znajdowało się tu wiele różnych państw, wszystkie one stały się zależne. Tą siłą mógł być tylko kościół katolicki, ale niestety zachowuje on milczenie. Jednak wszyscy wiemy, że oficjalnym językiem kościoła katolickiego pierwotnie był Łaciński. I jeżeli ta siła przywłaszczyła sobie jakąś nazwę, to właśnie po łacinie.

A, jak myślicie, co znaczy po łacinie euro? – po łacinie oznacza to WSCHÓD!

Pozostaje jeszcze zrozumieć, po co katolikom nazywać zachodnie ziemie wschodem?

To bardzo proste. To dla nas są one zachodnie. Ale rozszerzanie wpływu katolików na kraje Europy miało miejsce z zachodu na wschód. A ponieważ proces wytrawiania wedyjskiej kultury to proces powolny i wciąż nieskończony, to nowe ziemie przejęte przez katolików, jeszcze długo nosiły nazwę wschodu (w ich łacińskim żargonie). Są to te same rozległe obszary, które teraz nazywają Europą (Francja, Niemcy, Polska, kraje krajów bałtyckich itd.). Ważne jest aby pamiętać, że nazwa Europa najwyraźniej ma pochodzenie polityczne.

Wszystko wskazuje, że mogło to być tak. Tysiąc lat temu, wraz z nadejściem Nocy Swaroga, na zachodnich terytoriach miał miejsce proces zagarniania i łączenia terytoriów i narodów. Kiedy nie udawało się ujarzmić danego narodu, zostawał on w całości zniszczony. Tak było z wielomilionowymi związkami plemiennymi Lutyczy i Wenedów, którzy zamieszkiwali wszystkie ziemie zachodnie. W Europie narody w zasadzie zostały w większości złamane. Nosiło to znamiona ludobójstwa. Obecnie rzezi. Pewna siła polityczna, przejaw której obserwujemy w działaniach kościoła katolickiego dzieliła narody na kawałki, szczuła je na siebie i osłabiała w zatargach wewnętrznych. Następnie wspomniana siła zbierała wszystkie podległe jej narody w jedną pięść i rzucała je do zniszczenia pozostałych. Wszystko to służyło krzewieniu chrześcijaństwa.

ŚLADY TYSIĄCLETNIEJ WOJNY
Jeśli chcesz coś ukryć, umieść to w najbardziej widocznym miejscu. Mistrzowie historycznego fałszerstwa tak postąpili. Rubież długiej konfrontacji dwóch cywilizacji – wedyjskiej i pasożytniczej, – której nie udało się „zamieść pod dywan” widać na wszystkich mapach geograficznych tylko, że tego nie zauważamy.

autor: Aleksiej Artiemiew

__________________________________

11223535_864257176994124_921138483196705042_nW Polsce Południowej odkryto wielkie kamienne budowle, gród i warownia sprzed 4.200 lat (2.200 p.n.e.) na Górze Zyndrama!

za: http://bialczynski.pl/2015/09/06/sensacja-w-polsce-odkryto-wielkie-kamienne-budowle-sprzed-4200-lat-2-200-p-n-e/

Reklamy

32 Komentarze

Filed under Polityka

32 responses to “Światowa szumowina wyciera w nas Słowian buty

 1. Klemens A. Scierski

  Zaskakujące kontakty ojca Tadeusza Rydzyka z ambasadą Izraela

  http://www.rp.pl/Kosciol/312089843-Zaskakujace-kontakty-ojca-Tadeusza-Rydzyka-z-ambasada-Izraela.html

  Polubienie

 2. Jeszcze więcej tego parcha hochsztaplera „słowianina” zdad Jordanu, Czesia B. tu potrzeba…
  Jakby mało poślednich koszernych agentów kręciło się po takich stronach, jak ta…

  Polubione przez 1 osoba

 3. Jednym słowem krzyż krwią jest splamiony

  Polubienie

 4. ju

  Fragment
  Historia ustawiła Rosję na pozycji kluczowego kraju, w którym rozstrzygną się losy nowego porządku światowego, lub mówiąc bezpośrednio – losy żydowskiej dominacji nad światem.
  Jeśli Rosji uda się zrzucić z siebie żydowskie jarzmo to Izrael i USA nie bedą w stanie przeciwstawić się pozostałej ludzkości.
  Ale jeśli światowemu żydostwu uda się w końcu zdominować Rosję, ze wszystkimi jej zasobami, w tym ludzkimi i intelektualnymi, to nikt i ngdzie na świecie dłużej nie będzie w stanie mu się oprzeć. W tym przypadku, Żydzi będą mogli wygrać w XXI wieku globalną walkę z Arabami, Chinami i Indiami oraz ustanowić swą władzę nad całym światem w dającej się przewidzieć przyszłości.

  Dlatego musimy jasno zrozumieć: walka z dominacją Żydów w Rosji jest głównym frontem walki przeciwko dominacji żydowskiej na całym świecie. A od sukcesu w walce z żydostwem w Rosji zależeć będzie los nie tylko narodów rasy białej, a również Arabów i Chińczyków i Hindusów – wszystkich narodów świata w ogóle.
  Co należy zrobić, aby nie dopuścić do dominacji żydowskiego scenariusza ładu światowego? Odpowiedź jest jasna: nie pozwolić na umocnienie dominacji Żydów nad Rosją. W tym celu, w szczególności, konieczne jest, aby zakłócić żydowskie plany, włączenia Rosji do Ameryki …
  http://wowavostok.livejournal.com/4145530.html

  Polubione przez 1 osoba

 5. julius

  Fragment o chąśnikach słowiańskich pogańskich wikingach
  Omawiając sposoby walki Chąśników trzeba zaznaczyć, iż ważną rolę odgrywał wywiad. Napadów na osady oraz statki dokonywano pod osłoną nocy. Decydującą rolę odgrywał moment zaskoczenia. Gdy osadnictwo słowiańskie osiągnęło Jutlandię i południową Skanię, Chąśnicy z dużą wprawą zaczęli wykorzystywać zaistniałą sytuację. Często osadnicy wspomagali w napadach Chąśników . Wypady zbrojne cechowała duża szybkość szybkość sprawność drużyn pirackich. Łupy były obfite. Stanowili je niewolnicy i drogocenne przedmioty.

  Oto kilka przykładów poświadczonych w kronikach działalności Chąśników:

  * 952r- Bitwa z Duńczykami u wybrzeży Rugii.
  * 972r- Inwazja Chąśników na Danię; układ z Duńskim królem Haroldem Sinozębnym.(Jomswikingowie).
  * 986r- Bitwa pod Hedeby, floty Chąśników z królem norweskim Olafem Trygwasonem, tego samego roku bitwa na wodach Hiorung. To właśnie ta bitwa stała się z czasem jednym z głównych epizodów sagi o Jomswikingach.
  * 994r- Wyprawa wraz z Duńczykami na Anglię. Książe Wracisław zostaje namiestnikiem. Walki Chąśników z Królem norweskim Olafem Trygwasonem u wybrzeży Norwegii.
  * 1000r- Bitwa na Oresundzie trzech króli: duńskiego Swena Widłobrodego,szwedzkiego Olafa Skołtkununga z norweskim Olafem Trygwasonem. Chąśnicy walczyli po stronie Szwedzko-Duńskiej.
  * 1002r- Bitwa pod Odense.
  * 1006r- Wyprawa wraz z Duńczykami na Anglię.
  * 1042- Najazd na Danię
  * 1043r- Bitwa na pustkowiu Lyrskok, stoczona przez wycofujących się z głębi Jutlandii Chąśników z królem duńskim Swenem Estrydsenem .
  * 1044r- Bitwa pod Helganem z Duńczykami
  * 1045r- Chąśnicy palą duński port Aarhus.
  * 1062r- Bitwa pod Nisaa, Chąśnicy po stronie Swena Estrydsena przeciw Heroldowie Hardrade.
  * 1068r- Bitwa pod Frysem. Chąśnicy po stronie duńskiej przeciw Norwegom.
  * 1069r- Chąśnicy wspierają króla norweskiego Harolda Hardrade w jego wyprawie na Anglię. Bitwa pod Stamfordbridge .
  * 1072r- Chąśnicy pod Starą Upsalę.
  * 1096r- Napad na Aarhus.
  * 1108r- Napad na ważny port szwedzki – Birkę.
  * 1135r- Chąśnicy palą stolicę Danii- Roskilde.
  * 1136r- Zniszczenie porty handlowego Norwegii Konungaheli przez Chąśników.
  * 1138r- napad na Aadeby.

  To tylko część przedsięwzięć Chąśników i ich ponad trzystu letniej historii. Głównymi i najbardziej znanymi gniazdami Chąśników były : Wolin (Jumme), Barda, Dobin, Wołogszyszcz, Uznam, Lobusz, Choukówo,Szczecin, Jarosławiec, Jomsborg (Jamno), Stargard Wagryjski, nie mówiąc o wyspach Rugii i Węgrzy czy Bornholmu i południowej Skanii. W XI wieku kanonik Adam z Bremy, pisał o Chąśnikach z wysp Rugii i Węgrzy: „Obie wyspy są pełne pogańskich piratów, wielkich okrutników nie szczędzących nikogo nikogo przyjezdnych (tj. obcych).
  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=960

  Polubione przez 1 osoba

 6. osoba prywatna

  „Dobra zmiana” PiSdy.
  Z FEJSA:
  Tomasz Ryszard Elbl: Pewien komentarz zwrócił moją uwagę, zatem postanowiłem go skopiować.

  Oto on: „PiS ma tyle wspólnego z prawicą, co krzesło elektryczne ze zwykłym krzesłem.

  ” Lista dokonań PISu,
  by stworzyć klimat do inwestycji w Polsce jest długa:

  – Propozycja by na 1 km2 była tylko jedna apteka.
  – W Krakowie zakaz używania pieców węglowych nawet w pizzeriach czy restauracjach które mają piece tradycyjne.

  Przepisy w przygotowaniu
  – Zakaz sprzedaży leków bez recepty w sklepach spożywczych
  – Zakaz sprzedaży kosmetyków w aptekach
  – Likwidacja placówek leczniczych prywatnych na rzecz państwowych
  – Przygotowania do likwidacji karetek prywatnych na rzecz państwowych
  – Ogromne podatki na zakup samochodów używanych sprowadzanych z zagranicy, a pamiętajmy nie każda firma od razu jest bogata i może sobie pozwolić na nowe auta
  – Ogromne podwyżki cen wody dla firm, co oznacza konieczność przenoszenia produkcji do innych krajów

  Ustawy które już przepchali
  – 10 milionowe kaucje w branży paliwowej
  – Podatek obrotowy od sklepów wielkopowierzchniowych (zablokowany przez UE)
  – Jednolity plik kontrolny i co za tym idzie kontrole krzyżowe w czasie rzeczywistym, urząd będzie znał wszystkich dostawców produktów niemal natychmiast co może wykorzystywać konkurencja z układami w urzędach.
  – Szykowana ustawa nakazująca wymianę kas fiskalnych na takie które będą mieć moduł GPS oraz Internet z telefonu w celu identyfikacji gdzie jest podatnik i co sprzedaje kiedy i za ile
  – 2 lata więzienia za błąd przy rozliczaniu VATu
  – Klauzula Unikania Opodatkowania. Łamiąca dotychczasową zasadę że co nie jest zabronione to jest dozwolone
  – Traktowanie przedsiębiorców jak dojne krowy które z założenia na wstępie urzędy widzą jako przestępcę, zamiast partnera do współpracy.

  – Nowelizacja ustawy o transporcie kolejowym, której zapisy uprawniają UTK do monopolizacji rynku.
  Limit transakcji gotówkowych – zmiana z 15 tys. EUR na 15 tys. PLN
  – zakaz obrotu ziemią rolną i leśną
  – Kwota wolna bez zmian nadal 3091 zł mimo decyzji TK o konieczności jej ustalenia na poziomie nie niższym niż poziom egzystencji określony dzisiaj jako 6500 zł, co przy inflacji i wzroście cen, obniża siłę nabywczą konsumentów.
  – Szaleńcze zadłużanie Polski, czyli spadek ratingów i wiarygodności.
  – Połączenie nierentownych kopalń z rentownymi spółkami energetycznymi – spadki notowań branży energetycznej
  – Spadek wartości złotego, czyli kosztowny import. Oraz wzrost kosztów obsługi długu zagranicznego a co za tym idzie konieczność dalszego podnoszenia podatków!
  – Ograniczenia w zakresie produkcji prądu z wiatraków, wielomilionowe inwestycje poszły się rypać.
  – wypychanie gotówki na budowę Ukraińskich dróg, zamiast pozostawienie ich w Polskiej gospodarce

  – PIS utrzymał podwyższony VAT 23% mimo zapowiedzi jego obniżenia.
  – Wyższa płaca minimalna która zwiększa koszty prowadzenia biznesu
  – Likwidacja umów „śmieciowych” które były często lepsze dla obywatela niż umowa o pracę gdyż pozostawiały więcej swobody co do formy zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia
  – Finansowanie kapitału zagranicznego przykładem jest przeznaczenie 80 mln na niemiecką firmę Mercedes
  – Wprowadzenie złego prawa dotyczącego kredytów hipotecznych przez błąd legislacyjny na długo zablokowana została możliwość zakwalifikowania gruntu jako wkład własny w budowę domu przez co banki odmawiały przez kilka miesięcy kredytów.
  – Wzrost kosztów działalności poprzez podniesienie opłat drogowych, mandatów, oraz opłat ubezpieczeniowych (ubezpieczenia zostały objęte podatkiem bankowym)
  – Wprowadzenie podatku bankowego który obciąża firmy wyższymi kosztami za przelewy, za utrzymanie rachunku oraz wyższymi kosztami odsetek od kredytu gdyż w ten sposób banki przenoszą tę opłatę na klienta końcowego.
  – Skomplikowanie prawa, zamiast deregulacji PIS dostał sraczki legislacyjnej. Nikt w Polsce nie jest w stanie nadążyć za nowymi przepisami i ich zmianami
  – Wyższy ZUS, od 2017 roku firmy będą zmuszone płacić 1200 zł ZUSu niezależnie od tego ile uda im się zarobić.
  – Drenaż gospodarki, pamiętajmy im więcej Morawiecki ma w kasie tym mniej my mamy w kieszeniach.

  Polubienie

  • JS

   Przeczytałam długą listę „grzechów” PiS-u i o ile poprzednio miałam wątpliwości co do kierunku, w którym zmierza PiS, to teraz już ich nie mam. Może Polska będzie uratowana przed kosmopolityczną złodziejską zgrają. Brawo PiS!!!

   Polubienie

  • Nie lubię PIS, ale nie ośmiejszajmy się:

   „– Wyższa płaca minimalna która zwiększa koszty prowadzenia biznesu”- no prostu straszne- pracownicy krwiopijcy będą sobie wytwornie żyć za tą pensję minimalną

   – „Likwidacja umów „śmieciowych” które były często lepsze dla obywatela niż umowa o pracę gdyż pozostawiały więcej swobody co do formy zatrudnienia i wysokości wynagrodzenia”-

   swobodo bycia zwolnionym z dnia na dzień, swoboda braku urlopu, braku stałej pensji, braku świadczeń chorobowych- żyć nie umierać.

   Polubienie

   • JS

    Dochodzi do tego „Skomplikowanie prawa, zamiast deregulacji PIS dostał sraczki ”
    Korporację żyją i puchną na deregulacji. Zatruwają środowisko naturalne i okradają społeczeństwo na deregulacji. Wszystko to odbywa się bezkarnie, ponieważ deregulacja oznacza usunięcie praw, które by regulowały korporacyjne działania. To chyba szanowna „osoba prywatna dostała sraczki” (wolnorynkowej).

    Teraz rozumiem dlaczego liberalni demokraci (PO, Nowoczesna, KOD) reprezentujący interesy międzynarodowych banków i globalnych monopoli, wzywają Polaków na barykady przeciwko PiS-owi.

    Brawo PiS!

    Polubienie

   • JS

    „Szaleńcze zadłużanie Polski, czyli spadek ratingów i wiarygodności.”

    Nie muszę nikogo uświadamiać, czyim dziełem są te ratingi. Swiatowa plutokracja używa ratingi w celu manipulowania państwami.

    Polubienie

  • JS

   „Spadek wartości złotego, czyli kosztowny import.”
   ” Połączenie nierentownych kopalń z rentownymi spółkami energetycznymi”

   Świetnie! Polska zalewana jest importowanymi towarami. Górnicy będą mieli pracę w polskich kopalniach, a Polacy będą kupowali polski węgiel.

   Polubienie

   • JS

    Dziękuję za zdjęcie „Światowy Kongres Agencji Ratingowych,” Panie Dariuszu!
    Pozdrawiam!

    Polubienie

   • PRLowiec

    JS ciebie kto tu przysłał ,ze tak agitujesz za PIS . Wierzysz w PIS czorny baranie ? . Taki naiwny jesteś .
    Po prostu Ryży tak zrujnował Polskę ,że parcharnia dała zielone światło dla przeprowadzenia paru zmian , aby udobruchać i skanalizować niezadowolenie społeczne i cała tajemnica .

    Polubienie

   • JS

    Nikt mnie nie przysłał „prlowcu”. Mam wrażenie że jestem tu dłużej od Ciebie i w przeciwieństwie do Ciebie potrafię lepiej ocenić rzeczywistość. A „prlowiec” w Twoim przypadku nie oznacza socjalisty w żadnym razie. Na każdą zmianę przychodzi czas. A to jest moment dla Polski jeszcze nieodpowiedni na jakiekolwiek zmiany. Należy uczciwie ocenić wysiłki PiS-u i wziąć pod uwagę, że PiS to nie jest samodzielnym władcą podejmującym decyzje bez żadnych ograniczeń i nacisków z kraju, czy zagranicy. Takich władców już na świecie nie ma. A więc bezsensowne plucie na PiS nie świadczy zbyt dobrze o jego adwersarzach. Zastrzegam tutaj, że nie jestem bezkrytyczną zwolenniczką PiS-u. Jednak logika mi podpowiada, że ludzie, którzy podsycają publiczne niezadowolenie przeciwko PiS-owi nie działają dla dobra Polaków. Chyba nie muszę przypominać, że na dzień dzisiejszy alternatywą dla PiS-u jest PO, Nowoczesna i KOD, czyli kapitalistyczni neo-liberalni demokraci. A po takim zastrzyku liberalnej demokracji Polska może się już nie poddźwignąć. Opowieści o „czarnym baranie” napisz najlepiej w Świerszczyku. Było kiedyś takie pisemko dla dzieci w PRL-u.
    Socjalistka

    Polubienie

   • JS

    @ prlowiec
    Im więcej się coś powtarza tym prędzej to wchodzi do głowy. A po dokładnym zrozumieniu, to i figlarne uśmiechy znikają z twarzy.

    Repetitio est mater studiorum.

    Polubienie

  • JS

   „Traktowanie przedsiębiorców jak dojne krowy które z założenia na wstępie urzędy widzą jako przestępcę, zamiast partnera do współpracy.”

   Czyli na faszystowskie zaślubiny rządu i wielkiego biznesu się nie zanosi.
   Przedsiębiorcy nigdy nie powinni być partnerami do współpracy dla rządu. Rząd reprezentuje naród i rządzi w imieniu narodu.

   Chwałą niech będzie Słowiańskim Bogom i Chrześcijańskiemu Bogu!
   Po trzykroć „Brawo PiS”!!!

   Polubienie

   • PRLowiec

    Cytuję JS . Jakbym słyszał Republikę lub klan Wildsteinów . Pozazdrościć poczucia humoru :
    Cytat JS
    „Jednak logika mi podpowiada, że ludzie, którzy podsycają publiczne niezadowolenie przeciwko PiS-owi nie działają dla dobra Polaków. Chyba nie muszę przypominać, że na dzień dzisiejszy alternatywą dla PiS-u jest PO, Nowoczesna i KOD, czyli kapitalistyczni neo-liberalni demokraci. A po takim zastrzyku liberalnej demokracji Polska może się już nie poddźwignąć.”

    Polubienie

   • @ JS

    Jakiekolwiek optowanie za PiS, PO, KOD, Nowoczesną, SLD, PSL, Kukiz’15, RN oraz za Kościołem (za Kościołem nie w sensie wiary w Boga tylko za polityką tej instytucji), itp., itd. świadczy o politycznej niewiedzy i niedojrzałości.
    Publiczne wyrażanie poparcia dla którejkolwiek z wymienionych instytucji przynosi Polsce i Polakom szkodę.

    Na stronie WPS jest tak wiele tekstów omawiających ten problem, że nie sposób podać linki do wszystkich tekstów.
    Oto jeden przykładowy:
    Przyczyny współczesnego upadku RP według polityki narodowejhttps://wiernipolsce1.wordpress.com/2014/12/12/przyczyny-wspolczesnego-upadku-rp-wedlug-polityki-narodowej/

    Polubienie

 7. zydozerca

  Ist Trump auch nur eine Marionette von Rothschild und Rockefeller?
  Contra-magazin.com 9. Dezember 2016

  Ein Blick in die Vergangenheit zeigt, dass Donald Trump enge Beziehungen zu David Rockefeller und Baron Edmond de Rothschild pflegte. Ohne sie wäre er heute nicht das, was er ist.
  Von Michael Steiner

  Polubienie

  • Kontakty W.Putina z zydowskim mosadem, czy niemiecko-zydowskim wywiadem rowniez przed jego obieciem wladzy byly na pierwszych stronach zydowskich szmatlawcow I w talmudycznych glowach…

   Na razie, kto nie posiada informacji, to niech przestanie talmudycznie pierd…olic, gdyz jeszcze D.Trump nie jest pelnym prezydentem I jeszcze nie wiadomo czy nim bedzie 20 stycznie 2017 roku…(planowane przez zydo-syjonistow wyslanie „seryjnego samobojce”…)..

   ============================
   jasiek z Toronto

   http://polskawalczaca.com

   Polubienie

  • julius

   Trump has picked a very ‚anti-Russia’ team.

   Gen. James Mattis says that among world threats „in the near term, I think the most dangerous might be Russia.”
   Mattis told The Heritage Foundation: „I would just tell you that as you look at the Russia situation, I think it is much more severe and much more serious than we have acknowledged.”

   Hitler pretended to be friends with Russia, and then invaded Russia.
   (Hitler pretendował do bycia przyjacielem Rosji i następnie zaatakował ją)
   Trump supporters are often very, very naive people.
   (Zwolennicy Trumpa są często bardzo a to bardzo naiwni)
   Trump is part of the Goldman Sachs gang.
   (Trump jest częścią gangu Goldmana)

   Polubienie

 8. PRLowiec

  Nie każdy zna niemiecki . Pozwolę sobie przetłumaczyć :
  Spojrzenie na przeszłość Trumpa pokazuje ,że Trump miał bliskie związki z Rockefellerem i Baron Edmond de Rothschildi i o nie dbał .
  Prawdopodobnie bez tych związków dziś nie miałby tego co ma .

  Polubienie

 9. slawek

  Wstawiam tekst i znika?

  Polubienie

 10. antek.wariat

  żyd astra-rebeliantka porywa tłumy już 9*5
  sami z sobą tumany piszą, sami się oceniają i administrują a co nie po ich myśli masowo banują a raczej banowali bo już niema kogo zbanować

  Rebeliantka
  Astra
  Repsol
  Astra
  Rebeliantka
  Astra
  Repsol
  itd.
  http://rebeliantka.neon24.pl/post/135567,walka-dawida-z-goliatem-w-sadach-jeleniogorskich

  Polubienie

 11. Leonidas

  PŁONIE KUKŁA SOROSA POD CHOINKĄ NA PLACU ZAMKOWYM W WARSZAWIE 08 XII 2016

  Polubienie

 12. zydozerca

  Nie tylko światowa żydowska szumowina wyciera sobie nogi o Słowian – w pierwszej kolejności pozwalają sobie na to służby podporządkowane żydoreżimowi RP – debilne cwele ze straży miejskiej,policji,wymiaru sprawiedliwości,itd.
  Z DEDYKACJĄ DLA PAROBASÓW WOŻĄCYCH DUPY W PATROLACH I OŚMIESZAJĄCYCH SŁUŻBY TOTALNĄ INDOLENCJĄ WYNIKAJĄCĄ Z KU..EWSTWA NA ROZKAZ WŁADZY :
  Czy normalna zwykła ciocia, może dawać jak ta kocia?
  Ależ owszem czemu nie, cioci też należy się
  Ref.Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
  O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz
  Czy normalny facet z bródką, może zostać prostytutką?
  Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się.
  Czy normalny facet z wąsem, może zostać dziś alfonsem?
  Ależ owszem czemu nie, jemu też należy się.

  Polubienie

 13. Pingback: „Zwycięstwo przyjdzie przez Maryję” | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 14. zydozerca

  Polska gnije. A skala absurdów, zaniechań i deprawacji władzy narasta z każdym dniem
  opublikowano: 29 października 2012 Wpolityce.pl
  Janusz Szewczak ,doradca G.Biereckiego od SKOKów
  Powoli przekraczamy progi absurdu i deprawacji władzy, jako państwo coraz dalej odbiegamy od normalności. Poziom spustoszenia i paranoi, nie tylko ekonomicznej i prawnej, zidiocenia, pogardy władzy i jej instytucji dla zwykłego obywatela osiąga już rozmiary katastrofy społecznej.
  Polskie państwo i jego instytucje w tym zwłaszcza policja, straż miejska,samorządy,wymiar sprawiedliwości, ZUS, urzędy skarbowe, służba zdrowia, ministerstwa, PKP …dopuszczają się takich wyczynów i wynaturzeń, że co nieco jeszcze myślącym jeżą się włosy na głowie i cierpnie skóra.
  Opis relacji pomiędzy światem przestępczym, polityką i biznesem może budzić przerażenie. Wynika z niego, że wszelkie instytucje są tylko fasadą, a tak naprawdę rządzi nieformalny układ mafijny. Za nim stoją jeszcze bardziej brudne interesy służb specjalnych -mosadu,bnd,cia,…. Wszyscy razem tworzą przestępcze „grupy trzymające władze” – przykładem jest mafia warszawska & mafia wrocławska pod parasolem bufetowej i żydutkiewicza i ich nadzorców żydowskich czerpiących profity z przekrętów do spółki z politykami-cwelami w rodzaju dudy i jego żeńskiego odpowiednika na czele żydorządu PIS.

  Polubienie

 15. Cytat z tekstu ninyanonimowej:

  „Mamy dzisiaj lechicki, słowiański 7525 rok”

  Kalendarz wg którego obecnie jest rok 7525 nie jest kalendarzem słowiańskim, tym bardziej lechickim, a żydowierczym. Jest to kalendarz bizantyjski. Tę rachubę czasu kolportuje także nadjordańczyk Białczyński.
  Kalendarz ten wymyślił w III w. Sekstus Juliusz Afrykański, rzymski krystowierca urodzony w Jerozolimie. Wyliczył on na podstawie żydobiblii Tanach datę domniemanego biblijnego „stworzenia świata”, od której był liczony w jego kalendarzu czas. Z małymi poprawkami kalendarz ten oficjalnie obowiązywał w Bizancjum od VII wieku do upadku Konstantynopola. Przejęły go żydo-prawosławne cerkwie spoza Bizancjum. W Rosjii obowiązywał do czasów Piotra I. Kalendarz ten nadal jest używany przez małe lokalne cerkwie żydo-prawosławne. Aktualny rok 7525 oznacza w tym kalendarzu, że 7525 lat temu miało miejsce „stworzenie świata” opisane w żydowskiej biblii.
  Co ma wspólnego owo żydowskie „stworzenie świata” z kalendarzem Słowian, a tym bardziej Lechitów doprawdy nie wiem.
  Nazywanie wymysłów żydowierców słowiańskimi czy lechickimi nie służy Słowiańszczyźnie. Nie mamy potrzeby podszywać się pod żydowiercze wymysły i kalendarze.

  Polubienie

 16. Mirka

  I co dalej ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s