Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu i państwa

10363696_341448039340547_3296642278727443159_n

Im niższe masz dochody, tym większe ponosisz koszty funkcjonowania państwa pod żydowskim zarządem.

 

 

Żydo-katolicy, jeśli chcą być wierni nauczaniu Kościoła, a szczególnie nauczaniu świętego JPII (encyklika „Centesimu annus”), muszą oczywiście temu zaprzeczyć.

Polacy pracują w Europie najwięcej. Żydowski reżim IIIRP chwali się wzrostem PKB – niebywały sukces, IIIŻydo-RP „gospodarczym tygrysem Europy”, „w czołówce krajów ze wzrostem”, „jednym z liderów”, „dynamiczny rozwój” – oto tytuły w żydowskich gadzinówkach. I faktycznie PKB/na mieszkańca to ok. 50% – 60% średniej tego wskaźnika dla UE. Jednak zarobki, zasiłki, emerytury, renty Polaków należą do najniższych w Europie, są od trzech do dziesięciu i więcej razy niższe niż w UE – ? – ! -, ale obciążenia podatkowe w stosunku do dochodów u 80% społeczeństwa należą do najwyższych w Europie.

Można nawet wyprowadzić twierdzenie, że:

im niższe masz dochody, tym większe ponosisz koszty funkcjonowania państwa pod żydowskim zarządem.

Syjonistyczna partia PiS w przedwyborczej hucpie rzuciła hasło 500+. (Osobiście uważam, że nawet 1000+ nie byłoby za dużo –  jednak to temat na inną okazję.) Niewątpliwie przysporzyło jej ono popularności – zresztą tylko temu miało służyć. Teraz PiS, jako kolejny żydo-reżimowy rząd, który nie posiada żadnych instrumentów politycznych, ekonomicznych, do realizacji rozwoju gospodarczego, bezczelnie i cynicznie będzie okradał wszystkich, nie wyłączając beneficjentów hasła 500+ na rzecz zabezpieczenia realizacji tego hasła – jak? – przez podwyższanie podatków. Oczywiście wzrost podatków nie dotknie najbogatszych podatników i żydowskich korporacji – dla tej grupy podatników tradycyjnie pojawią się nawet obniżki. Jeśli nie zadba o to miejscowy reżim, to wyręczy go w tym obozowe szefostwo UE, a może i sam Waszyngton, czy Londyn.

 

Dariusz Kosiur

 

__________________________________________________

„A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć” – tak kończył każde swoje przemówienie w rzymskim senacie Katon Starszy, a więc wzorem rzymskiego senatora będę przypominał:

Żydowski reżim trzeba zniszczyć

Różne rządy, ale ten sam żydowski reżim zarządzany przez Tel Awiw, Waszyngton, Brukselę

Listopad 2016, Izrael – wspólne zdjęcie ekip rządowych Izraela i III RP (rząd PiS)

34 Komentarze

Filed under Polityka

34 responses to “Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu i państwa

 1. julius

  PiS wpisuje się wyjątkowo w budowę Nowego Izraela.

  Przede wszystkim, jako katolicy, musimy uznać, że Kościół katolicki jest Nowym Izraelem. W rzeczywistości, Katechizm Kościoła Katolickiego, powołując się na dekret Vaticanum II zatytułowany Ad Gentes, odnosi się do Kościoła w ten sposób, stwierdzając, że Jezus ustanowił Dwunastu Apostołów jako nasiona Nowego Izraela i początku świętej hierarchii(Pkt 877). Podobnie, w swoim pierwszym liście, Święty Piotr definiuje warunki dawniej zarezerwowane dla narodu żydowskiego a teraz odnoszące się do wyznawców Chrystusa, a więc wyraźnie wskazując kościół katolicki jako Nowy Izrael. Jesteś narodem wybranym, królewskim kapłaństwem , narodem świętym odkupionych ludzi (1 Piotra 2: 9). Wyraźnie widać, że tradycyjny katolik dostał do zrozumienia, że ten tytuł, Nowego Izraela należy do Kościoła.

  Całość tutaj
  http://www.dcdave.com/article4/031206.html

  Polubione przez 2 ludzi

 2. Pingback: Żydowski kapitalizm = zalegalizowane okradanie narodu i państwa — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 3. zydozerca

  Szok! Fundacja oszusta i notorycznego fałszerza na zlecenie H. Gronkiewicz-Waltz za 780 tys. zł przeprowadzi audyt warszawskiej reprywatyzacji?
  wpis z dnia 9/12/2016 niewygodne.info
  Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz ogłosiła niedawno, że dokona niezależnego audytu warszawskiej reprywatyzacji. W tym celu ogłosiła przetarg. Najlepszą pod względem ceny ofertę złożyła Fundacja Ochrony Żydowskiego Dziedzictwa Intelektualnego i Gospodarczego „Jekke”, która przez miesiąc ma ocenić czy w ciągu 26 lat reprywatyzacji doszło do nieprawidłowości. Ich cena to 780 tys. zł. Problem w tym, że prezesem Fundacji „Jekke” jest Noah Rosenkranz vel Mariusz K. – znany oszust, notoryczny fałszerz i hochsztapler (sic!).

  Polubione przez 1 osoba

 4. Glitch

  Akurat podatki w Polsce jakoś szczególnie duże nie są. Problemem jest właśnie fakt, że najbiedniejsi tak naprawdę ponoszą największe koszty- tak jak to napisano w artykule. Inna oczywiście kwestia to jak te środki są przez państwo wydawane.
  Potrzebujemy redystrybucji z prawdziwego zdarzenia i odpowiednich wydatków socjalnych. 500 plus to tylko taka atrapa

  Polubione przez 1 osoba

  • To zależy dla kogo nie są duże, bo dla miejscowych żydowskich kapitalistów, zagranicznych korporacji oraz rozmaitych domorosłych prywaciarzy, kombinatorów, dorobkiewiczów(nie mówię tutaj o tych
   uczciwych przedsiębiorcach których niewielu jest)a którzy w wielu przypadkach po prostu kombinują jak nic nie dać ani państwu ani
   pracownikom a jak najwięcej zabrać dla siebie to te podatki nie są żadnym problemem. Problemem są dla tych którzy funkcjonują na
   poziomie minimum egzystencji a nie mają stałego źródła dochodu lub dochód jest za niski i nie mają nikogo za granicą kto mógłby ich
   wspomóc, dla nich to jest hardcore a nie życie a jest takich miliony.

   Polubienie

 5. stycznik

  jak panuje pokój to śmiało idzie ściągać podatki z ludzi.

  Polubienie

 6. Ika

  Bil Gates: Potrzebujemy socjalizmu, żeby uratować świat

  http://yournewswire.com/bill-gates-we-need-socialism-to-save-the-planet/

  Polubienie

 7. maryjanek

  PKB/na mieszkańca to ok. 50% – 60% średniej tego wskaźnika dla UE.

  To jest kłamstwo, to po przyłączeniu Rumuni i xx innych biednych państw.
  To są kłamliwe statystyki że było 25% PKB a jest 50% zresztą co to jest te gówniane PKB nic dokładnie nic dla obywatela.

  A pamiętacie jak na GW pisali jak to Rumuni będą do masowo Polski do pracy przyjeżdżać no i nie przyjechał żaden do nędzy.

  Polubienie

 8. maryjanek

  „Putin pomógł Trumpowi” i inne fake news – w USA trwa walka, podczas której wszystkie chwyty są dozwolone..
  http://ram.neon24.pl/post/135637,oligarchowie-technokraci-przejmuja-internet

  Polubienie

 9. maryjanek

  autor
  Co mnie obchodzi co pokaże reżimowa banderowsko – pejsata tv. Przecież wrogowie Polski sztucznie nas dzielą, by dobrze niewolnik robił i by go skutecznie okradać z jego owoców pracy. To spór ksprzedajnych klanow o nadzór nad niewolnikami w imię intersów usraela.

  A wiec przypomnę naiwnym, co łączy oba klany z Magdalenki.

  – łączy ich razem zasiadanie przy okrągłym stole, razem biesiadowali z Michnikiem, Kaczynskim, Kiszczakiem, Kwaśniewskim w Magdalence,

  – razem współtworzyli rządy: Mazowieckiego, Bieleckiego, Suchockiej, Jerzego Buzka,

  – razem opowiadali się za obecną konstytucją,

  – razem optowali za przynależnością Polski do NATO,

  – razem walczyli o wejście do euro-kołchozu, razem głosowali za zdradzieckim ,,traktatem lizbońskim”,

  – razem głosowali za płaceniem emerytur dla żydów z polskiego ZUS-u z powodu nazizmu niemieckiego oraz sowietyzmu,

  – razem głosowali za ustawą dopuszczającą do tworzenia na terytorium Polski obcych baz wojskowych,

  – razem popierali tzw. ,,pomarańczową rewolucję” na Ukrainie, razem usuwali legalne władze na Ukrainie, razem wspierają organizacje faszystowskie na Ukrainie, które zgłaszają roszczenia terytorialne w stosunku do Polski,
  – razem wyciszają ludobójstwo na narodzie polskim na Wołyniu, razem stoją za spadkobiercami banderyzmu w upadłej Ukrainie,

  – razem w imię interesów światowych mafii korporacyjnych napadli na suwerenne kraje jak; Irak i Afganistan, Libia, Jugosławia, Syria

  – razem byli za oderwaniem terytorium Kosowa – od rdzennych ziem serbskich,

  – razem wyprzedawali majątek narodowy za bezcen obcym,

  – razem tworzyli gigantyczny dług publiczny,

  – razem współtworzyli wielki afery szczególnie za czasów AWS,

  Kto i co ich jeszcze łączy!

  – Łączy ich Piłsudski, jego ideologia socjalistyczna, zamach majowy, Bereza Kartuska, nienawiść do Romana Dmowskiego, Gen. Rozwadowskiego, Zagórskiego!

  – Łączy ich nienawiść do chrześcijańskiej Rosji!

  – Łączy ich służba Waszyngtonowi, TelAvivowi, Berlinowi!

  – Łączy ich służba banksterii światowej i zadłużania Polski u światowej mafii finansowej!

  – Łączy ich podległość loży masońskiej B,nait B,rith!

  – Łączy ich nienawiść do Narodowego Państwa Polskiego. Itd.

  Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

  Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. ,,repolonizują” dla obcych banki, dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.
  Wrzodak Z.

  http://krzysztofjaw.neon24.pl/post/135635,towarzysz-general-idzie-na-wojne-jutro-w-tvp1

  admin parrch-astra z tego krzysia chciała zrobić neon forumowego pożal się boże lidera 🙂

  Polubienie

 10. Grucha

  Coraz więcej tu trolli i zaśmiecania portalu nie wiadomo czym . Jakieś przyklejanki i inne głupoty a coraz mniej wpisów mądrych ludzi jak Jangryko , obudzony i paru innych .

  Polubienie

  • paziem

   Ale pan, ciągle zmieniając nicki i dopisując duperele nie różni się niczym od trolli. Więc radzę się opanować, albo jak nie ma pan lepszych zajęć, to proszę się zając przebieraniem maku, gdyż idą święta i pora na makowiec.

   Polubienie

 11. Grucha

  Wczoraj usrael dokonał kolejnego darowania swojemu kumplowi Izraelowi najnowoczesniejszego uzbrojenia .
  Wiadomo do czego . Szkoda pisać .

  Polubienie

 12. Ewelina Gac

  Opodatkowanie pensji nie jest takie największe. Więcej płacą np. Węgrzy- zawsze zabiera się im 34.5%. Ponadto są jeszcze koszty pracodawcy. Pozdrawiam serdecznie

  Polubienie

 13. 13 grudnia 2016,to 19-nasta rocznica
  podpisania Traktatu Lizbonskiego
  przez L.Kaczynskiego. Swoim podpisem ow osobnik pozbawil Polske suwerennosci.Osobnik ten,moim zdanim byl najbardziej destrukcyjny
  ze wszystkich prezydentow po 1989r, dla Polski,i etnicznych Polakow Slowian

  Polubienie

 14. konik

  Zachęcamy do obejrzenia listopadowej konferencji w Poznaniu pt. „STOP kłamstwom nt. Syrii” która odbyła się przy współorganizacji wielkopolskiej ZMIANY, a głównym gościem był Wiceprzewodniczący ZMIANY, dr Nabil Malazi.
  .. https://pl-pl.facebook.com/partia.zmiana/posts/619231531602018

  Stop kłamstwom na temat Syrii.
  Opublikowany 9 gru 2016
  Konferencja z Poznania (szczegółowy opis wkrótce)

  Polubienie

 15. konik

  LIST OTWARTY DO PRZYJACIÓŁ Z LEWICY

  11 grudnia 2016
  Ostatnie lata, a nawet dziesięciolecia, znamionuje głęboki, kto wie, czy nie najpoważniejszy w jej historii, kryzys polskiej lewicy. Jest to zjawisko na skalę niespotykaną w krajach europejskich, posiadające być może pewną analogię wyłącznie na Węgrzech. Jego źródła są wielorakie, przy czym wszystkie one mają wybitnie strukturalny, systemowy charakter. Próbując je w jakimś stopniu uszeregować, wspomnieć należy o:

  1) zjawisku dyskredytacji postkomunistów poprzez ich kooptację do systemu wyzysku tworzonego w ramach neoliberalnej transformacji systemowej;

  2) przegranej walkowerem walce o historię – pamięć o dokonaniach cywilizacyjnych powojennej epoki demokracji ludowej w krajach Europy Środkowej

  3) ….

  Czytaj… http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2016/12/11/list-otwarty-do-przyjaciol-z-lewicy/

  Polubienie

  • konik

   Ten, pisany z więzienia, list Pana Mateusza Piskorskiego jest świadectwem naszych dziwnych czasów. Dziś, 13 grudnia, w Polsce odbędą się przeróżne demonstracje w obronie przeróżnych wartości.

   Będą to sceny żywcem wyjęte z filmu Andrzeja Munka ,,Zezowate szczęście” Kto pamięta Kobielę wziętego najpierw za Żyda, a za chwilę pobitego przez policję za udział w antysemickiej demonstracji – ten wie o czym mowa.

   Będą więc prawica i lewica, będą chorągiewki, banery i transparenty, będą przemówienia, wyzwiska i przepychanki z policją, a później wszystkie te polskie Piszczyki rozejdą się do domów i przy wódeczce ….

   […]Jedynym pozytywem tej sytuacji jest to, że – nieświadoma tego faktu – władza hoduje nowego polskiego bohatera, tym razem nie z narodowej mitologii tylko prawdziwego, prosto z więzienia.[…]

   http://mateuszpiskorski.blog.onet.pl/2016/12/11/list-otwarty-do-przyjaciol-z-lewicy/comment-page-1/#comment-3313

   Polubienie

 16. konik

  Wczoraj w Tallinie, przed budynkiem polskiej ambasady, odbyła się demonstracja Estończyków, na rzecz uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Dziękujemy za solidarność estońskim braciom!

  Fotki tu https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/pcb.619204298271408/619202351604936/?type=3&theater

  Polubienie

 17. konik

  Warto dodać że twórcami były te same siły które siły które stworzyły opozycję w Jugosławii, zorganizowały Majdan, tworzyły terrorystyczną „opozycję” w Iraku, Libii, Syrii, Wenezueli, Brazylii, nieskutecznie próbowali tego samego na Białorusi, w Rosji, w Iranie, w Chinach…

  Polska została zaatakowana jako pierwsza bo KK został zdobyty przez te siły i wcisnęli do Watykanu swojego człowieka JPII (po trupie poprzednika który bardzo szybko umarł).

  Te wszystkie zbrodnie to jedna ręka globalnej mafii jednej powszechnie znienawidzonej „społeczności międzynarodowej” ta nazwa do nich pasuje bo mają w kieszeniach po kilka paszportów i są jednocześnie obywatelami wielu krajów a prawie nigdy nie są tymi którymi w istocie są.

  Ot taka strategia maskowania, zmylenia swoich ofiar czyli gojów tego świata. Kłamstwo dla nich to fundament ich kultury wywodzącej się z ich religii.

  Dzisiaj obserwując ich media jak opisują rzeczywistość w Jugosławii, na Ukrainie, w Iraku, Libii, Syrii, .. i stan wojenny…
  widać gołym okiem…

  Kłamstwa kłamstwa kłamstwa…

  Patrząc wstecz w czasy I i II wojny światowej, czytając te same media i ich przekazy wcześniejsze (np Radio Wolna Europa) i współczesne opisy tamtych wydarzeń… możemy śmiało powiedzieć kłamstwa kłamstwa kłamstwa.

  Czy można demokrację zbudować na kłamstwach ?

  Nie można.
  To co oni budują nieustannie krzycząc o demokracji i prawach człowieka ?
  Budują globalną dyktaturę mafii którą stworzyli.

  Oscar

  http://czeczetkowicz.neon24.pl/post/135651,torcy-solidarnosci-to-antypolskie-gnidy#comment_1351316

  Polubienie

 18. konik

  GLADIO, fałszywa flaga i sposób działania w praktyce

  Zapraszam na świetny wykład Ole Dammegarda, który się odbył w Pradze w Czechach w dn. 22-24 lipca 2016 pt. „Od Iluzji do rzeczywistości” zorganizowanej by wręczyć wybranym prelegentom Pokojową Nagrodę Pragi. Ole oczywiście był jednym z nominowanych.

  Poruszane tematy, które znajdziecie w prelekcji:

  * Historia i inspiracje Ole
  * Operacja GLADIO
  * Fałszywa flaga; historia oraz kto i dlaczego to kontynuuje
  * Analiza poszczególnych zamachów: Orlando, Charlie Hebdo, Bataclan, Nicea i inne.

  Więcej o konferencji znajdziecie tu;

  Konferencja Prague Peace Price 2016. Vol. 1 23-24.07.2016 r.
  https://ripsonar.wordpress.com/2016/08/07/konferencja-prague-peace-price-2016-vol-1-23-24-07-2016-r/

  UWAGA: Pierwsze 28 min jest niestety bez obrazu za co bardzo ubolewam, jednak reszta wykładu już jest w komplecie.

  Polubienie

 19. slawek

  Samotna walka Noworosji

  Recenzja: Paweł Gubariew, Żagiew Noworosji, Wydawnictwo „Piter”, Sankt-Petersburg 2016, 414 ss.

  Jako głównego wroga P. Gubariew postrzega system kapitalistyczny, który uważa za antychrześcijański. W charakterze alternatywy dla niego przedstawia ideę prawosławnego socjalizmu. Dlaczego prawosławnego? Tu odpowiedź jest prosta: „A jaki ma być? Przecież nie buddyjski i nie muzułmański, bo Ruscy to ludzie prawosławnej wiary i kultury”. Według Gubariewa zniszczona musi zostać oligarchia – jako „element przestępczy” i „nasz śmiertelny wróg”. Zawłaszczony przez oligarchów majątek powinien być zwrócony ludowi, ponieważ był „wypracowany przez ludzi radzieckich”. Nie oznacza to jednak całkowitego odrzucenia przez noworosyjskiego wizjonera prywatnej własności środków produkcji – zwłaszcza w wymiarze drobnej i średniej przedsiębiorczości. Gospodarka powinna być wielosektorowa, strategiczne gałęzie gospodarki muszą jednak pozostawać w ręku państwa…

  Czytaj.. http://geopolityka.org/recenzje/jacek-c-kaminski-samotna-walka-noworosji

  Polubienie

 20. zydozerca

  paweł adamowicz – prezydent Gdańska od 18 lat = mafia trójmiejska
  rafał dutkiewicz – prezydent Wrocławia od 14 lat=mafia wrocławska
  bufetowa – prezydent Warszawy od 10 lat-mafia warszawska,wołom.-pruszk.
  = mafia żydowska z udziałem polityków,kleru,sitwy prawniczej i specsłużb z PL,Niemiec, Izraela,,Rosji,itd.

  Polubienie

 21. slawek

  Stan Wojenny 13 Grudnia Sztorm 68 Dziekujemy

  Sztorm68

  Dziekujemy tym wszystkim ktorzy popieraja decyzje o wprowadzeniu stanu wojennego, naszemu Generalowi i tym ktorzy w czasie tamtych dni z poswieceniem dbali o lad i porzadek. Jak dzis juz wiadomo za pieniadze z imperium dobra i rfn solidarnosc i klerofaszysci w sojuszu z anarchistami i syjonistami sprzedali nasz kraj. Pseudonarodowcy sie ciesza, moga w koncu realizowac swoje marzenia o myciu kibli w MC na zachodzie i moga nacieszyc oczy paradami rownosci 🙂 Utwor nie gloryfikuje komunizmu, nikt nie zabroni nam kochac swojej ludowej Ojczyzny. Nigdy bysmy jej nie sprzedali watykanowi ani zachodowi. Chwala naszemu Generalowi, niech zyje Polska Rzeczpospolita Ludowa.

  Polubienie

 22. slawek

  Dzisiejszej nocy mieszkańcy Aleppo świętują wyzwolenie. Według źródeł syryjskich, co potwierdzają także inne źródła, dzisiaj wieczorem terroryści opuszczają swoje pozycje. Do Syrii wróciło ponad 99% terytorium okupowanego miasta. Od roku 2011 siły wspierane zza granicy rozpętały w tym kraju zbrojną rebelię, która pochłonęła ponad 200 tys. ofiar.

  https://pl-pl.facebook.com/Zjednoczenie.Patriotyczno.Robotnicze/posts/620212764833411

  Polubione przez 1 osoba

 23. jasna

  W Cedyni zdekomunizowano ulicę Obrońców Stalingradu, innymi słowy ludzie, którzy bronili Stalingradu byli zbrodniarzami i mylili się w swojej ocenie wydarzeń historycznych. Powinni dać wygrać Hitlerowi i się poddać aby nie szerzyć komunizmu! Pytanie dlaczego IPN jeszcze nie promuje ulicy Obrońców Berlina? Przecież Niemcy tak mężnie bronili miasta..

  http://szczecin.onet.pl/dekomunizacja-cedyni-zmiany-nazw-ulic/lk5xw82

  Polubione przez 1 osoba

 24. slawek

  —-13 -trzynastego

  ———WYBACZAM i proszę o WYBACZENIE ——-

  —WYBACZAM WSZYSTKIM POLAKOM i wybaczam sobie , za to ,że w latch OSIEMDZIESIĄTYCH XX w -daliśmy się zwieść ! ŚWIATOWEMU SYJONIZMOWI i PRZYCZYNILIŚMY się do CAŁKOWITEGO UPADKU naszej Ojczyzny Polski .

  WYBACZAM : Polakom z SB , PZPR , wybaczam Polakom TW , wybaczam Polakom z Solidarności , Polakom z MO po prostu WSZYSTKIM Polakom , włącznie z sobą . Nie rozumieliśmy , nie wiedzieliśmy , nie znaliśmy planów SYNAGOGI SZATANA . NIE ROZUMIELIŚMY ! że jesteśmy tylko pionkami w grze.

  NIE WYBACZĘ KATOLKOM , którzy mają dzisiaj wiedzę O !! NIKCZEMNEJ roli KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO w historii Polski , którzy pomimo wiedzy ,że to kośiół BYŁ PASEM TRANSMISYJNYM dla przemian w 1989r , NADAL KRZYŻUJĄ Polskę przy pomocy WATYKAŃSKIEJ SYNAGOGI SZATANA . —–krzyż ZAMORDOWAŁ ORŁA

  ——————————-tylko pod krzyżem , tylko pod tym znakiem

  ——————————żyd pozostaje żydem , Polak ŻEBRAKIEM

  ——————————————————————————————————
  13 dzień nie został wybrany przypadkiem ! . WSZYSTKIE ! przełomowe , nieszczęśliwe przemiany dla świata właśnie zapoczątkowane były 13.

  http://www.eioba.pl/a/46qe/numerologia-okultystyczna-illuminati

  http://ninanonimowa.neon24.pl/post/135655,13-trzynastego

  Polubienie

 25. antek.wariat

  Filmy o „rosyjskich nalotach”, „zabójstwach” i innych inscenizowanych wydarzeniach w Aleppo były kręcone przez specjalne grupy telewizyjne – oznajmił rzecznik Ministerstwa Obrony generał major Igor Konaszenkow.

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201612134420422-Konaszenkow-Syria-inscenizacja-rosyjskich-nalotow/

  Mendia tzw. zachodnie wyją i wiją się, kombinują jakby tu dokopać Assadowi i Putinowi za wyzwolenie Aleppo, pan każe, sługa musi.
  Łgarstwo w żywe oczy:
  FakeNews: Libański dziennikarz DimaSadek wykorzystuje zdjęcie z Pakistanu i sprzedaje go jako ze wschodniego Aleppo.

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/135640,co-sie-dzieje-na-ukrainie-i-w-syrii-13-12-2016#comment_1351352

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.