Zawodowi Polacy o Rosji

maxresdefaultPolityczne kukiełki Międzynarodowego Żyda i jego powszechne na Zachodzie media prześcigają się w opluwaniu Rosji. Żydowski reżim IIIRP idzie jeszcze jeszcze dalej. Poprzez swoją agenturę zawodowych Polaków usiłuje wzbudzić niechęć Rosjan do Polski i Polaków.

 

Wzywający do zbrodni na Bliskim Wschodzie, w Syrii, …, ale pokojowy noblista, prezydent USA, B.Obama oświadczył, że Waszyngton podejmie działania przeciwko Rosji w związku z „ingerencją” w proces wyborów.

W kwietniu tego roku prezydent Obama wysł do Syrii 250 dodatkowych (!!) komandosów bez wymaganej zgody Kongresu.

Komandosi prowadzili działania zbrojne na terytorium suwerennego kraju bez zgody jego rządu oraz – co oczywiste – bez sankcji Rady Bezpieczeństwa ONZ! Ilustruje to jak głęboko i w którym miejscu Miedzynarodowy Żyd eksportujący demokrację ma prawo międzynarodowe, na które tak chętnie i często powołują się przy innych okazjach jego polityczne kukiełki.

Unia Europejska wezwała Rosję do zakończenia praktyki włączania organizacji pozarządowych na listę „zagranicznych agentów” – głosi oświadczenie przedstawiciela szefowej dyplomacji Unii Europejskiej F.Mogherini.

Dokument został opublikowany po decyzji Sądu Zamoskworecznego Moskwy o odmowie wyłączenia z tego rejestru międzynarodowego stowarzyszenia obrony praw człowieka „Memoriał”, kierowanego przez antyrosyjskiego Żyda, Arsienija Roginskiego.

W ubiegłym tygodniu żydo-reżimowi liderzy Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Kanady i USA wezwali Rosję i Iran do wywarcia nacisku na Syrię w związku z sytuacją w Aleppo.

Żydowskie media pełne są tytułów o rosyjskiej zbrodni na syryjskich cywilach w Aleppo, ponieważ rosyjska operacja lotnicza wspierająca lądową ofensywę wojsk syryjskich sprawia, że podopieczni Zachodu tracą grunt pod nogami. Wywołuje to nerwowe, paranoiczne reakcje Departamentu Stanu. Oto po publicznej egzekucji 12 letniego (!!) chłopca, któremu bojownicy wspieranego przez Waszyngton Frontu an Nusra obcięli głowę „za współpracę z reżimem Asada”, przedstawiciel Departamentu Stanu oświadczył, że: „…chłopcu obcięto głowę przez pomyłkę!”, „… był to jedyny przypadek!”. Wezwano także, by sprawców tej zbrodni spróbować zrozumieć i… wybaczyć!

Oto żydowski, syjonistyczny Zachód, oto żydo-chrześcijańska cywilizacja Zachodu, w którą wtopiono Polskę 1000 lat temu. Nie zapominajmy, że do integracji z Zachodem wydatnie przysłużył się żydo-chrześcijański Kościół w Polsce z jego świętym JPII.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

11 Komentarzy

Filed under Polityka

11 responses to “Zawodowi Polacy o Rosji

 1. Pingback: Zawodowi Polacy o Rosji — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 2. andrzej

  Im bardziej staje się beznadziejna sytuacja Międzynarodowego Żyda i jego kukiełek, tym bardziej nasilają opluwanie Rosji, jako głównego sprawcę ich przegranej.
  Nic im to już nie pomoże, gdyż sytuacja w Syrii jest już przesądzona i tylko patrzeć, jak coraz to nowe informacje będą napływać o zbrodniach różnej maści bandytów na żołdzie syjonizmu.
  I tym razem MŻ prawdopodobnie uniknie kary za ludobójstwo i zniszczenia w Syrii, jak to miało miejsce po II wś, kiedy to dla zatarcia złego wrażenia u gojów powieszono kilka nic nie znaczących kukiełek, a sponsorom nawet przysłowiowy włos z głowy nie spadł.
  A w Polsce w rekolekcyjnym amoku do szopki w knesejmie owce pokornie słuchają – żadnej prawdy! Tylko te objawione!

  Polubione przez 1 osoba

 3. paziem

  W ręce wyzwalającej Aleppo Armiii Syryjskiej wpadły dokumenty i nagrania ilustrujące i ujawniające ludobójczy charakter bojowników ISIL, wspieranych przez Zachód.

  A jak wieść niesie w ciężarówkach opuszczających kocioł w Aleppo, które( pod nadzorem syryjsko-rosyjskim) wywożą rzekomo bojowników ISIL –
  większość stanowią najemnicy z prywatnych, amerykańskich firm wojskowych.

  Wszystkie te fakty dają prezydentowi Asadowi, ale głównie Rosji potężne argumenty w „dialogu” z tzw. „zachodnimi demokracjami”. Stąd ten skowyt bezradnych i wsiekłych zachodnich mediów będących skundloną i amoralną tubą syjonistów i anglosaskich ludobójców.

  Polubione przez 1 osoba

 4. slawek

  Bardzo dobry materiał filmowy.
  Film pokazuje bardzo uczciwie jaki był proces rozumowania i motywy działania większości solidaruchów.

  To klasyczny przykład pożytecznego idioty który nie rozumiał co się naprawdę dzieje i który z całego serca i uczciwie popierał ruch zdrady narodowej sterowanej przez globalnych bandytów (tego oczywiście nie wiedział, nie rozumiał).
  Pełnił dla globalnych bandytów dokładnie taką samą rolę jak islamiści na bliskim wschodzie którzy też szczerze wierzą że walczą o islam o Allacha by żyć w zgodzie z wiarą Allacha podczas gdy naprawdę walczą o interesy globalnych bandytów. (Podobnie jest z Banderowcami i innymi pożytecznymi dla globalnych bandytów idiotami).
  .
  Film pokazuje jak zachodnia propaganda uczesała malutki rozumek tego niewykształconego robotnika.
  I tacy jak on rozwalali z zapałem Polską gospodarkę.

  Na tytułowe pytanie wolność czy zdrada odpowiedź jest złożona
  Chcieli wolności ale walczyli w interesach globalnych bandytów którzy wcale nie byli zainteresowani daniem Polakom jakiejś wolności a wręcz przeciwnie.

  Czy zdrada ? Zdrada to działanie świadome w złej wierze.

  W przypadku pożytecznych idiotów nie może być mowy o zdradzie a tylko o naiwności i głupocie.
  W przypadku V kolumny żydowskie już można mówić o zdradzie bo oni działali w interesie globalnego żydostwa które jest jednocześnie globalnym bandyto i działali świadomie wbrew interesom narodowym Polaków . Jeżeli działali jako obywatele Polscy, to dokonywali zdrady Polskich interesów narodowych (na rzecz żydowskich interesów narodowych).

  Jak wiemy Solidarność była w istocie sterowana przez V kolumnę żydowską (Michniki, Kuronie, Geremki, Mazowiecki….wielu wielu innych)
  I to nie była tajemnica, pożyteczni idioci wszyscy to wiedzieli i klaskali ile sił w robotniczych rękach.
  A do tego guru KK czyli JPII również żyd współpracujący z Reganem i jego służbami. A JP II sterował na zasadzie hierarchii (dyktatury) wszystkimi biskupami a ci na tej samej zasadzie wszystkimi ambonami.

  Można powiedzieć że pożyteczni idioci byli bez szans na zrozumienie co się dzieje.

  Dzisiaj jedna k z perspektywy lat i nowych doświadczeń (prywatyzacje, jawne zdrady interesów narodowych) wypadało by żeby pożyteczni idioci w końcu zrozumieli co wywalczyli narodowi Polskiemu. (status żydowskiej kolonii).

  Mam cichą nadzieję że większość już rozumie.
  Człowieczek na filmie dalej nie rozumie (ale korzysta pełnymi garściami z „wolności” jako zasłużony bojownik (zasłużony dla globalnych bandytów nie dla Polski).
  Globalni bandyci takich wynagradzają, utwierdzając ich uczesane rozumiki „że się opłacało”.

  Oscar 17.12.2016 12:12:54
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135722,ryszard-majdzik-stan-wojenny-i-lata-80-prl#comment_1352027

  Polubione przez 1 osoba

 5. zydozerca

  OPUBLIKOWANO STYCZEŃ 21, 2016 PRZEZ ADRO203
  WolnaPolska.pl

  Jak ludzie Sorosa stworzyli pierwszy KOD
  /ruch obywatelski akcja demokratyczna /
  ROAD -żydowskie ugrupowanie dywersantów zostało założone 16 lipca 1990 m.in. przez Zbigniewa Bujaka i Władysława Frasyniuka w odpowiedzi na powstanie Porozumienia Centrum. Wśród przywódców partii byli także Adam Michnik, Jan Lityński, Henryk Wujec i Zofia Kuratowska[1], zaś ponadto przystąpili do niej m.in. Jacek Kuroń, Barbara Labuda, Bronisław Geremek, Marek Edelman,Aleksander Smolar,Stefan Bratkowski,Janusz Onyszkiewicz,Andrzej Celiński,Iwona Śledzińska-Katarasińska,Maja Komorowska,Grzegorz Lindenberg,Szymon Gutkowski,21-letni Mateusz Kijowski,Kamila Gasiuk,Jan Bazyl Lipszyc,Adam Szejnfeld,…
  W wyborach prezydenckich w 1990 popierał kandydaturę Tadeusza Mazowieckiego[2]. W maju 1991 wszedł w skład Unii Demokratycznej[3] (przeciw zjednoczeniu protestowali m.in. Zbigniew Bujak, Adam Michnik i Andrzej Celiński[4]). Grupa skupiona wokół Zbigniewa Bujaka 20 kwietnia 1991 powołała nowe stronnictwo pod nazwą Ruch Demokratyczno-Społeczny o socjaldemokratycznym charakterze.
  Katarzyna Chimiak w swojej książce „ROAD. Polityka czasu przełomu” twierdzi, że w 1990 roku amerykański fundusz National Endowment for Democracy przekazał Komitetom Obywatelskim „Solidarności” sporą sumę. Chodzi o 700 tys dolarów:
  National Endowment of Democracy to fundusz, który razem z Instytutem Otwartego Społeczeństwa Sorosa sfinansował rewolucję na ukraińskim Majdanie a wcześniej mocno wspierał tzw. Pomarańczową Rewolucję.

  Polubione przez 1 osoba

 6. zydozerca

  Układ Wrocławski” rozpracowany, iap.pl
  Przed rokiem informowaliśmy też o zawiadomieniu, jakie złożył w prokuraturze Jerzy Woźniak, w środowisku przestępczym znany jako „Vegas”, właściciel firmy transportowej „Jurex”, przedsiębiorstwa, którego prezesem była jeszcze niedawno córka Władysława Frasyniuka – Dominika. Woźniak – były zięć Frasyniuka – w lipcu ubiegłego roku zgłosił się do prokuratury i złożył zeznania dotyczące przemytu i korupcji we wrocławskich urzędach celnych. Był jednym z tych przedsiębiorców, którzy organizowali transporty tirów z towarem przez punkty graniczne obsługiwane przez „życzliwych” pracowników instytucji celnych. W swoich zeznaniach stwierdził, że cały proceder nie byłby możliwy bez udziału jego teścia. Jak ujawnił, zeznając przed funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Woźniak, którego firma podobnie jak „Fracht” Frasyniuka zajmuje się usługami spedycyjnymi – wprowadził do Polski co najmniej kilkanaście transportów tirów z towarem, który nie tylko nie został nigdy oclony, ale również nie trafił do kraju przeznaczenia, np. Litwy. Po przekroczeniu granicy produkty, m.in. nieoclone lub oclone po zaniżonych stawkach swetry i bieliznę, przepakowywano, a towar trafiał do polskich odbiorców np. z Jarmarku Europa na Stadionie Dziesięciolecia.
  Cztery tysiące dolarów – tyle wynosiła średnia łapówka, jaką dolnośląscy celnicy i wrocławscy pracownicy instytucji celnych przyjmowali w latach 90. za wpuszczenie do Polski tirów z nieoclonym towarem. Więcej kosztowało włamanie na centralny serwer ewidencji tranzytów i wykasowanie informacji o jednym z „lewych” transportów. Na taką „życzliwość” mogli jednak liczyć głównie spedytorzy powiązani z wrocławskimi prominentami świata polityki. Równo rok temu „Nasz Dziennik” ujawnił informacje o całym procederze, a Prokuratura Apelacyjna w Szczecinie wszczęła śledztwo. W efekcie zatrzymano dziewięć osób, pięć z nich jest czasowo aresztowanych. Prokuratura nie wyklucza kolejnych zatrzymań, a całe śledztwo niebawem trafi do specjalnego Biura ds. Przestępczości Zorganizowanej. Zdaniem szczecińskich śledczych, działalność tzw. Układu Wrocławskiego jest groźniejsza niż mafii paliwowej.

  Polubione przez 1 osoba

 7. paziem

  Małpy z Polski

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s