Zabawna audycja nt. „żydowskiego lobby polityczneg w Polsce „.

zydzi

Żydowskie lobby polityczne w Polsce” to głośna książka Mariana Miszalskiego, dziennikarza i publicysty z Łodzi, który na początku grudnia 2016 r. wygłosił wykład o tej samej nazwie. Wśród uczestników spotkania byli również pracownicy „Gazety Wyborczej”, którzy następnego dnia opublikowali artykuł pt. „KOD to żydowskie lobby. Spotkanie współorganizowane przez biuro Piotra Glińskiego”.

 

Nasz komentarz:

Zabawne w tej audycji jest to. że współorganizatorem jest biuro poselskie Piotra Glińskiego, byłego członka KOR – organizacji, która zapisała się w najnowszej historii Polski jako kwintesencja ” żydowskiego lobby politycznego”. W chwili obecnej pan wicepremier Piotr Gliński, jako członek rządu PiS i chyba już obecnie także członek partii PiS, to przecież nikt inny, jak reprezentant najbardziej prosyjonistycznego lobby żydowskiego w Polsce, jakim jest partia PiS.

PZ

Reklamy

14 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

14 responses to “Zabawna audycja nt. „żydowskiego lobby polityczneg w Polsce „.

 1. jasna

  W kraju, w którym żyją grupy ludzi, których nie stać na jedzenie – manifestacje współsprawców tego stanu rzeczy występujących w obronie dziennikarskiego sejmowego stoliczka – są czymś między surrealizmem a bezczelnością.

  dalej–> http://chart.neon24.pl/post/135773,inna-polska

  Polubienie

 2. O patriocie, prof. P.Glińskim

  „W stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.” http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/1,35750,19241281,minister-z-czarnym-pasem.html

  Polubione przez 1 osoba

 3. slawek

  Jarosław Kaczyński w Kijowie pozdrawia Banderowców z OUN-UPA!

  Polubienie

 4. Kalikst

  Mikołaj Rajzer – Komentarz do sytuacji pod Sejmem

  Polubienie

 5. Pimpuś

  Ten dezinformator mędzi o tym, że w XVI wiecznej Polsce było 2 miliony żydów !!, gdy populację Polski ocenia się na około 11 milionów ludzi. Próbuje udowodnić, że żydzi są od początku powstania chrześcijańskiej zarazy pełnoprawnymi obywatelami na ziemiach polski. To tak jak by powiedzieć , że pingwiny w Warszawskim ZOO są tak powszechne na rynku warszawskim jak gołębie !!! Za wszelką cenę starają się syjoniści wmówić przygłupawemu szabasgojowi, że są częścią społeczeństwa polskiego od XII wieku. To ma znaczyć ,że syjonista to swój, kanalia ale swój jak czarna owca w rodzinie parszywa ale swoja !!!!

  Polubione przez 1 osoba

 6. Szczur

  Dla mnie to szkoda na to nerwów .W tym szambie już do końca świata jedni będą za PIS inni za PO , KOD , nowoczesną czy innym syfilisem i tak aż do usranej śmierci .
  Za 3 lata żydki dopuszczą Petru do władzy i tak w kółko macieju głupi goj będzie rypany w tyłek aż do końca swoich dni .

  Polubienie

 7. tą drogą informuję Pana, że najprawdopodobniej zostałem zablokowany na Neonie – bez podania przyczyny i bez jakiejkolwiek odpowiedzi administracji na moje wielokrotne zapytania o przyczynę braku możliwości zalogowania.

  Andrzej Tokarski

  Polubienie

  • Jeśli nie jest to techniczna usterka, to przyznam, iż jestem zdziwiony takim działaniem neonowej administracji. Zwłaszcza, że publikują tam zdeklarowani apologeci PiS.

   Polubienie

   • Wysłałem kilkukrotne grzeczne i bez formułowania pretensji zapytanie o przyczynę połączone z prośbą o usunięcie usterki. Nie dostałem ŻADNEJ odpowiedzi na którykolwiek z maili – więc prawdopodobnie postanowiono cichcem spuścić mnie po brzytwie. Zabawne, że bezpośrednią przyczyną wydaje się być tekst o bolszewickich hordach – wygląda to zupełnie jak w tym starym ale wiecznie jarym przysłowiu o stole i nożycach.
    A że kiedyś zlustrowałem sobie na własny użytek niektórych prominentnych bywalców portalu – i dałem o tym do zrozumienia….można powiedzieć, że to była kwestia czasu. Byłem tylko ciekaw w jakiej formie.

    Oczywiście napisałem do Pana NIE z intencją prośby o interwencję – tylko, żeby gdzieś został ślad po zdarzeniu i być może dotarł do innych użytkowników – np Kuli Lisa – bo nie mam prywatnych kontaktów. Na okoliczność intronizacji podał Pan ten namiar – stąd ta moja wizyta i ten wpis.

    Z samym Neonem oczywiście pożegnam się osobno korzystając z innych portali.

    Polubienie

   • Oczywiście rozumiem. Zresztą nie mam żadnych możliwości interweniowania mimo, że znamy się z właścicielem portalu.
    Mnie zablokowano w podobny sposób jak Pana. Po 5, czy 6, miesiącach przypadkowo odkryłem, że blokada się skończyła.

    Nie sądzę, żeby Pana tekst o „bolszewickich hordach” był powodem blokady. Gdyby tak było, to żaden mój tekst nie pojawiłby się na Neonie. Prędzej może mieć to związek ze wspomnianą przez Pana prywatną lustracją.
    Nie sądzę też, żeby cała sprawa godna była osobnego tekstu z Pana strony – ich to nie rusza. Ich rusza jedynie słabnąca poczytność, która ma także wymiar finansowy – i to był jedyny powód odblokowania mnie i Stanislava.

    Polubienie

 8. Nie ma tym nic zabawnego, to jest tylko powolne i kontrolowane ujawnianie prawdy przeważnie przemieszanej z kłamstwem w odpowiedniej dawce i w odpowiednim momencie przed społeczeństwem. Chodzi tu o postawienie społeczeństwa przed faktem dokonanym i przyzwyczajenie do tego kto rzeczywiście nim rządzi. Żaba została już prawie ugotowana, jeszcze tylko kilka może kilkanaście stopni Celsjusza do temperatury wrzenia…

  Polubione przez 1 osoba

 9. konik

  napierd…ony Stonoga dzwoni do ABW 🙂

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s