Żydo-reżim szykuje nam uliczne zapasy?

Chleba coraz mniej i żydowski reżim nic tu nie zdziała – i nie może, i nie chce. Ale igrzyska może nam urządzić. Przynajmniej ma taki cel, chce skupić uwagę Polaków na zaaranżowanym towarzyskim sporze między żydowską, syjonistyczną partią władzy (teraz to PiS) a żydowską, syjonistyczną partią lub partiami opozycji (teraz to PO, KOD, Nowoczesna, itp.). A im więcej Polaków da się zwieść i zaangażować w tę bandycką gierkę, tym mniejsza będzie polska opozycja względem żydowskiego reżimu i żydowskiego kapitalizmu.

Poza tym lepiej doprowadzić do kontrolowanych starć ulicznych, niż czekać na naturalną reakcję społeczną przeciw żydowskiemu reżimowi.

Jest w 100% pewne, że rządy PiS zostawią Polskę i Polaków w jeszcze gorszej sytuacji politycznej i ekonomicznej niż rządy PO. Oczywiste jest także, że żaden rząd IIIRP nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi i nie robi niczego w kierunku ich odzyskania, żeby mieć wpływ na ekonomię kraju. Wszelkie decyzje zapadają poza granicami IIIRP (Waszyngton, Londyn, Bruksela, Tel Awiw).

Perfidia żydowskiego reżimu – żydowskiej władzy i żydowskiej opozycji – polega na tym, iż doskonale zdaje on sobie sprawę, że sytuacja ekonomiczna Polaków będzie ulegała stałemu pogarszaniu i że nie da się wykluczyć spontanicznej reakcji społeczeństwa – nie daj Boże organizującego się oddolnie, a więc z polskimi ośrodkami kierowniczymi poza żydowską kontrolą. Więc lepiej uprzedzić taką reakcję przez jej sprowokowanie i brutalnie stłumić, i może przy okazji wyeliminować także wszelką opozycyjną publicystykę i publicystów (od lutego każdy telefon komórkowy będzie przypisany do osoby – podsłuch nie wykluczony).

W sytuacji, gdy USA mogą wycofać się z Europy (zapowiedzi prezydenta elekta), gdy rozpad UE jest tylko kwestią czasu, żydowski reżim chce sobie zapewnić władzę w IIIRP i reprezentować ją przed rozdającymi karty w nowym politycznym rozdaniu – a rozdającymi mogą być Rosja i Niemcy.

Nieświadomi politycznie Polacy, którzy dadzą się uwieść żydowskim gierkom znów poczują się przegrani, jak w 1980r. i w 1989r. Niebawem okaże się, że żydo-katolicki patriotyzm a la PiS jest guzik wart. I co dalej?
Za jakim nowym żydowskim tworem będą wtedy optować żydo-katoliccy akolici PiS i PO?
Ile jeszcze lat chcą repetować w tej samej klasie, powtarzać ten sam materiał i ciągle nie znajdować prawidłowych odpowiedzi? Diabeł w ornat przebrany, nawet gdy na Piotrowym stolcu zasiądzie nigdy dobrze nie podpowie.

 

Jest w tej akcji żydowskiego reżimu zmierzającej do wywołania ulicznych starć także pewien element humorystyczny. Oto bowiem żydo-katolickie mohery IIIRP – bo i PiS i PO przy krzyżu stoją – złapią się za łby za aprobatą Kościoła, wszak błogosławił i jednym i drugim i „niepodległej”, „demokratycznej” IIIRP w zachodnich strukturach.

Żydo-katole z PiS kontra żydo-katole z PO – super mecz. A niech się pozabijają. Mądry Polak zostanie w domu.

 

Nad świadomością społeczeństwa trzeba pracować i jest to proces niestety długi, wymaga medialnego nośnika, przydałby się także nośnik oświatowy. Ale o czym tu mówić, skoro nie jesteśmy w stanie stworzyć oddolnie polskiej narodowej organizacji – polskiej elity narodowej, która mogłaby pełnić podobną rolę do KNP R.Dmowskiego. Moment, w którym taka organizacja będzie potrzebna zbliża się, a wszystko wskazuje na to, że to antypolski, syjonistyczny Żyd zastąpi w tej roli Polaka.

 

Dariusz Kosiur

______________________________________

„A poza tym sądzę, że Kartaginę należy zniszczyć” – tak kończył każde swoje przemówienie w rzymskim senacie Katon Starszy, a więc wzorem rzymskiego senatora będę przypominał:

Żydowski reżim trzeba zniszczyć

Różne rządy, ale ten sam żydowski reżim zarządzany przez Tel Awiw, Waszyngton, Brukselę

Listopad 2016, Izrael – wspólne zdjęcie ekip rządowych Izraela i III RP (rząd PiS)

Reklamy

20 Komentarzy

Filed under Polityka

20 responses to “Żydo-reżim szykuje nam uliczne zapasy?

 1. Polak Słowianin

  Polecam „dwa zdania” z poniższego filmu, tj. od 9:30 oraz od 13:09. Hm, katolik z rozdwojeniem jaźni czy co? Co na te słowa powie „polski zbawca” g.braun, zresztą dość często wspominany i wychwalany przez jegomościa?

  Polubione przez 1 osoba

  • Czyżby nie konsultowali materiału w żydo-katolickim gronie kierowniczym – ?

   Polubione przez 1 osoba

   • mleko z nosa

    Jabłonowski jest wolnym i nikt go nie kupi za żadne pieniądze.
    Tyle prawi, tyle prawicie i jeszcze nie czujecie jego ducha .
    Jakieś pierdoły z setek wypowiedzi są dla was wyrocznią.
    Wyluzujcie inaczej nikt wam niedogdzi.

    Polubienie

   • Easy Rider

    Z całym szacunkiem, ale nie bardzo rozumiem sens przywołania tej szmiry muzycznej i politycznej z okresu po stanie wojennym. To miało chyba być takie spóźnione, podprogowe usprawiedliwienie stanu wojennego – żeby wszyscy myśleli, że to Polska dała rozkaz na tę wojnę z narodem, podczas gdy tak naprawdę, rozkaz wydał Rockefeller, dlatego tak wyjątkowo uhonorował Jaruzela podczas spotkania w 1985 r.

    Polubienie

  • Easy Rider

   Jabłonowski dotychczas nie deklarował się jako super katolik, jednak te wymienione fragmenty są pewnym zaskoczeniem i mogą świadczyć o tym, że się radykalizuje, a być może – zrywa ze smyczy, jeżeli w ogóle był na niej prowadzony. W końcu, czyż nie ma racji? Innym objawem zmiany jego retoryki, może mniej spektakularnym, może być odejście od prezentowanej na początku, co prawda w umiarkowanej formie, ale jednak rusofobii, czego przykładem może być wypowiedź związana z 200-leciem Uniwersytetu Warszawskiego.

   Polubienie

 2. nina

  Niezależnie od Pana opinii, dokładnie to samo widzę. Przeszeregowanie!. Zastanawiam się czy ta sejmowa zadyma , nie ma na celu uruchomienia . podpięcia się,niby to ! celem zabezpieczenia // żywotnych interesów Państwa // pod jakąś globalną / żydoską / instalację ?? strukturę ??. A może niebawem coś się ma wydarzyć i na już !! potrzebują owej / instalacji ?/. Zadyma potrzebna jak mama Madzi ?.

  Polubione przez 1 osoba

 3. zydozerca

  Nocna zmiana warty to zapowiedź sfinansowanej przez g.sorosa destabilizacji Polski – bezradność PiS w zatrzymywaniu i ściganiu żydowskich przestępców organizujących bezkarnie zamach na legalne władze państwa świadczy jednoznacznie o uzgodnionej zmianie żydowskich okupantów koryta – czy to będzie Petru,czy PO i przedterminowe wybory-okaże się wkrótce.
  Za zdradę państwa wszystkim biorącym udział w zadymach KOD świniom należy się kara śmierci przez rozszarpanie żywcem i podpalenie ścierwa.

  Polubienie

 4. A może to po prostu stwarzanie pretekstu do wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, rozbrojenia tego co zostało z polskiej armii i pacyfikacji narodu przy pomocy wojsk NATO?

  Polubione przez 1 osoba

  • Polak Słowianin

   Wiele na to wskazuje. Dzisiaj przeskakując po kanałach, na bodajże tvn24 lub polsat news na pasku była ankieta sms z pytaniem „Czy Polsce grozi stan wyjątkowy?” Wynik, który na tamtą chwilę widniał to 60% na TAK. Coś mi tu śmierdzi …

   Polubienie

 5. konik

  18.12.2016 Protest Partii Zmiana pod Sejmem
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  „Wbrew temu co opowiada PiSowska propaganda, nie pojawiliśmy się przed Sejmem RP by w jakikolwiek sposób wspierać liberalną opozycję.

  Przeciwnie, chcieliśmy przypomnieć, że represje wobec ZMIANY zaczęły się już za rządów Platformy Obywatelskiej, Prawo i Sprawiedliwość je tylko zaostrzyło.”
  http://ewinia.nowyekran.pl.neon24.pl/post/135784,18-12-2016-protest-partii-zmiana-pod-sejmem

  Polubione przez 2 ludzi

 6. Michał Dworczyk w rozmowie z TVP Info: kryzysem parlamentarnym prawdopodobnie steruje Władimir Putin z Kremla.

  Z Dworczyka możemy się śmiać, bo to prawdopodobnie jewrejska tresowana małpa popisująca się wyuczoną sztuczką, ale jest gorzej, bo tak myśli spora grupa naszych nieszczęsnych rodaków.

  Szkoda, że w Polin nie mamy dostępu do mediów, bo natychmiast można by zripostować jewreja Dworczyka, że z jego wypowiedzi wynika, iż PiS to partia na pasku Kremla i Putina, tak samo jak PO.

  Polubienie

 7. zydozerca

  ŻANDARMERIA WOJSKOWA POMOŻE W PATROLOWANIU ULIC? WNIOSEK MSWIA
  POLSKA 58 minut temu
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-zandarmeria-wojskowa-pomoze-w-patrolowaniu-ulic-wniosek-mswia
  I TAK OTO PIERDOLONY PIS W POROZUMIENIU Z KOD PRZYSTĄPIŁ DO REALIZACJI ZALECEŃ IZRAELA,UE,WLK BRYTANII,SZWECJI,BERLINA PO SERII WIZYT DELEGACJI RZĄDOWO-PREZYDENCKIEJ
  MIEJMY NADZIEJĘ,ŻE TEN SKANDALICZNY ZAMACH NA WOLNOŚĆ POLAKÓW SIĘ NIE POWIEDZIE !!!
  ŻYDOWSKIE CIOTY NA ŻYDOPŁOTY !!!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. „Dotad,bedziemy wyprowadzac na ulice ten
  oglupoaly narod(o nas),az dopniemy swego”.
  Deklaracja niejakiego Jaroslawa K.
  Od zawsze mowie,ze Kaczynscy/Kaczynski to
  wrogowie etnicznych Polakow.
  Jak ci z lewa,tak i ci z prawa,sluza temu samemu panu,czyli swoim.Moze znajdzie sie wyjatek od normy.Od 1989 r,Polska pod okupacja okraglostolowa.

  Polubienie

 9. Re;paziem
  „My Polacy”,z niego taki”Polak”,jak ze mnie Salcia.To sa tak zwani,POM (pelniacy obowiazki Polakow)Takie podszywanie sie pod innych,to
  tylko w tej grupie etnicznej)

  Polubienie

 10. Re;paziem
  Osobnik na tej fotce,wypisz wymaluj Stanislaw
  Swiatkowski,geny nie klamia.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s