Wspólna konferencja prasowa szefów MSZ Rosji, Turcji i Iranu w Moskwie

moskwa_gwiazdka

W Moskwie rozpoczęła się wspólna konferencja prasowa ministrów spraw zagranicznych Rosji, Turcji i Iranu w sprawie uregulowania w Syrii.

Eksperci pracują nad tekstem Deklaracji Moskiewskiej na temat natychmiastowych kroków w celu rozwiązania syryjskiego kryzysu, a Rosja, Turcja i Iran są gotowe być jej gwarantami.

 

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201612204465717-konferencja-prasowa-moskwa-iran-turcja-rosja/

12 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

12 responses to “Wspólna konferencja prasowa szefów MSZ Rosji, Turcji i Iranu w Moskwie

 1. pablo

  Stulecia mijają a metody i inicjatorzy ciągle ci sami
  Wczoraj W.Putin (zgodnie z planem) miał uczestniczyć w premierze nowej inscenizacji sztuki „Mądremu Biada” autorstwa Aleksandra Gribojedowa.
  http://izvestia.ru/news/652897
  Gribojedow był nie tylko literatem.Był też utalentowanym politykiem pełniącym funkcję ambasadora Imperium Rosyjskiego w Królestwie Persji.
  Ambasador Gribojedow został zamordowany w Teheranie podczas pełnienia swych obowiązków. https://pl.wikipedia.org/wiki/Aleksandr_Gribojedow
  Ach ta wikipedia! ciągle nie nadąża za „życiem” 🙂
  otóż jak wynika z archiwalnych dokumentów tamtej epoki,inicjatorami zabójstwa byli ANGLICY.
  Reżyser N.Michałkow na podstawie owych archiwaliów będzie kręcił film.
  http://www.vz.ru/news/2016/2/10/793477.html
  Wczorajsze „teatralne” plany Putina uległy natychmiastowej korekcie po informacji o zamachu na rosyjskiego ambasadora w Turcji.
  W całej historii Rosji były tylko dwa takie zdarzenia:pierwsze to zabójstwo wspomnianego Gribojedowa a drugie to atak na Karpowa..
  Przypadek? metafizyka? ja nie wiem.Ale że dziwne to dziwne.

  ikulalibal http://zygumntbalas.neon24.pl/post/135812,co-sie-dzieje-w-turcji-i-w-niemczech-20-12-2016#comment_1352865

  Polubienie

 2. paziem

  Nasz portal nie jest od ekscytowania się trollami neon24.pl

  Polubienie

 3. zydozerca

  POLSKI DRAMAT NARODOWY – PREZYDENT & PREMIER Z D.PĄ ZAMIAST GŁOWY
  UŚMIECHA SIĘ DO SPONSORÓW I ŻYDOWSKICH DONATORÓW,
  SPEŁNI KAŻDE ICH ŻYCZENIE W PODZIĘCE ZA OBSADZENIE
  W ROLI K…WY I ŁAJ..A,BO TO ZŁODZIEJ/ZDRAJCA I POKRAKA
  Chronologia zdarzeñ :
  wizyta połowy rządu PiS w Izraelu po instrukcje
  wizyta w Wlk Brytanii
  wizyta w Szwecji
  wizyta w Berlinie
  udawana niemoc rządu w zwalczaniu patologii /bezprawia
  zamiast aresztowania bufetowej z mafią – bramki w ratuszu funduje wojewoda z PIS
  CIAMAJDAN – zorganizowana akcja żydowskich dywersantów,policyjna ochrona ,zamówione kanapki i statyści/opłaceni – żadnych zatrzymań
  propozycja patroli policji z żandarmerią wojskową
  propozycja stanu wyjątkowego – KOD się nie poddaje i sterowane zamachy dookoła
  ŻYDOWSKIE KURWY Z PO/PIS/Nowoczesnej itd. –
  KTO SIĘ NA TO NABIERZE ?
  PORA ZACZĄĆ ŚWINIOBICIE- WYRŻNĄĆ ŚWINIE PRZY KORYCIE !
  Problematykę zdrady stanu regulują art. 127 i 128 Kodeksu karnego:
  Art. 127.
  § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

  Polubienie

 4. Pingback: Wspólna konferencja prasowa szefów MSZ Rosji, Turcji i Iranu w Moskwie — WIERNI POLSCE SUWERENNEJ | Pekok Antylichwiarz

 5. maryjanek

  Posiedzenie Sądu Apelacyjnego ws. zażalenia na areszt dla naszego lidera, Mateusza Piskorskiego. Chcieliśmy wyrazić solidarność z więźniem politycznym reżimu PiS, co próbowano nam na wszelkie sposoby uniemożliwić nawet poprzez jawne łamanie prawa do informacji.
  Wieść jednak niesie, że w wydanym postanowieniu Sąd Apelacyjny zalecił prokuraturze zakończenie śledztwa do lutego 2017 i niewnioskowanie o przedłużenie aresztu.
  Co teraz będzie? Czy PiSowska prokuratura zastosuje się do zaleceń czy może przedstawi (jak zwykle) tajny akt oskarżenia na podstawie którego będzie dalej wnioskować o przetrzymywanie w areszcie naszego Przewodniczącego za jego nieugiętą postawę?
  Do obejrzenia w lepszej jakości na kanale TV ZMIANA na portalu YouTube, kanał oczywiście polecamy subskrybować. Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=eFtONBUANKA

  Polubienie

 6. zydozerca

  Nowoczesna oraz Partia Razem tracą środki z budżetu. Sąd Najwyższy podtrzymał decyzje PKW
  22.09.2016 16:03 polskie radio.pl

  Sąd Najwyższy oddalił skargi Nowoczesnej oraz Partii Razem i podtrzymał decyzje PKW o odrzuceniu sprawozdań finansowych tych partii z ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Nowoczesna straci prawie 5 milionów złotych dofinansowania.
  Nowoczesnej na rzecz Skarbu Państwa przepadnie równowartość nieprawidłowo przyjętej sumy. Partia straci także 75 procent przyznanej jej, ponad sześciomilionowej subwencji, czyli ok. 4,65 mln zł.
  Nowoczesna straci też do 75 procent dotacji podmiotowej, którą partia miała otrzymać w związku ze zdobytymi mandatami.
  Z kolei Partii Razem przepadnie 10 tysięcy złotych. Subwencja partii zostanie obniżona o 30 tysięcy zł. Ugrupowanie miało pierwotnie otrzymać z budżetu ok. 3,18 mln zł.
  Nakłady finansowe
  W Polsce partie zasilane są dotacją oraz subwencją. Pierwsza to zwrot nakładów poniesionych na kampanię wyborczą. Dostają ją te partie i komitety wyborcze, które zdobyły mandaty parlamentarne. Partie polityczne dostają też pieniądze na działalność statutową, czyli subwencję. Mogą na nią liczyć również ci, którzy choć nie dostali się do parlamentu, to w wyborach uzyskali co najmniej 3 proc. głosów, lub koalicje ugrupowań z 6-proc. wynikiem.

  Polubienie

 7. zydozerca

  Czeskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych kierowane przez Milovana Chovaneca zaproponowało poprawkę do konstytucji w dniu 15 grudnia 2016. Proponowane brzmienie przepisu:
  Obywatele Republiki Czeskiej mają prawo do nabywania, posiadania i noszenia broni palnej oraz amunicji w celu ochrony życia, zdrowia i mienia przyczyniając się w ten sposób do zapewnienia porządku i bezpieczeństwa jak również integralności terytorialnej, suwerenności oraz demokratycznego porządku Republiki Czeskiej
  komentarze,bankier.pl

  Polubienie

 8. zydozerca

  ŻYDO-PIS I JEGO PEŁZAJĄCY STAN WOJENNY :
  Żandarmeria Wojskowa do 15 stycznia 2017 r. ma wspierać policję m.in. w patrolowaniu ulic. Premier Beata Szydło podpisała właśnie zarządzenie w tej sprawie. Decyzja ma związek m.in. z zamachami w Turcji i Niemczech. Z wnioskiem w tej sprawie zwrócił się do niej szef MSWiA Mariusz Błaszczak.
  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-zarzadzenie-premier-szydlo-ws-obecnosci-zw-na-ulicach

  Obrońcy demokracji raczyli usunąć barierki spod sejmu i mają zbadać przypadki agresji podczas CIA/Majdanu nie ruszając oczywiście żadnego parcha-zadymiarza z Petru draculą na czele.
  Żydowskie towarzystwo wzajemnej adoracji i wspólnych zadym na koszt polskich podatników i przeciwko nim.
  Pora roz..ierdolić i rozgonić tę bandę złodziejskich degeneratów !!!
  Oczywiście sterowana przez mafię syjonu histeria w krajach UE oznacza powszechną mobilizację swołoczy do ograniczania praw obywatelskich w imię obrony społeczeństwa przed zamachami / a de facto jest troską o bezpieczeństwo własnej d…/
  Dalsza eskalacja przemocy i bezprawia realizowana przez żydoPIS jest niedopuszczalna i musi zostać bezwględnie ukarana !!!
  Hycle,rakarze,łowcy szczurów – roz..ebcie członków żydowskich chórów!

  Polubienie

 9. zydozerca

  Rząd PIS:
  1/ od ponad roku zezwala na zgromadzenia swoich przeciwników i ich ochrania
  2/wykonuje instrukcje żydowskiej mafii banksterskiej ,która go obasadziła w roli potulnych marionetek
  3/nie rozliczył i nie rozliczy żadnej afery PO-PIS-SLD-PSL
  4/ nie zlikwidował żadnych przywilejów kasty rządzącej i prawniczej
  5/obsadził swoimi najbardziej dochodowe stanowiska
  6/przejął media i ogłupia Polaków na potęgę siejąc kłamliwą propagandę
  7/dobił służbę zdrowia,gospodarkę,finanse
  8/zadłużył kraj bijąc wszelkie rekordy
  9/wprowadza zamordyzm i ogranicza wolność wyszukując i wywołując preteksty – demonstracje parchów i ich cwelebrytów
  10/do spółki z klerem i mafiami regionalnymi grabi,co się nawinie

  Polubienie

 10. zydozerca

  ZDUMIEWAJĄCE DANE NT.ZAMACHÓW W EUROPIE – FOPL
  Ostatnie ataki terrorystyczne w Brukseli wywołują wrażenie, że Europa nigdy nie była tak bardzo niebezpiecznym miejscem. Nic bardziej mylnego – liczba ataków terrorystycznych jest o wiele niższa niż w latach 70., 80. i 90.
  Pomiędzy 1970 a 1994 rokiem ataki terrorystyczne były znacznie powszechniejsze – pisze portal Quartz.com. Lata swojej świetności przeżywały wtedy potężne przestępcze organizacje takie jak irlandzka IRA, hiszpańska (baskijska) ETA oraz włoska Anni di Piombo. Terroryzm w wersji lokalnej był nie mniej niepokojącym zjawiskiem, niż dzisiejsze zamachy na tle fundamentalistyczno-religijnym.
  Po krwawych latach 70., w których liczba aktów terroru przekraczała 1000 rocznie, w latach 80. oscylowała w granicach 500. Kolejny silny wzrost terrorystycznego zagrożenia przypadł na początek lat 90., kiedy to liczba zamachów zbliżyła się do 800 rocznie. Po atakach na WTC wartość ta nie przekraczała zazwyczaj 200.
  Po 2010 roku znowu notujemy wzrost liczy zamachów, ale nie przekroczyła ona jak dotąd 275. Zaskoczeni?
  Ostatnie lata są jednak dla UE alarmujące. 2015 rok był rekordowy pod względem liczby ofiar zamachów terrorystycznych w zachodniej Europie od 2004 roku – śmierć w ich wyniku poniosło 148 osób.
  / w wypadkach drogowych zginęło tymczasem ok.2 tys. osób, w Polsce ok.100 /
  W 2004 roku zabitych zostało łącznie 196 ludzi, a ponad 1850 zostało rannych. Większość ofiar zostało poszkodowanych wskutek zamachów terrorystycznych w Madrycie. Były to najkrwawsze ataki w Europie od czasu zamachu nad Lockerbie z 1988 roku. Podczas którego w wyniku wybuchu bomby na pokładzie Boeinga lecącego z Londyny do Nowego Jorku zginęło 259 osób.
  Tegoroczne zamachy, szczególnie dokonane we Francji, przyniosły liczbę ofiar i rannych do poziomów nie notowanych od lat 70. i 80. (jednak nie przewyższających ich). Warto mieć na uwadze historyczne dane. Szersza perspektywa pozwoli nam bowiem chłodnym okiem spojrzeć na skalę problemu i uniknąć paniki, która przeszkadza w skutecznej walce z terroryzmem.
  WZROSŁA NATOMIAST DRASTYCZNIE LICZBA ZAMACHÓW FALSE FLAG ORGANIZOWANYCH PRZEZ SŁUŻBY SPECJALNE NA ZLECENIE RZĄDÓW PODPORZĄDKOWANYCH ŻYDOWSKIEJ MAFII BANKSTERÓW REALIZUJĄCYCH JWO=JEWISH WORLD ORDER /operacja GLADIO wzorem/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.