Liga Muzułmańska w Polsce przeciw Narodowi i rządowi Syrii

Komentarz dr Nabila Al-Malaziego na temat antysyryjskiej polityki Ligi Muzułmańskiej w Polsce.

_______________________________

Liga Muzułamńska RP (muzułmański związek wyznaniowy) działa w Polsce od 2001r. W 2006 roku związek wyznaniowy liczył 208 wyznawców, w 2007 około 1500, a w 2010 około 3800 (?). Liga powiązana jest z Arabia Saudyjską, a zatem oczywiste są jej powiązania także z Izraelem i polityką światowego syjonizmu. Liga Muzułmańska należy do FIOE (Federation of Islamic Organizations in Europe), czyli parasolowej organizacji radykalnego Bractwa Muzumańskiego, wspierającego terroryzm. Inicjatorem budowy meczetów w Polsce jest Liga Muzułmańska, a sponsorem Arabia Saudyjska. Władze żydowskiego reżimu IIIRP oraz władze samorządowe Warszawy i Gdańska współpracują z Ligą Muzułmańską. Jaki jest cel tej współpracy łatwo się domyśleć wiedząc, że żydowski reżim IIIRP popiera politykę światowego syjonizmu i terroryzmu USA, Wlk.Brytanii, Izraela oraz UE.

Tu trzeba podkreślić, że mieszkająca w Polsce od kilku stuleci społeczność muzułmańska (w 2010r. liczba muzułmanów w Polsce wynosiła 20 tys. osób) nie wnosi o budowę nowych meczetów.  – D.Kosiur

________________________________

aleppo-1

za: http://islam.info.pl/?p=1013

KOMENTARZ

Ręce opadają, kiedy Liga pokazuje swoją Wahhabicką twarz, która nie ma nic wspólnego z Prawdziwym Islamem, przyłączając się, a może prowadząc krucjatę przeciwko legalnemu Rządowi Syrii, używając języka ulicznego, niegodnego żadnego Muzułmanina, w oparciu o przeinaczone i potwierdzone prawdy o praktykach stosowanych przez bandy żeś-mieszków zjeżdżających ze wszystkich stron Świta by stosować swoje praktyki w obcinaniu głów Syryjczyków i zjadaniu serc żołnierzy Syryjskich broniących Ojczyznę i Naród przed tymi zwyrodniałymi pseudo muzułmanami, których praktyki są udokumentowane w stosunku do ludności zamieszkałej na tych terenach, które były zajęte przez nich i na szczęście uwolnione już przez Wojsko Syryjskie .

Takiej Instytucji jak Wasza nie przystoi szerzyć kłamstw przeciwko Wojsku Syryjskiemu i Legalnemu Rządowi Syrii, które walczą przeciwko zagranicznym i Wahhabickim uzurpatorom (waszym mocodawcom), przypisując im potwierdzone praktyki waszych obcych dla Syrii agend pseudo-muzułmańskich przeciwko ludności cywilnej na terenach, które były przez nich zajęte (na szczęście uwolnione) .

Udział Ligii w krucjacie przeciwko Syrii i określenie Legalnej Władzy mającej poparcie ponad 85% ludności Syrii jako Reżim jest wielce niestosowne i może świadczyć tylko o waszej agenturalnej misji w Polsce nie tylko dla Wahhabizmu o korzeniach żydowskich, który nie ma nic wspólnego z prawdziwym Islamem, ale także dla wszystkich sił, które wspierały plany destrukcji Syrii z zamiarem wyludnienia Matki Cywilizacji Syrii z Chrześcijan a nawet z prawdziwych Muzułmanów.

Zajmowanie się polityką przez waszą organizację jest sprzeczne z „licencją” na działalność, którą otrzymaliście od Rządu Polskiego i podstawą do delegalizacji waszej Ligii.
Polscy Muzułmanie od wieków działają i są częścią istotną Społeczeństwa Polskiego i nam Muzułmanom nie potrzeba psuć tych poprawnych relacji z innymi religiami jak i z Państwem Polskim . Nie potrzeba nam kolejnych Agenturalnych organizacji wspierających swoim działaniem i tak wielkiej rzeszy Agentów Mossadu w Polsce .

Nabil Al Malazi

________________________

Jest wystarczająco wymowny fakt, że owa Liga Muzułmańska nie wydała podobnego oświadczenia kilka lat temu, gdy światowi syjonistyczni terroryści z USA i ich zachodni akolici uruchomili swoją zbrodniczą rebelię przeciw syryjskiemu narodowi i jego władzom, a wydaje je dopiero teraz, gdy syryjska armia i jej sojusznicy likwidują ogniska bandytyzmu i rebelii – zbrodni Zachodu i Izraela na syryjskim narodzie. – D.Kosiur

_________________________

Nabil Al-Malazi – urodzony w Syrii, ukończył liceum Al-Ma’amoun w Aleppo, Absolwent Politechniki Rzeszowskiej w 1977 r. Laureat Nagrody Ministra Szkolnictwa Wyższego i Techniki za najlepszą pracę dyplomową. Od 1974 r. członek rzeczywisty Naczelnej Organizacji Technicznej, a od 1977 r. członek Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, doktorat w zakresie urbanizacji i infrastruktury miast. Pracował na kierowniczych stanowiska w polskich przedsiębiorstwach w Polsce i Libii. Przewodniczący Arabskiego Stowarzyszenia Diaspory Syryjskiej w Polsce – Klub Syryjski, szef Stowarzyszenia Kulturalno-Oświatowego w Polsce „ORIENT”. Zarządza Konsorcjum firm pod nazwą „Euromid International Consortium Group”. Specjalista od zagadnień geopolitycznych krajów afrykańskich i bliskowschodnich.

__________________________________

5 Komentarzy

Filed under Polityka

5 responses to “Liga Muzułmańska w Polsce przeciw Narodowi i rządowi Syrii

 1. Aleppo wolne – Syryjczycy się cieszą, będą świętować Boże Narodzenie.
  Na murach rozpięte zdjęcia prezydenta, flagi Syrii, Rosji, Iranu – polskiej niestety nie ma, bo żydowski reżim IIIRP stoi po stronie syjonistycznych zbrodniarzy.

  Polubienie

 2. moherowy beret

  Znalazłam solidny tekst i filmy z komórek z Aleppo.Nawet zakonnica tańczy z radości,Społeczność chrześcijańska nie musi ukrywać radości ze zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
  http://xportal.pl/?p=27805

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.