Życzenia świąteczne

 

Wszystkim naszym Czytelnikom

 

Z okazji świąt Bożego Narodzenia

składamy życzenia zdrowia 

i pełnej miłości

rodzinnej atmosfery.

 

W Nowym Roku 2017 zróbmy wszystko,

aby wysiłkiem ludzi mądrych i odważnych

ocalić pokój, który pozwoli myśleć z nadzieją o przyszłości –

nam, naszym dzieciom i wnukom.

 

Zarząd Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej
Paweł Ziemiński
Dariusz Kosiur
Andrzej Skorski
 –
_______________________________
.

Czy jednak możemy świętować z czystym sumieniem?

Niech wigilijna wieczerze będzie także chwilą zadumy nad losem biednych, bezdomnych Polaków – naszych współbraci, którzy nie zasłużyli na taki los we własnym kraju.

.

.
.
Wigilia dla ludzi biednych i bezdomnych – to rzeczywistość XXI wieku w IIIRP pod żydowskim reżimem. Wina za dramat wielu ludzkich losów spada na żydo-katolicki Kościół i na żydowską V kolumnę, które ściśle współpracowały w obalaniu PRL i wpychaniu Polski i Polaków w łapy anglosaskiego syjonizmu i żydowskiej lichwy.
Część tej winy spada także na nas wszystkich, którzy okazują polityczną bierność wobec syjonistycznego okupanta i żydowskiego reżimu IIIRP.

Zapisz

Zapisz

Reklamy

21 Komentarzy

Filed under Polityka

21 responses to “Życzenia świąteczne

 1. Ewik

  Chciałbym Zarządowi Stowarzyszenia życzenia świąteczne szczerze odwzajemnić.

  Dziękuję też za ich formę i treść. A szczególnie dziękuję za zawarte w nich przesłanie.

  Polubione przez 1 osoba

 2. zydozerca

  ŻYDOM-EPIDEMII ŚWIŃSKIEJ GRYPY
  RZĄDOM-LIKWIDACJI W TAKT RADOSNEJ STYPY

  Polubione przez 1 osoba

 3. Marek Aleksander Glinka

  Życzenia i Życzenia – wspaniałym gestem było przekazanie/przepisanie wspaniałych, autentycznych i płynących z głębi Słowiańskiego Serca Słowiańskich Życzeń Andrzeja Szuberta ( Opolczyka ), a teraz „Życzenia Żydo-Chrześcijańskie” – czy to nie jest programowy objaw IDEOWEJ SCHIZOFRENII? Dotychczas ( czytam WPS od ładnych paru lat i wiele innych ) miałem wrażenie, że WPS prezentuje IDEĘ PROPOLSKĄ – PROSŁOWIAŃSKĄ. W poprzednich latach tolerowałem, do pewnego stopnia, możliwość uświadomiania i jednoczenia POLAKÓW ( SŁOWIAN ) nawet wyznania „nadjordańskiego” z tymi, którzy mają już Świadomość Swojej SŁOWIAŃSKOŚCI. Proszę mi wybaczyć, ale dzisiaj nie bardzo rozumiem, kogo reprezentuje WPS, czyli Panowie ( z wielkim szacunkiem ) : Dariusz Kosiur, Paweł Ziemiński i Andrzej Skorski. Pan Mateusz Piskorski jest przetrzymywany w więzieniu – autentyczny i najbardziej prawdziwy sprzeciwnik, opozycjonista i logicznie, pragmatycznie analityk tego żydo-kapitalistycznno-zbrodniczego antyludzkiego systemu. Nie życzę Panom losu Pana Mateusza. Kiedyś w necie spotkałem opinię, dlaczego niektórzy są mocno banowani, nie dopuszczani do wyrażenia opinii ( dotyczyło to też mojej osoby ) i doszedłem do wniosku – wiele Portali i Stron są dopuszczone aby neutralizować frustrację społeczną (podobnie jak niektóre „kabarety” z lat ’70’-tych i ’80’-tych). Mam takie pytanie do Panów Twórców i Redaktorów WPS – a chcę i JESTEM WIERNY POLSCE SUWERENNEJ I NIEPODLEGŁEJ i nie chodzi już o historię(Mój dziadzia był żołnierzem WIN, dowódcą okręgu Poznań, wiosną 1946r., zaginął bez wieści). Nie chodzi o Państwa portal ale o POLSKĘ SUWERENNĄ – czy „system ” toleruje WPS jako neutralizację nastrojów społecznych.
  Proszę o szczerą i autentyczną odpowiedź. ( Można by spodziewać się „szczerych odpowiedzi” od poważnych i uczciwych interlokutorów – myślę, że WPS spełnia te kryteria ). Jeśli odpowiedź nie mieści się w parametrach publicznych to proszę na http://www.gl.m@wp.pl

  Polubienie

  • Jaromir

   Panie Marku całkowicie się zgadzam z pana wpisem . Zawsze mi się wydawało , że jest się bykiem albo krową . Nie można być bykiem i krową jednocześnie .

   Polubienie

   • paziem

    A „Jaromir”- niby taki czarno-biały- był już kilkoma postaciami, pod kilkoma nickami na tej stronie ( m.in. Słowianin), a teraz nawet próbuje ‚zadenuncjować: WPS i wzbudzić wobec nas niechęć. Kim zatem jest „Jaromir”, albo zadający „dziecięce pytania” Marek Aleksander Glinka?
    Panie Glinka – narodowe myślenie, to myślenie racjonalne, do bólu pragmatyczne i realistyczne. Walczące z rzeczywistymi i najważniejszymi zagrożeniami dla polskiej świadomości ( a zatem z jej zażydzeniem, bezrefleksyjnym skatoliczeniem, egzaltowanym patriotyzmem, podgrzewaną rusofobią, „obrzędową” słowiańskością”, anomią moralną, patologicznym konsumpcjonizmem, chroniczną niezdolnością do działań wspólnotowych itd.).
    Ja wiem, że Panu i wielu innym się to nie podoba i wolelibyście, aby WPS hołdowało myśleniu i działaniom nazwanym przeze mnie wyżej jako antynarodowe i dziecinne.

    Polubienie

  • @ Marek Aleksander Glinka

   Nie wiem, czy świadomie, czy też nie, ale zawarł Pan w swoim komentarzu sugestię, że WPS, jeśli uważa siebie za narodowe, winno adresować swoją publicystykę i działania wyłącznie do świadomych swojej słowiańskości Polaków i odciąć się całkowicie od wyznawców żydo-katolickiej religii, którzy stanowią większość wśród Polaków.

   Takie stawianie sprawy jest poważnym błędem.
   Zadaniem narodowej publicystki jest budowa narodowej polskiej świadomości w jak najszerszych kręgach społeczeństwa. Naszym celem nie jest dzielenie, a łączenie Polaków wokół idei nacjonalizmu. Im udział narodowej świadomości będzie coraz powszechniejszy w społeczeństwie, tym większe będą szanse na likwidację żydowskiego reżimu i żydowskiego kapitalizmu oraz na pozbywanie się wszelkich żydowskich indoktrynacji, w tym także religijnych.
   Droga przeciwna, którą zdaje się Pan sugerować oddalałaby nas od tego celu.

   „(…) czy „system ” toleruje WPS jako neutralizację nastrojów społecznych?”

   Być może takie założenie „system” przyjął. Mógł nawet iść jeszcze dalej i założyć, że takie środowiska jak nasze będą skupiać Polaków, dzięki czemu łatwiej będzie można ich inwigilować, a w sprzyjających okolicznościach (np. zainicjowana przez żydo-system rebelia) dokonać ich fizycznej eliminacji.
   Może być jednak i tak (do czego osobiście się przychylam), że żydo-system jest jednym wielkim bałaganem, skupionym głównie na rozkradaniu polskiej gospodarki, na ustawowym eliminowaniu Polaków z przestrzeni gospodarczej, kulturowej i politycznej działalności. A ponieważ opanował wszystkie niezbędne instytucje do sprawowania władzy nie zajmuje się tym, co nie stanowi dlań bezpośredniego zagrożenia – partia Zmiana mogła takie zagrożenie stanowić, dlatego nie uzyskała rejestracji, a dodatkowo aresztowanie jej szefa, M.Piskorskiego, będzie sprzyjać jej rozbiciu.
   Natomiast osoby takie jak moja żydo-system eliminuje już na samym starcie: w wyborach prezydenckich, a nawet w samorządowych (http://www.tvn24.pl/wideo/z-anteny/nazywal-kaczynskiego-zdrajca-startuje-z-listy-pis,272210.html?playlist_id=20329) dokonując bezczelnie wyborczych oszustw. Nikt bowiem nie jest w stanie rozliczyć żydo-systemu za takie działania – sądownictwo jest w jego gestii.

   Internetowa strona WPS była już kilkakrotnie likwidowana, a samo WPS nie uzyskało sądowej rejestracji. Jednak do póki będzie istniała możliwość publicystycznej działalności WPS nie zniknie z Internetu.

   Rydzyk realizuje syjonistyczną formację w duchu żydo-katolickim, my realizujemy formację narodową, polską, słowiańską. Różnice w efektywności działań są widoczne, wynikają wyłącznie z dostępu do środków finansowych. I to także może być powód, że „„system ” toleruje WPS jako neutralizację nastrojów społecznych”.

   Polubienie

   • Marek Aleksander Glinka

    do „paziem”:
    Nie bardzo wiem,Panie Pawle, czy Pan przeczytał, co Pan napisał:
    „Panie Glinka – narodowe myślenie, to myślenie racjonalne, do bólu pragmatyczne i realistyczne. Walczące z rzeczywistymi i najważniejszymi zagrożeniami dla polskiej świadomości ( a zatem z jej zażydzeniem, bezrefleksyjnym skatoliczeniem, egzaltowanym patriotyzmem, podgrzewaną rusofobią, „obrzędową” słowiańskością”, anomią moralną, patologicznym konsumpcjonizmem, chroniczną niezdolnością do działań wspólnotowych itd.).itd.).”
    Proszę jeszcze raz przeczytać ze zrozumieniem to, co Ja napisałem, przeanalizować, a potem przeczytać, co Pan napisał i nie wysilać się na „najmądrzejszość” z powodu wladstwa portalu. Jakie „dziecięce pytania”??? – to są pytania dość poważne, niezależnie od tego, na jak daleki plan probuje je Pan zepchnąć. Proszę nie „odwracać kota ogonem” jeśli pytania są niewygodne. WALKA Z ŻYDOSTWEM – A JEDNOCZEŚNIE WSPANIAŁE ŻYCZENIA ŻYDO-KATOLICKICH ŚWIĄT??????
    Bardzo proszę przeczytać też odpowiedź Pana Dariusza Kosiura.
    (Czyżby zabawa w „dobrego ” i „złego”…)
    Z poważaniem
    Marek Aleksander Glinka
    Jeśli odpowiedź nie mieści się w standardach publicznych, to proszę na http://www.gl.m@wpl

    Polubienie

 4. konik

  Jankowski: Gdzie jesteś nacjonalisto?
  http://pikio.pl/gdzie-jestes-nacjonalisto/

  Polubienie

 5. konik

  Rząd Szydło pobił niechlubny rekord Tuska w kwestii zadłużania Polski. Dane opublikowane przez Ministerstwo Finansów są zatrważające.
  http://pikio.pl/szydlo-mocno-pobila-tuska-mamy-nowy-rekord-zadluzenia/

  Polubienie

 6. julius

  Was Jesus Jewish?

  THE HEBREW NAME which is vocalized as Yēhōshūa (=Joshua) and means “God is riches” (or, in more up-to-date English, “God is money”)

  There were quite a number of agitators named Jesus whose careers could have contributed elements to the various Christian legends. Among them:
  http://nationalvanguard.org/2016/12/was-jesus-jewish/

  Polubienie

 7. Cezary Piotr Tarkowski

  Niech Pan Bóg ma Was w swojej opiece i daje siłę do dalszej walki.

  W dniu 24 grudnia 2016 12:00 użytkownik WIERNI POLSCE SUWERENNEJ napisał:

  > rzeczpospolitapolska posted: ” Wszystkim naszym Czytelnikom Z okazji > świąt Bożego Narodzenia składamy życzenia zdrowia i pełnej miłości > rodzinnej atmosfery. W Nowym Roku 2017 zróbmy wszystko, aby wysiłkiem > ludzi mądrych i odważnych ” >

  Polubienie

 8. zydozerca

  ■■ Agent mafii politycznej w Pałacu Prezydenckim
  Kazimierz on 16 Październik 2015 -strona wzzw.wordpress

  Wiadomo, że INFORMACJA jest najważniejszym towarem w świecie biznesu i polityki. Wiedział o tym hohsztapler Marek Falenta, który na swój prymitywny sposób realizował pozyskiwanie informacji przez kelnerów i nielegalne nagrania w knajpie u Sowy. Ironią losu jest fakt, że Kulczyk, Sołowow, Solorz – Żak, Klesyk, Krawiec i cała sfora partyjnych baronów z PO dała się nagrać jak leszcze.

  Polubienie

 9. zydozerca

  Satyryk Tadeusz Drozda musi sprzedać dom z powodu kłopotów finansowych – szkoda,że radiowa Trójka zamiast upośledzonej krewnej P.Tadeusza nie zaproponowała mu współpracy !
  Teresa D.do spółki z A.Andrusem -dwa koszmarne beztalencia – zlikwidowały i spostponowały rozrywkę a zwł. Powtórkę z rozrywki.
  PO/PiSowa hołota ma gust niczym kokota !

  Polubienie

 10. Jasiu-z

  Ministerstwo obrony Donieckiej Republiki Ludowej (DRL) przekazało, że ukraińscy wojskowi zajęli kolejną miejscowość w strefie buforowej, w związku z czym wzywa OBWE do wywarcia wpływu na dowództwo ukraińskich sił zbrojnych ….

  http://sptnkne.ws/ddt4

  Polubienie

 11. Katastrofa rosyjskiego samolotu…zginęli członkowie Chóru Aleksandrowa…Samolot zniknął z radarów nad morzem Czarnym…Piloci nie zdążyli nadać SOS…Cios w Symbol i serce narodu rosyjskiego….jeżeli się okaże że maczali w tym łapy ussmańcy, israel, banderukropy…to mamy już nowy rozdział w geopolityce….-…ten antyrosyjski jazgod zdziczałego zachodu na czele z IIIRP musi się źle skończyć…proponuję dla syjonistycznej bandy w Polsce już za wczasu pakować manatki i spieperzać z kraju…

  Z bólem i żalem składam wszystkim Rosjanom kondolencje…

  Polubienie

 12. Ale czy z tej mądrości płynie dla nas jakakolwiek korzyść?

  Nie mniej ten bon mot przypomina pewien żart: dlaczego Żyd nie zajmuje się uprawą ziemi? Bo ziemi nie da się oszukać.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s