Jasiu, co USA mogą zrobić Rosji?

1-2

USA mogą Rosji skoczyć. – Bardzo dobrze Jasiu.

Nawet Jaś to wie, a syjonistyczna swołocz IIIRP nie.

 

Żyd i jego media szaleją

Syjonistyczna zgnilizna często wyraża zadowolenie – czyni to nie tylko anonimowo i nie tylko na internetowych forach, jak np. niejaka Maria Przełomiec, publikująca m.in. w Przewodniku (żydo) Katolickim  – z zamordowania rosyjskiego ambasadora w Turcji i z katastrofy Tu154, w której zginęli członkowie Chóru Aleksandrowa.

Rozwścieczeni przegraną w Syrii, a i także niechybnie na Ukrainie oraz nieuchronnie zbliżającym sie końcem żydowskiego pomysłu pod nazwą Unia Europejska, syjonistyczni Żydzi chcą szkodzić Rosji na każdym możliwym polu, nawet w sporcie. Gadzinówka Michnika donosi z zadowoleniem:

Wygląda na to, że MKOI zdyskwalifikuje całą rosyjską reprezentację na zimową olimpiadę w południowokoreańskim Pjongczangu. (…) Świat jest zszokowany skalą oszustw (w rosyjskim sporcie). Niechęć wobec rosyjskich sportowców i działaczy rośnie.http://wyborcza.pl/

I znów ta sama bandycka gadzinówka:

Anna Alboth, Polka z Berlina, podróżniczka i blogerka. Rzuciła na Facebooku miesiąc temu myśl, by zamiast biernie oglądać w internecie rzeź cywilów, po prostu ruszyć do Syrii, spotkała się z żywym odzewem.

– W kilka dni zebrano 13 tys. euro. – Pomoc zaoferowali różni ludzie: prawnicy, lekarze, organizatorzy noclegów, osoby, które dysponują kuchniami polowymi, aktywiści z dostępem do mediów. Pomagają niemieckie władze lokalne.

Jaki jest cel marszu? Pokazanie niezgody na bezczynność wobec przemocy, wymuszenie pomocy humanitarnej dla Aleppo, wywarcie presji na decydentów, by znaleźli pokojowe rozwiązanie dla Syrii.

22 grudnia reżim Baszara al-Asada ogłosił, że miasto jest pod całkowitą kontrolą. To rezultat morderczej pacyfikacji prowadzonej przez rosyjskie lotnictwo, siły specjalne, milicje irańskiej Gwardii Rewolucyjnej oraz resztki syryjskiej armii. Rebelianci, którzy przez ponad cztery lata władali wschodnią częścią miasta – w ostatnich miesiącach pozbawionej prądu, bieżącej wody, paliwa, pomocy medycznej i nadziei – wraz z tysiącami cywilów zostali ewakuowani do innych miast (po kilkuset ślad zaginął, gdy przeszli na tereny rządowe). – http://wyborcza.pl/

Dlaczego ta lub inna „zacna” blogerka nie organizowała podobnych akcji w związku z bandycką agresją syjonistycznych USA w Iraku, Libii, Tunezji, Egipcie, a wcześniej w Jugosławii, czy na Ukrainie? Zatem, komu i czemu służy żydowski facebook -? – jeśli ktoś tego wiedział, teraz już powinien. Żydowski facebook pełni podobną rolę do tej, którą pełnią tzw. organizacje pozarządowe – w Rosji oficjalnie nazywane agendami obcej agentury. W państwach takich jak Rosja organizacje pozarządowe są finansowane przez syjonistów z zewnątrz – np. żydowski Memoriał. W państwach UE, takich jak np. Polska, finansowane są z kieszeni miejscowego podatnika – podatnik jest okradany w żydowskich reżimach, czyli w zachodnich demokracjach, przez system podatkowy, który finansuje działania przeciw temuż podatnikowi.

.

 

Syjonistyczny, zdegenerowany, świat zachodnich żydo-reżimów nie będzie już w stanie zrealizować swojej makabrycznej wizji NWO i właśnie w głównej mierze dzięki Rosji. Stąd rozwścieczeni klęską syjonistyczni Żydzi w USA nakazali odchodzącemu z urzędu Obamie wydalić z USA 35 rosyjskich dyplomatów. Riposta W.Putina pognębiła syjonistyczną hołotę jeszcze bardziej. Prezydent Rosji zaprosił dzieci akredytowanych w Rosji amerykańskich dyplomatów na noworoczne i bożonarodzeniowe spektakle na Kremlu.

Chciałoby się rzec do żydo-reżimowej hołoty IIIRP: uczcie się manier i robienia polityki od Rosjan.

 

A oto czego nie pokazały bandyckie media bandyckich reżimów – film z Aleppo – Boże Narodzenie

 

Niestety, w Polsce w nowym roku będzie tak jak w starym. Żydowski reżim IIIRP uprawiający swoją żenująco śmieszną antyrosyjską politykę będzie nadal szkodził – nie, nie Rosji, ale nam, Polakom. Inicjowanie niechęci Rosjan do Polaków to przecież także część polityki żydowskiego reżimu IIIRP i jego syjonistycznych mocodawców z Waszyngtonu.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Polityka

22 responses to “Jasiu, co USA mogą zrobić Rosji?

 1. konik

  Medycy znaleźli związek między obrzezaniem i HIV
  http://sptnkne.ws/dhg5

  Polubienie

 2. julius

  W związku z tym, wszystkie rozmowy o „prawosławnym” Putinie okazują się niczym więcej niż głupimi urojeniami zwykłego ruskiego zjadacza chleba, co jest korzystne dla oligarchii rządzącej.
  BLOG „BAIKALMONARCHIST”, 05 maja 2012
  Podobnie jak ma to miejsce w Polsce Cerkiew wykorzystywana jest instrumentalnie przez grupę trzymającą wladzę. Sam Putin jest neofitą co chyba jest oczywiste i w zależnośći od potrzeb bardzo szybko może zmienić swoje stanowisko. Lepiej dla Słowiańszczyzny by było żeby odrzucił prawosławie.

  Polubienie

  • Karol

   W czym prawosławie gorsze od katolicyzmu??? Obie religie to żydoreligie z żydowskim kanonem „Starego Testamentu” i żydowskimi bożkami: Jhwh i Joshua.

   Polubione przez 1 osoba

   • poetrzne giedys plemiona LECHITOW !! dzisiejsi Slowanie zostali ujarzmieni i zniewoleni tylko !! i wylacznie !!! przez te religie obiawione 🙂 wymyslone przez, cwaniakow, spryciarzy 🙂 ze starego testamentu aby obrzezc te narody z instynktow NATURALNYCH ! KTORE MOWIA ABY WALCZYC ,O SWOJA RODZINE , TRADYCJE !!PLEMIE ,KRAJ !! dokladnie tak jak to robia …starsci bracia w wierze :):) u nich ich sprywatyzowany bog:) plemienny mowi …..! jaja za jaja ,Leb za leb ,watroba za watrobe ,slepia za slepia.zeby za zeby !! a nie….darowac ,przebaczac !! zapominac krzywdy ,milowac swojego zbrodniarza !!:) tak nas wycwiczyl !! i wytresowal !!Katolicyzm i chrzescijanstwo jak rowniez cala reszta 42 sztuki tychze wymyslonych (obiawionych doktryn:):)

    Polubienie

  • ale ….!!!glowna przyczyna nienawisci i wrogosci do Rosjan ,Syrji i Iranu i Korei polnocnej a…szczegolnie do SLOWIAN (LECHITOW) jest fakt… ze te kraje produkuja ..ekologicznie czyste!!!! i nie zatrute PRZEZ GMO!! A KOSZERNE WLSCICIELE! TYCHZE GIGA KORPORACJI MAJA PLAN ….zredukowania o 80% ziemskiej medialnie obrzezanej 🙂 populacji ” nieczystych zwierzat”:).A Rosja szczegolnie …!!juz kilka lat temu wyprzedzila najwiekszego producenta wszelkiej odmiany zborz .KANADE !. Obecnie wiele farmerow z calego swiata zaczyna sprowadzac te czyste i niezatrute zborza do swoich farm aby odbudowac zgliszcza w swoich inwentarzach jakich sami sie dopuscili omamieni propaganda ze GMO powiekszy ich plody:):) aby plany (redukcyjne medialnie obrzezanego 🙂 poglowia ludzkiego) tychze prywatnych producentow zatrutej zywnosci mogly byc zrealizowane ? Rosja,Chiny,Iran,Korea i Syrja ,musza zostac „sprywatyzowane” przez te koszerne „megagiganty globalnej trucizny!.

   Polubienie

 3. julius

  Pan Prezydent Putin w jednym ze swoich publicznych wystąpień przyrównał chrześcijaństwo do komunizmu. Stwierdził, że skoro upadł Związek Radziecki a wraz z nim komunizm to żeby naród dalej prawidłowo funkcjonował, musi mieć jakiś system wartości a tym najbliższym i pokrewnym komunizmowi jest chrześcijaństwo.

  Polubienie

  • slawek

   zbanowali znów na neonie bo wpisów twych nie widzę za to żyda talbota z żydem zbójnickim tam teraz mnogo a i żyd astra się uaktywnił pod swym nickiem + stupida

   Pozdrawiam.

   Polubienie

  • Jurek

   ha ha ha , kiedyś na ognisku na soft popijaku wcielając się w rolę Syjonu, wymyśliliśmy wyspę lub podziemną wylęgarnie bio zabijaków, którzy na nasz wifi rozkaz przeleją na ołtarzu krew baranka 🙂

   Te czuby , pewnie na hard drinku jadą 🙂

   Te wielkie miasta podziemne np w Denver, dziwne inwestycje w europie, niby dla pożytku publicznego 🙂

   Polubienie

  • @ ninanonimowa

   Czytałem o tego typu „naukowych badaniach i pracach” w miesięczniku „Problemy” w końcu lat – 1970.

   Polubienie

 4. pablo

  PiSowski rząd zafundował właśnie wspaniały świąteczny prezent potomkom szlacheckich pasożytów przekazując w ich ręce 100 mln euro w zamian za słynną kolekcję Czartoryskich, wsród której jest m.in „Dama z łasiczką”, czy akt Hołdu Pruskiego.
  Faktem jest, że tak ważne dla historii tego kraju dzieła powinny znajdować się w posiadaniu państwa, jednakże powinny one zostać znacjonalizowane, bez żadnych rekompensat dla potomków wyzyskiwaczy którzy przez setki lat budowali swe bogactwo na niemalże niewolniczym wyzysku większości mieszkańców tego kraju.
  http://www.tvn24.pl/kultura-styl,8/dama-z-gronostajem-w-rekach-panstwa,703195.html

  Polubione przez 1 osoba

 5. pablo

  Wbrew pozorom nie ma w tym nic dziwnego, że PiS lansuje ideę Chrystusa Króla. W Polsce wciąż panuje mentalność folwarczna, a do czasów monarchii i feudalizmu nawiązują zarówno kościół, jak i polska burżuazja, która przedstawia się, jako główny polityczny i społeczny dobroczyńca całego narodu.
  Król Chrystus to w tym porządku symboliczne ukoronowanie nowego feudalizmu – klasa polityczna i kler na górze, obok polscy kapitaliści jako burżuazja, a na dole trzymany za mordę lud pracujący, który marzyć może co najwyżej o płacy minimalnej choć nawet tej nędzy nie dostają miliony
  http://poznan.onet.pl/politycy-pis-na-uroczystosci-zlozenia-kwiatow-pod-pomnikiem-chrystusa-w-poznaniu/rt0wt7q

  Polubione przez 1 osoba

 6. Klemens

  78. ROCZNICA ŚMIERCI R. DMOWSKIEGO

  Polubienie

 7. Zdzichu

  Dziękuję za filmik u góry .

  Polubienie

 8. jasna

  oddaj dyplom kalkstein

  Polubione przez 1 osoba

  • Jurek

   Ale jaja,
   po kliknieciu w link od jasna pojawil sie komunikat :

   strona zablokowana
   próbujesz wejść na stronę zablokowaną przez usługę rodzicielską
   Twoja karta SIM w sieci Orange objęta jest usługą rodzicielską w ramach Bezpiecznego Startera i masz dostęp wyłącznie do bezpiecznych stron. Jeżeli uważasz, że strona, którą chcesz odwiedzić jest bezpiecza i powinna być dostępna,wypełnij poniższy formularz. Jeśli dostęp zostanie zaakceptowany, zostaniesz o tym poinformowany w ciagu 48 godzin.
   ——
   Teror sie zaczyna na całego.

   Polubione przez 1 osoba

 9. zydozerca

  Omyl jedné osoby může alespoň zlepšit náladu mnoha dalším – tak by se dal ve zkratce případ staré Brazilky, která se denně modlila k figuríně z Pána prstenů místo ikony svatého. O případu informovala na sociálních sítích její vnučka.
  Kosmetička Gabriela Brandaoová z brazilského města Florianópolis zveřejnila na Facebooku snímek asi osmicentimetrové figurky znázorňující postavu půlelfa Elronda z Pána prstenů. Jeho hábit se jí zdál na světce poněkud neortodoxní. Velmi rychle zjistila, že se její babička nemodlila ke svatému.
  Brazilian grandmother prayed to Lord of the Rings elf after mistaking it for an icon of a saint http://trib.al/84uwzRM

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s