Syjonistyczna banda PiS więzi M.Piskorskiego – za co?

gallery_1448733832_742863_200Za to, że miał odwagę prezentować publicznie własne, przyjazne Rosji stanowisko polityczne. Syjonistyczna kreatura, niejaki A.Macierewicz, zdradza interesy Polski urzędowo, jako minister – minister obrony interesów USA, bo taka jest jego rzeczywista rola w IIIRP. Osobnik ów nad interes Polski, przedkłada interesy swoich mocodawców w Waszyngtonie i nie tylko nie siedzi w więzieniu, ale jest nawet ministrem żydowskiego reżimowego rządu IIIRP.

M.Macierewicz torpeduje budowę nowego jedwabnego szlaku (musi mieć takie wytyczne władz PiS, a PiS ma wytyczne bezpośrednio z Waszyngtonu), czyli połączenia kolejowego z Chin przez Rosję do Hiszpanii biegnącego przez Polskę. Mamy tu do czynienia z tą samą sprzeczną z interesem Polski polityką realizowaną przez żydowski reżim IIIRP jak w przypadku gazociągu Jamał II. Żydowska polityka PiS polega na stałym blokowaniu Rosji i na wasalnym realizowaniu interesów syjonistów z USA w Europie środkowo-wschodniej przedkładając je ponad interesy Państwa Polskiego. Macierewicz twierdzi wprost:

„przebiegający przez Polskę szlak byłby dla nas… zagrożeniem. W wywiadzie dla lokalnej telewizji w Toronto (Macierewicz) mówił tak: – W Łodzi nic nie powstaje. W Łodzi powstają, że tak powiem, gazetowe opowieści. Ta koncepcja, Jedwabnego Szlaku, ekspansji Chin, jest częścią (…) porozumienia Europy Zachodniej z Rosją i z Chinami i wyeliminowania z obszaru euroazjatyckiego wpływów Stanów Zjednoczonych oraz zlikwidowania jako niepodległego podmiotu Polski.”

za: http://lodz.wyborcza.pl/lodz/

 

Różne koncepcje jedwabnego szlaku

Tak prezentuje się koncepcja chińska: połączenie Chin, Rosji, wszystkich państw słowiańskich (dawny blok wschodni), w tym państw powstałych po rozbiciu Jugosławii, z Europą zachodnią aż do Madrytu.

 

Powyższą koncepcję preferował reżim IIIRP – szlak biegnie przez Ukrainę – interesy Ukrainy to strategiczny cel żydowskiego reżimu IIIRP. Koncepcja ta umożliwiała eliminację Rosji w dowolnym momencie, np. ogłoszenie kolejnych restrykcji wobec Rosji przez syjonistów z Waszyngtonu za przegraną w Syrii.

 

Tymczasem musiała ulec zmianie strategia USA wojny z Rosją oraz z Chinami (wojna z Chinami była zapowiadana przez prezydenta elekta, D.Trumpa), bo Ukraina zaproponowała ChRL budowę Międzymorza (nowy jedwabny szlak doskonale się w nią wpisuje) bez udziału Polski. I jak widać tę nową strategię realizuje już także rząd PiS poprzez swojego ministra obrony interesów USA, Macierewicza. Przypomnę, że koncepcja Międzymorza polega na odcięciu Rosji od Europy – taką to ambitną politykę zamierza realizować syjonistyczna banda PiS.

 

Pół roku temu przypomniałem artykuł z Naszego (żydowskiego) Dziennika:

„Po jedenastu latach (w 1990r. – D.Kosiur), na spotkanie z przywódcami republikańskimi do południowej Kalifornii przyleciał jeden z najpopularniejszych wówczas polskich polityków, Antoni Macierewicz.

Ronald Reagan zadawał polskim politykom trudne pytania. Interesowała go sytuacja w Polsce, obecność wojsk sowieckich i brak reakcji polskiego rządu (Hanny Suchockiej) na tę sytuację, a szczególnie drążył temat obecności agentury w życiu politycznym Polski. Podkreślał, iż tak długo, jak sowieccy agenci będą moderować życie społeczno-polityczne w Polsce, tak długo wszystko będzie „kulało”. Reagan przypomniał o pomocy, jaką Polacy otrzymywali od Ameryki w czasie jego prezydentury. Mówił o milionach dolarów, które za pośrednictwem siatki wywiadu Mosadu zostały przekazaneumownie rzecz ujmującopozycji demokratycznej w Polsce.” http://www.naszdziennik.pl/

Przy okazji nie zapominajmy o innych patriotach, np. o prof. Piotrze Glińskim

„W stanie wojennym w jego mieszkaniu zbierała się grupa osób, która dzieliła pieniądze przychodzące z Zachodu na drukowanie podziemnych wydawnictw.”http://wyborcza.pl/politykaekstra/

Pieniądze od Zachodu brali nie tylko Żydzi z PiS, ale także z KLD – protoplastki PO, poprzez „niemieckie” fundacje.

Nie zapominajmy o wielkiej roli pośrednika, jaką odegrał Kościół w transferze pieniędzy od CIA dla solidarnościowej żydo-rebeli w obalaniu PRL., itd., itp.

 

Syjonistyczna banda PiS nie jest w stanie przedstawić zarzutów M.Piskorskiemu. Natomiast zarzuty zdrady interesów państwa przez A.Macierewicza i jego kompaniję są znane powszechnie, prezentuje je on sam publicznie, a agendy IIIŻydo-RP, które winny stać na straży tych interesów, nie wykazują żadnej reakcji.

Stąd płynie oczywisty wniosek, że Państwo Polskie, jego interesy wolno zdradzać, trzeba tylko wiedzieć na czyją rzecz tej zdrady dokonać. Syjonistyczny żydowski reżim IIIRP – teraz jest to rząd  PiS – jest widać w posiadaniu tej wiedzy.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

Reklamy

19 Komentarzy

Filed under Polityka

19 responses to “Syjonistyczna banda PiS więzi M.Piskorskiego – za co?

 1. Panie Dariuszu, ręce opadają. Chłopiec doradcą zdrajcy. Może jeszcze nie jest tak zdeprawowany jak jego szef. Ja jednak cały czas myślę o tworzeniu konspiracji przez młodych, bo nasza przyszłość jest w obozie koncentracyjnym. Jak nas złapią żywych.

  Polubienie

 2. maryjanek

  Abe: Japonia rozpoczyna budowę nowego państwa

  … W 2017 roku upływa 70 lat od czasu stworzenia w Japonii pod auspicjami USA powojennej „konstytucji pokojowej”, którą rząd Abe chce zmienić, aby uzyskać większą samodzielność w kwestii obrony kraju…

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polityka/201701054555875-abe-japonia-budowa-nowe-panstwo/

  Polubienie

 3. WITAM. JA NIE ROZUMIE TYLKO JEDNEGO:
  JAK GLUPIE POLACZKI DALI SIE OTUMANIC PRZEZ PODSTEPNE
  ZYDOSTWO ???
  NIESTETY WYCHODZI NA TO ZE POLAK ZAWSZE BYL GLUPKIEM
  I NIGDY NIE POTRAFIL MYSLES SAMODZIELNIE :-((

  Polubienie

  • stycznik

   Polak potrafi sprzedać się za kilka złotych. Na przykladzie doplat dla rolnikow, sadownikow. Sadownik dostaje doplaty na sad a jabłka jak wisiały tak wiszą do tej pory.

   Polubienie

 4. Jurek

  Mateusz, jest totalnie na odwrót !!!
  Kiedyś, jakieś 1 k lat temu był. myślący.
  Myślących wybito, zostali jeno polaczkowie.
  Paru się uchowało, na szczęście .

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Tekst na 10*

  Ale ciekaw jestem dlaczego Pan Kosiur nie spyta gdzie są pobanowani za nic przez Ruszkiewicza na pańskim blogu?

  A było tego trochę a dziesiątki na innych.

  Polubienie

  • antek.wariat

   żyd astra przecież kłamał i twierdził że to nieporozumienie i że dawno odbanowali ,kiedy lokaj Repsol stwierdził że Ruszkiewicz tak zbanował że już kilkudziesięciu nicków odzyskać nie można.
   Śmiech na sali trolle same się gubią w tym co robią.

   I Tak tak to jest pańska sprawa bo mnie przez to że Pana broniłem żydzi mnie skasowali na neon, Ruszkiewicz i Astra pierwsze skrzypce grali w tym.

   Polubienie

   • antek.wariat

    Jednak ja się wycofuję z tego, zbanują i Kosiura a tak będzie miły wpis służbisty Ruszkiewicza 🙂
    Trollnia kontrolowana ,

    Gdzie Jan Paweł który od dawna się uskarżał że na neon nie sposób się zalogować.

    A gdzie NinaMniowa , gdzie nanna!!!, Białasa już nie publikują.

    Na pejsatym wordpress tak jak na neon tekst ktoś kontroluje i zmienia w locie, sprawdzone.

    Polubienie

 6. A tak przy okazji i z głupia frant:

  Trudno sobie wyobrazić bardziej komiczną bandę jankesowskich przygłupów niż ta, którą obecnie tworzą „Dyrektor” Clapper, „Senator” Cain, czy „Senator” Graham, którzy bez przerwy straszą Amerykanów Putinem i „jego” hakerami. A jeśli chodzi o amerykańską gazetę „Washington Post”, to nawet sowiecka „Prawda” była na wyższym poziomie dziennikarskim niż ten ogłupiały i ogłupiający szmatławiec, według którego zakłócenia w dostawie energii w stanie Vermont były spowodowane przez rosyjski wirus komputerowy.

  Polubienie

 7. Saka-Tigraḫauda

  Ludność Ełku jest zagubiona po ostatnich wydarzeniach. Poczytajcie wpisy na lokalnych forach. Młodzież bez perspektyw, nie jest świadoma położenia w jakim się znalazła. Niepewność, wszechogarniające cwaniactwo judeo katolickich elit, to zrodziło wydarzenia z niedzieli. Ważne jest dotarcie do tych ludzi z pozytywistycznym przekazem. Ważny jest lokalny głos w każdej takiej sprawie. Tak jak w Żurawlowie.

  http://elk.wm.pl/409773,Kolejna-osoba-po-zamieszkach-trafila-do-aresztu.html#axzz4UwWJGdI7

  Polubienie

 8. zydozerca

  ŻYDORZĄD SRULI W RP /w niepełnym składzie/

  CZAR/OSŁA-W KANTCZYŃSKI
  ANDRZEJ JUDA
  BEATA ŻYDŁO
  KOSMATEUSZ ZMORA/WIECKI
  JAN WSZY/SZKOL
  K.RADŁ/DZIWIŁŁ
  J. Z/RZY-GOWIN
  W. CHWAST/PISOWSKI PUSZCZYKOWSKI
  PALANT/ONI MACIOR-NIE-KWICZ vel MACIER/JE/BICZ
  E.RAFALSTART
  Z. D- ZIOB/BROŃ
  M. PŁASZCZAK
  P. Z-GNI-LIŃSKI
  B. KLEMPA
  A.STR/ZEŻ/DYŃ/SKARG
  K.WSJURGIEL
  OKRADAMCZYK

  CHINY SOBIE PORADZĄ-OMIJAJĄC POLSKĘ
  Tak to niestety jest,kiedy rządzą żydowskie c.ele wykonujące bezmyślnie polecenia zza oceanu ….
  UWOLNIĆ PISKORSKIEGO -POSADZIĆ KANTCZYŃSKIEGO,STOLZMANA,TUSKA,MICHNIKA,WAŁĘSĘ,
  KOMOROWSKIEGO …..ITD.

  Polubione przez 1 osoba

 9. zydozerca

  partia PiS zgarnie prawie 80 milionów złotych subwencji z budżetu

  Polubienie

 10. ja

  maciarewicz mon/w/.to minister obrony narodu wybranego i sam nim jest.rozumiecie o co chodzi ????

  Polubienie

 11. Re: ja…
  „maciar-q…rwa-rawicz” to od samego poczatku wiadomo bylo, ze to zydowskie s…rwo…tzw., „szpec-jalista” do spraw, ktore nigdy nie moga byc wyjasnione… („sprawdzimy”, „wyjasnimy”, „bedziemy monitorowac”, „przyjrzymy sie tej sprawie”…itd., itd., – to sa tylko niektore taludyczne terminy zyda maciarewicza…)..
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s