Czyżbyśmy stawali się bardziej świadomi?

petycja-w-sprawie-imigrantow

Potraktujmy funkcjonariuszy żydowskich reżimów IIIRP i UE tak, jak na to zasługują

.

https://www.youtube.com/watch?v=h151WdWjnzs

To poniżej to także konieczność

V8LPRIg

Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Czyżbyśmy stawali się bardziej świadomi?

 1. Józef

  Nie wiem czy nie umknęło szanownym działaczom i czytelnikom. Poszło na ostro smażenie Petru u Stonogi i Korwina. O Petru w linku i cytacie:

  http://www.zbigniewstonoga.eu/post/8207/reaktywacja-wsi-i-proba-przejecia-panstwa-przez-sluzby-specjalne-przy-pomocy-ryska-p-a-w-tle-gigantyczne-pieniadze-ferrari-i-prezes-pzu/

  JKM przyznał, że bardzo często zwraca się uwagę na nazwiska polityków Nowoczesnej. Do partii należą bowiem m.in. Ewa Lieder, Katarzyna Lubnauer, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Joanna Scheuring-Wielgus, czy lider, Ryszard Petru. Europoseł dywagował jakie korzenie ma nazwisko tego ostatniego. Wyszło mu, że Petru najbliżej jest do Ukrainy. Ludzie zwracają uwagę na nazwiska Członków .Nowoczesnej: Furgo, Hennig-Kloska, Lieder, Lubnauer, Scheuring-Wielgus, Gasiuk-Pihowicz, a p.Joanna Schmidt jest z domu Mihułka (urodzona w Głogowie). Nazwisko Petru sugeruje raczej korzenie rumuńskie, niż ukraińskie – ale też jest z Dolnego Śląska, gdzie przesiedlano ludzi z Ukrainy – napisał. W dalszej części swojego wpisu JKM zauważył, że Nowoczesną „popiera” Cezary Kaźmierczak, szef Związku Przedsiębiorców Polskich (to chyba zbyt daleko posunięta opinia, aczkolwiek przeczesując czeluści internetu znajdziemy nagranie opublikowane na youtube’owym kanale Nowoczesnej)…

  Polubienie

 2. Leon

  Zmiana: Z bólem serca, bo wolelibyśmy żeby ta strona nigdy nie powstała, ale zapraszamy do wsparcia akcji na rzecz uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Mamy nadzieję, że ta nowa strona internetowa się do tego przyczyni.

  Nie ma żadnego powodu by w dalszym ciągu przetrzymywać naszego Przewodniczącego w areszcie. Siedzi tam już osiem miesięcy, a aktu oskarżenia nadal nie widać…

  http://uwolnicpiskorskiego.pl/

  Polubienie

 3. Zdzich

  Popieram całkowicie , ale mam bardzo złe przeczucia i jakoś nie wierzę , że garbate nosy go w najbliższym czasie wypuszczą . Moim zdaniem jeżeli jest jakaś szansa to może po 12 miesiącach .
  Możliwość jakaś jest ,żeby zapisać się do Zmiany .

  Polubienie

 4. julius

  Tylko, zeby ta świadomość w Polsce nie poszła w takim kierunku jak niektórzy myślą w Rosji i nie uczyniła z Jarosława bądź z kogoś innego tego samego.

  Amerykanie chcą walczyć z Jezusem Chrystusem. Niektórych Rosjan już na prawdę dokumentnie po…ło

  Dlaczego Władimir Putin – Jezus Chrystus? Wziął na siebie cierpienia całego świata. To prawdziwy Syn Boży. To istny cud z jego przybyciem na ten świat: urodził się z Maryi Panny, imię matki – Maryja jako matka Jezusa Chrystusa. I cud towarzyszył przy jego narodzinach, matka zaszła w ciążę mimo tego, że lekarze powiedzieli jej, że nie będzie mogła mieć dzieci po traumie związanej z oblężonym Leningradem, utracie dwóch jego braci, z woli ojca nieba zrodziła jego ku uciesze nas!
  Spójrzmy na dzień urodzin Władimira Putina, lustro pokazuje datę narodzin Jezusa Chrystusa.
  http://pikabu.ru/story/vladimir_putin__yeto_iisus_khristos_4231540

  Polubienie

 5. zydozerca

  „To będzie bardzo dziwna wojna. My będziemy ginąć, ale żadna bomba na Moskwę, Boston, Waszyngton, czy Petersburg nie upadnie” – mówi „Aleksander Jabłonowski”, członek „Związku Jaszczurczego”.
  Ponadto zauważa, że o wojnie USA z Rosją od lat pisze żyd Zbigniew Brzeziński, który do tego zadania poleca Polaków. W nakreślonym przez amerykańskiego doktrynera planie, wielka wojna ma być prowadzona przez USA na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi i krajów nadbałtyckich. Jej celem nie będzie jednak unicestwienie Rosji. Wręcz przeciwnie! Głównym przegranym mają być kraje Europy Środkowej, natomiast potencjał militarny Rosji zostanie szybko odbudowany, aby wesprzeć USA w kolejnej wojnie. Tym razem przeciwko Chinom./?????/
  Grzegorz Nowak serwis giełdowy amerbroker.pl

  CHAOS W POLSKIM WOJSKU -Neon24.pl B.Jeznach 22.12.2016

  Polubienie

  • .Ja wiem na pewno ! ze nasi starsi bracia w wierze maja caly swiat w kieszeni 🙂 wlasnie tylko i…!dzieki :chrzescijanstwu,katolicyzmowi,prawoslawiu,protestantom itp w sumie 42 dwom religiom „wymyslonym/objawionym !!cwaniakom brodatym ktorzy pisali i poprawiali setki razy te koszerna demagogie!! bez tychze wymyslonych religji ktorych glownym mottem jest : darowanie ,przebaczanie,pojednywanie ,milowanie jeden drugiego bezwzgledu na …wszystko 🙂 a niechta a co tam a bog go pokarze w niebie ! jednym slowem …odwrotnie do tego co im rozkazuje ich bog plemienny! jehova…….swiat caly a szczegolnie ziemska atmoswera ,flora i fauna bylaby prawdziwym rajem do zycia .a tak to co mamy ?przymusowe szczepionki u gojowskich slowianskich noworodkow juz w pierwszym roku zycia.zatwierdzona juz przez obecnego „Polaka” prezydenta 🙂 ktory jeszcze przed mianowaniem go na stolec prezydenta krajowcow Slowianskich 🙂 klamal ze nie dopusci do tego usmiercania dzieci gojowskich

   Polubienie

 6. julius

  Na szczęście płyną i optymistyczne wieści z Rosji. Co prawda lata jeszcze upłyną zanim Rodzimowiercy przejmą władzę w strukturach siłowych. Ale został zapoczątkowany jakiś trend, oby na trwałe. Ruscy też nie chcą mieć nic wspólnego z różnymi żydzizmami.

  Szef Związku wspólnot słowiańskiej rodzimej wiary Bełojar (Maksim Jonow) potwierdził, że w swojej (Kaługa) społeczności ma zarówno byłych i obecnych członków resortów wojskowych i policyjnych i „nie są to pojedyncze przypadki.” Stwierdził, że pogaństwo jest szeroko rozpowszechnione wśród uczestników klubów wojskowo-patriotycznych i fanów sportu. „Wielu patriotycznie nastawionych ludzi siega do swoich rodzimych korzeni. Dla wielu przychodzi zrozumienie, że patriotyzm, tożsamość narodowa i rodzima wiara mają ze sobą wiele wspólnego i wzajemnie się uzupełniają „- mówi Bełojar.
  http://www.ng.ru/events/2016-02-03/4_rodnovery.html

  Liczbę Pogan w Rosji szacuje się na ok. 3 000 000 z dorosłej populacji. Jest szansa, że w kolejnych pokoleniach liczba ta będzie się zwiększała.

  Polubione przez 1 osoba

 7. maryjanek

  Łukaszenka: „Nie pozwolę poniewierać białoruskim narodem i państwem”
  http://sptnkne.ws/dkwC

  Polubienie

 8. Leon

  Narodowa Wolna Polska zaprasza na demonstrację pod ambasadą USA w Warszawie 10 stycznia (wtorek) o godz 18.00 – Nie dla wojsk USA w Polsce

  Polubienie

  • Polak Słowianin

   Odnośnie niejakigo Rajzera – albo idiota albo wtyka. Posłuchałem min. jego „wykładu” o niejakiej żydło. Nie wiem skąd go wzięli, ale kompletna żenada. Ten, którego przytoczyłem poniżej w jednym z filmów mówi całkiem do rzeczy, tj. Mirosław Rostankowski. A tu nagle słyszę tego idiotę jak chlapie o dobrej żydło, judzie i emigracja upadlińska jest ok. Kabaret czy jak?

   Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Kolega Rajzer, to antropologiczny Żyd. Nie jest nowością, że za wodzów „radykalizmu” przebrane są młode srulki, które udają polskich gierojów.

   Polubienie

 9. Leon

  Meksykański bunt przeciw podwyżkom cen paliw może przerodzić się w popularną rewolucję, która rozleje się na cały kontynent. Więcej informacji wkrótce.

  Polubienie

 10. zydozerca

  „Nature Communications” informuje, że budzi się włoski wulkan Campi Flegrei. Nie wiadomo dokładnie, kiedy dojdzie do erupcji, ale może być ona katastrofalna w skutkach.
  Superwulkan ulokowany nieopodal Neapolu znajduje się pod obserwacją ekspertów, którzy twierdzą, że w ekstremalnym przypadku erupcja może doprowadzić do trwającej wiele lat zimy. Pyły wystrzelone do atmosfery mogłyby odbijać promienie słoneczne, prowadząc finalnie do katastrofy na Ziemi.
  zmiany na ziemi, nachtwaechter 7.01.2017

  Polubienie

 11. Tomasz Wykuty

  Uwaga na portal prawica.net.
  To żydowska komórka.
  Jest tam trochę mądrych ludzi, jednak administracja jest mossadowska.
  Założyłem tam konto.
  Pewnego razu pod pewnym artykułem zamieściłem komentarz, którego treść cytuję poniżej:

  „W normalnej ekonomi, gdy w kopalni wydobyta zostanie bryła węgla kamiennego, to stanowi ona (ta bryła) nową, wcześniej nieistniejącą, wartość. Jeśli ścięte zostanie w lesie drzewo, to już sam fakt pozyskania drewna z tego drzewa stanowi nowo pozyskaną wartość (dla ułatwienia zrozumienia mojej przypowiastki nie będziemy rozpatrywać, co z tego pozyskanego drewna można wyprodukować.

  Zatem. Jeśli na „rynku” pojawia się coś, czego wcześniej nie było, to w NORMALNYM, a nie TALMUDYCZNYM państwie, bank centralny wyemitowałby odpowiedni dla nowo pozyskanych produktów ekwiwalent płatniczy, zwany pieniądzem – po ludzku nowe monety, banknoty.
  Na przykład dla bryły węgla nowe 10 złotych, dla pozyskanego ze ściętego drzewa drewna kilkaset złotych.

  Te nowo narodzone na rynku pieniądze nie byłyby obciążone W NORMALNYM NIETALMUDYCZNYM kraju długiem, czyli talmudyczną LICHWĄ.
  Niestety w krajach „cywilizacji” talmudycznej (przede wszystkim zachodnie demokratury) każda nowo pozyskana bryłka węgla, czy zasób drewna, nie dość, że nie przynosi nowej wartości, to jeszcze obciąża dotychczasowe zasoby DŁUGIEM, czyli LICHWĄ, bo pozyskiwana jest na KREDYT tworzony z POWIETRZA.
  Monopol na tworzenie DŁUGU, bo pieniądzem trudno to nazwać, mają, powiedzmy to, „Fenicjanie”. Koszerni oczywiście…

  Ale mogę się mylić. Wszak ja zwykły robol-fizol jestem, a nie „kształcony” na jakimś kibucowym uniwersytecie „wykształciuch”.”

  Dosłownie kilka minut po zamieszczeniu tam (prawica.net) powyższego komentarza, straciłem dostęp całego portalu. Po tym jak zresetowałem router i zmieniłem przeglądarkę (w celu eliminacji „cookies”) zostałem zbanowany na stałe bez słowa wyjaśnienia.

  Polubienie

 12. Polak Słowianin

  Polubione przez 2 ludzi

 13. julius

  Za prezydentury Trumpa to żydzi mogą się w Polsce umocnić. PiS zapłaci każdy haracz który Trump zażada za tzw ochronę przed Rosją.
  Trump zaakceptował raport CIA o ingerencji Rosji w elekcję.
  http://www.gulf-times.com/story/527322/Trump-accepts-intelligence-on-Russia-hacking-aide

  Polubienie

 14. konik

  CZARTORYSCY SOCJALDEMOKRACI
  Tomasz Jankowski – ZMIANA

  Szerokim echem odbija się zakup przez Rzeczpospolitą obrazów od rodziny Czartoryskich. W głosach słusznego oburzenia o ogromną, półmilionową kwotę transakcji, przoduje Partia Razem, której lider bardzo trafnie wskazał na fakt, że majątek Czartoryskich pochodzi z setek lat niewolniczego wyzysku polskich chłopów. Tyle tylko, że Adrian Zandberg w ten sposób zaprzecza podstawowym tezom swojego ruchu….

  Dalej… http://pikio.pl/czartoryscy-socjaldemokraci/

  Polubienie

 15. konik

  Z bólem serca, bo wolelibyśmy żeby ta strona nigdy nie powstała, ale zapraszamy do wsparcia akcji na rzecz uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Mamy nadzieję, że ta nowa strona internetowa się do tego przyczyni.
  Nie ma żadnego powodu by w dalszym ciągu przetrzymywać naszego Przewodniczącego w areszcie. Siedzi tam już osiem miesięcy, a aktu oskarżenia nadal nie widać…

  http://uwolnicpiskorskiego.pl/

  Polubienie

 16. konik

  CIA kontra Trump, czyli pojedynek do ostatniej kropli krwi

  „Mamy do czynienia z pojedynkiem do ostatniej kropli krwi i bez możliwości jakichkolwiek kompromisów, natomiast z obustronnymi obwinieniami, które mogą jedną lub drugą stronę postawić przed sądem z oskarżeniem o zdradę stanu”.

  CIA w sposób otwarty grozi Białemu Domowi. Czuje się wystarczająco silna?

  …. http://ram.neon24.pl/post/136256,cia-kontra-trump-czyli-pojedynek-do-ostatniej-kropli-krwi

  Polubienie

 17. antek.wariat

  ten materiał to plagiat

  http://trybeus.neon24.pl/post/136255,a-moze-bojkot-wycofanie-inwestycji-i-sankcje-bds

  To było dawno temu wstawione tu na WPS z zdjęciami znacznie ciekawszymi i szerzej omówione , ale WPS temat olał a trypelek zobaczył potencjał udaje że to jego.

  Polubienie

 18. paziem

  Tytuł wpisu brzmi: „Czyżbyśmy stawali się bardziej świadomi?”, dlatego proszę nie wklejać tu różnego rodzaju barachła. Nie jesteśmy portalem plotkarskim,randkowym ani żyjącym z sensacyjek.

  Polubienie

 19. zydozerca

  Dlaczego nikt nie domaga się natychmiastowej DYMISJI ŻYDORZĄDU RP na czele z macierewiczem,waszczykowskim,dudą,szydło -firmującymi inwazję wojsk NATO ze sprzętem na Polskę ?
  Wezwania adresowane do armii NATO o opuszczenie naszego terytorium to nieporozumienie – sami się nie zaprosili z wizytą !!!!
  SKORUMPOWANYCH ZDRAJCÓW,AGENTÓW CIA/MOSSADU/BND – NALEŻY POWYWIESZAĆ PRZED SEJMEM NA CHOINKACH JAKO STRACHY NA WRÓBLE !

  Polubienie

 20. ninanonimowa

  —-BARDZO WAŻNE ! – z sieci .
  Lori
  9 stycznia 2017 at 18:54 · Odpowiedz

  Kto chce medytować niech medytuje, ale skoro widmo rozpierduchy nad Polską niebezpiecznie nadciąga warto przygotować niezbędniki do przetrwania trudnego czasu. Oto co nas czeka.
  Plany NATO dotyczące obrony Polski przed Rosją – jak będą działać nasi sprzymierzeńcy krok po kroku. Dobrze byłoby podać mapy porównawcze Libii, Iraku i Syrii – po pomocy NATO (USA, Izrael).
  Wg. mapy http://www.se.pl/wiadomosci/polska/tak-nato-bedzie-bronic-polski-przed-rosja_163272.html widać wyraźnie, że ew. konflikt – po jego zakończeniu – pozostawi Ziemie Zachodnie w strefie niemieckiej. I to jest główny motyw „pomocy sojuszniczej” – oderwanie (przesunięcie) granic zachodnich polski. To możliwe z równoległym otwarciem granic Polski z Ukrainą, gdyż taka sytuacja pogłębi rozpad Państwa i da błyskawiczne powstanie społeczeństwa multikulturowego. Enklawy Izraelskie dopełnią reszty.
  Ta obecna atmosfera bezkrytycznego – małpiego – przyjęcia okupantów w Polsce mogła być faktycznym powodem błazenady w Sejmie – za którą główną odpowiedzialność ponosi PIS – oraz innych wydarzeń „medialnych” odwracających uwagę Polaków od tego przestępstwa jakim jest wkroczenie obcych wojsk na terytorium RP.
  Zamach na jarmarku w Berlinie, wygląda coraz trudniej – w sensie dowodów na sprawstwo islamistów. Bo coraz wyraźniej widać, że to robota dokonana rękami sprawców zamachu w Mirosławcu i Zamachu Warszawskiego (Smoleńsk).
  Red. Gazeta Warszawska
  ===========================
  W wyniku puczu wojskowego w Moskwie do władzy dochodzi nieobliczalny dyktator. Kilka tygodni później pierwsze pociski zaczynają spadać na polskie miasta, a z Kaliningradu i przez białoruską granicę na nasz kraj ciągną pancerne kolumny. W odpowiedzi na atak do walki stają polskie czołgi i kawaleria powietrzna. A już po kilkunastu godzinach na zachodnich lotniskach i w bałtyckich portach lądują wojska amerykańskie, niemieckie i brytyjskie…
  To wcale nie scenariusz filmu grozy, ale realne plany obrony Polski przed rosyjską agresją, które zostały ujawnione przez portal WikiLeaks.
  Plan obrony Polski, a także państw bałtyckich – Litwy, Łotwy i Estonii przed atakiem ze strony Rosjan opatrzony jest kryptonimem „Eagle Guardian” (Orzeł Strażnik). Do tej pory był jednym z najbardziej strzeżonych dokumentów NATO. Jednak o jego istnieniu świat dowiedział się dzięki ujawnieniu przez WikiLeaks tajnej korespondencji amerykańskich dyplomatów.
  Co zakłada NATO-wski plan? W przypadku ataku agresorów ze wschodu Sojusz ma im przeciwstawić aż 9 dywizji różnych rodzajów wojsk. Cztery mają pochodzić z Polski, a pozostałych pięć w błyskawicznym tempie mają przerzucić na teren naszego kraju Amerykanie, Niemcy i Brytyjczycy.
  – W takiej sytuacji najprawdopodobniej pierwsze do boju zostałyby rzucone dywizje pancerne i zmechanizowane – 11. lubuska oraz 1. warszawska. Kolejne zapewne sformowane zostałyby przy wykorzystaniu wojsk powietrznodesantowych i specjalnych – tłumaczy gen. Roman Polko (48 l.).
  Wojska sprzymierzone miałyby do Polski dostać się drogą lądową i kolejową przez granice z Niemcami, a także lotniczą i morską. W ostatnim okresie porty w Świnoujściu i Gdyni przeszły modyfikacje umożliwiające przyjmowanie okrętów desantowych i wojennych. Amerykanie mieli się też zobowiązać do wsparcia nas dodatkowymi szwadronami samolotów F-16 oraz transportowcami Herkules C-130 zdolnymi przewieźć 64 spadochroniarzy lub nawet transporter opancerzony.
  Po ujawnieniu tajnych dokumentów Rosjanie żądają wyjaśnień.
  – Należy ustalić, czy te plany były rzeczywiście skrycie opracowywane przez NATO – grzmiał wczoraj Leonid Słucki z Komisji Spraw Zagranicznych Dumy.

  WikiLeaks: Polska była marionetką w rękach USA podczas negocjacji z Rosją i Iranem? Tajemnice Polski ujawnione! http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/wikileaks-polska-byla-marionetka-w-rekach-usa-podczas-negocjacji-z-rosja-i-iranem_162157.html

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s