PiS zaprasza US Army do okupacji Polski

us-army

Probierzem stanu nieświadomości współczesnych Polaków jest brak powszechnej reakcji na fakt bliskiej już obecności kontyngentów wojsk amerykańskich w Polsce, czyli w istocie znaczący krok w kierunku okupacji naszego kraju przez obcą armię.

Zamiast koncentrować się na groteskowych przepychankach kabaretowych polityków pookrągłostołowych wokół tzw. „kryzysu sejmowego” ( który być może wymyślono właśnie specjalnie po to, aby odwrócić uwagę opinii publicznej od instalowania okupacyjnych wojsk amerykańskich na terytorium Polski) polscy obywatele winni nie tylko nazwać po imieniu fakt sprzeniewierzenie się posłów na Sejm  Konstytucji RP i złamanie przysięgi konstytucyjnej, a tym samym wyciągnąć konsekwencje nie tylko polityczne wobec winnych   zdrady narodowej – posłów, członków rządu i prezydenta RP, ale natychmiast zawiadomić stosowne instytucje i służby o przestępstwie karnym wymienionych funkcjonariuszy państwowych z tytułu: 

Art. 117. Wojna napastnicza

§ 1. Kto wszczyna lub prowadzi wojnę napastniczą, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 12, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. (uchylony)
§ 3. Kto publicznie nawołuje do wszczęcia wojny napastniczej lub publicznie pochwala wszczęcie lub prowadzenie takiej wojny, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Art. 126c. Przygotowania do działań terrorystycznych

§ 1. Kto czyni przygotowania do przestępstwa określonego w art. 117 wojna napastnicza, art. 118 eksterminacja lub art. 120 stosowanie środków masowej zagłady,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

Art. 129. Zdrada dyplomatyczna

Kto, będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Obowiązkiem środowisk narodowych jest wszczęcie powszechnej akcji uświadamiającej obywateli polskich o tym, że akceptując obecność wojsk amerykańskich na terenie Polski stają się zakładnikami agresywnej, awanturniczej polityki amerykańskiej oraz wyrażają zgodę na uczynienie z Polski najbardziej newralgicznego terenu konfrontacji ( włącznie z użyciem sił nuklearnych) między USA i Rosją.
Mieszkańcy terenów przylegających do miejsc zakwaterowania amerykańskich oddziałów i instalacji wojskowych ( lotnisk, przewidywanych stacjonarnych i mobilnych wyrzutni rakietowych itd.) winni sobie uświadomić, że od tej chwili żyją na terenach największego ryzyka.
Obowiązkiem środowisk narodowych jest wszcząć procedury postawienia przed powołanym specjalnie do tego celu Trybunałem Narodowym ( którego zadaniem jest osądzić winnych nie tylko zdrady konstytucyjnej, ale świadomego i z premedytacją oddania bezpieczeństwa i suwerenności Polski i Polaków pod administrację obcego państwa) polityków PO, PiS i PSL  i partii popierających wcześniejsze i obecne bloki rządowe oraz dowódców wojskowych – winnych przestępstw przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej.
Jest także obowiązkiem polskich środowisk narodowych zwrócić się do nowego prezydenta USA Donalda Trumpa o cofniecie decyzji o lokacji jednostek wojsk amerykańskich na terenie Polski oraz natychmiastowe ich wycofanie łącznie z kadrą doradczą i sprzętem.
PZ

 

Polska szykuje się na przyjęcie amerykańskiej brygady pancernej

Już za tydzień, 12 stycznia, do Polski przybędzie amerykańska brygada pancerna. Gdzie zostaną rozlokowani żołnierze?

12 stycznia ma się odbyć oficjalne powitanie amerykańskiej grupy wojskowych z udziałem przedstawicieli MON i ambasady USA w Polsce.

„W piątek do portu w niemieckim Bremerhaven zaczną przybywać siły i sprzęt amerykańskiej brygady pancernej, która będzie stacjonować m. in. w Polsce. W przyszłym tygodniu pierwsi żołnierze tej grupy mają być w Żaganiu” — informuje PAP. „Zespoły, które przygotowują obecność ciężkiej brygady amerykańskiej, są już od grudnia w Polsce: objeżdżają i przygotowują poszczególne miejsca dyslokacji, a ciężka brygada będzie — nie wiem, czy ja to mogę powiedzieć, ale zaryzykuję — 12 stycznia” — cytuje PAP słowa Macierewicza w programie wyemitowanym w TVP 1. Według słów Macierewicza do Polski ma przybyć łącznie ok. 7 tys. zagranicznych żołnierzy, co stanowi „dużo ponad to, co kiedykolwiek sobie wyobrażano”, choć jednocześnie „można powiedzieć, że ciągle za mało”. Gdyby zdarzyło się, co jest niemożliwe, nierealne, że Rosja zaatakowałaby Polskę (…), to oczywiście nie jest to siła, która łącznie z polską armią zagwarantuje nam zwycięstwo (…) — powiedział Macierewicz.

Sprzęt amerykańskiej brygady zostanie przetransportowany koleją, konwojami wojskowymi i komercyjnymi z niemieckiego portu Bremerhaven, do którego dotrze w najbliższy piątek, w okolice Żagania (woj. lubuskie) i Drawska Pomorskiego (woj. zachodniopomorskie).

Amerykańska grupa bojowa składa się z ok. 3500 ludzi, ponad 400 pojazdów gąsienicowych i 900 kołowych, w tym 87 czołgów, 18 samobieżnych haubic Paladin, ponad 400 samochodów Humvee i 144 bojowych wozów piechoty Bradley — informuje PAP. Będzie to pierwsza, dziewięciomiesięczna zmiana z planu Atlantic Reserve. Kolejne będą nakładały się na poprzednie tak, by nie było przerw w obecności amerykańskich wojsk w regionie.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201701064562215-polska-amerykanska-brygada-pancerna/

 

Spotkanie z przedstawicielami ambasady USA

W czwartek 5 stycznia br. w MON odbyło się spotkanie z przedstawicielami ambasady USA w Warszawie.
zdjęcie - Spotkanie z przedstawicielami ambasady USA

fot.: mjr Robert Siemaszko/ CO MON

W spotkaniu, które było poświęcone  aspektom  stacjonowania wojsk  sojuszniczych i USA w Polsce uczestniczyli: Dyrektor Gabinetu Politycznego MON Bartłomiej Misiewicz, zastępca dyrektora Centrum Operacyjnego MON Beata Perkowska, Christopher Midura Radca ds. Kultury i Prasy Ambasady USA oraz Kathleen Morenski Radca ds. Politycznych.

***

Pancerna Brygadowa Grupa Bojowa, czyli ABCT (ang. Armored Brigade Combat Team), to oddział będący częścią sił amerykańskich, które trafią do Polski w 2017 roku. Oprócz ABCT siły amerykańskie w Polsce tworzyć będą m.in. zespół zadaniowy Brygady Lotnictwa Bojowego i pododdziały logistyczne. Sama tylko ABCT to kilka tysięcy żołnierzy wyposażonych m.in. w czołgi, wozy bojowe Bradley i samochody HMMWV. Amerykanie zostaną przebazowani do Europy w ramach inicjatywy wzmocnienia regionu, tzw. Operation Atlantic Resolve (OAR), a ich pobyt bedzie miał charakter ciągły i rotacyjny.

Pierwszą rotację ABCT tworzy 3. Pancerna Brygadowa Grupa Bojowa z 4. Dywizji Piechoty stacjonująca na co dzień w Fort Carson w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. W ramach pierwszej rotacji ABCT dowództwo brygady oraz batalion inżynieryjny i wsparcia brygady, 3. Batalion 29. Pułku Artylerii i 4. Batalion 10. Pułku Kawalerii będą stacjonowały w obiektach wojskowych w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu. Z Polski część elementów ABCT zostanie rozmieszczona w innych lokalizacjach na wschodniej flance NATO. Jeden batalion trafi do państw bałtyckich, jeden do Bułgarii i Rumunii, a jeden wróci do Niemiec.
Wojska amerykańskie choć będą rozmieszczone głównie w zachodniej Polsce, będą działać w całym regionie, na wschodniej flance NATO m.in. będą ćwiczyły i szkoliły się na terenie całej Polski. Przerzut wojsk obecnej rotacji ABCT rozpoczął się już w grudniu zeszłego roku. 6 stycznia Amerykanie rozpoczną rozładunek w niemieckim porcie Bremerhaven i stamtąd przemieszczą się do miejsca zgrupowania w Polsce.

Bartłomiej Misiewicz
Rzecznik prasowy MON

za:http://www.mon.gov.pl/aktualnosci/artykul/najnowsze/spotkanie-z-przedstawicielami-ambasady-usa-a2017-01-05/

 

„Wprowadzenie obcych sił na teren państwa świadczy o słabości tego państwa”

Koncern Lockhead Martin zaciera ręce – to on będzie produkować te manewrujące pociski rakietowe. Kontrakt opiewa na 940 milionów złotych. Jest już reakcja Rosji.

Jej ambasador przy NATO Aleksander Gruszko podkreślił, że Moskwa pilnie śledzi plany zakupów rakiet powietrze-ziemia, bo jest to nowy, znaczący czynnik, który będziemy musieli uwzględniać w naszym planowaniu militarnym- powiedział. Czy powstaje nowy czynnik zapalny na linii Warszawa-Moskwa? Rozmowa korespondenta radia Sputnik Leonida Sigana  z wiceadmirałem w stanie spoczynku Markiem Toczkiem.

— W dzisiejszych polskich mediach na czołówkach mowa jest o gigantycznym polskim kontrakcie na amerykańskie rakiety… — Środowisko, z którym współpracuję, a jest to Klub Inteligencji Polskiej, już wielokrotnie zwracał uwagę na to, że Polska nie prowadzi żadnej polityki zagranicznej ze Wschodem. Mówię to w takim szerokim ujęciu, ale, generalnie rzecz biorąc, uważam, i koledzy moi to również potwierdzają, że nasze relacje z Rosją są najgorsze, jakie sobie można tylko wyobrazić. I na pewno to, o czym pan wspomniał, co od dawna było sygnalizowane, zamiar zakupienia takiego uzbrojenia, budziło w nas sprzeciw. To nie służy niczemu innemu, jak tylko w dalszym ciągu nakręcaniu tej spirali nieufności, spirali, która prowadzi tylko do niepotrzebnych rozdrażnień i niepotrzebnego narastania konfliktu. Tak bym to określił.

Niestety z ubolewaniem stwierdzam, że ta ekipa, którą dzisiaj mamy przy władzy, ekipa PiS-u, a ściślej biorąc działaniami ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza prowadzi taką politykę, która budzi nasz wielki sprzeciw. To nie jest nam dziś do niczego potrzebne. Tego typu działania, na pewno, nie poprawią tych relacji, i nie ma się czego dziwić, że Rosja podejmie jakieś adekwatne swoje kroki, żeby zneutralizować ewentualne to niewielki zagrożenie, jakie te rakiety stanowią.

— Czy Polskę teraz stać na takie kontrakty, skoro według ekspertów gospodarka szybko hamuje, a reputacja polskiej polityki makroekonomicznej w oczach inwestorów zagranicznych zdecydowanie uległa pogorszeniu? — To jest drugi aspekt tej sprawy — poziom życia społeczeństwa i, niestety, nie takie tempo rozwoju gospodarki, jakie się publicznie prezentuje w mediach. Proza życia mówi zupełnie coś innego. Takie wydatki nie poprawiają kondycji społeczeństwa i krok ten jest wymierzony w interes społeczny, interes narodu. Jest to kolejny przyczynek do potwierdzenia niezrozumiałej, wręcz nieprzyjaznej społeczeństwu decyzji.  — I jeszcze jedno. Jest już pewne, to potwierdził z dużą satysfakcją minister Antoni Macierewicz, że rok 2017 zapisze się w polskiej historii, kiedy na jej ziemię znowu wstąpią obce wojska. Już w styczniu ma przecież przybyć amerykańska brygada a za nią batalion NATO i okażą się w pobliżu rosyjskich granic. Czy to jest czynnik dla zapewnienia europejskiego bezpieczeństwa? — Pan Macierewicz ma ostatnimi czasy cały szereg pociągnięć, które w środowisku ludzi znających stan rzeczy, budzą mocne wątpliwości. Wprowadzenie obcych sił na teren państwa świadczy o słabości tego państwa, świadczy o braku poczucia jego suwerenności. Na pewno, te bataliony czy nawet brygady w istotnym stopniu nie zmienią sytuacji, a też będą czynnikiem nakręcającym spiralę nieufności i zadrażnień.

Jest wiele innych sugestii, które wskazują na to, że te jednostki wojskowe będą nie tylko miały charakter militarny a mogą być wykorzystane do pilnowania  wewnętrznych spraw obcych sił na terenie Polski.   Mam na myśli potencjał ekonomiczny, firmy, które mają tu swoje wielkie interesy. A te interesy godzą w polską rację stanu. W związku z tym czynnik siłowy też jest brany pod uwagę. Myślę, że polityka, którą prowadzi PiS, ma bardzo krótki dystans. Na dłuższą metę nie da się tego obronić, wytłumaczyć, nie da się dalej prowadzić w taki sposób, jak to się dzieje dzisiaj. Oby jak najszybciej nastąpiło otrzeźwienie.

— „Polska Zbrojna” dziś donosi, że wielonarodowa polsko-litewsko-ukraińska brygada osiągnęła gotowość bojową i jest gotowa do podejmowania wyznaczonych jej zadań, między innymi do udziału w misjach stabilizacyjnych. Czy wyklucza Pan sytuację, że może się okazać w okolicy Doniecka?  — Niestety tego nie da się wykluczyć. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że tę tzw. misję stabilizacyjną będziemy obserwowali właśnie na tamtym terenie. Oby do tego nie doszło, ale wykluczyć tego nie można.

Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201612274515417-Polska-zakup-rakiet/

 

Wybór tego co piszą ludzie rozsądni:

Rozmieszczenie wojsk NATO w krajach bałtyckich jest wielką prowokacją przybliżającą konflikt

Rozmieszczenie wojsk NATO w krajach bałtyckich jest wielką prowokacją przybliżającą konflikt pomiędzy NATO a Rosją. Nie da się zrozumieć motywów, dla których wojska USA i innych krajów zachodnich, w tym niestety także i polskie, mają być rozmieszczone w krajach bałtyckich. Powoduje to, że coś co do tej pory było bardziej postrzegane jako zagrożenie teoretyczne, może się zmaterializować, w wyniku czyjejś prowokacji. Proszę pamiętać o największej lekcji z ukraińskiego kryzysu – prowokacji dopuszczała się strona narodowo-radykalna, a narodowych radykałów w krajach nadbałtyckich nie brakuje. Wystarczy chociażby pojechać do stolicy Łotwy, można bardzo szybko zorientować się, jaka symbolika dominuje w czasie świąt narodowych, co one upamiętniają i jak to wszystko przebiega. Jest to coś niesamowitego, że w tych uroczystościach brali udział byli członkowie formacji SS, w których masowo słuzyły setki tysiące Łotyszy i inni mieszkańcy krajów bałtyckich. Każdy z nich ma trudną historycznie kartę, która niestety pomimo tylu lat – nadal jest aktualna. Warto pamiętać, że jeden z największych kryzysów dotyczył prób demontażu i usunięcia pomnika Wyzwolicieli z Niezwyciężonej Armii Czerwonej, którzy bohaterską krwią uświęcili tamtą ziemię! Tymczasem rzeczywistość była taka, że większość mieszkańców krajów bałtyckich nie chciała być wyzwalana. To niestety pokutuje w wielu aspektach do dzisiaj.

Osobnym ale mającym fundamentalne znaczenie problemem, wielkim wyzwaniem dla wszelkich kwestii związanych z rozumieniem złożoności sytuacji wewnętrznej w tych państwach jest kwestia traktowania mniejszości narodowych przez oficjalne władze narodowe, klasę polityczną w ogóle oraz znaczne części społeczeństwa. Co w szczególności w przypadku Łotwy, gdzie Rosjanie i osoby rosyjskojęzyczne to praktycznie połowa społeczeństwa powoduje, że należy w ogóle zadać pytanie o spoistość społeczno-polityczną tego państwa. Z polityką historyczną sobie nie poradzili. To jak w niektórych z tych krajów traktowani są Rosjanie i Polacy – to jest skandal, nie znajdujący żadnego uzasadnienia. Co więcej, sposób milczenia o tych narastających i nabrzmiewających problemach, gdzie po prostu część populacji jest traktowana jako obywatele drugiej kategorii lub w ogóle nie ma praw obywatelskich – jest nienormalna. To obserwacja z perspektywy prawa Unii Europejskiej! Ci ludzie w wielu wymiarach mają sytuację gorszą, niż uchodźcy z poza Unii, ubiegający się o azyl w krajach, w których w wyniku procesów historycznych przyszło im żyć.

Nie jest tajemnicą dla nikogo, że przyjęcie Litwy, Łotwy i Estonii do NATO, było poważnym geostrategicznym błędem, zrealizowanym z woli Amerykanów, którzy doskonale wiedzieli, że posiadanie tych krajów w Sojuszu ma istotne znaczenie strategiczne. Jednakże tylko w przypadku posiadania planów zaczepnych wobec terytorium Federacji Rosyjskiej. Jeżeli bowiem chodzi o ich obronę, to jest ona w praktyce niemożliwa, albowiem wymagałaby zaangażowania o wiele większych środków i utrzymywania ich tam na stałe, niż dzisiaj NATO dysponuje. W tym znaczeniu właśnie, należy geopolitycznie rozumieć sens przynależności tych państw do Sojuszu. Dlaczego, wystarczy popatrzeć na mapę. Plan jest banalny – znany z okresu II Wojny Światowej, wcześniej ćwiczył go Napoleon i także Niemcy. Dzisiaj dochodzi „urozmaicenie” w postaci spowodowania atomowego zniszczenia potencjału Kaliningradu, w ten sposób zabezpieczając tyły (niszcząc dodatkowo potencjał Floty Bałtyckiej), można już pierwszego dnia natarcia być pod drugim miastem Rosji! Nie jest również daleko do Moskwy i Mińska! Naprawdę, jeżeli ktoś myślał, że Rosjanie będą udawać, że nie umieją czytać z mapy – był najdelikatniej mówiąc lekkoduchem.

Dzisiaj w to wszystko wprowadza się wojska zachodnie. Amerykanie już są, wedle dostępnych informacji – wojska specjalne, jak również co jest oczywiste – zwiad, wywiad, kontrwywiad i inni specjaliści przeznaczeni do rozpoznania warunków bezpośredniej styczności z przeciwnikiem. Przy czym o czym się w mediach głównego nurtu nie pisze, ale te kraje nie mają wyznaczonej granicy państwowej. Granicą w naszym pojęciu była wytyczona pomiędzy ZSRR a PRL-em. Ona do dzisiaj funkcjonuje, np. na granicy z Obwodem Kaliningradzkim, Litwą i dalej na południe. W przypadku krajów bałtyckich, problem jest o wiele bardziej skomplikowany. Wraz z dramatem likwidacji ZSRR przez nieodpowiedzialnych przywódców tego kraju, doszło do utrwalenia stanów istniejących, które w wielkiej Ojczyźnie narodów jaką był ten kraj Robotników i Chłopów były kwestiami istotnymi, ale wtórnymi. Doskonałym przykładem ideologicznie motywowanej filozofii przekształcania granic wewnętrznych w ZSRR jest kwestia przeniesienia Donbasu i Krymu do Ukraińskiej SRR. Podobne procesy działy się w całym Związku Radzieckim, w tym niesłychanie ciekawe na północnym Kaukazie (Kabardo-Bałkaria i okolice). To, co dzisiaj jest zaznaczane na granicach jako linia graniczna, w praktyce jest na znacznej części odcinków – granicą byłych Republik Radzieckich. Rosja przez długie lata zabiegała o regulację tych kwestii, czyniąc praktycznie wszystko, co było możliwe dla unormowania tego stanu zgodnie z zasadami dyplomatyczno-traktatowymi. Niestety te państwa zadowolone z „nabytków” terytorialnych, jakie otrzymały od Władzy ZSRR (Litwa np. terytorium Wileńszczyzny, tzw. Memel – Kłajpedę i inne, Łotwa i Estonia pewne fragmenty terytorium i wód terytorialnych), uznały stan „sowiecki” za obowiązujący, chociaż na całej linii państwowej negują i szargają pamięć ZSRR. Wiadomo, jak zawsze, że wybiera się to, co komu pasuje. Niestety jednak stan faktyczny jest taki, że ich granica – w pewnej części, jest granicą nieuznawaną w świetle prawa międzynarodowego. No, chyba że np. Litwa chce uznania swoich granic z 1938 roku? Wiadomo jednak, co to w praktyce oznaczałoby.

Na to wszystko teraz, pomiędzy marsze byłych SS-manów i ich apologetów, prześladowania mniejszości narodowych, nierozstrzygnięte kwestie graniczne – wchodzą wojska NATO. Co jeszcze bardziej skomplikuje tą beczkę prochu, tak jakby ktoś ją po prostu polał benzyną, a na szczycie postawił lampę naftową i podkręcił jej knot, żeby dawał więcej światła. To jest niebezpieczna polityka dążenia do konfrontacji, która może oznaczać dla nas wszystkich ryzyko atomowej konfrontacji. Szanowni Państwo – Rosjanie, przynajmniej są w swoich scenariuszach uczciwi, niczego nie udają – oczywiście jest to przerażające, jednak zupełnie racjonalnie w trakcie jednych z ćwiczeń wojskowych uwzględniono w symulacjach atak jądrowy na Warszawę (w jej bezpośredni rejon). Generalna strategia NATO, wywodząca się jeszcze z Zimnej Wojny, dopuszcza rozwinięcie sił przeciwnika w strefie buforowej, a następnie ich niszczenie przy pomocy koniecznych środków. Oznacza to w praktyce, że na terytorium Polski lub w pobliżu może być użyta taka broń. Z perspektywy cywilnych mieszkańców tego regionu NAPRAWDĘ NIE MA ZNACZENIA, CZYJA BROŃ JĄDROWA BĘDZIE UŻYTA – SKUTKI BĘDĄ DOKŁADNIE ANALOGICZNE. Co więcej generalnie koncepcja powstrzymywania NATO, bywa interpretowana w jednym z aspektów wykładana jako użycie broni jądrowej na terytorium krajów NATO, po agresji nieprzyjaciela. Ma to bardzo ważny wymiar polityczny, albowiem ma się korzyści wojskowe z użycia broni, jednak nie ma konsekwencji politycznych. Nie ma mowy o ataku jądrowym na kraj przeciwnika. Proszę się więc zastanowić, jakie cele wybierze Zachód i jak je uzasadni, w przypadku pełnoskalowego konfliktu? Przecież to nawet się logicznie układa, albowiem używając tej broni na naszych terytoriach – z powodów wojskowych i politycznych, zostawi sobie furtkę do negocjacji z Rosją, inaczej będą wyglądały rozmowy pokojowe i normalizacja relacji – jeżeli natowskie bomby spadną na Polskę lub Łotwę, niż miałyby spać pod St. Petersburgiem. W najgorszym wypadku dostanie się jeszcze Białorusi, ale oni nigdy z Zachodem nie mieli szczęścia.

Na to wszystko nakłada się baza w Redzikowie, zakup przez Polskę pocisków JASSM (w dwóch wersjach, druga jest dalekiego zasięgu), pojawienie się wojsk. Naprawdę robi się niebezpiecznie, a to wszystko rzekomo ze strachu przed umięśnionymi mężczyznami w dresach, przeważnie o kaukaskich rysach twarzy, którzy mają przebierać się za Polaków i robić dywersję. Naprawdę nasi politycy potrafią powiedzieć czasami coś takiego, że nie tylko padają ręce, ale naprawdę nie wiadomo w jaki sposób zareagować.

Rozmieszczenie wojsk NATO w krajach bałtyckich: Litwie, Łotwie i Estonii jest wielką prowokacją przybliżającą konflikt w wymiarze światowym. Ponieważ skuteczna obrona tych państw takimi siłami jest niemożliwa, powstaje więc pytanie po co, tam są ci Żołnierze? Słowa – prowokacja, incydent, presja – na stałe zagoszczą w naszych słownikach.

Na zakończenie pewna dygresja – proszę uważnie zapoznać się z historią Rosji i Rosyjskiego Świata. Po traumie ostatniej wojny, Rosjanie i bratni Białorusini NIGDY NIE POZWOLĄ na to, żeby taki scenariusz, który poznali od litewskich książąt, polskich magnatów, Napoleona, Kaisera i pewnego Kanclerza – KIEDYKOLWIEK Z ZACHODU MIAŁ CHOCIAŻ SZANSĘ SIĘ UPRAWDOPODOBNIĆ. Potęga militarna Federacji Rosyjskiej i Białorusi jest oparta o potencjał termonuklearnego odstraszania. Milczenie na ten temat, udawanie, że to nas nie dotyczy – jest jednym z najbardziej niemożliwych skrajnych idiotyzmów wskazujących na indolencję i zupełną nieprzydatność polityczną decydentów, którzy tego nie uwzględniają. Do tego dochodzi jeszcze klasyczna – taktyczna broń jądrowa, której przecież traktaty nie obejmują. Nie wiadomo ile Rosjanie tego mają! Jednak możemy być pewni, że jest tego wystarczająco dużo, żeby pomiędzy Smoleńskiem, Pskowem i Kaliningradem oraz Brześciem a Warszawą, było bardzo dużo mniej więcej gładkiej, szklącej się przestrzeni, z której gdzieniegdzie będą wystawały kikuty byłych miast, może jakieś elementy infrastruktury. Czy naprawdę jesteśmy gotowi wziąć na siebie to ryzyko? Czy nasi politycy mówią nam pełnię prawdy o ryzyku? Czy np. wiemy jakie są procedury o użyciu broni jądrowej przez NATO – kiedy, gdzie i jak ma być użyta? Polski Prezydent będzie wydawał zgodę na użycie natowskiej broni jądrowej na naszym terytorium, czy zostanie poinformowany po fakcie? Będzie miał głos decydujący, czy tylko dostanie „DW” (Do Wiadomości) – emaila?

Sprawa jest śmiertelnie poważna. Nie można ulegać panice, ale trzeba rozumieć skalę i wieloaspektowość problemu. Co więcej – tutaj już nie ma dobrego rozwiązania, tj. minimalizującego a nie eskalującego ryzyko! Stan bezpieczeństwa powszechnego osiąga się nie poprzez ustawienie wojsk uzbrojonych po zęby i grzejących silniki czołgów po obu stronach granicy! Tylko przez zaufanie i wzajemną wymianę informacji – bez niepotrzebnych napięć. Niestety zamach stanu na Ukrainie naruszył równowagę, drugim aktem dramatu będzie militaryzacja państw bałtyckich, które przecież przez ostatnie lata oszukiwały nas wszystkich – oszczędzając na obronności, nie wydawały wskaźnika 2% PKB rekomendowanego przez NATO. Na szczęście pan Donald Trump o tym wie i w jednej z wypowiedzi, wyraźnie się do tego problemu odniósł. Można tylko mieć nadzieję, na rozsądek tego nowego przywódcy. Inaczej naprawdę możemy tego wszystkiego, co formalnie wygląda tak niewinnie – bardzo żałować.

za:https://obserwatorpolityczny.pl/?p=45131

Stacjonowanie wojsk amerykańskich w Polsce nie zapewni nam bezpieczeństwa

Z genialnych umysłów naszych niektórych polityków, poprzez ich złote usta ujawniły się wspaniałe myśli, niektórzy z naszej klasy politycznej znaleźli sobie pytanie na to jak zabezpieczyć państwo przed ewentualnym atakiem ze strony Federacji Rosyjskiej. Nieskończonych geniusz naszych umiłowanych ojców i matek Narodu doprowadził – niektórych z nich do wniosku, że tylko stacjonowanie w Polsce wojsk amerykańskich (US ARMY) może zapewnić nam bezpieczeństwo. W wielkim uproszczeniu – uzasadnieniem tej tezy jest stwierdzenie, że Rosjanie nie będą strzelać do Amerykanów, ponieważ się ich boją i nie będą z nimi walczyć ze względu na ryzyko generalne.

Niestety nie ma nic bardziej mylnego. Na polu walki nie ma znaczenia, kogo się ma przeciwko sobie, liczy się to, jakie się ma siły własne i jak się ocenia na podstawie posiadanych zasobów – możliwości działania. Żaden „Capitan America”, ani „Iron Man” nie pojawi się nagle nad polem walki i nie spowoduje cudu.

O współczesnej wojnie decyduje logistyka. ŻADNA ARMIA nie wejdzie na terytorium, gdzie byłaby operacyjnie odcięta bez możliwości zabezpieczenia logistycznego swoich działań (z wyjątkiem armii wietnamskiej – zdolnej do ponoszenia wszelkich ofiar i niewygód – nie do złamania). W przypadku naszego kraju Amerykanie mogą zabezpieczać logistycznie swoje wojska w sposób gwarantujący zapewnienie im przewagi tylko i wyłącznie z terytorium Niemiec. To w Niemczech znajduje się infrastruktura US Army, tam są bazy, tam są lotniska, wszystko było przygotowane przez wiele lat.

Jest jednak jeden problem, problem natury politycznej. Nie mamy pewności, że Niemcy – pomimo członkostwa w NATO poparłyby naszą politykę – nazwijmy rzecz po imieniu, – czyli brania pod uwagę opcji wojny z Federacją Rosyjską. Niemcy wcale nie muszą podzielać naszej polityki w tym zakresie, tak jak już dzisiaj wiadomo, że nie zgadzają się z naszą wizją spraw na Ukrainie, a w szczególności postrzegania roli Federacji Rosyjskiej.

W praktyce, zatem przesyłając wojska do Polski, Amerykanie musieliby wzmocnić swoją obecność w Niemczech, chociaż na tyle, żeby pani Merkel bardziej opłacało się milczeć. Być może byłoby to możliwe, jeżeli USA znalazłyby jakiś sposób na zastąpienie szans biznesowych niemieckiej gospodarki w Rosji. Jednakże sam scenariusz wymuszenia na Niemczech żeby siedziały cicho JEST NIEMOŻLIWY. Być może bez rewelacji pana Snowdena, jeszcze by się jakoś udało stworzyć jakąś wielce skomplikowaną figurę dyplomatyczną. No, ale niestety w świetle jego informacji, co do inwigilowania Europy w tym Niemiec i pani Kanclerz bezpośrednio nie można mieć żadnych złudzeń.

Jeżeli więc Amerykanie nie mogą mieć pewności, co do przyzwolenia Niemiec na ewentualną kampanię w Polsce – nie mają szans na oparcie się logistyczne o infrastrukturę NATO, to pobyt większych jednostek, w tym w szczególności wojsk lądowych jest niemożliwy. Z tego prostego powodu, że wszystko czego nie dałoby się zaopatrywać/ewakuować nie ma racji bytu. Jest przy tym oczywistym, że Amerykanie mają potężne możliwości logistyczne, jednakże proszę nie mieć złudzeń – Afganistan to nie Europa, nie można mierzyć tą samą miarą.

Co więcej jest problem ze wsparciem lotniczym. Bez baz w Europie trudno jest do Polski dolecieć samolotem, a żaden lotniskowiec w razie zagrożenia wojną na Bałtyk nie wpłynie, ponieważ równałoby się to z samo zatopieniem.

Oczywiście wsparcie lotnicze na tym Teatrze Działań Wojennych oznacza fundament jakichkolwiek działań, które bez panowania w powietrzu po prostu nie odbędą się. W powyższym kontekście tylko budowa olbrzymich baz, gigantycznych zapasów sprzętu i materiałów wojennych, a w konsekwencji bazowanie w Polsce znacznych oddziałów – z bronią masowego rażenia na wyposażeniu mogłoby urealnić amerykańską obecność.

Wnioski – żadne „dwie brygady”. To bez sensu, w realiach współczesnej wojny dwie amerykańskie brygady lądowe stałyby się zakładnikami sytuacji taktycznej! Jeżeli już myślimy o obecności to na poważnie, ale na to nie ma przyzwolenia politycznego, bo ktoś za utrzymanie 100 tyś wojsk USA w Polsce musiałby płacić. O wiele lepszą strategią byłoby poproszenie o obecność amerykańskich (natowskich) oficerów łącznikowych, oficerów naprowadzania lotnictwa, kierowania ogniem artylerii, rozpoznania ABC, oczywiście łączności i rozpoznania (i najlepiej zwartych oddziałów logistyków wojskowych) jak również komponentów bojowych wojsk specjalnych, lotnictwa i marynarki wojennej. Do tego potrzebne jest wsparcie materiałowe, broń, zapasy, szkolenia. Chodzi bardziej o to, żeby NATO wytworzyło w sobie naturalną zdolność do rotowania wojsk w Polsce i do gładkiego przenoszenia się tu i do baz – oczywiście w Niemczech. To da nam o wiele więcej niż siła dwóch brygad, o ile oczywiście będziemy umieli skorzystać z pomocy. Polegać możemy natomiast tylko na własnej armii.

Ps. Może ktoś wie jak NATO chciało bronić krajów bałtyckich? Proszę się dobrze zastanowić, albowiem w ich przypadku – widać dzisiaj, że najrozsądniejsza byłaby jednak neutralność…

za:https://obserwatorpolityczny.pl/?p=21231

Zagraniczni obserwatorzy nie kryją zdziwienia, jak państwo, które dwie dekady temu pozbyło się wojsk ZSRR, dziś domaga się sprowadzenia jak największej ilości amerykańskich okupantów. Istotną różnicą między sowieckim i amerykańskim okupantem jest to, że ten pierwszy odszedł z naszej Ojczyzny pokojowo. Natomiast Amerykanie, jeśli już opuszczają jakieś okupowane terytorium, to tylko po uprzednim przemienieniu go w pustynię.

Zadaniem kontyngentu okupacyjnego NATO w Polsce będzie ochrona instalowanych na Pomorzu wyrzutni rakietowych Cruise nacelowanych na Rosję i tłumienie ewentualnych odruchów obronnych ludności tubylczej.

Tak więc, w najlepszym razie, mieszkańcy III RP będą przeżywać wszystkie przyjemności okupacji pokonanego państwa, no może za wyjątkiem gwałtów jakich dokonują np. na Okinawie amerykańscy żołnierze na Japonkach. „Polskie patriotki” same ustawią się w kolejce do koszar „natowskich obrońców” i o żadnych gwałtach nie będzie mowy!

W najgorszym przypadku rosyjskie rakiety z ładunkami jądrowymi przemienią nasz piękny kraj w radioaktywna pustynię. Bez ogródek wspomniał o tym Putin podczas swej niedawnej wizyty w Grecji, stwierdzając, że Rumunia, gdzie systemy rakietowe są już ukończone, znalazła się „na rosyjskim celowniku”, a Polska dostąpi tego samego „zaszczytu” z chwilą instalacji amerykańskich rakiet na Pomorzu.

Perspektywy powyższe nie zrażają „polskojęzycznych”, których służalczość w stosunku do ich amerykańskich panów może konkurować jedynie ze skrajnym ograniczeniem umysłowym nie pozwalającym im pojąć losu, który nie tylko Polakom , ale i sobie szykują.

za:https://obserwatorpolityczny.pl/?p=21231

Reklamy

48 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

48 responses to “PiS zaprasza US Army do okupacji Polski

 1. Zdzich

  Dla komentatorów WPS to żadna nowość . Żydoreżim zabiegał o to od dawna chociaż czy z takim posunięciem nie należałoby poczekać do zaprzysiężenia Trumpa , ale jak widać administracja Obamy dostała sraczki i jej zachowanie też nie powinno dziwić .
  Mnie ciekawi jedno ile ogłupionych gojów zwolenników PIS i nie tylko będzie dostawało orgazmu na widok tej banksterskiej armii .
  Widziałem pobyt Usmańców w Białymstoku to tam ludzie dostawali orgazmu na ich widok sweet focie itp sprawy .
  Wie ktoś może czy jakiś burdel mają dla nich otworzyć bo przecież gdzieś się muszą zaspokajać .

  Polubione przez 1 osoba

 2. Pingback: Pekok Antylichwiarz

 3. julius

  Prawdopodobnie już za parę dni polskojęzyczne ścierwa żydowskie będą witali kwiatami armię amerykańską. Historia pokazała, że zawsze są oni w pierwszym powitalnym szeregu, nierzadko będąc sprawcami okupacji.

  Polubienie

  • stycznik

   Witać, witać ich miotaczami ognia:-)

   Polubienie

  • Zdzich

   Widzisz Julius masz rację a mi to będzie przypominać jak witali chlebem i solą armię radziecką w 1839 roku .
   Moja prababcia , która dobrze ich znała z Polski międzywojennej i własnie z racji tego ,że znała ich jak własną kieszeń to ich serdecznie nienawidziła . Jedynie Polaków nazywali zasranymi gojami , którymi trzeba rządzić .
   Powtarzała ,że to taki typ ludzi , którzy wszędzie się podłączą praktycznie pod każdego i potrafią się przystosować do każdych warunków dlatego są tak grożni . To słowa mojej prababci .

   Polubione przez 1 osoba

 4. stycznik

  Kopiuj«»wklej
  A ja ostatnio gadałem z takim nauczycielem byłym od matematyki czy fizyki sam juz nie wiem – i on do mnie gadał że Ruskie byli jeszcze gorsi od Niemców za czasów okupacji. Był o tym zajebiście święcie przekonany, bo żył w tym czasie, a ja mu na to mówię to było kiedyś w innych czasach, a dziś jest dzisiaj i Rosjanie całkowicie się zmienili i to nie oni nam to zrobili: (staruszek uśmiechnął się na kilka moich argumentów z tej listy i nic więcej nie dodał…) 1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów? 2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej „transformacji ustrojowej i gospodarczej”, której efekty widzimy dzisiaj? 3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu? 4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych? 5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę? 6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP? 7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie? 8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować? 9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni? 10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo? 11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę? 12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki? 13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa? 14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)? 15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej? 16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei? 17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy? 18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie? 19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia? 20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy? 21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju? 22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie? 23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy? 24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM? 25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu? 26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny? 27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę? 28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół? 29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba? 30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do „odzyskiwania” kamienic lub ziemi ornej? 31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca „kaźni Rosjan” i „polskich morderców”? 32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o „mordercach Polakach w Jedwabnem” czy o „polskich obozach koncentracyjnych”? 33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela? 34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską? 35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków? 36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń? 37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ? 38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji? 39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej? 40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii? 41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ? 42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości? 43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic? 44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju? 45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny? 46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów? 47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań? 48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów? 49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli? 50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?

  Polubione przez 1 osoba

   • Jurek

    Pozwól jurij nam Polakom rozliczyć się z Rosjanami.
    A w szczególności , dobierać wrogów i przyjaciół.

    Wypad.

    Polubienie

  • Adam

   Jeszcze dodaj ze w Rosji nie biją murzynow a w Ameryce tak he he

   Polubienie

  • rena

   Rodzice moi też mi mówili, że Niemcy byli lepsi niż Ruski. Mój brat urodził się w 1944 r, czyli w wojnę. Jak był malutki, to pewna Niemka dala mojej mamie wózek dla dziecka, jak uciekali. Ale długo się nim nie pocieszyli, bo Ruski ten wózek zabrali mamie dla swoich dzieci. Podobnie było z mlekiem. Zabierali mleko mojemu małemu bratu, a dawali wodę bratu. Brat potem dostał silnej krzywicy nóg, zaczął chodzić mając 4 latka. Dostał też padaczki. My (5), urodzeni już po wojnie tego wszystkiego nie przechodziliśmy co brat, pomimo, że brat urodził się zdrowy, ważył przy urodzeniu 5,80 kg. Mama musiała w tym czasie ciężko pracować w polu. A nad nimi, kobietami stali Niemcy w mundurach z karabinami (okolice Strzelec Opolskich).

   Polubienie

   • Technika pieniądz dupa

    rena jejku drogi żydowski Boże jacyś ci ruscy żli a Niemcy cudowni .To też żeś pewnie oglądała hit Ryżego uja wojenny który tu kilka lat temu nadawali w godzinach najwyższej oglądalności o tym że Szkopy w czasie wojny wcale tacy podli nie byli .
    Najgorsze bydło to ci Rosjanie bo jakiś ruski zabrał ci wózek dla dziecka który dała ci jakaś Niemka .
    Niedawno słyszałem dowcip od pewnej kur… pisowskiej a brzmiał on tak .
    „wiesz czym się różni armia Stalina od armii Hitlera ? a no tym że jak Niemcy wkraczali pachniało perfumami a jak Rosjanie to śmierdziało gnojem .”
    Takie kurw… nie mają żadnego szacunku dla naszych przyjaciół Słowian którzy oddawali życie abyśmy nie zostali puszczeni z dymem w krematoriach a tak by było .
    Takie zdarzenie .
    Moja babcia ugościła po wojnie dobrym obiadem żołnierzy armii czerwonej głodnych jak cholera . Po obiedzie był deser pączki i ciastko .
    Gdy moja babcia położyła to na stole jeden z żołnierzy przystawił jej broń do głowy krzycząc ” To nie mogłaś tego podać tych przysmaków jak byłem głodny tylko teraz stawiasz ? gdzie to zmieszczę .Jestem najedzony „.
    Z tego powodu mam się obrażać na Rosjan .
    Ogarnij się kobieto .

    Polubienie

 5. Pingback: PiS zaprasza US Army do okupacji Polski | 7777777blog

 6. Jurek

  Trzeba nam wiedzieć, że te hooje, które przygotowały nam armagedon, mają tzw. czerwone karty, gwarantujące im i dwom osobom towarzyszącym, ewakuację z Polski w przeciągu bodaj 4 godzin. Tych kart jest 3 500. ( nie mam źródła ale na własne gały czytałem o tym ok roku temu, gdy wprowadzono pospiesznie kilka ustaw wojennych – jedna z nich dotyczyła czerwonych kart.Te ustawy weszły za nierządu PO – kumpli syjonu pisowskiego i były przygotowane pod pisdzielców !!!!.)

  Trzeba pomyśleć już teraz, jak im ten dojazd na lotniska uniemożliwić.
  Niech hojje wiedzą, że mogą nie zdążyć i na własne życzenie popełnia samoholokaust.

  Polubione przez 1 osoba

 7. ERROR 404 NSZ

  Ponieważ najezdzcy nie przejdą kwarantanny i kastracji , będzie problem…

  Polubienie

 8. pablo

  Już wkrótce Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej może przyznać proreżimowym propagandystom 6 milionów złotych z pieniędzy podatników.
  Choć Fundacja „Niezależne Media” nie miała do tej pory nic wspólnego z jakąkolwiek ochroną środowiska, to jednak PiSowscy urzędnicy dwukrotnie przekładali termin składania wniosków byleby rządowi pomagierzy zdążyli zmienić statut.
  To są te „lepsze standardy” za Prawa i Sprawiedliwości.

  …. https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/a.351694158355758.1073741828.350858821772625/631012140423957/?type=3&theater

  Polubienie

 9. mynameishate

  Być może nie każdemu spodoba się to co teraz powiem ale dobrze by było gdyby żołdacy amerykańscy nieźle zaleźli za skórę miejscowym Polakom na przykład przez próby gwałtów, powodując kradzieże i rozróby po pijaku i tym podobne incydenty. Wtedy moze w końcu otrzeźwi to nasz naród i staną przeciwko obecności US Army w Polsce. Innej metody nie widzę.

  Polubienie

  • zorbaG22

   Wyobraź sobie że niektórzy obserwatorzy polityki podejrzewają Merkel o świadome podgrzanie sytuacji w Niemczech w celu obudzenia zdemoralizowanych Niemców póki Rosja jest silna i jest nadzieja na pomoc mocarstwa. Merkel i jej sztab wiedzą że i tak będzie demolka kraju i tak ale po demolce wykonanej na zlecenie USA zostanie ruina, kupa roboty i ci sami oficerowie prowadzący nad głową.
   Demolka kontrolowana, wykonana w swoim interesie i własnymi rękami może przywrócić państwo narodowi i co najważniejsze uratować majątki dotychczasowych funkcjonariuszy. Lukratywne stołki też jest szansa zachować dobrze rozgrywając wojnę z USA bo dotychczasowe poddaństwo było już bardziej krępujące niż dochodowe. Zapowiadało się jako łatwy chleb a skończyło się ochłapem z pańskiego stołu i trzymaniem na krótkiej smyczy przez obcych agentów. Nawet takie łajzy na usługach CIA nie będą pracowały za pół darmo szantażowane w nieskończoność kwitami. Czas pokaże.

   Polubienie

 10. pablo

  „Wolna Polska” w pigułce.
  A jej „twórcy” z PiS i liberalnej opozycji – bawią się w najlepsze…

  -> https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/a.351694158355758.1073741828.350858821772625/630914387100399/?type=3&theater

  Polubione przez 2 ludzi

 11. pablo

  LOCH – treści, od których Redakcja się dystansuje

  PEDOFILIA W KOŚCIELE KATOLICKIM!
  Kościół katolicki jest organizacją przestępczą, BO UKRYWAŁ księży pedofili! » http://bar-bara.neon24.pl/post/136212,pedofilia-w-kosciele-katolickim

  —-
  Kim więc są są są pejsy z redakcji jak nie: (POPIERAJĄCY PRZESTĘPCÓW )

  … za byle co ban lub loch, brak możliwości dyskusji z powodu zbanowania wszystkich niemal Polaków dyskutantów.

  Polubienie

  • zorbaG22

   Kościół rzymskokatolicki nie tyle ukrywa co przyzwala a nawet więcej niż przyzwala, niczym organizacja przestępcza ściąga degeneratów którzy jak wiadomo są najwierniejszymi rycerzami w każdej mafii. Poziom zdegenerowania elit watykańskich równa się poziomowi zdegenerowania „elit” zachodnich, kto nie przejdzie rytuału wstąpienia do bractwa –wylatuje. To zjawisko eksplodowało w Polsce po 1979 roku, milicja nie odważyła się tknąć pomazańców papieskich, kto obserwował ten widział jak się zmieniają kadry i co się wyprawia. Z dnia na dzień trzeba było mieć pozwolenie z kurii żeby wejść do klasztoru, żeby się chłopaki zdążyły ubrać. Nie muszę dodawać że ideowo jest w tym wyraźny rys talmudyczny.

   Polubienie

  • Zdzich

   Nie wklejałbym tutaj tego typu kabaretów bo tam jest jak w polityce .Nie tak dawno widziałem tego kabareciarza w czułej rozmowie z Ryżym gdy wyjeżdzał on do jewrounii . Naprawdę bardzo przyjacielska pogawędka .Ten kabareciarz o mało orgazmu z radości nie dostał jak mu Ryży rękę podawał . Jeszcze tylko Heinekena brakowało i byłaby przyjacielska rozmowa ,a to że trochę przez kilka lat pośmiał się z Ryżego w skeczach o posiedzeniu rządu o niczym nie świadczy .
   Polskie kabarety to hu…. dupa i kamieni kupa .Gdzie im do Dudka .

   Polubione przez 1 osoba

 12. Zdzich

  W sumie te wojaki przybędą z Niemiec w liczbie 7 tysięcy . Należało się spodziewać euforii wśród żydowładzy i ta euforia oczywiście jest ogromna . Spełniło się ich marzenie .
  Teraz jeszcze czekać na obiecanych Kanadyjczyków i będzie gites na 100%.
  Myślę sobie tak dopóki ta żydowładza nie umrze śmiercią naturalną to nic z tego nie będzie a jedynie pozwoli nam pisać na takich portalach a i tak nie wiadomo jak jeszcze długo bo abyśmy się nie obudzili pewnego pięknego dnia i do Piskorskiego dołączą Ziemiński i Kosiur .
  Wielu z nich to już stare pryki ponad siedemdziesiątka muszą w końcu wymrzeć naturalnie i pojawi się wtedy szansa na objęcie władzy przez prawdziwych patriotów . Pewnie to jest myślenie naiwne , ale co innego pozostało .
  Prawdziwy patriota – Polak to taki , który nie sprowadza tu wojsk ani ze Wschodu ani z Zachodu , ale czy kiedykolwiek taka Polska istniała pod rządami papistów ?

  PS z wywiadu Singera .Oczywiście Singer w euforii i mówi :
  „To jest nasz ogromny sukces spełnienie marzeń , ale byłoby dużo lepiej gdyby tych wojsk było więcej bo ich ciągle jest mało „.
  Tyle z Singera i euforii w żydomediach .
  Panu panie Singer to by najlepiej pasowało ze 200 tys Usmańców i z 50 tysięcy tych z Kanady .Niedoczekanie wasze .
  Masom Polakom to się jednak podoba .Popierają żydowladzę czyli cóż każdy naród wybiera swój los .

  Polubienie

  • Janusz

   To Ojczyzna ma!

   Powstało w 2006 roku
   Polsko – o Polsko!
   Ojczyzno ma.
   Kiedyś przez mogiły
   Do wolności szła.

   Teraz w dni słoneczne,
   Chmury gryzą Cię.
   Z krwi Twych obronców
   Naśmiewają się.

   Umysły zniewolili,
   Ludzi odurzyli.
   Pięknie w kraju swym,
   Być niewonikiem tym.

   Wszystko przejęli,
   Wszystko zagrabili.
   Polaka pokornego
   Bez grosza puścili.

   Naród skłócili,
   Biedę zostawili.
   Dobrą robotę,
   Dla siebie zrobili.

   Słowem wolnym zawładnęli,
   Myślą też by chcieli.
   Cóż więc zostanie Ci?
   Trochę nędznych dni.

   Gdzie jesteś Ojczyzno ma?
   Gdzie prawda i wolność Twa?
   Gdzie krew ojców przelana?
   W mym sercu zapisana.

   I tak w mym głebokim śnie,
   Widzę Polsko-szczęście Twe.
   I sądzę, że właśnie tak to się stanie,
   Gdy w sercach na zawsze patriotyzm zostanie.
   Tylko sny są piękne. rok 2008

   Janusz Kanada

   Polubienie

 13. Pingback: Precz z okupacyjnymi wojskami USA i NATO! | hubalblog

 14. hubalblog

  Sprawa jest arcypoważna. Wszystko wskazuje, że żydowładza szykuje nam powtórkę z II WŚ. Majątek narodowy jest wyprzedany, 6 mln Polaków wygnane za chlebem. Pozostaje dobić kolejne i zostawić przy życiu 15 mln ludności tubylczej. Wtedy oficjalnie można już przyjąć nazwę państwa obu narodów, żydów z ludnością pierwszego sortu, Polin tu spoczniesz, na ziemi użyźnionej słowiańską krwią.

  Polubienie

 15. co za bezmyślny piszę takie bzdury….PIS zaprasza wojsko dlatego że że muzułmanie osiedlają się w polsce setkami na wizach azyantów .planowali atak na rosję dlatego osiedlili się w ełku i idą masowo na wschód polski aby dostać się do rosji…po wyborach rosja działa z ameryką a amerykanie chronia polske …taka jest polityka….dlatego amerykańskie wojska w polsce to gwarancja spokoju i muzułmanie nie wywołają III wojny światowej przez polske do rosji za odwet syrii…ale to pownien wiedzieć każdy odrobinę myślący a nie bezmyślny który nie wie w którym którym kosciele dzwon dzwoni a trąbi że we wszystkich….TO DOBRA DECYZJA DLA ZAPOBIEGANIA WOJEN…

  Polubienie

  • paziem

   Obywatelu,

   My tu z domem wariatów nie chcemy mieć nic wspólnego. Jak prezes z Macierewiczem czują się zagroźeni przez muzułmanów w Polsce do tego stopnia, źe potrzebują opieki US ARMY BOYS , to niech spakują walizki i szukają opieki na Florydzie. I niech się pospieszą, bo to ostatnia taka grzeczna propozycja od Polaków.
   A ty, Grzegorzu, jak się chcesz pobawić w strzelanie kulkami, to włóź swe chętne rączki w kieszenie spodenek i pobaw się własnymi jajeczkami:))))

   Polubione przez 1 osoba

  • Jurek

   Grzegorzu, skąd masz te sensacyjne informacje ?

   Sprawa jest bardzo poważna.

   Polubienie

   • Zdzich

    Szanowny panie takie pierdoły to niech sobie pan pisze na Niezależnej lub u ojca dyrektora ewentualnie w programie Wildsteina w soboty .
    Tutaj jeszcze mają mózgi i nikt w te pana bajanie nie uwierzy .
    Odpowiedz PAZIEM beczka śmiechu .
    ” Podrap się pan po jajach „.
    Jurek nie panikuj . To jest bajanie i nic poza tym.

    Polubienie

   • Jurek

    Zdzichu , nie panikuje. Chciałem z Grześkiem nawiązać bliższy kontak, bo na tym facecie można by było zarobić miliony. W kabarecie.. Przecież Grześka tekst jest rewelacyjny.

    Chciałem też dowiedzieć się, kto Grzesia tak okropnie oślepił. Zakładam że pisał szczerze, będąc ŚWIĘCIE wierzącym w nauczyciela.

    Polubienie

 16. Mieszko

  Wielokrotnie przestrzegałem przed zdrajcami i sprzedawczykami polskiego narodu, jakimi są przedewszystkim trzymający ster faszyzującej organizacji rządowej z sw. antonim na czele. Przepraszam że imię tego demonicznego osobnika piszę z małej litery, ale nie zasługuje on na mój szacunek. A co będzie z Polską. Obudzimy się pewnego poranka nie u siebie, lub nie obudzimy się wogóle. Nartomiast antoni ze swoją najbliższą i dalszą rodziną schowa się pod skrzydlami swoich amerykanskich mocodawców i szczęśliwie dożyje za uzyskane za sprzedaż naszej suwerenności i pokoju, srebrniki, szczęśliwej starosci w … no wlasnie , gdzies nie w Polsce. Inni jego pomagierzy, a dla mnie zdrajcy, uczynią podobnie. Mazowiecki sprowadzając krzyżaków, był królem, i w swojej naiiwności wierząc w miłosierdzie i uczciwość chrześcijańskiego symbolu, miał nadzieję na ochronę chrześcijan przed Żmudzinem. Antek namiast jest nikim. Sprzedając własy naród za udziały i profity z amerykańskiej gospodarki, żyje nadzieją że caly zachodni świat ruszy i unicestwi znienawidzoną przez niego do granic absurdu Rosję.
  Boję się o moją Ojczyznę, bo wiem że tacy ludzie jak antek, zbyszek, jarek i inni w swojej demonicznej i dzikiej rusofobii w końcu doprowadzą do narodowej i oby nie ostatniej tragedii.

  Polubienie

 17. zydozerca

  Polak – 1 min temu
  zapraszam jutro PiSowskie dziadostwo na miesięcznicową podskakiwankę – będziecie jak zwykle wyglądać śmiesznie z tym, że tym razem pejsy będziecie mieli pokryte zmarzniętymi smarkami.

  Czytaj więcej na https://pogoda.interia.pl/wiadomosci/news-nawet-34-stopnie-imgw-wydal-najwyzszy-stopien-ostrzezenia,

  Polubienie

 18. A,to wszystko po to,zeby zydowski
  okupant Polski czul sie bezpiecznie.

  Polubienie

 19. paziem

  @stanislav 16:47:25
  Donald Trump argumentował na Twitterze, że USA mają na całym świecie „dość problemów” i nie potrzebują drażliwych relacji z Rosją na tej liście – odnotowuje agencja Associated Press. Donald Trump potwierdza wolę poprawy relacji z Rosją Prezydent elekt Donald Trump napisał na Twitterze, że „tylko głupcy” sprzeciwialiby się lepszym relacjom USA z Rosją. „Dobre relacje z Rosją są czymś dobrym, a nie czymś złym” – dodał w kolejnym tweecie. Wyraził też opinię, że Rosjanie „będą nas szanować o wiele bardziej” pod rządami jego administracji niż pod rządami administracji Baracka Obamy „i, być może, oba kraje będą współpracować, by rozwiązać niektóre z tych wielu dużych i pilnych problemów i kwestii na świecie”. W piątek Trump wysłuchał briefingu służb wywiadowczych nt. cyberataków Rosjan i ich ingerencji w wybory w USA. Po spotkaniu wydał oświadczenie, w którym zapewniał, że cybernetyczna ingerencja „Rosjan, Chin czy też innych krajów (…) absolutnie nie wpłynęła na wynik wyborów”. Na kilka godzin przed briefingiem Trump powiedział w wywiadzie dla „New York Timesa”, że kontrowersje wokół kwestii ingerowania Rosji w tegoroczne amerykańskie wybory prezydenckie to „polityczne polowanie na czarownice”. Ps… Problem jest w tym, że aby dojść do sedna sprawy czy faktycznie Rosja ingerowała w wyborców w USA trzeba by było sprawdzić komputery partii demokratycznej i Hilary Clinton, a na to demokraci się nie godzą bo prawdopodobnie wyszłyby na jaw inne świństewka tam zapisane. Trump doskonale o tym wie i dlatego drwi w żywe oczy całemu wywiadowi. Jeżeli nie dadzą rady przekonać Trumpa o ingerencji Rosji w wybory to jest duże prawdopodobieństwo poprawy stosunków z Rosją co niewątpliwie wyszło by na dobre obu gospodarkom a także Islamiści zaczęli by się bać, że Ameryka i Rosja a za nimi inne kraje dobiorą im się do skóry. Trump jest po prostu rozsądny i to niektórych drażni. A najbardziej drażni tych którzy mają akcje w przemyśle zbrojeniowym. Ci co twierdzą, że Trump jest głupi sami są głupcami. A szczególnie kolejne polskie rządy, które drażnią ciągle Rosję bez żadnego powodu. Zauważcie, że nagle znikły w Polsce wrogie,propagandowe i judzące antyrosyjskie teksty w mediach i na necie. Nawet znana z nienawiści niejaka Przełomiec ze Studia Wschód w TVP dzisiaj jakby nieco „zgrzeczniała”. Ci którzy z szerzenia nienawiści uczynili dobry sposób na życie,napisali z tego doktoraty, są w sporym kłopocie. Ale nie ma co się martwić bo jak trzeba będzie to błyskawicznie przemienią się w miłośników Putina. Taki mają charakter albo raczej jego brak. Mnie to nawet szkoda trochę tych zajadłych antyrosyjskich internetowych trolli. Wielu z nich pójdzie teraz na bezrobotne albo będzie miała spore problemy. No, ale tak to jest jak się robi tylko to, co wuj Sam każe i nie używa własnego mózgu. Moim zdaniem to widoczna jest zmiana postaw nie tylko w USA, ale w wielu państwach. Być może jest to początek wielu zmian w skali globalnej. Ludzie dostrzegli że poprzednia władza, poza frazesami o „demokracji”, realizuje cele oligarchiczne. Dlatego zmieniają tych przywódców na innych. Wybór Trumpa jest jednym z większej ilości dowodów na te zmiany. Może skończy się też niesienie demokracji za pomocą bomb i zniszczeń, a zaczną być prowadzone rozmowy mające na celu dokonywanie pokojowych zmian. Do prowadzenia skutecznej walki ze światowym terroryzmem zarówno na morzu,lądzie jak i powietrzu potrzeby jest pozytywny układ pomiędzy Rosją a USA. Nie zależnie od różnic ustrojowych. Przecież teraz tak na prawdę to „ustroje” są nadbudową, liczy się potencjał gospodarczy i związana z nim wydolność finansowa państwa.Tylko my ze swoim postrzeganiem świata tkwimy ciągle na przełomie XIX i XX wieku. Można się spierać co do różnic w koncepcji prowadzenia tej walki. Ale to są sprawy techniczne i z punktu widzenia militarnego taktyczno logistyczne. I pomału potęgi tego świata zaczynają to rozumieć. Poprawa stosunków między USA a Rosją jest w interesie Polski. Polska powinna, również iść w tym kierunku. Natomiast poprawa relacji między Polską a Rosją nie jest w interesie Niemiec. Chyba to widać gołym okiem, nie trzeba być wielkim dyplomatą. Czy warto dążyć do konfrontacji z Rosją, jak Rosja taki arsenał posiada: Rosyjskie testy torpedy nuklearnej wzbudziły niepokój w USA
  http://zmianynaziemi.pl
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 10:24:53
  @stanislav 16:47:25
  Co zrobi Trump: tak konkretnie, to: a – przestanie forsować nowe sankcje przeciw Rosji
  b – powoli będzie wycofywał stare sankcje
  c – zacznie powoli wycofywać wojska USA z Bliskiego Wschodu
  d – poszerzy współpracę gospodarczą
  e – zrezygnuje z budowy tzw. „tarczy antyrakietowej”
  f – skupi się na inwestycjach we własnym kraju: np. Ford otwiera nową fabrykę właśnie w USA zamiast w Meksyku oraz Apple przenosi produkcję telefonów z Chin do USA
  g – na koniec: wycofa swoich harcerzyków którzy mają stacjonować w Polsce z powrotem do USA oraz znacznie zmniejszy ich stan w Niemczech.
  h – nie będzie sprzedawał za bezcen swojego gazu i ropy Polsce, jak to niektórzy „spece” wróżą.
  i – spotka się z Putinem i porozmawia jak równy z równym
  j – całkowicie oleje bankruta Ukrainę.
  Na początek to wystarczy. My, w Polsce, jak zwykle zostaniemy z ręką w nocniku, ale tak to jest jak u władzy są (i byli) agenci CIA
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 10:26:47
  @stanislav 16:47:25
  Większość z WAS, nawet, nie ma i nawet nie dopuszcza na wskutek zachodnich środków mass ogłupiania PROPAGANDOWYCH, jaka przewagą, nad całym zdegenerowanym zachodem posiadają Rosjanie w KWESTII MILITARNEJ I TO TEJ ZARÓWNO Z NIŻSZEJ PÓŁKI ( co udowodnili w ciągu ostatniego miesiąca tłucząc brodatych dzikusów w ALEPPO ) ale i W TYCH NAJBARDZIEJ ŚMIERCIONOŚNYCH ” ZABAWKACH ” WYPOSAŻONYCH W ATOMOWE GŁOWICE. Ci co się nadal z tego śmiać zamierzają, niech odpowiedzą jedynie, na dwa ZASADNICZE PYTANIA
  CZYLI:
  1. Skoro zdegenerowany zachód jest niby tak wszechmocny, to dlaczego jeszcze Rosji, nie rozjechali, kiedy mają ja prawie praktycznie osaczoną z KAŻDEJ STRONY ???
  2. Dlaczego do dziś kupują od Rosjan SILNIKI RAKIETOWE, by wynosić swoje SATELITY I NIE TYLKO. A SKORO SATELITÓW NAWET NA SWOICH RAKIETACH, NIE POTRAFIĄ, TO JAK MAJĄ PUSZCZAĆ POCISKI NUKLEARNE, ZA POMOCĄ RAKIET KONTYNENTALNYCH ?! Prawda jest taka, czy się komuś to podoba, czy też nie, ale szatany zjednoczone od końca II WOJNY ŚWIATOWEJ mimo, że wywołały, lub wszczęły kilkanaście konfliktów i wojen, to PRAKTYCZNIE nigdy żadnej, tak do końca, NIE WYGRAŁY TAK PRAWDZIWIE w rozumieniu pojęcia WOJNY WYGRANEJ POKONUJĄC PRZECIWNIKA, że wspomnę jedynie o :
  Wietnamie, Korei, Somalii, Afganistanie, Iraku, Libii i tak dalej …..Natomiast Rosjanie i owszem WYGRALI w zachodnich wojnach zastępczych ” CUDZYMI RĘKAMI „, czyli w Czeczeni i w Gruzji, gdzie to Gruzini wraz z szatańskimi wojskami łupnia dostali, napadając, na OSETYŃCZYKÓW, o czym nikt WAM, nie mówi w zachodnich ośrodkach propagandowych.
  ALE BY NIE BYŁO TAK STRONNICZO Z MOJEJ STRONY, to uczciwie muszę nadmienić, że jest coś co wyszło szatanom zjednoczonym w kwestii ” śmiercionośnych zabawek ” i jest tym SAMOLOT F-22 ZWANY RAPTOREM, to naprawdę doskonała była maszyna, dopóki Rosjanie, nie wymyślili LEPSZEGO T-50, lecz szatany dysponują na obecną chwile większą ilością tych śmiercionośnych zabawek, jak Rosjanie. Lecz co im po tych zabawkach, jak w rakietach i środkach bojowych wojny ELEKTRONICZNEGO ZAGŁUSZANIA SYGNAŁÓW PRZECIWNIKA ROSJANIE WYPRZEDZAJĄ „nato-srato”, o co najmniej DEKADĘ. SYSTEM OBRONY PRZECIWLOTNICZEJ I PRZECIWRAKIETOWEJ S-400 TRIUMF JUŻ DZISIAJ, nie ma na całym Naszym Globie równie skutecznego ODPOWIEDNIKA i długo mieć, nie będzie, a dodam jedynie, że już jest i jest testowany SYSTEM S-500 którego zdegenerowany i szatański zachód , nie dogoni i za lat 20.
  NO CHYBA, ŻE ZWERBUJĄ JAKIEGOŚ SZPIEGA, KTÓRY BY IM WYKRADŁ PLANY, ale jak historia Nas uczy, to Rosjanie plany wykradają Rosjanom, a nie szatańskie siły Rosjanom ( LECZ NICZEGO, NIE WYKLUCZAM w swoich rozważaniach) .
  Ps. I na koniec pragnę tu poruszyć taką małą ciekawostkę o której być może mało kto z WAS wie i zdaje sobie sprawę, czyli nowa SIEDZIBA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO, mieszczącego się w Brukseli. To,że kosztowała ponad 320 MILIONÓW EURO znając tą bandę darmozjadów, to nawet PIKUŚ, ale PIKANTERII DODAJE FAKT, ŻE STANĘŁA ONA DOKŁADNIE W TYMCZASEM MIEJSCU, W KTÓRYM BYŁA GŁÓWNA KWATERA NAZISTÓW W TYM MIEŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ, a to już mega przekaz, dla MASS UŻYWAJĄCYCH WŁASNEGO ROZUMU !!! I na koniec kilka linków, na moją obronę, przed trollami zła sił mocy opłacanych za JUDASZOWE SREBRNIKI :  Chiny z Rosjanami:

  PANCIR S

  ROSYJSKA SUPER BOMBA KONWENCJONALNA W SYRII PRZETESTOWANA, NA brodatych dzikusów TĘPIENIU przez zachód nasłanych :

  NIEPOZORNA „ŚMIERCIONOŚNA ZABAWKA TOS-1(a już są nawet TOS-3, tylko nikomu nie zostały pokazane:


  NIKT TEGO NIE POSIADŁ, NA CAŁYM NASZYM WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE

  A to coś z jednego wozu WOŁOMIN, LUB ZAKOPANE rozwala:

  Przykra jest PRAWDA, że i banderowcy to po spadku po ZSSR odziedziczyli w uboższej wersji !!! A to coś rozwala jednym uderzeniem skutecznym czy to Waszyngton, czy to Warszawę, czy to NY, etc..

  A TO TEŻ JUŻ ROSJANIE PONOĆ MAJĄ, CHOĆ SIĘ TEGO OFICJALNIE WYPIERAJĄ (i mówią, że to fantazje komputerowych grafików ):

  Parę minut, jak ktoś chce, może sobie cofnąć:

  To, co napisałem potwierdza obecna sytuacja międzynarodowa !!……Sytuacja w Syrii, a także incydenty na Morzu Czarnym i Bałtyku także !!
  Ps. 2 Dla wszystkich służb i zachodnich agentów wpływu ŚWIADOMIE I UROCZYŚCIE OŚWIADCZAM, ŻE NIE JESTEM ŻADNYM RUSKIM AGENTEM, LUB SZPIONEM (jak to se tam nazywacie w waszym nazewnictwie )A JEDYNIE CHCĘ UŚWIADAMIAĆ SWOICH RODAKÓW POLAKÓW PRAWDZIWYCH, KTÓRZY NIERAZ STRACILI SWOICH DAWNYCH PRZODKÓW W WOJNACH GŁUPICH NA KTÓRE ZOSTALI WYSŁANI, PRZEZ ZDRADZIECKICH POLITYCZNYCH PAJACÓW Z CUDZEGO NADANIA! I jeśli po mym wpisie wpadniecie, do mnie jutro na rewizję i w celu mnie zatrzymania, to uroczyście PRZYSIĘGAM, ŻE TO JA, A NIE WY JESTEM PRAWDZIWYM POLSKIM PATRIOTĄ I ORAZ DOBRO MOJEGO POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA I JEGO POMYŚLNOŚĆ, JEST DLA MNIE NAJWYŻSZYM NAKAZEM ŻYCIOWYM. TAK MI DOPOMÓŻ BÓG, JEDYNY I PRAWDZIWY W KTÓREGO I WIERZYLI NASI DZIADOWIE I OJCOWIE NIERAZ ODDAJĄC SWOJE ŻYCIE ZA POLSKĄ RZECZPOSPOLITĄ wolną i prawdziwą, a nie zwasalizowaną, uległą i szmatławą !!!
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 10:28:44
  @xyz01 14:07:20
  Rosyjskie testy torpedy nuklearnej wzbudziły niepokój w USA. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/large/public/lodz_podwodna.jpg?itok=WxtabYlZ Rosjanie przetestowali torpedy atomowe „Status-6”, co zostało odnotowane w Pentagonie. Póki co, nie podano dokładnej lokalizacji, w którym dokonano testów. Poinformowano jednak, że zdarzenie to miało miejsce 27 listopada na łodzi podwodnej o nazwie „Sarow”.
  Rozwój Status-6 powoduje ogromny niepokój Pentagonu, ponieważ urządzenie z głowicą jądrową ma zasięg 6200 mil, co oznacza, że może dotrzeć do wybrzeża Ameryki. Szybkość torpedy wynosi 56 węzłów, jest ona uzbrojona w głowicę o sile 100 megaton i może tworzyć fale tsunami o wysokości nawet 500 metrów, które mogłyby zalać obszar lądowy setki kilometrów w głąb od brzegu. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/torpeda.jpg?itok=vE2HVUDu nformacje o tajnym rozwoju Status-6 pojawiły się w mediach po raz pierwszy w listopadzie 2015 roku, gdy tajny plan został ujawniony, rzekomo przypadkiem, przez rosyjską państwową telewizję. Pokazano wtedy zbliżenie, przedstawiające prezydenta Putina, przeglądającego tajne dokumenty z opisem „Oceaniczny System Wielozadaniowy: Status-6”. Rosyjskie torpedy mają być w stanie omijać wszelkie dostępne obecnie sposoby przeciwdziałania atakom rakietowym. Dodatkowym utrudnieniem ma być ich podwodna, trudna do zlokalizowania droga. Jest to poważne zagrożenie, z którego zdają sobie sprawę Stany Zjednoczone. Rzecznik Pentagonu, Jeff Davis powiedział, że USA bacznie obserwują wszelką rosyjską działalność podwodną, ale nie mają zamiaru udzielać komentarzy w tej sprawie. autor: Scarlet (2016-12-09 18:10)
  Źródło: http://www.ibtimes.com/russia-preparing-war-moscow-tests-nuclear-capable-drone-submarine-posing-threat-us-2457760
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 11:14:33
  @stanislav
  Czeski rząd chce umożliwić mieszkańcom noszenie broni palnej przy sobie, aby zapobiegać atakom terrorystycznym (a kiedy nasz to zrobi?) Podczas gdy Unia Europejska robi co może aby ograniczyć mieszkańcom Europy dostęp do broni palnej, Czechy działają dokładnie na odwrót. Najpierw rząd zablokował unijne projekty ustaw, a teraz pracuje nad zmianą w konstytucji, aby mieszkańcy mogli swobodnie nosić broń palną przy sobie. Póki broń palna pozostaje nielegalna, nabyć ją można jedynie na czarnym rynku a tym samym, w oczach władzy, staniemy się przestępcami. W sytuacji kryzysowej, porządni nieuzbrojeni obywatele nie są w stanie nic zrobić aby obronić się przed agresorem. Twierdzenie, że w razie bezpośredniego zagrożenia życia zawsze możemy zadzwonić po policję jest równie absurdalne co konieczność wzywania straży pożarnej, gdy całe nasze mieszkanie stanie za chwilę w ogniu. W obu przypadkach pojawia się obowiązek szybkiego reagowania na sytuację. http://zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/4103862.jpg?itok=5kSPK0Dc W odpowiedzi na częste zamachy terrorystyczne, nie ważne czy w Stanach Zjednoczonych czy w Europie, zwykle wzywa się do ograniczenia dostępu do broni palnej. Mówi się, że broń zabija, lecz zabić można także nożem, widelcem, ołówkiem lub nawet kamieniem. Należałoby więc zakazać wszystkiego. Fakt jest jednak taki, że przedmioty same nie odbierają życia – robią to ludzie. Wystarczy więc, że w tłumie bezbronnych ludzi pojawi się ktoś, kto jest legalnym posiadaczem broni i wie jak zachować się w sytuacji kryzysowej. Przy pomocy broni palnej można nie tylko odebrać, ale także uratować życie wielu ludzi. Zdaniem czeskiego rządu, to właśnie powszechny dostęp do broni palnej jest gwarantem bezpieczeństwa. Władze pracują nad zmianą konstytucji, aby umożliwić obywatelom Czech noszenie broni przy sobie. Projekt zmian ma pojawić się już za dwa miesiące. „Ataki terrorystyczne, których jesteśmy świadkami w Europie Zachodniej i innych krajach, spowodowały wzrost obaw społeczeństwa dotyczących bezpieczeństwa. Możliwości organów państwowych, aby szybko i skutecznie zapobiegać wypadkom i różnym szkodom, są ograniczone w czasie tych ataków” – powiedział dla Radia Praga Minister Spraw Wewnętrznych, Milan Chovanec. Czesi będą już wkrótce mogli nosić broń ze sobą, reagować na zagrożenia i bronić innych oraz siebie przed uzbrojonymi napastnikami. Zdaniem Milana Chovaneca, zmiany w konstytucji zapewnią obywatelom szybką i aktywną obronę przed zamachami terrorystycznymi. Jednocześnie przewiduje się zaostrzenie przepisów poprzez częstsze sprawdzanie umiejętności strzeleckich i znajomości przepisów bezpieczeństwa obywateli. Źródło: http://www.cnsnews.com/news/article/james-carstensen/czech-govt-placing-weapons-hands-citizens-best-defense-against-terror
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 11:25:53
  @stanislav 16:47:25
  Co jest izraelskie w Polsce – kapitał…Kapitał „bezpośredni” żydowski w Polsce Korporacje wspierające zbrodnicze państwo Izrael… http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelskie-polsce-kapital-2017-01 Ps. Ciekawe info, ale myślę że to wyszło z hasbary. Dlaczego? Skoro Niemcy nie istnieją jako państwo, gdyż kanclerz Bismarck już za swego życia sprzedał cały kraj do żyda Rothschilda … (pisze o tym w normalnych książkach do historii to nie są fakty ukrywane) to co zatem mamy? Firmy niemieckie to tylko zwykły kamuflaż żydowski, bo nie ma żadnych firm niemieckich, gdyż to państwo istnieje jedynie formalnie, to tylko zasłona dymna dla interesów żydowskich. Niemcy to fajnie państwo, które produkuje zdyscyplinowanych żołnierzy i biologiczne roboty zwane dla niepoznaki robotnikami. Wniosek? Jeśli resztę firm w Polsce przejęli ”jacyś Niemcy” … wniosek jest chyba oczywisty.
  nadużycie link skomentuj
  kula Lis 66 08.01.2017 11:33:53

  za:http://wps.neon24.pl/post/136209,pis-zaprasza-us-army-do-okupacji-polski

  Polubienie

 20. witoldvonpless

  tu Witold Pless oto co znalazłem w internecie w temacie …

  Dziś Troja ma swoje święto / Śpiew wznosi do nieba samego / Bramy na oścież otwiera / Dla Konia Trojańskiego / Trojanie tańczą ze szczęścia / Jak dzieci się radują / Że śmierć własną witają / Jeszcze tego nie czują // Na koniu od stali błyszczącym / Bo takim jest dziś Koń Trojański / Pęcznieje z dumy Antoni / Ten Odys amerykański // I tylko myśl jak iskierka / Co kiedyś rozżarzy się w pożar / Czy zdradę Grek obcy przyniósł / Czy Trojan „swój” z …Żoliborza //

  Polubienie

 21. andreess

  piszę , pisałem, w 1989 też i wtedy w 1989 trzeba było odsunać od władzy tych co do władzy sie dorwali bo wtedy sprzedali kraj a teraz juz za poźno chyba że stac Naród na wojne domową i siłą odsunięcie od władzy nastepnego okupanta razem z polsko czazarowskim bagnem

  Polubienie

 22. zydozerca

  Łukasz Kaniewski,rp.pl
  Amerykańska firma proponuje seniorom przetaczanie krwi od osób młodych
  publikacja: 08.08.2016 .
  Firma Ambrosia zamierza używać jako eliksiru młodości osocza krwi osób…

  SEKRET DŁUGOWIECZNOŚCI ROCKEFELLERA, SOROSA ,KISSINGERA,ROTHSCHILDA….. -finansują badania,wymieniają sobie narządy,przetaczają krew ….

  Polubienie

 23. Lori

  Plany NATO dotyczące obrony Polski przed Rosją – jak będą działać nasi sprzymierzeńcy krok po kroku. Dobrze byłoby podać mapy porównawcze Libii, Iraku i Syrii – po pomocy NATO (USA, Izrael).
  Wg. mapy http://www.se.pl/wiadomosci/polska/tak-nato-bedzie-bronic-polski-przed-rosja_163272.html widać wyraźnie, że ew. konflikt – po jego zakończeniu – pozostawi Ziemie Zachodnie w strefie niemieckiej. I to jest główny motyw „pomocy sojuszniczej” – oderwanie (przesunięcie) granic zachodnich polski. To możliwe z równoległym otwarciem granic Polski z Ukrainą, gdyż taka sytuacja pogłębi rozpad Państwa i da błyskawiczne powstanie społeczeństwa multikulturowego. Enklawy Izraelskie dopełnią reszty.
  Ta obecna atmosfera bezkrytycznego – małpiego – przyjęcia okupantów w Polsce mogła być faktycznym powodem błazenady w Sejmie – za którą główną odpowiedzialność ponosi PIS – oraz innych wydarzeń „medialnych” odwracających uwagę Polaków od tego przestępstwa jakim jest wkroczenie obcych wojsk na terytorium RP.
  Zamach na jarmarku w Berlinie, wygląda coraz trudniej – w sensie dowodów na sprawstwo islamistów. Bo coraz wyraźniej widać, że to robota dokonana rękami sprawców zamachu w Mirosławcu i Zamachu Warszawskiego (Smoleńsk).
  Red. Gazeta Warszawska
  ===========================
  W wyniku puczu wojskowego w Moskwie do władzy dochodzi nieobliczalny dyktator. Kilka tygodni później pierwsze pociski zaczynają spadać na polskie miasta, a z Kaliningradu i przez białoruską granicę na nasz kraj ciągną pancerne kolumny. W odpowiedzi na atak do walki stają polskie czołgi i kawaleria powietrzna. A już po kilkunastu godzinach na zachodnich lotniskach i w bałtyckich portach lądują wojska amerykańskie, niemieckie i brytyjskie…
  To wcale nie scenariusz filmu grozy, ale realne plany obrony Polski przed rosyjską agresją, które zostały ujawnione przez portal WikiLeaks.
  Plan obrony Polski, a także państw bałtyckich – Litwy, Łotwy i Estonii przed atakiem ze strony Rosjan opatrzony jest kryptonimem „Eagle Guardian” (Orzeł Strażnik). Do tej pory był jednym z najbardziej strzeżonych dokumentów NATO. Jednak o jego istnieniu świat dowiedział się dzięki ujawnieniu przez WikiLeaks tajnej korespondencji amerykańskich dyplomatów.
  Co zakłada NATO-wski plan? W przypadku ataku agresorów ze wschodu Sojusz ma im przeciwstawić aż 9 dywizji różnych rodzajów wojsk. Cztery mają pochodzić z Polski, a pozostałych pięć w błyskawicznym tempie mają przerzucić na teren naszego kraju Amerykanie, Niemcy i Brytyjczycy.
  – W takiej sytuacji najprawdopodobniej pierwsze do boju zostałyby rzucone dywizje pancerne i zmechanizowane – 11. lubuska oraz 1. warszawska. Kolejne zapewne sformowane zostałyby przy wykorzystaniu wojsk powietrznodesantowych i specjalnych – tłumaczy gen. Roman Polko (48 l.).
  Wojska sprzymierzone miałyby do Polski dostać się drogą lądową i kolejową przez granice z Niemcami, a także lotniczą i morską. W ostatnim okresie porty w Świnoujściu i Gdyni przeszły modyfikacje umożliwiające przyjmowanie okrętów desantowych i wojennych. Amerykanie mieli się też zobowiązać do wsparcia nas dodatkowymi szwadronami samolotów F-16 oraz transportowcami Herkules C-130 zdolnymi przewieźć 64 spadochroniarzy lub nawet transporter opancerzony.
  Po ujawnieniu tajnych dokumentów Rosjanie żądają wyjaśnień.
  – Należy ustalić, czy te plany były rzeczywiście skrycie opracowywane przez NATO – grzmiał wczoraj Leonid Słucki z Komisji Spraw Zagranicznych Dumy.

  WikiLeaks: Polska była marionetką w rękach USA podczas negocjacji z Rosją i Iranem? Tajemnice Polski ujawnione! http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/wikileaks-polska-byla-marionetka-w-rekach-usa-podczas-negocjacji-z-rosja-i-iranem_162157.html

  Polubienie

 24. hubalblog

  Powinniśmy zatem zastanowić się, dlaczego największe mocarstwa na świecie są dzisiaj zainteresowane tym właśnie kawałkiem ziemi, który nazywa się Polska?Zostaliśmy już odizolowani i skłóceni. Litwa – stawia pomniki upamiętniające obalenie polskiego okupanta, Ukraina czci Banderę którego ludzie wyrżnęli w pień 115 tys bezbronnych Polaków na Wołyniu i oficjalnie wspiera ruchy nacjonalistyczne, Niemcy – zwykle nie byli i raczej nam nie będą nam przychylni, Rosja – staje się częścią gry politycznej i jest celowo wciągana w wojnę, Amerykanie – przysłali nam swoje wojska aby chronić swoje korporacje, a na pewno nie interes Polski, rabini – cały czas manipulują, zarówno w Polsce jak i w USA.

  http://bastiondialogu.pl/dlaczego-rzad-polski-dziala-zagrazajac-bezpieczenstwu-polakow/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s