WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

zorro

   Sprowadzenie do Polski wojsk amerykańskich jest niczym innym jak założeniem sznura na szyję polskiemu społeczeństwu.

Podstępne przejęcie władzy przez okrągłostołowców w 1989 roku zapoczątkowało systematyczną kolonizację polski przez ponadnarodowe korporacje, w których dominuje kapitał amerykański. Tzw. władza w Polsce jest niczym innym jak delegatura tychże korporacji, posłusznie wykonująca każde ich polecenie. Gdyby było inaczej to będąc nawet największym tumanem nie wyprzedaliby niemalże całego majątku narodowego za przysłowiową czapkę śliwek. Nie wpisaliby do Konstytucji zakazu finansowania rozwoju polski poprzez Bank Polski. Nie wygoniliby z kraju ponad 3 mln Polaków biorąc w to miejsce Czeczenów, Ukraińców i czort wie kogo jeszcze. Nie wspieraliby banderowców w zbrojnym zamachu stanu na Ukrainie na polecenie jastrzębi wojny z USA. I wreszcie nie przygotowywaliby Polaków na wojnę z Federacją Rosyjską na polecenie międzynarodowej bandy finansowo korporacyjnej z siedzibą w Waszyngtonie, na Wall Street i w londyńskim city. 

   Czy założony Polakom sznur zdążymy odciąć przed jego zaciśnięciem i zagładą narodu polskiego? Czy znajdzie się jakiś ZORRO na koniu i odetnie ten sznur zanim nie będzie za późno? Władza okupacyjna w Polsce od lat prowokuje Rosję i prowadzi antyrosyjską propagandę urastającą do wojny propagandowej, której celem jest zdyskredytowanie Federacji Rosyjskiej i jej władz oraz sianie nienawiści pomiędzy naszymi narodami. Minister obrony z nadania okupanta otwartym tekstem mówi, że dozbraja Polskę na wojnę z Rosją. Pomimo tego, że powinien nim zająć się psychiatra to nie oznacza, że nie stwarza zagrożenia dla Polski i Polaków. Właśnie tym bardziej jako człowiek niezrównoważony i niespełna rozumu, całkowicie zależny od amerykańskiej mafii wojennej i jest wyjątkowo niebezpiecznym typem. Można nawet się zastanowić kto tak naprawdę gra pierwsze skrzypce we władzach okupacyjnych, Jarosław Kaczyński (Kalkstein) czy raczej psychopata Antoni Macierewicz (Singer), który ośmiesza nie tylko siebie ale całą Polskę.

   Nie będę porównywał okresu PRL-u z obecnym bo to oddzielny temat, jak również tamtych władz z obecnymi przybłędami ale należy zaznaczyć, zwłaszcza dla uświadomienia młodych Polaków, że całkowite dyskredytowanie tamtego okresu przez okrągłostołowych zdrajców podyktowane jest próbą zatarcia swojej zdrady oraz wymazanie z pamięci Polaków to, że wszystko co Polacy zbudowali w tamtym okresie ta banda wyprzedała dla swoich protektorów – dyktatorów finansowo korporacyjnych. Okrzyknęli się elitą narodu a w rzeczywistości są największym szambem w historii Polski.  Na najważniejsze stanowiska we władzach okupacyjnych w Polsce są dobierane osoby, które przeszły szkolenie w Waszyngtonie, Londynie i w Berlinie.  To właśnie stamtąd  pociąga się za sznurki marionetek w Polsce. Marionetki te realizują politykę na rzecz i na polecenie grupy decyzyjnej (bandy ludobójczej) w USA. Wszystko ustawione jest dla realizacji celów hegemona (USA) a konkretniej, dla wąskiej grupy przestępczej, dla której nic się nie liczy poza ich własnym dobrem i zdobyciem władzy nad światem.

   DLACZEGO ROSJA MIAŁABY ZAATAKOWAĆ POLSKĘ ?

– dla powiększenia swojej powierzchni ? Całkowicie niedorzeczne

– w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaż zrobiliby to gdyby była taka potrzeba humanitarna ale nie rusofobów zionących nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie. Ta rusofobia wypaliła im te móżdżki tak bardzo, że zapomnieli o milionach Rosjan, którzy przelali krew w czasie II wojny światowej, w tym i na ziemiach polskich. Ich przyjaciółmi są teraz ukraińscy zbrodniarze, kontynuujący tradycje i zachowania banderowców, którzy nadal odgrażają się Polakom i wzorują się na S. Banderze – wyjątkowo okrutnej kanalii. Samo to, że bez żadnej żenady jechali na Majdan wspierać banderowców jest zbrodnią przeciwko narodowi polskiemu, której żaden Polak nie powinien im nigdy wybaczyć.

– a może Rosjanie zaatakują Polskę za szczekanie Macierewicza, Kaczyńskiego, Fotygi lub im podobnych? Nie, nie – takimi beznadziejnymi przypadkami Rosjanie się nie zajmują.  

– pewnie chcieliby przybliżyć Rosję do baz NATO-wskich (czytaj amerykańskich). Chyba jednak nie, bo mogliby mieć je jeszcze bliżej – na Ukrainie. A jakoś nie zabiegają o to.  

KOMU ZATEM POTRZEBNA JEST WOJNA?

Polakom? Z pewnością nie. Polacy mają dość walki ,,za wolność waszą i naszą”, zwłaszcza za tzw. ,,wolność waszą”. Polacy zbyt często walczyli w nie swoich wojnach i w nie swoich interesach. Zbyt często szli na śmierć ratując innych a w nagrodę otrzymywali jedynie pogardę. Taką pogardę jaką teraz raczą Rosjan władze okupacyjne w Polsce i zamulona, zmanipulowana część społeczeństwa polskiego –(chociaż z tą polskością to różnie bywa). To, co szykuje nam władza okupacyjna w Polsce, będąca na smyczy zachodu a zwłaszcza USA, jest niczym innym jak powtórką z historii i to wcale nie tak dalekiej. To ma być wojna w interesach obrzydliwie bogatych człekopodobnych, chcących utrzymać hegemonię, chcących władać światem, chcących posiąść wszystkie zasoby ziemi i tym samym zniewolić ludzkość, którą mordują nieustannie od zakończenia II wojny światowej. I zgadnijcie teraz gdzie tu jest nasze dobro, po co i za kogo mamy iść na rzeź? A tak w ogóle, dlaczego ludzie się mordują – czy zwierzęta tego samego gatunku mordują się tak jak ludzie? Czy ludzie nie są gorsi od zwierząt?

POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE MORDOWAĆ ROSJAN LUB JAKIKOLWIEK INNY NARÓD ??? POLACY! CZY W ICH INTERESIE CHCECIE BYĆ MIĘSEM ARMATNIM I ZOSTAĆ UNICESTWIONYM NARODEM ??? Chętni na nasze tereny przebierają nogami od setek lat – i wcale nie są to Rosjanie.

CZY 4,5 TYŚ. ŻOŁNIERZY OKUPACYJNYCH PRZYJEŻDŻA DO POLSKI ABY NAS BRONIĆ PRZED WROGIEM UROJONYM, CZY MOŻE SPROWOKOWAĆ ROSJAN A JEDNOCZEŚNIE STAĆ ZA PLECAMI POLAKÓW I STRZELAĆ W TYŁ GŁOWY OPORNYM POLAKOM, KTÓRZY NIE ZECHCĄ MORDOWAĆ INNYCH SŁOWIAN. Dzisiejsi podżegacze wojenni to ta sama banda, która mordowała Polaków w Katyniu i innych miejscowościach na terenach ZSRR. To ta sama banda, która finansowała Hitlera. Tak, tak, nie pomyliłem się – to ta sama zbrodnicza banda kieruje dzisiaj wojnami i ludobójstwem co wówczas, mając innych podwykonawców. Wówczas byli to Niemcy teraz są międzynarodowi terroryści a i z Polaków chcą zrobić następców hitlerowców. Na tamtych świat mówi hitlerowcy a jak będzie mówił na Polaków – Kaczyści czy też nazwa będzie pochodziła od generalissimusa Macierewicza. Polski nie będzie a zleceniodawcy będą liczyli dolary lub szekle.

Polacy, czy jeszcze nie zapaliła się Wam czerwona lampka, komu potrzebna była wojna na Ukrainie, w Syrii, Iraku, Jugosławii, Libii, Afganistanie i w dziesiątkach innych krajów? Czy jeszcze nie zapaliła się Wam bardzo czerwona lampka po co i w czyim interesie macie zostać mięsem armatnim. Nie łudźcie się, że tu chodzi o Polskę, o Polaków. W tym wszystkim chodzi o interesy  hegemona i władzę nad resztką niewolników jaka pozostanie. Odpowiednią rolę odgrywają w tym akcie muzułmanie zalewający Europę. To również szczegółowo zaplanowana akcja.   

Czy chcecie aby cały świat zmienił powiedzenie, że Polak nie tylko przed szkodą ale i po szkodzie głupi. Mało to już razy Polacy zostali wymanewrowani przez ,,sojuszników,,  Działo i dzieje się tak dlatego, że Polacy są zaczadzeni, zmanipulowani, zapatrzeni na zdegenerowany, satanistyczny zachód i szukający wroga na wschodzie. Naród polski woli oddać władzę dla zdrajców, wszelkiej maści przybłędów aniżeli samym rządzić się we własnym kraju.

POLACY! Nie należy robić sobie wrogów wśród sąsiadów, zwłaszcza tych słowiańskich a przyjaciół czy sojuszników szukać tam,  gdzie ich nie ma i nigdy nie było.

POLACY! Czy nie nadeszła właśnie ta chwila, że należy podjąć zdecydowane działania w sprawie pokoju? Czy nie należy uruchomić w pierwszej kolejności ZORO? ZJEDNOCZONE ODDZIAŁY  RUCHU OPORU a jak i to nie pomoże to rozszerzymy na ZORRO. Czy mamy czekać aż okupant wraz ze swoimi przedstawicielami w Polsce zrobi z nas mięso armatnie?

Nie namawiam nikogo do krwawej rewolucji bo to samobójstwo (patrz Ukraina). Namawiam jednak do zjednoczenia się narodu dla najistotniejszych spraw. Dla obrony Polski przed największym naszym wrogiem, którym jest kasta polityczna działająca na szkodę narodu polskiego.

Zamanifestujmy naszą niezgodę na SPROWADZANIE WOJSK OKUPACYJNYCH DO POLSKI I PROWADZENIE POLITYKI ANTYPOLSKIEJ przez fałszywe elity. Manifestacja odbędzie się w dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 w Warszawie przed gmachem Sejmu. Zamanifestujemy w sprawie pokoju dla Polski, Europy i świata. Zażądamy uwolnienia Mateusza Piskorskiego. Zażądamy uniewinnienia Piotra Rybaka. Przeciwstawimy się jastrzębiom wojny i władzy okupacyjnej w Polsce.

Jeżeli będzie nas tylko garstka to też warto. Będziemy powtarzać naszą akcję do skutku aż będzie nas setki tysięcy a może i miliony. Na manifestacji utworzymy komitet zarządzający i dalszy program działania, który opublikujemy we wszystkich dostępnych nam mediach – w kraju i zagranicą. ZOR(R)O ZWYCIĘŻY !

NIE DAJMY SIĘ UNICESTWIĆ LUDOBÓJCOM !!!

                                                                                                                                            Jerzy Truchlewski

Reklamy

26 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

26 responses to “WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE ZAŁOŻYŁA POLAKOM SZNUR NA SZYJĘ.

 1. julius

  Those bastards might have billions of bloody dollars, being well-positioned, but it still does not change the fact of their lumpen-proleteriat mentality. It looks like global lumpen-proleteriat will not be able to do much in future, except for the destructions.
  For lumpen-proleteriat, there is no difference between quality and quantity as separate categories. It is all blurred by mass un-consciousness imposed from outside, because there is no inner substance in lumpen-proleteriat to start from. Lumpen-proleteriat likes to call itself elite and this is the first sign that there is something very wrong with them. Lumpen-proleteriat is not able to see further than their noses, even if they are Jews and have very big noses.

  W wielkim skrócie o tzw. „elitach światowych”
  Te bękarty mogą posiadać miliardy krwawych dolarów, być dobrze ustawionym lecz nie zmienia to faktu, że mają mentalność lumpen proletariatu. Lumpen proletariat lubi okreslać siebie jako elita.
  Lumpen proletariat nie widzi nic poza czubkiem własnego nosa, nawet jeśli są to Żydzi i mają duże nosy.

  http://katehon.com/article/lumpen-proleteriat-so-called-elite

  Lumpen-proleteriat was produced by social engineering in the countries where so-called ‚civil wars’ were waged. The concept of civil war is very shady concept and it also belongs to the arsenal of special warfare, after the start of financial globalization of the world (the end of XIX century). And, then, lumpen-proleteriat, in less than a century became – elite. And, civil wars were more than helpful in the acquisition of material wealth.

  Polubienie

 2. bi-s-kup

  „ikulalibal” http://wps.neon24.pl/post/136276,zor-r-o#comment_1358410

  WŁADZA OKUPACYJNA W POLSCE
  Pragnę się skupić nad słowem „okupacyjna” .Przymiotnik ten ostatnio jest coraz częściej używany w odniesieniu do władzy,ale czy zasłużenie czy to tylko taka „figura retoryczna”
  Jesienią 1944 nijaki Henry Morgenthau https://pl.wikipedia.org/wiki/Henry_Morgenthau (żyd nawiasem mówiąc)
  opracował tzw Plan zapobiegający III WŚ zwany Planem Morgenthau
  Był to plan,co tu dużo mówić,ostatecznej likwidacji każdego niemieckiego państwa i narodu.
  Zakładał:
  -decentralizacje systemu bankowego
  -dezintegracje jednolitego systemu przemysłowego
  -demontaż zakładów produkcyjnych
  -zakaz handlu zagranicznego
  -redukcje importu,zakaz rybołówstwa morskiego,likwidacja produkcji nawozów sztucznych,wyrąb lasów
  -SUROWĄ POLITYKĘ FISKALNĄ
  https://en.wikipedia.org/wiki/Morgenthau_Plan
  Nie wiem jak tam kto,ale ja czytając założenia owego planu nie mogę oprzeć się wrażeniu że skądyś je znam.Ale skąd? ……Ależ-tak! oczywiście!
  toż to kwit esencja naszych ustrojowych przemian,naszych szczęśliwie przeprowadzonych reform,restrukturyzacji,modernizacji,itd.

  Polubienie

 3. antek.wariat

  Marian Kowalski cieszy się że sny ”żołnierzy wyklętych” się spełniły i wojska zachodu weszły do Polski!

  Polubienie

 4. antek.wariat

  Czemu służy ta nowa okupacja Polski? Na to pytanie stara się odpowiedzieć wiceprzewodniczący Zmiany, Jarosław Augustyniak.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201701104574594-Amerykanie-chca-podbic-Polske-Putin-dogadal-sie-z-Celsjuszem/

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Precz z okupacyjnymi wojskami USA i NATO!

  Usrael to światowy bandyta i terrorysta nr 1 – żelazna pięść banksterów do podboju świata. Rosja nadal jest najważniejszym militarnym bastionem wolnego od żydo-banksteryzmu świata. Na polecenie okupanta Polski żydo-PiS (braterski kibuc PO) próbuje na obstalunek żydo-banksterskiego zachodu prowokować Rosję do wojny. Gdyby im się to udało, miliony Polaków zginą, a Polska stanie się pustynią i morzem ruin….

  Dalej… https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/08/us-bandyci-poszli-won/

  Polubione przez 1 osoba

  • moherowy beret

   Stało się NATO okupowało Polskę.Poszperałam po innych portalach i znalazłam ciekawą analizę/ekspertyzę dotyczącą rozlokowania infrastruktury NATO w Polsce.Polska stała się jedną dużą bazą NATO,infrastruktura mieści się w 23 miastach:Szczecin,Drawsko-Pomorskie,Ustka,Redzikowo,Malbork,Elbląg,Morąg,Węgorzewo,Giżycko,
   Ożyszcz,Bydgoszcz,Toruń,Biedrusko,Powidz,Łask,Skwierzyna,Żagań,Świętoszów,Bolesławiec,Lublin,Nowa Dęba,Kraków,uciekło mi jedno miasto-jakaś dziura.Jeżeli ktoś jest ciekawy i zna j.rosyjski to może przeczytać lub obejrzeć mapkę infrastruktury NATO w Polsce.
   http://eurasia.expert/voennaya-infrastruktura-nato-v-polshe-analiticheskaya-zapiska/

   Polubienie

 6. antek.wariat

  Amerykański politolog: NATO nie istnieje, deklaracje „o zabezpieczeniu Polski” mają mieć ZEROWĄ wartość
  https://forumemjot.wordpress.com/2017/01/09/amerykanski-politolog-nato-nie-istnieje-deklaracje-o-zabezpieczeniu-polski-maja-miec-zerowa-wartosc/

  Polubienie

 7. antek.wariat

  Niemcy protestowali przeciwko rozmieszczeniu w Polsce wojsk USA
  http://prawy.pl/44027-niemcy-protestowali-przeciwko-rozmieszczeniu-w-polsce-oddzialow-nato/

  Polubienie

 8. antek.wariat

  US-bandyci – poszli won

  Piosenka na powitanie usraelskiego okupanta (na melodię Szarej piechoty).
  .
  Nie chcemy swołoczy u siebie i już
  Ni ues-brygady ni NATO
  Za hańbę dla Polski śmierdzący ten tchórz
  Kaczo-PiS zapłaci nam za to
  Za hańbę dla Polski śmierdzący ten tchórz
  Kaczo-PiS zapłaci nam za to
  .

  Swołocz z ues-army wypędzimy
  Aby kraj nad Wisłą Polską był
  Gdy kolaborantów osądzimy
  Polak będzie w wolnym kraju żył

  .
  Na Rosję szczujecie PiSo-szuje
  I służycie obcym bandytom
  Ojczyzna wam tego nie daruje
  Polska nie Izrael to nasz dom
  Ojczyzna wam tego nie daruje
  Polska nie Izrael to nasz dom
  .
  Swołocz z ues-army wypędzimy
  Aby kraj nad Wisłą Polską był
  Gdy kolaborantów osądzimy
  Polak będzie w wolnym kraju żył
  .

  Jak wszyscy wiemy, gnidy z PiSu, pełniące obowiązki Polaków, ściągają do Polski okupacyjną brygadę usraelskiej swołoczy.

  .
  „Według słów Macierewicza….

  Czytaj dalej… https://opolczykpl.wordpress.com/2017/01/08/us-bandyci-poszli-won/

  Polubienie

 9. antek.wariat

  Kilka faktów:
  1. Kilka miesięcy temu podczas przejazdu wojsk amerykańskich w Polsce doszło do kolizji, podczas której zginął Polak. Nie było wtedy żadnego szturmu na ambasadę USA.
  2. Kto trzyma z Izraelem? USA.
  3. Kto walczy z Izraelem? Arabowie.
  Wniosek: pan Albin Siwak ma rację mówiąc, że „tu co krok to niby-Polak ale wcześniej czy później wyjdzie z niego żyd”

  Polubienie

 10. Metro

  Do WPS. Czy jesteście pewni że to nie jest prowokacja?

  Chodzi mi o ten fragment: „Zażądamy uniewinnienia Piotra Rybaka.”.

  Andrzej Szubert rozpisywał się na temat tego pana: https://opolczykpl.wordpress.com/2016/12/05/moj-glos-w-sprawie-piotra-rybaka-jego-wyroku-i-propagowanego-bonto-polakow-w-jego-sprawie/
  On działał w Kukiz15 i demonstrował przeciwko inwazji islamu. Ciekawe że nie protestował przeciwko inwazji judaizmu!

  Chodzi o to że to może być jakiś prowokator. Lepiej się nie zbłaźnić.

  Polubienie

  • hubalblog

   „Żydzi zakładają dziesiątki najrozmaitszych partii politycznych (w tym jawnie antysemickie) i prowadząc między sobą walkę na niby doprowadzają do chaosu w państwie.”

   Czy o to tu chodzi?

   Polubienie

  • Metro

   Nie chodzi o partię. Proszę spojrzeć na ten tekst opolczyka. To może być zwykły zawodowy prowokator, coś jak ten Aleksander Jabłonowski, tylko mniej wygadany.

   Polubione przez 1 osoba

   • Panie starszy bracie w wierze 🙂 sam czytam i sluchalem Jablonowskiego wiele razy …..I opolczyk i jablonowski mowia straszna prawde o zbrod niczych zamiarach obecnej bandy w tak zawnym polskiem rzadzie:) w razie brutalnej agresji i napasci ba Rosje ? to gdzie beda rosjanie bic ? na naiwnych i medialnie porazonych „krajowcow” polskich :)proste …prawda a szczepionki az 10 sztuk w pierwszym roku zycia polskiego dzieciaka!!

    Polubienie

  • paziem

   Osoba Piotra Rybaka winna być traktowana ostrożnie ze względu na historię jego aliansów z różnymi „oburzonymi”. Także ta żydowska kamaryla wokół niego w sadzie we Wrocławiu nakazuje ostrożność. Jednak oprócz osoby P.Rybaka ważniejsze jest niezgoda na bezkarność PiSu w kreowaniu i realnym więzieniu osób określanych jako V kolumna Putina lub po prostu wszelkich przeciwników politycznych rządu Kaczystanu i Antka Odlotowca. Tylko z tych powodów możemy zaznaczyć swoją obecność w działaniach z udziałem P.Rybaka.

   Polubienie

 11. maryjanek

  „Bóg Watykanu upadł pod ciosami Boga z Mekki…”
  ….
  Podsumowując – Soros nakazuje tak zastąpienie na szeroką skalę narodów Europy migrantami, jak i modyfikację ustawodawstwa we wszystkich krajach katolickich, aby w ten sposób zrealizować dyktat wypowiedziany kiedyś przed Noel’a Ignatiev’a, żydowskiego profesora Harvardu, mówiący o „zlikwidowaniu białej rasy”.
  ….
  Czytaj… http://ram.neon24.pl/post/136296,bog-watykanu-upadl-pod-ciosami-boga-z-mekki

  Polubienie

 12. zydozerca

  POZOROWANA NIEMOC W ZAKOŃCZENIU SEJMOWEGO SKANDALU –
  WSZYSTKIM PARLAMENTARZYSTOM ZAWIESIĆ DO ODWOŁANIA WYPŁATY JAKICHKOLWIEK PIENIĘDZY ZA NIELEGALNY STRAJK OKUPACYJNY I POZBAWIĆ DIET + RYCZAŁTÓW STOSUJĄC PRZELICZNIK : 1 DZIEŃ OKUPACJI= 1 MIESIĄC BEZ CAŁKOWITEGO UPOSAŻENIA
  A NAJLEPIEJ :
  ROZWIĄZAĆ PARLAMENT ,ODWOŁAĆ RZĄD,ARESZTOWAĆ DYWERSANTÓW I AFERZYSTÓW
  ZAKAZAĆ KANDYDOWANIA RECYDYWISTOM /KAŻDEMU Z OBECNYCH POSŁÓW/SENATORÓW / NOMINUJĄC DO OBJĘCIA POŁOWY MANDATÓW BEZPARTYJNYCH FACHOWCÓW NA JEDNĄ KADENCJĘ

  Polubione przez 1 osoba

 13. Leopold Femski

  Aby cokolwiek ratować trzeba Prezesa osunąć od władzy, bo ten schorowany psychicznie facet, nie wie co czyni Polsce i Polakom.
  Będę z kolegami na Manifestacji 21 stycznia br.
  Co do Reformy Edukacji przeciż szanowni Państwo Kaczyńskiemu chodzi tylko o jedno, aby była okazja do zmiany gruntownej podręczników, aby młodzież uczyłała się o tym, że to Kaczyński Jarosław przeskoczył płot a nie Lech Wałęsa. Dalej Katastrofa Smoleńska kolejna Komisja pochłaniająca pieniądze podatników w sytuacji kiedy wszyscy wiemy, kto przygotowywał lot i kto wydał polecenie za wszelką cenę lądowania. Mam największy żal do liderów opozycji, że nie potrafią się dogadać i raz na zawsze wprowadzić porządek w Sejmie i nie tylko. Za nasze pieniądze są opłacani a robią sobie teatr skłóconych lalek. PIS to tylko 18 % naszego społeczeństwa nie możemy dopuścić aby wmawiali polakom co dla nich jest dobre a co złe.

  Polubienie

 14. Anka

  Dziwna strona, szerząca taką samą nienawiść do Polski jaką zarzucają innym. Argumenty oparte na złych emocjach do niczego dobrego nie doprowadzą. Przykład, to poniższy cytat:
  „DLACZEGO ROSJA MIAŁABY ZAATAKOWAĆ POLSKĘ ?

  – dla powiększenia swojej powierzchni ? Całkowicie niedorzeczne

  – w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaż zrobiliby to gdyby była taka potrzeba humanitarna ale nie rusofobów zionących nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie. Ta rusofobia wypaliła im te móżdżki tak bardzo, że zapomnieli o milionach Rosjan, którzy przelali krew w czasie II wojny światowej, w tym i na ziemiach polskich.”
  Wynika z tego m.in. pochwała całego okresu PRL-u, a więc wszystkich mordów popełnionych na Polakach przez ówczesną władzę i jej mocosawców. Kto za tym stoi?. .

  Polubienie

  • paziem

   Anko,
   skasowałbym bez żalu twój wpis, gdyż dowodzi bezmyśności lub niewiedzy, ale jako byłemu nauczycielowi akademickiemu zadrżała mi tęka. Pomyślałem po prostu, źe może mam do czynienia z młodą, która jest ofiarą niedowładu, politycznej instrumentalizacji i zwykłych kłamstw systemu edukacji i wasalizacji mediów w Polsce. Długo by wykładać tobie Anko, w jak wielkiej niewiedzy o tzw. PRLu wyrosłaś. Nie był to oczywiście okres raju na ziemi, ale na pewno okres niebywałego gospodarczego i spolęcznego rozwoju Polski. Awansu cywilizacyjnego i kulturalnego olbrzymiej większości Polaków oraz budowy podstwaw socjajnego bezpiczeństwa społecz3ństwa. Jak donoszą dziś media z powodu zimna ( przecieź normalego w naszej szerkości i długości geograficznej) od listopada 2016 zmarło w Polsce 80 osób. Zapewnie były to osoby bez pracy ibezdomne. Takich wskaźników nie notowano w PRL. Więc pomyśl chwilę Anko nim cokolwiek napiszesz.

   Polubienie

 15. Anka

  Dziwna strona, szerząca taką samą nienawiść do Polski jaką zarzucają innym. Argumenty oparte na złych emocjach do niczego dobrego nie doprowadzą. Przykład, to poniższy cytat:
  „DLACZEGO ROSJA MIAŁABY ZAATAKOWAĆ POLSKĘ ?

  – dla powiększenia swojej powierzchni ? Całkowicie niedorzeczne

  – w celu karmienia Polaków? Jeszcze bardziej niedorzeczne, chociaż zrobiliby to gdyby była taka potrzeba humanitarna ale nie rusofobów zionących nienawiścią do wszystkiego co rosyjskie. Ta rusofobia wypaliła im te móżdżki tak bardzo, że zapomnieli o milionach Rosjan, którzy przelali krew w czasie II wojny światowej, w tym i na ziemiach polskich.”
  Wynika z tego m.in. pochwała całego okresu PRL-u, a więc wszystkich mordów popełnionych na Polakach przez ówczesną władzę i jej mocodawców. Kto za tym stoi?. .

  Polubienie

  • Nikt tu nie szerzy nienawiści do Polski, a jedynie demaskuje okupanta Polski i marionetki polityczne wysługujące się Izraelowi, Faszyngtonowi i żydo-banksterom. Czy żydo-PiS i żydo- PO to Polska? Proszę nie obrażać mojej inteligencji.

   Okres PRL należy wyraźnie dzielić na dwa podokresy – na okres żydo-komuny (1944-1956) i na PRL po tzw. „destalinizacji”.

   Owszem, w okresie żydokomuny władza mordowała Polaków, zwłaszcza tzw. „wyklętych”. Ale i oni nie byli świętoszkami. Mordowali np. chłopów, którzy przyjmowali od władzy ziemię w ramach reformy rolnej. Kontynuowali szaloną i skazaną na klęskę walkę drażniąc niepotrzebnie żydo-UB. Gdyby po wojnie tzw. „podziemie zbrojne” walki, zamachów i zasadzek nie kontynuowało, terror żydo-UB byłby zapewne mniejszy. Mocodawców żydo-UB należy szukać w Gruzji (Stalin był Gruzinem) i w Izraelu – NKWD była żydowską tajną policją terroru. A tymczasem obecne władze kochają Gruzję, kochają Izrael, a żydowsko-gruzińskie zbrodnie zwalają na Rosjan. Których NKWD mordowała milionami.

   Jeśli porównamy PRL (z wyłączeniem lat żydokomuny) z okresu lat 1956-1989, a więc i ze stanem wojennym włącznie, z okresem sanacji (1926-1939), tak bardzo obecnie czczonej i gloryfikowanej, to PRL góruje nad sanacją pod każdym względem w sensie pozytywnym. Owszem podczas kilku zakrętów historii i po 1956 roku ginęli z rąk władzy Polacy. Ale zawsze był to efekt prowokacji żydowskiej frakcji w PZPR i żydowskiej opozycji, które wyprowadzały Polaków na ulice, aby obalić rękami głupich Polaków niewygodnych im sekretarzy (1968, 1970, 1976 i lata 1980/81). Ale i tak, licząc wszystkie ofiary władzy w latach 1956-89 jest ich znacznie mniej mniej niż ofiar sanacji. Porównajmy:

   PRL – stan wojenny i lata aż do „transformacji” (1981-1989) – dotychczas naliczono ok. 100 ofiar.

   sanacja – zamach majowy – 378 ofiar śmiertelnych w ciągu 3 dni

   PRL – największą masakrą w PRL po „destalinizacji” był grudzień 1970 (prowokacja mająca obalić Gomułkę). Łącznie w kilku miastach (Gdańsk, Gdynia, Szczecin) zginęło 44 obywateli.

   sanacja – pacyfikacja robotników we Lwowie 16 kwietnia 1936 podczas pogrzebu dwóch zabitych wcześniej przez policję robotników – 49 ofiar.

   PRL – zabijania chłopów przez władze w latach 1956 – 1989 nie odnotowano.

   sanacja – strajki chłopskie w latach 1932-37 – zabitych 107 chłopów.

   PRL – obozy internowanych (było ich ok. 40) w latach 1981-82 – ofiar śmiertelnych nie odnotowano, przy ok 20 tysiącach internowanych.

   sanacja – obóz internowanych w Berezie Kartuskiej – co najmniej 14 ofiar. (Norman Davies pisał w „Igrzysku bożym” o co najmniej 17 przypadkach niewyjaśnionej śmierci więzionych). W sumie więziono tam 3-4 tys. osób.

   PRL – bezrobocie – termin nieznany

   sanacja – masowe bezrobocie sięgające wielu milionów, zwłaszcza tzw. ukryte bezrobocie na wygłodzonej i biednej wsi.

   Na tym kończę to porównanie. Wynik jest jednoznaczny. Dlaczego więc obecnie sanacja jest czczona i hołubiona, a PRL opluwana?

   Okres żydokomuny chluby PRL naturalnie nie przynosi. Ale wtedy obok zbrodni budowano także fabryki a poziom życia zwykłego szarego Polaka powoli ale podnosił się. Obecnie z gospodarczego dorobku PRL zniszczono większość zakładów przemysłowych, resztę oddano za grosze obcym. Bezrobocie mamy obecnie iście sanacyjne (może dlatego m.in. sanacja jest tak kochana) a poziom życia zamiast się poprawiać pogarsza się. Za komuny w latach 1945 -1988 liczba ludności, mimo „sowieckiej okupacji” wzrosła z 23 do 38 milionów (prawie o 60%). W „wolnej” Polsce od „transformacji” utrzymuje się na poziomie roku 1988 roku. Polaków przybywa wyłącznie na emigracji zarobkowej i wśród samobójców. Owszem w PRL ludzie też popełniali samobójstwa. Ale nie przybierało to rozmiarów epidemii, jak po „transformacji”.

   Gdyby wyliczyć ofiary III Rzydopospolitej od 1989 – nie tylko samobójstwa spowodowane nędzą i beznadzieją, ale i ofiary paraliżu tzw. „służby zdrowia” – tych którzy umierają czekając latami na operację czy wręcz tylko na wizytę u specjalisty, oraz tych umierających po prostu z nędzy i niedożywienia (ponad 3 miliony Polaków żyje poniżej minimum biologicznego) to kto wie, czy Polacy nie są obecnie eksterminowani bardziej niż za żydo-komuny, tyle że w sposób zakamuflowany.
   Inna rzecz, że liczba dziwnych przypadków zgonów – „samobójstw”, „wypadków samochodowych”, „zawałów”, „wylewów” – spotykających niewygodnych dla okupanta obywateli, to jest tych ofiar już więcej, niż tych którzy zginęli z rąk władzy w latach 1956-89 w czasach PRL.

   Polubienie

 16. Snake Pliskin

  Nie pamiętam, aby słowo żyd padło w tym artykule chociaż raz, a przecież oczywistym jest, że za wszystkim stoją nie Amerykanie, tylko żydzi. Jestem pewien, że autor tego artykułu, pan Jerzy Truchlewski, zdawał sobie z tego doskonale sprawę, jednak wygląda na to, że w ostatniej chwili ręka mu ze strachu struchlała. Dzisiaj same aluzje nie wystarczą. Trzeba pisać i mówić prawdę, a prawda jest taka, że to robota żydów. 50% prawdy, to 50% kłamstwa. Szanujmy się. Mówmy i piszmy prawdę.

  Polubienie

 17. Henryk z Radomia

  [TOP SECRET]
  GRAND KHAZAR – TAJNY PLAN RZĄDU IZRAELA!
  CHAZAR KALKSTEIN – KAGANEM POLIN!
  TKM! BUDUJEMY POLIN DLA CHAZARÓW!
  BEZ POLAKÓW… BO TO GORSZY SORT!
  WYCINAMY LASY POD BUDOWĘ
  CHAZARSKICH OSIEDLI DLA CHAZARÓW Z IZRAELA!
  IZRAEL KUPUJE AIR PORT RADOM!
  ZAMYKAMY KOPALNIE WĘGLA, ABY KUPOWAĆ WĘGIEL UKRAIŃSKI.
  BUDUJEMY DROGI RZECZNE I LĄDOWE DLA GRAND KHAZAR!
  BOGACTWA NATURALNE NIE DLA POLAKÓW!
  POLAKU – LECZ SIĘ SAM!
  ZUS – ZAWSZE UMIERAJ SZYBKO!
  UNIWERSYTETY NIE DLA GOJÓW!
  Kurdupelek jeden – rodem z Żoliborza,
  marzy o CHAZARII od morza do morza,
  Skrzywdził naszą Polskę, choć była oddana…
  Hańba po wsze czasy, zbrodnia niesłychana!
  Sprzedał nas w Lisbonie Synagodze szatana-
  Będzie kara Boża, wprost nieopisana!
  Zanim nam zgotuje kolejną gehennę-
  wyślijmy go teraz na wyspę Helenę!
  Jeśli zaś nie lubi pięknej, greckiej Hela…
  wyślijmy go ciupasem wprost do Izraela!

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s