Żydowska banda bezkarnie znieważa Polaków

Polsce pilnie jest potrzebna dejudaizacja całego życia społeczno-politycznego.

Rys. Kwestia żydowska w prasie polskiej 1919-39

Czym różni się współczesna hucpa żydowskiej hołoty, jej nienawiść do Polski i Polaków, od opisywanych na początku XXw. przez B.Prusa w „Warszawskich kronikach” żydowskich manifestacji na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, gdzie Żydzi maszerowali nosząc hasła „precz z białą gęsią”, „precz z krzyżem”.

 

Dzisiaj żydowskie szumowiny testują wytrzymałość Polaków. Wiedzą już, że mogą nas bezkarnie okradać z majątku narodowego i prywatnego, że mogą likwidować miejsca pracy, eksmitować nas na bruk. I mimo, iż ten zbrodniczy proceder jest zalegalizowany prawem żydowskiego reżimu IIIRP, to jego władze sprowadzają obce wojska syjonistycznego okupanta z USA, których zadaniem będzie ochrona żydowskiego reżimu w Polsce. I jakby tego było nie dość, Żydzi sprawdzają, ile żydowskiego opluwania Polak zniesie bez reakcji. Żydowskie kreatury z syjonistycznej gadzinówki Michnika wiodą tutaj szczególny prym:

 

 

 

za: http://wyborcza.pl/duzyformat/5,127290,15569896.html

Przykładów można by mnożyć więcej.

 

Ciekawe, że hucpa żydowskiej zgnilizny nie jest zauważana przez Kościół, który przestrzega jedynie przed grzechem antysemityzmu (?). Żydowskie antypolonizm, polonofobia grzechem widać nie są.

Ta postawa Kościoła przybiera zresztą interesującą postać. Oto bowiem żydo-bolszewicki bandzior, niejaki Z.Bauman, który miał na rękach krew Polaków przyjmowany był przez żydo-katolickiego papieża Franciszka.

 

Z.Bauman (z prawej) z L.Kołakowskim na Wydziale Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego 1963r.

Żydowski reżim kreuje Polakom antypolskich, żydo-bolszewickich, bandziorów na autorytety moralne i intelektualne. Tych dwóch żydo-bolszewików – zresztą jak znakomita większość z nich, gdy utracili w 1956r. w Polsce kierownicze stanowiska, natychmiast przeszło do opozycji.

Interesujące będzie może dla Polaków kolejne zdjęcie zrobione w Paryżu w 1976r., w czasie Międzynarodowej Konferencji poświęconej 20 rocznicy wydarzeń 1956r. Tak właśnie żydowski Zachód wspierał żydowskie V kolumny w Polsce i we wszystkich państwach socjalistycznych w walce o przejęcie władzy, uwieńczonej sukcesem w 1989/90.

Aleksander Smolar, Leszek Kołakowski, Eugeniusz Smolar, Adam Michnik – międzynarodowa konferencja w 20. rocznicę wydarzeń 1956 r., Paryż, październik 1976. Fot. ze zbiorów A.Friszkego

 

Sami czołowi intelektualiści IIIŻydo-RP, czyli antypolskie, żydo-bolszewickie zbiry – A.Smolar – prezes żydowskiej, założonej przez Sorosa w NY w 1988r. fundacji S.Batorego, w której w 2005r. J.Kaczyński składał obietnicę usunięcia z sejmu LPR i Samoobrony. Kołakowski – żydowska kreatura, która m.in. doprowadziła w 1950r. do usunięcia prof. W.Tatarkiwicza z UW. E.Smolar, A.Michnik – działacze antypolskiej, żydowskiej rebelii z marca 1968r. Wielu żydowskich zbirów, byłych funkcjonariuszy zbrodniczego UB oraz ich potomków, którzy chcieli obalić rządy W.Gomułki w 1968r. otrzymało z rąk L.Kaczyńskiego najwyższe odznaczenia państwowe.

 

A kogo i co przedstawia ta fotografia można streścić w kilku słowach: żydo-katolicki Kościół zawsze z narodem – ma się rozumieć z narodem wybranym.

 

 

Sądownictwo – agenda żydowskiego reżimu – także nie ściga żydowskich szumowin za przestępstwa przeciw Polsce i Polakom, tylko za antysemityzm, jak w przypadku spalenia kukły Żyda we Wrocławiu przez P.Rybaka. Rybaka skazano na 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Niedawno żydowskie media doniosły o księdzu pedofilu, który kilkadziesiąt razy zgwałcił trzynastoletnią dziewczynkę – wyrok 8 lat więzienia, które jednak opuścił po czterech latach i nadal odprawia msze. Porównajmy: za spalenie szmat obrazujących Żyda – zawsze występującego przeciw Polsce i Polakom – 10 miesięcy, czyli prawie rok i ohydna zbrodnia księdza na dziecku cztery lata – zbrodnia zostawiająca uraz na całe życie. Oto mamy żydo-reżimowe sądownictwo i zjudaizowane prawo.

 

Zbrodnicze rządy żydowskich reżimów IIIRP doprowadziły do sytuacji, których nie są w stanie ukryć nawet żydowskie media.

Nocny autobus z grochówką i wkładką mięsną

Na ten pojazd co noc czekają w Łodzi tłumy zmarzniętych i głodnych.http://wyborcza.pl/

A przecież Łódź nie jest tu jakimś specjalnym wyjątkiem.

Nie przeszkadza to wcale syjonistycznej kreaturze, wykształconemu ekonomiście (!), niejakiemu J.Gugale w żydowskiej radiowej gadzinówce TOK FM twierdzić, że „nigdy Polakom w Polsce nie żyło się tak dobrze jak obecnie w IIIRP”.

 

Żydowski reżim dysponujący całym arsenałem środków umożliwiających indoktrynację społeczeństwa skutecznie skupia naiwnych Polaków – wykształcenie nie ma tu żadnego znaczenia – we wzajemnie zwalczających się obozach politycznych. Wielu Polaków nie pojmuje, że partie polityczne tych obozów realizują te same polityczne antypolskie, antynarodowe cele – cele żydowskiego reżimu, a faktycznie światowej żydowskiej mafii finansowej, i że nie ma między nimi żadnych istotnych różnic. A więc naiwny Polak popierający PiS jest wrogiem naiwnego Polaka popierającego PO (KOD, Nowoczesną, itp., itd.) i odwrotnie.

Żydowskie reżimowe rządy i żydowskie media, chcąc odwrócić uwagę Polaków od rzeczywistych problemów i od autentycznego wroga, podrzucają nam tematy zastępcze: „dekomunizacja”, czy ostatnio „deubekizacja”. I wielu Polaków daje się nabierać na te brednie, bo nie wiedzą i nie rozumieją, że jedynym sensownym procesem – bezwzględnie koniecznym, który uzdrowiłby życie polityczne i gospodarcze w Polsce byłaby dejudaizacja całej przestrzeni życia społeczno-politycznego.

Tego procesu nie przeprowadzą żydo-reżimowe rządy i żydo-reżimowe partie polityczne. Ten proces musi uruchomić świadomy polski naród zdolny do samozorganizowania się.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

35 Komentarzy

Filed under Polityka

35 responses to “Żydowska banda bezkarnie znieważa Polaków

 1. Karol

  Jak to zrobić??? Kto to ma zrobić, jeśli cała sfera decyzyjna opleciona mackami żydowskimi> Jeśli cała sfera naukowa i opiniotwórcza opleciona mackami myckowymi. Trzeba by zacząć od wymiatania z mnajmniej widocznych kątów, albo zabrać się za generalne porządki od samej góry. Kto ma to zrobić? Emeryci?
  Ogłupiona młodzież?

  Polubienie

 2. zydozerca

  ZERO SZANS – PORZĄDNI UMIERAJĄ,SZUMOWINY ZOSTAJĄ
  Samotnych wilków z bronią gotową do odstrzału zdrajców -brak,najodważniejsi -za kratami. Debilne polactwo oblepione sercami WOŚP /wredna organizacja śliskich przekrętów / owsiaka posiada wyprane mózgi w szczątkowej postaci i nie jarzy,co się dzieje dookoła .Barany podniecają się na widok puszki żebraczej wysupłując ostatnie grosze wdzięczne za likwidację opieki zdrowotnej.

  Zmarł na zawał 56 l.dziennikarz niemiecki Udo Ulfkotte,autor bestsellera „Kupieni dziennikarze” i innych książek,krytyk polityki imigracyjnej Merkel i ideologii islamu.
  Der Bestseller-Autor und investigative Journalist Udo Ulfkotte ist tot. Mit nur 56 Jahren erlag er einem Herzinfarkt. Das erfuhr die Deutsche Presse-Agentur am Samstag von seiner Familie.
  Sein Buch „Gekaufte Journalisten“ landete 2015 auf Platz sechs der „Spiegel“-Jahresbestsellerliste Sachbuch. Zuletzt publizierte Ulfkotte kritische Bücher zur Flüchtlingskrise und zur Ideologie des Islam. Seine Kriegseinsätze im Nahen-Osten machten ihn zu einem Experten. Ulfkotte sah die unkontrollierte Zuwanderung als äußerst gefährlich an. Er sprach von einer drohenden Islamisierung Deutschlands.

  Polubienie

 3. zydozerca

  Paweł Bożyk, „Apokalipsa według Pawła. Jak zniszczono nasz kraj”, Wrocław 2015, Wydawnictwo „Wektory”, ss. 330.
  Myśl Polska, nr 3-4 (15-22.01.2017) + portal

  Polubione przez 1 osoba

 4. Dariuszu, piękny, przemyślany artykuł, pełen druzgocącej prawdy w każdym zdaniu, w każdym wyrazie, kropce i przecinku. Sam piszę, ale Ty jesteś Wielki. Jestem nie po raz pierwszy pod wrażeniem. Dla mnie autora 100 bajek, kilkudziesięciu satyr i kilkuset opublikowanych artykułów jesteś wielkim autorytetem. Potrafisz skondensować i przesłać myśl. Gratuluję i niech Cię Pan Bóg błogosławi.

  Polubienie

  • Tomasz Wykuty

   Szanowny Panie Tarkowski.

   Dlaczego Pan złorzeczy Panu Dariuszowi?
   Myślałem, że już Panu żydowskie „pano-bogi” bokiem wyszły…
   Widzę jednak, że nawet z człowieka już uświadomionego pustynia opornie wychodzi precz. Skoro tak jest, to jakie szanse na odżydzenie umysłów mają zwykli prości katolacy?…

   Polubienie

 5. Re: Artykul.
  Panie Dariuszu, wie Pan co widze? Widze, ze te syjonistyczne k…rwy chca nas Polakow poprostu zlikwidowac w doslownym tego slowa znaczeniu…
  ====================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 6. „…jedynym sensownym procesem – bezwzględnie koniecznym, który uzdrowiłby życie polityczne i gospodarcze w Polsce byłaby dejudaizacja całej przestrzeni życia społeczno-politycznego.”

  O tym piszę od lat, tyle że nazwywam to odżydzeniem. Także kultury i przestrzeni publicznej z wszystkich żydowskich i żydogennych wpływów i symboli. Schody zaczynają się zawsze wtedy, gdy pojawia się sprawa żydo-katolicyzmu. Bo wielu katolików psioczy na „starszych braci w wierze”, ale za Chiny nie chcą zrezygnować z kultu żyda Joszeu i żydówki Miriam. W tym miejscu należy koniecznie zaznaczyć, że zażydzanie świadomości, tożsamości, kultury, przestrzeni publicznej i życia społecznego naszych przodków zaczęło się właśnie od narzucenia im siłą (po buntach pogańskich) krystowierstwa. Gdyby nie ono, Żydzi nie byliby w stanie ogłupić Polaków do tego stopnia, jaki widać dzisiaj gołym okiem. Np. przy „intronizacji” jakiegoś żydowskiego nieboszczyka. I nie byliby w stanie zdobyć dominacji nad Polską. A tak za sprawą krystowierstwa pchali Polaków przez wieki do „obrony wiary”, później do samobójczych powstań, poprzez przechtów zdominowali nasze elity i dzisiaj robią z Polską co chcą. Nie wystarczy uwolnić Polskę od szumowin jak Szechter/Michnik i jemu podobni. Polska nieżydowska musi być bez Szechtera/Michnika i rebe Rydzyka. Bo inaczej nadal będzie infiltrowana i ogłupiana przez żydogenny katolicyzm. Z całej przestrzeni życia społeczno-politycznego należy usunąć całe żydowskie spektrum, a nie tylko jego kawałki.

  Polubione przez 1 osoba

  • Zdzich

   Opolczyku czy nie uważasz ,że śa małe zwiastuny upadku krystowierstwa np dziś nikt już klechy na wsi nie całuje po rękach ( chyba że stare pierdziele ) . Naprawdę młodzi na wsi już coraz częściej opowiadają fajne kawały o sukienkach i przestaje on być dla nich autorytetem .
   Ponadto jak twierdzą same sukienki do Kościoła chodzi jedynie 39% ludzi .To chyba są pozytywy .ziarnko do ziarnka …….

   Polubienie

   • Zdzich – wierzysz na serio w te „dane”?

    „Ponadto jak twierdzą same sukienki do Kościoła chodzi jedynie 39% ludzi”

    Kurcze pieczone – nie znasz sukienkowych, nie wiesz jak oszukują? Wiesz jaka to jest kombinacja? Sukienkowi do wyliczenia 39 % frekwencji za bazę biorą nie wszystkich Polaków (38 milionów) a jedynie okrzczonych:

    „W komunikacie ISKK możemy zaś przeczytać, że do wyliczania wskaźników przyjęto liczbę 32,9 mln. ochrzczonych jako „wyjściową”.
    (…)
    Według danych Instytutu Statystyki Kościoła Katolickiego obecność na mszach spadła tylko o 0,5 punktu procentowego w stosunku do 2013 r.z powodu.GWAŁTOWNEGO SPADKU LICZBY OCHRZCZONYCH: O PRAWIE MILION W CIĄGU DWÓCH LAT!
    Ochrzczonych wg danych ISKK jest 85,5%
    (…)
    Warto dodać, Że gdyby w całej Polsce, lub w którejś diecezji na msze poszliby wszyscy mieszkańcy, to współczynnik ISKK WYNIÓSŁBY DLA TEGO OBSZARU 143% ?!!!
    (…)
    Otóż, jak stwierdził kilkakrotnie,odpowiadając na nasze pytania ISKK – podając ogólną liczbę wiernych na potrzeby GUS uwzględnia się ABSOLUTNIE WSZYSTKICH OCHRZCZONYCH. natomiast do wyliczenia mianownika we wslażnikach POMNIEJSZA SIĘ OGÓLNĄ LICZBĘ OCHRZCZONYCH O WSZELKIEJ MAŚCI APOSTATÓW,KONWERTYTÓW, a być może także o emigrantów i dopiero z niej oblicza 82% ZOBOWIĄZANYCH. Przy takim założeniu na mszach bywa zatem najwyżej ok. 25% Polaków, no ale przecież tego kościelne instytucje nie podadzą z powodów oczywistych.

    http://uuniv.blogspot.de/2016/01/wyniki-liczenia-wiernych-2014.html

    Ciekawy byłby też sodaż – dlaczego chodzisz do kościoła? Bo znam takich, że idą, no bo co powie teściowa, sąsiedzi, no bo tak wypada, taki zwyczaj itp. Połowa z tych co chodzą do kościołów to niewierzący-praktykujący. A gdy jeszcze obecne moherowe pokolenie wymrze, to będą sukienkowi kościoły wysprzedawać na muzea, sale koncertowe (dobra akustyka) ale i na restauracje – jak na zachodzie.

    Dżuma wymiera śmiercią naturalną – krzyż jej na drogę. I łopatą w zadek.

    Polubienie

   • Ewik

    Zdzichy i Opolczyki pokażecie jakieś osiągnięcia tych, co do Kościoła nie chodzą, czyli co najmniej 61 % wyzwolonych i oświeconych. . Bo jakoś nic szczególnego nie widzę. O wasze osiągnięcia nie pytam, bo wy macie zajoba z ciągłym powtarzaniu „zrezygnować z kultu żyda Joszeu i żydówki Miriam.” , a nie osiągnięcia, gdzie wyzwoleni jesteście ponad przeciętną światową. ,

    PO rządziło 8 lat i co?

    Polubienie

   • antyewik antypingwin

    Wasz osiągnięcia Ewik to są tylko zbrodnie na ludzkości :
    1. Swięta Inkwizycja .
    2. palenie niewinnych czarownic
    3. Spalenie Bruno .Kopernik mial farta.
    4. Zbrodnie Krzyzaków .
    5. Zbrodnie na Indianach .
    wybiliście tyle ludzi ,że by nawet 100 Stalinów nie dało rady a osiągniecia Słowian są potęzne .
    Cztac Ewik Opolczyka a nie pierd… głupoty cymbale nadjordański .
    Ile żeście Waldensów wymordowali ? Podaj liczbę .Dopiero paan Franciszek niedawno powiedział sorry .Po tylu wiekach .
    Ewik wypił piwo albo dwa i nie truj dupy .

    Polubienie

   • antyewik antypingwin

    A twoja PIS-da rządzi półtora a wczesniej 2 lata i co ?
    A no hu… dupa i kamieni kupa .
    Sorry zapomniałem 500 plus gdzie dzieciakom dali na cole , pizzę i hamburgery oraz zakupy w pejsatych hipermarketach .
    Matołku wiesz ile ja razy widziałem Ryzego jak z kumplami modlił się w Kościółku. Ile razy przybijał piątkę z Dziwiszem .
    O czym ty piszesz zakonnico ? z jakiego ty zakonu ?

    Polubienie

   • Ewik

    Historii to ty zdzich nie znasz. Jaki mój pis kaczy łbie?
    On sie tylko po to modlił chodził do Kościółka , żeby z takich jak ty naiwniaków sie śmiać.

    Polubienie

 7. ninanonimowa

  ——- WAS Polaków NIE BĘDZIE !! / żydówka do Polki /
  https://hubalblog.wordpress.com/2016/06/09/lech-i-jaroslaw-kalksten-vel-kaczynski/

  Polubienie

 8. Klemens

  Sławomir Cenckiewicz (etatowiec MON) cytuje na tweeterze Jacka Sariusza-Wolskiego. Przypadek czy koalicja?

  Polubione przez 1 osoba

 9. konik

  Zaledwie ośmiu miliarderów jest właścicielami bogactwa tak dużego, jak majątek połowy ludzkości – wynika z najnowszego raportu Oxfam.
  http://xportal.pl/?p=28103

  Polubienie

  • Gabriel Małucki

   Większość z nich zasłużyła sobie na te bogactwo, zrewolucjonizowali nasze życia,Bill Gates najbardziej.
   To nie ci bogacze są problemem.

   Polubienie

 10. konik

  Syria: Płoną niemieckie czołgi

  Jak donosi niemiecki „Die Welt”, podczas walk o miejscowość al-Bab bojownicy Państwa Islamskiego zniszczyli dziesięć należących do tureckiej armii czołgów Leopard 2A4. Produkowane w Niemczech wozy bojowe, znajdujące się również na stanie Wojska Polskiego, dotychczas cieszyły się mianem niezniszczalnych, a służyły m.in. w Afganistanie. Będąca producentem maszyn firma KMW na razie odmawia wszelkich komentarzy.
  http://xportal.pl/?p=28064

  Polubione przez 1 osoba

 11. konik

  Zmiana

  Pomimo trwającej w Polsce ponad 15 lat intensywnej propagandy, 36% Polaków w dalszym ciągu trzeźwo ocenia realny wpływ wojsk USA na nasze bezpieczeństwo.
  Wg sondażu IBRIS przeprowadzonego na początku stycznia dla Radia Zet „Nie” na pytanie o korzyści z obecności armii USA w naszym kraju odpowiedziało 36,1% (w tym „zdecydowanie nie” 16,5% ankietowanych).
  Równolegle w internetowej sondzie Wirtualnej Polski na pytanie, o to czy w związku z przyjazdem brygady armii USA czujesz się bezpieczniej, odpowiedź „nie” wybrało 60,4%. z ponad 23,5 tys. uczestników sondy.
  Tymczasem wszystkie siły polityczne poza partią Zmiana prześcigają się w poddańczych gestach wobec nowych najeźdźców….

  https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/pb.350858821772625.-2207520000.1484588922./635537969971374/?type=3&theater

  Polubienie

 12. konik

  — „Najlepsza, najsilniejsza, najwspanialsza armia świata” — według premier Beaty Szydło — została hucznie powitana na polskiej ziemi. Co prawda, eksminister obrony Tomasz Siemoniak uważa, że odbyło się ono z nadmiernym ceremoniałem. No, a podczas przemówień Szydło i Macierewicza słychać było buczenie i gwizdy. Może dlatego, że ponoć „Najlepsza i najwspanialsza”? Czy też dlatego, że w ogóle jest na polskiej ziemi?

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/polska/201701164623077-nie-wmawiac-polakom/

  Polubienie

 13. konik

  Serbia wyśle swoje wojska do Kosowa, jeśli Albańczycy będą stwarzać dla Serbów zagrożenie – oświadczył w niedzielę prezydent kraju Tomislav Nikolic.

  […] „Jeśli zaczną zabijać Serbów, to tak. Wyślemy nie tylko wojsko. Wszyscy pójdziemy. Ja w pierwszej kolejności. To dla mnie nie pierwszyzna” — powiedział Nikolic zapytany o to, czy Belgrad jest gotów wysłać do Kosowa siły zbrojne.[…]

  Czytaj więcej: https://pl.sputniknews.com/swiat/201701164619659-Belgrad-uzyje-wojska-w-Kosowie-zagrozenie-Serbowie/

  Polubienie

 14. antek.wariat

  – Kaczyński wie, że był nikim. Opublikował dwa artykuły w „Głosie” w 1980 i 1981 roku. Działalność opozycyjna to pisanie artykułów? To są kpiny po prostu – mówił w programie „Fakty po faktach” Piotr Piętak.

  „Głos” był pismem (żydowskiego) KOR-u [Komitetu Obrony Robotników – red.] założonym przez Antoniego Macierewicza, którego Piętak nazwał „bohaterem opozycji i » Solidarności «”.
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,13061946,Pietak__Kaczynski_dal_sie_zmanipulowac__Na_naszych.html#

  Piotr Piętak to ten żydek z neon24

  Polubienie

 15. Hubal – ja wolę z „wizją” – taniec mośków. Sikam po nogach jak na coś takiego patrzę.

  A na islamistów nagonka, że kobiety źle traktują…

  Polubione przez 1 osoba

 16. konik

  Amerykanie wymordowali w Iraku 1,5 miliona cywili w tym 500 tys. dzieci i powiedzieli, że każda wojna ma swoje ofiary.
  Wojciech Olszański rozmawia z prezesem Klubu Syryjskiego Nabilem Al Malazi na pikniku militarnym w Warszawie zorganizowanym za nasze pieniądze przez MON z okazji wkroczenia obcej amerykańskiej armii na ziemię Polską.

  Polubienie

 17. zydozerca

  para żydowskich dudo-konfidentów ponownie z wizytą w Izraelu po instrukcje i relację z CIA-Majdanu,
  kończ waszcz…,wstydu oszczędź we Francji po instrukcje…
  PiSowskie k..wy dwoją się i troją,żeby dogodzić parchom i dorobić do nędznych apanaży !

  Polubienie

 18. maryjanek

  „Wypierdalać z Polski, amerykańskie bydło!”

  „Nie ma takiego czegos jak wojska amerykańskie. To są wojska korporacji amerykańskich, które stoją na straży ich interesów.”

  Polubione przez 1 osoba

 19. Zdzich

  No to mamy Jude w Izraelu . Na wchdzenie w dupę nie trzeba było długo czekać .
  Wypowiedz Judy :”
  Polska bardzo mocno sprzyja Izraelowi ” .
  Mam takie pytanko kiedy mamy wpłacić pierwszą ratę z 60 mld odszkodowań dla żydów bo chyba termin się zbliża .
  Z drugiej strony może faktycznie większość gojów w tym kraju kocha garbate nosy a 0,001 % nie . .
  Tyle lat minęło a zmiany na lepsze żadnej a nawet jest gorzej .
  Proszę porównać jak dzisiejszy Juda w izraelu przypomina to wystąpienie .
  Toczka w toczkę a tyle wiosen minęło .
  Myślący człowiek jak pan Tarkowski ma prawo się załamać podobnie Opolczyk tez miał chwilę załamania i teraz ja już jestem kompletnie załamany.
  Pan Tarkowski ma rację . Dla mnie to wielki człowiek i h….. ,że wierzy w żydowskiego Boga jego prywatna sprawa .
  Dostosuję się do jego rad.
  Proszę porównać . Dzisiejsza wizyta Judy a wizyta sprzed lat Kalksteina . To ta sama mąka z tego samego chleba .
  Powtórzę :
  TYLE LAT MINĘŁO A POLACY CORAZ GŁUPSI NIESTETY .

  Polubienie

 20. MP

  Bezczelny wpis twitterowy Piotra Semki. Ideologia jest dla niego ważniejsza od norm poznawczych. Obłudnik.

  „Tak, W kraju gdzie działa system wolnych wyborów – majdan to negowanie woli wyborców. Na Ukrainie to była reakcja na brak wolnych wyb.”

  Polubienie

 21. zdzich do opolczyka

  Opolczyku możesz napisac szerzej co to za rytuał bo nic mi do łba nie przychodzi :

  Polubienie

 22. zydozerca

  wizyty żydowskich konfidentów,zdrajców Polski, w Izraelu : wałęsa 91,cimoszewicz 97,buzek 99,kwaśniewski 2000,04,05,kaczyński,2008,tusk 2008
  wizyty żydów w Polsce:
  herzog ,weizman,kacav,peres,rabin,netanyahu,szaron
  Polska-Izrael – wspólne posiedzenie rządów PO/PiS
  premier Donald Tusk na czele 55-osobowej delegacji w Izraelu.
  połowa knessetu w Krakowie z żydorządem RP i dudą
  premier Beata Szydło na czele równie licznej delegacji w Izraelu

  ANDRZEJ DUDA
  Izrael
  30 wrzesień 2016
  15-19 styczeń 2017
  USA
  wrzesień 2015
  kwiecień 2016
  UPAdlina
  grudzień 2015
  sierpień 2016

  BEATA SZYDŁO
  Izrael
  listopad 2016
  USA
  24 kwiecień 2016

  ANTONI MACIEREWICZ
  Izrael – 7.04, i 21.11. 2016
  USA
  kwiecień
  lipiec
  wrzesień 2016
  UPAdlina
  grudzień 2015
  listopad 2016

  W.WASZCZYKOWSKI
  Izrael
  15.06 ,21.11.2016
  USA
  luty
  listopad 2016
  styczeń 2017
  UPAdlina
  wrzesień 2016
  obustronnych wizyt było zapewne więcej – nie chce mi się drążyć dalej ,bo temat wzbudza odrazę

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.