Manifestacja przeciw sprowadzeniu US Army do Polski

KPS_ksiązka

US Army Go Home!

 

Z A P R O S Z E N I E !

W dniu 21.01.2017 r. o godz. 12.00 przed gmachem Sejmu (ul. Wiejska 4/6/8) odbędzie się manifestacja, której zasadniczym celem jest sprzeciw sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski. Jest to następny, haniebny krok antypolskiej „elity”, która pozbywa się resztek suwerenności i niepodległości.

Ten nasz protest ma zapoczątkować stworzenie ogólnonarodowego ruchu oporu przeciwko unicestwieniu naszej Ojczyzny przez TARGOWICZAN. Pseudo politycy, którzy weszli w przestępczy, okrągłostołowy układ i przejęli podstępnie władzę w 1989 r. świadomie i z premedytacją niszczą naszą Ojczyznę i naród polski.

Zapraszam wszystkich Polaków, dla których niepodległa, suwerenna i wolna od wszelkiego zła Ojczyzna jest w ich sercu, jest ich marzeniem.

POLAKIEM JEST TEN, KTO MA SERCE POLSKIE, Z KTÓREGO WYCHODZĄ MYŚLI POLSKIE DLA WYPEŁNIANIA OBOWIĄZKÓW POLSKICH !!!

 

Jerzy Truchlewski( pełnomocnik zgromadzenia, tel.534 313 223)

członek ponadpartyjnego ruchu obywatelskiego Kongres Polski Suwerennej

członek Stowarzyszenia Wierni Polsce Suwerennej

 

Reklamy

53 Komentarze

Filed under Bez kategorii

53 responses to “Manifestacja przeciw sprowadzeniu US Army do Polski

 1. Niestety nie dam rady pojechać do Warszawy, choć z chęcią wziąłbym udział w antyusraelskim proteście.

  Amis – paszli won!

  Podziwiam geniusz Fidela Castro – przez cały okres jego rządów usrael mial bazę wojskową w Guantanamo Bay. A mimo to Kuba nie była wasalem bandyckiego faszyngtonu. A III Rzydopospolita od 1989 roku do teraz bazy usraela u siebie nie miała, a zafajdanym wasalem faszyngtonu była.

  Kurde, czemu u nas taki Fidel się nie pojawił…

  Polubione przez 1 osoba

  • Tomasz Wykuty

   Pojawił się. Wałęsa.
   Jaki kraj, tacy rewolucjoniści…
   Smutne, prawda?…

   Polubione przez 1 osoba

  • Zdzich

   Opolczyku w innym temacie zadałem ci ciekawe pytanie o pewien rytuał .Wkleiłem zdjęcie .Może znajdziesz chwilę to odpowiesz .
   wydaje mi się ,że to jest jakieś namaszczanie czosnkiem ale sam nie wiem :

   Polubienie

  • Zdzich

   Niestety Opolczyku Fidela już niet a ja mam złe wieści :
   Wczoraj Kuba podpisała ku swojej ogromnej radości umowę z Usrajem w kwestii walki z terroryzmem . Swoją drogą ciekawe czemu taka umowa nie została podpisana gdy Fidel żył .
   Niestety tak to się wszystko zaczyna .Niewinne umowy .Coraz częstsze wizyty na Kubie tych od Usraju aż któregoś pięknego dnia powiedzmy za 3 lata garbate nosy przejmą tam władzę .Wszystko do tego idzie .
   Daje głowę , że już za kilka lat Kuba będzie w rękach żydowskich banksterów .

   Polubienie

   • Zdzich

    Wydaję mi się ,że cała potworna robota Fidela idzie w szambo i to na naszych oczach .Zaczyna mi to przypominać naszego Gomułkę czy Gierka..

    Polubienie

  • Easy Rider

   Czy nie zastanawia Pana ta liczba zamachów CIA na Fidela, szacowanych od 100-200 do nawet aż 638, wszystkich nieudanych? Przecież to przeczy nie tylko rachunkowi prawdopodobieństwa, ale zwykłemu zdrowemu rozsądkowi, podpowiadającemu, że może on wcale nie miał zginąć, a te mistyfikacje zamachów miały tylko uwiarygodnić tego de facto agenta CIA jako wroga USA? Czy naprawdę jest czego żałować, że taki Fidel nie pojawił się w Polsce wcześniej? Bo teraz, agentury amerykańskiej jest ci u nas dostatek.

   Polubienie

 2. Klemens

  Oto wolny rynek. Co na to eurodeputowany Marusik? Co na to prof Gwiazdowski – mecenas endecji? Chcą zrobić z polskiej kobiety dziwkę do zachodniego burdelu. Mają nas za bydło?

  ===============================================

  W Lublińcu niedaleko Częstochowy otwarto klub swingersów. Jak informuje „Dziennik Zachodni”, jest to największy tego typu obiekt w woj. śląskim. Podczas ostatniej imprezy bawiło się tam 300 osób. Po krótkim zapoznaniu i dyskotece, uczestnicy mieli czas na miłosne zabawy, które trwały do samego rana. Otwarcie kluby oburzyło mieszkańców miasta oraz burmistrza Edwarda Maniurę.

  Na stronie największego śląskiego klubu swingersów czytamy, że jest to miejsce stworzone z myślą o miłośnikach i sympatykach seksu grupowego – „To miejsce które umożliwi Wam spełnianie swoich fantazji i osiąganie szczytów rozkoszy” – reklamuje przybytek właściciel.

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/slask/seks-grupowy-pod-jasna-gora-klub-swingersow-w-lublincu/llwxlfy

  Polubienie

  • Ciekawe ,że tylko co wstrętne i zboczone ,trafia do nas z tego wspaniałego Zachodu. To co u nich dobre i godne naśladowania omija nasz nieszczęśliwy kraj szerokim łukiem.

   Polubienie

   • Polska to taki odwieczny śmietnik Europy i to pod każdym względem, co zużyte, niemodne, co upowszechniło czy przejadło się już na zachodzie, itp jest nam podrzucane a Polacy umieją tylko bezmyślnie małpować zachód i podrzucane śmieci traktować jak złoto. 1000 lat wzorujemy się na anglosaskim cywilizowanym gównie i jak na tym wychodzimy?

    Polubienie

 3. Zdzich

  To już tradycja :

  Polubienie

 4. Tomasz Wykuty

  Smutna prawda wygląda tak, że bez rozlewu krwi w bratobójczej wojnie domowej żyd władzy nie odda.
  Drugiego „okrągłego stołu” nie będzie.
  Fidel Castro i bardzo duża część Kubańczyków walczyli z bronią w ręku o wyrwanie ich Ojczyzny ze szponów żydostwa.
  Polacy jeśli już w końcu chwycą za broń, to w obronie żydostwa. Niestety.

  Polubienie

 5. Tomasz Wykuty

  Pytanie do Pana Dariusza Kosiura.

  Szanowny Panie Dariuszu, dlaczego na swoim blogu reklamuje Pan w „blogrollu” żydowską gnojówkę parcha maruchy?

  Polubione przez 1 osoba

 6. Tomasz Wykuty

  „Polska, a właściwie dzisiejsze ziemie zamieszkane przez Polaków są usiane pozostałościami po przodkach je zamieszkujących. Zdołałem wyłuskać ponad czterysta obiektów noszących miana warowni, twierdz, zamków, pałaców, dworów itp, a to dzięki nietypowej publikacji wydanej bodaj w latach 80-tych ubiegłego stulecia przez Państwowe Przedsiębiorstwo Wydawnictw Kartograficznych w formie mapy „Zamki w Polsce”, gdzie część opisową opracowali panowie – Józef Matusik i Jerzy Miszalski. Zainteresowany byłem najstarszymi budowlami tego typu, a szczególnie budowanymi w wiekach od X do XV czyli polskim średniowieczem, bo przedtem nie było tu nic oprócz hord wałęsających się po lasach i mieszkających w ziemiankach. Podobno…, bo ruiny mówią, że w początkach naszej państwowości wcale nie ustępowaliśmy zachodowi i co ciekawe też potrafiliśmy budować nawet na bagnach.
  […]
  To, że jesteśmy cywilizacją z marginesu historii zawdzięczamy naszym historykom. To oni chwaląc się tylko wygrzebanymi z ziemi szczątkami drewnianych chat i rozbitych skorup zbudowali nasz wizerunek na świecie. A kto na świecie będzie się liczył z narodem, który ma najwięcej kurnych chat, glinianych skorup i odpustowych gwizdków? Dlaczego to właśnie nam zachodnia Europa musiała stawiać kamienne i ceglane zamki? Swoją pozycję na szarym końcu zywilizacji europejskich zawdzięczamy tym, którzy nie mogąc przestać patrzeć pod nogi, nie zauważają tych wspaniałych stojących na wierzchu budowli świadczących o wysokich umiejętnościach naszych przodków. Płaszcząc się przed zachodem doskonale wypełniamy treść przysłowia „cudze chwalicie, swego nie znacie…”. Dlaczego nie prowadzi się badań nad tym, co dał Polsce chrzest w roku 966? Czy dopiero w tym roku polskość wypadła sroce spod ogona? A gdzie nasza historia sprzed tego roku? Dlaczego naszą historię zaczęli pisać obcy, zachodni mnichowie i w obcym nam języku? Czy my nie umieliśmy wtedy mówić i pisać? Doskonale umieliśmy, mieliśmy bogate źródła i bogatą historię.
  […]
  To właśnie w 966 roku wpadliśmy w tryby machiny zwanej „rzymskim chrześcijaństwem” i to właśnie polityka ówczesnego Rzymu „ukradła” nam wcześniejszą historię. To nikt inny jak Rzym narzucił nam nową mowę i nowy alfabet – łacinę. Trzeba było kilku wieków, by wychować na tym terenie ludzi całkowicie sprzyjających Rzymowi i piszących w alfabecie łacińskim. Tych co walczyli o własny język, tradycję i historię, uznawano za heretyckich pogan i zaciekle tępiono. Dlaczego tłumaczy się nam, że przyjęliśmy chrzest od Czechów tylko dlatego, by nie przyjąć go od Niemców? Przecież Czesi byli bardziej proniemieccy niż sami Niemcy. Ale takich badań prowadzić nie wolno, bo przewróciłoby naszą historię do góry nogami. Proszę też nie interpretować tego jako ataku na wiarę. Pokazuję działanie ówczesnego Rzymu, który prowadząc ekspansywną politykę terytorialną używał wiary jako pretekstu. W roku 966 padliśmy ofiarą konkwisty dokonanej przez Rzym. Znając efekty konkwisty hiszpańskiej w Ameryce możemy się tylko domyślać ile naszych skarbów narodowych zostało zniszczonych i spalonych w imię nowej ideologii i nowego europejskiego porządku.”

  Całość w linku uzyskanym po wpisaniu w wyszukiwarkę gugle frazy:
  „Budowniczy III wielki”
  Polecam szczególnie mojemu duchowemu Przewodnikowi, Opolczykowi.

  linki ze tej strony mają permanentnego bana i nie wolno ich zamieszczać.

  Polubienie

 7. Tomasz Wykuty

  Żydowskie ścierwa twierdzą, że niemieccy zbrodniarze (zbrodniarzami byli, to nie ulega wątpliwości) robili z żydów MYDŁO!!!
  To ja, jako człowiek NIENAWIDZĄCY pustynnego ścierwa, pytam się: jaki Człowiek wtarłby sobie w skórę żydowski tłuszcz (tym jest mydło) podczas kąpieli?…!!!
  Żydowskie skurwysyny projektują swoje zboczenia na Ludzi! I stąd się wziął „uny” hologram, i wszelkie szatańskie mordy, wydumane w „unych” zboczonych pustynnych imitacjach mózgów!!!
  Żydy to są tak pokurwione popierdoleńce, że Człowiek tego nie jest w stanie pojąć.
  PODSUMOWANIE:

  żyd nie należy do gatunku Człowieka. Żyd jest pasoŻYDEM. Żyda należy każdym kroku utylizować.
  Spotkasz żyda? Utylizuj jebanego pustynnego wirusa!!!

  Polubione przez 1 osoba

 8. dziecko swaroga

  W głowie się nie mieści. Może trzeba się organizować w grupy czarnoprochowe.

  Polubienie

 9. Tomasz Wykuty

  „UWAGA! Ten artykuł jest dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach i naprawdę otwartym umyśle. U większości ludzi może odwrócić do góry nogami cały wpajany im od dziecka sens drugiej wojny światowej. Jest jak do tej pory najbardziej kontrowersyjnym artykułem ze wszystkich. Jeśli trafiłeś tu z zewnętrznego linku zacznij od innych artykułów, najlepiej w poniższej kolejności, to Cię wprowadzą w temat. Byłeś manipulowany przez całe życie i dowody na inną wersję mogą być przez Twój umysł odrzucane bez ich sprawdzenia (pamiętaj, że w szkole i TV okłamują Cię, nie podając żadnych dowodów). W tym artykule, ze względu na jego moc, podaję więcej źródeł niż zazwyczaj. Ma to na celu pozbawienie Cię myśli, że to ja Cię okłamuję, a nie szkoła i media. Jeśli nie masz pewności, że przeczytasz do końca, NIE ZACZYNAJ WCALE. Zarezerwuj minimum 1 godzinę w ciszy, spokoju i samotności, byś po artykule mógł sobie to spokojnie przemyśleć. Przerwanie w połowie spowoduje zakończenie czytania z niesmakiem i z poczuciem, że “czytasz głupoty”.”

  http://wspanialarzeczpospolita.pl/2016/04/11/holokaust-blokada/

  Polubienie

 10. hubalblog

  Siergiej Ławrow………List do POLAKÓW .
  =======================================
  PRZEMÓWIENIE ŁAWROWA DO POLAKÓW : Oczywiście..możecie polscy koledzy ściągnąć obce wojska pod naszą granicę,nastawiać rakiet ile wasza słowiańska bratnia dusza zapragnie.. to „wasz wybór” 🙂 ..ale pamiętajcie: Jeżeli nasz amerykański partner prewencyjnie zaatakuje,co ma w zwyczaju czynić pewnie nawet bez konsultacji z polską generalicją,co by nie dziwiło.. 🙂 lub gdyby pusta rakieta nami : „kakaja reakcja” „przypadkiem”spadła choćby metr na naszą stronę..to wiedzcie..,że nie pomoże wtedy tłumaczenie podobne Kwaśniewskiemu jak po Iraku „Amerykanie nas oszukaaaaali”…Między Odrą , a Bugiem kamień na kamieniu się nie ostanie,nie będzie komu was łopatami zgarniać,nie dowiecie się nawet kto zaczął,a kto wygrał nie dowiecie się z pewnością..Powstanie nowa kraina..Mazowiecka Kraina Tysiąca Jezior….radioaktywnych jezior..nnnnno….Nie będzie ganiania z kałachami po lasach..zabawy w chowanego,oooo.. nieeee..błysk wiaterek i już was nie ma…..USA i Rosja to duże obszary i jakoś przetrwają..W obliczu ogromu ofiar dojdzie w końcu do zawieszenia walk..ale po Polsce śladu nie będzie i przez najbliższe 500 lat zwiedzać ją będą turyści z USA i Rosji..w kosmicznych skafandrach…Kiedy w końcu koledzy zrozumiecie,że wujek Sam traktuje was jako ten ZDERZAK Europy jesteście wyznaczeni przez USA na pole bitwy , miejsce pierwszego starcia..”Samobójczy Opóżniacz” byle jak najdalej Ameryki,jak najbliżej głupich polax. ? Czy zatroskani o los rodaków polscy prezydenci mieli odwagę udostępnić wam dane które z niewiadomych przyczyn są bardziej chronione niżli te wojskowe a mianowicie : Ile m2 schronu przeciwatomowego przypada na 100 tys.mieszkańców ile ich jest budowanych rocznie…hę ? Dlaczego nie chcą wam ich udostępnić,tylko dzień w dzień szczują na nas,chwaląc się ile to sztuk złomu z Niemiec i USA sprowadzili ? To ja wam to powiem kochani:0,93m2 schronu /100tys..Cała wasza wierchuszka będzie dyrygowała siedząc 200m pod ziemią,albo czmychnie na Bliski Wschód , albo na Hawaje..a co z wami..co z wami koledzy liubymyje.. pytam was ?

  Polubienie

  • paziem

   To nie są zapewne słowa Ławrowa, ale odzwieciedlają układ sił. Po co Rosja miałaby w proch obracać Polskę skoro po kilku uderzeniach nawet konwencjonalych skundlona generalicja i psychopatyczny mininister MON nasrali by w gacie. Polska jest nieliczącym się elementem w kategoriach wojskowych . Problemem polskim jest prokurowanie sobie chaosu wewnętrznego i peryferyjności oraz adoptowanie wewnątrz kraju neokolonialnego modelu na wzór UPAdlińskiego koszmaru.

   Polubione przez 1 osoba

   • UPAdliński koszmar – dosłownie – i w III Rzydopospolitej szykuje nam żydo-pis.

    http://www.tvp.info/28670023/imigranci-zapraszamy-wielka-zmiana-w-polskiej-polityce-migracyjnej

    Przeciwko garstce w sumie „islamistów”, mających przybyć nad Wisłę z rozdzielnika brukselskiego, różnej maści „narodowcy” (nie mam na myśli rzeczywistych narodowców) dziesiątkami tysięcy protestowali. Banderyzacja Polski na znacznie większą skalę jakoś im już nie przeszkadza. Ukrów jest w Polsce już ponad milion. I zachowują się jak u siebie. Niszczą, także w Polsce, pomniki ofiar UPA, a o ochronę samowolnie stawianych pomników ku czci zbrodniarzy UPA upominają się nawet na szczeblu knessejmu (Pomnik ofiar UPA w Polsce zniszczony! A władze naprawiają zniszczone pomniki banderowców).

    Oto Polska właśnie…

    Polubione przez 1 osoba

 11. Po kolei…

  Zdzich,

  ceremoniału Dódy nie znam. On jest na klęczka a to pozycja żydo-katolacka. Trochę przypomina katolackie błogosławieństwo młodej pary przed ślubem udzielane przez rodziców.

  Sprawa umowy antyterrorystycznej z usraelem – w grudniu 2016 Rosja i Kuba podpisały program współpracy technologicznej obu państw w dziedzinie obrony, który będzie obowiązywał do 2020 roku. Informmował o tym Sputnik. Tak więc spokojna głowa. Umowa z usraelem ma znikome znaczenie, a przy tym jest w pewnym sensie sukcesem propagandowym Kuby. Przez dziesięciolecia Kuba była izolowana przez usrael na arenie międzynarodowej jako „nie-państwo”. Zawarcie tej umowy jest uznaniem Kuby jako państwa, z którym zawiera się umowy.

  Easy rider

  Ogromna większość owych zamachów była fikcją – CIA nie chcąc być łączona z zamachami płaciła usraelskiej mafii kryminalnej miliony dolarów, a mafia kasę za frico kasowała i udawała, że zamachy robi. Fidela bandyci rzeczywiście chcieli sprzątnąć. Przeczytaj plan operacji Northwoods, ułożony i zatwierdzony przez dowództwo pentagonu. Zablokował go dopiero JFK, którego potem sprzątnęli. Fidel zdążył na szczęście nawiązać bliskie stosunki z Chruszczowem, Kuba była pod parasolem ZSRR, a ochrona osobista Fidela wspierana była przez wywiad i kontrwywiad KGB i GRU. Fidel był długi czas najlepiej chronionym przywódcą państwa na świecie – właśnie ze względu na symboliczne znaczenie Kuby.

  HKW

  Jego (Dódy Obłudy) do tej ściany nie przyprowadzili – on sam rwał się do niej z biciem jego parchatego serduszka jak na skrzydłach. Nie można go było powstrzymać.

  Tomasz,

  tekst o budownictwie słowiańskim opublikowałem 5 lat temu w lutym 2012. Wygogluj ” budownictwo słowiańskie blog polski”.

  Tekst „holokaust blokada” obok mądrych rzeczy zawiera mądre inaczej. Pewnie, że Słowianie stanowili najliczniejszą grupę ofiar III Rzeszy. Ich żydohitlerowcy eksterminowali w pierwszym rzędzie. Pisałem o tym (Ogarnia mnie złość gdy słyszę słowo „holokaust”…). Wywody etymologiczne są naciągane. Holokaust to nie słowiański termin a całopalenie jako ofiara, zwłaszcza mięsa, było u Słowian kompletnie nieznane. Byli zbyt mądrzy, aby niszczyć jedzenie. Za to Jahwe uwielbiał zapach palonego mięca, także ludzkiego (spalenie Sodomy i Gomory). W żydo-biblii znajdziesz opisy, jak palono gojów, ale i skazanych na śmierć swoich w ognisku, a nawet w piecach. No i nie było Rzeczypospolitan. To niepoważny wymysł. Należy uczciwie i otwarcie przyznać, że wiele ofiar żydo-hitlerowców z terenów wschodnich I i II Rzeczypospolitej nie było Polakami. Byli to Rusini, Białorusini, Litwini, a nawet Ukraińcy. Bo i ich też hitlerowska maszynka do mięsa mieliła – przynajmniej tych, którzy nie chcieli z III Rzeszą kolaborować.

  Hubal

  Nie wiem czy to rzeczywiście słowa Ławrowa. To wyśmienity dyplomata i używa zazwyczaj języka dyplomatycznego. Niemniej wszystko co w tej wypowiedzi (obojętne kto jest jej autorem) jest napisane to niestety prawda – jeśli ktokolwiek z terenu Polski sprowokuje Rosję, to ona będzie w stanie w kilka godzin zrobić w Polsce na kilka wieków atomową pustynię. Usraelska swołocz zwieje, a z Polaków pozostaną cienie na betonowych murach. O tym niebezpieczeństwie dla Polski wspominałem w kilku tekstach. Przy czym Rosja nie zrobi tego, bo Polaków nienawidzi, a po prostu w samoobronie. I dlatego w interesie Polski jest wywalić usraelską swołocz i żydowskich podżegaczy wojennych z Singerem, Kalksteinem i Dódą na czele. A zaraz za nimi Bula, Chyżego ruja i Sikorsky’ego applebaumowicza. A potem całą resztę.
  Tylko… jak to zrobić?

  Polubione przez 1 osoba

  • Easy Rider

   @opolczykpl

   Fidel Castro Was a CIA Agent
   https://www.henrymakow.com/2015/05/Fidel-Castro-Worked-for-David-Rockefeller%20.html

   Tłumaczenie własne fragmentu wstępnego:

   Coraz więcej dowodów na to, że komunizm jest totalną ściemą. Jego rolą jest zapobiec prawdziwym reformom i narzucić tyranię w dobrym opakowaniu.

   Fulgencio Batista, (kubański prezydent w latach 1953-59) był Kaddafim swoich czasów, tworząc niebezpieczny przykład ekonomii niezależnej od bankierów.

   „Rewolucyjność” Fidela Castro była niczym innym, niż działaniem w charakterze wspólnika bankierów, przez usunięcie go (Batisty – przyp. ER) i doprowadzenie Kuby do nędzy i niewolnictwa, nie inaczej niż w przypadku innych, zainstalowanych przez USA faszystowskich dyktatorów.

   I jeszcze jeden z komentarzy tamże:

   Zauważcie absurd: USA wydały miliardy i wysłały 500 000 wojska na koniec świata do Wietnamu aby „walczyć z komunizmem”, ale nie ruszyłyby palcem, aby walczyć z komunizmem na swoim podwórku.

   Obecnie wszystko wskazuje na to, że cała zimna wojna była ustawką, której celem było zastraszenie ludzkości i historię tego okresu trzeba by napisać na nowo – tylko, czy ktoś tego dokona? Kuba jest właśnie najbardziej jaskrawym przykładem tego absurdu zimnej wojny – z jednej strony „Kuba była pod parasolem ZSRR”, ale jak to pogodzić z funkcjonowaniem tamże przez cały czas bazy USA w Guantanamo? Czy w tej sytuacji, wiarygodność planów operacji Northwoods czy cel inwazji w Zatoce Świń nie jawi się podobnie, jak w przypadku tych kilkuset „nieudanych” zamachów na Fidela Castro?

   Polubienie

   • @Easy Rider

    I po co cytujesz dezinformatora Makowa? Akurat go znam. Nie osobiście, ale korenspondencyjnie. Miałem z nim kilka polemik mailowych. Jest głupi, nawiedzony i zaślepiony. Strasznie np. wychwalał L. Kalksteina. Nazywał go polskim narodowcem i patriotą, którego w Smoleńsku zabił Putin, bo Kalkstein rzekomo był dla Rosji zagrożeniem. Ten debil w to naprawdę wierzył. Strasznie też szczuł na Putina za „aneksję” Krymu. I użalał się nad losem „biednych” Tatarów, których teraz Rosjanie będą gnębić. I domagał się, aby Krym oddać banderowcom kijowskim albo Tatarom i – uwaga – Turcji. Musiałem gamoniowi wyjaśniać, że Krym Tatarzy, jako część złotej ordy podbili, słowiańską ludność wymordowali lub sprzedali w niewolę, że potem przez wieki napadali na słowiańskie kraje niszcząc je i uprowadzając w niewolę na handel i do haremów setki tysięcy Słowian i Słowianek. I że dopiero Rosja zrobiła z nimi porządek, zdobyła Krym i wreszcie ludność słowiańska odetchęła od tatarskiego koszmaru. I że Ukrainie Krym podarował Chruszczow w 1954 roku. Ten debil nie miał zielonego pojęcia o historii Krymu, a pyszczył i pyszczył.
    Atakował też ostro prezydenta Boliwii Moralesa, Indianina socjalistę. Morales wywalił z Boliwii usraelitów z McDonald’sem i coca-colą na czele, upaństwowił większość gospodarki, zwłaszcza usraelskie koncerny, mocno rozbudował państowy system opieki socjalnej. I o to zły był Markow bo nienawidzi socjalizmu. Ale czemu się dziwić – jest to usraelski Żyd udający „niezależnego” publicystę, który albo jest użytecznym idiotą, albo którego zadaniem jest siać zamęt i dezinformacje!

    Jego ocena Castro jest idiotyczna. Podobnie szczuto na Kadddafiego (że jest agentem Rothschilda) i na Putina (że to marionetka lubawiczerów). Tylko ktoś niepoważny bierze te brednie na poważne.
    Przecież to Batisza był marionetką banksterów i zadłużał Kubę w żydowskich bankach prywatnych. Banki na Kubie Castro upaństwowił i uczynił Kubę niezależną od żydo-banksterów. A dureń Makow pisze na odwrót.
    A za to że tak szczuje na zmarłego Castro zasługuje Markow na solidnego kopa w du…

    A co się tyczy wojny w Wietnamie – usrael dlatego się w nią wtrącił, bo front ludowy i Wietkom parły na Sajgon, aby wypędzić z Wietnamu południowego usraelski marionetkowy „rząd”. Usrael nie chciał stracić swej kolonii militarnej, sfabrykował incydent w zatoce Tonkijskiej i włączył się do wojny otwarcie. Ale dostał w dupę i potem tak spieprzali z dachu ambasady aż sią kurzyło. Gdyby Kuba była jak Wietnam podzielona na dwie części – ludową i prousraelską, to i tam usraelici zrobiliby wojnę. Ale nie dali rady, bo cała Kuba była anty-usraelska. I była militarnym sojusznikiem ZSRR.

    Ciekawi mnie dlaczego wklejasz takie brednie, kłamstwa i dezinformacje? Robisz to tylko z głupoty, czy masz inny cel?

    Polubienie

   • PS

    I jeszcze jedna sprawa – gdy Batista po zamachu stanu przejął władzę, usrael uznał jego rząd za legalny i utrzymywał z Kubą stosunki dyplomatyczne i handlowe. Gdy do władzy doszedł Castro usrael ogłosił całkowite embargo na Kubę, później zerwał stosunki dyplomatyczne z Kubą na 54 lata, a rządu Castro nigdy nie uznał za legalne władze Kuby. Henry Makow albo jest na tyle durny, że o tym nie wie, albo na tyle załgany, że wie, ale odwraca kota ogonem. Zresztą, w międzyczasie ujawniono wiele ściśle tajnych usraelskich dokumentów (cia, pentagonu i białego domu) dotyczących wielu prób obalenia Castro przez usrael. Odszukać je może każdy w sieci. Pokazują one, ile wysiłku i dolarów usraelici zainwestowali, choć bezskutecznie, w próby obalenia Castro. Więc tylko skończony dureń albo kłamca może wypisywać bzdury, że zimna wojna była fikcją, a Castro agentem banksterów i zainstalowanym przez usrael „faszystą”.

    Polubienie

   • Easy Rider

    @opolczykpl

    Dziękuję za reprymendę i już udaję się do kąta, w przeświadczeniu, że ten miłośnik cygar i pięknych kobiet – wielkim dobroczyńcą narodu kubańskiego był.

    Polubienie

   • @Easy Rider

    „Dziękuję za reprymendę”

    Proszę bardzo! Cała przyjemność po mojej stronie.

    A wiesz o co w tych bredniach Makowa naprawdę chodzi? Otóż Kuba Fidela była największą prestiżową porażką i polityczno-militarnym blamażem dla światowego żandarma. Większym blamażem niż paniczna ucieczka z Wietnamu, gdzie o mało gaci nie pogubili, tak spieprzali. U samych wybrzeży światowego bandyty, nieomal o rzut kamieniem, postała wroga mu, niezależna, niezłomna maleńka Kuba. I choć usraelici żyły z siebie wypruwali, aby Fidela zlikwidować lub obalić – wszystkie ich wysiłki poszły na darmo. Fidel szydził z usraela i ośmieszał go. I wszyscy o tym wiemy! No więc, aby poprawić sobie własny usraelski wizerunek i samopoczucie, odwracają gnidy jak Makow kota ogonem i wymyślają takie haniebne brednie! Nie było zimnej wojny! To była ustawka. A Fidel to był nasz człowiek – agent CIA, marionetka żydo-banksterów. Usrael wszystko inscenizował i dlatego nie ma żadnej kubańskiej plamy na prestiżu i honorze światowego żandarma.

    Tak się mataczy historią. I to jest właśnie ob-żyd-liwe ! Taki odwracanie kota ogonem. Byleby bandyta usrael wyszedł z twarzą…

    Ale dobrze, że to wkleiłeś. W najbliższym czasie napiszę o Kubie kontra Usrael i o tym parszywcu Makowie i jego bredniach i kalumniach.

    Polubienie

  • hubalblog

   koledzy: JAK TO ZROBIĆ? Jak wywalić tą żydowską swołocz i stworzyć szczeropolski Rząd Narodowy?

   Polubienie

   • julius

    To jest problem nie tylko nas Polaków Ariów ale dotyczy praktycznie każdego kraju zamieszkiwanego przez białą rasę. Nawet Amerykanie uzbrojeni po zęby nie są w stanie obalić żydowskich rządów u siebie. Rosja jest w stanie rozpocząć ten proces tylko czy aby na pewno ludzie którzy tam są u władzy pragną tego. Niestety tam też liczą się tylko interesy wąskiej grupy ludzi. Żydowscy oliparchowie nie pozwolili Putinowi wprowadzić mocniejszych sankcji odwetowych, które byłyby w stanie położyć Zachód na łopatki bez zbytniej szkody dla samej Rosji.

    Polubienie

 12. pablo

  zdajecie sobie sprawę WPS że na żydowskiej trollni neon24 jesteście tylko chwilowo tolerowani po to aby ich uwiarygadniać?

  Uny robią co chcą z ocenami, licznikami, kontami.
  Przed chwilą zauważyłam jak skasowali komuś dwie pały i wystawili inne oceny , wcześniej skasowali większość użytkowników bo zmieniali profil, hmm teraz teraz oceniają sami siebie, żyd moher i spółka z idiotą tokarskim,zbójnickim itd. przecież widać jak na dłoni kto pracuje na portalu który zdechł bo go zabili (MIAŁA BYĆ TROLLNIA ALE NIE KONTROLOWALI więc większość komentatorów tam usunęli profilaktycznie a reszta uciekła)

  Trollnia w 100% udokumentowana .

  Polubienie

 13. maryjanek

  Dlaczego okupanci obstawili głównie ziemie odzyskane?

  Polubienie

  • Easy Rider

   Ponieważ na wschodzie Polski (poza obszarem Mazur) nie ma żadnej infrastruktury wojskowej. Te wszystkie bazy, w których USrańcy się zainstalowali – to pozostałość po okresie PRL-u, gdyż istniejąca wówczas doktryna wojskowa zakładała agresję od strony zachodu. W Najjaśniejszej Pomrocznej, pomimo całej antyrosyjskiej retoryki, włącznie ze straszeniem agresją z tamtej strony – nie zbudowano na wschodzie żadnej infrastruktury wojskowej i teraz muszą korzystać z tego, co zostawił ten znienawidzony przez nich PRL.

   Polubienie

   • pablo

    bazy są na zachodzie na ziemiach były odzyskanych głównie dlatego że te ziemie mogliśmy stracić a broniły nas tam wojska ibazy ZSRR za co debile dziś na nich plują.

    Polubienie

   • pablo

    -> pablo 19 Styczeń 2017 o 23:48

    Kto interweniuje w wpisy?
    Co innego napisałem co innego się ukazało, niby takie delikatne zniekształcenia i błędy i powtarzające się „się” ale robiące ze mnie debila który pisać nie potrafi? tu coś się przypadkiem skleiło tam zabrakło kilku liter itd.

    Polubienie

 14. maryjanek

  Windows 10 rozbraja armię USA

  Być może niedługo Microsoft zostanie zgłoszony do pokojowej nagrody Nobla, gdyż ich wiodący produkt może przyczynić się do unieruchomienia jednej z największych armii świata. A rzecz ma miejsce w USA, gdzie tamtejsze Ministerstwo Obrony ogłosiło migrację do Windowsa 10 na maszynach będących użytkowanych przez podległe im jednostki. Nie było to nic nieoczekiwanego, gdyż przygotowywano się do tego od 2015 roku. Plan przewidywał łagodną i bezstresową aktualizację online i… I tylko nikt nie wziął pod uwagę, że Windows 10 nie da rady zainstalować się na 90% komputerów….

  Pierwsza poległa piechota morska (Marine Corps), która zgodnie ze swoimi tradycjami zgłosiła się jako pierwsza do tej akcji….

  http://404.g-net.pl/2016/05/windows-10-rozbraja-armie-usa/

  Polubienie

  • Easy Rider

   Takie są skutki, jeżeli postępuje się na zasadzie „lepsze wrogiem dobrego”. Sprzęt to jedna kwestia, a oprogramowanie użytkowe to druga, bo może okazać się, że to oprogramowanie może nie działać po zmianie systemu operacyjnego, a w najlepszym przypadku – może okazać się, że wcale nie działa szybciej.

   Po co im był potrzebny system Win’10? Przecież jeszcze dzisiaj ponad połowa systemów bankowych na świecie pracuje na zmodyfikowanym systemie WinXP. W ogóle tak się zastanawiam – czy taką armię nie byłoby stać na osobny system operacyjny, który zapewniałby odpowiednią pewność działania i bezpieczeństwo, zamiast korzystania z systemu powszechnego, łatwo dostępnego dla hakerów, z tymi wszystkimi niepotrzebnymi bajerami graficzno-multimedialnymi?

   Polubienie

 15. maryjanek

  Już wiemy jak i kto dostarczał broń rebeliantom w Syrii i Iraku

  Polubienie

 16. Franz

  Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w 17 stycznia w Moskwie, prezydent Mołdawii Igor Dodon ogłosił chęć zerwania umowy stowarzyszeniowej z Unią Europejską. Zdaniem mołdawskiego przywódcy zawarta w 2014 roku umowa nie przyniosła jego państwu niczego dobrego: http://xportal.pl/?p=28119

  Polubienie

 17. paziem

  ВСЕПОЛЬСКАЯ АКЦИЯ ПРОТЕСТА ПРОТИВ ВВОДА ВОЙСК США В ПОЛЬШУ

  Вооруженные силы США, Go Home!

  ПРИГЛАШЕНИЕ!

  21.01.2017 г. в 12.00 перед зданием Польского парламента (ул. Wiejska 4/6/8) будет проходить манифестация, основной целью которой является противодействие ввода американских войск на польскую территорию. Это очередной, позорный шаг антипольской „элиты”, которая избавляется от остатков суверенитета и независимости.

  Это наш протест инициировать создание национального движения сопротивления против разрушения нашей страны по Тарговице. Псевдо политики, которые вошли в преступную систему и обманным путем пришли к власти в 1989 году, сознательно и намеренно разрушают нашу Родину и польский народ.

  Я приглашаю всех поляков, для которых независимое, суверенное и свободное от всякого зла Отечество – в их сердце, в их мечтах.

  POLAKIEM JEST TEN, KTO MA SERCE POLSKIE, Z KTÓREGO WYCHODZĄ MYŚLI POLSKIE DLA WYPEŁNIANIA OBOWIĄZKÓW POLSKICH !!!

  Ежи Truchlewski (tel.534 313 223)

  член движения за гражданские права Суверенного Конгресса польского,

  член Ассоциации Суверенной Польши

  za:http://zazubr.org/2017/01/19/31493/

  P.S.

  Panie Elenie Mazur bardzo dziękujemy !

  Polubienie

 18. pablo

  Żydowska bezczelna trollnia neon24

  żyd tokarski ala talbot czy inny parch haski-zbójnicki-pejs pisze:
  „wstrząsające jest również to, że na 730 odsłon na żmudny wysiłek wystawienia oceny zdobyło się – aż 5osób!
  nie wspominając o komentarzach”
  http://poszukiwania.neon24.pl/post/136453,wstrzasajacy-wywiad

  A przecież tumany parchate ten wpis spałowały i rzuciły w odmęty 🙂 więc ja mu statystykę podbiłem, więc teraz uny obrońców polaków udają 🙂 komedia.

  Śmiechu warty jest ten cały neon wystarczy spojrzeć kto pracuje.

  Polubienie

 19. Pingback: Kuba Fidela Castro kontra Usrael – światowy bandyta i terrorysta nr 1… – blog polski

 20. Pingback: Kuba Fidela Castro kontra Usrael – światowy bandyta i terrorysta nr 1… | PrzemexBlog

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s