Osłabienie pozycji USA w Europie. Konsekwencje dla III RP.

mocarstwoRozpad UE, likwidacja € UE, detronizacja USA z pozycji głównego decydenta polityki światowej są jedynie kwestią czasu. Tak stać się musi z powodu nieuchronnego kolapsu finansowego USA, za który ponosi winę żydowska finansjera świata anglosaskiego. Rodzi to także niebezpieczne konsekwencje dla dalszego funkcjonowania, a może i istnienia, Polski pod żydowskim reżimem IIIRP.

Chcę Czytelnikom przypomnieć tekst sprzed trzech lat, ponieważ jego treść nie tylko nie traci, ale niebezpiecznie zyskuje, na aktualności.

D.Kosiur

___________________________

Co tak naprawdę wie Snowden – a wie chyba nie mało -, wie tylko on sam, wiedzą władze USA oraz władze Rosji.
Upadające USA tracą kontrolę nad NRF, w której od 1945r. głos decydujący należał do żydostwa anglosaskiego, czyli do władz USA, czyli do żydowskiej oligarchii finansowej z Wall Street (i także z londyńskiego City). Dlatego USA nie zaprzestaną szpiegowania polityków NRF, – w tym samej kanclerz A.Merkel -, polityków wywodzących się z kręgów żydowskich, ale jednak europejskich. NRF (także UE – póki istnieje) chce w Europie dominować i nie potrzebuje do tego upadających USA ze zwyrodniałą kastą żydowskiego bankierstwa. Potrzebuje dobrych stosunków z Rosją, o które zabiega może nawet bardziej niż sama Rosja, ponieważ potrzebuje jej surowców energetycznych i rynku zbytu. Jedno i drugie Rosja posiada w nadmiarze. Nie przeszkadza to jednak współpracy NRF (UE) – USA we wspólnej polityce osłabiania Rosji i jej wpływów (próby wchłonięcia Białorusi i Ukrainy do UE). Stąd płynie wniosek, posiadający także swoje historyczne uzasadnienie, że Rosja nigdy nie może być pewna trwałości sojuszy z Niemcami. Wiedzą o tym Rosjanie, niestety nie wiedzą chyba Polacy.

Od kilku lat Rosja odnotowuje poważne sukcesy polityczne, co świadczy o jej przemyślanej i długofalowej strategii politycznej i potwierdza rosnącą pozycję w świecie. Jednym z istotnych i bezprecedensowych sukcesów rosyjskiej polityki i jednocześnie potężny cios zadany żydostwu z USA, było zatrudnienie byłego kanclerza NRF, G. Schrödera, w rosyjskiej firmie Gazprom, a także zablokowanie wchłonięcia do UE Białorusi i Ukrainy, a w tzw. międzyczasie udzielenie azylu E.Snowdenowi.

170px-Bush_and_Schröder

umarmung-schroeder-putin-540x304

images
Nie ulega wątpliwości, że celem rosyjskiej polityki jest dążenie do wyrwania NRF spod wpływów USA, także do osłabienia UE, znacznie już wyemancypowanej spod wpływu USA, ale jednak będącej tworem żydowskiej anglosaskiej finansjery. Rosja nie uznaje żydowskiej UE jako podmiotu politycznego – Polacy winni o tym pamiętać. Taka sytuacja polityczna w Europie rodzi konsekwencje dla politycznego bytu III RP. W Polsce ścierają się, bowiem dwa żydowskie nurty, europejski – PO i anglosaski – PiS. Podobnej proweniencji jak PiS jest Ruch Narodowy A.Zawiszy i R.Winnickiego, który kanalizuje młodzież na rzecz żydowskiej, anglosaskiej polityki.

Lobby żydostwa anglosaskiego jest w III RP silniejsze od europejskiego, mimo, że nie sprawuje konstytucyjnej władzy. Potwierdzeniem tego faktu jest zablokowanie wejścia Polski do strefy € UE w konstytucyjnych zapisach. Trwanie w Polsce żydowskiego lobby anglosaskiego w sytuacji, gdy traci ono na znaczeniu w NRF (i w UE) może skutkować likwidacją Polski na rzecz NRF po nieuchronnym rozpadzie UE. Pozostałą częścią Polski zaopiekuje się Rosja zostawiając w niej żydo-rząd – nie istnieją przecież polskie narodowe siły polityczne -, chętny do współpracy z Rosją i z NRF. W każdym razie żydowskie lobby anglosaskie musi zostać w Polsce wyeliminowane z politycznego życia – to będzie, to już jest cel polityki NRF i Rosji.

Paradoksalnie, zarówno lobby żydostwa anglosaskiego i europejskiego dla przetrwania swoich rządów w Polsce widzi jedną i tę samą możliwość: sprowadzenie do Polski jak największej ilości Żydów z Izraela, którego żywot dobiegnie końca w ciągu najbliższych 10, 20 lat.

45dfedbed0a6840499b28f75cf5abbe0

Judeopolonia już powstaje, a my Polacy nadal nie możemy się zorganizować. I nadal część z nas nie rozumie, że naszym jedynym, liczącym się sojusznikiem powinien być ten, dla którego głównym wrogiem jest jednocześnie nasz okupant i który ma siły i środki, żeby z tym wrogiem, a naszym okupantem, prowadzić polityczną walkę. Oczywiście chodzi o Rosję, która w wyniku podobnego demontażu swojego państwa, jaki my przeżywaliśmy w Polsce, dopuściła wroga, czyli USA, pod władzą żydowskiej finansjery, na linię rzeki Bug.

Niestety, nawet dobrze narodowo zorganizowani, ale sami, nie będziemy w stanie wydobyć się spod żydowskiej okupacji USA, nie pokonamy wroga Rosji i nie odrzucimy go na linię Odry i Nysy.

Dariusz Kosiur

tekst pierwotnie istniał na stronie: http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/01/15/oslabienie-pozycji-usa-w-europie-konsekwencje-dla-iii-rp/

przeniesiony ze strony: http://wiernipolsce.org/news/oslabienie_pozycji_usa_w_europie_konsekwencje_dla_iii_rp/2014-01-18-5

Reklamy

7 Komentarzy

Filed under Polityka

7 responses to “Osłabienie pozycji USA w Europie. Konsekwencje dla III RP.

 1. zydozerca

  BROŃ BIOLOGICZNA -MOSSAD/CIA
  grypa hiszpanka
  hiv
  ebola i jej odmiany /gorączka krwotoczna/
  ptasia grypa
  świńska grypa
  choroba szalonych krów
  stonka ziemniaczana,pchły,inne insekty zrzucane z samolotów
  komary
  agresywne mrówki
  choroby roślin

  I wojna światowa – wirus grypy zastosowany w celu osiągnięcia przewagi militarnej .
  Nie tylko Niemcy umierali od „hiszpanki”, również wojska alianckie: francuskie, brytyjskie, amerykańskie. W USA zmarło 500-675 tys. osób. We Francji 400 tys., a w Anglii 200 tys. W Polsce epidemia grypy trwała od września 1918 do stycznia 1919 r. Powróciła z wiosną 1919 r., choć w łagodniejszej formie. Nie wiemy, ile osób zmarło, bowiem nie prowadzono rejestrów. Choroba przeniosła się też na inne kontynenty: ludzie umierali w Afryce i w Azji. Straszliwe żniwo zebrała „hiszpanka” w Indiach, gdzie umarło 17 mln Hindusów. Ludzie umierali nawet na odległych wyspach Pacyfiku, takich jak Samoa (22 proc.), Nauru (16 proc.), Tahiti (14 proc.). W ciągu czterech lat Europa straciła ok. 20 mln ludzi. Przypomnijmy, że liczba ofiar pierwszej wojny światowej to ok. 10 mln. W sumie na świecie zmarło 50-100 mln osób.
  warszawska gazeta „Wojna biologiczna …”

  Polubienie

 2. julius

  W Izraelu są pewni, że mogą liczyć na prezydenta Dudę jak wiernego psa.

  W swoim uwielbieniu Żydów, Duda robi więcej niż tylko składanie gołosłownych deklaracji poparcia. Jego żona, Agata Kornhauser Duda, jest pochodzenia żydowskiego. Jej dziadek Jakub Kornhauser był Żydem a ojciec Julian Kornhauser, profesor na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz znany pisarz, tłumacz i krytyk literacki opisuje siebie jako polskiego Żyda.
  http://www.jpost.com/Israel-News/Politics-And-Diplomacy/Jerusalem-Warsaw-seek-enhanced-ties-as-Polish-president-visits-Israel-478727

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s