Aj waj i co to teraz będzie?

Donald Trump

Trump przygotował dekret znoszący antyrosyjskie sankcje

Administracja amerykańskiego prezydenta Donalda Trumpa przygotowała dokumenty niezbędne do zniesienia antyrosyjskich sankcji.

Taką informację przekazał na swoim profilu na Twitterze pracownik naukowy amerykańskiego think tanku Atlantic Council Fabrice Pothier.

„Źródła podają, że administracja Trumpa przygotowała dekret prezydencki o zniesieniu sankcji wobec Rosji” – pisze Pothier, przypominając, że na najbliższą sobotę zaplanowano rozmowy z udziałem Moskwy, Berlina i Waszyngtonu.

Informację o zniesieniu sankcji potwierdza też Susan Glasser pisząca dla amerykańskiej gazety Politico. „Według kilku źródeł, sankcje zostaną zniesione w trybie jednostronnym” – napisała Glasser.

za: https://pl.sputniknews.com/swiat/201701274702126-Trump-dekret-zniesienie-sankcji/

____________________________

I co teraz pocznie syjonistyczna banda rządząca IIIŻydo-RP? W którą stronę żydowskie kreatury ustawią Polin, pod wiatr, czy z wiatrem? I jak będą to uzasadniać?

Czy kiedykolwiek żydowski reżim wypłaci odszkodowania polskim rolnikom, sadownikom, producentom żywności, za straty poniesione z powodu żydowskiej polityki sankcji wobec Rosji? 

A już nie daj Boże, gdy syjonistyczni Żydzi z Waszyngtonu i Londynu odwołają wojnę Polin z Rosją – ? Żydo-katolickim hierarchom także mogą zrzednąć miny.

D.Kosiur

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Reklamy

59 Komentarzy

Filed under Polityka

59 responses to “Aj waj i co to teraz będzie?

 1. antek.wariat

  Turecki parlamentarzysta Şamil Tayyar z rządzącej Partii Sprawiedliwości i Rozwoju w wywiadzie dla dziennika obwieścił, że Turcja może zerwać więzi współpracy wojskowej z USA. Dotyczy to również jej członkostwa w NATO.

  – W Turcji dochodziło do zamachów stanu od czasu, gdy wstąpiła do NATO. NATO było zawsze zaangażowane w brudne i krwawe spiski w naszym kraju. W 1960 r. wojskowy pucz został zaplanowany przez Brytyjczyków, w 1971 r. – przez CIA, a w 1980 r. przez NATO. Według nowego planu NATO Turcja z prezydentem Recepem Tayyipem Erdoganem nie powinna istnieć. (…). NATO stało się zagrożeniem, które rozsiewa organizacje terrorystyczne w całym regionie. Można wymieniać NATO w jednym szeregu z Daesz, Partią Pracujących Kurdystanu czy FETÖ*. (…). NATO to pozostałość po czasach zimnej wojny. Nie musimy w nim pozostawać, skoro zmieniło się w strukturę, która bardziej zagraża Turcji, niż jej chroni. – mówił Tayyar.

  Turecki polityk stwierdził również, że Ankara może „w ramach środków ostrożności” zamknąć bazę lotniczą Incirlik dla samolotów NATO, a w razie odrzucenia przez administrację Donalda Trumpa wniosku o wydanie przebywającego w USA Fetullaha Gülena – zdecydować się na wyprowadzenie kraju z NATO

  (Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

  * Mianem FETÖ, czyli „Organizacji Terrorystycznej Fetullaha”, tureckie władze określają ruch Fetullaha Gülena, któremu przypisują odpowiedzialność za próbę zamachu stanu w 2016 r.
  http://xportal.pl/?p=28212

  Polubione przez 2 ludzi

 2. antek.wariat

  Afganistan: List talibów do Donalda Trumpa
  http://xportal.pl/?p=28193

  Polubienie

 3. julius

  Przygotowuje również rozkazy dla wasali.
  The Trump regime is preparing an executive order that will allow the C.I.A. to reopen overseas ‚black site’ prisons.
  Reżim Trump przygotowuje dekret, który pozwoli C.I.A. na ponowne otwarcie zagranicznych „tajnych więzień „.
  Trump’s three-page draft order, obtained by The New York Times, would also undo restrictions on handling detainees that Obama put in place in response to policies of the George W. Bush regime.
  Trzy-stronicowy projekt rozporządzenia Trumpa, otrzymany przez New York Times, obejmuje również cofnięcie ograniczeń dotyczących przenoszenia więźniów, które były wprowadzone przez Obamę w odpowiedzi na politykę reżimu George W. Bush.
  There have been C.I.A. ‚Black Sites’ in Stare Kiejkuty Poland, Vilnius Lithuania, Bucharest Romania, Guantánamo Bay Cuba, Chiang Mai Thailand, Kabul Afghanistan…

  Polubione przez 1 osoba

 4. Chęć zniesienia sankcji wcale nie dziwi, szkodzą one przede wszystkim zdychającemu pod względem gospodarczym zachodowi. Więc prędzej czy później zostaną zniesione. A to jak zachowają się poszczególne reżimy w Europie Środkowej i Wschodniej to już inna para kaloszy. Może być tak że USA i Europa Zachodnia odejdzie od sankcji we własnym interesie ale Środkowoeuropejskim przydupasom każe nadal na Rosję szczuć. Efekt będzie taki że Rosja z zachodem ponownie będzie kręciła lody a Polacy jak zwykle zostaną z ręką w nocniku.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Piotr

   Przemex napisz jak sens ma od strony czysto logicznej świetne stosunki USA i Rosji ( jeżeli takie będą . Pierwsze zadrażnienia już są na linii Palestyńczyków ) a szczekanie takich jamników jak Polska na niedżwiedzia rosyjskiego .
   To się dupy nie trzyma . Chyba , że zakładają , że totalnie już ogłupili naród w Polsce i innych środkowo – europejskich reżimach .

   Polubienie

   • Gołym okiem widać że zachód w tym USA zdycha pod każdym względem. Starcie militarne NATO z Rosją na chwilę obecną dla zachodu zakończyłoby się tragicznie w obu wariantach z uwagi na przestarzałość Paktu NATO. Prezydentura Clinton pogorszyłaby jedynie sytuację. Więc wybrano Trumpa jako tego który podejmie próbę ratowania tonącego okrętu – USA/NATO i zabezpieczy interesy Izraela na Bliskim Wschodzie. A Izrael i jego bezpieczeństwo jest dla lobby żydowskiego priorytetem. Rosja schodzi, być może na chwilę, na plan dalszy. Banksteria od dawna przebąkiwała że trzeba zmienić politykę i „dogadać” się z Putinem bo na otwartym starciu z Rosją jedynie tracą. Więc dlatego Trump jest u władzy, potrzebowali na stołku prezia biznesmena potrafiącego kalkulować a nie idioty dążącego do wojny. USA nie mogą już maszerować po władzę nad światem, jedyne co mogą zrobić to zachować to co mają i próbować się zreorganizować. A odnośnie przydupasów w Europie Środkowej, a po co Polsce dobre stosunki z Rosją? Żeby Polacy mogli robić interesy z Rosjanami? Nie lepiej dla żydów kiedy to oni wraz ze swoimi koleżkami z zachodu będą kręcić z nimi lody? O to chodzi w dalszym szczekaniu na Rosję, aby Polaków wyeliminować z gry. By nie mieli nic do gadania.

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Przemex zgoda . Jednak mi chodziło o to : czy Polak dalej będzie się nabierał na tą prymitywną politykę antyrosyjską kreowaną przez parcharnię widząc świetne relacje Putin – Trump i zachodnia europą .
    Pytanie : czy Polacy są już tak sparchaczeni , że tego nie zauważą ?

    Polubienie

   • ” czy Polak dalej będzie się nabierał na tą prymitywną politykę antyrosyjską kreowaną przez parcharnię widząc świetne relacje Putin – Trump i zachodnia europą .
    Pytanie : czy Polacy są już tak sparchaczeni , że tego nie zauważą ?” – to jest dobre pytanie, widząc mentalność wielu Polaków dodatkowo ogłupianych i podpuszczanych przez różnej maści prowokatorów to sądzę że jak żyd każe Polakowi w ogień skoczyć to ten to zrobi. Dodatkowo kiedy Polak zobaczy że zachód „kumpluje” się z Rosją to jeszcze stwierdzi że zachód z Rosją kolaboruje ponad Polaka głową i chce nas sprzedać. Więc zamiast pójść po rozum do głowy i próbować się z Rosją dogadać zanim zachód zrobi to za nas i w sposób nam szkodzący, to ten się obrazi i nastawi wojowniczo(na rozkaz i w interesie żydów) w stosunku do wschodu i zachodu. Jak się taka postawa między młotem a kowadłem dla Polaków może skończyć to mieliśmy już przykładów z historii dość. A jeśli chodzi o stosunki Trump – Putin, pożyjemy zobaczymy jakie one „świetne” będą…

    Polubienie

   • moherowy beret

    USA ma ogromny deficyt w handlu zagranicznym.Trump powiedział,że pokój i handel są najbardziej potrzebne wszystkim.Trump jest biznesmenem i ceni każdy dzień dla robienia interesów,a nie zajmowanie się ideologiami.Jeżeli chcecie posłuchać analizy szefa wywiadu wojskowego z Izraela na temat wydarzeń w 2017 roku,to polecam.

    Polubienie

   • Jurek

    Pis i ta cała syjońska opcja zamontowana w Watykanie, tkwią jeszcze w Średniowieczu. Oni nie popuszczą Rosji a właściwie prawosławiu. Oni są ciągle przekonani że królowanie Jezusa nastąpi gdy prawosławie padnie.

    Tymczasem syjon zmienił plany i rozpoczął na nowo podbijać świat, tym razem posługując się islamem zamiast katolicyzmem.
    Początek podboju ten sam – Europa zachodnia 🙂

    Powinno być skuteczniej, bowiem połowa już jest islamska i zdecydowanie bogobojniejsza niż umarły – decyzjami soborum vaticanum drugum 🙂 -katolicyzm

    Polubienie

  • „Może być tak że USA i Europa Zachodnia odejdzie od sankcji we własnym interesie ale Środkowoeuropejskim przydupasom każe nadal na Rosję szczuć.”

   Wiele wskazuje, że tak właśnie będzie.

   Polubienie

   • hubalblog

    To spowoduje dalsze niszczenie Polski. I oto w tym całym zamieszaniu chodzi.

    Polubienie

   • paziem

    Nie doceniacie panowie stopnia hipokryzji PiSu. Moźe tak być( a dali juź takie sygnały) źe będą głosić iź to oni( tak jak Trump, a nawet wyprzedzając go , bo on powiedział America first, a oni Polska jest najwaźniejsza) wyraźają ducha czasu. Z tym, źe teraz ten „duch syjonistyczny” nakaźe im się zakumplić z Putinem. A prezydent Rosji jako pragmatyk( wiedząc oczywiście, źe ma do czynienia z kapciowymi, ale udając ” tego co wybacza”) z uwagi na interes Rosji wyciśnie z tych kundli co się da.
    Waźne, co w tej sytuacji powinni zrobić polscy narodowcy ( oczywiście nie myślę o palantach typu Ruch Narodowy, Kowalski, czy krzeźowiec Braun, albo radiomaryjny gawędziarz Michalkiewicz.

    Polubienie

   • Może tak też być, odwrócą swoją politykę o 180 stopni i nagle z wrogów staną się „przyjaciółmi” Rosji z polecenia nowych Faszingtońskich elit. Oczywiście Rosja i jej władze są pragmatyczne więc z okazji jak najbardziej skorzystają jednocześnie mając świadomość z kim mają do czynienia. Jednakże problem będzie miał PiS przede wszystkim można powiedzieć propagandowy. Jak wytłumaczyć społeczeństwu taki zwrot w polityce z którym się będzie wiązało pewnie sporo ciężkich decyzji dla tej partii, między innymi konieczność jak mniemam wyciszenia sprawy Smoleńska? Pewnie co poniektóre jastrzębie(a raczej obleśne sępy) będą musiały wylecieć z rządu. I czy nie zbłaźnią się tym ostatecznie? I teraz powstaje pytanie jak my możemy na tym skorzystać i co możemy zrobić?

    Polubienie

   • Piotr

    Przemexie pożywiom uwidim jak mawiają przyjaciele rosyjscy .
    Z tego co czytałem dziś w parchatej telegazecie Żydło jest w bojowym szyku i zapowiada ,że podczas rozmowy z prezydentem USA będzie stanowcza i będzie kategorycznie domagać się od Trumpa pomocy w odzyskaniu tego złomu , który jest w Smoleńsku .
    Mnie zawsze zastanawiało jedno po co żydom ta kupa złomu? .
    Może planują to ogrodzić gdy sprowadzą do Polin i będą tam organizować pielgrzymki radiomaryjnych ?

    Polubienie

   • hubalblog

    W takim razie czy Singer będzie musiał odejść?

    Polubienie

 5. Piotr

  Według słów Kalksteina sprzed kilku dni mają dwie koncepcje , ale jakie to h…. go wie .
  Pewnie jak to bywa w tych kwestiach za chwilę zacznie się robienie za owsiki u Trumpa .
  Gdyby na stolcu usraju zasiadła ta kobitka gdyby była Amerykanką to też żydorezim by robił u niej za owsiki w słodkiej dupie .

  Żyd nie będzie żadnych odszkodowań wypłacał nikomu wynikających z jego diabelskiej polityki bo nikt o żadne odszkodowania się nie upomni tak ludzie są już ogłupieni przez trzydzieści lat .
  Tak sobie myślę , że już orgazmu z wściekłości dostaje Singer i cała ta banda .Fajnie by było to zobaczyć .

  Polubienie

 6. Pimpuś

  Tak !! parchaci w polin srają w pory bo ich kumple z usraela dogadują się z Putinkiem, Gdzie się podziały hordy parchatych po upadku ZSRR ? Jeżeli którykolwiek inteligent myśli, że poszli na pielgrzymkę do Jerozolimy to jest IDIOTĄ !!! Wprowadzenie korporacyjnej armii usraela na tereny Polski Odzyskanej po II wojnie światowej to nie przypadek. Obawiam się , że szykuje się większa zawierucha w środkowej europie z ukrainą jako śliweczka na deserze. Parchaci z Kremla wbrew pozorom współpracują z usmanami. Sytuacja zaczyna przypominać tą z roku 1917. Zaczyna się wzrost świadomości narodowych w państwach środkowej europy i syjoniści doszli do wniosku , że należy go złamać. Utopić społeczeństwa Słowiańskie we krwi tak jak to zrobili podczas II wojny światowej gdzie zginęło ponad 75 milionów Słowian a kalek to nawet nikt nie chciał liczyć nie mówiąc o tych co umarli zaraz po wojnie. Uważajcie na swojego Putinka obrońce uciśnionych bo może okazać się takim Konradem Walenrodem w wydaniu syjonistycznym, Śmierć takich ludzi jak Mózgowy nigdy nie jest przypadkowa,

  Polubienie

 7. konik

  Klub Przyjaciół Ukrainy

  Klub Przyjaciół Ukrainy – którego najtwardszym jądrem jest PiS – w odpowiedzi na jawny antypolonizm pomajdanowej Ukrainy, pokazany przy okazji profanacji w Hucie Pieniackiej i Bykowni oraz incydentu z wydaniem zakazu wjazdu na Ukrainę dla prezydenta Przemyśla, przyjął taktykę zamykania oczu na rzeczywistość, czyli negowania tego antypolonizmu przy pomocy tezy o „rosyjskiej agenturze”.

  Oto poseł Dworczyk z PiS wyjaśnił (link zewnętrzny)przyczyny zakazu wjazdu dla prezydenta Przemyśla na Ukrainę, rosnącego kultu OUN-UPA na Ukrainie oraz zakazu projekcji filmu „Wołyń” na Ukrainie. To wszystko były według niego „rosyjskie prowokacje”.
  Nacjonaliści ukraińscy mają jego…

  Czytaj… http://www.prawica.net/6443

  Polubienie

 8. konik

  Nędza z bidą w Polskę idą?
  Nędza z bidą w Polskę idą?

  Rosjanie mają prawdopodobnie inne przewody pokarmowe niż Polacy. Co i rusz ktoś z naszych dziennikarzy, a nawet ekspertów, okazuje swe wielkie zatrwożenie faktem, że jakoby na półki rosyjskich sklepów trafia fałszywy nabiał, niekorzystny dla zdrowia. Ten fałszywy rosyjski nabiał to wszelkie wyroby seropodobne czy śmietanopodobne. Ich fałszywość polega na tym, że część tłuszczu mlecznego zastąpiono w nich olejami roślinnymi, najczęściej palmowym. Tymczasem Polakom taki fałszywy nabiał, którego od lat zatrzęsienie w polskich sklepach, nie szkodzi nic a nic.
  Przypomnę w tym miejscu, że już ponad dwa lata temu zwracałem uwagę użytkowników Prawicy.net na rewelacyjną „śmietanę 18%” firmy JAGR. Zawiera ona 18% tłuszczu roślinnego. Z tego wynika, że tłuszczu mlecznego nie ma w niej wcale. Ta rewelacyjna „śmietana” dostała nawet w 2006 roku złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich:

  Czy szkodliwy produkt spożywczy mógłby dostać złoty medal? Wykluczone! Skoro w Poznaniu „śmietana” wyłącznie z tłuszczu roślinnego dostała złoty medal, to musi ona być absolutnie zdrowa dla Polaków. Rosjanie mają po prostu beznadziejne przewody pokarmowe.

  Wracam po raz kolejny do sprawy „roślinnego nabiału” …..

  Dalej….. http://www.prawica.net/6385

  Polubienie

 9. konik

  BIAŁORUŚ I EGIPT ROZPOCZYNAJĄ WSPÓŁPRACĘ GOSPODARCZĄ
  Aleksander Łukaszenka przybył z wizytą do Kairu.
  Więcej… https://wolnemedia.net/bialorus-i-egipt-rozpoczynaja-wspolprace-gospodarcza/

  Polubienie

 10. konik

  obleśny parch McCain przyszpilony przez syryjską patriotkę.

  Polubienie

 11. antek.wariat

  Dla czego oszukuje się młode pokolenie ..
  […]

  Około 80-70 lat temu w Niepodległej Polsce,, czytaj II RP „ rodziły się dzieci w szczęśliwych rodzinach, rodzicami byli młodzi patrioci, legioniści, których życie zaczynało się w wywalczonej Niepodległej. Mogli zakładać rodziny z piękną przyszłością, mogli tworzyć szczęście swoich dzieci. Marzyli, że ich dzieci będą się kształcić, będą rozwijać talenty, będą miały pokojowe, wolne życie w Polsce z takim trudem odzyskanej po 150 latach niewoli, uciemiężenia. „Niestety” − to straszne słowo. Wróg znów zniewolił nasz kraj, nadszedł we wrześniu 1939 roku..

  A taka była prawda w II RP:

  Dalej…. http://okres-prl.blog.onet.pl/2017/01/23/dla-czego-oszukuje-sie-mlode-pokolenie/

  Polubienie

 12. „Aj waj i co to teraz będzie?”

  Jak to co?

  Polubione przez 2 ludzi

 13. ninanonimowa

  ——– bez związku —

  Polubienie

 14. Jako amerykanista, chciałbym dorzucić swoje 3 grosze do dyskusji o prawdopodobnym zniesieniu sankcji przeciw Rosji.

  Jestem przekonany, że Putin zdaje sobie sprawę, jakie są prawdziwe powody, dla których nagle Waszyngton chce lepszych układów z Moskwą. „Ameryki nie odkryję” jak powiem, że podstawowym celem Ameryki nie jest demokracja, sprawiedliwość społeczna, współpraca międzynarodowa, a już na pewno nie pokój, tylko mówiąc krótko: szmal.

  Ale wiele osób w Polsce (nie mówiąc o infantylnie politycznej Polonii amerykańskiej), ciągle ma naiwne przekonania o „demokracji amerykańskiej”, choć oczywiście takich przekonań na pewno nie ma redakcja WPS, Partia Zmiana, Opolczyk, Przemex i kilku tu innych blogerów.
  Putin oczywiście wie, że sankcje przeciw Rosji pomogły głównie … Rosji! Trudno, żeby tego nie zauważył.

  Przykład: “Last season, Russia topped the U.S. in wheat exports for the first time in decades and is expected to extend those gains to displace the EU from the top spot this year, according to the U.S. Department of Agriculture.”
  Czyli: Według amerykańskiego departamentu rolnictwa, w ostatnim sezonie [2015], Rosja wyprzedziła USA w eksporcie pszenicy for raz pierwszy od dziesięcioleci i oczekuje się, że zwiększy tę przewagę detronizując w tym roku [2016] UE z czołowego miejsca. (źródło: Anatoli Medetski, Bloomberg)

  Nie mówię tu o rosnącej potędze militarnej Rosji: o najlepszych na świecie rakietowych systemach obronnych S-400 (wkrótce S-500), rakietach Iskander z głowicami nuklearnymi (jedne z najlepszych rakiet średniego zasięgu na świecie, zainstalowane obecnie w Kaliningradzie w związku z prowokacyjnym rozmieszczeniem baz NATO w Europie Wschodniej) czy najlepszymi na świecie (przynajmniej do niedawna), superszybkimi pociskami Sunburn do zwalczania okrętów wojennych. Kilka tygodni temu, Rosjanie z sukcesem przeprowadzili testowanie międzykontynentalnej rakiety balistycznej Topol-M. Rosja obecnie buduje nową, największą rakietę typu ICBM na świecie.

  W wyniku sankcji, Rosja stała się bardziej niezależna ekonomicznie i ma coraz lepsze relacje ekonomiczno-polityczne z Chinami i państwami azjatyckimi w ogóle. Już teraz istnieje korzystna dla Rosji sieć alternatywnych rynków, poza Azją również Ameryka Południowa, szczególnie Brazylia. Ostatnio nawet Turcja stała się na nowo partnerem ekonomiczno-politycznym Rosji dzięki ogólnie mądrej, kontrolowanej reakcji Putina po zestrzeleniu rosyjskiego bombowca Su-24 przez turecki myśliwiec przy granicy turecko-syryjskiej.

  Niektórzy niezależni amerykańscy obserwatorzy, których jest ciągle mało, już argumentują, że zniesienie sankcji wobec Rosji przez Trumpa będzie z pewnością dobre dla stosunków amerykańsko-rosyjskich, ale niekoniecznie dobre dla rosyjskiej ekonomii i suwerenności. Drapieżne amerykańskie korporacje tylko czyhają żeby dostać się na rynek rosyjski i dopaść rosyjskie gigantyczne bogactwa naturalne. Sankcje przeciw Rosji były, jak mówi Paul Craig Roberts, naturalną tarczą ochronną przed takimi machinacjami korporatyzmu jankesowskiego.

  Ale jej już nie będzie jak sankcje zostaną zniesione, a Rosjanie nie zablokują masowego napływu kapitału amerykańskiego, który wpędzi wcześniej czy później w paraliżujące Rosję długi. Choć Putin jest znakomitym politykiem, to nie jest jednak zawodowym ekonomistą i musi teraz polegać na tych Rosjanach, którzy są. W tej najważniejszej grze politycznej o suwerenność Rosji, Rosjanie nie mogą absolutnie uważać Amerykanów za „partnerów”.

  Byłoby to taką sama katastrofą polityczną i ekonomiczną (lub większą), jak ta, która wydarzyła się za czasów Jelcyna.

  Polubienie

  • A kiedy Ameryka zrobiła dla kogoś coś za darmo i z wyższych pobudek? Zawsze muszą mieć jakiś interes, sankcje może mogą i znieść, ale pewnie za cenę pewnych ustępstw ze strony Rosji. Między innymi wpuszczenia amerykańskich korporacji na rynek rosyjski.

   Polubione przez 1 osoba

 15. Szumnie zapowiadane i nagłaśnieane w ścierwomediach, „dekrety” Trampka okazują się pipą w laczkach, np.
  – w ramach cięcia pomocy dla zagranicy, Trampek odebrał pareset mln $ dotacji dla P. Palestyńskiego, ale ani grosza Izraelowi
  – „poparcie” dla antyaborcjonistów to „likwidacja” dotacji USA na aborcje (ludobójstwo) w nieokreślonych krajach… w to miejsce ż-lokaj Trudeau wziął to samo na rachunek kanadyjskich obywateli
  – budowa dewastującej środowisko rury Keystone dla ż-magnata Kocha, „utworzy” 28 tys. miejsc pracy i popyt na stal z USA — a inaczej jak miało być? — rury i spawacze z Chin?
  – ograniczenie napływu muślimów: tylko na 35 dni i tylko z krajów objętych restrykcjami, tych samych co ż-wojny najbardziej skrzywdziły: Afganistan, Irak, Sudan…
  – mur graniczny — a ż-suszpy będą zwozić samolotami i autobusami swoich bandytów, jak dotąd.

  Ścierwomedia montują do tego odpowienią euforię „dobrego” Trampka, np. guvnonjusy o niewpuszczeniu kilku muślimów na lot do USraela z Kairu. Jak tamci zaskarżą władze co im wydały pozwolenie na imigrację do USA, to się Trampkowi odmieni, ale już się niedowiemy z ż-mediów.

  „Sankcje” buhaha — czemu nie objęły ruskich silników rakietowych dla USraela buhaha
  A to z VoltaireNet, długo zanim Trampek zaczął podpisywać dekreta prezydęckie od syjo-administracji:
  – Rosnieft otrzyma dostęp do zasobów ropy w Zatoce Meksykańskiej
  – Rosja sprzedaje 19,5 % Rosniefti spółce Glencore i Katarowi
  – Rosnieft i ExxonMobil odkryły gigantyczne zasoby ropy naftowej

  Zobaczymy jak Putin wykorzysta szacha „sankcji”… Na pewno nie oszczędzi popisdzielcuf. Jeśli byłaby zmiana, to jednych lokajów na drugich. Putin wojny z ż-NATO zaczynać dla durnego narodu nad Wisłą nie będzie.
  Polacy znów zostaną z ręcamy i nogamy w ogromnym, zasranym przez siebie już nie nocniku a szambie. A jeśli jakieś geszefty odnowią się, to z ż-firmami w Polin. Ruskie i żydy pozostaną najbardziej znienawidzeni w Polin. Michałkiewicz, Braun, prosory-rusofoby i domorośli „geostratedzy” będą rozchwytywani…

  Polubienie

  • paziem

   ” Paweł Ziemiński
   Dokąd zmierza Grzegorz Braun, to myślący ludzie wiedzą od dawna: do kościelnej kruchty i stworzonego przez siebie i drugiego żydowsko-euroatlantyckiego „maga politycznego”- Michalkiewicza – urojonego świata, czyli tzw. kondominium niemiecko-rosyjskiego pod żydowskim zarządem :))) Ciekawsze jest pytanie dokąd zmierzasz ty Piotrze ? Sądziłem, że nie do karnych kadr politycznej poprawności ( co za różnica, czy chodzi o tę poprawność żydowsko-lewacką, czy wyznawaną przez Brauna i Michalkiewicza : żydowsko-neokonserwatywną, dodatkowo w przypadku Brauna podana w sosie mesjanistyczno-krucjatowym. Pełny odlot redaktora Korczarowskiego. Nie zdziwię się Piotrek jak zostaniesz ministrantem :))) jak Misiewicz. Nawet powieka ci nie drgnęła jak Braun bajdurzył o swoim prekursorstwie w odkrywaniu Białorusi dla polityki polskiej ( szczególnie w kontekście naszych, wspólnych peregrynacji białoruskich, które o kilka lat wyprzedzały… „dalekowzrocznośc” bajarza G.Brauna). Typowo syjonistyczna fobia antyrosyjska Brauna jest nie do ukrycia, ale tego Piotrek, jak widzę, nauczyłeś się też łykać bez obrzydzenia. „Gratuluje” elastyczności polityczne. Balansujesz na śliskiej linie marionetkowego dziennikarzyny, jakich wielu w Polsce i na świecie.”
   za:https://www.youtube.com/watch?v=QV_txNh8QWU
   ( obecnie powyższy komentarz został chyba usunięty przez administratora, a więc prawdopodobnie przez P.Korczarowskiego)

   Polubione przez 1 osoba

   • konik

    ten baran braun ciągle łże już na początku pierd.. frazesy że Polacy z kraju uciekają na zachód za pracą „bo tam gdzie są niższe podatki” tego idioty nie idzie wysłuchać .

    „Koszty pracy stanowią w Polsce około 35 procent PKB i są na poziomie Indii, a więc jedne z najniższych. Dla porównania w Europie Zachodniej koszty pracy stanowią 45-50 procent PKB, w Szwajcarii 60 procent, w Stanach Zjednoczonych powyżej 60 procent” pisze prof. Paweł Bożyk w omawianej przeze mnie pracy „Apokalipsa według Pawła. Jak zniszczono nasz kraj”.

    Specjalnie przytaczam ten cytat, bo w naszym kraju, również obecnie co rusz rozlega się lament przedsiębiorców, jak dużo muszą płacić za pracowników.
    http://www.mysl-polska.pl/1149

    Polubienie

   • piotr

    Panie prezesie oglądałem jakieś 80% procent wywiadów tego człowieka i naprawdę już dawno pisałem ,że tym chłopakiem nie ma się co zachwycać bo z niego nic nie będzie tylko marionetkowy dziennikarz jak oni wszyscy zresztą . Jeżeli jeszcze nim nie jest to jest na dobrej drodze do tego .
    Ludzie jak mnie wtedy zgnojono za te słowa .

    PS . Pana wypowiedz jak sam pan pisze wykasował .Także panie prezesie dajmy spokój i nie traćmy czasu na takich ludzi .

    Polubienie

   • ŁOMOT NATRĘTNYCH NAWYKÓW

    Jak wiadomo – chrząszcz brzmi w trzcinie, więc ta językowa zagadka może być wstępem do rozmyślań nad zawiłościami publicystycznych oracji. W przedmiocie małej słyszalności profesora Jarosława Czubatego dostępne są wszakże materiały archiwalne, gdzie Profesor jest słyszalny w stopniu wystarczającym. Dlatego przysłowiowa Świnia podłożona Profesorowi może być zwykłym przypadkiem, jak i działaniem spełniającym kryteria teorii spiskowych.
    Jako internetowy autor pochylam się z smętkiem nad wybiórczą internetową wolnością wyrażania przekonań. W tej sferze przypadek „Referenta” powinien skłonić ludzi myślących do bolesnych refleksji. A i to jeszcze powiem, że od profesora Jarosława Czubatego mogę się czegoś nauczyć. Grzegorz Braun ofiaruje mi w zamian laurkę zdobytą na strzelnicy i zaszczane kalesony proboszcza jako trofeum.

    (Komentarz mój na kanwie dyskusji prof. Jarosława Czubatego z Grzegorzem Braunem – ksywka „Referent” – o Powstaniu Listopadowym). – You Tube

    Polubienie

   • @ paziem

    „( obecnie powyższy komentarz został chyba usunięty przez administratora, a więc prawdopodobnie przez P.Korczarowskiego)”

    Przysłowie mówi, że prawdziwa cnota krytyki się nie boi. Więc tę cnotę red.P.Korczarowski pewnie stracił, gdy dał Braunowi „d…” i to za darmo – jest jeszcze gorzej, bo on ma świadomość, że się prostytuuje, skoro komentarz usunął.

    Polubione przez 1 osoba

   • Piotr

    Panie Darku świetny komentarz .Odczucia mam identyczne , ale już dawno o tym pisałem ,że na zachwyty w sprawie tego młodego chłopaka dużo zw wcześnie .

    Polubienie

 16. Piotr

  Stary już ze mnie ateista powoli szykujący się na granie z diabełkami w rozbieranego pokera a dziś z rana nic niewinny napadła mnie znajoma katoliczka z samego rana . Wracała ze mszy z godziny 7.
  Podchodzi do mnie ta babcia i wydziera na mnie mordę :”
  Panie jak zmarzłam przez tą godzinę . W tym kościele zimniej niż na dworze .Nasz ksiądz w ogóle nie pali .Jak mi jest zimno „.
  Nie chcąc zaczynać z jahwistami powiedział ,że mi bardzo przykro sikając już ze śmiechu .
  Pytanie do pana Opolczyka jeżeli to przeczyta .
  1 Co te pasibrzuchy robią z tymi milionami skoro nie stać ich nawet na to , aby ogrzać Kościół w zimie przynajmniej do temperatury + 10 stopni , aby babci przez godzinę dupa tam nie zamarzła ?
  Z drugiej strony może to dobrze wkurwione babcie włączą sieć i w końcu zaczną czytać blog Opolczyka .
  Także pasibrzuchy nie palcie dalej w Kościołach całą zimę to już nawet radiomaryjne babcie od ojczulka toruńskiego stracicie i będzie wielki aj – waj.

  Polubione przez 1 osoba

 17. paziem

  Poniżej pierwsze oznaki „elastyczności politycznej PiSu” ( o której pisałem dwa dni temu) pod wpływem zwycięstwa Trumpa i prawdopodobnej zmiany polityki USA w stosunku do Ukrainy:

  https://pl.sputniknews.com/polska/201701294712232-sputnik-polska-ukraina-kaczynski-choma/

  Polubienie

  • Nie dziwi taka postawa Kaczora, w PiSie jest frakcja zarówno pro jak i antybanderowska(a raczej perfidnie wykorzystująca rzez wołyńską do swoich celów). Do głosu w danym momencie dochodzi taka frakcja której cele są zgodne z aktualnym interesem partii. A że polityka USA wobec Ukrainy powoli zaczyna się zmieniać(takie sygnały były jeszcze za poprzedniej administracji w Faszingtonie) toteż zapewne uaktywniać się powoli będą ci drudzy. PiS samodzielnie wspierać Upadliny nie da rady a nie będzie tego robił wbrew woli swoich pracodawców. I przekaz medialny powoli też będzie dostosowywany do zmiany kursu, ludzie będą powoli urabiani a że mają amnezję toteż stare przewiny PiSu plus troszkę zamieszania na ulicach(KOD) i nieco tematów zastępczych(na przykład aborcja) i szybko zapomną. Do głosu pewnie dojdą jeszcze środowiska kresowe i rewizjoniści, których w PiSie a przede wszystkim w elektoracie pisowskim pełno. Trump ponoć „obiecywał” Polsce „zwrot” Lwowa co jest wodą na młyn dla tych środowisk a co może być po linii partii. Do tego dochodzą imigranci z Ukrainy a wśród nich banderowcy, nie muszę mówić że rząd może uaktywnić tych drugich przeciwstawić im środowiska antyukraińskie i rewizjonistyczne w Polsce. Efekt? Troszkę zamieszania na ulicach, trochę zdemolowanych przystanków, pobitych policjantów, może jakieś ofiary śmiertelne i jest świetny pretekst do zmiany polityki wobec Ukrainy, a może nawet interwencji zbrojnej? Skoro porzucona Ukraina będzie się rozpadać coś muszą z tego dla siebie uszczknąć a Rosji zachód Ukrainy niepotrzebny…
   W przypadku Białorusi już dużo wcześniej zmienili kurs na dziwnie „przyjacielski”. Ciekawe co wymyślą w przypadku Rosji. Sądzę że i ta „miękka” wersja polityki wschodniej nie przyniesie nam korzyści, żydzi z Rosjanami się dogadają ponad głowami Polaków a my pozostaniem z ręką w nocniku…

   Polubienie

  • A ja odnoszę wrażenie, że gdyby nie było zakazu wjazdu Chomy do Ukrów to tego wystąpienia Kalksteina też by nie było. Sprawa Chomy została jednak zbyt mocno nagłośniona i Kalkstein jako wódz rządzącej mafii z powodów czysto prestiżowych musiał publicznie pogrozić Patroszence – nu Patroszenko, pagadi! W domyśle – my wam włazimy do doopy, wspieramy jak się da, a wy nam taki numer robicie, że aż Ruskie się z nas śmieją – że naszych oficjałów nie wpuszczacie do siebie za to co dla was robimy.

   I tylko dlatego Kalkstein zabrał głos. A przy okazji chciał nabić punktów u kresowiaków i dlatego potępił kult banderowskich zbrodniarzy panujący na Ukrainie, choć palcem nie ruszy, aby zmusić Ukrów do likwidacji ich pomników. A mógły! Mógłby powiedzieć – wstrzymujemy wszelką pomoc dla Kijowa – finansową, gospodarczą, militarną i polityczną dokąd nie znikną na Ukrainie wszystkie pomniki banderowskich ludobójców. Ale tak daleko patryjotyzm Kalksteina już nie sięga. I do takich środków nie sięgnie. Pogroził Patroszence, odzyskał twarz i dalej będzie ukrów wspierał.

   Polubione przez 2 ludzi

   • Nie wątpię że mógł to być zabieg pijarowski, pojawiła się okazja toteż „nadpremier” chciał pokazać się z „dobrej” strony a i być może nieco wyciszyć skandal. Niemniej oni pieką wiele pieczeni na jednym ogniu, więc nie zdziwiłbym się gdyby ten fakt wykorzystano później jako pretekst do odwrotu od projektu Ukraina, przynajmniej oficjalnego odwrotu. Bandytów kiedy będzie im to na rękę nadal mogą wspierać po cichu.

    Polubienie

 18. konik

  W związku z wczorajszym wydarzeniem, kiedy to Maciej Konieczny z Zarządu Krajowego Razem zdecydował się opuścił program Studio Polska w proteście przeciwko obecności naszych przedstawicieli, Sekretarz Generalny ZMIANY, Tomasz Jankowski, wystosował do niego List Otwarty, którego treść załączamy.

  LIST OTWARTY
  DO MACIEJA KONIECZNEGO,
  CZŁONKA ZARZĄDU KRAJOWEGO PARTII RAZEM

  Czytaj… https://www.facebook.com/partia.zmiana/photos/pb.350858821772625.-2207520000.1485708688./642395829285588/?type=3&theater

  Polubienie

 19. piotr

  to nie mój komentarz , ale może Przemex skomentuje jak znajdzie minutę :
  Trastamara11
  16:16 29.01.2017 | 1
  Ten oszołom Kaczyński z siebie samego , publicznymi wypowiedziami , robi głupka , choć w istocie nim jest. Nie dociera do niego , czy tylko udaje , że Ukraina czyniąc oprawców , masowych morderców , czy ludobójców bohaterami , czerpie pełnymi garściami przykłady z Polski. Nie kto innych jak ta banda pisowska , przy niemal zerowym sprzeciwie partii i organizacji lewicowych w Polsce , doprowadziła do gloryfikacji zbrodniarzy , masowych morderców , wręcz ludobójców z Armii Krajowej , Narodowych Sił Zbrojnych , WiN-u i ONR-u i innych pomniejszych paramilitarnych band afiszujących się ryngrafami i orzełkami w koronie. Między innymi , Nadaje się placom , ulicą i organizuje uroczyste pochówki dla upamiętnienia oprawców okradających , torturujących i mordujących już po wojnie bezbronną ludność cywilną , w tym dzieci i kobiety , bestialsko mordujących resztki cudem ocalałych z holokaustu żydów i to wyłącznie w imię jakiś bredni pseudopatriotycznych i idiotycznych mrzonek o wybuchu trzeciej wojny światowej. Skoro Polacy mogą swojskich oprawców , na przykład z AK czynić bohaterami , to dlaczego Ukraina nie może za bohaterów uznawać banderowców , na przykład z UPA.

  Polubienie

 20. piotr

  Mam nieco mieszane uczucia co do tego komentarza , ale chce poznac zdanie komentatorów WPS

  Polubienie

 21. antek.wariat

  Mnie ciekawi jedno ?

  Po jaki ….uj Pan Kosiur wpierd… się wątek żyda „moher” kiedy tam bardzo pięknie jest rozpisane kto jest kim i czym jest neon.

  Tylko to uwiarygadnia parchów po jakie licho Pana wstawki tam ? niech sobie Żydzi zdychają/bazgrają sami z sobą przecież tego nikt nie ogląda.

  Jak można się kłócić w portalu żydowskim który większość polaków tam zbanował jaki to jest sens?
  Zrobi pan z siebie wariata i tyle, żydzi cię tam wyzywają od idiotów a admin przymyka oko kiedy Opolczyka tam zbanowali za nic + dziesiątki innych

  To jest trollnia pejsata totalna po uj jeszcze pejsom dawać paliwo, niech zdychają i piszą debile sami z sobą robiąc z siebie pośmiewisko.

  Polubienie

  • antek.wariat

   Żyd „moher” miał wcześniej ksywkę „disneyland” ale mu na jego prośbę zmienili, wszyscy żydzi tam udają katolików i są żydami.

   Ich nigdy cenzura neon nie rusza a jak już to pozornie kasujemy żyda kodiak to jest żyd haski + pejs talbot + ….

   Polubienie

 22. Edward.

  Panie Piotrze – czy to warto publikowac tutaj taki paszkwil na Polakow?!
  Zydostwo na arenie swiatowej juz od dawna szkaluje Polakow i oskarza
  o zbrodnie jeszcze wieksze nisz nazistowskie Niemcy!!!Wyborcza i jej mutanty tez od dawna oskarzaja Polakow o zbrodnie na Ukrainie!!!
  Jesli juz ktos chce oskarzac to prosze podawac przyklady.AK i inne struktury
  podziemia organizowaly obrone ludnosci polskiej.Ale przeciez to nie bylo to
  samo co wyprawiali Niemcy czy wyszkoleni przez nich Ukraincy z Polakami!!

  Polubienie

 23. maryjanek

  Amerykańcy żołnierze powodują więcej wypadków niż pijani kierowcy.
  http://www.fort-russ.com/2017/01/polands-elites-clap-as-us-army-wreaks.html

  Polubienie

 24. maryjanek

  Obama bombarduje kraje arabskie: wielki hurr hurr obrońca demokracji i praw człowieka.
  Trump zamyka granice: wielki ból d.

  Polubienie

 25. Piotr, pytałeś mnie wcześniej o klechów i ogrzewanie kościołów. Wrzucałem odpowiedć już z 10 razy i za każdym razem ją gdzieś „wcinało”.
  Próbuję jeszcze raz:
  Klechów stać na ogrzewanie, ale szkoda im pieniędzy. Oni ołtarze mają często ogrzewane od spodu, a durne owieczki niech marzną jak chcą do nieba…

  Polubione przez 1 osoba

 26. Adam Bednarczyk

  Wrogie nastawienie do Rosjan w mentalności polskiej nie istnieje. To nie Oni rozkradli i zniszczyli polska gospodarkę. Jako naród powinniśmy dokonać wyboru czy chcemy odbudować Imperium Słowiańskie, czy podporządkować się Germanom. Chciałbym tylko wspomnieć, że wspomniane Imperium zajmowało tereny od Renu do Uralu. To imperium Słowiańskie w dwóch wojnach przeciw Persji wygrało je, to jest wojny z Cyrusem II Wielkim 529 rok przed naszą era i z Dariuszem Wielkim Pierwszym w 513 r.pne. Rozbicie polityczne Słowian doprowadziło do wymordowania, wytrucia i germanizacji Słowian Zachodnich. Inna wojna Imperium Słowiańskiego to wojna z Imperium Rzymskim 58-56 pne, w której Słowianie wygrali trzy bitwy a przegrali jedną. Drugą opcją polityczną jest zwiazek z germańska Unią Europejską. Do czego ona jest zdolna już widzimy. Moim zdaniem powinniśmy wyjść z Unii jak najszybciej, zaprzestać przyjmowania stamtąd jakichkolwiek pieniędzy, ponieważ oni będą domagać się oddania każdego grosza.
  Adam Bednarczyk

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s