,,Udomowienie stoczni”

stoczniaszczecinska

Po ,,repolonizacji” banków, dobra zmiana ,,repolonizuje” stocznie, najpierw sprzedając stocznie zarobiła dobra zmiana, teraz będą od ukraińca odkupywać stocznie, też zarobią.
Przedstawiciele obecnego rządu, poinformowali opinię publiczną o tym, że fundusz europejski ,,Mars” kupił od funduszu polskiego Silesia, za 100 mln stocznie szczecińską, nazywając tą transakcję ,,repolonizacja stoczni”. Że trzeba odbudować polski przemysł stoczniowy, to nie ulega wątpliwości, ale w kolejnych transakcjach, zachodzi podejrzenie, że obecnym rządzącym bardziej zależy na tym, aby zarobić coś pod stołem, bo jak tłumaczyć coś, co jest trudne do wytłumaczenia, ponieważ nie zgadza się to z rachunkiem ekonomicznym a ni z logiką głoszonych haseł pisowskich. Właścicielem funduszu Silesia jest Skarb Państwa, który to fundusz był właścicielem stoczni szczecinskiej, którą sprzedaje za 100 mln zł, wraz z zamówieniami na 900 mln zł, funduszowi europejskiemu Mars. Rządzacy nazywają taką transakcję ,,repolonizcje stoczni”. Pisowskie i toruńskie media, odtrąbiły, jaki to wielki biznes na miarę Kwiatkowskiego robi obecna ekipa rządowa. Repolonizacja pisowska polega na tym, że odbiera się swoim majątek czyli Polakom funduszowi przekazuje obcemu funduszowi wraz z zamówieniami nazywając taką operację ,,repolonizacją”. Mało tego, zamówienia już na budowę dwóch promów, złożyło Państwo Polskie, wyręczając PŻM. Mało tego, euro- pejski fundusz Mars został zwolniony z podatków oraz ma być wspierany finansowo przez Polski Fundusz Rozwoju oraz PKO BP. Dodatkowo, polskiej firmie Silesia odebrano około 50 hektarów uporządkowanej prawnie ziemi, wartej mld zł. Oczywiście politycy pisowcy, przed transakcją zmienili władze w funduszu Silesia na ,,swoich” np.; dotychczas RN liczyła dwie osoby teraz 5 osób. Ministrowie Morawiecki i Gróbarczyk nie informują opinii publicznej, ile długu względem państwa polskiego zostało anulowane nowej europejskiej spółce. Fundusz euro – pejski przejął ogromny majątek stoczni szczecińskiej warty mld zł. za grosze. Minister ds. przemysłu morskiego Gróbarczyk pociesza opinię publiczną, że ,,euro – pejski fundusz Mars, jest największym funduszem skupiającym wokół siebie przemysł stoczniowy w Europie”. Na odległość śmierdzi ta operacja korupcją. CBA i prokuratura z urzędu tym powinna się zająć.
To jeszcze nie koniec z tzw ,,repolonizacją stoczni”. Chcą ,,repolonizować” stocznie gdańska, którą w 2007 roku Rząd Pis sprzedał Ukraińcowi Tarucie, sprzedał oddał za długi wobec Huty Częstochowa, którą to hutę za grosze nabył od Belki i Kwaśniewskiego Taruta, który od momentu oddania huty, podniósł cenę na produkowane blachy dla przemysłu stoczniowego i w ten sposób za długi przejął większościowe udziały w SG. Czyli Pis sprzedawał Stocznie (może funkcjonariusze niektórzy zarobili pod stołem) i Pis odkupuje SG może też przy tym zarobią. Pomimo, że właścicielem większościowym SG był Taruta, (oczywiście majdanowiec) Skarb Państwa wspierał setkami mln zł SG. Nadmienić należy, że lobbystą ukraińca Taruty był dziennikarz ,,prawicowy”, pisowski Jacek Łęski, obecnie ma jakiś program gospodarczy w TVPis.
Czyli Taruta zarobi wielkie pieniądze kosztem naiwnych wyborców pisowskich. To bardzo dobra zmiana, która już przy tzw. ,,repolonizacji” banków dała zarobić mld zł obcym. Karawana zdrady i podłości w stosunku do Polski jedzie dalej.

Zygmunt Wrzodak
Poseł na Sejm IV i V kadencji
Czł. sejmowej komisji skarbu państwa

28.01.2017 rok
za:http://wrzodakz.neon24.pl/post/136632,udomowienie-stoczni

 

Aneks ( czym jest „zagadkowy” Mars FIZ):

http://www.mstfi.pl/MARS-FIZ.html

http://www.marsso.pl/

http://pgzsa.pl/

https://www.mstfi.pl/      MS Towarszystwo Funduszy Inwestycyjnych SA jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej SA

O NAS

Władze Towarzystwa – Rada NadzorczaWładze Towarzystwa – ZarządDyrektorzy Zarządzający

Skład Rady Nadzorczej MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA:

Adam Barbasiewicz, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej 

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Adwokat wpisany na listę adwokacką w Warszawie i Brukseli. Wspólnik kancelarii prawnej Cottyn Barbasiewicz i Łyś-Gorzkowska sp.k.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym i cywilnym. Posiada bardzo bogate doświadczenie w obsłudze relacji gospodarczych pomiędzy Polską i Belgią oraz w zakresie prawa nieruchomości; odpowiadał za kompleksową obsługę prawną szeregu projektów nieruchomościowych (biurowych, logistycznych, mieszkaniowych).

Krzysztof Bączyk, Członek Rady Nadzorczej 

Absolwent studiów na University of Navarra IESE Business School w Barcelonie, Advanced Management Program i Uniwersytetu Warszawskiego. Od ponad dziesięciu lat związany z energetyką. Obecnie Wiceprezes ENERGA-Operator SA w Gdańsku. Wcześniej pracował na stanowiskach Prezesa Zarządu, Wice-Prezesa Zarządu, Dyrektora Handlowego i Dyrektora Naczelnego.

Mateusz Bochacik, Członek Rady Nadzorczej 

Maciej Lew-Mirski, Członek Rady Nadzorczej

 

Zarząd MS Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych SA

Konrad Konefał, Prezes Zarządu

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie poprawy efektywności i restrukturyzacji dużych spółek i grup kapitałowych w sektorze produkcyjnym, w szczególności w branży energetycznej, górniczej, hutniczej, zbrojeniowej i stoczniowej. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej dla firm z tych branż realizował projekty doradcze jako konsultant i project manager. Pełnił także funkcje menedżerskie, w tym prezesa i członka zarządu w spółkach o profilu usługowym.

Z MS TFI związany jest od września 2016 r. Jako dyrektor zarządzający, odpowiadał za rozwój biznesu stoczniowego i nadzór nad spółkami z grupy MARS Shipyards & Offshore.

Wykształcenie z dziedziny zarządzania i psychologii zdobył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Leszek Milczarek,  Wiceprezes Zarządu

Doświadczony menedżer, od wielu lat związany z rynkiem kapitałowym. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi i emerytalnymi. Specjalizuje się w zarządzaniu instrumentami finansowymi. W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej zajmował się lokowaniem aktywów na rynku polskim i zagranicznym oraz prowadzeniem złożonych projektów. Pracował na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych, m.in. w: PTE DOM SA, DWS Polska TFI SA, CA IB IM SA, TFI Allianz Polska SA.

Studia magisterskie w zakresie finansów i zarządzania ukończył w Wyższej Szkole Finansów, Bankowości i Zarządzania. Jest także absolwentem Szkoły Głównej Handlowej. Posiada licencję maklera papierów wartościowych.

Jest autorem licznych publikacji i komentarzy w prasie ekonomicznej, jego teksty pojawiały się w takich tytułach jak: „Rzeczpospolita”, „Home and Market”, „Parkiet”, „Gazeta Prawna” oraz „Polska the Times”.

 

DYREKTORZY ZARZĄDZAJĄCY

Jacek Kopczyński

Pełni funkcję Dyrektora ds. Inwestycji Nieruchomościowych w MS Towarzystwie Funduszy Inwestycyjnych SA, które zarządza Funduszem MARS FIZ. Posiada rozległe doświadczenie zdobyte w firmach deweloperskich i konsultingowych najpierw w Australii – w Melbourne i Sydney, a później w Polsce. Uzyskał pełne uprawnienia i był wieloletnim członkiem Association of Professional Engineers Australia. Realizował projekty komercyjne w firmie konsultingowej Crooks Mitchell Peacock Stewart PtY Ltd w Melbourne, a następnie w Sydney. Po powrocie do Warszawy pracował w Gleeds Polska oraz w Von der Heyden Group. W ciągu prawie trzydziestu lat aktywnej pracy zawodowej zarządzał wieloma inwestycjami biurowymi, hotelarskimi oraz projektami przemysłowymi i magazynów wielkopowierzchniowych.

Jacek Kopczyński jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, a także Wirtschaft Akademie w Bremie.

 

Robert Stebnicki

Pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w MS TFI SA, wspierając Zarząd Towarzystwa m.in. w nadzorze spółek usługowych. Posiada interdyscyplinarną wiedzę w zakresie business management, audytu operacyjnego i finansowego, poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym w bankowych spółkach leasingowych i czołowych instytucjach inwestycyjnych, m.in. General Electric Company i Bank BNP Paribas. Jest autorem wielu innowacyjnych projektów inwestycyjnych, w tym uruchomienia jako pierwszej w Europie Środkowej, specjalistycznej spółki leasingowej wynajmu długoterminowego pojazdów, Arval Service Lease Polska.

Jest absolwentem uczelni polskich i zagranicznych, m.in.  Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Analiza Rynków i Marketing) oraz francuskiego Uniwersytetu Ekonomicznego Paris-Dauphine (Bankowość i Rynek Finansów).

 

Anna Krawczyńska-Nowak

Pełni funkcję Dyrektora ds. Projektów Strategicznych. Odpowiada za kształtowanie i realizację strategii finansowej Funduszu. Posiada ponad piętnastoletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych ostatnio w FM Bank PBP, gdzie kierowała  zespołem transakcji międzybankowych i zarządzała portfelem papierów komercyjnych banku. Wcześniej zatrudniona w Opera TFI na stanowisku Zarządzającej Funduszami. Karierę zawodową zaczynała w ING Banku Śląskim w Departamencie Skarbu.

Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Katowicach i Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Ukończyła także studia podyplomowe z rynku energii w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

Wojciech Młodawski

Pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego Aktywów Nieruchomościowych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie nadzoru właścicielskiego, zarzadzania oraz restrukturyzacji – również na rynku nieruchomości. W dotychczasowej karierze zawodowej pełnił funkcję Zarządcy Komisarycznego PHU Wola, gdzie z sukcesem przeprowadził proces restrukturyzacji, w wyniku którego wzrosła wartość zarządzanego majątku. Zasiadał również w radzie nadzorczej przedsiębiorstwa państwowego Dipservice, na bazie majątku którego powstał Polski Holding Nieruchomości.

Jest absolwentem Wydziału Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych i Politycznych w Szkole Głównej Handlowej. Na tej samej uczelni ukończył studia doktoranckie w Kolegium Zarządzania i Finansów. Posiada także tytuł Executive MBA. Należy do Towarzystwa Ekonomistów Polskich.

21 Komentarzy

Filed under Bez kategorii

21 responses to “,,Udomowienie stoczni”

 1. ja

  jesli bank pko bp był w to zamieszany to rozumiem dlaczego odsetki z moich oszczędności w banku gdy skończył się termin umowy spadła z 1.5 % do 0,2 %.Jeśli ktoś ma dane ile ludzie mają na lokatach kasy to można obliczyć ile polacy mogą stracić lub stracili pieniędzy.Czy jest ktoś odważny z dziennikarzy lub ktokolwiek inny , który ujawni te dane ?Ja swoje oszczędności przeniosłem do innego banku na 1,5 %.

  Polubienie

 2. ja

  jeszcze inne przykłady kradzierzy pko bp w świetle polskiego prawa . moi rodzice przed śmiercią przekazali dla mnie swoje oszczędności w w/w banku poprzez odpowiedni zapis w banku. bank powiadomił o tym urząd skarbowy. jest prawo , że ja powinienem w ciągu 6 m-cy powiadomić o tym us .ja o tym nie wiedziałem . bank o tym wiedział. celowo o tym mnie nie poinformował. zostałem za to ukarany przez us na ponad 2000 zł. Ciekaw jestem na ile kasy można okraść polskich obywateli w świetle „prawa”.banki w Polsce w ok 90 % są w obcych rękach /żydowskich/ więc wiem kto okrada znienawidzonych Polaków.

  Polubienie

 3. Metro

  Dobry pomysł z publikacją biografii tych łobuzów. Sami prawnicy, cinkciarze, spekulanci i lichwiarze.

  Ten gość od IESE jest ciekawy. Absolwentem IESE jest Cezary Mech, gościu który bardzo przyczynił się do ograbienia pracujących Polaków z emerytur. To fajna szkoła prowadzona przez satanistów z Opus Dei.

  Generalnie – fajne towarzystwo. Tylko dlaczego oni nie mieszkają w tworze syjonistycznym?

  Polubienie

 4. konik

  Rosyjscy parlamentarzyści chcą objąć ochroną rodzimych producentów

  Deputowany Dumy Państwowej Iwan Suchariew pracuje nad projektem ustawy regulującej handel produktami pochodzącymi z zagranicy. Projekt przewiduje zobowiązanie sieci detalicznych do kontrolowania udziału procentowego importowanych towarów w stosunku do krajowych. Na półkach sklepowych powinno się znaleźć co najmniej 60% rodzimej produkcji.
  http://sptnkne.ws/dwNP

  Polubienie

 5. zydozerca

  Ministerstwo Obrony Narodowej kupiło 30 limuzyn za 35 mln zł. Dwie z nich zostały rozbite podczas wypadku Macierewicza. Kolejną jeździł Bartłomiej Misiewicz.
  Jak ujawnia Onet.pl, wśród kupionych przez MON samochodów są trzy BMW7 i osiemnaście BMW X5, jedenaście Audi Q7.
  Koszt każdej z takich limuzyn to około miliona złotych, zamawiane były najdroższe i najbardziej luksusowe wersje. Jak pisze Onet.pl, droższe są tylko „auta S-klasy w wersji Maybach”.
  Ze wszystkich tych samochodów korzysta obecnie Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej z Warszawy, który ochrania Antoniego Macierewicza.
  Jak pisze Onet.pl, z jednej z tych limuzyn korzysta rzecznik MON Bartłomiej Misiewicz i to ten samochód był wykorzystany podczas szeroko opisywanej przez media wyprawy Misiewicza do Białegostoku.
  Dwa kolejne samochody zostały rozbite podczas powrotu Antoniego Macierewicza z Torunia do Warszawy.
  NA TACZKACH Z GNOJEM HOŁOTĘ WYWIEŹĆ,….&ZAKOPAĆ POD PŁOTEM

  Polubienie

 6. Plemienia żmijowego “magic show” (geszeft) z drukowanymi papierowymi obrazkami suto oprocentowanymi.

  Oprocentowane żydowskie papierowe obrazki, które w popularnej nomenklaturze zwą się banknotami tworzone są praktycznie z powietrza w wersji suto oprocentowanych kredytow finansowych, które są wypłacane (czyt. pożyczane) przez lichwiarzy (jako bytu osobowego samego diabla) na podstawie emitowanych obligacji i rzadowych bondów w wersji tzw. “gwarancji rządowych”…

  Skoro państwa są zadłużane wobec lichwiarskich gangsterow finansowych, to jakiż bylby problem dla rzadow tych panstw emitowanie nie obligacji czy bondów, ale emitowanie nieoprocentowanej i nieopodatkowanej zwyklej gotówki na potrzeby własnych (swoich) obywateli, którzy są twórcami i uslugodawcami na ktorych podstawie produktów i usług jest realna siła nabywcza tejżej gotówki .

  Ekonomia na podstawie Prawa Naturalnego, a więc siłą rzeczy ustalonej na niezbywalnym prawie Samego Boga jest Ekonomia, ktora wynika z popytu i podaży twórców, usługodawców i konsumentów, a więc ilość gotówki emitowanej przez suwerenny i niepodległy Rząd winna być równa iloscią produktów i usług wykonanych przez tychże producentów i usugodawców, czyli Rząd ma kontrolować ilość gotówki w cyrkulacji na tej właśnie podstawie, a nie na podstawie lichwiarskiego “widzi mi się” i całkowitego uzależnienia od tego faktu…

  W normalnym systemie ekonomicznym, czyli musi coś wynikać z czegoś, a więc wyprodukowany towar staje się gwarantem (siłą nabywczą) emitowanego banknotu jako swego rodzaju anonimowej faktury za wyprodukowany (lub stworzony) towar, a więc jeśli ilość producentów i usługodawców mogących świadczyć nielimitowane usługi (dzialalności gospodarczej) to siłą rzeczy emisja banknotów i monet również będzie nielimitowana i nieograniczana jak obecnie nie jest dokonywany przez tzw. “budzet panstwa” o ograniczonej kwocie ukradzionej poprzez nałożone na twórców i producentów różnego rodzaju podatków…

  Warto tutaj zaznaczyć, (warto zresztą), że jeśli pomysłowość, przedsiębiorczość i pracowitość twórców i usługodawców w tworzenie dóbr materialnych jest w zasadzie nieograniczona, to tym samym nieograniczone winno być emitowanie banknotów i monet właśnie na tej fundamentalnej podstawie.

  Oczywistym jest faktem, że obecny (i poprzedni) rząd (nie tylko w Polsce) nie jest zainteresowany byciem niepodległym i suwerennym suwerenem reprezentującym interesy własnego Narodu, który ma niezbywalne prawo do emitowania banknotów i bicia monet dla swoich obywateli, ale jedynie jest zainteresowany pożyczać od lichwiarzy suto oprocentowaną gotówkę pod zastaw narodowych obligacji i bondów odzwierciedlających narodowe zadłużenie gotówkowe (kredytowe) dla obecnego i przyszłych pokoleń wobec lichwiarskiego syndykatu finansowego, a więc siłą rzeczy skorumpowany rząd de facto jest na lichwiarskiej smyczy finansowej działający na ewidentą szkodę własnych obywateli (tych żyjacych i tych którzy się jeszcze nie urodzili)…

  Oczywistym faktem jest to, ze tzw. “ekonomiści” z “pierwszych stron gazet” wmawiają nam wszystkim, że pieniądze tworzą miejsca pracy i bez finansowych (suto oprocentowanych) kredytów nic nie zostanie wykonane ani wyprodukowane, a więc bez lichwiarzy (bankierów) życie produkcyjne i usługodawcze nie jest w stanie funkcjonować ani nawet egzystować. Nic bardziej fałszywego (talmudycznego) w takich “orędziach” domorosłych “ekonomistów” z żydowskiej stajni talmudycznej dezinformacji, która również uprawia doktrynę “elektroniczych pieniędzy” (kredytów elektronicznych) dla kredytobiorców (przedsiębiorców i usługodawców, a nawet dla konsumentów), którzy w sposób proceduralny (sieć elektroniczna) są inwiligowani (sprawdzani) w dosłownym tego słowa znaczeniu na co i po co inwestowali i wydawali te suto oprocentowane finansowe kredyty finansowe od lichwiarskiego syndykatu finansowego.

  Kolejnym fałszem uprawianym przez tzw. “polityków” z “księżyca wziętych” jest propagowanie tzw. “wolnego rynku” w tzw. “państwie demokratycznym” jakim jest Polska. Nic więc nadzwyczajnego w ich propagandize, aniżeli polityczne gadulstwo z “przeciągiami w głowach” mające na celu skupić ku sobie tych, którzy w takie brednie (z racji nieświadomości czy medialnej głupoty)mają uwierzyć .

  Jak więc można mówić o “wolnym rynku” (w sensie ekonomiczno-gospodarczym jak również prywatnym), jeśli cały system finansowy jest przez lichwiarski oligarchiat zniewolony oprocentowanymi kredytami finansowymi włącznie z osobistymi pokoleniowymi własnościami ???.
  Jak więc można mówic o tzw. “demokracji” jeśli większość (medialnie ogłupiona) wybiera na swoich przywodców jeszcze większych idiotów i jeszcze większych złodzieji???…

  Jak więc można mówić publicznie o tzw. “własności” (hipotecznej: ziemi, domu, działki, mieszkania) jeśli nałożony jest na tą własność cykliczny podatek roczny???…

  Jak więc można mowić o tzw. “państwie prawa” (niewiadomo jakiego), jeśli w “przekrętach” nie tylko finansowych uczestniczą ci, którzy w tym państwie “prawa” sprawują władzę???…

  Jak więc można mówić (publicznie) o wolnym i suwerennym kraju, jeżeli obecna konstytucja (czyt., prostytucja) napisana jest w/g prostytucyjnych założeń (ustaw) z których jest tysiąc “wyjść awaryjnych” dla zwykłych przestępców i złodzieji???…
  (złodzieje chodzą po ulicach, a wyroki dla przestępców są “odwlekane” przez z “góry” opłacone i zależne od mafinych układów sądy w ustalony sposób).

  Jak więc można nawet myślec o wolnym, suwerennym i niepodległym nikomu państwie w którym złodziej na złodzieju siedzi i oszust oszustwem pogania w całej administracji zarządzania całkowicie uzależnionej i kontrolowanej przez lichwiarsko-diabelski kartel finansowy???…

  Jak więc można myśleć o Prawdzie Objawionej, jeśli nie ma się pojęcia o tym, co zawarte jest w Piśmie Świętym, a Ofiara wciąż znajduje się w kościelnych zakrystiach (lub gdzieś z boku stołu biesiadnego)ku uciesze samego diabla???…

  Jak można wychwalać Boga w jednym dniu tygodnia i jednocześnie służyc rechoczącemu diabłu w dni pozostałe czyhającego na wieczne pożarcie naszych dusz???…

  Czy wciąż jest dla nas Polakow nadzieja? Oczywiście że jest. Nadzieja jest w Samym Bogu i Jego Sprawiedliwym Prawie dla nas wszystkich stworzonych właśnie przez Niego Samego.

  Jan Ogonowski
  ================
  zapodal: jasiek z toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Znowu ten facet! Proponuję, aby wszyscy go konsekwentnie zignorowali. Niech sobie pisze, co chce i ile chce. Chyba, że Redakcja WPS miłosiernie zablokuje jego chorobliwe wyziewy. Biedny infantylny starzec polonijny!

   Polubienie

   • „Człowiek jest twórcą Boga, a Bóg jest tworem i dziełem człowieka. Tak więc to ludzie są twórcami i stwórcami Boga, a Bóg nie jest bytem rzeczywistym, lecz bytem istniejącym tylko w umyśle, a przy tym bytem chimerycznym, bo Bóg i chimera są tym samym”. (Kazimierz Łyszczyński)

    Polubione przez 1 osoba

 7. Jurek

  canassatego – Jaśka z Toronto nie tykaj, bowiem jest wielce zasłużonym w uświadamianiu Polaków o szwindlach z pieniądzem. Jest sojusznikiem, jeno o innej orientacji religijnej.

  Wywal 3 ostatnie akapity i masz bardzo dobre kompendium wiedzy.

  Polubienie

 8. Re: cannasssatego NIE KOMENTUJE – szkoda czasu, ale dopisze tylko:
  na temat wielkiego „rajwachu” tzw. 500 plus (na kazde dziecko), ktory to temat jest wciaz na lewackich jezorach I PiS-owskie mydlenie oczu Polakom jakie to PiS-dzielce sa wspaniale…

  ======================================
  Ilez to mamy w RP dzieci? 2 miliony, 3 miliony, 4 miliony? 10 milionow?

  10 milionow dzieci razy 500 to 60 miliardow zlotych rocznie.
  Sama zydowsko-lichwiarska „obsluga” zadluzenia lichwiarskiego od 3 bilionow zlotych na 6% to 180 miliardow zlotych (bezpowrotnie straconych – wyrzucanych w zydowskie bloto)…I NIKT NIE PODNOSI WRZASKOW.

  NIKT NIE WIDZI (lichwiarskiego) SLONIA PRZECHODZACEGO za plecami a zwraca glosna uwage na mala mrowke (60 miliardow) przed nosem???…

  ==================================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

  • Jurek

   Jasiek , 500+ w roku 2017 pochłonie 23 mld zł . Tj 119 zł / m-c na zatrudnionego

   KOszt haraczu jaki musi banksterom wypłacić żont, za to, że jest rządem wynosi 937 zł / m-c na zatrudnionego
   ( przyjąłem 16 ml zatrudnionych w PL )

   Polubienie

 9. Re Jurek
  Z grzecznosci pominalem „obsluge” zadluzenia prywatnego, hipotecznego, przemyslowego, produkcyjnego…
  a tylko wspomnialem o „rzondowych” zobowiazaniach wobec lichwiarzy…
  Generalnie, zydowstwo z „kneSejmu” zadluzylo nas Polakow na conajmniej 2-3 pokolenia, ktore sie jeszcze nie urodzily I to jest wkurzajace, ze te zydowsko-masonskie gowna wciaz szwedaja sie po salach sejmowych I administracyjnych…
  ========================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 10. Pingback: Morawiecki, od groteski do śmieszności! | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 11. Pingback: Siedem etapów scenariusza zagłady Białorusi. Relacje Białorusi z Rosją, a śmieszność polskiego premiera.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.