Od Urbana do Rydzyka, czyli jak likwidowano Polski Naród

multikulti2

Niegdysiejsze marzenie czerwonych kremlowskich Żydów, o światowej rewolucji, o tym by sprzedawać takie same walonki w domach towarowych od Moskwy do Lizbony, Los Angeles i Władywostoku, spełniło się dopiero teraz.

Zmiany jakościowe zachodzące w Waszyngtonie powodują „wstrząsy tektoniczne” na całym obszarze imperium.  W samych Stanach na światło dzienne zaczyna się przebijać ich autentyczny wizerunek, a nie jak dotąd wirtualna fikcja „najwspanialszego państwa świata”.
.
Paul Street, autor „The Empire’s New Clothes”[i], w swym najnowszym artykule zatytułowanym:   „Nagie Imperium”,[ii]wymienia szereg „osiągnięć” ostatnich dziesięcioleci.  Zacytuję tylko kilka najważniejszych:
 .
-jawnie plutokratyczny system wyborów i sprawowania rządów, charakterystyczny dla „oligarchii” a nie „demokracji”;
-militaryzacja polityki zagranicznej za pomocą ponad tysiąca baz wojennych na terytoriach stu „suwerennych” państw;
-budżet wojenny równy sumie militarnych wydatków wszystkich pozostałych państw świata
-rynek zatrudnienia, na którym 94% tworzonych miejsc pracy, to stanowiska tymczasowe, lub na cząstkę etatu;
-zależność co siódmego obywatele tego „najbogatszego państwa świata” od darowizn żywności (tzw. food stamps).
.
Powyżej zacytowane przykłady materialnych „osiągnięć” Ameryki stanowią tylko cząstkę prawdy.  Steve Turley[iii] opisuje jej kulturowe „sukcesy”:
 .
„Nasze galerie handlowe są wszędzie identyczne. Nie sprzedają towarów specyficznych dla regionu, ale produkty globalnych korporacji.  Podobnie jest z kinami, które obowiązkowo się  w nich znajdują. Wszystkie oferują jedynie hollywoodzką produkcję.  I to właśnie jest globalizacja.”
.
Steve nie wie zapewne, że wszystkie galerie handlowe w świecie są dokładnie takie same.  Nawet napisy i reklamy są w języku angielskim, tak że porównując obrazki tychże z najróżniejszych stron świata nie można się zorientować, gdzie one są położone.
.
No cóż, niegdysiejsze marzenie czerwonych kremlowskich Żydów, o światowej rewolucji, o tym by sprzedawać takie same walonki w domach towarowych od Moskwy do Lizbony, Los Angeles i Władywostoku, spełniło się dopiero teraz.  Urzeczywistnili  tą ideę  trockiści, oponenci stalinizmu, którzy dziś pod mianem „neokonserwatystów” niszczą świat, ze swej waszyngtońskiej centrali.  Przy czym nie walonki są tu istotne, czy zastępująca je dziś chińska tandeta, ale zachodnia pseudo-kultura, zabijająca dusze poszczególnych narodów.
.
Szczególnie dotkliwie dotyczy to Polski, której obywatele od czasów rozbiorów ze służalczym uwielbieniem akceptują „zachodnie wartości i kulturę”.  Gniot czy knot, nie ważne, byle był zachodni- to dewiza Polaków.  Ze swej strony Zachód w najmniejszym nawet stopniu nie akceptował wspaniałej polskiej kultury.  Ona dlań po prostu nie istniała.  Na szczęście jej depozytariuszem, był Naród pod zaborami, obywatele II RP i PRLu.
.
O ironio, PRL będący półkolonią sowieckiego imperium, potrafił zawojować kulturowo wszystkie jego narody.  Dziś, kiedy Rosja zaczyna się otrząsać również z kulturowej agresji Zachodu, przy okazji przywraca dawny blask polskiej kultury, mocno zakorzenionej w sowieckiej świadomości.  Jeśli uda się jej wyjść obronną ręką z konfrontacji globalizmu, to być może, choć w skromnym stopniu, stanie się ona również depozytariuszem polskiej kultury.
.
Współcześni obywatele terytorium pt. „III RP” zostali całkowicie pozbawieni swej rodzimej kultury.  Niepodzielnie króluje na nim zachodni kicz, lub polskojęzyczne twory na jego podobieństwo.  Fakt ten ma krytyczne znaczenie dla przyszłości tego terytorium i jego mieszkańców.  Urodzonych i „wykształconych” (wytresowanych)  w III RP obywateli, oprócz bezpośrednich związków w ramach rodzin, nie łączy nic, prócz terytorium Unii Europejskiej, do której przynależą.  Stąd też z łatwością przenoszą  się tam gdzie jest lepsza praca, lub przykładowo klimat, albo język który im bardziej odpowiada.
.
Zwykle, w takich przypadkach, gdy nie stanie już narodu, pozostaje ludziom tradycja i religia.  Jednakowoż rola jaką gra w III RP kościół katolicki jest co najmniej dwuznaczna.  Przykłady można mnożyć i pisałem o tym niejednokrotnie, ale przytoczę tu tylko wczorajszą mszę w parafii dużej krajowej metropolii.  Ojcowie Kapucyni, którzy ją prowadzą, mają zwyczaj podsumowywania roku ubiegłego, po zakończeniu noworocznej kolędy.   Według oficjalnych stwierdzeń z ambony, w ostatnich kilku latach liczebność parafii zmniejszyła się z 22 do 17 tysięcy osób.  Według referującego to księdza ponad jedna trzecia odwiedzanych mieszkań  stoi pusta, gdyż (cytuję z pamięci): „mieszkańcy albo odeszli, albo wyemigrowali”.  Poza tym, na sto chrztów w 2016 roku, odbyło się 200 pogrzebów.  Ta szokująca statystyka współgra z ogólną krajową rzeczywistością, bo o propagandzie szerzonej przez okupanta, a zwanej „statystyką”, nie warto nawet wspominać.
.
Jak zwykle w każdą niedzielę, duszpasterz, nie zapomniał o reklamie „prasy katolickiej”.  W tym wypadku był to lokalny miesięcznik „W drodze”[iv],  który zachęcał artykułem na aktualny temat mieszanych małżeństw katolicko – muzułmańskich.    Temat istotny, ale powinien być skwitowany, podobnie jak po stronie muzułmańskiej, krótkim stwierdzeniem z ambony, że takowe „śluby” nie istnieją.  Sam fakt wdawania się w dywagacje świadczy jasno, że sponsorom i autorom tego „artykułu” zależy tylko na jednym; a mianowicie  poprzez talmudycznie pokrętną argumentację, dać „moralną dyspensę” tym polskim kobietom, które jeszcze mają jakieś hamulce w zdziczałej pogoni za „egzotycznym” multi-kulti..
.
Ten powyższy przypadek, jak i multum innych, pokazuje wyraźnie że hierarchia kościelna działa na szkodę społeczeństwa.  Szkodzenie innym, nie należy do promowanych wartości Chrześcijan, a jeśli na dodatek dokonują tego ci, którzy się mienią być apostołami Chrystusa, wzbudzać to musi najwyższe zaniepokojenie.
.
Dziwi też zaślepienie szeregowych duszpasterzy, którzy wyszli przecież z polskich rodzin i w przeciwieństwie do hierarchów, nie mają zabezpieczonego bytu materialnego przez swych mocodawców, ale żyją z datek wiernych.  A przecież nie potrzeba być prorokiem, by przewidzieć, że przy utrzymaniu obecnych katastrofalnych trendów ( nota bene lawinowo narastających) , które sami konstatują i przedstawiają, za pięć czy dziesięć lat nie starczy wiernych do ich utrzymania.  Czyżby liczyli na datki od polskich prostytutek związanych z muzułmanami?  A może na wsparcie coraz liczniejszych w naszym kraju  Banderowców?
 .
Jedno natomiast nie budzi wątpliwości, dzięki „żelaznemu” sojuszowi „ponad podziałami” od Urbana do Rydzyka, Naród Polski pozbawiony był szans na przetrwanie.

[iv]https://www.wdrodze.pl/

 

za:http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/136681,od-urbana-do-rydzyka-czyli-jak-likwidowano-polski-narod

Zapisz

Reklamy

97 Komentarzy

Filed under Polityka

97 responses to “Od Urbana do Rydzyka, czyli jak likwidowano Polski Naród

 1. Piotr

  A h…….. tam z ojczulkiem toruńskim i tym Urbachem . Ponadto łączy ich jeszcze piękne sadełko . Utuczeni , że aż miło . Dupeczki tłuściutkie zaokrąglone buzie pucułowate .Dobrze im się żyje w III czy tam iV żydoRP.

  Polubienie

 2. Antonio

  Agresja KODu wobec Narodowej Wolnej Polski

  Polubienie

  • Widzę że agentura żre się między sobą…

   Polubione przez 1 osoba

   • janusz

    Prymitywizm i ignorancja Olszańskiego vel Jabłonowskiego kompromitują jego przekaz. Ten przekaz to niestety, z wyłączeniem pochwał tzw. żołnierzy wyklętych, trafne diagnozy sytuacji politycznej.

    Żebrowski, którego użyto do skompromitowania Jabłonowskiego, nie jest lepszy. Ma wiedzę i akademicką ogładę, ale współkreuje nonsensowny kult żołnierzy wyklętych i walki z komuną bez oglądania się na narodowy rachunek zysków i strat. Współuczesniczy w kreowaniu czarnego obrazu PRL w środowiskach koncesjonowanych narodowców. Tą działalnością wpisuje się w propagandę PiS i IPN, która nie służy interesom narodowym Polaków.

    Polubione przez 2 ludzi

   • Panie janusz,
    zdecyduj się Pan, kogo popierasz.
    Jabłonowskiego cechuje w istocie swoiste katolickie (katolskie) firdum dyrdum, które go knebluje. Ja mam nadzieję, że facet dojrzeje…

    Polubione przez 1 osoba

   • janusz

    @Gerwazy Gagucki

    Nie popieram żadnego. Pierwszy miesza poglądy słuszne z błędnymi, dodatkowo kompromitując swoim prymitywizmem i ignorancją to, co mówi słusznego. Jeśli chce się być szermierzem broniącym interesu narodowego Polaków, nie można pozwalać sobie na wulgarność, chamstwo i prostactwo. I trzeba pilnować, by błędy i niewiedza nie podważały wiarygodności słusznej części przekazu. Pan Jabłonowski nie kontroluje się ani nie odrabia pracy domowej w zakresie faktografii.

    Pan Żebrowski ma krótką listę zasług. Jedyne co zrobił wartościowego, to odkłamywał stosunki polsko- żydowskie w czasie wojny, m. in. demaskował kłamstwa Grossa i wykazywał zbrodniczo-bandycki charakter partyzantki żydowskiej. Poza tym niestety zaangażował się w kreowanie kultu żołnierzy wylętych, który jest narzędziem polityki antypolskiej, poprzez kreowanie postaw insurekcyjno-samobójczych, nienawiści wobec Rosji i Rosjan i demonizowanie okresu PRL.

    Żaden z tych panów nie służy dobrze narodowi polskiemu. Jeden, bo być może nie potrafi, z racji braku wiedzy, kultury i ogłady. Drugi – bo ważniejsza jest dla niego prywatna wojna z komuną niż interes narodowy. Drugi dodatkowo żyje z antykomunistycznych czytelników i ogłupionej młodzieży sterowanej przez koncesjonowanych narodowców.

    Żadnego z tych panów poprzeć nie mogę.

    Polubienie

   • cham

    Witam. Jestem prostym chłopakiem z ulicy. Do mnie trafia przekaz W. Olszańskiego , to ze posługuje sie prostym jezykiem ulicy jest wg mnie jego atutem.
    Uświadamia prostym ludziom takim jak ja , ze sa dymani przez światowy kapitał, choćby poprzez brak zapisu w konstytucji co do wlasnosci zasobów i kopalin na rzecz Narodu Polskiego. Ostrzega przed prowokacja i wojna.
    Oceniam jego przekaz bardzo pozytywnie.

    Polubienie

   • Przemex, masz DOWODY na rzekomą agenturę Olszańskiego?
    Wiem z własnego doświadczenia, jak Polacy durnie smarują każdego nowego uczciwego na scenie jako agenta, przepuszczając oczywistych agentów! Brak im rozumu, by ocenić, Ciebie do durni niezaliczam, więc poproszę…
    Żebrowski musiał PORZĄDNIE obrazić Wojtka, skoro doszło do tego. Czyżby to ten gość, którego Wojtek ostrzegał w filmikach? Pasuje do „ideologii” NSZ i ich guru, Żebrowskiego.
    Jasne czemu agenturze się Wojtek niepodoba: obnaża sqrvysyństfo USraela i żydłactfa w ogóle, jednocześnie prostując łgarstwa o Rosji wespół z Maćkiem Porębą, wspaniałym Polakiem, synem Bohdana Poręby, którego miałem zaszczyt poznać w stolicy przy okazji przygotowań do publikacji „NATO na Bałkanach”.

    Żebrowski nie podał żadnego dowodu na zachowanie Wojtka przez telefon. Podoba mi się sposób załatwiania oponentów przez Olszańskiego :)))) — stanowczo, dosadnie, bez pustosłowia i pyskówek, czyn idzie za ostrzeżeniem buhaha
    Nie jest on expertem od historii czy polityki, ale wprowadza do polackiej owczarni równowagę światopoglądową. Życzę każdemu z was, byście zapracowali na takie jak on ma przebicie.
    Szubertowi już odparłem gdzie indziej; nie chcesz, by Olszańskiego zagospodarowała agentura, to koryguj jego faktografię… Tylko grzecznie :)))) bo Wojtek wyniósł z dzieciństwa skorość do mordobicia kłód w pracy patriotycznej. Żebrowski musiał nieźle narozrabiać, good for Wojtek! Nie mogę doczekać obiecanej przez Żebrowskiego konfrontacji :)))) Żebrowski nie ma szans — merytorycznie ani teatralnie buhaha
    „Dziennik Narodowy” NSZ to odbicie np. bogoojczyźnianych debili z NSZ Chicago, których udział w dyskusjach mejlowych miałem wątpliwą przyjemność poznać — lżenie na Moskwę, Putina itd. przy adoracji łacinnowierczej pracy Konecznego, inspiracji dla teorii Huntingtona, którą neokony eksploatują w wojnach religijnych (w tym „wojny z terrorem”, mosiadowe fałszywe flagi pomiędzy sektami islamu, sorosowski najazd muślimów i ciapatych na jewropę i Am. Płn.).

    Macie tu zjeba tegoż pokroju, może wtyka agenturalna, Admin będzie w stanie zidentyfikować i ocenić…

    Polubione przez 1 osoba

   • @ Gerwazy Gagucki — to prawdziwa godność? jeśli nie, to przed kim się chowa? suszp się boi — a czemu? a miże zdemaskowania się obawia tutaj?
    „Jabłonowskiego cechuje w istocie swoiste katolickie (katolskie) firdum dyrdum, które go knebluje. Ja mam nadzieję, że facet dojrzeje…”
    Kiedy pan ZMĄDRZEJESZ? Nic nie knebluje Wojtka, kilkakrotnie wspomniał o agenturze KK przeciw narodowi. W radiu co pokazało ryja singera, opier…ł żydzisko jak trza za sprowadzenie usraelitów do Polin i naganianie na Moskwę.
    Od teraz Razwiedka666 pilnie czytać będzie pana komendy buhaha

    Polubienie

   • @Janusz i niektórzy inni
    Chamstwo i prostactwo, wulgarność i ignorancja — tu na forum — nie przeszkadzają?
    Czemu nie — bo jest gemitliś sekta świeckoojczyźnianych katolikożercuf?
    Możecie się uczyć od Olszańskiego, jak NIE dzielić wg ż-przykazań.
    Nie utworzycie siły patriotycznej z przebiciem, agentura wykorzysta tę waszą slabośc i zniszczy was. Olszański ma znacznie lepsze szanse… Skoro robi rzecz najważniejszą prawidłowo, wypada pokierować nim w pożądanym dla sprawy kierunku – faktografia i ogłada. Prostacki M. Kowalski po kilku napomnieniach od oglądaczy staje się bardziej znośny w ogładzie.

    Piotr Bein (prawosławny)

    Polubione przez 1 osoba

   • Janusz

    @ Piotr Bein /Grypa666

    Jeśli pan Olszański/Jabłonowski przyjmie ofertę kooperacji z kimś rzetelnym w zakresie faktografii, jeśli zapanuje nad ekspresją, wyrzuci ze swojego repertuaru chwalenie żołnierzy wyklętych, będzie tym, kogo potrzeba.
    Jeśli. Pytanie, czy jest w stanie kooperować i czy ktokolwiek z piszących tu inteligentów z tytułami zechce nawiązać z Olszańskim/Jabłonowskim kontakt. Dlaczego WPS jeszcze nie podjął kooperacji z Jabłonowskim? Niedostatki Jabłonowskiego widać na pierwszy rzut oka. Gość nie wie, jak łatwo go znokautują przy ich użyciu wyjadacze pokroju Żebrowskiego. Dopiero zaczyna to pojmować.

    Chamstwo, prymitywizm i prostactwo razi wszędzie i odrzuca wszędzie – i w internecie i na spotkaniach.

    Polubienie

   • Być może pojechałem z tą agenturą, w praktyce trudno udowodnić kto jest agentem a kto nim nie jest. Na to trzeba lat rozpracowywania delikwenta rożnymi metodami a nie tylko ocena przez pryzmat paru słów wypowiedzianych gdzieś w jakimś ulicznym wykładzie, gdzie delikwent mógł się mylić lub zwyczajnie może mieć inne zdanie od oceniającego. Olszańskiego fanem nie jestem, fakt że mówi mądre rzeczy i wyróżnia się na tle reszty, ale mimo wszystko zachowuje dystans, pożyjemy zobaczymy co z tego będzie. A odnośnie Żebrowskiego też trudno ostatecznie powiedzieć że jest agentem, ale na pewno użytecznym idiotą i wściekłym antykomuchem. Takim drugim Cenckiewiczem, poszukiwaczem „komuszych agentów” i bojownikiem z nieistniejącą komuną.

    Polubienie

   • Olszański wydaje mi się równy chłop, łatwy we współpracy,,, tendencyjne niektóre oceny tutaj nie zapraszają do tego. Był jednym z niewielu, jeśli nie jedynym, ktory chciał wpuścić Dra Ziemińskiego na mównicę podczas haniebnego caprztyku „antybanderowskiego” pod Sejmem.
    Inicjatywa powinna wyjść od was (ja jestem publicystą, nie dzialaczem, coraz gorzej ze wzrokiem i zdrowiem), budując na tym jego pięknym geście. Zaoferowałem przez Marka Podleckiego moje referaty badawcze nt. pra-przyczyny naszego mizernego losu. Prof. JR Nowak już dostał, mile zaskoczony, że coś takiego już jest od lat…

    Polubienie

  • Widz

   Klikam w linka a tam stoi drukowanymi: „Kościół. Naród. Państwo ”
   A zaraz pod spodem wielkimi literami:” OSRAM najjaśniejsza żarówka halogenowa ”
   Hahah bez komentarza.

   Polubienie

   • @ grypa 666
    Panie Piotrze,
    ja przed nikim nie mam potrzeby się ukrywać. Dla tych, którzy więcej czytają aniżeli piszą, moja maskarada jest czytelna. Gaguccy to moi Dziadowie i Pradziadowie, którzy nade mną czuwają. Błotniak z Bronnej Góry to moje imię, na które staram się sam zapracować.
    O Aleksandrze Jabłonowskim napisałem dość długi felieton, więc nie będę się powtarzał. Przyznaję, że mam do niego (krytyczną) słabość. Ta dezaprobata wynika jedynie z jego manifestacyjnego katolstwa, którego szanować nie mogę. Jeśli już, to prawosławie zdaje mi się wręcz źródlaną wodą.
    Pana pytanie o termin mojego zmądrzenia zawieszam na gałęzi rosnącej obok mojego Domu Sosny. Te duże litery to jest wskazówka, że muszę się jeszcze sporo namęczyć!
    Pozdrawiam serdecznie
    Sława!
    Gerwazy

    Polubienie

 3. „Szkodzenie innym, nie należy do promowanych wartości Chrześcijan.”

  Rozumiem, że autor zamierzał napisać: „Szkodzenie innym należy do promowanych wartości Chrześcijan.” W całej historii chrześcijaństwa, Chrześcijanie zawsze starali się szkodzić nie-Chrześcijanom.

  „A jeśli na dodatek dokonują tego ci, którzy się mienią być apostołami Chrystusa, wzbudzać to musi najwyższe zaniepokojenie.”

  Zaniepokojenie budziłoby tylko to, gdyby apostołowie Chrystusa nagle przestaliby szkodzić innym.

  Polubione przez 1 osoba

  • Toteż tamci odpłacają teraz z nawiązką — jak talmud przykazał LOL

   Polubienie

  • spotkalem na jakim forum czy blogu ? bardzo madre i logiczne obliczenie ze : w ostatnich dwustu latach ! w wojnach ,rewolucjach ,powstaniach, rzesiach,masakrach itp gina i umieraja niemal wylacznie Slowianie !! .przy zalozeniu dzietnosci tylko !!!czworga dzieci!! w Polsce powinno obecnie zyc okolo dwustu miljonum Polakow !! a w Rosji ….okolo piecset miljonow Slowian Rosyjskich .W mojej rodzinie u dziadka bylo czterech synow i cztery siostry . Sam te obliczenia wykonalem i wyszlo mi podobnie !!

   Polubienie

   • @janusz
    Jestem niejako zmuszony być wobec Pana tez polemicznie zakwalifikowany. I od razu powiem, że Pańskie intencje zdają się krystaliczne moralnie. Aliści polityka ma inne na widoku wartości. Proszę jeszcze trochę poczytać i pomyśleć. Aczkolwiek żywot nasz nazbyt jest krótki na przyswojenie sobie elementarnych zasad, które powinny chronić nasze Domy i słowiańskie Puszcze przed kataklizmem.

    Polubienie

 4. konik

  Bolek czy Kaczyński to wszystko jest pospolita agentura wpływu.

  Polubienie

  • Kaczyński nie ma prawa jazgotać na Wałęsę, bez tw Bolka tw Balbina byłby zwykłym dziadem. Jedna szuja drugiej dała koryto, obaj siebie warci.

   Polubienie

   • Widz

    Wałęsę próbuje się robić kozłem ofiarnym, tak jakby nie było poza nim lepszych patryotof. Ja się pytam co z Balcerkiem, Bieleckim, michnikiem itd ? Gdzie na nich kwity? He na nich nie trza teczek, za to co robili do tej pory jawnie, należy się dożywocie w obozie pracy.

    Polubienie

   • Widz
    Dokładnie. Wałęsa zrobił swoje więc jest już niepotrzebny to można go zniszczyć. Nie może być dwóch „bohaterskich” patryjotóf. Więc albo Wałęsa albo Kaczor. Kaczyński ma kompleks kurdupla, w czasach solidurności miał znaczenie znikome. Więc kiedy elita solidurności zaprosiła go do Magdalenki, okrągłego stołu i dała mu władzę i wypromowała to „mści” się teraz na Wałęsie próbując wypromować swoją osobę na miejsce Wałęsy. Spór o Wałęsę jest typowym tematem zastępczym. Winna zniszczenia Polski jest cała elita solidurności z Kaczorem i jego kompanami włącznie a nie tylko Wałęsa. Ciekawi mnie co stało się z teczką Jarosława Kaczyńskiego? A co z resztą solidaruchowej hołoty? Gdzie ich teczki? Choć tak naprawdę cała afera teczkowa i przerzucanie się oskarżeniami o agenturalność wobec SB jest sama w sobie tematem zastępczym, który sugerować ma jakoby Polską dalej rządziła rzekoma komunistyczna(ruska) agentura i PRL dalej niby istniał, że trzeba go dalej likwidować i że wszystkie problemy wynikają z rzekomych rządów komuny. Przy czym owe spory na linii, Wałęsa-Kaczyński czy Tusk-Kaczyński to w dużej mierze inscenizacja na potrzeby manipulacji społeczeństwem. Przy okazji Wałęsa jest dobitnym przykładem tego jak kończy się służba dla okupanta…

    Polubienie

 5. Oto co w końcu grozi Rydzykowi, prymasowi, biskupowi i wszystkim chłopakom w czarnych sukienkach w Polsce i na świecie:


  (20. sekunda)

  Polubienie

  • „wszystkim chłopakom w czarnych sukienkach w Polsce i na świecie”
   Takiś popierd…c jak ten zamachista na filmiku?
   Potraficie kolego dzielić jak talmud przykazał. Czym więc żeś lepszy od katodebili?

   Polubienie

   • Prostak jesteś wulgarny, grypa666. Wulgarny i niewykształcony.

    Czy kiedyś zastanowiłeś się, jakie szkody czarnoksiężnicy katoliccy wyrządzili ludzkości? Ile zgwałconych dzieci, uwiedzionych, wykorzystanych kobiet? Ile torturowanych, spalonych kobiet (czarownic)? Ile wojen religijnych? Ile strat materialnych, które poniosła Polska, nie mówiąc o katastrofach politycznych spowodowanych przez mafię watykańską?

    A co zrobiła hołota katolicka z Indianami w Amerykach? Słyszał coś o tym, katolicki baran, czy nie słyszał?

    Ostatnio była tu, na forum WPS, mowa o tym, co patologiczni mordercy z kościoła katolickiego zrobili z Łyszczyńskim. I co? I taki tępak jak ty ciągle nie rozumie o co chodzi?!

    Czy mam kontynuować?

    Kto kiedykolwiek wystawi rachunek tej mafii za wszystkie apokaliptyczne przestępstwa i gigantyczne straty materialne i intelektualne i cywilizacyjne popełnione w ciągu 2 tysięcy lat przez tę watykańsko-żydowską sektę?
    I ty, durniu odrażający, obrażasz się, że jeden, jeden, zdesperowany facet nie wytrzymał i dał jednemu czarnoksiężnikowi w mordę? A co ty byś zrobił gdyby ci ksiądz zgwałcił synka albo córkę? Albo uwiódł żonę? Albo teściową? Z pewnością byś pocałował księdza w rękę i dał na tacę, ty koszmarnie głupi, naiwny polakatoliku.

    Now take a phukking hike, you stupid moron, and don’t ever, ever respond to me any more.

    Polubienie

   • Fredo

    Canassatego wiesz przyjacielu lubię cię bardzo za wpisy i świetną znajomość angielskiego , ale narażasz się na ataki .
    Dawno już temu gdy syjonista autobahn srał mi na łep napisał mi taką rzecz :
    Opolczyk to kuta…..z Beinem natomiast można się dogadać .To równy chłopisko .
    Twój wczorajszy atak na jaśka nawet cię rozumiem bo to wierzący w boga żydowskiego nawiedzony gościu .
    Z drugiej jednak strony od wielu lat i to od wielu demaskuje syjonistyczne kure….. rządzących i to trzeba docenić .
    A gdy pisze tą swoją głupiznę o żydowskim bogu wycierać to gumką .
    Zresztą już tam ktoś cię za atak na jaska nieżle opierd…
    Teraz fikasz do Beina a to kumpel opolczyka .
    Masz odwagę .Pozdrawiam serdecznie i ode mnie grabula przyjacielu .

    Polubienie

   • Fredo

    Oczywiście Autobahn jako cieć syjonistyczny zasugerował mi , że opolczyk i Bein to dwa żydki z tym , że jeden to zły glina opolczyk i drugi to wartościowy żydek Bein którego autobahn nawet lubi .
    Kto zna autobahna nic dopisywać nie muszę .

    Polubienie

   • Ja myślę że ludziom którzy mają ponadprzeciętną wiedzę o świecie(na przykład polityka czy ekonomia) a mający jahwistyczne skrzywienie można mimo wszystko dla dobra sprawy wybaczyć peany na temat zydowskiego boga. Nie ich wina że zjarano im umysły w dzieciństwie i nie mają ochoty się z tego uwalniac…

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo, dzięki za wpis.

    Masz rację, narażam się na ataki polakatolickich baranów (którzy są tak ogłupiali nieuleczalnie, że nawet nie mogą już sobie zdać sprawy, że są … polakatolickimi baranami).

    A chyba najlepszym dowodem ich głupoty jest to, że właśnie atakują takich wolnych Polaków i Słowian jak opolczyk, przemex lub ja. To nie ja pierwszy zaatakowałem gryppę666. To on zaatakował mnie. Jego ostatni wpis nie był w żaden sposób sprowokowany przeze mnie. I był zupełnie niepotrzebny.

    Czyli, przyjacielu, opcja milczenie jest nieakceptowalna dla wolnego polskiego Słowianina.

    Thank you, though, Amigo. And take care.

    Polubione przez 1 osoba

 6. konik

  Ja to nie wiem o co chodzi w ogóle z tą nagonką IPN-u na Lecha Wałęsę, że niby był jakimś Tajnym Współpracownikiem Władz PRL w latach 70tych. Akurat ten epizod w życiu tego „skromnego” elektryka jak najbardziej dobrze o nim świadczy. Otóż wtedy to Pachoł przynajmniej służył Socjalistycznej Ojczyźnie, gdzie mieliśmy kilka potężnych stoczni, wielkie fabryki przemysłu ciężkiego oraz niezliczone zakłady gwarantujące milionom ludzi stabilną pracę w godnych warunkach. O skoku cywilizacyjnym, który dokonał się na oczach naszych rodziców nawet nie wspominam. Trzeba powiedzieć jasno i stanowczo, że to Władza Ludowa – Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej wybudowała miliony mieszkań, tysiące szkół, setki fabryk i wiele obszernych inwestycji, dzięki którym polskie produkty – takie jak turbiny, samochody, ciągniki, radiotechnika, broń i wszelkie maszyny były znane i cenione na całym świecie. Polak nie musiał wyjeżdżać za robotą do Anglii czy Niemiec. Niestety wszelkie warcholstwo, które niegdyś wywoływało targowicę, wtedy wybrało lokajstwo względem struktur zachodniego kapitalizmu w postaci NATO i UE(to Ci sami wspaniali alianci, którzy wystawili nas w 1939 roku Niemcom).

  Jeżeli czegoś Wałęsa ma się wstydzić to tylko tego, że nabrał się na obietnice CIA i wywalczył tak zwaną IIIRP, gdzie obcy kapitał pustoszy gospodarkę narodową zbudowaną parami milionami par rąk robotników. Gdzie polskie zakłady zostały sprzedane za grosze. Gdzie każdy żyje na kredyt. Gdzie dysproporcje społeczne stałe rosną.

  ->> https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/photos/a.1490341514599784.1073741827.1490338061266796/1666439470323320/?type=3&theater

  Polubienie

 7. jasna

  Amerykanie na polskim „poligonie”: Rosja może spać spokojnie

  Na polskim „poligonie” nie obowiązują zasady ruchu drogowego. Jadą tu z trudem. Od miejsca rozładunku w niemieckich portach amerykańskie wojsko straciło już kilkanaście samochodów. Są też ranni i ofiary śmiertelne ….

  http://sptnkne.ws/dycu

  Polubienie

 8. ‚O ironio, PRL będący półkolonią sowieckiego imperium, potrafił zawojować kulturowo wszystkie jego narody. Dziś, kiedy Rosja zaczyna się otrząsać również z kulturowej agresji Zachodu, przy okazji przywraca dawny blask polskiej kultury, mocno zakorzenionej w sowieckiej świadomości. Jeśli uda się jej wyjść obronną ręką z konfrontacji globalizmu, to być może, choć w skromnym stopniu, stanie się ona również depozytariuszem polskiej kultury.’

  Taka już rola Matuszki Rasiji – ona zawsze potrafi uchronić, co najcenniejsze. My urodziliśmy się Polakami, by przyjmować Zachód na klatę – wszak stoimy z nim nieustannie oko w oko. To rola dla najdzielniejszych, ale trzeba się liczyć z rachunkiem strat.

  ‚Urodzonych i „wykształconych” (wytresowanych) w III RP obywateli, oprócz bezpośrednich związków w ramach rodzin, nie łączy nic, prócz terytorium Unii Europejskiej, do której przynależą.’

  O zgrozo – także sytuacja w rodzinach napawa przygnębieniem. Bezwartościowy, zachodni chłam uderza przede wszystkim w relacje rodzinne – przecież to w rodzinach wszystko się zaczyna. Naród jest silny miłością swoich rodzin. Niestety, do szczęścia rodzinnego nie wystarczą wspólne geny, telewizor, browar i obraz Maryi nad łóżkiem. Ale to temat-rzeka.

  Pamiętajmy, że wszystko w naszych rękach – każdego dnia dokładamy cegiełkę do naszej wspólnej rzeczywistości.

  Polubione przez 1 osoba

  • Z rodziną się podobno dobrze tylko na zdjęciu wychodzi.

   Polubienie

   • Ech, no do tego doprowadzono… : ) W porównaniu ze stanem obecnym nawet lata 80. i 90., w których życie rodzinne było już bardzo mocno zdegradowane, wydają się cudem.
    Tęsknię za normalnymi rodzinami.

    Polubienie

   • fajna wartość słowiańska buhaha
    byłbyś kompostem na wysypisku bio-odpadów, zmarnowanym plemnikiem, gdyby nie rodzina… chyba że z probówki, wychowany przez robota
    czy to polski portal/forum, czy „NIE” żydłaka Urbana?

    Polubienie

   • Jednym rodzina pomogła innym tylko życie zniszczyła i skomplikowała. Niektórzy przeklęli że w takiej a nie innej rodzinie się urodzili, tak więc z rodziną bywa różnie. Wszystko zależy jacy ludzie ją tworzą. Dziś sytuacja jest tym gorsza że zapanował kult pieniądza i wyścig szczurów(abstrahując już od innych czynników), ludzie nie mają już dla siebie czasu. Pogoń za kasą zajmuje im większość życia a często z tej pogoni nagle wypadają i „rodzina” się kończy, każdy idzie w swoją stronę a najbardziej cierpią na tym dzieci. A mając taki „wzór życia rodzinnego” od własnych rodziców jest duże prawdopodobieństwo że ich „życie” będzie wyglądało tak samo. Toteż wcale nie dziwię się że ludzie nie chcą już zawierać aktów małżeństwa i mieć dzieci(dziś oznacza to wraz z kredytem bankowym na budowę domu czy mieszkanie najczęściej pętlę na szyję), nie każdy ma ochotę powielać błędy rodziców i czasem woli wybrać życie „singla”(choć na masową skalę to wynaturzenie zagrażające bytowi biologicznemu narodu). Tym bardziej że sytuacja ekonomiczna jest niesprzyjająca(żeby nie powiedzieć tragiczna) dla wchodzących w życie dorosłe. Tak więc ta stara jak świat jakże ważna słowiańska wartość uległa dziś poważnej degradacji i nie da się tego ukryć…

    Polubienie

   • Niestety Przemexie, rodziny biologicznej nie wybieramy, ale dzięki matce i ojcu mamy życie,więc grajmy kartami jakie są nam rozdane.
    Młody człowiek ma us (coraz trudniej już i w Kanadzie), wybaczyć „starym”i postarać się nie powtorzyć ich błędów (najczęściej przenosi je na wlasną rodzinę, jeśli w ogóle ją założy wskutek trudności, jak piszesz)
    rodzina uważam nie pomogła mi wtedy (ani rodzeństwo teraz) poza „podlewanie” do usamodzielnienia się (mniej więcej od gimnazjum zarabiałem na siebie korepetycjami, część oddawałem rodzicom)
    nie wiem, jak byłoby z mieszkaniem i założeniem rodziny, gdybym nie wyjechał (zjawisko podobne do obecnej młodej emigracji)
    moje dzieci zaś uważają, że je skrzywdziliśmy 🙂 a warunki wzrostu i możliwości potem, mają znacznie lepsze od naszych w tym samym wieku 🙂 więc „krzywda” od rodziny może być oceną dość subiektywną, niezależną od stanu materialnego

    Przeciw naturalnemu dążeniu do dzietności działa (obok ż-medycyny)
    żydłacki plan zalania wrogą i króliczkującą cywilizacją, na nasz rachunek… w Palestynie widziałem wielodzietność w biedzie tak wśród muzułmanów jak i chrześcijan, ale dzietność charakteryzuje nie tylko tamte kultury: w Kanadzie obecny zalew imigracją milionerów z Chin uwarunkowany jest m.in. wolnością rozrodczą i lepszymi szkolnictwem i służbą zdrowia — inaczej nie sprowadzaliby seniorów i chorych pociotkow na leczenia za friko tutaj, nie zapachaliby gimnazjów i uniwerków pociechami ani nieokupowaliby parków nawet nocą 🙂 (ają zwyczaj życia nocnego wraz z dziećmi, od paru lat przeganiamy z pobliskiego parku, bo nie dają spać)

    Degradacja wartości rodzinnych zachodzi nie tylko u narodów słowiańskich i nie tylko pod wpływem coraz gorszych warunków prze-życia (już nie mówimy o warunkach ŻYCIA, tak szybko się zmieniają na gorsze!)

    Na Zachodzie widać to w krajach wczesnego mieszania cywilizacji i kultur (USA i Kanada): ze wzrostem zamożności i materializmu,priorytety większości grup etnicznych czy religijnych pokoleń późniejszych przesuwają się z rodzinnych na konsumpcyjne… demograficzną wojnę wygra ta grupa, której kapłani zdołają utrzymać pęd do dzietności i indoktrynację/radykalizację nowego narybku… w Montrealu widać to wśród żydostwa — zamożnego z definicji i zakorzenionego od co najmniej paru pokoleń; natomiast Biali nierozmnażają się tu adekwatnie do „konkurencji”, stąd wymowka dla nieustannej polityki sprowadzania imigrantow z coraz to bardziej obcych cywilizacyjnie krajów, ze wszystkimi znamionami coraz solniejszej dyskryminacji Białych…
    w Egipcie: rzadko który normalny (tzn. niezradykalizowany) muzułmanin ma więcej niż 1 żonę (liczba dzieci pi razy drzwi proporcjonalna do liczby żon), nawet Sisi ma jedną, a zamożny pracownik hotelu w którym się zatrzymałem, miał AŻ (slowa kolegów) 2 żony
    zaprzyjaźniony ostatnio tu autentyczny uchodźca z Syrii (umiarkowany muzułmanin, nie pamiętam z której sekty), ma 4 dzieci i chyba 1 żonę
    ciekawym zjawiskiem jest młoda polska emigracja na Zachód: cieszy większa niż w kraju dzietność oraz zwyżka świadomości, w tym „Jestem Polakiem i mam obowiązki Polaka” m.in. produkcja potomstwa
    Rosja osiąga podobne wyniki, bez potrzeby wyrzucania obywateli z ich ojczyzny
    coraz ciężej będzie Słowianom, wobec kłód rzucanych przez żydłactwo — zewnętrznie (wojna demograficzna, warunki życia, wpływ marksizmem kulturowym na wartości) jak i przez jątrzenie nam waśni międzyreligijnych, do czego niektórzy tu się dobrze podkładają

    Polubienie

 9. Do artykułu mam kilka uwag. O bzdurnych pochwałach krystowierstwa pisał już Canassatego i nie potrzebuję tego powtarzać.

  „Zwykle, w takich przypadkach, gdy nie stanie już narodu, pozostaje ludziom tradycja i religia”

  Tak tak – religia – czyli latanie do kościoła i żebranie na kolanach przed żydowskim umarlakiem na krzyżu o pomoc i miłosierdzie. Czy nie lepiej byłoby zamiast ganiać do kruchty wyjść na ulicę – tłumem, milionami? Ten parch na krzyżu niczego dla Polaków nie zrobi, bo to żydiwska atrapa „boga”.

  „Urzeczywistnili tą ideę trockiści, oponenci stalinizmu, którzy dziś pod mianem „neokonserwatystów” niszczą świat, ze swej waszyngtońskiej centrali.”

  Nie mam zamiaru bronić Trockiego, jednego z twórców czerwonego żydo-bolszewickiego terroru, ale nazywanie żydo-banksterskich neokonów trockistami to idiotyzm. Wszyscy komuniści, bolszewicy, marksiści, leniniści, trockiści, staliniści i maoiści jako jeden z najważniejszych priorytetów uznawali nacjonalizację – upaństwowienie banków i gospodarki, przejęcie przez państwo kreacji pieniądza wolnego od długu i likwidację własności prywatnej. Także Trocki, obok permamentnej rewolucji chciał wszystko upaństwawiać i likwidować własność prywatną. Czyli chciał czegoś dokładnie odwrotnego od tego, co robią żydo-kapitalistyczni podkomendni banksterów – neokoni. Nazywanie ich trockistami jest po prostu idiotyczne.

  „Czyżby liczyli na datki od polskich prostytutek związanych z muzułmanami?”

  A to już niewyibrażalny szczyt prymitywizmu i chamstwa. Niejeden muzułmanin może być o wiele lepszym mężem od niejednego polskiego katolika, notorycznego alkoholika, tłuczącego żonę przy każdej okazji i zdradzającego ją z polskimi kurwami na kolejnej libacji. Przebija z tej wypowiedzi szowinizm i krańcowa nietolerancja – typowo zresztą katolicka.

  Serce nie sługa. Każda kobieta w Polsce ma prawo wybrać sobie męża, jakiego chce. Nazywanie jej prostytutką tylko dlatego że nie chciała np. polskiego katola to już szczyt chamstwa i prymitywizmu!

  Polubione przez 2 ludzi

  • Ola z Podola

   A ty obsmarkany nienawistniku,jak śmiesz obrażac cudzą wiarę???Łatwo poznać twoje korzenie…bo tylko wy walczycie z Prawdą, A co tacy jak ty stworzyli…wojny, rewolucje, rabunki, intrygi i gnój tego świata.Wielkimi krokami nadchodzi wasz koniec.. Będziecie się nawzajem mordować jak za Hitlera.Tak wam zapłaci szatan za wierną służbę

   Polubienie

   • Piotr

    Ja pierd….. następna babka od ojczulka z różańcem , a wypier… to natychmiast z WPS . Kobieto spier…. z powrotem do Rydzola .Dziś masz 21.00 Anioł pański .Po co tu wpełzłaś ? Nie zatruwaj tu powietrza swoją głupizną .
    Wyrazy brzydkie wykropkowane .

    Polubione przez 1 osoba

   • Komentarz tego mohera pokazuje co ta religia robi z tymi ludźmi, mężczyzn zamienia w tępych i agresywnych alkoholików pozbawionych sensu życia a kobiety, które przynajmniej teoretycznie powinny być mądrzejsze w infantylne pod względem religijnym a także często politycznym(z babą o polityce najczęściej ciężko rozmawiać, choć są wyjątki) idiotki.

    Polubienie

  • I jeszcze słówko o „multi-kulti”…

   Mieszanie katolicyzmu i islamu nie jest „multi kulti”. Obie dżumy są religiami abrahamowymi, bękartami judaizmu. Allah to żydowski Jahwe, katolicki bóg-ojciec. W koranie jest i o raju i Adamie i Ewie, o Abrahamie, o Mojżeszu, nawet o Joszue. Tyle że u muzułmanów jest on ostatnim żydowskim prorokiem a nie „zbawicielem”. Sam Koran zgodnie z mitologią islamu zwiastował Mahometowi ten sam archanioł Gabriel, który w mitologii krystowierców zwiastował Miriam urodzenie bękarta Joszue. W sumie poza kilkoma różnicami dogmatycznymi to taki sam kult żydzizmu i żydowskiego „boga-ojca” – Allaha.

   Dalej – katolicyzm to typowe multi kulti – przywłaszczone słowiańskie obrzędy i święta i kult żyda w języku polskim (u tradycjonalistów po łacinie). Katolicy to setki grup etnicznych, mieszkańcy wszystkich kontynentów, mieszanina wszystkich kolorów skóry. W biblii przywłaszczone są mitologie Sumeru, Egiptu, Indii, nałożone na żydowską anty-kulturę – fundament krystowierstwa.
   Zamieszczam jeszcze fotkę katolików – gdzieś daleko od Polski. Czy to nie jest pojebane katolickie multi-kulti?

   Polubione przez 2 ludzi

   • Jasne że katolicyzm to multikulti, czego katolicy nie raczą dostrzegać. Jednak jego celem jest maksymalne zatarcie różnic kulturowych między poszczególnymi grupami etnicznymi na rzecz wspólnoty religijnej. Czyli owa religia ma dodatkowo charakter kosmopolityczny.

    Polubienie

   • tak !! to tragiczna dla goi prawda! to ten czlowiek dowodca najpoterzniejszych z dwuch dywizji wymyslonych przez

    (starszych braci w wierze) chescijanstwa i katolicyzmu ,doprowadzil do exodudsu okolo 20 miljonow Slowian z Polscki,

    Kazdy ktory ma choc slady po mozgu to dojdzie do wniosku ze: obecne wymyslone ,objawine koszerne religie maja

    glownie jeden ,,,cel!!! wykastrowac ludzi z gatunku gojowatych 🙂 z …naturalnych odruchow obronnych!! i …o dziwo

    odniesli ogromny suskces !! .Biali europejczycy maja ciagle strachlwosc ,obawy,watpliwosci itp czy ..bronic swoich Rodzin

    ,tradycji i rasy!! !,Podczas gdy plemiona semickie obrzezane bija gwalca ,morduja az do zmeczenia :).Obiawiony

    /wymyslony /wysniony Chrystusek juz od wojny po Grunwaldem ! nadal czysci i toruje droge do „ich Ziemi obiecanej

    Chrystusa Tatusia:):) Yahve. Co sie najbardziej trafnie udalo talmudystom to okreslenie i nazwanie innych

    goiami:). czyli stworzeniami sklasyfikowanymi nizej od zwierzat:).Otoz maja tu prawde:)!!! ilez slyszylismy jak to pies zle

    traktowany potrafi bolesnie ugrysc ! a nawet zagrysc swojego pana ktory go zle traktuje! ilez razy kon kopna tragicznie

    swojego pana oprawce, byk czy krowa ..brala lub rozrywal na rogach swojego ciemiezyciele 🙂 itd.Mozna to wytlumaczyc

    tylko i jedynie!!!! tym ze!!! zwierzeta nie mozna zaszczepic zadnej „obiawionej religji o : darowaniu :)przebaczaniu:),zapominaniu ,milowaniu swojego oprawce! a jeszcze proszeniu Boga o ..zmilowaniu sie nad naszym

    oprawca itd itd

    Polubienie

  • Polak-Słowianin

   Nazywanie ich takimi stricte trockistami jest z pewnością idiotyczne.
   Wydaje mi się, że chodzi tu tylko o „trockistów” w aspekcie totalitaryzmu („permamentnej rewolucji”) służącemu osiągnięcia celu – jedni chcą prywatyzacji wszystkiego, drudzy nacjonalizacji wszystkiego.
   Cała rzecz polega zaś na tym, że nie może być pełnej skrajności w jedną albo drugą stronę, bo to jest spaczenie. Takie spaczenie powoduje, że w końcu dochodzi do totalitaryzmu a wszelkie ideologie są tylko wykorzystywane przez taki system totalitarny, czy to będzie ideologia krystowiercza (z tym swoim spaczeniem „tylko my”*), komunistyczna czy kapitalistyczna z tą „własnością prywatną” najlepiej na wszystko.
   Sam pisałeś o tym, że pewna własność prywatna może mieć spokojnie miejsce.
   I dlatego to pojebane umysły niektórych ludzi (doprowadzają do takich skrajności aż dochodzi do totalitaryzmu) są największym wrogiem na naszej Matce Ziemi. Jeżeli sami siebie nie potrafią konrolować to potrzebują kontrolowania zewnętrznego przez ludzi świadomych. Istota ludzka jest na tyle mądra, że potrafi stworzyć mechanizm dobrze spełniający swoje zadanie, lecz ktoś z pojebanym umysłem zacznie kombinować.

   * Podejście tej Oli jest tu dobrym przykładem. Nie potrafią zaakceptowac krytyki krystowierstwa i nie ma to jak przymus przyjmowania tego przez wszystkich za coś dobrego, bo inaczej walczy się z „Prawdą”.

   Polubienie

   • „Wydaje mi się, że chodzi tu tylko o „trockistów” w aspekcie totalitaryzmu („permamentnej rewolucji”)”

    A gdzie neokony ogłosili „permamentną rewolucję”? Oni jedynie demokratyzują. i niosą wolność a nie totalitaryzm. Przecież każde dziecko chowane na tv to wie – Bush, Obama to demokratyzatory a nie permamentne rewolucjonisty.

    Polubienie

  • Przecław

   „Także Trocki, obok permamentnej rewolucji chciał wszystko upaństwawiać i likwidować własność prywatną. Czyli chciał czegoś dokładnie odwrotnego od tego, co robią żydo-kapitalistyczni podkomendni banksterów – neokoni. Nazywanie ich trockistami jest po prostu idiotyczne.”
   Na pewno ? A ja myślę, że on chciał likwidować własność prywatną, ale tylko własność należącą do Słowian, a szerzej gojów, a na pewno tego tylko chcieli ci co trzymali sznurki przytroczone do tego pajaca. Dlatego nazywanie neokonów tockistami jest uzasadnione.

   Polubienie

   • Polak-Słowianin

    Opolczyk,

    Zgadza się. No i przecież nie wystawią sobie szyldu: „My jestemy totalitaryści” ;).

    Polubienie

  • ‚Niejeden muzułmanin może być o wiele lepszym mężem od niejednego polskiego katolika, notorycznego alkoholika, tłuczącego żonę przy każdej okazji i zdradzającego ją z polskimi kurwami na kolejnej libacji.’

   ‚Serce nie sługa. Każda kobieta w Polsce ma prawo wybrać sobie męża, jakiego chce. Nazywanie jej prostytutką tylko dlatego że nie chciała np. polskiego katola to już szczyt chamstwa i prymitywizmu!’

   Tak po prawdzie: kultura islamu, choć obca, przypomina obecnie znacznie bardziej dawną kulturę słowiańską niż to, co wyrabia się wśród białych w Europie.

   Z drugiej strony – odrodzenie Słowian nieuchronnie wiąże się również z odrodzeniem naszej rasy, a północni Słowianie bezspornie należą do rasy białej. Genetyka, mentalność i duchowość są ze sobą sprzężone, dlatego najwyższy czas przestać bać się pojęcia czystości rasowej – powinniśmy wypracować zdrowe podejście do tego tematu.

   Polubienie

   • janusz

    Jestem przeciwny zaśmiecaniu polskiej rasy poprzez krzyżowanie z semitami. Szczególnie z Arabami, któych przeciętny poziom IQ wynosi 85 i tylko o 5 punktów przewyższa przeciętne IQ Murzyna.

    Swego czasu Arab i Murzyn przystawiający się na miasteczku akademickim do Polki mieli obijane twarze. To były dobre czasy i prawidłowe, zdrowe reakcje za czasów PRL. Być może były to reakcjie przyszłych zapijaczonych katoli tłukących swoje żony. Niemniej żony Arabów szybko przekonywały się, że w domu swojego męża nie mają nic do gadania, również były tłuczone, dla od miany na trzeźwo, bo islam zakazuje alkoholu. Często po jakimś czasie uciekały z muzułmańskiego raju bez nadziei na zobaczenie kiedykolwiek swoich dzieci.

    Z Murzynami jest łatwiej. Po roku, dwóch nie ma po nich śladu – poza potomstwem w kolorze niekompatybilnym ze słowiańszczyzną. I ciut za głupim na tutejsze standardy.

    Polubione przez 1 osoba

   • No tak, obijanie po twarzy było kiedyś naturalnym przejawem dbania o czystość relacji. Przecież nawet miastowy Polak podrywający wiejskie dziewuchy mógł liczyć na potłuczenie fizjonomii!

    A swoją drogą: inteligencję dziedziczymy po matce. Więc o intelekt czarnych dzieci polskich kobiet zbytnio bym się nie martwił (no, może same kobiety nie były zbyt inteligentne, skoro dały się zbałamucić czarnoskórym). Po ojcu natomiast dziedziczymy coś znacznie ważniejszego: właściwości duchowe, umiejętność rozumienia rodzimej kultury. Dlatego u Słowian i innych narodów Ziemi ród prowadzi się po linii męskiej – aby nie doszło do przerostu intelektu nad duchem.

    Odwrotnie jest tylko u Żydów, którzy tworzą cywilizację opartą na intelekcie, lecz wyzutą z wartości duchowych. Tam ród prowadzi się w linii żeńskiej.

    Polubienie

   • janusz

    Jest dostatecznie wiele plemion słowiańskich i germańskich wokół, by polskie kobiety nie musiały krzyżować się z mężczyznami ras upośledzonych intelektualnie.
    Co do tezy o dziedziczeniu inteligencji po matce to brednie. Chromosomy X i Y nie kodują struktury mózgu. Prawdopodobnie w tych starych badaniach nie skontrolowano prawidłowo wpływu poziomu intelektualnego matki na rozwój dziecka we wczesnym dzieciństwie. Pierwsze kilka lat jest kluczowe, a w tym okresie rola mężczyzny i jego kontakt z dzieckiem są dość ograniczona w większości kultur.

    Polubienie

   • O dziedziczeniu inteligencji po matce mówią akurat nowe badania. Chromosomy X i Y nie kodują struktury mózgu – no i co z tego? To tylko część dziedziczonej struktury genetycznej. Zresztą: genetyka to nauka stworzona przez żydowskich naukowców – jest mieszanką prawdy i ignorancji, więc nie ma co aż tak powoływać się na jej autorytety.

    Poza tym: inne rasy nie są upośledzone intelektualnie, one po prostu mają swoją specyfikę.

    Polubienie

   • „Jestem przeciwny zaśmiecaniu polskiej rasy poprzez krzyżowanie z semitami. Szczególnie z Arabami, których przeciętny poziom IQ wynosi 85 i tylko o 5 punktów przewyższa przeciętne IQ Murzyna.” – poziom IQ przeciętnego Polaka a właściwie polakatolika też nie jest imponujący a powiedziałbym że wręcz niższy od poziomu IQ Araba czy Murzyna. Tak więc nie nazywałbym innych „ras” upośledzonymi intelektualnie kiedy to u siebie mamy dość kalek umysłowych i intelektualnych. Po za tym nie da się całkowicie wyizolować narodów i zabronić im migracji i mieszania się. Zawsze kiedy ktoś będzie chciał wyjechać i mieszać się z innymi to i tak znajdzie sposób. Przy czym znowuż nie jestem za masową migracją i mieszaniem się, jestem w tej sprawie raczej po środku. Odnośnie polskich kobiet to inteligencją to one nie grzeszą(choć są wyjątki). Większość z nich szuka najczęściej bogatego księcia z bajki(szczególnie za granicą) który ma zapewnić im życie na wysokim poziomie(tu działa propaganda feminizmu, kolorowe gazetki dla idiotek, telewizja, celebryci). Niestety dość często okazuje się że wymarzony księciunio okazuje się psychopatą bezwzględnie wykorzystującym i traktującym kobietę jak rzecz. Wtedy dopiero przychodzi rozum do głowy(choć nie zawsze, czasem dostęp do konta z dużą forsą rekompensuje im obitą mordę) że księcia nie ma i nie będzie i trzeba zejść na ziemię. Wtedy to Polak okazuje się wcale nie taki zły. Choć z drugiej strony to nie ma się im też za bardzo co dziwić, wśród Polaków(choć też nie wszystkich) alkoholizm, agresja, negatywne podejście do życia, itp., a w szczególności, bieda, notoryczny brak pracy i grosza przy duszy(wynik żydowskiej transformacji ustrojowej) kobiety odstrasza. Też byłbym spokojniejszy gdyby nasze kobiety nie latały za „egzotycznymi” a wolały mężczyzn z krajów słowiańskich, ale niestety sytuacja w kraju jest bardzo niekorzystna dla nas i szybko się to nie zmieni. Niemniej obwinianie za to „kolorowych” wykorzystujących sytuację i naiwność naszych kobiet nie ma sensu.

    Polubione przez 2 ludzi

  • „nie potrzebuję tego powtarzać”
   Pliz, rozszerz! Potrzebujecie więcej wrogów :)))
   „Tak tak – religia – czyli”
   Słowianowierstwo to nie religia?
   Z upadkiem poczucia narodowości, upadnie wiara w „żydka na skrzyżowanych dechach” jak to czarująco mówi Szubert. Przynajmniej tak wygląda z wojny przeciw obecnemu porządkowi: sorosowska islamizacja na siłę, zeszmacanie i niszczenie Białych identyfikujących się z chrześcijaństwem. Kiedy przyszli po nich, Szubert klaskał. Kiedy przyszli po Szuberta, Beina już nie było, by pomóc Przyjacielowi.
   Ciekaw jestem czy automatem odżyje wtedy Twoja religia?
   Potrafisz solidaryzować się z bandyckimi prymitywnymi muślimami selekcjonowanymi i nasyłanymi przez Sorosa, a chrześcijan nienawidzisz i niszczysz jak talmud przykazał. To jest racjonalne?

   Polubione przez 1 osoba

   • Fredo

    Jestem facet tylko po zawodówce a nie żaden magister czy doktor dlatego proszę o wytłumaczenie o co w górnych wpisie panu grypa 666 chodzi . Każde wytłumaczenie przyjmę z rozkoszą może panu Szubert napisze ze trzy zdania .

    Polubienie

 10. Leon

  Aleksander Jabłonowski w Zwoleniu

  Polubione przez 1 osoba

 11. Piotr

  No to przykłady szabasgojstwa z państwa Polin .
  Wczorajsze napisy na dole na pejsatych telewizjach a przynajmniej na tych , które utrzymują durni goje z abonamentu :
  ” Wielkie rozczarowanie ” .Wałęsa to jednak agent Bolek ” po ustaleniach biegłych .
  Wywiady z tymi , których Bolus zniszczył .
  Następny cytat ” Upadek legendy „.
  Najzabawniejsze jest to jednak ,że to dziadostwo jeszcze kilka lat temu oklaskiwało gniot Wajdy no ale przecież na utrzymanie willi i paliwo do mercedesa trzeba mieć skądś sianko .
  Nieprawdaż ?

  Polubienie

 12. konik

  Przesłanie Narodowego Instytutu Studiów Strategicznych do uczestników IV Kongresu Programowego Ruchu Narodowego (10.12.2016 r.) i I Kongresu Endecji (3.12.2016 r.)
  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/136713,co-sie-dzieje-w-polsce-01-02-2017

  Polubienie

 13. janusz

  Autorem obrazka użytego na samym początku tego tekstu jest idiota. LGBT-owcy i europejsi nie demonstrują pod flagami ZSRR. Prędzej demonstrowaliby pod flagami USA. Proszę się temu przyjrzeć i chwilę pomyśleć:

  Polubienie

  • Również zastanawiałem się nad sensem owego obrazka. Sugeruje ono jakoby za środowiskami LGBT czy nawet UE stali komuniści. Tymczasem w państwach komunistycznych propagacja takich zboczeń była zakazana i ścigana. Jeżeli już to zjawiska takie były marginalne i nie wychodziły poza życie prywatne. A UE absolutnie nie ma charakteru socjalistycznego a już tym bardziej komunistycznego. Podejrzewam że ów obrazek sklecił ktoś z żydo-prawicy.

   Polubienie

   • janusz

    Żydoprawicy lub koncesjonowanych narodowców. Tam większość to debile nie różniący się oglądem świata od zdalnie sterowanego z Torunia motłochu z PiS.

    Polubione przez 1 osoba

   • paziem

    Panowie, nie przywiązujcie do tego obrazka zbyt wiele uwagi, choć mimochodem wywołał on ciekawą dyskusję, co do meritum :))))

    Polubienie

   • piotr

    Komuniści tak byli moralni , że jedynie gołą babę w kolorze można było zobaczyć na ostatniej stronie Razem takiego czasopisma .
    Także kur……. je…….. z Polin przestańcie oskarżać PRL o zboczenia , bo Polin jeżeli chodzi o moralność to jedno wielkie zboczenie kut….. syjonistyczne .

    Polubienie

   • Przecław

    Czerwona flaga z żółtą gwiazdką i sierpem z młotkiem obok niebieskiej z tymi samymi gwiazdkami. Wszystko się zgadza. Przecież aktywiści KOD to w większości byłe ubeki i komuchy. /np Bolek, Mazguła, Bronek,Donek itd/., a we władzach UE roi się od komuchówi pederatsów.Cohn-bandit, ten dupek z Portugalii,jak mu tam było..

    Polubienie

  • janusz

   Dodam jeszcze, że wiem, skąd się ta flaga ZSRR tam wzięła. Kretyn, który to rysował jest zaczadziałym bojownikiem przeciw nieistniejącemu komunizmowi, pożytecznym idiotą PiSu, którego narracją roboczą przy zaprowadzaniu nad Wisłą judeostyropianowej dyktatury jest nieustająca walka z nieistniejącą komuną. Byli PZPRowcy tacy jak Kalisz i większość SLD gdy stali się kawiorową lewicą przerzucili się na promocję LGBT pod presją postępowych środowisk z USA i UE, a nie ZSRR. Polską tragedią jest, że polscy patrioci i polscy narodowcy to tępaki zachłystujące się narzuconą im narracją walki z komuną i ZSRR.

   Polubione przez 1 osoba

   • Prawdopodobnie zadaniem tego kretyna było skojarzenie komunizmu/socjalizmu ze środowiskami LGBT. Chodzi o maksymalne obrzydzenie socjalizmu, w domyśle PRL-u w oczach opinii publicznej a w dalszej konsekwencji wyprowadzenie ludzi na fałszywą barykadę obrony żydo-katolickich „wartości” przed nadciągającym „komunizmem” w postaci środowisk LBGT. A okupant zaciera ręce…

    Polubienie

  • Really? A neo-marksizm, tj. tzw. marksizm kulturowy?

   Polubienie

 14. Janusz, tak się składa, że „komuna” miała najbardziej zdrowe podejście do gejostwa – uważała je za zboczenie seksualne – czym gejostwo rzeczywiście jest. Nie pozwalała gejom pałętać się jawnie po ulicach i promować zboczeń. Ale i nie prześladowała ich jak wcześniej kk a potem Hitler. Geje za komuny żyli mniej więcej jak pierwsi krystowiercy w Rzymie – nikt ich nie prześladował, ale ukrywać musieli się w katakumbach.

  Przemex, oczywiście że krystowierstwo jest kosmopolityczne. I internacjonalistyczne z hasłem – „katolicy wszystkich krajów łączcie się”.
  Krystowierstwo/żydo-katolicyzm jest to kosmopolityczna żydogenna ideologia „nowego żydowskiego narodu wybranego” (wg Szawła/Pawła w liście do Rzymian wierzący w żydka Joszue to prawdziwi żydzi). Niemniej mimo jej kosmopolityzmu i internacjonalizmu jest to gigantyczny kocioł multi kulti. Różnice kulturowe między katolikami np. z Papui a katolikami z Polski są większe niż różnice między katolikami a muzułmanami. Czy zakonnice nie przypominają muzułmanek? Czy Arabowie chodzący w długich sukniach nie przypominają ubiorem sukienkowych klechów duszpastuchów i zakonników?
  Czy jedni i drudzy nie mają obowiązkowych postów? Czy dla jednych i drugich Abraham nie jest patriarchą?
  „Stąd też Abraham nazywany jest ojcem narodów, które wyznają trzy wielkie religie monoteistyczne: judaizm, chrześcijaństwo i islam, tzw. religie abrahamowe.”
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Abraham#Dziedzictwo_Abrahama

  I to kosmopolityczne żydogenne multi kulti nagle boi się bratniej religii abrahamowej i na nią szczuje. A gwiazda Dawida zaciera jej kosmate łapska – krystowiercy wojując z islamem wywalczą dla niej Wielki Eretz Israel.

  Polubione przez 1 osoba

  • janusz

   Chrześcijanie czyli czciciele żydowskiego Jachwe, póki była na to moda mordowali islamistów. Mordowali się zresztą dość intensywnie między sobą, np. wymordowali Albigensów w ramach wewnątrzeuropejskiej krucjaty. To było setki lat przed wojną 30-letnią,, w czasie któej katolicy i protestanci wyrzynali się nawzajem.
   Żydowska religia i wszystkie jej główne popłuczyny są skażone dokładnie tą samą skłonnością do ludobójstwa. Parę sekt wyłamuje się z tego obłędu, np. pacyfistyczni Świadkowie Jechowy, nie zmienia to jednak stanu rzeczy. Żydowskie religie uczyniły z milionów swoich wyznawców najpierw obłąkańców a potem morderców.

   Otumanienie katolicyzmem uniemożliwia rozwój zdrowych postaw narodowych w polskim społeczeństwia. Katolicyzm jest plagą i chorobą umysłową porównywalną co do szkodliwości ze światopoglądem głoszonym przez Michnika i jego GW.

   Polubione przez 1 osoba

  • janusz

   Oczywiście to samo stwierdzenie odnośnie szkodliwości dotyczy wszystkich odprysków kultu Jachwe. Katolicyzm w szczególności, chrześcijaństwo bardziej ogólnie i religie abrahamowe jako najszersza kategoria są takim samym obłędem jak nauczanie Michnika i GW.

   Polubienie

  • Ewik

   Z jednej strony słyszy się gadanie że chrzescianie to mordercy, z drugiej że nadstawiąją drugi policzek i wszystko przegrywają

   Taki bezsens ciągle. Chrześciajństwo ma w swej podstawowej strukturze moralnej nie morduj. Więc ostrożeniej ze stereotypami. A bronic sie może.
   Albigensi to takie sierotki marysie pewnie były.

   „Otumanienie katolicyzmem uniemożliwia rozwój zdrowych postaw narodowych w polskim społeczeństwia. Katolicyzm jest plagą i chorobą umysłową porównywalną co do szkodliwości ze światopoglądem głoszonym przez Michnika i jego GW.”

   – zwykła brednia. Cała Europa, Ameryka PD oraz środkowa to teren który był pod panowaniem katolików. Są tam państwa narodowe? Od ilu lat?
   Z kolei Ameryka PN to protestanci (czyli odszczepieńcy od Kościoła Katolickiego), tam nie ma państw narodowych w tym tubylczych.

   Dowiedzcie się czegośz historii a nie zmyślacie.

   Akurat Michnik i GW jest tak samo antykatolickie jak ty. Się dziwnie jakoś składa,

   Polubienie

  • janusz

   Z jednej strony słyszy się gadanie że chrzescianie to mordercy, z drugiej że nadstawiąją drugi policzek i wszystko przegrywają
   Taki bezsens ciągle. Chrześciajństwo ma w swej podstawowej strukturze moralnej nie morduj. Więc ostrożeniej ze stereotypami. A bronic sie może.

   Koń by się uśmiał. Chrześcijanie znani są z wyrzynania w pień kogo popadnie i nawoływania do ludobójstw:

   List papieża Marcina V do Jagiełły
   Nie mogąc sobie poradzić z Czechami, Marcin V wezwał Jagiełłę na pomoc w eksterminacji Husytów. W liście do Władysława Jagiełły (w r. 1429) napisał:

   Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.

   Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.
   (Cytat z The Papacy and the Civil Power (Nowy York, 1876), str. 253, cyt. wg. David Hunt, Woman Rides the Beast, str. 247)

   Ani husyci ani albigensi nie dokonali żadnej rzezi porównywalnej z tym, co planowali i wykonali katolicy. O rzezi Albigensów w Béziers:
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers
   Więcej na temat zbrodniczego i ludobójczego charakteru czcicieli Jachwe i jego synka:
   https://www.scribd.com/document/8472/Robert-A-Haasler-Zbrodnie-w-imieniu-Chrystusa

   „Otumanienie katolicyzmem uniemożliwia rozwój zdrowych postaw narodowych w polskim społeczeństwia. Katolicyzm jest plagą i chorobą umysłową porównywalną co do szkodliwości ze światopoglądem głoszonym przez Michnika i jego GW.”

   – zwykła brednia. Cała Europa, Ameryka PD oraz środkowa to teren który był pod panowaniem katolików. Są tam państwa narodowe? Od ilu lat?

   W Europie państwa narodowe powstawały niezależnie od wyznawanych przez ich mieszkańców religii, kiedy świadomość narodowa zyskiwałą prymat nad innymi więziami, także religijnymi. Dlatego np. rozpadły się Austrowęgry, a zjednoczyły (wbrew różnicom religijnym) Niemcy. NIech Pani(?) wytłumaczy Japończykom, że nie mają prawa do nacjonalizmu, bo nie dominuje tam kult Jachwe.

   Dowiedzcie się czegośz historii a nie zmyślacie.

   Dokładnie to chciałem Pani i Pani podobnym napisać.

   Akurat Michnik i GW jest tak samo antykatolickie jak ty. Się dziwnie jakoś składa,

   Ale Michnik i katolicyzm są tak samo antynarodowe. Katolicyzm uniemożliwia Polakom wytrzeźwienie i stworzenie wspólnoty opartej na więziach narodowych i świadomości narodowej. Czciciele Żyda na rzymskiej szubienicy i żydowskiego Jachwe uznają prymat swoich nadjordańskich zabobonów nad tożsamością narodową i przynależnością do superetnosu słowiańskiego.

   Polubienie

  • janusz

   Oczywiście wszędzie powyżej powinno być JaHwe, a nie Jachwe.

   Polubienie

  • Deadhorse

   Jakby w Polsce tyle zgineło ludzi co w Czechach w wyniku pogromów i wojen religijnych, to też mielibyśmy podobny odsetek ateistów co Czechy czy Holandia.
   Tam po prostu religia podświadomie kojarzy się z czymś bardzo bardzo złym

   Polubienie

 15. janusz

  Proszę przywrócić widoczność „znikniętych” komentarzy, szczególnie tego:

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/01/31/od-urbana-do-rydzyka-czyli-jak-likwidowano-polski-narod/comment-page-1/#comment-25697

  Widać je na liście po prawej, ale nie pod tekstem …

  Polubienie

  • paziem

   Szanowny Panie,

   komentarze zawierające urągania, przekleństwa, bądź pisane przez osoby, które wielokrotnie były ostrzegane przed spamowaniem, odchodzeniem od tematu, prowadzących ” ewangelizowanie” narodowych i słowiańskich „odszczepieńców” od judeo-katolickiej propagandy, albo maniakalnych „dekomunizatorów” – będą usuwane z tego portalu.
   Ciągła zmiana nicków oraz pisanie z różnych IP, dodaje nam niepotrzebnej pracy, ale mimo to będziemy się starać nie zaniżać poziomu tego portalu, co wymienione typy działań oraz maniaków lub płatnych trolli winni wziąć pod uwagę i znaleźć sobie inne miejsca do rozpowszechniania szamba, w którym tak bardzo gustują.

   Polubienie

   • janusz

    Moje komentarze żadnych przekleństw ani urągań nie zawierały,piszę tu tylko pod jednym nickiem, a ponieważ używam TorBrowsera, nie mam kontroli nad adresem IP.
    Fragment Pana wypowiedzi bardzo mnie zainteresował:

    komentarze (…) prowadzących ” ewangelizowanie” narodowych i słowiańskich „odszczepieńców” od judeo-katolickiej propagandy (…)– będą usuwane z tego portalu.

    Czy mógłby Pan rozwinąć, co konkretnie chce przez to powiedzieć? Jestem ponadto ciekaw, jak w Pana deklarację wpisuje się np. przekaz pana Andrzeja Szuberta?

    Polubienie

   • janusz

    Proszę wziąć pod uwagę, że czytelnicy mogą skorzystać, ucząc się, jak takim kaznodziejom odpowiadać! Cenzura nie jest tu rozwiązaniem, nauka polemiki i myślenia – TAK.

    Polubione przez 1 osoba

  • pan janusz zaczyna mi pachniec czosnkiem i cebula:) usilujac krytykowac Jablonowskiego 🙂

   Polubienie

 16. WYKUTY JAK WERTEPY

  Pan Tomasz Wykuty na Zimno ma pretensje. Wedle mojego rozeznania, Wykuty na Zimno publicysta ma braki w podstawowym wykształceniu. I jeszcze nie ma umiaru w spożywaniu trunków, co doprowadziło Rzplitą do upadku. Ale, Panie Wykuty,chlaj Pan na własny użytek i oszczędź Rzplitej wstydu!

  Polubienie

  • AD VOCEM
   Ledwiem dzioba otworzył i Tomasza Wykutego osądził miłosiernie, zaraz się wdał w tę sprzeczkę sam Ekscelencja Paziem, któren ma redaktorskie ciągoty. I wysłał Paziem na inną Galaktykę Wykutego, co mu się słusznie naleźało. Szkopuł jest jednak w tym, że teraz nikt już nie wie, o czym sobie literacko kwiliłem. Co zapodaję dla pamięci…

   Polubienie

 17. W dyskusji mejlowej w moim gronie, wypróbowana patriotka, Otylia Zigman pisze:
  „OLSZANSKI TO TEZ MOJ IDOL. ON NIE TLUMACZY INTELIGENCJI TYLKO LUDZIOM ZAGUBIONYM W POLITYCZNYM TEMACIE. PROSZE WSKAZAC DRUGIEGO TAK ODWAZNEGO DZISIAJ POLAKA, KTORY PODJAL BY SIE TAK NIEBEZPIECZNEGO TEMATU. GLOWNE MOTYWY JEGO DZIALANIA TO ABY POLACY ZROZUMIELI, KTORY TO TEN PRAWDZIWY WROG.
  OLSZANSKI WYKONUJE WIELKA PRACE I NIE STAC BY GO BYLO NA
  TYLE ENERGII, JAKA Z SIEBIE WYZWALA W KAZDYM WYSTAPIENIU,
  GDYBY TO BYLA TYLKO GRA CZY MANIPULACJA. MOZE NIE ZNA ZBYT DOBRZE HISTORII, ALE RATUJE NIESWIADOMYCH RODAKOW DZISIAJ. NAWET NIE PROSZAC O WSPARCIE.”

  Polubienie

 18. Fredo

  Panowie serdeczna prośba możecie w końcu napisać i dojść do zgody czy Olszański to agentura czy bohater .Słuchać go czy nie ?
  Każdy pisze co innego i już naprawdę można zgłupieć , bo jak patriota to bym go słuchał a jak nie to do kibelka .
  Niestety jeden blogger pisze agentura drugi pisze porządny człowiek i bądż tu mądry .

  Polubienie

  • Fredo

   Takie jeszcze pytanko : Dlaczego szanowny pan Grypa nie napisał o strasznych ciągotkach pana w tym mundurze do kleru katolickiego .Dajmy mu władzę a wybuduje następne dziesięć świątyń opatrzności bożej ku chwale pana Boga żydowskiego i dopiero będzie tu Taliban .

   Polubienie

  • Częściową odpowiedź dal śobie Fredo: „bądż tu mądry”. Do tego „myśl samodzielnie”, nie oczekuj guru, bo to recepta na zagospodarowanie przez agenturę. czego byliście tu blisko ws. Olszańskiego.
   Ciągotki tak sraszne (stach się bać buhaha) jak niektórych tu do słowianowierstwa. Wolność wyznanani i światopoglądu gwarantuje prawo naturalne i stanowione. Ja nie durak żeby się narażać dintojrii LOL

   Co do najwyższego w poziomie pytanka: nie wiem czego konkretnie Fredo nierozumie. Akurat wykształcenie nie ma tu nic… nie poniża Fredo, nie wywyższa Beina. Mogłem wybierać jak w ulęgałkach w doborze współpracowników do Grypy666, postawiłem na Szuberta po zawodówce.
   …Gdyhy odparł na powyższy koment „religijny”, znam jego odpowiedź od lat, a mimo to pozostajemy Przyjaciółmi. Który z was potrafiłby?

   Polubienie

 19. jak sam Walesa kiedys mowil ze w kolejnych wyborach w ktorych „przegral”ze Stozmanem (pseldonim Kwasniewski) purpuraci doradzali mu aby chodzil wtrakcie wyborow ) z lekkim aluminiowym krzyzem 🙂 jak chrystus 🙂 i …tym samym nie mialby zadnych konkurentow w drodze do Prezydentury na kolejne lata . Ponoc wstydzil sie i nie posluchal rady duchowienstwa:)

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s