W erze Trumpa – nowy wymiar zmagań globalistów z Ludzkością

Odpieranie agresji jest niezwykle szlachetną i patriotyczną czynnością. Co innego jest rozpętywanie wojny. To czynią tylko głupcy.

Autor: dr nowopolski

Obserwując Donalda Trumpa już jako prezydenta, można żywić nadzieję, że szczerze pragnie wypełnić swe przedwyborcze obietnice i służyć prostym obywatelom.  Z pragmatyzmem przedsiębiorcy stara się lawirować w kłębowisku żmij, jakim jest Waszyngton.  Udaje mu się robić dwa kroki do przodu, po czym taktycznie jeden do tyłu.  Stąd też jego linia polityczna wydaje się być niespójna i chaotyczna.

.

Odnosząc się z całym szacunkiem do jego zdolności kierowniczych, wątpię osobiście by udało mu się osiągnąć cel „odtworzenia wielkości Ameryki”.  Może natomiast udać się mu rozmontowanie globalizmu.  Alternatywą  takiego sukcesu jest globalny konflikt nuklearny.  Znajdujący się obecnie w defensywie waszyngtońscy neokonserwatyści (neobolszewicy) robią wszystko by zaognić sytuację.  Na Donbasie rozpętali rękami Poroszenki „agresję rosyjską”, którą starają się „odeprzeć” ostrzeliwując z ciężkiej artylerii i rakiet ludność cywilną tego regionu.  Na Łotwie już sami Amerykanie prowokują przygraniczne napięcie z Federacją Rosyjską.[i]
 .
Dr Paul Craig Roberts w swym najnowszym artykule[ii] sugeruje, że stan umysłowy amerykańskich „elit” pcha świat do wojny termonuklearnej.  Ignorancja globalistycznych „elit” jest tak wielka, że jeden z prominentnych „polityków”, chcąc oskarżyć Putina o spowodowanie konfliktu na Ukrainie, pomylił ją sobie z Koreą.  Trafny komentarz tego przypadku cytuję poniżej:[iii]
.
„This is a good example of how globalists understand the world. North Korea, Ukraine or Aleppo is the same for them. It is all virtual for them. They are sending American people to die without any understanding of the situation. For them – it’s a game. They have no responsibility for the people.They don’t understand history. They don’t know geography.”
 .
Tłum.
„To jest dobry przykład, jak globaliści pojmują świat.  Korea, Ukraina, czy Aleppo są dla nich tym samym. Są częścią wirtualnej rzeczywistości.  Wysyłają Amerykanów na śmierć bez rozumienia realiów.  Dla nich to jest gra. Nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności w odniesieniu do ludzi.  Nie rozumieją historii.  Nie rozumieją geografii”.
 .
Truizmem jest stwierdzenie, że unijne „elity” są podobne do swych amerykańskich pryncypałów.  Lata swoistej „rafinacji” europejskich „elit” wytworzyły specyficzny kryminalny twór gangu psychopatów i ignorantów, nie pojmujących świata i zagrożeń jakie niesie ziemi ich wysługiwanie się globalnej oligarchii.
 .
W najnowszym wywiadzie dla belgijskich mediów[iv], prezydent Syrii Assad, bez ogródek stwierdził, że unijne „elity” , pod amerykańskim przywództwem, odpowiedzialne są za terrorystyczną agresję na Syrię, pod płaszczykiem „walki o demokrację” i w konsekwencji  jej zniszczenie.
 .
Na tym tle „elity” IIIRP odróżniają się od swych zachodnich ideałów jedynie większym stopniem agenturalnej służalczości.  Dotyczy to WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU „OPCJI” POLITYCZYCH.  Bez usunięcia tego śmiecia z granic Polski, odbudowa suwerennego i sprawiedliwego państwa jest NIEMOŻLIWA.
 .
Nie inaczej przedstawia się świadomość większości społeczeństwa, która trzymana jest pod kloszem prowincjonalnych polskojęzycznych mediów zdominowanych całkowicie przez obcych agentów lub pospolitych głupców.  Młode pokolenie poznaje co prawda wiele obcych języków, ale tylko w zakresie niezbędnym do zapewnienia sobie pracy na zmywaku, lub sprzedania swego ciała zagranicznemu klientowi.  Na analizowanie alternatywnych obcojęzycznych mediów brak im po prostu czasu, ochoty i perfekcji lingwistycznej.
 .
Wchodząc dziś do klatki schodowej jednej z wielkomiejskich kamienic, zaczepiony zostałem przez mężczyznę zmywającego posadzkę.  Zapytał mnie: „co sądzi Pan o zbliżającej się wojnie?”  Ten człowiek wykonujący prostą pracę dozorcy zaskoczył mnie zupełnie.  Zwykle bowiem mowa jest o „agresji rosyjskiej”. Przy czym odpieranie agresji jest niezwykle szlachetną i patriotyczną czynnością.    Co innego jest rozpętywanie wojny.  To czynią tylko głupcy.  Po chwili mężczyzna dodał:  : „wojna nikomu jeszcze pożytku nie przyniosła”
 .
No właśnie  – odparłem – dlatego dążą do niej tylko głupcy, ale niestety tych w naszej Ojczyźnie nie brakuje.  Po namyśle doszedłem jednak do wniosku, że być może Opatrzność zlitowała się wreszcie nad nami i przynosi opamiętanie katalizowane przez tych „maluczkich” ?  Co daj Boże! Amen!
 .
Reklamy

68 Komentarzy

Filed under Polityka

68 responses to “W erze Trumpa – nowy wymiar zmagań globalistów z Ludzkością

 1. „„elity” IIIRP odróżniają się od swych zachodnich ideałów jedynie większym stopniem agenturalnej służalczości. Dotyczy to WSZYSTKICH BEZ WYJĄTKU „OPCJI” POLITYCZYCH. Bez usunięcia tego śmiecia z granic Polski, odbudowa suwerennego i sprawiedliwego państwa jest NIEMOŻLIWA.”
  _______________________

  Podpisuję się pod tym obiema rękami.
  Uważam jednak, że bez zasadniczej zmiany stosunku Polaków do żydowskiej religii żydo-katolicyzmu oraz do instytucji Kościoła, który razem z tym „śmieciem” obalił PRL, wepchnął Polskę do obozu kolonialnego żydowskiego kapitalizmu i wspiera żydowski reżim IIIRP, nie odbudujemy narodowej polskiej, słowiańskiej świadomości wolnych ludzi i nie zdobędziemy się na odzyskanie państwa.

  Polubione przez 2 ludzi

 2. ninanonimowa

  ————– DZIEL i RZĄDZ ……………………

  Polubione przez 1 osoba

 3. slawek

  neon24 to jest już nie szambo a pośmiewisko, admin repsol czy innny żyd talbot-haski to jedno i to samo co udowadnia sam repsol czy inny nick jako parchów przyjaciel i główny komentator promujący ich czy inny żyd astra.

  Widać to tak wyraźnie jak by latarką w oczy przyświecił w mroku, ciekawe jak długo będzie teatr-zabawa trwała , pis skurwielom płaci to jest 1000% pewne , bo skoro neon24 jest kaput to kto tam robi i za co ?

  A są a na posterunku dzień i noc, udają nowe nicki udają dyskutantów, udają że … ” KONSTRUKTYWNA KRYTYKA ŻYDÓW Z PIS” tak

  Długo można by było.

  Polubienie

 4. Jar

  Zamach na Szydło emanacją sił negatywnych. Andrzej Nikodemowicz: 9-dniowa MEDYTACJA PRZEBUDZENIA

  Polubienie

  • Wnioskuję zatem:
   wołajmy więc wszyscy razem,
   L.Kaczyński santo subito (natychmiast świety),
   B.Szydło santo benedetto (natychmiast błogosławiona).
   —————————-
   Tak na wszelki wypadek, żeby nikt nie pomyślał, że zwariowałem

   Polubienie

   • Fredo

    Panie Darku świętość nie jest za 5 minut .moja propozycja taka :
    1. Za nazwanie Kalksteina mlaskaczem 2 lata ciężkiego więzienia może być zsyłka go Guantanamo .
    2. Na batonikach dla dzieci podobizny prezesa i Żydło vide ojciec Mateusz na wafelkach dla dzieci jest jego podobizna – PSS Społem.
    3. Za życia jeszcze zaczynamy budować im pomniki . Goje mogą wpłacać fundusze już za pośrednictwem Skrill oraz Paypal oraz przelewy 24 . To są szybkie wpłaty .
    4. Nazywamy szarotkę imieniem Kalksteina jeszcze za jego życia .
    5. W Pejs Tv reaktywowano pejsatych milionerów .Nie mogło zabraknąć pytania odnośnie cysorza Polin .
    To już się rzygać chce .

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo

    Tutaj jeszcze głos innego forumowicza , ale potwierdzający to co pisze Jurek :
    Cytat:
    To nie jest droga dwupasmowa tylko dwukierunkowa, po jednym pasie w obu kierunkach. Samochód BOR-u powinien jechać prawym pasem jezdni, a nie lewym. Na skrzyżowaniu bez oznakowania obowiązuje reguła lewej ręki czyli co porusza się z lewej strony, ma pierwszeństwo przejazdu. Według mnie młodzian z fiata wykonywał manewr skrętu prawidłowo, zapewne włączył lewy kierunkowskaz, zwalniając zjechał do lewej osi jezdni i zaczął manewr skrętu w lewo. To kierowca z BOR-u powinien uważać co się dzieje z przodu samochodu.

    P.S. Rysujący infografikę słowo PRAWIDŁOWO oznaczył ironicznie w cudzysłowie! Chi, chi, chi, lewą stroną prawidłowo, cha, cha, cha…

    Serdecznie pozdrawiam ” – koniec cytatu .

    Polubienie

   • Jurek

    Chłopak się z tego nie wyplącze. Jest zasada zachowania szczególnej ostrożności, z której nagminnie korzystają cwaniacy i sędziowie kumający się z cwaniakami. Słuszną zasadę takimi praktykami skompromitowano. Każdy świr na drodze postępuje zgodnie z prawem ! Jemu wolno być świrem , ty masz stosować się do „zasady” 🙂

    Znane mi są rozprawy komunikacyjne, na których oskarżono ofiarę o morderstwo ( zginął współpasażer debila, który spowodował wypadek ). Nawet zapad wyrok – 12 lat paki dla ofiary. Sprawę jednak odwrócono.
    Pomógł przypadek, owego sędziego nienawidzili inni sędziowie i załatwili wyrzutkę z zawodu.

    Polubienie

   • Fredo

    Wiadomo ,ze się gościu z tego nie wyplącze bo już mu się zabrali ostro do dupy .Samolot do Guantanamo pewny na bank .
    Parę dni dni temu jakiś bogaty sędzia zapierd…. ze sklepu sprzęt komputerowy pendrive za 2 tys PLN .
    Żeby było śmieszniej wyciągnięto sprawę jego żony , która kilka tygodni temu też podpier…. taki sam pendrive ze sklepu i wobec niej toczy się sprawa .
    Żeby było jeszcze śmieszniej to parę miesięcy temu najebany pułkownik razem z jakimś majorkiem robią zadymę w pubie po pijaku a wezwana policja dostaje w mordę od nich .
    Takie pytanko :
    Ten pułkownik dalej w armii czy może go odesłali na super emeryturkę a może jednak w pierdlu ? ww co wątpię .
    A Benny Hill się śmieje z Polin.

    Polubienie

   • Jurek

    @ Fredo , nie wyplącze, bo jest uwikłany w tzw. prawo, które mu nakazuje patrzeć, czy debil nie kosi po drodze wszystko co żywe i debila uprzejmie przepuścić, zamiast obić mu mordę .
    Ale może nieźle zarobić kasy, jeśli się by dobrze ułożył z adwokatem. Zresztą napewno już dostał wiele propozycji, od tych najbardziej lubiących wyciągać odszkodowania. A w tej sprawie znajdzie się kasa za milczenie i przyjęcie winy na siebie.

    Może też być, że chłopaka po cichu przymknęli, by nie miał kontaktu z adwokatami i sprzedał skórę darmo 🙂

    Polubienie

   • Fredo

    Tutaj jeszcze głos innego forumowicza , ale potwierdzający to co pisze Jurek :
    Cytat:
    To nie jest droga dwupasmowa tylko dwukierunkowa, po jednym pasie w obu kierunkach. Samochód BOR-u powinien jechać prawym pasem jezdni, a nie lewym. Na skrzyżowaniu bez oznakowania obowiązuje reguła lewej ręki czyli co porusza się z lewej strony, ma pierwszeństwo przejazdu. Według mnie młodzian z fiata wykonywał manewr skrętu prawidłowo, zapewne włączył lewy kierunkowskaz, zwalniając zjechał do lewej osi jezdni i zaczął manewr skrętu w lewo. To kierowca z BOR-u powinien uważać co się dzieje z przodu samochodu.

    P.S. Rysujący infografikę słowo PRAWIDŁOWO oznaczył ironicznie w cudzysłowie! Chi, chi, chi, lewą stroną prawidłowo, cha, cha, cha…

    Serdecznie pozdrawiam ” – koniec cytatu .

    Polubienie

   • Pimpuś

    Ścierwomedia mają taka siłę prania mózgów, ze nawet na tym portalu ludzie myślą zgodnie z narracją ścierwuchów. Syjoniści zaklęli rzeczywistość we wszystkich ścierwomediach sprowadzając dyskusje do skali winy chłopaka. A Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym ,który wszyscy doskonale znamy podaje jednoznacznie , że pojazd uprzywilejowany jest w momencie włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych co nie oznacza , że staje się pojazdem w stosunku do którego inni uczestnicy ruchu muszą natychmiast się podporządkować !!!! Oznacza to, że należy takiemu pojazdowi ustąpić pierwszeństwa ALE !! przy zachowaniu wszelkich możliwych środków ostrożności nie powodując przy tym zagrożenia w ruchu drogowym !!! Natomiast kierowca pojazdu uprzywilejowanego w momencie włączenia sygnałów świetlnych i dźwiękowych jest zobowiązany do takiego zachowania aby nie powodować zagrożenia w ruchu drogowym. Oznacza to, że może przekraczać przepisy ruchu drogowego i nie podlega karze do momentu wypadku lub przyczynienia się do szkody innego uczestnika ruch drogowego. Innymi słowy gdy kierowca pojazdu uprzywilejowanego spowoduje wypadek w terenie zabudowanym gdzie obowiązuje 50 km\h z prędkością 100 km\h i zrobi z innego człowieka kalekę podlega wówczas przepisom kodeksu drogowego i odpowiada przed Sądem jak każdy uczestnik ruchu drogowego, który dopuścił się przestępstwa. Status pojazdu uprzywilejowanego daje kierowcy możliwość przekraczania przepisów ale pod warunkiem zachowania ostrożności i nie stwarzania zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego jak i pasażerów pojazdy uprzywilejowanego. Tzn. , że Szydło i chłopak są ofiarami kierowcy pojazdu uprzywilejowanego , który nie dochował wszelkich możliwych warunków ostrożności i przyczynił się do zagrożenia życia i zdrowia innych uczestników ruchu. Porozmawiajcie sobie z kierowcami straży pożarnej, karetek pogotowia a nawet policji jaki jest status takiego pojazdu na drodze. Wielu z tych kierowców bardzo nie lubi jeździć na sygnale bo powoduje to duży stres i odpowiedzialność. W tym przypadku nie ma wątpliwości, że „Borowik” złamał przepisy ruchu drogowego. Szkoda tylko , że tak słabo przyłożył w to drzewo.

    Polubienie

   • Fredo

    Wczoraj specjalnie te jeb…. ścierwomedia słuchałem ale w sieci bo TV już wyje…. pól roku temu aby tych świńskich ryjów nie oglądać a przez to dłużej pożyć . TV oddałem bezrobotnemu .
    Wszystkie wczorajsze ścierwa mówiły w informacjach ,że BOR niewinny a na 100% zawinił ten chłopak .
    Dziś już zasrańce zaprzęgli różnych fachurów co to mówią , że konieczne są zmiany w BOR .
    Zauważcie podobnie po wypadku Maliniaka . Krzyczeli jak baby podczas orgazmu , że zmiany w BOR konieczne .Co zrobili ? gówno .
    Te pianie o zmianach to tylko po to pewnie aby przykryć winę tego borowika , ale gdzie on tam winny . Oni błędów nie popełniają .

    Polubienie

   • Fredo

    A gdzie to kur…. jest ten Dziewulski .Fachura od wszystkiego i antyterrorysta z 07 zgłoś się .Może by się wypowiedział spec antyterrorysta III żydo RP . Może z Cieślakiem kręci nowe odcinki Malanowskiego ?
    W PRL super milicjant narzekający bo ledwo na poloneza zarobił na tych filmidłach .Pewnie III żydo RP dała mu dużo więcej zarobić na Malanowskim. Super detektyw .Hu…. wie w końcu kim on jest .

    Polubienie

   • Easy Rider

    @Fredo

    „Na skrzyżowaniu bez oznakowania obowiązuje reguła lewej ręki czyli co porusza się z lewej strony, ma pierwszeństwo przejazdu.”

    Z jakiej lewej? Z PRAWEJ ma pierwszeństwo! Niech ktoś nie wprowadza czytelników w błąd! Z lewej – to na rondzie, jeżeli znaki drogowe nie wskazują na inną organizację ruchu.
    Te podręcznikowe zasady nie odnoszą się do wypadku premier Szydło, gdyż dotyczą sytuacji, gdy każdy z uczestników znajduje się na swoim pasie ruchu. Wypadek natomiast zaistniał w trakcie nieprawidłowego wyprzedzania z lewej strony i tutaj może warto przypomnieć kilka zasad z Kodeksu drogowego, które jednoznacznie świadczą o winie kierowcy z BOR-u.

    Kierujący pojazdem jest obowiązany przed wyprzedzaniem upewnić się w szczególności, czy:
    – ma odpowiednią widoczność i dostateczne miejsce do wyprzedzania bez utrudnienia komukolwiek ruchu;
    […]
    – kierujący, jadący przed nim na tym samym pasie ruchu, nie zasygnalizował zamiaru wyprzedzania innego pojazdu, zmiany kierunku jazdy lub zmiany pasa ruchu.

    Wyprzedzanie pojazdu lub uczestnika ruchu, który sygnalizuje zamiar skręcenia w lewo, może odbywać się tylko z jego prawej strony.

    Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni:
    […]
    – na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany.

    Polubienie

 5. Jar

  Czy oświęcimski wypadek jest zemstą za ściganie listem gończym Stefana Michnika?

  Polubienie

  • Fredo

   Tak głupi PIsdzielcu to był od razu zamach na twoja premierzycę z zemsty za 500 plus i za list gończy za Stefciem , który i tak może nim sobie dupę podetrzeć .
   Widzę ,że Antoś singer ma zdolnych uczniów .Oby tak dalej .
   Może po prostu jednak jakiś goj nie umie jeżdzić albo zwykła stłuczka .Może zakochany BORowiec autko prowadził i podczas prowadzenia auta wyobrazał sobie piękną noc ze swoją ukochaną i się zamyslił .
   a tu pisdzielec zaraz zamach

   Polubienie

 6. Fredo

  Wczoraj wielki aj waj w żydowskich mediach . Wypadek .Wielka pani premier się potłukła leży w szpitalu .
  Mnie zastanawia jedno : czy rządzący żydzi naprawdę nie potrafią szabasgojów nauczyć trudnej sztuki jeżdzenia luksusowymi autami bezwypadkowo ? . To jest takie trudne? .
  Szanownej premier życzymy powrotu do zdrowia to i aj waj się skończy w pejsatych mediach .

  Polubienie

 7. Fredo

  co się dzieje po zwycięstwie Trumpa i mozliwej zmianie polityki szatana świata ?
  A no wczoraj w szechterowych mediach wypowiedzi mlaskacza cytowane na całego :
  ” Nie myślcie Ukraińcy , że z Banderą wejdziecie do europy „.
  Takie rzeczy należy odnotować chociaż na WPS . Po co ?:
  1. Pokazać jak oni pięknie z durnych gojów robią idiotów ,a do idiotów szczególnej troski zaliczam także mojego brata .
  2. Pokazać ich podłość , fałszywość , zakłamanie i służalczość wobec imperiów zła największego zła jakie powstało w historii ludzkości .

  Polubienie

 8. Fredo

  Takie zachowanie bezzębnego mlaskacza przewidział dr Ziemiński dlatego o tym wspomniałem . Swoją drogą Schetynę było stać na ładne implanty a cysorza Polin nie stać ? Od razu ładniej by wyglądał i uśmiech byłby piękny.

  Polubienie

 9. ninanonimowa

  ———– przed chwilą w programie PRAWY DO LEWEGO / tendencyjny program / wypowiadała się kreatura o śniadej cerze z Warszawy Autor
  /// rewelacyjnej książki /// http://ciekawostkihistoryczne.pl/2017/01/02/najbardziej-krwawi-komendanci-polskich-obozow-koncentracyjnych/

  Zaczyna od Morela dla zmyły -pózniej jedzie po Polakach , tak jakby Polska powojenna była rzeczywiście rządzona przez Polaków.

  Polubienie

 10. zydozerca

  wspaniałomyślne gesty Trumpa to gra pod publiczkę i mydlenie oczu naiwnym – poobsadzał stanowiska syjonistami,milionerami,ekstremistami /mad dog/ i już zapowiada wojnę z Iranem,a w pozostałych zaatakowanych podczas kadencji Obamy krajach nadal trzyma amerykańskich żołnierzy ;
  będzie zaspokajał wyłącznie roszczenia koncernów handlując bronią,ropą, itd.pozorując działania na rzecz poprawy sytuacji reszty obywateli;
  po odrzuceniu veta w spr.zakazu wjazdu dla muzułmanów nie planuje apelacji godząc się na poniżający dyktat skorumpowanego i zażydzonego sądownictwa ,którego funkcjonariusze wykonują polecenia tych samych ludzi ; obiecanki-cacanki niech łykają baranki .
  Wszystkie rządzące marionetki przeszły selekcję i pranie mózgu gwarantujące lojalność i poddaństwo oraz podatność na wszelkie draństwo.

  Polubienie

  • Z tym, że wniosek o zbombardowanie Iranu wpłynął do Kongresu USA w ostatnich dniach prezydentury Obamy.

   Przy okazji tego wniosku można pokusić się o refleksję, że kłamstwem jest utrzymywanie, iż Izrael posiada broń jądrową.

   Polubienie

 11. zydozerca

  UWAGA – SZCZYT PERFIDII w WYKONANIU ŻYDOBANKSTERII I JEJ CZOŁOWEGO EKSPERYMENTATORA NARENDRY MODI’EGO-
  WOJNA Z GOTÓWKĄ :INDIE /POLIGON DOŚWIADCZALNY/
  – po masowym wycofaniu z obiegu większości banknotów,grabieży pieniędzy z szarej strefy /wymóg udokumentowania legalnego pochodzenia przy wymianie pieniędzy w wielotygodniowych kolejkach/ bankomaty opróżniono celowo/,zakazie posiadania złota poza wyznaczonym limitem /kary i konfiskata/ przyszła pora na przymusowe uszczęśliwienie narodu kontami bankowymi,na które hojny rząd przeleje / na razie !!! – a potem zablokuje nagle /co miesiąc tzw.gwarantowany dochód podstawowy w zawrotnej kwocie 106 euro czyli odpowiednik polskiego 500+
  CZEGO TE PARSZYWE PARCHY NIE WYMYŚLĄ,ŻEBY OKRAŚĆ JAK NAJWIĘCEJ OFIAR !!!!
  chwilowo brak danych o całkowitym zakazie obrotu gotówką w Indiach,ale długo to nie potrwa
  Eurokraci oczywiście również przygotowują stosowne restrykcje,tyle że nie nagłaśniają wprowadzanych obostrzeń – wiedza dla wtajemniczonych

  manager magazin
  09.02.2017 Modis Konzepte für das 1,3-Milliarden-Volk
  Indiens Radikal-Experiment – bedingungsloses Grundeinkommen für alle
  VON ARVID KAISER

  Polubienie

 12. zydozerca

  Demonetyzacja: eksperyment, który sparaliżował największą demokrację świata
  05.01.2017 06:00 , ostatnia aktualizacja 06.01.2017 14:28
  Paweł Strawiński , Forbes finanse – z komentarzami

  Polubienie

 13. zorbaG22

  Maciarewicz po prostu tak ma, kompulsywnie potrzebuje towarzystwa młodych chłopców i ani leczenie ani sroga mina Kalksteina go nie przestraszy. Rodzina Kaczyńskich najwyraźniej jest skazana na wynoszenie śmieci po ważniejszych reprezentantach ich narodu i chodzi na krótkiej smyczy. Na nic się zdały umizgi tych ewangelickich żydów do Szwedów podczas „potopu”, ani do cara, kombinowali też na Volksdojcza ale w rezultacie to polska rodzina schowała mamełe Kaczyńską przed Niemcami.
  Pechowcy tacy a teraz wywija nimi wieloletni pacjent IPiN przy ul Sobieskiego w Warszawie, no cóż doskonale ustosunkowany mason który odegrał ważną rolę w reaktywacji loży „Solidarność B`nei B`rith” (1924-1938) i przejęciu przez syjonistów Polski. Dlaczego Polacy nazywają lożę masońską związkiem zawodowym tego już nie wiem ?
  W każdym razie dwa antypolskie powstania listopadowe i styczniowe, Katynie, Miednoje,kocioł warszawski zwany powstaniem , nazwiska takie jak Selman Piłsudski, Selman Dzierżyński, gen. Sikorski, jego oficer prowadzący Retinger, Anders, Beck i rodzina Kaczyńskich, Michników, propagator NWO Wojtyła, takie międzynarodowe gagatki jak Wajda, żyd na Żydzie większość ukraińskiego pochodzenia to tylko część ważnych kroków i postaci ku temu żeby Polacy stanowili mniejszość nad Wisłą. Kolejni do wywalenia ze swojej ziemi będą Ukraińcy.
  Jak mówił Churchill „gdyby Polacy znali swoją prawdziwą historię …” ale nie znają i nie zamierzają znać, umierają stojąc jak cielęta, a po 1952 kiedy tę szmulownię komunistyczną rozgoniono Polacy odzyskali swój kraj na 37 lat. Po 1989 cały wysiłek powojenny Polaków szlag trafił.
  A propos Salomona Morela to rodzina tego szefa obozu w Świętochłowicach dostaje emeryturę od Polaków, „Solidarność B`nei B`rith” zadbała o dożywotnie wypłaty dla potomków biednych wygonionych z Polski do Izraela strażników obozów , katów więziennych i Ubeków. Parchania z Wiejskiej mści się na Polakach z SB, milicji , OSP, WP , wygania z kraju Polaków lekarzy, adwokatów, urzędników, notariuszy, profesorów akademickich bo to Polacy a gawiedź cieszy się jak głupi do sera.
  -do poczytania: http://yelita.pl/artykuly/art/b-nei-b-rith

  Polubione przez 1 osoba

 14. Fredo

  Z drogi drugi sorcie gojów bo nam panujący cysorz Maliniak jedzie :

  Polubienie

  • Fredo

   No i jak to u nas jeden wielki cyrk i jedne wielkie jajca chociażby z przejazdu takiego Maliniaka . W sumie całkiem niezła fucha no bo co tydzień wyjazdy zagraniczne potem w góry na narty potem się hanukę świętuję a to pojedzie się w Polskę na spotkania z PISdzielcami z taką bennyhillową obstawą , a to pójdzie się na msze i ciało Chrystusa uratuje .
   Pojedzie się na wywiady TV i pierd… się idiotyzmy a na końcu zje się cudną kolacyjkę pierdnię w kołdrę i pójdzie spać .
   Żyć nie umierać . Każdy by taką fuchę chciał mieć a mądry naród nigdy nie powinien dopuścić aby taka super fucha nikomu nie potrzebna powstała .
   Ile ona kosztuje podatników gojów ?
   Ze 350 baniek na rok .
   Ale goj płaci i ma uśmiech na ustach .

   Polubienie

 15. Bardzo polecam film – jak to zydowska lichwiarska finansjera doprowadzila Argentyne I Turcje do krachu finansowego.

  ==============================
  jasiek z Toronto

  http://polskawalczaca.com

  Polubienie

 16. konik

  Nacjonalizacja sektora prywatnego to chęć umocnienia suwerenności gospodarczej i politycznej państwa. Poprzez brak nacjonalizacji w IIRP – zostaliśmy błyskawicznie zajęci przez wojska Wermachtu. Dziś bez nacjonalizacji przemysłu, transportu i telekomunikacji – znowu jesteśmy łatwą ofiarą dla zachodnich koncernów i firm.

  Jak powiedział deputowany do KRN Aleksander Zawadzki: “Mieliśmy Zagłębie i Śląsk, mogliśmy mieć dosyć węgla, stali i żelaza, a nie mieliśmy armat, nie mieliśmy czołgów, nie mieliśmy samolotów, gdy nadszedł tragiczny rok 1939. Bo ciężki przemysł Zagłębia, Śląska i innych ośrodków służył interesom prywatnego, rodzimego i zagranicznego kapitału, a w tym kapitale wielki udział mieli Niemcy.” Większość zakładów przemysłowych zatrudniających powyżej 100 osób na jedną zmianę należała do kapitału zagranicznego (4,4% przedsiębiorstw, 64,7% pracowników). Na nacjonalizację tych przedsiębiorstw zgadzała się nawet opozycja, obawiając się jedynie o zbytnie obciążenie wyniszczonego wojną państwa odszkodowaniami.

  Nacjonalizacja to chęć budowy silnego państwa równych ludzi.

  Referat ministra przemysłu z IX sesji KRN: “Można prowadzić organizm państwowy w określonym kierunku, gdy ma się w ręku ster tego organizmu. A ster – to podstawowe gałęzie gospodarki narodowej. Bez planu nie ma odbudowy.” Z tego też powodu ustalono limit zatrudnienia na 50 osób na jednej zmianie – podwyższenie go do 100 powodowałoby pozostawienie w rękach prywatnych takich gałęzi przemysłu jak elektrotechniczny, garbarski, skórzany, włókienniczy, etc., przez co państwo nie mogłoby zadbać o wszechstronną odbudowę kraju (zakładano, że tylko państwo poradzi sobie z takim zadaniem).
  Odpowiednia nacjonalizacja to siła i potęga kraju.
  [na zdjęciu Prezydent Naser wiwatowany przez tłum rozentuzjamowanych ludzi po podpisaniu aktu nacjonalizacji kanału Sueskiego]
  – Mateusz Cichocki

  [na zdjęciu Prezydent Naser wiwatowany przez tłum rozentuzjamowanych ludzi po podpisaniu aktu nacjonalizacji kanału Sueskiego]

  https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/posts/1670718139895453:0

  Polubione przez 1 osoba

 17. konik

  Tymczasem w Słowacji.

  Polubione przez 1 osoba

 18. konik

  Wiecie czemu tak bardzo wiele młodych osób w Polsce, mówi na neoliberalizm – „socjalizm”, albo co gorsza na pospolite rządy liberalnej demokracji -„reżym”? Ewentualnie czemu tylu młodych ludzi, sugeruję że podatki = uspołeczniona gospodarka realnego socjalizmu? Czemu na to wszystko odpowiadają „etatyzm” albo „protekcjonizm” – choć oba terminy, nie znajdują zastosowania w neoliberalnej rzeczywistości gospodarczej?

  Podpowiem wam. Polska to kraj peryferyjny, eksploatowany przez obce siły, dzięki którym przeciętny Polak nie ma umowy o pracę ani też pewnej przyszłości(emerytury). Wyzysku ludzi, kradzież mienia publicznego i niepohamowany rozrost obcego kapitału jest wyznacznikiem dnia codziennego milionów ludzi w Polsce. Zatem zachodni posiadacze środków produkcji oraz ich spece od socjalmanipulacji, potrzebują społeczeństwa idiotów, aby nikomu nie przyszło przez myśl, że jest możliwość przerwania tego łańcucha kapitalistycznych zależności, gdzie Zachód jest rajem a Polska tanią kolonią pod eksploatacje. Dlatego zachodnia burżuazja produkuje wątpliwej jakości szarlatanów politycznych(Korwin, Balcer, Petru), których jedynym zadaniem jest wulgaryzacja języka polityki, ekonomii i wszystkiego co jest związane z życiem obywateli. Tak aby przyszły – dorosły obywatel skupiał się na bzdurach i rzeczach mało ważnych. Tak aby elementy, które mogą mu przydadzą się w życiu – wydawały się dla niego zbędne. Dlatego też kuce atakują wysokie podatki, mimo że to ich nie dotyczy. Dlatego też kuce atakują ZUS i koszty pracy, chociaż nigdy nie będą posiadaczami środków produkcji. Dlatego też kuce atakują emerytury i socjal, chociaż sami są na utrzymaniu rodziców.

  Tak o to rośnie nam społeczeństwo idiotów, które ma problemy z podstawową nomenklaturą naukową, terminami i pojęciami. Tak oto rośnie nam pokolenie dyslektyków, które ledwo pisze a chce gadać o polityce. Tak oto powstaje społeczeństwo idiotów, bardzo wygodne dla autentycznych kapitalistów…

  – Mateusz Cichocki
  https://www.facebook.com/PolskiFrontPracy/posts/1670348956599038

  Polubione przez 1 osoba

 19. julius

  NOT FAKE NEWS – Press Conference on arresting 474 pedophiles in California.

  Los Angeles County Sheriff – Jim McDonald – and 15 law enforcement agents from FBI, Homeland Security and other sheriffs report on….

  Operation Reclaim Rebuild

  More than 30 agencies involved.
  California #Pizzagate 474 Arrests Made As Global Pedo Rings Are Exposed

  Polubione przez 1 osoba

 20. julius

  Nie jest wykluczone, że minister Macierewicz podczas swoich licznych wyjazdów do zamorskiego imperium brał udział w orgiach seksualnych z udziałem dzieci oraz Mossad i CIA podstawiali mu młodociane prostytutki płci obojga. Teraz jest szantażowany i musi robić to co mu zaoceaniczni mocodawcy każą. A wszystkie jego działania noszą znamiona szkodliwości dla rdzennego narodu polskiego. Przy czym muszą być i haki na Prezesa tylko kto je trzyma.

  Polubienie

 21. „Ignorancja globalistycznych „elit” jest tak wielka, że jeden z prominentnych „polityków”, chcąc oskarżyć Putina o spowodowanie konfliktu na Ukrainie, pomylił ją sobie z Koreą”.

  Chodzi tu o wypowiedz Pani Maxine Walters, członkini Kongresu Amerykańskiego. Sędziwa już kobieta (szczególnie mentalnie), mającą 78 lat i trochę niepoczytalna. Tak niektórzy interpretują jej wypowiedź o agresji Rosji na Koreę Ponocną!!!

  „Russia Insider”, jak zwykle, ma doskonały komentarz tym razem o idiotyzmach Pani Walters w jej wypowiedziach sprzed kilku dni:

  http://russia-insider.com/en/courageous-congresswoman-wants-putin-out-korea/ri18840

  Polubienie

 22. konik

  Odpowiedź dla NATO – ” To mój kraj rodzinny ” (pieśń)

  Polubienie

 23. Wybaczcie.
  Dwadzieścia lat temu byłem dziennikarzem radiowym w nowym „wolnym” i „demokratycznym” radiu. Teraz kładę tynki i gipsy na ścianach.
  Dostałem wilczy bilet przed laty, bo już wtedy (jako młody człowiek) nie zgadzałem się na żydowski szaber mojej Ojczyzny.

  Ja były głównie muzyczny radiowiec lubię się w swych wypowiedziach posiłkować Muzyką.
  I atk będzie też teraz:

  Dobrej nocy, moi Drodzy polscy Słowianie. Niech Was Skrzaty domowe strzegą.
  I żeby Wam się darzyło i szczęściło.
  A niech Domowik Opiekuńczy Waszego domu nigdy nie opuszcza.

  Dobranoc.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Ciekawa rzecz. Cały swój wpis kilkakrotnie czytałem, czy nie ma w nim literówek, i błędów. Stwierdziłem, że nie ma i puściłem.
   A po publikacji, jak ostatni parch, kopnąłem się lewą nogą w prawe ucho, gdy zobaczyłem błędy i literówki, które niby popełniłem…
   Te skurwiałe parchy nadają się… na dwutlenek węgla…!

   Polubienie

 24. konik

  Obrońcy Donbasu
  – Bojownikom i Mieszkańcom Noworosji poświęcone !!!!!!!!!!!!….

  Polubienie

 25. konik

  Święta wojna

  Święta Wojna Noworosji – Wstawaj Kraju Ogromny (wersja rockowa
  . https://www.youtube.com/watch?v=CsP_NPSJNT4&spfreload=10

  Polubienie

 26. „Po namyśle doszedłem jednak do wniosku, że być może Opatrzność zlitowała się wreszcie nad nami i przynosi opamiętanie katalizowane przez tych „maluczkich” ? Co daj Boże! Amen!”

  Oto jak Dr. Nowopolski kończy swój w miarę solidny, wydawałoby się, artykuł. Proszę zauważyć jednak, że Dr. Nowopolski, mówiąc o „maluczkich” z uzasadnioną (może) pogardą, sam reprezentuje poglądy … tych „maluczkich” polakatolików – ha, ha — którzy ciągle wierzą, że Wielki Żydowski Demon Pustynny (Opolczyk, dzięki!) tylko czyha, żeby się nad „nami” zlitować.

  Sorry, Dr Nowopolski, to me you are just another religiously enslaved Polish Catholic. I hope you can enlighten those „diminutive Poles,” but you don’t have much to offer to me. Adios and good luck.

  Polubienie

 27. konik

  Może nie w temacie ale

  Pozdrawiam

  Polubione przez 1 osoba

 28. konik

  Rośnie nowy, niebezpieczny trend:nawoływania do ataku na Kaliningrad!

  Polubienie

 29. konik

  W armii ukraińskiej już się nie kryją z flagami UPA

  Polubienie

 30. konik

  OBROŃCOM NOWOROSJI poświęcone

  wznieśliście na nowy poziom rozwoju

  Tak z 15x wysłuchać jest tam więcej Boga niż w wymyślonej biblii

  Polubienie

 31. Panie i Panowie, czas no kolejne słowo święte. Oddaję głos Dr. Głogoczowskiemu:

  „Zmarły w 1922 roku Sorel bardzo celnie zauważył, „że to dopiero demokracja pokazała, do jakiego zgłupienia można doprowadzić ludzi” – i to zgłupienie zarówno mas jak i elit, z przewagą tych drugich, doskonale potwierdzają wyniki niedawnych wyborów zarówno w III RP jak i w USA.

  Ja sam, już od czasów „zwycięstw Solidarności” oraz wizyt JPII w Polsce (i w innych krajach świata) zauważam, że PRAWIE CAŁĄ PLANETĘ ogarnęła podobna do saturnizmu/ołowicy choroba AMERYKANIZMU, manifestująca się w ŻARLIWEJ POTRZEBIE KRETYNA (przypominam, iż słowo crétin pochodzi od chrétien, chrześcijanin). Manifestacji tego ObŻYDliwego [sic] zjawiska społecznego będziemy świadkami dzisiaj, 19 bm. w Krakowie w Łagiewnikach, z okazji Intronizacji na Króla Polski chimery Chrystusa-Zbawiciela Świata Przestępczego nad nami władającego”.

  Panu Doktorowi niech będą dzięki.

  Polubienie

 32. zydozerca

  Sejm za zmianami w systemie ubezpieczeń społecznych ws. weryfikacji rent i emerytur
  PAP Kraj 2017-02-10
  Sejm uchwalił w piątek nowelizację ustawy, która doprecyzowuje, w jakich sytuacjach ZUS może zweryfikować prawo przyznawania renty lub emerytury oraz wysokość tych świadczeń.
  Za uchwaleniem ustawy było 425 posłów, przeciw 5, nikt nie wstrzymał się od głosu.
  Proponowane zmiany wychodzą naprzeciw wytycznym z wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Chodzi o art. 114 ust. 1a ustawy z 1998 r. o emeryturach i rentach z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych. Pozwala on ZUS zmniejszyć wysokość emerytury czy renty, a nawet pozbawić tego świadczenia, jeśli po uprawomocnieniu się decyzji ustalającej prawo do niego okaże się, że dowody, na których decyzja była oparta, nie dawały podstaw do przyznania emerytury lub renty albo do ustalenia takiej jej wysokości.
  Trybunał nie zakwestionował – co do zasady – potrzeby weryfikacji prawomocnych decyzji rentowych. Za niezgodne z konstytucją uznał natomiast uprawnienie organu rentowego do wszczęcia postępowania z urzędu w celu weryfikacji ustalonego prawa do emerytury lub renty albo ich wysokości.wysokości

  Polubienie

 33. zydozerca

  Eksperyment właśnie przeprowadzany w Indiach jest bardzo niebezpieczny. Promotorzy tzw. zrównoważonego rozwoju i gospodarki cyrkulacyjnej poszukują sposobów szybkiego wdrożenia swoich planów. Kwestia ta od kilku lat jest pilnie dyskutowana na wszystkich forach ekonomicznych, a specjalny zespół do opracowania konkretnych planów wdrożenia gospodarki bezgotówkowej np. w Izraelu pracuje od 2013 r.

  Również w Polsce w 2007 r. zawiązała się Koalicja na rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności z inicjatywy Związku Banków Polskich, nad którą patronat objął wówczas prezes NBP Sławomir Skrzypek.

  W grudniu 2013 r. Koalicja zatwierdziła ostateczną wersję „Programu Rozwoju Bezgotówkowego w Polsce na lata 2014-2020”, który przewiduje m.in. ścisłą współpracę z urzędami administracyjnymi państwa.

  Polubienie

 34. zydozerca

  W tej chwili w Szwecji, podawanej za wzór kraju, któremu prawie całkowicie udało się wyeliminować gotówkę, nawet bezdomni mają karty płatnicze. Co jednak oznacza taki system w praktyce? Totalną kontrolę nad ludźmi.

  Już w tej chwili władza dysponuje coraz większymi możliwościami nieograniczonego zbierania informacji o obywatelach, ich gromadzenia, przetwarzania i manipulowania. Postęp technologiczny doprowadził do stworzenia algorytmów, które mogą natychmiast przeglądać transakcje finansowe, określić ich rodzaj, lokalizacje, a nawet zasadność decyzji zakupu.

  Posiadacze kart kredytowych w USA już mogli się przekonać, że mają ograniczone możliwości dysponowania środkami zdeponowanymi w bankach. Na przykład posiadacze Visy lub Master Card nie mogą zapłacić kartą za niektóre usługi hazardowe. Instytucje finansowe ugięły się pod naciskami rządu USA w 2010 r.

  Inni użytkownicy kart otrzymują powiadomienia, jakoby usiłowano dokonać oszustwa, gdy próbują zrealizować transakcję „niezgodną z normalnymi wzorcami zakupów” właściwymi dla nich.

  Polubienie

 35. zydozerca

  Scott Shay, prezes Signature Bank, przestrzegał w 2013 r. w stacji CNBC, że nadejdą takie czasy, iż wskutek daleko posuniętej inwigilacji władz osoba z nadwagą, która będzie chciała kupić słodki napój i zapłacić za niego kartą debetową czy kredytową, nie będzie mogła tego uczynić. Jej transakcja po prostu zostanie odrzucona. Ukuł on nawet pojęcie „econgularity” jako przeciwieństwo „singularity”, tłumacząc, że oznacza ono proces radykalnej transformacji nie tylko całej cywilizacji, ale w ogóle natury ludzkiej za pośrednictwem zaawansowanej technologii, co tylko doprowadzi do zniewolenia na niebywałą skalę.
  Agnieszka Stelmach,pch24

  Polubione przez 1 osoba

 36. zydozerca

  How the Trump regime was manufactured by a war inside the Deep State
  A systemic crisis in the global Deep System has driven the violent radicalization of a Deep State faction

  By Nafeez Ahmed , Medium.com 10.02.2017

  Polubienie

 37. julius

  Zaczyna się eliminacja niepotrzebnych już degeneratów.

  President Trump has announced a federal investigation into the Pizzagate elite pedophile scandal involving human trafficking on Tuesday and promised to help put an end to the „horrific, really horrific crimes taking place.”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s