Młodość, głupota i agentura w polityce

J.Międlar (były ksiądz): Polski nacjonalizm jest komplementarny z katolicyzmem

 

 

Temat pozornie może wydać się mało istotny, bo po pierwsze, jego główny nurt niemal nie wychodzi poza internetową publicystkę (niestety, inna, niezależna nie istnieje), a po drugie, cóż może wnieść do polityki dwóch nieopierzonych młodzieńców?

Zacznijmy jednak od końca, od wieku rozmówców. Sam zaawansowany wiek jeszcze niczego nie gwarantuje, bo jest bardzo wielu politycznie głupich osobników dojrzałych i starców. Nie mniej ilość przeżytych lat przynajmniej stwarza szansę na bogatszy zbiór obserwacji, a te wsparte logiką myślenia mogą sprzyjać powstaniu tego, co nazywa się doświadczeniem. Dotyczy to każdego zawodu, zawodu dziennikarza i polityka także. Młodość siłą rzeczy stoi tu na przegranej pozycji. I taka jest naturalna kolej rzeczy.

Oczywiście inaczej sprawa ma się ze społecznym odbiorem przekazywanych treści. Młodość z natury kontestująca wiek dojrzały i starość, o wiele łatwiej przyswoi sobie przekaz młodego niż przekaz „zgreda”. Stąd do młodzieży – do młodego ruchu narodowego – do wyprowadzania go na „właściwe” tory wytypowano młodzieńca, ks.Jacka Międlara (ur.1989r.).

 

Nikt z młodych jakoś nie zastanawia się, że J.Międlar poczuł tak silny imperatyw nacjonalistycznej misji, silniejszy nawet niż niesienie, jako duchowny, słowa Joszue, iż nie usłuchał swoich przełożonych i musiał porzucić sutannę, a razem z sutanną wikt i opierunek i bezpieczeństwo socjalne aż do śmierci. Od teraz będzie żył z nacjonalizmu, chociaż w IIIŻydo-RP żaden autentyczny nacjonalista szans na to mieć nie może (?).

Młody adept dziennikarskiej sztuki nie pomyślał, żeby spytać J.Międlara, czy z nacjonalizmu da się wyżyć?

 

Młodzi, ale i starzy również, rzadko zadają sobie pytanie, jak to możliwe, że wyklinany oficjalnie nacjonalizm nie przeszkadza zapraszać do pomniejszych żydowskich mediów niektórych nacjonalistów, np. J.Międlara? A skoro zapraszają ich pomniejsze media, dlaczego nie zaproszą te główne?

Odpowiedź jest banalnie prosta: reklamę nacjonalistom (tym koncesjonowanym oczywiście) robi się tylko w takim zakresie, jaki jest niezbędny do kontrolowania nacjonalizmu, żeby za nadto nie wyrósł. A jeśli wyrośnie, to tylko w warunkach szklarniowych pod bacznym okiem ogrodników, np. tych w sutannach.

 

Oczywiście jak przystało na prawdziwego nacjonalistę J.Międlar musi być „antysemitą” – trochę kokieterii nie zawadzi. Stąd jego wypowiedzi o żydowskim Hollywood, o zbrodniach na NSZ, o żydowskim antypolonizmie, itp. – to cała prawda o Żydach w wydaniu nacjonalisty J.Miedlara.

Młodemu adeptowi dziennikarskiej sztuki nie przyszło do głowy spytać J.Międlara, dlaczego na fali antymuzułmańskich protestów pozwala nieść się katolickiemu szowinizmowi i nie szuka prawdziwych przyczyn i winowajców zjawiska migracji islamu do Europy? No, ale może to zbyt trudny temat dla młodego. Może za rok, za dwa, a może jeszcze później dojrzeje do tych zagadnień – nie od razu Kraków przecież zbudowano.

 

Na koniec kąsek najsmaczniejszy: Polski nacjonalizm jest komplementarny z katolicyzmem twierdzi J.Międlar (film 6:44min.).

Młody dziennikarz nie spytał nawet co to znaczy? Może akurat to wiedział, bowiem po kolejnych swoich fascynacjach politycznych, Solidarną Polską Z.Ziobro, PiS-em, teraz jest w fazie wielbienia żydo-katolika G.Brauna i pewnie nie obce mu słynne zawołanie idola: „Kościół, szkoła, strzelnica”.

Nie będę ponownie udowadniał, że nie da się pogodzić nacjonalizmu z żydo-katolicką religią, z doktryną żydo-katolickiego Kościoła. Wystarczy, że sam Kościół głosi, iż „nacjonalizm jest herezją”.

 

Co roztropniejszy obserwator polityki z pewnością skonstatuje, że Kościół nie może poprzeć nacjonalizmu, który mógłby zmieść porządki żydowskiego reżimu IIIRP. A właśnie ten żydowski reżim, całe jego polityczne spektrum – dzisiaj – od PO do PiS Kościół popiera od samego początku, czerpiąc zresztą z tego pokaźne profity finansowe, a więc nie będzie podcinał gałęzi, na której sam siedzi.

Zatem na jakiej podstawie wykształcony ksiądz, który nie odżegnuje się od Kościoła, a wręcz przeciwnie, mimo zdjęcia sutanny, chce pod jego żydo-katolickie skrzydła wprowadzić narodową młodzież, głosi twierdzenie sprzeczne z nauką, z doktryną i z polityką Kościoła? Odrzucenie przez Kościół idei państwowej, narodowej, socjalnej, jest tak stare jak sam Kościół i J.Międlar jako wykształcony ksiądz nie może tego nie wiedzieć.

Wprowadzona przez niego pod skrzydła Kościoła młodzież zostanie wykastrowana z istoty nacjonalizmu, z zasadniczych wartości idei narodowych, państwowych.

Kościół walczył z nacjonalizmem zawsze, nie przebierając w środkach. Były zakonny ksiądz, teolog, Ludwik Gościński, w krakowskim „Głosie Narodu” (listopad 1937) zamieścił „List otwarty do Papieża”, w którym pisał o kontaktach jezuitów z masonerią w celu koordynacji działań przeciw wspólnemu wrogowi – przeciw nacjonalizmowi.

 

Wniosek może być tylko jeden, że J.Międlar jest antypolskim, antynarodowym, antypaństwowym, agentem żydo-katolickiego Kościoła, któremu wyznaczono zadanie niszczenia polskiego nacjonalizmu poprzez przekierowanie go na żydo-katolicki szowinizm. Jest to działalność wyjątkowo perfidna, ponieważ świadomie wykorzystuje wszelkie braki młodości. Od niewiedzy politycznej poczynając na tragicznej sytuacji materialnej, zawodowej, bytowej i braku perspektyw na lepsze życie kończąc, co przyczynia się do ogromnej podatność młodych na wszelką manipulację polityczną. Żydo-katolicki Kościół z premedytacją wykorzystuje tę dramatyczną sytuację społeczną młodzieży i tym łatwiej wpycha na szowinistyczną ścieżkę przeciw innym wyznaniom i kulturom, a ma w tym wielowiekowe doświadczenie.

Jak widać na filmie, J.Międlara wspierał dzielnie, choć nieświadomie, ale z młodzieńczą niefrasobliwością nowy „lis” dziennikarstwa – na razie internetowego, ale kto wie, może zostanie zauważony przez wielki świat żydo-mediów, zwłaszcza, że ten stary Lis jest chyba schodzącą gwiazdą.

 

Dariusz Kosiur

______________________________________

Zapisz

49 Komentarzy

Filed under Polityka

49 responses to “Młodość, głupota i agentura w polityce

 1. Filmiki Piotra Korczarowskiego mnie nie przekonują-nawet jeśli od czasu do czasu mówi on słuszne rzeczy. Mnóstwo tu nadęcia, płytkiego patriotyzmu, który opiera się głównie na słownych deklaracjach. Mamy u niego podziw dla żołnierzy wyklętych i uwielbienie katolicyzmu. Jest też infantylny, obowiązkowy atak na KOD- ale jakiś większych przekazów antypisowskich dla równowagi o dziwo nie ma,.
  Międlar urodził się w 89. Nie przeszkadza to jemu i innej „patriotycznej młodzieży” walczyć z „komuną”.
  G. Braun jest lansowany od jakiegoś czasu jak główny kandydat antysystemowy. Widać ktoś ma w tym interesy.

  Polubione przez 1 osoba

 2. „Stąd do młodzieży – do młodego ruchu narodowego – do wyprowadzania go na „właściwe” tory wytypowano młodzieńca, ks.Jacka Międlara (ur.1989r.).” – he he, ma tyle wiosen co ja, pokolenie „mięsa armatniego” doświadczającego na własnej skórze skutków żydowskiej transformacji ustrojowej.
  Odnośnie nacjonalizmu, to co żydowski reżim kreuje i serwuje społeczeństwu polskiemu jako „nacjonalizm” nie jest żadnym nacjonalizmem a najwyżej jego atrapą. Jest pseudonacjonalizmem podszytym narodowym szowinizmem, religijnym katolickim fundamentalizmem, często rewizjonizmem kresowym, wściekłym antykomunizmem i obowiązkowo uwielbieniem dla liberalnego kapitalizmu i „wolnego rynku”. To do czego reżim nie chce dopuścić to do sytuacji kiedy nacjonaliści(nie katonarodofcy) ale ci przy zdrowych zmysłach niedający się sprowadzać na wyżej wymienione manowce wejdą w sojusz z socjalistami o „skrzywieniu” narodowo-patriotycznym. Robią zatem wszystko aby obrzydzić Polakom socjalizm, zniszczyć rzeczywistą lewicę i jednocześnie tak zmanipulować czy zinfiltrować ruchy nacjonalistyczne aby sprowadzić je do roli najwyżej obrońców interesów katolicyzmu, bandy szowinistów siejących nienawiść do Rosji czy węszących wszędzie nieistniejącą komunę. Narodowysocjalizm o świeckim charakterze(nie mylić z nazizmem) jest śmiertelnym zagrożeniem dla międzynarodowego żyda.

  Polubione przez 1 osoba

  • Jest dokładnie tak jak piszesz. U nas praktycznie nie ma w zasadzie lewicy (poza malutką partią Zmiana i innymi małymi organizacjami). Jest natomiast karykatura lewicy np. Krytyka Polityczna.
   Ciekawostką może być fakt, że inny „narodowy” kanał na youtube „Sumienie narodu” w swoich działaniach świadomie i programowo ignoruje partię Zmianę. Ujawnił to Mossakowski potem jak się rozstał z tym kanałem- oburzony że pokazano rozmowę z Al Malazi Nabilem.

   Polubione przez 1 osoba

 3. Fredo

  Taki jest wyższy duchowny nazywa się Polak i jest Polakiem polskim patriotą żydolandu .
  Skoro on Polak czystej krwi i nazywa się ten duchowny Polak to moja osoba jest z nacji Hucu i nazywam się na nazwisko Hucu .
  A co ? .Skoro on Polak to ja Hucu :

  Polubienie

 4. pablo

  „Premier jeździ do domu niemal co piątek. Dostaję telefony, że ludzie się boją”. W Oświęcimiu dobrze znają kolumnę Szydło
  http://natemat.pl/201451,premier-jezdzi-do-domu-niemal-co-piatek-dostaje-telefony-ze-ludzie-sie-boja-w-oswiecimu-dobrze-znaja-kolumne-szydlo

  Polubienie

 5. antek.wariat

  Polska: Harry Potter i więzień MON

  W konsekwencji fali medialnej krytyki, która spadła na Ministerstwo Obrony Narodowej z powodu wybryków Bartłomieja Misiewicza wyszło m.in. na jaw, że w MON pracuje od niedawna Edmund Janniger. Ten były pracownik biura poselskiego Antoniego Macierewicza został zatrudniony w Ministerstwie 1 grudnia 2016 r.

  Jednocześnie okazało się, że ojcu Jannigera, amerykańskiemu lekarzowi Robertowi Schwartzowi, zlecono w zeszłym roku wykłady w instytucjach medycznych podlegających MON. Za wykłady Schwartza w Wojskowym Instytucie Medycznym i na Wydziale Wojskowo-Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, które odbyły się w grudniu ubiegłego roku, Ministerstwo zapłaciło ponad 38.000 złotych.
  http://xportal.pl/?p=28402

  Polubienie

 6. antek.wariat

  Iran: Rezygnujemy z petrodolara

  Prezes banku centralnego Iranu Veliollah Seif poinformował, że Iran zamierza zaprzestać używania dolara jako waluty rozliczeniowej. Decyzja ma wejść w życie 21 marca, zamiast dolara Iran ma przejść na euro w rozliczeniach za ropę.

  Sytuacja jest o tyle poważna, że głównym towarem eksportowym Iranu jest ropa naftowa. Roczne zyski ze sprzedaży surowca wynoszą ok. 40 mld dolarów. Jednocześnie rozliczanie ropy w dolarach stanowi o sile amerykańskiej waluty. W ten sposób generowany jest popyt na dolara, co pozwala mu pełnić rolę waluty rezerwowej. Jest to tzw. system petrodolara, zaprojektowany na początku lat 70-tych przez Henry’ego Kissingera, obecnego doradcę Donalda Trumpa ds. polityki zagranicznej.

  To nie pierwszy raz, kiedy muzułmański kraj zamierza zrezygnować z rozliczania ropy w dolarach. W 2000 roku Saddam Husajn ogłosił, że Irak będzie sprzedawał surowiec wyłącznie w euro. Zaledwie kilka miesięcy później w mediach zaczęły pojawiać się informacje o posiadaniu przez Irak broni masowego rażenia. Ostatecznie Stany Zjednoczone dokonały inwazji i siłą przywróciły rozliczanie ropy w dolarach.

  Krok dalej od Husajna poszedł libijski przywódca Muammar Kaddafi, który opracował plan stworzenia złotego dinara. W tej walucie sprzedaż ropy miały rozliczać wszystkie afrykańskie państwa eksportujące surowiec. Rozwiązanie Kaddafiego stanowiło ogromne zagrożenia dla petrodolara. W efekcie doszło do wywołania libijskiej rewolucji. Rebelianci wspierani przez Zachód przejęli władzę w kraju, a pomysł wprowadzenia złotego dinara upadł.

  Obecnie odejście od rozliczeń w dolarach zapowiada Iran, będący kluczowym sojusznikiem Chin oraz Rosji.
  http://xportal.pl/?p=28386

  Polubione przez 2 ludzi

 7. Zwracam uwagą wszystkich na najważniejszy dla rozpoznania sytuacji fragment:

  Nikt z młodych jakoś nie zastanawia się, że J.Międlar poczuł tak silny imperatyw nacjonalistycznej misji, silniejszy nawet niż niesienie, jako duchowny, słowa Joszue, iż nie usłuchał swoich przełożonych i musiał porzucić sutannę, a razem z sutanną wikt i opierunek i bezpieczeństwo socjalne aż do śmierci. Od teraz będzie żył z nacjonalizmu, chociaż w IIIŻydo-RP żaden autentyczny nacjonalista szans na to mieć nie może (?).

  Młody adept dziennikarskiej sztuki nie pomyślał, żeby spytać J.Miedlara, czy z nacjonalizmu da się wyżyć?

  Jest anglojęzyczne powiedzenie „always follow the money”, oznaczające, że dla wyjaśnienia czyjejś roli należy poszukać jego sponsora. I warto o tym powiedzeniu pamiętać.

  Zwracam jeszcze uwagę na to, co pisze pan przemex:

  To do czego reżim nie chce dopuścić to do sytuacji kiedy nacjonaliści(nie katonarodofcy) ale ci przy zdrowych zmysłach niedający się sprowadzać na wyżej wymienione manowce wejdą w sojusz z socjalistami o „skrzywieniu” narodowo-patriotycznym. Robią zatem wszystko aby obrzydzić Polakom socjalizm, zniszczyć rzeczywistą lewicę i jednocześnie tak zmanipulować czy zinfiltrować ruchy nacjonalistyczne aby sprowadzić je do roli najwyżej obrońców interesów katolicyzmu, bandy szowinistów siejących nienawiść do Rosji czy węszących wszędzie nieistniejącą komunę.

  Wykastrowanie nacjonalizmu z jego wrażliwości społecznej to zniszczenie istoty nacjonalizmu. Nacjonalizm jest ideologią wspólnoty opiekuńczej, której zbiorowy zinstytucjonalizowany poprzez państwo altruizm jest skierowany do wewnątrz grupy etnicznej. Oznacza to między innymi, że na systemie opieki społecznej państwa nacjonalistycznego nie mogą żerować azylanci i inni „imigranci”. Oczywiście kreowanie na nacjonalizm idoelogii neoliberalnej połączonej z ksenofobią i dewocją katolicką jest dokonywanym z pełną premedytacją sabotażem ideologicznym. Służy zniechęceniu do nacjonalizmu mas zepchniętych na margines poprzez głodowe pensje, brak stałego zatrudnienia (umowy śmieciowe) lub zmuszonych do emigracji z powodu braku zatrudnienia (obecne 10% bezrobocie jest liczone bez uwzględnienia kilku milionów miejsc pracy brakujących dla emigrantów).
  Polskie społeczeństwo będzie odwracało się od kościoła rzymskokatolickiego i religii w ogóle, zawiedzione poziomem zdeprawowania i obłudy kleru katolickiego. Dla ludzi chcących patrzeć trzeźwo na kwestie polityczne i narodowe mieszanie z nimi jakiejkolwiek religii będzie odrzucało od grupek wolnorynkowców-dewotów pozujących na nacjonalistów. Jednocześnie w przestrzeni publicznej nie funkcjonuje pojęcie nacjonalizmu świeckiego i socjalnego (anty-wolnorynkowego). Ktokolwiek spróbuje głosić idee prawdziwie nacjonalistyczne znajdzie się pod ostrzałem, jako „komunista”. A społeczeństwo jest uwarunkowane by reagować na to hasło wściekłym ujadaniem w kierunku oskarżonego o „komunizm”. Tak samo w przypadku głoszenia konieczności rozdziału kwestii politycznych od religii i usunięcia kościoła rzymskokatolickiego z polskiego życia politycznego.
  Grupy pseudonacjonalistów i ich pożytecznych idiotów, dzięki opisanej powyżej dywersji, są skazane na funkcjonowanie na marginesie, bo ideologia „wolnorynkowa” odcina ich od prawdziwych potrzeb społeczeństwa. Ideologia pseudonarodowa nie jest i nigdy nie będzie społecznie nośna – i jako taka jest bezpieczna dla obecnych władców Polski. Jednocześnie grupy pseudonarodowe odsysają ze społeczeństwa osoby aktywne i chcące coś zrobić dla narodu – po czym marnują ich energię i z czasem, w miarę kolejnych klęsk wyborczych, zniechęcają do aktywności.
  Grupa Sandberga przeprowadziła eksperyment w celu zbadania, jakie jest zapotrzebowanie społeczne na autentyczną lewicę ekonomiczną (w odróżnienia od liberalizmu obyczajowego i ideologii wolnorynkowej, będących programem SLD). Uzyskane przez tą grupę 3% głosów wskazuje na to, że jest na czym budować. „Zmiana”, lub inne ugrupowanie narodowo-socjalistyczne ma szansę zaistnieć w wyborach, przynajmniej w takim zakresie, by zagwarantować sobie dotację. Jest popyt społeczny. Czy są kadry zdolne wystąpić jako skonsolidowana siła, by ten popyt społeczny zagospodarować?

  Polubione przez 2 ludzi

 8. antek.wariat

  TRUMP o zamachu z 11 wrzesnia 2001 r. na WTC!

  Polubienie

 9. konik

  żyd „pastor polityczny” Chojecki i pseudo narodowiec M.Kowalski

  Niebezpieczny trend:nawoływania do ataku na Kaliningrad!

  Polubienie

 10. konik

  Dziś to samo kłamią o Korei


  Tak się śmiali z Chin,a one pierwszym na świecie państwem, które…

  Polubienie

 11. zydozerca

  POSTĘPUJĄCE MEGA-SKAŻENIE RADIOAKTYWNE W FUKUSHIMIE
  A POLSKA NIE MA ANI JEDNEGO CZUJNIKA DO POMIARÓW I WYNIKÓW NIE OGŁASZA !!!!!
  zatrute oceany,woda i wiatr roznosi syf po całym globie !!!

  Jak widzimy na przykładzie informacji o Fukushima, instytucja ta [PAA] służy głównie dezinformacji i uśpieniu obaw Polaków. Kosztownie.

  Czas już definitywnie rozgonić to towarzystwo, a rząd Polski powinien:

  1) Natychmiast wycofać się z MAEA, tj. przestać płacić na ten humbug.

  2) Natychmiast rozgonić Państwową Agencję Atomistyki [PAA] z Kruczej: skreślić to z budżetu./zażądać z odsetkami zwrotu wynagrodzeń od grada i każdego innego pasożyta=gada – wizjonerów budowy nieistniejącej elektrowni atomowej/

  3) Polsce potrzebne jest Laboratorium Ochrony Radiologicznej [skreślenie słowa „Centralne” z obecnej struktury ją otrzeźwi]. A wydatki – urealnić.

  4) Przestać płacić na Zjednoczony Instytut Badań Jądrowych w Dubnej. Takie oczywiste postulaty od ćwierć wieku są przez urzędników ignorowane.

  Pieniądze powinny iść na badania jądrowe, na fizykę a nie na kastę urzędników.
  strona M.Dakowskiego

  Polubienie

 12. zydozerca

  Atomowe zarobki w nieistniejącej elektrowni

  PAP Kraj bankier.pl
  2015-05-29
  Prawie 100 tys. zł miesięcznie wynosiła płaca w zarządzie spółek państwowego koncernu Polska Grupa Energetyczna zajmujących się przygotowaniem polskiej elektrowni atomowej – czytamy w „Gazecie Wyborczej”.
  Koncern do przygotowania inwestycji powołał spółkę PGE EJ1. Gazeta dotarła do oświadczenia majątkowego wiceministra skarbu Zdzisława Gawlika, który był wiceprezesem w atomowych spółkach PGE. W pierwszej połowie 2013 r. uzyskał wtedy dochód w wysokości 599 340 zł, czyli niemal 100 tys. zł miesięcznie.
  Były minister skarbu Aleksander Grad po odejściu z atomowej spółki PGE został w lutym zeszłego roku wiceprezesem Taurona i na tym stanowisku zarobił 1 mln 63 tys. zł, czyli blisko 120 tys. zł miesięcznie.

  Polubienie

 13. konik

  Białoruś – nowa epoka (3) – demografia

  Czytaj…. http://www.prawica.net/6463

  Polubienie

 14. konik

  tego w PL mediach nie pokażą

  Polubienie

 15. konik

  Oglądnąłem ten film i jak zwykle WPS ma rację!!! J.Międlar dziwnie śmierdzi z daleka to taka trollnia kontrolowana jak neon24 i inne szalomy 24 ,patrz też https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/02/13/mlodosc-glupota-i-agentura-w-polityce/comment-page-1/#comment-26355

  Polubienie

  • jacta

   Dokładnie dokładnie jak piszesz.

   Ja tam oglądam Olszańskiego i to co mówi mi się podoba ale ten Międlar widać jakaś licha inscenizacja czyli powtórka Kowalskiego dla mas.
   Unych parchate pomysły są cały czas te same a przecież teraz to widać jak na dłoni po tych wszystkich sztuczny za $ parchatych rewolucjach tym kreowaniu liderów z niczego.

   żenua jak żyd kaczynski sapał o innych żydach.

   Polubienie

 16. A ja zwracam uwagę na schizofreniczność żydo-katolicyzmu. Choć jest to twór w sumie kosmopolityczny (wyznawcy to przedstawiciele wszystkich kolorów skóry, setek narodów ze wszystkich kontynentów, mówiący setkami języków i narzeczy) i internacjonalistyczy (z centralą w Watykanie i „ziemią świętą” w Izraelu), jest też swoistym nacjonalizmem. Wszak sam żydo-katolicyzm określa siebie mianem „nowego NARODU wybranego”. NARODU! Tyle, że żydogennego, nowego i wybranego (do ogłupienia, oskubania i zniewolenia). Bazując na tym, nie można być równocześnie polskim nacjonalistą i katolikiem – członkiem nowego narodu wybranego ze stolicą w Watykanie, należy stwierdzić, że tylko schizofrenik o rozdwojonej jaźni może czuć się równocześnie polskim nacjonalistą i katolikiem. Niestety odmóżdżenie katolików jest tak daleko idące, że te dwie sprzeczności w ich schizofrenicznych rozumkach wcale się nie wykluczają, a wręcz przeciwnie – nawzajem się uzupełniają.

  Na marginesie – witam Palmera Eldritcha po b. długiej przerwie. Chyba ze trzy lata nie widzieliśmy go w sieci. A ja niedawno wrzucałem tu, na WPS, jego linki o powstaniu styczniowym.

  Polubione przez 1 osoba

  • Ewik

   Pomagasz Opolczyk takim :

   „Jednego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi” – przekonywał imam Anjem Choudary w rozmowie z „Faktami”.

   Gdy imam usłyszał, że katolicy w Polsce mają już swoje wartości i nie będą chcieli przyjąć islamu, ten odparł: „Wy chrześcijanie wyznajecie zasadę: co cesarskie cesarzowi, co boskie Bogu. Jeśli przyjmiemy, że cesarz jest muzułmaniniem wprowadzającym prawo szariatu, nie powinniście mieć w niczym problemu”. Dodał, że chrześcijanie nadal będą mogli modlić się w kościołach i domach.

   Ciekawe co będziesz miał do powiedzenia o „ogłupienia, oskubania i zniewolenia” jak będzie musiał sie modlić 5 razy dziennie i nie tylko .

   Polubienie

   • Fredo

    Ewik kocura nie ma Dr Ziemińskiego to Ewik harcuje na WPS jak wypasiona mysz na kościelnym zbożu . Ewik nie harcuj bo kocury na WPS cię zeżrą . Wracaj do kościelnych piwnic i tam harcuj

    Polubienie

   • Fredo

    nie chce dać ci pasibrzuch trochę żółtego serca bez harcowania na WPS .Współczuję myszko Ewiku . Chwal pana na WPS to dostaniesz 20dkg serka amojskiego takiego z Lidla .Pycha !!!!!!!!!!

    Polubienie

   • Fredo

    popr: nie serca a miało być żółtego sera bo się Ewik obrazi.

    Polubienie

   • Ewik

    Posłuchaj Wolniewicza, naucz sie czegoś.

    Polubienie

   • Fredo

    Ewik myszo utuczona na kościelnym zbożu myszkująca po WPS pomimo tego , że prezes PAZIEM rzucał ci tyle trutek w grudniu a ty ciągle tu hasasz
    Wierzę tylko paru osobom w Polsce :
    1. Kosiur Dariusz
    2. Paweł Ziemiński
    3. Opolczyk
    4. Przemex
    5. Jangryko
    6. Cannasatego
    7. Tomasz Wykuty .
    A Wolniewicza wsadż sobie w mysi tłusty zadek .Nie wiem czy to prawda ale słyszałem ,że to żyd i jak pisał Dariusz Kosiur występuje w ojczulkowych toruńskich medyjach .
    Czego mogę się nauczyć od szanownego profesora ?
    Może chrąchania .

    Polubienie

   • Ewik

    Fredo , ten ateista , który nie do końca rozumie i zna katolicyzm, to rozumie i widzi róznicę miedzy judaizmem i talmudem , a chrześcijaństwem i Ewangelią. A wy macie z tym ciągłe problemy.

    Polubienie

  • Fredo

   Też Palmera witam . Mam nadzieję że obok Opolczyka ( duża litera ze względu na szacunek ) będzie częstym gościem WPS . Prosimy o więcej wpisów .

   Polubienie

 17. zydozerca

  straszydłu żydło pękło parzydło-
  w szpitalu liczy ministrów bydło

  Polubienie

 18. Polak-Słowianin

  Panie Dariuszu,

  „Odrzucenie przez Kościół idei państwowej, narodowej, socjalnej, jest tak stare jak sam Kościół i J.Międlar jako wykształcony ksiądz nie może tego nie wiedzieć”

  Tak jest! Ludzie kk generalnie uważają, że jeśli nie ma w czymś „ich” boga to jest to bezbożne, czyli niewskazane dla tzw. duchowego dobra wiernych. Dla wierzących owieczek komunikat jest więc jasny: nacjonalizm to jest zło. Co ciekawe owieczki nie lubią też nadmiernej „katolizacji”.
  Ten tzw. kościół raczej nie odrzuca np. instrukcji obsługi tv czy pralki mimo, że też są one bezbożne i związane z ludźmi. Ze sprzętów tych korzystają ludzie różnych wiar i nie zwalczają się nawzajem z powodu tego, że np. tylko instrukcja obsługi ich pralki jest prawdziwa a innych pralek nie.
  Jak ktoś wierzy w Joszue to pójdzie do piekła za to, że kupił telewizor, który akurat wymyślił czy wyprodukował jakiś ateista lub innowierca?
  Dlaczego ten tzw. „kościół” lub jakikolwiek wierny nie rozumie (czy nie chce), że podobnie pewne idee można potraktować tak jak takie właśnie instrukcje obsługi znakomicie działających urządzeń – jako rozwiązania – w wymiarze socjalnym, państwowym?
  (to były pytania retoryczne)
  Jeżeli będzie rzeczywiście znakomicie sprawdzający się mechanizm taki z którego każdy użytkownik – jakiejkolwiek wiary – mógłby być zadowolony to dlaczego ktokolwiek miałby przeciw temu oponować? Problem mieliby co najwyżej ci, którzy chcieliby się (kosztem wszystkiego i wszystkich) w nieograniczony sposób bogacić, czy chcieć żyć ponad stan i mieć nieograniczoną władzę (wliczając w to też pseudo-duchownych różnych religii – jakiś wynaturzony bydlak dostanie koloratkę, czy sakrę i myśli, że jest wtedy automatycznie moralnym, czy duchowym autorytetem).

  Opolczyku,

  Dokładnie tak.

  Polubienie

 19. zydozerca

  UWAGA – KATASTROFA JĄDROWA W FUKUSHIMIE, c.d.
  decyzje premiera Japonii :
  10 lat więzienia dla dziennikarza za ujawnienie prawdy o skutkach i zagrożeniach
  lekarze – za ujawnienie prawdy pacjentom wstrzymane wynagrodzenie

  Prime Minister Abe recently passed a law that any reporter who told the truth about the situation could be gaoled for ten years. In addition, doctors who tell their patients their disease could be radiation related will not be paid, so there is an immense cover-up in Japan as well as the global media.
  global research
  TOPIĄCYCH SIĘ RDZENI NIE MOŻNA NICZYM ZNEUTRALIZOWAĆ,
  BO NIE MA DO NICH DOSTĘPU -ROBOTY TOPIĄ SIĘ OD PROMIENIOWANIA
  SKAŻONA WODA DO CHŁODZENIA WRACA DO OCEANU

  Polubienie

 20. anonim

  Dzieki Panie Opolczyk za sprostowanie arta.

  A teraz kolejna dostawa w kolorze ruskiego stepu. Tym razem rumunia.


  Ps. Jak to mawiają – oby do wiosny…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.