Międzynarodowy Żyd zamordował brata przywódcy Korei Północnej

z17947964ihkoreanczycy-ogladaja-prezentacje-nowych-rakiet

Kto i dlaczego zamordował Kim Dżong Nama, brata Kim Dżong Una, przywódcy Korei Północnej?

W minioną niedzielę Korea Północna wystrzeliła pocisk balistyczny – poinformowała południowokoreańska agencja prasowa Yonhap. Pocisk wystrzelono w kierunku Morza Japońskiego z bazy lotniczej Bangjon znajdującej się w prowincji Pjongan, na zachodzie Korei Północnej.

Prawdopodobnie był to pocisk średniego zasięgu, zaprojektowany do testowania silników na paliwo stałe dla rakiet balistycznych zdolnych do osiągania terytorium USA. KRLD dysponuje już mobilnymi wyrzutniami do wystrzeliwania rakiet balistycznych. Mobilne wyrzutnie są trudne do zlokalizowania i zniszczenia przez wrogów – przepraszam, przez syjonistycznych obrońców zachodniej demokracji.

KRLD kontynuuje próby z rakietami balistycznymi, mimo przyjętej rok temu przez ONZ rezolucji o zaostrzeniu sankcji wobec Korei Północnej. Rezolucja ta była odpowiedzią na przeprowadzony przez KRLD 6.01.2017r. kolejny test z bronią nuklearną.

Niewątpliwy parasol ochronny dla KRLD stanowią Rosja i ChRL, a nawet możliwości odwetowe samej KRLD i Międzynarodowy Żyd jest bezsilny wobec rosnącej siły obronnej Korei Północnej.

Wystrzelenie pocisku balistycznego potępił prezydent USA i władze Japonii. Nowy sekretarz obrony USA, James Mattis, zapowiadał podczas niedawnej wizyty w Seulu, że wystrzelenie przez Pjongjang międzykontynentalnej rakiety balistycznej spotka się „z przytłaczającą odpowiedzią” USA.

I oto, prawdopodobnie, mamy już odpowiedź.

W poniedziałek na lotnisku w Kuala Lumpur, stolicy Malezji, zamordowano Kim Dżong Nama, najstarszego syna poprzedniego dyktatora Korei Północnej Kim Dżong Ila, niegdyś typowanego na jego następcę.

Według doniesień żydo-mediów zamachu dokonały dwie kobiety, które podeszły do Kima i zarzuciły mu na twarz tkaninę. Wcześniejsze wersje mówiły o śmiertelnym zastrzyku lub pryśnięciu w twarz trucizną. Kim zmarł w drodze do szpitala.

Wszystkie zachodnie, żydowskie, medialne gadzinówki twierdzą, że mordu dokonano na zlecenie Kim Dżong Una, że to rytualne czystki dyktatora.

Kim Dżong Nam żył poza swoim krajem i poza polityką i z oczywistych względów nie mógł być politycznym rywalem dla swego brata.

Natomiast mógł być obiektem zastępczym dla zemsty Międzynarodowego Żyda, który nie mogąc zagrozić bezpośrednio KRLD, tak jak np. krajom bliskowschodnim i dokonać mordu na przywódcy KRLD, morduje możliwie najbliższą mu osobę, bo jest ona w zasięgu działania służb Międzynarodowego Żyda.

Syjonistyczną zbrodniczość i mściwość znamy przecież od dawna, ot choćby od rewolty Cromwella. Nielicznym przywódcom udało się tylko ujść z życiem, gen.Ch. de Gaulle’owi aż trzydzieści jeden razy. Ostatnim, który  miał szczęście był prezydent Ukrainy, W.Janukowycz, którego uratowali rosyjscy komandosi.

Dariusz Kosiur

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “Międzynarodowy Żyd zamordował brata przywódcy Korei Północnej

 1. Fredo

  Co w tym dziwnego .Jeżeli z nimi nie grasz w jednej drużynie i działasz wbrew parchatym interesom zajebią cię wcześniej czy pózniej .
  No chyba , że dla pozorów demokracji pozwalają działać takiemu WPS bo z czytania jego choćby z obowiązku mają fajny kabaret i pełne portki ze śmiechu i w czym im taki WPS może zagrozić gdy oni kontrolują każdą dziedzinę życia i mają poparcie największego bandziora świata w dodatku przy społeczeństwie które skutecznie ogłupili przez prawie trzydzieści lat .

  Polubienie

  • Spokojnie, kropla drąży skałę… Oni mają teraz pełne portki nie śmiechu, ale czego innego. Zabójstwo Kim Dżong Nama, choć może smucić, jest w gruncie rzeczy wyrazem bezsilności.

   Polubienie

  • moherowy beret

   Korporacje (zarządzający nimi) nie mogli spokojnie spać,tak chcieli
   uprzyjemnić życie Europejczykom.Mają dobre serca i chęci?A może
   są pazerni?

   Polubienie

 2. konik

  Parchate media w neokoloni PL dziś bazgroliły że to że Kim brata ubił.

  Poziom zakłamania i wypisywaniu debilizmów blokowaniu/banowaniu prawdy o Korei już nie to że jest zatrważający/absurdalny ale zwyczajnie panicznie debilny …


  „Wolność słowa”
  Emil Truszkowski prowadzi stronę internetową pozdrozkrld.com, poświęconą Korei Północnej, głównie wycieczkom do Korei Północnej. Prowadzi też stosowny kanał na YouTube, a ściślej prowadził, gdyż właśnie mu go zlikwidowano.
  Dalej… http://www.prawica.net/6391

  Polubienie

 3. konik

  Tymczasem w Pjongjangu śnieg i mróz

  Ale zawsze można pójść do tropikalnego akwaparku:

  Czytaj… http://www.prawica.net/6588

  Polubienie

 4. konik

  Tymczasem w Północnej Korei śnieg i mróz

  Ale zawsze można pójść do tropikalnego akwaparku:

  Czytaj… http://www.prawica.net/6588

  Polubienie

 5. konik

  Nowości z KRLD – styczeń 2017
  http://www.prawica.net/6481

  Polubienie

 6. zydozerca

  pora założyć hodowlę wałęsaków brazylijskich i przetrzebić dojną zmianę

  Polubienie

 7. konik

  Co mi tu blokuje komentarze o Korei? pisze bezczelnie wodrpress :”Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!”

  A kometa ani słychu ani widu…

  Polubienie

 8. zydozerca

  15 lutego 2017
  NEon24.pl
  WRZODAK Z.
  Kaczyński rządzi – Art- B wraca na salony

  Będę walczył z tymi, którzy niesprawiedliwie mnie atakują.
  W jaki sposób?
  Zamierzam pozywać za używanie sformułowania „afera Art-B”. Dość tego! Każde stwierdzenie typu „związany z aferą” będzie kończyć się u prokuratora, w procesach o odszkodowania. Wiele gazet już się o tym przekonało. Przez lata tolerowałem ich bezkarność, ale więcej sobie tego nie życzę.

  Na początku lat dziewięćdziesiątych wyjechał pan do Izraela i uniknął procesu w Polsce. Po dwóch dekadach zarzuty się przedawniły. Czuje się pan rozliczony z wymiarem sprawiedliwości?

  Nie chodzi tu o przedawnienie. Zostałem uniewinniony! W 2014 roku sprawa się zakończyła. Zostałem uwolniony od głównego zarzutu, czyli zaboru majątku publicznego wielkiej wartości. Prawomocnym wyrokiem sądu został umorzony główny zarzut dotyczący stosowania tzw. oscylatora. Tak więc nie przedawnienie, lecz uniewinnienie. Jakoś nie było to medialne, zauważyliście panowie? Cóż, jak ktoś dostanie Nobla, to jest krótka wzmianka, a jak ktoś zdradzi żonę, to od razu cała strona. Ale właśnie to jest teraz dla mnie najważniejsze. To było główne odium, którego już nie ma.

  A teraz o co pan walczy?

  O zwrot udziałów Art-B, rozliczenie likwidacji firmy, być może także o ewentualne odszkodowania i zakończenie tego etapu w życiu. Z tym oczywiście wiążą się olbrzymie kwoty.

  Gąsiorowski: ponad 270 milionów złotych powinno powrócić do Polski
  *
  NBP dotąd nie potwierdził nam tej informacji, ale podobno właśnie udało się odzyskać fortunę z izraelskiej spółki PAZ?

  Tak, chodzi o 67 mln dolarów, czyli ok. 270 mln złotych.

  Jak to się stało, że z Bogusławem Bagsikiem przejęliście połowę izraelskiego koncernu naftowego?

  W 1991 zrobiliśmy jeden z największych interesów w tamtych czasach. Zostało zakupione 50 proc. udziałów firmy PAZ, która kontrolowała 46 proc. izraelskiego rynku energii. Zdenerwowaliśmy tym wielu polityków. Po wybuchu sprawy Art-B z Bagsikiem złożyliśmy na ręce prezydenta Lecha Wałęsy pisemną propozycję, że jeżeli są jakiekolwiek roszczenia wobec nas czy też firmy Art-B, to proponujemy pokryć je zyskami z PAZ-u. W grę naprawdę wchodziły ogromne pieniądze, które zwróciłyby się z nawiązką. Stało się inaczej: zmuszono nas do odsprzedaży naszych akcji znacznie poniżej ceny kupna: za ok. 80 mln dolarów.

  Polubienie

 9. pablo

  Polska Ludowa dawała wolność socjalną, o której dzisiejszy robotnik, tyrający po 16h dziennie może jedynie pomarzyć.

  Wolność socjalna to dużo bardziej wyrafinowana wolność, niż jakaś liberalna wolność jednostki. Wolność socjalna zapewnia możliwość swobodnego wypoczynku, rekreacji, rozwoju kultury i nauki obywateli. Człowiek pracujący maksymalnie osiem godzin dziennie z płatnym urlopem, wczasami zakładowymi czy pod, gruszą i różnymi benefitami od państwa jest dużo bardziej szczęśliwszym człowiekiem, niż dzisiejszy nędzarz kapitalizmu.

  Polubione przez 2 ludzi

 10. ninanonimowa

  ————–BARDZO WAŻNE !!!!! – dla nas ! zwykłych Polaków.

  Polubienie

 11. zydozerca

  wiadomości dnia z kommersant.ru :
  władze Malezji łaskawie wydadzą ciało brata Kima Korei Płn,
  obywatele Rosji ostrzeżeni aby powstrzymać się od zagranicznych wojaży,bo na zlecenie władz USA są zatrzymywani i skazywani na wieloletnie pobyty w więzieniu pod byle pretekstem,
  Pentagon z NATO szykuje się do inwazji na Syrię,Ukrainę i Iran w ramach walki z terroryzmem w oparciu o dane szpiegowskie Izraela,
  kongres USA przygotował projekt ustawy zakazującej zniesienie sankcji wobec Rosji,
  Putin ogłasza wstrzymanie współpracy z amerykańskimi specsłużbami,
  Ławrow spotka się w Bonn z R.Tillersonem,
  -wizyta B.Netanyahu u kolegi Trumpa skutkuje decyzjami obnażającymi jego poddaństwo mafii żydowskiej ,bardziej odrażające niż wyczyny poprzednika

  Polubione przez 1 osoba

 12. Fredo

  Wypowiedz Trumpa po spotkaniu z Netanjahu :
  ” Łączy nas z Izraelem nierozerwalna głęboka i wieczna przyjażn ”
  Bez komentarza .

  Polubienie

 13. julius

  „Wielki strateg” Jarosław i jego otoczenie to polscy?(żydowscy) przyjaciele Izraela. Trump to również przyjaciel Izraela. Wszystko, przy najmniej na razie, wskazuje, że w obrębie tzw. Deep State zwyciężył żydowski gang powiązany z Natanjahu, zwolennicy budowy Wielkiego Izraela. Wschodnio europejscy przyjaciele Izraela dostali zadanie związania Rosji na jednym froncie, ukraińskim.

  Polubione przez 1 osoba

 14. konik

  67 lat temu zmarł George Orwell, w Polsce często przywoływany przez tych samych prawicowych durni, którzy chcą „dekomunizować” socjalistycznych bojowników z faszystami puczysty Franco. Orwell był po stronie „dekomunizowanych”, a do frankistów strzelał.

  Polubienie

 15. konik

  Prezydent Putin a rabini – czyli demontaż bredni „wolnejpluskwy”…

  Od lat w sieci kolportowane są zdjęcia przedstawiające prezydenta Putina w towarzystwie rabinów. Towarzyszą temu wypowiedzi, jakoby prezydent Putin był żydowską marionetką i służył żydowskim interesom. W ostartnim roku wielokrotnie zadawano mi to pytanie – czy Putin służy rabinom? Nie dalej jak jakieś dwa tygodnie temu na stronie WPS jakiś dezinformator kolejny już raz wrzucił zdjęcia prezydenta Putina z rabinami, pytając mnie, co ja na to. Zignorowałem go, gdyż odpowiadać na podobne brednie anonimowym insynuatorom nie ma sensu. Niemniej problem istnieje, gdyż dezinformatorzy chcący podważyć autorytet prezydenta Putina nie próżnują i wrzucają owe „damaskatorskie” zdjęcia od lat, gdzie tylko się da. Także na stronasch „narodowych”. Np . takim gorliwym antyputinowskim agitatorem jest…

  https://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2017/02/16/prezydent-putin-a-rabini-czyli-demontaz-bredni-wolnejpluskwy/

  Polubienie

 16. antek.wariat

  Waszczykowski zrobił ostatnio rzecz, która zapewne przejdzie do światowych annałów niekompetencji w polityce międzynarodowej, a mianowicie przedstawił polskiej opinii publicznej – a tym samym i dyplomacji rosyjskiej – tajną dotąd notatkę z marca 2008 roku „Tezy o polityce RP wobec Rosji i Ukrainy”. Prawdę mówiąc, nie wyobrażam sobie ministra spraw zagranicznych Rosji przedstawiającego odtajnioną notatkę „Tezy o polityce Federacji Rosyjskiej wobec Polski”, powstałej za czasów jego poprzednika…

  [….]

  1/ Notatka pochodzi z 2008 roku, czyli sprzed dziewięciu lat. W tym czasie Rosja rozwijała się w takim tempie ekonomicznym, że potroiła swój PKB, unowocześniła gospodarkę wyrastając na ekonomiczną potęgę, przestarzałe siły zbrojne osiągnęły sprawność i gotowość bojową, dorównując potędze byłego Związku Radzieckiego, a społeczeństwo rosyjskie przesiąknięte jest prawosławno-komunistyczną ideologią imperialną, wykazując bezgraniczną gotowość do poświęceń, jeśli tylko Putin skinie ręką i da rozkaz „atakujemy”.

  Czytaj… http://konserwatyzm.pl/artykul/24123/wielomski-notatka-o-rosji/

  Polubienie

 17. zydozerca

  przeczywistość.pl
  #pizzagate

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.