Reżim przeciw Polakom

indeks

Żydzi i Kościół razem przeciw nacjonalizmowi

 

Wydawałoby się, że Polska będąca państwem unitarnym i w zasadzie jednonarodowym jest zabezpieczona przed konfliktami na tle etnicznym i religijnym. Było tak niewątpliwie przez cały okres trwania PRL, a więc do 1989r., a nawet dłużej, bo przez pierwszą dekadę funkcjonowania IIIŻydo-RP. Jednak realizowana przez kolejne rządy żydowskiego reżimu IIIRP polityka degradacji państwa i pauperyzacji polskiego narodu, siłą rzeczy zmierzać musiała do uzmysłowienia sobie przez Polaków – niestety, ciągle jeszcze przez mniejszą część społeczeństwa -, że istnieje w Polsce mniejszość żydowska, która opanowała całe społeczno-polityczne życie i władzę w kraju.

Świadomość tych faktów oraz ich ewentualne, niekorzystne dla żydowskiej mniejszości, a także dla Kościoła, konsekwencje – zwłaszcza w dobie odradzającego się w Europie i w Polsce nacjonalizmu -, istnieje wśród całego obozu żydo-reżimowej władzy. Stąd żydowski reżim IIIRP realizuje wobec Polaków politykę, która ma ochronić dominującą w Polsce żydowską mniejszość i zagwarantować jej trwanie u władzy. Polityka ta jest prowadzona na trzech kierunkach:

– po pierwsze, dezawuowanie, ośmieszanie w społecznym odbiorze wszelkich ruchów narodowych, nacjonalistycznych,

– po drugie, ukierunkowywanie wzniecanej w społeczeństwie nienawiści przez umiejscowionych w organizacjach narodowych agentów reżimu na inne mniejszości niż żydowska,

– po trzecie, tworzenie w Polsce mniejszości ukraińskiej.

 

Dezawuowanie „narodowców” organizowanych przez żydowską agenturę jest zabiegiem banalnie łatwym i nie tylko z uwagi na powszechny żydowski charakter mediów, w których ten proces się odbywa. Znakomita większość tego typu organizacji nie posiada żadnego programu politycznego, poza hasłami „Bóg, honor, ojczyzna”, „precz z komuną”, „precz z multikulti”, itp., których komentowanie byłoby zbędną stratą czasu. Pozornie poważniejszy od innych organizacji RN, z niemal całkowicie żydowską czapką kierowniczą, błysnął kilka lat temu stwierdzeniem (K.Bosak), iż najbliżej im do nacjonalistów ukraińskich (?), ponieważ łączą ich wspólne chrześcijańskie korzenie. Notabene delegacja naszego Stowarzyszenia WPS została z pierwszego Kongresu RN usunięta z powodu krytycznej opinii – bardzo subtelnie wyrażonej – wobec samozwańczego przywództwa RN.

Używanie rzymskiego salutu (tzw. hailowanie) przez mało rozgarniętych, za to dokładnie wygolonych, rozwrzeszczanych młodzieńców z ONR także nie może przysparzać zwolenników narodowcom. Co ciekawe, młodzi z ONR dysponują funduszami na organizowanie młodzieżowych obozów – ktoś to przecież finansuje i zezwala na legalną działalność, której odmówiono garstce dorosłych, poważnych, ludzi ze Stowarzyszenia WPS, mimo wzorowania statutu Stowarzyszenia na żydowskiej Krytyce Politycznej.

 

Niezwykle istotną działalnością żydowskiej i kościelnej agentury – być może to nawet ta sama agentura (?) – jest wzniecanie nienawiści wśród młodych narodowców wobec Polaków wyznania prawosławnego, wobec Białorusinów, Litwinów, a więc wobec wschodnich Słowian. Temu służy np. organizowanie marszy w hołdzie żołnierzom wyklętym w Białymstoku, w Hajnówce. Nie byłoby w tym nic niestosownego, gdyby nie oddawano hołdu mordercom na prawosławnej, białoruskiej, litewskiej ludności. Marszom tym przewodzą żydowscy przywódcy RN, mają one także przychylność władz Kościoła (o czym niżej).

Na Marszu Niepodległości organizowanym przez czołówkę „polskich narodowców” wypłynął właśnie były ks.J.Międlar nawołujący do żydo-katolickiego szowinizmu i szerzący nienawiść wobec muzułmanów, a dzisiaj zakładający Oddziały Polski Niepodległej, oczywiście z głównym mottem Bóg, Honor, Ojczyzna. Poza tym nieszczęsnym mottem żadnych poważnych treści politycznych w OPN się nie doszukamy, ale młodym i politycznie mało rozgarniętym widać to wystarcza, bo mogą się organizować – ale znów trzeba spytać, kto finansuje tę działalność?

Wyjątkowo perfidnym działaniem jest współpraca żydowskich reżimów IIIRP (także Kościoła) i Ukrainy we wzniecaniu wzajemnej nienawiści Ukraińców i Polaków (jest to także żydowska i watykańska polityka dzielenia Słowian). Żydowski reżim Ukrainy hołduje ludobójców OUN-UPA, ukraińskich zbrodniarzy służących IIIRzeszy oraz hołubi szowinizm ich pogrobowców przejawiający się w oficjalnie formułowanych żądaniach zwrotu naszych wschodnich ziem, w niszczeniu pomników upamiętniających rzezie Polaków. Z kolei żydowski reżim IIIRP toleruje (brak reakcji policji i sądów) przejawy szowinizmu ukraińskiego w Polsce, wycofuje się z politycznego aktu piętnowania ukraińskiego ludobójstwa, co nie tylko rozzuchwala ukraińskich szowinistów, ale wznieca „uzasadnioną” do nich nienawiść Polaków.

 

Wzniecanie nienawiści do Ukraińców byłoby w zasadzie syzyfową pracą, gdyby nie powstała w Polsce liczna ukraińska mniejszość – najliczniejsza po żydowskiej, przekraczająca 2 miliony ludzi. Pracował nad tym już poprzedni żydowski reżim PO, teraz prace te zintensyfikował żydowski reżim PiS ogłaszając oficjalnie konieczność sprowadzenia pracowników z Ukrainy. Dodatkowym czynnikiem konfliktującym nasze narody będzie zatem zatrudnianie niżej opłacanego Ukraińca zamiast Polaka.

 

I w taki oto sposób żydowski reżim chce przekierować w pełni uzasadnią wobec siebie nienawiść Polaków na Ukraińców i na pozostałe, mimo, że liczebnie małe, prawosławne i muzułmańskie mniejszości.

 

 

Nieoceniona żydowska gadzinówka Michnika, której celem głównym jest deprecjonowanie nacjonalizmu, przy okazji, acz całkowicie nieświadomie, obnaża perfidie żydowskiego reżimu i Kościoła wzniecających nienawiść między Polakami a słowiańskimi mniejszościami.

_______________________________

Idą brunatni, by rozgrzebać rany. Narodowcy przemaszerują przez Hajnówkę

Skrajna prawica będzie czcić m.in. Romualda Rajsa ps. „Bury”. Jego oddział w styczniu i lutym 1946 r. pacyfikował białoruskie wsie na Podlasiu, mordował kobiety i dzieci. IPN w 2005 roku uznał Rajsa za winnego „zbrodni przeciwko ludności popełnionych w celu wyniszczenia części obywateli polskich z powodu ich przynależności do białoruskiej grupy narodowościowej o wyznaniu prawosławnym”.

Proboszcz prawosławnej parafii Świętej Trójcy ks. M.Niegierewicz nie kryje zaniepokojenia: – To prowokacja. Prawosławni obierają ten marsz wyłącznie jako służący rozbiciu i tworzeniu podziałów w Hajnówce.

Bp. Dydycz: Prawosławni powinni być wdzięczni

W marszu skrajnej prawicy nie widzi nic złego biskup senior katolickiej diecezji drohiczyńskiej Antoni Dydycz. – To już nie można przechodzić koło czyjegoś domu, jeśli ma się inne przekonania? Jak przechodzą spokojnie, kulturalnie, to co w tym złego? Myślę, że nasi prawosławni też powinni być wdzięczni, że nie zostaliśmy dzięki „żołnierzom wyklętym” kolejną republiką radziecką.

za: http://wyborcza.pl/7,75398,21374477,ida-brunatni-przez-by-rozgrzebac-rany-narodowcy-przemaszeruja.html

___________________________________

Dariusz Kosiur

Zapisz

56 Komentarzy

Filed under Polityka

56 responses to “Reżim przeciw Polakom

 1. zydozerca

  California City Erects ‚Prison Camp’ To Deal With Homeless

  by Tyler Durden,Zero Hedge.com
  Feb 17, 2017
  Santa Ana – sposób na rozwiązanie problemu bezdomności w USA – więzienne obozy .Wprawdzie nie pada nazwa FEMA,ale w domyśle nadchodzi czas łapanek i pakowania najsłabszych do tych rzeźni.
  Pomysł przejęty od władz Kanady,które założyły pierwsze obozy koncentracyjne na początku XX w. z miłości do współobywateli.
  Demokracja wg Trumpa zaczyna się obiecująco zamieniać w tyranię – ciekawe,kiedy zaprotestuje przeciwko temu bezprawiu i pośle na krzesło elektryczne np. gubernatora Schwarzenegera,nie wspominając o parchach,Bushach,Clintonach,itp.

  Polubione przez 1 osoba

 2. zydozerca

  nowy system głosowania w sejmie -kolejne 5 mln zl wyrzucone w błoto

  Andrzej Kuroń jest szefem firmy System 2000 Przedsiębiorstwo Rozwoju i Innowacji, będącej „wyłącznym dystrybutorem produktów Sapiens International”. Chodzi o dystrybucję systemów komputerowych dla firm i instytucji.

  Tygodnik pisze, że Rami Doron, członek zarządu Sapiens, przez sześć lat był ekspertem od elektroniki w armii Izraela. Sagi Schliesser – kolejna postać z kierownictw firmy – przez wiele lat stał na czele Computer Training School w żydowskich siłach obronnych. Z kolei obecny prezes Sapiens International – Roni Al-Dor – służył w izraelskich służbach powietrznych. „Z Ronim widziałem się w zeszłym roku w wakacje” – przyznał „Gazecie Polskiej” Andrzej Kuroń.

  Pismo nie zarzuca Kuroniowi działalności na rzecz służb obcego kraju, ale wylicza kontrakty, które brat opozycjonisty zrealizował jako przedstawiciel Sapiens w Polsce. Systemy tej firmy były wdrażane w Narodowym Banku Polskim, PKO BP, Kancelarii Sejmu oraz Kasie Rolniczych Ubezpieczeń Społecznych (KRUS).

  Polubienie

 3. julius

  Kościół Katolicki i żydzi przez dłuższy okres w historii byli ukrytymi sojusznikami teraz są jawnymi i wspólnie działają przeciwko białej rasie, Nie jest więc dziwne, że tzw, ruchy narodowe o zabarwieniu katolickim kierowane są tak na prawdę przeciwko części białej rasy będącej wspólnym wrogiem kościoła i żydów.

  Polubione przez 1 osoba

 4. Pingback: Po co w Polsce tworzona jest mniejszość ukraińska? | hubalblog

 5. hubalblog

  Nie udało się wywołać w Polsce Majdanu. Skompromitowany KOD nie chwycił. Żydoreżim jednak nie próżnuje. Ma jeszcze jednego asa w rękawie – baderowską Ukrainę. Najpierw ją doinwestował, uzbroił, teraz zbierze plony. Wzajemne antagonizowanie Polaków i Ukraińców idzie zgodnie z planem. W polskich kinach można obejrzeć nowy film „Wołyń”. Czy to przypadek, że akurat teraz powstał? Czy judeosataniści planują powtórkę z bestialskich mordów na polskiej ludności cywilnej tym razem na skalę ogólnokrajową? Czy z tego powodu Polacy są najbardziej rozbrojonym narodem w Europie?

  Polubione przez 1 osoba

  • nie mozna za wszystkie nieszczescia i grzechy tego swiata oskarzac Zydow ? chociazby dla tego ze wielu zydowskich slawnych myslicieli i pisarzy oraz profesorow …itp juz siedzieli lub siedza w wiezieniach za tak zwany antysemityzm 🙂 .Czytalem siwietne dwie ksiazki Zenona Kosidowskiego :opowiesci Biblije i jeszcze lepsza Opowiesci Ewangielistow …super zrodla o …zaklamaniu tychze praojcow tychze zabobonow Biblijnych ktore sa nadal zrodlem wojen i nienawisci miedzy ludzmi roznych wyznan!!.Kolejny zydowski „antysemita” profesor Norman Filkenstain autor ksiazki : przemysl ,zaglebie:) Holokaustu:) i inni tez byli ofiarami przesladowan tworcow i rezyserow :)Holokaustu.Ja widze tutaj glowne zlo,niedole,nedze ,nieopisany medialny i religijny falsz i oblude w samej Bibli ,tak starej jak i nowej! i jej obecnej siedzibie w „ziemi swietej”:).Media ,kinematografia ,robia z Rosji ludozercow i vampirow:) przy czym nic nie wspominaja : nalotach humanitarnych slosznych i …zbawiennych..:) na Spokojna Jugoslawie , jeszcze spokojniejszy Irak,nastepnie Somalie , potem najbogatszy kraj w calym siwcie .!!!… Libie kadafiego i ostatnio Syrie gdzie ludzie zyli w nieopisanym przepychu i nieopisanej charmoni i zgodnosci religijnej. jednym slowem ktos na tej ..sodomie i gomorze zajebicie kozysta ! i zarabia krocie .A polaczki dostaja orgazmu:) kiedy szpicel i agen Watykanu wydziera gardlo ze : chrystus KROLEM POLSKI!! a przeciez ten obiawiony w oparach narkotykow 🙂 jegomosc juz jest krolem nimal calego swiata !! za wyjatkiem chin i indji ! po jaka cholere mamy uciekac sie pod jego fikcyjna i destrukcyjna !!ochrone.

   Polubienie

 6. julius

  Kto rządzi Ameryką: Donald Trump czy Żydzi?

  Jak widzę, istnieją trzy różne szkoły myślenia o Donaldzie Trumpie:
  (1) On jest nowym Białym Nacjonalistycznym mesjaszem, który będzie chciał uczynić”make America great again” przez powstrzymanie Żydów, cięcie imigracji, zatrzymując zagraniczne wojny na których marnotrawiony jest publiczny pieniądz i poprawę życia w Ameryce dla zwykłych ludzi pracy.
  (2) On jest fałszywy, łotr, oszust i świetnie grający aktor, który wypełnia swoją rolę wobec Amerykanów od samego początku, tak na prawdę jest w kieszeni Żydów.
  (3) On jest dobrym człowiekiem, starając się utrzymać na powierzchni w otoczeniu potężnych wrogów, ale jeśli będzie miał szansę to zrobi wszystko, aby umieścić Amerykę z powrotem na właściwym jej miejscu.
  https://www.darkmoon.me/2017/who-rules-america-donald-trump-or-the-jews/

  Polubienie

  • stycznik 400v

   Ludzie w trampku pokładaja nadzieje, że naprowadzi hameryke na wlasciwe tory – a to tak naprawdę jest farbowany lis, ktory trzyma hamerykanow przy nadziei.
   (On stosuje psychologiczne zagrywki).

   Polubione przez 1 osoba

 7. Edward.

  Trump nokautuje media

  Trump nokautuje media

  Najwyższy czas, żeby i polski rząd zaczął lekceważyć (nie olewać a właśnie lekceważyć) sabotujące i spiskujące przeciwko niemu media. Trzeba też przestać zwracać uwagę na totalnie oszołomionych.

  Należy zastosować taktykę Trumpa, który jednego dnia zrównał z ziemią lewackie media, a następnego zorganizował fascynujące spotkanie w fabryce Boeinga i wygłosił przemówienie do swoich zwolenników.

  Tak trzeba robić. Dbać o przyjaciół, a wrogów trzymać na dystans bo oni i tak swego zdania nie zmienią i wykorzystają każdą okazję aby władzy przyłożyć, a gdy takiej okazji nie ma to ją stworzą tak jak 16 grudnia.

  Trumpowi lewactwo już od dawna przykleja gębę ruskiego agenta, a ostatnio wywołano aferę Flynta, który niczego złego nie uczynił, wyleciał jednak z pracy. Ale wyleciał tylko dlatego że skłamał swojemu zwierzchnikowi wiceprezydentowi Pence. Kłamał też wobec FBI, choć mógł zachować się jak sędziowie i prokuratorzy z Gdańska hołubiący Amber Gold i mówić – ‚nie pamiętam”.

  Aferę stworzyły neolewackie media, którym materiałów dostarczyły krety Obamy ukryte jeszcze w strukturach administracji, gdyż demonkraci przedłużają proces mianowania kolejnych członków gabinetu.

  Po niekończących się atakach ze strony alt-lewicowych mediów propagandowych Prezydent Trump wrócił do walki w stylu jaki widzieliśmy podczas kampanii wyborczej. Zrobił to w wielkim stylu, uderzając bezpośrednio w prasę stawiając ją do narożnika.

  Podczas długiej konferencji prasowej odwrócił role i unaocznił Amerykanom, że media prowadzą nieuczciwą kampanię aby go zniszczyć, co jest z gruntu nieuczciwe.

  Trump wykorzystał okazję, gdyż konferencja miała służyć przedstawieniu nowego kandydata na sekretarza Departamentu Pracy – Alexandra Acosta.

  Ale Trump przemawiając na żywo w telewizji, poszedł dalej i przejechał po mediach jak walec, rozpowszechnił swój przekaz. Złapał media w wykroku.

  “I’m making this presentation directly to the American people with the media present,” Trump said, “because many of our nation’s reporters and folks will not tell you the truth and will not treat the wonderful people of our country with the respect that they deserve.

  Dokonuję tej prezentacji bezpośrednio do Amerykanów w obecności mediów, „powiedziałTrump” ponieważ wielu krajowych dziennikarzy i innych, nie powiedziałoby naszemu narodowi prawdy i nie potraktowałoby wspaniałych ludzi w naszym kraju z szacunkiem, na jaki zasługuja.

  Dalej też było na ostro wobec stronniczych alt-lewackich mediów propagandowych, zebranych w East Room w Białym Domu. Prezydent Trump, był wyraźnie zły po tym jak media użyły nielegalnych wycieków, przy użyciu których lewactwo oskarża członków jego zespołu o podejrzane kontakty z Rosją.

  „Będę szczery, bo dotykało mnie to raz więcej raz mniej całe moje życie, ale nigdy nie widziałem mediów bardziej niż nieuczciwe, szczerze mówiąc, mediów tak upolitycznionych” powiedział Trump. „Myślę że media finansowe są znacznie lepsze, o wiele bardziej szczere.”
  Media zarzucają Trumpowi, że w jego administracji panuje chaos (zauważyliście że podobną retorykę stosują finansowane przez te same kręgi media w Polsce?).

  Dlatego Prezydent Trump mówił o katastrofie jaką odziedziczył od prezydenta Obamy i podkreślał postęp jakiego dokonał w celu rozwiązania problemów narodu – a co światowa prasa świadomie ignoruje.

  „Odziedziczyłem bałagan” – powiedział Trump. „Kompletny bałagan. W kraju i za granicą, bałagan. Widzicie co się działo – przemysł opuścił nasz kraj, niskie płace, masa niestabilności. Mamy zamiar zająć się tym wszystkim. Chcę tylko poinformować, przypomnieć że odziedziczyłem bałagan.

  Trump przypomniał i udowodnił że dotrzymuje obietnic wyborczych, o których poprzednie rządy zapomniały w dzień po wyborach.

  To było historyczne uderzenie w alt-lewackich propagandystów. Był to orzeźwiający widok, gdy widziało się przywódcę kraju który walczy z wszystkimi przejawami nieuczciwości i oszczerstw prezentując prawdziwy obraz kraju.

  Polubienie

  • stycznik 400v

   A od kiedy to w Polsce władzę sprawują rodowici Polacy ? Od 81 roku po dziś Polską rządzą zdrajcy i sami przebierańcy = polsko języczny rzad.
   Zmieńmy ustroj w Polsce na socjalizm to sytuacja w kraju zmieni się na lepsze. Koczowniki spakuja swoje walizki i wyjada do panstwa znajdujacego się w palestynie.
   Co do hameryki to po czynach ich poznamy.
   Już niedlugo zobaczymy jaka bedzie odpowiedz hameryki w sprawie Iranu, ktory chce sprzedawac ropę w innej walucie niż dolar.
   Kolego proszę o rozladowanie emocji i o trzeźwe spoglądanie na otaczajacą nas rzeczywistość.

   Polubienie

   • anonim

    Świetnie powiedziane. Ja zas skromnie przypominam ze wspolczesny kontynuator lini biblijnych prorokow, niejaki senator mccain zapowiedzial Polsce jakies testowanie suwerennosci z nato, poprzez jakas presje, chyba czaicie, co to moze oznaczac . I jeszcze jedno, w tym roku spolecznosc katolicka obchodzi 100rocznice objawien fatimskich, jankesi zapewne nie omieszkaja tej jakze magicznej daty dla wiekszoci polakow wykorzystac do swoich niecnych celow.
    Ps. Zas „Bezboznicy” beda w tym roku obchodzic 100lecie rewolucjii pazdziernikowej 😉

    Polubienie

   • Mamy tu do czynienia z zaklętym pustynnie kręgiem, kwadraturą koła, i wrednym parchatym sprzężeniem zwrotnym.
    Żeby zmienić ustrój na Socjalizm (prawdziwy socjalizm, a nie zboczony lewacki) trzeba zdobyć władzę. To znaczy odsunąć od władzy garbatonosych. Samo to nie będzie łatwe. W zasadzie nie odbędzie się bez rozlewu krwi i interwencji bombowych nosicieli „wolności, praw człowieka, znaczy parcha, syjonistycznej demokratury”.
    Gdyby to się udało, to trzeba by jeszcze na początek wziąć za pysk, tych Rodaków, którzy ogłupieni nie zrozumieliby, że pozbycie się z Ojczyzny wszelkich przedstawicieli pustynnych „wartości” jest słuszne i zbawienne.
    Gdyby i to się udało, to dalszej kolejności należałoby „zasugerować” ponownie zakonspirowanym nowym „michnikom, kuroniom, bartoszewskim, geremkom itd.” że mają oddalić się w podskokach z Polski.
    Być może wówczas niektórzy spakowaliby walizki, ale wściekłe AJ WAJ słychać będzie w całym Układzie Słonecznym.

    Tak więc widać wyraźnie jak mocno i głęboko PASOŻYD wżarł się w organizm naszego Kraju i Narodu polskiego!
    Zadanie wydaje się niewykonalne, niestety.

    Polubione przez 1 osoba

   • W ramach unaocznienia z czym mamy w Polsce (Polin?) do czynienia:

    Polubienie

   • Drogi Fredo.

    Czy chodzi Ci o Nelsona Mandelę?
    Nie mam zdania.
    Nigdy szczególnie nie interesowały mnie sprawy Afryki w ogóle, a RPA w szczególe.

    Polubienie

   • Fredo

    Pan Tomku chodziło o Nelsona . Pytałem z racji tego że wczoraj PEJS TV zafundowała o nim 2,5 godzinny film i dlatego z ciekawości pana zapytałem .Trudno może Opolczyk odpowie jak przeczyta moje zapytanie albo pan Dariusz . Od dawna mnie ta osoba ciekawi dlatego pytałem komentatorów a pana cenię .
    Muszę kończyć .Mam zakaz tu pisania .

    Polubienie

   • paziem

    Fredo, nie próbuj dezinformacji i bałaganu. Ani ty, ani nikt inny nie ma zakazu pisania pod warunkiem, że pisze na temat i nie próbuje robić z portalu tabloidu ze śmieciowymi materiałami i obrazeczkami. Zatem nie zmuszaj mnie do tracenia czasu na niepotrzebne wyjaśnienia.

    Polubienie

   • Fredo

    Jeżeli pejsata TV tak kogoś mocno kocha i lansuje to mi to już zaczyna grubo śmierdzieć chyba że chcą się do niego podłączyć jak obrońcy demokracji i wolności stąd było moje zapytanie o Mandelę . Z czystej ciekawości a nie żeby śmiecić czy rozmywać temat główny .
    Proszę o niekasowanie mojego zapytania .

    Polubienie

   • Do siłowego przejęcia władzy musi zaistnieć jeszcze korzystna dla nas sytuacja międzynarodowa, która postawi żydo-reżim w niekorzystnej sytuacji a nawet spowoduje jego poważne osłabienie. Wtedy albo przedstawiciele owego reżimu sami będą skłonni do negocjacji i oddania władzy po dobroci albo po prostu trzeba będzie obalić ich siłą. Pozbawienie ich wsparcia z zagranicy ze strony NATO/USA/UE daje nam większą szansę. Ale to i tak nie wszystko, zdobycie kontroli nad władzy centralną nic nie da dopóki nie pozbędziemy się antypolskich kretów i szczurów z niższych szczebli z sołtysami włącznie, którzy mogą sabotować decyzje centrali. Nie wspomnę o konieczności natychmiastowego przejęcia kontroli nad mediami i delegalizacji „organizacji pozarządowych”. Jak wiadomo to bardzo niebezpieczne narzędzia służące do „zmiany reżimów” więc w pierwszej kolejności wypadałoby się nimi zająć. Do tego zachodzi problem tej części narodu która będzie starała się bronić własnego zniewolenia no i Kościoła Katolickiego, który zapewne stanie po stronie reżimu starając się bronić w ten sposób głównie własnego tyłka. Tak więc bez stanu wyjątkowego, zamknięcia granic, godziny policyjnej i rządów co najmniej autorytarnych, przynajmniej w okresie przejściowym się nie obejdzie. Potrzebna też będzie pomoc zagraniczna, zniszczona latami „transformacji ustrojowej” Polska pozbawiona „pomocy” z zachodu, odizolowana, zapewne obłożona sankcjami i zagrożona interwencją zbrojną lub przynajmniej „kolorową rewolucją”(dlatego konieczne będzie zamknięcie i szczelne obstawienie granic) nie da sobie rady. A nie muszę chyba przypominać że nasz kraj nie jest na przykład samowystarczalny pod względem żywnościowym a rolnictwo jest zniszczone, reszta gospodarstw albo dogorywa lub nie da rady zaspokoić rynku krajowego. Więc wystarczy wprowadzić sankcję na import „żywności” do Polski z krajów UE i będziemy mieli poważny problem. Puste półki w zachodnich hipermarketach skutecznie zmuszą przyzwyczajony do chipsów, coca-coli i pomarańczy naród do uległości a nawet skierują go przeciw własnemu rządowi. Polska została skutecznie rozbrojona pod każdym względem i nie mamy niestety żadnych narzędzi do obrony…

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo

    To o czym pisze Przemex ważna rzecz ale czy to wystąpi czy nie w dalszej przyszłości i władza żydoreżimu zostanie osłabiona mam duże wątpliwości przy tak niestety ale ogłupionym narodzie ( wklejałem tu link sondy prezydenckiej w Białymstoku ) a tak jest w wielu miastach . Przy takim ogłupieniu nawet gdy żyd straci poparcie UE , Usraju czy NATO to czy faktycznie zagrozi mu to władzy w Polin . Oto jest pytanie .
    Popatrzmy na czas dzisiejszy i przyszłość :
    Mamy 2, 5 roku rządów PIS-uaru Potem następne cztery lata tylko Kalkstein będzie premierem . Rządy Kalksteina zrujnują Polskę . ( PIS już teraz w ekspresowym tempie zadłuża Polskę ) .
    Następnie po rządach PISuaru kołem ratunkowym będzie Petru i tu mamy jego premierowanie jakieś osiem lat .
    Po rządach Petru to o czym pisze Przemex mogłoby nastąpić . Jakieś protesty gojów i poważne osłabienie żydoreżimu .
    Wiadomo , że żydek to niezły cwaniaczek to już teraz zaczyna to przewidywać tworząc jakieś pseudonarodowe szamba które grają jak on chce i niby mają go zabezpieczyć jak za te 15 – 20 lat żyd nie będzie miał koncepcji jak dalej w Polin rządzić .
    Naszą tragedią jest to że trafiliśmy na naprawdę niezłych inteligentnych cwaniaków którzy dymają nas jak tylko chcą a my co ? nic .

    Polubienie

   • Problem w tym że nie mamy dobrze zorganizowanej i wystarczająco silnej partii politycznej z zapleczem medialnym i finansowym. Nawet gdyby połączyć siły WPS, Zmiany i paru innych organizacji to jest to najwyżej kilkadziesiąt osób jak się nie mylę. W takim gronie to sobie w karty można pograć najwyżej lub w piłkę nożną jak ktoś lubi. Nie wspomnę że w warunkach polskich owa siła polityczna musiałaby posiadać dobrze zorganizowane siły paramilitarne/bojówki dla ochrony najważniejszych działaczy. Nie mam wątpliwości na przykładzie Leppera że reżim nie miałby zamiaru grać czysto a na uczciwość a już tym bardziej przychylność organów bezpieczeństwa nie ma co liczyć…
    „Naszą tragedią jest to że trafiliśmy na naprawdę niezłych inteligentnych cwaniaków którzy dymają nas jak tylko chcą a my co ? nic.” – naszą tragedią jest to że naród jest leniwy i ma w dupie to kto rządzi, wystarczy że micha jest(na razie) pełna. Emocje w kraju podskoczyły więc rzucili troszkę grosza i marną stawkę minimalną, którą i tak mało kto respektuje. Do tego trochę zamieszania na ulicach z KODem czy aborcją i parę innych akcji i naród mają w garści…

    Polubienie

   • Fredo

    Jeszcze raz przepraszam panie prezesie ale pytanie komentatorom zadałem z ciekawości tylko i wyłącznie bez żadnych prób śmiecenia portalu. Przepraszam.

    Polubienie

   • Fredo

    Odpowiedz do Przemex .
    Całkowita zgoda. Nic dodać nic ująć .

    Polubienie

  • Glitch

   Bzdury. nie ma czegos takiego jak lewackie media. media sa fimansowane przeciez przez potezny kapital. a kapital lewicowy z zasad6 byc nie moze

   Polubienie

   • hubalblog

    Przemex – do przejęcia władzy konieczna jest odpowiednia sytuacja międzynarodowa – osłabienie globalnego żydoreżimu. Bez wsparcia któregoś z mocarstw Polska nie poradzi sobie. Należy nawiązać odpowiednio wcześniej kontakty z Rosją i innymi krajami BRICS. To co możemy i musimy robić to stworzenie ogólnopolskiego, oddolnego ruchu narodowego. Oczywiście bez syjonistycznych wydmuszek na poziomie kierowniczym. Cała operacja bez wsparcia medialnego może spalić na panewce. Ogłupienie i zmanipulowanie Narodu Polskiego jest ogromne. Dobrze napisałeś o KK. Bankowo będzie wspierał żydoreżim.

    Polubienie

 8. Edward.

  Pizzagate / PedoGate zakończy Imperium Zła – wkrótce aresztowania. Trump bierze się za CIA i Mossad.

  reptilianmassarrestPoniżej zamieszczam moje tłumaczenie rozmowy z demaskatorem DHS (Depratment of Homeland Security), które powinno rozwiać niejedną wątpliwość jeśli chodzi o intencje Prezydenta Donalda Trumpa i naturę zła w jakie wpadł niemal cały świat. Nie łudźmy się, sposoby szantażu i wymuszeń na politykach stosowane są na całym świecie, a stoją za nimi te same siły zła, o których mówi informator. Z wiadomych względów demaskator nie zidentyfikował się, choć można oczekiwać, że uczciwi pracownicy amerykańskich służb będą coraz otwarciej mówić o tym co się naprawdę dzieje za kulisami.
  Sądzę, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać wielu znaczących polityków, ale nie tylko – także dziennikarzy, właścicieli mediów, wielkich korporacji. Te bowiem na pewno sponsorowały i sponsorują Imperium Zła międzynarodowych bankierów i ich prywatnego państwa terrorystycznego Izrael.
  Można oczekiwać poważnych zmian w internecie, gdy amerykańskie służby patriotyczne zabiorą się za Facebooka, Google, YouTube i inne pseudo-portale, a właściwie ogniwa terroru informacyjnego, które mają na celu oszukiwanie społeczeństwa i kształtowanie opinii publicznej w celu korzystnym dla Imperium Zła, a nie dla naszego dobra.

  Zanim sytuacja się poprawi możemy jednak oczekiwać aktów terroru i fałszywych flag. Zbrodniarze bowiem wiedzą, że czeka ich kara śmierci, zatem pójdą na całego. Co zresztą już widać po tym co się dzieje w „ich” mediach i jaką retoryką się posługują. »Czytaj całość i komentuj…

  Polubienie

 9. julius

  Żeby stworzyć Wielki Izrael trzeba uczynić Amerykę silniejszą. Izrael ma plany ekspansji a do tego potrzebuje siły i pieniędzy Stanów Zjednoczonych. Trump kocha Izrael i uczyni wszystko, żeby marzenia Natanjahu i jego gangu spełniły się. Gdzieś w tych planach jest pewnie i rola Polski do spełnienia. Mając u nas filosemicki rząd będą mogli nim łatwo zarządzać i manipulować.

  Polubienie

 10. Edward.

  Do stycznik 400V – ci zydzi nie wyjada do Palestyny.Ty czlowieku nie masz
  zielonego pojecia o zydach a wymadrzasz sie tutaj ogromnie.
  Miej troche skromnosci.Co do Trumpa – czas pokaze.Trzeba miec cierpliwosc i nadzieje.Juz wiele lat,na wszelkie sposoby wielu blogerow
  wmawia czytelnikom ze Putin jest zydem i dziala na rzecz Izraela.Fakty sa
  jednak inne.Podobna nagonka zaczela sie na Trumpa – zobaczymy.Z Trumpem jest faktycznie gorzej bo on jest zainfekowany zydlactwem
  (protestantyzm).Nie ulega watpliwosci ze w sieci internetowej szaleje
  zydowska dezinformacja (oglupianie) – czytelnicy musza brac na te fakty
  poprawke.

  Polubienie

  • Fredo

   Edziu błagam daj już spokój . Każdy wie że wchodzisz Trumpowi bez wazeliny w tylną część ciała i to ty jesteś prawdziwy spec od żydów .Reszta to amatorstwo .
   Opolczyk mądrze napisał ” Ocenimy Trumpa za 4 lata ” , a więc Edziu usiądż na pupce i poczekaj cztery lata a ty ciągle wyjeżdzasz emocjonalnymi wpisami w kwestii tego grubasa .
   PS
   Panie prezesie przepraszam ale musiałem odpisać temu panu . Wpis merytoryczny jest .

   Polubienie

 11. zydozerca

  Od 19 lutego 2017 do końca tego roku Chiny wstrzymują import węgla z Korei Północnej w ramach sankcji ONZ, nałożonych na reżim w Pjongjangu – poinformowało w sobotę cytowane przez agencję Reutera ministerstwo handlu w Pekinie na swojej stronie internetowej.
  Węgiel jest najważniejszym towarem eksportowym Korei Płn. i prawie w całości trafiał dotąd do sąsiednich Chin.
  Chiński resort zaznaczył, że zawieszenie importu węgla jest zgodne z rezolucją Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 2321, przyjętą pod koniec 2016 roku w reakcji na przeprowadzony we wrześniu piąty test nuklearny ze strony Pjongjangu. Rezolucja koncentrowała się zwłaszcza na eksporcie północnokoreańskiego węgla.
  Dodatkowo w ramach sankcji zakazano Korei Płn. eksportu miedzi, niklu, srebra i cynku, a także nałożono restrykcje finansowe na północnokoreańskie ambasady i dyplomatów.
  pap
  /proszę-jakie potulne chińskie barany na smyczy JWO – pewnie ich parchy zaszantażowały odpływem kapitału pod nadzorem spekulanta Sorosa w ramach wojny walutowej/
  ciekawe,czy szykują też sankcje przeciwko Iranowi kolejne wykastrowane cioty żydów?

  Polubienie

 12. zydozerca

  PIS CELOWO ZANIŻA WYNAGRODZENIA POLAKÓW I BLOKUJE MIEJSCA PRACY SPROWADZAJĄC DO POLSKI TANICH UKRAIŃCÓW
  Kamil 15.02.2016, -komentarze
  W zeszłym roku do miejsca gdzie pracuję przyszło dwóch, potem 4rech, dziś jest 7miu. Szef miał problem ze znalezieniem ludzi do pracy, bo nikt nie chciał pracować za takie pieniądze i zaczął rozważać wyższe stawki. Niestety odkrył ukrainców…. Dziś sytuacja jest taka, że na stałe związał się z pośrednikiem który koordynuje zatrudnienie ukrainców- będzie zatrudniał nastepnych, a o podwyżkach można zapomnieć. Rynek będzie zepsuty. Nie wiem do czego to doprowadzi.

  Polubienie

 13. „Tak samo jak blogi na blogspocie i wordpressie, których autorom nawet szkoda 1zl na normalna domenę.” Typ, deklarujący się jako „straszliwy narodowiec” (takiego jak liderzy RN?), tak napisał o autorach WPS, gdy dałem mu link do tego felietonu.

  https://www.facebook.com/daniel.patriota.75?fref=ufi

  Te różnej maści Daniele D*******i to właśnie typowe produkty obecnego oszukanego i zdegenerowanego pseudo narodowego ruchu jakim karmi się młode masy naiwniaków, co myślą, że są polskimi patriotami, a są zwyczajnymi frajerami, na których syjoniści grają jak na skrzypcach.

  Niedawno inny „narodowiec” z drugim w mundurze wpadli na FB pomysł, aby Ukraińców gwałcić w odbyty. To ruch narodowy, czy ruch sodomowy pytam się???

  Polubienie

 14. Edward.

  A tak „naucza”papiez franciszek.

  Papież Franciszek: migracje nie są zagrożeniem. Europa powstała w rezultacie inwazji

  Przez Redakcja –
  17 lutego 2017
  113


  Udostępnij na Facebooku

  Tweetnij na Twitterze

  foto: Flickr.com CC

  Papież Franciszek powiedział w piątek podczas wizyty na uniwersytecie w Rzymie, że migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji – mówił papież.

  „Zastanawiam się, ile inwazji przeżyła Europa od swego początku. Europa powstała w rezultacie inwazji, migracji”- mówił papież. „Migracje nie są zagrożeniem, ale wyzwaniem, by się rozwijać. I mówi to ktoś, kto pochodzi z kraju, gdzie 80 procent ludności to imigranci” – oświadczył Franciszek, potomek włoskich imigrantów z Argentyny.

  „Każdy kraj powinien zdecydować, jaką liczbę imigrantów jest w stanie przyjąć. Nie można przyjmować, jeśli nie ma się takich możliwości” – mówił. Jak zaznaczył, chodzi nie tylko o to, by przyjąć imigrantów, ale też by umożliwić im integrację.

  Papież ocenił, że idealnym rozwiązaniem kryzysu migracyjnego i odpowiedzią na exodus ludzi byłoby zakończenie „i wojny, i głodu” oraz „pokój i inwestycje”.

  Polubienie

  • To ścierwo jezuickie!!!

   S..wysyn. Pochodzi z kraju, gdzie 80% to bandyci KATOLICCY, którzy na zlecenie takich jak ten pomiot demona jahve, PODBILI i wyrżnęli w imię MIŁOSIERNEGO OBRZEZANEGO joszue RDZENNYCH mieszkańców tzw. Ameryk!!! Szczególnie Południowej!!!

   Ten bydlak żydłacki widocznie nie widzi nic złego w tym, że muślimy i czarni wyrżną białych w ich własnej rodzonej Europie!!!

   Ręce mi się za bardzo trzęsą, i nie napiszę na razie nic więcej.
   Tak się spieniłem na tego skurwysyna żydo jezuickiego!!!

   Polubienie

 15. zydozerca

  JEWS CONTROL CHINA – żydzi kontrolują Chiny
  Texe Marrs
  Conspiracyresearch.blogspot.com

  Polubienie

 16. zydozerca

  2 miliony Polaków nie pracuje bo nie chce, czy jest to efekt „zmuzułmanienia” Słowian ?

  Dyrektor departamentu GUS nie chciał udzielić odpowiedzi na trudne pytanie metodyczne z zakresu statystyki wiele lat temu, piszącemu te słowa. Więc usłyszał następującą definicję statystki, w formie hierarchii stopniowania, że są „KŁAMSTWA, WIELKIE KŁAMSTWA I STATYSTYKI”. Ale ten zarzut dyrektor GUS trafnie zripostował, że „ TO NIE LICZBY KŁAMIĄ, TYLKO KŁAMCY LICZĄ”.
  klub inteligencji polskiej

  Polubienie

 17. zydozerca

  Naukowcy z NASA chcą w najbliższym czasie przeprowadzić niesamowity eksperyment na ziemskim niebie, którego efekt będziemy mogli podziwiać z zapartym tchem m.in. nad Polską. Specjalne rakiety przed wschodem Słońca stworzą sztuczne chmury.
  Rakiety stworzą sztuczne chmury, rozpylając w kosmosie ogromne ilości trimetyloaluminium, czyli substancji, która powinna wejść w reakcję z atmosferą. Wytworzone w ten sposób białe obłoki pozwolą naukowcom śledzić zjawiska zachodzące w atmosferze i zebrać cenne dane.

  NASA informuje przy tym, że rozpylane związki nie będą stanowiły żadnego zagrożenia dla mieszkańców naszej planety. Rozpoczęcie eksperymentu jest ściśle związane z aktywnością naszej dziennej gwiazdy, burzą geomagnetyczną szalejącą w górnych warstwach ziemskiej atmosfery i przejrzystością powietrza.

  Dlatego zakłada się, że badania będą przeprowadzane przez najbliższe 2 tygodnie, w oczekiwaniu na jak najlepsze warunki. Sztucznie wytworzone przez ludzi z NASA zjawiska na niebie będziemy mogli w Polsce podziwiać jeszcze na nocnym niebie.

  Rakiety będą startowały ze stanowisk startowych poligonu badawczego Poker Flat, znajdującego się na Alasce, pomiędzy godziną 5:00 a 10:00 rano czasu polskiego. W których dniach konkretnie będą one widoczne, będziemy informować na bieżąco.

  za:http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/116716,nasa-wytworzy-sztuczne-chmury-zobacz-je-nad-polska

  Polubienie

  • Parchy z USraela zapewniają też, że szczepionki z aluminium, rtęcią, zwierzęcym DNA też są nieszkodliwe.
   Zapewniali też, że Hussain miał broń masowego rażenia (a nawet gdyby miał, to co? USraelitom wolno, a innym nie?).

   Uwierz parchowi (szczególnie USraelskiemu) w cokolwiek, to nawet w skarpetach nie zostaniesz.
   Syjonistyczne ścierwa!

   Polubienie

   • ostatnio! znalazlem na facebooku! rewelacyjna prawde!:) miedzynarodowe gremium od balistyki ! po kilkumiesiacach wnikliwych i kosztownych badan i dociekan 🙂 jednoglosnie doszlo do wspolnego konsencusu ze : kamien wystrzelony z procy palestynskich terrorystow!! osiaga szybkosci swietlne! a w porywach ! nawet przekracza ! .Mozna by to poczytac za zart? ale okazalo sie ze nie jest to zart !!! bo ONZ wraz z sekretazami z UE blyskawicznie przyjeli to w swoich rezolucjach i ……proce sa obecnie uznawane przez te „miedzynarodowe ciala”:) za :bron masowego razenia jak w iraku.Tylko patrzec co te „MIEDZYNARODOWE CIALA” wysmaza z Rosja :):)

    Polubienie

 18. Franz

  Wielkie Imperium Słowiańskie, Zjednoczona Słowiańszczyzna, Unia Słowiańska – to koszmar wszystkich „postępowych” sił z siedzibą główną w tzw. „usa”, wszystkich popaprańców, zboczeńców i orędowników „new world order”, całej tej masońskiej hołoty….WIECZNA CHWAŁA NIEŚMIERTELNEJ MATCE SŁOWIAŃSZCZYŹNIE I JEJ DZIECIOM !!!

  Polubienie

  • pruba skolcania romodlonej trzody chlewnej (polakow ) byla duzo wczesniej!! bo za rzadow pseldonima:) Aleksandra Kwasniewskiego !.Tak zwana „rejonizacja wojewodztw” w polsce. Ale …intensywne proby pseldonima kwasniewskiego i jego kolesiow nie udaly sie w pelni ! poniewaz : kaszyby z siekierami i nozami doszli tylko kilka killometrow do rejonu Pomorza i wycofali z braku Funduszy (chociaz koscol:) intensywnie zbieral na ten „zborzny” cel).Gorale stali z Cupagami i siekierami w gotowosci aby napasc na pobliskie im inne rejony ! ale znowu zabraklo funduszy i… „charyzmatycznych przywodcow ” typu Macierewicza:). Tak ze obecnie nasz tak zwany ” Polski rzad ” nie popelni podobnej pomylki i ….fundusze juz sa !!! na pomniki Stefana bandery ! jak Cierpietnika Polakow z Akcji Wisla!!

   Polubienie

 19. julius

  Mówimy o zatwierdzeniu planu prywatyzacyjnego rządu rosyjskiego majątku państwowego, w tym strategicznych przedsiębiorstw w latach 2017-2019. Sprawa poważna, ponieważ w grę wchodzi samo istnienie Rosji.
  Zgodnie z dokumentem planuje się prywatyzację 477 spółek akcyjnych, 298 federalnych państwwowych unitarnych przedsiębiorstw, udziałów w 10 spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością, a także ponad 1000 różnych obiektów własności państwowej. Innymi słowy, atak na dużą skalę na własność publiczną, bez jakiejkolwiek dyskusji z ludźmi, którzy są pracownikami tych przedsiębiorstw i obiektów.
  My przeszliśmy to w latach 90-tych, ale dziś sytuacja jest znacznie bardziej niebezpieczna.
  Amerykańskie koncerny dostały zaproszenie do wzięcia udziału w prywatyzacji.
  http://wowavostok.livejournal.com/4989147.html

  Polubienie

 20. Niejaki A.Zoll,powolany przez S.Dziwisza kieruje koscielna fundacja im sw JP2.”Po owocach,ich poznacie”.

  Polubienie

 21. MatkaPolka

  Zmiana, Piskorski, and the Case for Polish Liberation
  Partia Zmiana, Piskorski i sprawa Wyzwolenia Polski

  http://www.fort-russ.com/2017/02/zmiana-piskorski-and-case-for-polish.html

  BEZ ZDJEĆ

  February 18, 2017 – Fort Russ –
  By Jafe Arnold (J. Arnoldski) for The Greanville Post
  http://www.greanvillepost.com/2017/02/14/zmiana-piskorski-and-the-case-for-polish-liberation

  „Trolle Kremla”, „pożyteczni idioci Putina”, „Rosyjski 5-ta kolumna w Polsce”, „zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego” – takimi epitetami złośliwie obrzucana jest dwuletnia polska partia polityczna Zmianą przez polskie mediów głównego nurtu i rządowych urzędników. „Rosyjskim szpiegiem”, „Chiński szpieg”, ” Szpieg Iraku „, „agent wpływu Putina” – to są nie istniejące i bezpodstawne oszczerstwa, za które lider Zmiany, Mateusz Piskorski, został uwięziony w izolatce w Warszawie od maja 2016.

  Ale Piskorski pozostaje za kratami od ponad dziewięciu miesięcy, a 7 lutego został skazany na kolejne trzy miesiące, pomimo faktu, że żadne oficjalne zarzuty i oskarżenia lub jakiekolwiek dowody NIE zostały przedstawione. A tymczasem Partii Zmiana, do dziś wciąż odmawia się rejestracji jako partii politycznej. W chwili pisania tego artykułu, w mass media uruchomiła nową kampanię potępiającą Partię Zmianą za „powiązane z ISIS” na tej podstawie tego, że jeden z jej liderów jest urodzonych w Syrii i wspiera palestyńską walkę wyzwoleńczą.

  Czym jest Zmianą? Kim jest Mateusz Piskorski? Dlaczego tak się obawia się ich i są prześladowani przez polski reżim, którego partia rządząca jest tak obłudnie i hipokrytycznie o nazwa sie „Prawo i Sprawiedliwość?

  Odpowiedzi na te dwa pytania są już długo przedawnione i oczekiwane przez zachodnich czytelników.
  W języku polskim oznacza ZMIANA. Kto to jest „zmiana”. Zmiana W swojej pierwszy deklaracji programowej po jego powstania w lutym 2014 brzmi:

  „Zmaiany – wszyscy tego chcą! […]

  Naszym celem jest całkowita zmiana polityki, a nie chirurgia plastyczna, ale głębokie wykorzenieni skompromitowanego systemu władzy i antyspołeczne struktur. Zmiana oznacza zastąpienie tego systemu z nowym porządkiem zbudowany dla ludzi i przez ludzi. Obywatele muszą znowu mieć kontrolę nad swoim losem i mieć decydujący głos w sprawach publicznych.”

  Dla partii Zmiana, zmiana oznacza odzyskaniu suwerenności przez Polskę ze szponów USA, NATO i perfidnych korporacji transnarodowych, a przy użyciu polskiej suwerenności w celu zagwarantowania godności, sprawiedliwości i warunków życia dla Polaków. Tylko na tych podstawach Zmianą gwarantuje, że Polska może odegrać w pokojową i konstruktywnej roli w stosunkach międzynarodowych.

  „Ale” – niedoinformowany, choć z dobrymi intencjami zachodni czytelnik zapyta:

  „Czy Polska już nie odzyskała niepodległość i sprawiedliwość, kiedy upadł komunizm?”

  Zmiana, tak jak prawie połowa Polaków, na podstawie dokładnych badań opinii publicznej i zakrojonych na szeroką skalę ankiet – odpowiedziała by „NIE” lub „nie zupełnie”

  Tematyka Polskiej Republiki Ludowej jest zupełnie nieznana na Zachodzie. Być może tylko jedyny „kamieniem milowym” z tego okresu znanym amerykańskim czytelnikom jest jego obalenie (Komunizmu) do którego w dużej mierze przyczynił się „Związek Zawodowy” Solidarność.

  Oczywiście, pominięty jest „detal” to, że Solidarność była infiltrowana i finansowane w wysokości $ 10 milionów przez CIA (również Kongres US, NED, USAid – MP), a sama pozostaje jednym z najbardziej nasyconych skandalami podmiotów w polskiej historii, który następnie zdradzili polskich robotników doprowadził do brutalnych cięć w zdobyczach socjalnych społeczeństwa, do kryminalnej prywatyzacji, i przejęcia w mgnieniu oka przez zachodnie korporacje gospodarki polskiej. Przeciwnie, historia socjalizmu w Polsce – jednym z (europejskich) krajów (najbardziej) zrujnowanych przez wojnę i ludobójstwo, a odbudowany (po wojnie) do rangi potęgę przemysłową, której bogactwo zostało wykorzystane w celu zagwarantowania polskim robotnikom poziom życia i gwarancji społeczno-gospodarczych, który kompletnie jest nieznanych dla ludzi na Zachodzie.

  Polubione przez 1 osoba

 22. MatkaPolka

  JAFE ARNOLD, Assistant Editor & Correspondent, Eastern Europe Jafe Arnold (J. Arnoldski) is an American expat studying European history and culture at the University of Wroclaw, Poland. Formerly an activist on the American left, he is currently a research fellow and Polish liaison for the Center for Syncretic Studies, a translator and editor at Fort Russ, and the founding editor-in-chief of Eurasianist Internet Archive. Besides translating unique analyses from Russian and Polish for English-language audiences, Arnold’s interests and expertise include geopolitical processes and ideological developments in Eastern Europe and the post-Soviet space.

  JAFE ARNOLD (Jurek Arnoldski),- amerykański ekspatriota – polskiego pochodzenia studiuje europejską historię I Kulturę na Uniwersytecie we Wrocławiu. Analityk Polityczny. Tłumacz dla Fort -Russ – z Rosyjskiego i Polskiego na angielski – Pisze o sprawach Polski i Rosji dla czytelników anglojęzycznych – którzy nie maja pojęcia o sprawach Polski, Rosji i Europy środkowo-wschodniej

  Zmiana, Piskorski, and the Case for Polish Liberation
  Partia Zmiana, Piskorski i sprawa Wyzwolenia Polski

  https://marucha.wordpress.com/2017/02/18/wolne-tematy-18-2017/#comment-655308

  Polubione przez 1 osoba

  • Ten znakomity artykuł młodego dziennikarza amerykańskiego został oryginalnie umieszczony na portalu „The Greanville Post”, a następnie na „The Vineyard of the Saker”, wpływowym i bardzo popularnym portalu, który prowadzi wybitny rosyjski analityk militarny, mieszkający na Florydzie.
   Jego artykuły są często przedrukowane na rosyjskim portalu „Russia Insider”. Brawo!

   Polubienie

 23. leliwa

  Rowokół – Święta Góra Słowian.
  Protest przeciwko budowie kapliczki chrześcijańskiej.
  https://slowianowierstwo.wordpress.com/2017/02/19/swieta-gora-slowian-rowokol/

  Polubienie

  • Polak-Słowianin

   leliwa,

   Dziwaczny to artykuł (łagodnie mówiąc) moim zdaniem. Przedstawiający Słowian – w sposób niemal zbieżny z opinią judeo-krystowierców – jako prymitywnych barbarzyńców. Słowianie nie bali się zjawisk zachodzących w przyrodzie ponieważ je rozumieli – artykuł pośrednio sugeruje, że byliby ślepi materialnie i duchowo. Poza tym Słowianie mogli wygrać z podstępnymi judeo-krystowiercami – świetnie pisał o tym Opolczyk. Nie spodziewali się jednak lub zbyt późno dostrzegli, że aż z tak bezprzykładnym zbydlęceniem mają do czynienia – trudno się im też dziwić, tamci przynajmniej z zewnątrz wyglądali na istoty ludzkie.

   „Gmina Smołdzino otrzymała od ministra środowiskaJana Szyszko zgodę na wzniesienie na wzgórzu kaplicy pw. św. Mikołaja. Prace mają być rozpoczęte do 2019”

   Dlaczego mnie to nie dziwi.
   Krótki opis kim jest Szyszko w „Atlas szkodników Polski” na: https://szkodnikipolski.blogspot.com/

   Polubione przez 1 osoba

 24. leliwa

  Artykuł jak artykuł.
  Głównie chodziło mi o przedstawienie pozycji wszechwładnego kk.
  Gdyby chodziło o budowę kąciny na terenie parku narodowego…..szkoda pisać.
  Wkleiłem cały artykuł gdyż była to praca autora i nie chciałem wycinać niczego z tekstu.
  Oczywiście znam blog Opolczyka , bardzo lubię i cenię jego artykuły.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.