Realizm a idealizm polityczny

dmowski-_odbudowa-polski

W stosunku do  „elit” PiSowskich rządzących aktualnie Polską często używane jest określenie „narodowe”, a nawet ” nacjonalistyczne”. To ostatnie określenie szczególnie popularyzowane jest za granicą i to zarówno na Zachodzie, jak i Wschodzie.

Określanie jawnie proatlantyckich i prosyjonistycznych środowisk PiSowskich – nawiązujących wprost do skrajnie idealistycznych, mesjanistycznych i w rezultacie antypolskich koncepcji Międzymorza i krucjaty cywilizacyjnej na Wschód, któremu patronowały masońskie, krypto-syjonistyczne środowiska piłsudczykowskie, a następnie giedroyciowskie i paneuropejskie ( pod wpływem syjonistycznego globalizmu)- mianem narodowych lub nacjonalistycznych jest absolutnym nieporozumieniem i podmienianiem znaczeń.

Wrogom polskości i polskiego interesu narodowego na niczym tak nie zależy, jak na wychowywaniu młodego pokolenia Polaków w kulcie insurekcyjnym , straceńczym i pielęgnacji wyłącznie emocjonalnego stosunku do sprawy niepodległości i suwerenności Polski, a zarazem na zwalczaniu racjonalnego i pragmatycznego myślenia o istocie polskości, która winna opierać się na wszechstronnym i unikającym uprzedzeń wychowaniu historycznym oraz budowie rzetelnych , narodowych podstaw dobrobytu gospodarczego opartego o samodzielność ekonomiczną i instytucjonalne władztwo Polaków nad polską przestrzenią społeczno-gospodarczą.

Walka o świadomość młodego pokolenia Polaków, które chce się zmanipulować wyłącznie symboliką straceńczej walki i bezrefleksyjnej podległości uczuciom religijnej krucjaty i poddaństwa mentalnego jest jednym z najważniejszych zadań „dorosłego” pokolenia narodowców polskich.

PZ

 

Reklamy

3 Komentarze

Filed under Bez kategorii

3 responses to “Realizm a idealizm polityczny

 1. julius

  Wiadomo nie od dziś, że pan Antoni i środowisko PiS a przynajmniej jego kręgi zarządcze świadomie pracują na rzecz Izraela i USA. W tym jego szaleństwie jest metoda.

  Это не Эстония, Литва, Польша, Украина окружают Русь,
  To nie Estonia, Litwa, Polska, Ukraina okrążają Ruś

  это Израиль окружает Русь.
  To Izrael okrąża Ruś

  Все зло в мире – это жиды США – Израиля
  Wszystko zło w świecie to Żydzi z USA i Izraela

  Polubienie

 2. Edward.


  Nicola Tesla.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s