Żydowska Warszawa, żydowska Polska

85692708782086973

To nie jest żart, to coraz bardziej obleśna prawda – niestety.

 

 

 

To co widać na zdjęciach to nie rezultat ustawy Żydo-PiS zezwalającej na wycinkę drzew, to jest rezultat zaprowadzania żydowskiego kapitalizmu i funkcjonowania żydowskich reżimowych władz w administracji publicznej.

Po co gojom zieleń w miastach -? Goje mają przede wszystkim widzieć reklamy żydowskich korporacji – drzewa tylko je zasłaniały.

O urbanizacyjnych planach, o projektowaniu przestrzennym, gospodarczym, w żydowskiej Polsce mówić nawet nie warto.

 

.

Wyburzanie hal odlewni żeliwa ZM Ursus. Hale powstały w 1928r. Od 2009r. są wpisywane do rejestru zabytków – teraz nie będą już nawet zabytkiem. Polacy nie muszą wiedzieć, że w tym okropnym PRL mieli przemysł.

Nie muszą też wiedzieć, że ta okrutna komuna – „precz z komuną” – gwarantowała całkowite bezpieczeństwo socjalne.

I z pewnością nie wszyscy wiedzą, że powstałe w 1918 r. Państwo Polskie zostało zmuszone tzw. „Małym traktatem wersalskim” do finansowania żydowskiej kultury, oświaty, szkolnictwa. Postanowienia te dotyczyły zresztą wszystkich państw Europy Środkowo-wschodniej.

Dzisiaj w IIIŻydo-RP przydałoby się Polakom analogiczne prawo zobowiązujące żydowski reżim do finansowania polskiej, słowiańskiej kultury, polskich mediów.

I uwaga!

W międzywojennej Polsce żydowskich właścicieli nowych domów zwolniono z płacenia wszelkich podatków i od ograniczeń w eksmisji lokatorów (A. Doboszyński – „Gospodarka Narodowa”, wyd. II, s. 298). Mogli więc wyrzucać Polaków na bruk nawet w zimie.

 

Warszawa – bezdomni śpią w bankomacie – śpią na pieniądzach żydowskiego kapitalizmu

Żydo-rząd PiS – Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa –, popierany przez Kościół, wrócił do praktyk z lat 1990. i zlikwidował w 2016r. ochronę przed eksmisją dla kobiet w ciąży, emerytów, niepełnosprawnych i dzieci, zlikwidował także okres ochronny (od 1 listopada do 31 marca). – Na początku 2017r., po fali krytyki, Żydo-PiS projekt zawiesił.

Ale przecież bezpieczeństwo socjalne to takie niekatolickie traktowanie bliźniego. Czyż nie lepiej wspomóc go jałmużną? Wtedy i potrzebujący i darczyńca staną się bliżsi Niebiosom.

 

Za to warsztaty dla przedszkoli funkcjonują już od połowy lutego 2015r. w Muzeum POLIN!

 

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

32 Komentarze

Filed under Polityka

32 responses to “Żydowska Warszawa, żydowska Polska

 1. stycznik 400V

  Na kanale urbex/sietra mozna zobaczyc o wiele wiecej niszczejacych polskich zakladow np ZTM Poznań https://m.youtube.com/watch?v=RR2_Pj56BZU
  W nawiazaniu do odlewni URSUS

  Polubione przez 1 osoba

 2. Polski już nie ma. Potwierdził to Naczelny Zdrajca nazywając publicznie naszą Ojczyznę Polin, albo Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Czasem w miejscach publicznych pojawia się nowe godło Judeopolonii. I to nie jest tylko lizanie dupy okupantowi, to jest pierwszy krok do oficjalnej zmiany nazwy państwa. Idą małymi kroczkami, licząc, że gawiedź przekupili 500 plus. Tylko że Naród nie zdaje sobie sprawy z faktu, że jesteśmy najbogatszym państwem Europy. Tymczasem mamy najniższa stopę życiową. Nie mówię o złodziejach i bandytach, którzy mają kominowe płace i łapówki, a którzy są podporą każdej władzy po 1989 r, ale o zwykłych ludziach, wznoszących modły w kościołach za ten zbrodniczy rząd. Tak, te rządy są tożsame z rządami Minców, Bermanów, Bierutów, Zambrowskich i innej żydowskiej swołoczy. Któregoś dnia oficjalnie proklamują Judeopolonię, naobiecują jak to będzie z żydami dobrze i znaczna część hołoty w to uwierzy. A jeśli jednak Polacy poczynią jakieś ruchy, to jest już gotowe do działań wojsko okupacyjne, szczerze oddane syjonizmowi. To syjonistyczne SS. Nie będą dawali rady, no to Juda zaprosił do Polski 5 milionów rezunów, niby do pracy, wielu szkoląc w Oficerskiej Szkole Policji. Wystarczy upaińcom dać broń i wybiją nas do nogi, nie wiedząc, że za krótki czas spotka ich to samo. Dla rezunów broń w Polin już jest. Dla Polaków nie ma i nie będzie. Żydostwo niby pokazuje, jak to rozrastają się siły samoobrony, czy Polskie Drużyny Strzeleckie pod dowództwem bardzo nie ciekawych typków, samozwańczych generałów teraz pośpiesznie awansowanych przez Izaaka Singera. Jednak w do tych formacji przystępują prawdziwi Patrioci, wielcy Patrioci, ale niestety nie świadomi śmiertelnego zagrożenia. Ja znam sprawę w tym przypadku bardzo dobrze. Te formacje są obstawione przez szubrawców podkreślających na każdym kroku swój katolicyzm. Tylko że są to katolicy wyznania mojżeszowego.

  Polubione przez 2 ludzi

 3. stycznik 400V

  W miejscowosci Bronice jakis czas temu zjawilo się trzech parchatych w domu u mojego szwagra. Przyszli w celu dowiedzenia się, gdzie i w ktorym miejscu moze być zakopanych dwunastu zydow. Przeprowadzili wywiad, wychodzac zostawili kawalek parchatego papieru z namalowanymi na nim garbatonosymi gębami.
  Podobno w tej że miejscowosci niemce zabily dwunastu judych. Aaaa szwagier wyslal ich do sasiada mieszkajacego na gorce. Trzech zydow chcialo starac się o uzyskanie zgody na uzycie georadaru na gruntach rolnych w celu wyszukania kosci tych że 12-stu judych.
  Jak zadalem szwagrowi pytanie dlaczego wpuscil ich do swojego mieszkania to odpowiedzial, że to też sa ludzie tacy sami jak my, tylko że posiadaja troche inne rysy twarzy.
  Pomyslalem, i po chwili odparlem; szwagier ty już nie stawiasz jakiegokolwiek oporu. Bronisz wlasnego zniewolenia, pogodziles się już z tym faktem że Polska to Polin.

  Polubione przez 1 osoba

 4. stycznik 400V

  Tak wscieklego Adolfa jeszcze nie widzialem: https://m.youtube.com/watch?v=-fathrIpYm4#

  Chodzi o 3 lata wiezienia za zabicie swiniaka.

  Polubienie

  • U „majora” Kudlińskiego umieściłem komentarz:

   „Sam durniu głosowałeś na PiSraelitów, to co się pienisz! Byłeś ślepy? Mieszkałeś na Księżycu? Nie widziałeś kim są PiSraelici? Nie widziałeś komu służą? Ogłupili Polaczków obiecanką 500+ i teraz zbierają na te 500+ pieniądze. A ty durniu na nich głosowałeś. I jeszcze dwa lata temu straszyłeś na YT rosyjskimi rakietami, zgodnie z pisraelską antyrosyjską propagandą.
   Masz na co zasłużyłeś…

   I gdzie masz mundur „majorze”? Nagle z majora stałeś się chłopem.

   Ponadto nie podszywaj się pod Swarożycę! Na bocznej ścianie masz ryngraf z rzymską szubienicą oplecioną białoczerwoną flagą (widać go na innych filmach). Pasuje ona do Swarożycy jak kat do skazańca. A za Swarożycą masz portret watykańskiego wasala Sobieskiego. Który zamiast na Prusaków uderzyć pod Wiedeń pociągnął na odsiecz na rozkaz papiestwa. W podzięce Wiedeń 89 lat później przyłączył się do rozbiorów. Takie było jego katolickie „bóg zapłać”.

   Taki z ciebie Słowianin jak ze mnie chiński cesarz.

   Choć co do bezprawia PiSraelitów – w pełni się zgadzam. Tyle, że Polakom okupant już dawno złamał kręgosłup. Głównie przy pomocy żydo-katolicyzmu z jednej i poprawności politycznej (tego samego żydowskiego chowu) z drugiej strony.

   Ej, major major…

   Polubione przez 1 osoba

   • A ja mu w komentarzu napisałem:

    „Z katolika rusofoba „major” stał się nagle Słowianinem? Cóż za przeobrażenie…
    A może „major” jak, ta Sobieskiego (obraz za Kołowrotem/Swarożycą) chorągiewka, obraca się skąd wiatr wieje…
    Co za typ.
    Z dala czuć czosnkiem i podstawioną figurą…”

    Ciekawe kiedy skasuje, bo wpisu Opolczyka doszukać się nie mogę.

    Polubienie

   • stycznik 400V

    Pan Adolf czasami bywa zabawny. Tomasz Wykuty ma racje co do Swarożyca, w zależności z którego kierunku zawieje wiatr to i Swarożyca zacznie obracać się w tym kierunku. Razem z tą Swarożyca obraca się major Kudliński. Sam nie potrafi określić się komu kibicuje czy to Rosjanom czy PiS-dzielcom.

    Polubienie

  • paziem

   Bardzo proszę nie wstawiać tutaj błaznów. Opolczyk powiedział niemal wszystko o tym „kombatancie”.
   Jest naprawdę wiele ważniejszych kwestii niż epatowanie groteskowymi kabotynami upstrzonymi duszeszczypiatielnymi gadżetami – jak czerwony beret, mieczyk Chrobrego, czy uniform moro.

   Polubienie

   • Kudliński to cwany lis. Porusza obecnie bulwersujące sprawy aby zdobyć sobie popularność. Jak tylu innych agentów wpływu. Tyle, że cały czas przy okazji sieje dezinformacje. A ze Swarożycą rzeczywiście mnie wściekł. Rok temu gnida w odcinku „Duchowni” nawoływał do świętej wojny przeciwko islamowi w obronie żydo-katolicyzmu.Powiedział wtedy: „Łączy nas wszystkich wiara i ta wiara powinna być cementem Polaków.” I taka żydo-katolicka gnida udaje teraz Słowianina i plugawi słowiański symbol.

    Takie wtyki należy tępić a nie promować – styczniku 400V.

    Polubienie

   • Polak Słowianin

    Sam się omal nie dałem nabrać temu „majorowi”. A wystarczyło zwracać uwagę na szczegóły …

    Polubienie

 5. Edward.


  Dr.Jerzy Jaskowski

  Polubienie

 6. Polecam:

  Polska Rzeczpospolita Ludowa na tle II i III Rzeczypospolitejhttp://ciborowski.host247.pl/prl.htm

  Polubienie

 7. W okresie PRL nie tylko odbudowano kraj ze zniszczeń, ale zbudowano dość nowoczesną gospodarkę przy niewielkim zadłużeniu zewnętrznym. IIIŻydo-RP jest systematycznie zadłużana, a gospodarka narodowa została zniszczona – jak to możliwe?

  Główna przyczyna polega na tym, iż system bankowy w okresie PRL były własnością Państwa Polskiego, polityka pieniężna była realizowana przez rząd PRL.
  Dzisiaj zarówno system bankowy jak i polityka pieniężna znajdują się w gestii światowej żydowskiej finansjery (zadłużamy się tak samo jak USA i pozostałem państwa Zachodu).

  Ciekawostka: w początkowym okresie rządów W.Gomułki zastanawiano się nad wprowadzeniem wynagrodzeń na poziomie państw zachodniej Europy. Zwyciężyła jednak koncepcja żydowskich doradców, którzy byli przeciwni wzrostowi zamożności, a więc i obszaru niezależności, Polaków. Wiemy dzisiaj, że po 1990r. Polacy są nędzarzami we własnym kraju, w przeciwieństwie do żydowskiej V kolumny, która przejęła cały majątek narodowy.

  W roku 1970 okazało się, że w następną pięciolatkę wejdziemy z rosnącym bezrobociem – do ok. 2-3 mln bezrobotnych, dla których brakowało miejsc pracy.
  Co ciekawe traktat graniczny miedzy PRL- NRF z grudnia 1970r. zawierał aneks dotyczący udzielenia Polsce kredytów – Zachód już wiedział, że grozi Polsce bezrobocie – bezrobocie w kraju socjalistycznym (?)!. Dlatego aneks zawierał także warunki, że kredyty zostaną udzielone, jeśli nastąpi liberalizacja względem opozycji (względem V żydowskiej kolumny, która stała się opozycją, gdy utraciła w PRL władzę w 1956r.).
  Stąd także grudzień 1970 – Żydzi już szykowali się do przejęcia w Polsce władzy. Dzisiaj wiemy, że udało się to dopiero w 1980r., do czego przyczyniło się wstrzymanie przez Zachód w połowie lat 1970. uzgodnionych wcześniej kredytów.

  To wszystko było możliwe z jednego podstawowego powodu: nie wyeliminowano w PRL żydowskiej V kolumny (podobnie nie przeprowadzono takiego procesu w ZSRR). A to, co zrobił W.Gomułka w 1968r. to były tylko pozory odżydzania życia społeczno-politycznego.

  Za te tragiczne błędy Gomułki, potem Gierka – za brak odżydzenia kraju – płacimy dzisiaj bardzo wysoką cenę.

  Polubione przez 2 ludzi

  • Fredo

   Panie Dariuszu nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem . Dziś w 2017 roku jest jak jest a jest po prostu jeden wielki dramat .Kraj już całkowicie wynędzniały i to rozszabrowany przez niezbyt liczna grupę cwaniaków , ale i to nie jest najgorsze lecz totalne ogłupienie z nielicznymi wyjątkami ludzi , którzy coś rozumieją jak Opolczyk , Zmiana czy WPS .
   Gomułka trzeba go cenić bo przynajmniej zauważył niebezpieczeństwo syjonizmu po 56 nieco zredukował tu hasanie pejsate i za to normalny człowiek powinien to u niego cenić .
   Niestety my musimy tak gdzie się opluwa Gomułkę sikami bronić a nie pozamykać gęby i udawać ,że deszcz pada np forum suwerenność gdzie niejaka morda zakazana pluje na Gomułkę otrzymując wsparcie od swego Don Kichota Edwarda , który wprost wylewa pomyje i na Gomułkę i na jego całą rodzinę wyzywając ich od podłych bladzi .
   Gierek ( nie patrze na gospodarkę ) ale to już była prawdziwa ciapa jeżeli chodzi o skuteczną walkę z V kolumną . Za jego rządów hasali gdzie chcieli i robili co chcieli .
   Sam Gierek w wywiadach dla pejsatych mediów wielokrotnie powtarzał ,że żałuje i przeprasza za jego antysyjonistyczne hasła popierające Gomułkę jak i również wielokrotnie mówi o tym ,że on się na pierwszego sekretarza nigdy nie nadawał i największym błędem było to że zgodził się nim być .

   Polubienie

   • Fredo

    Mnie to naprawdę mocno śmieszy jak dziś tutaj się pisze jak zażydzona jest kultura III żydo RP.
    Panowie przeanalizujcie ile i jaka masa była pejsatych aktorów grających w filmach czy serialach w latach 70 tych
    Po drugie dziś krytykują pejsaci wespół z szabasgojami i nie tylko Gomułkę bo śmiał krytykować Polańskiego i jego nóż w wodzie . To o czym jeszcze tu pisać .

    Polubienie

 8. Thomx

  Autorze ogarnij się. Jeśli ktoś nie płaci za mieszkanie to dlaczego państwo ma go chronić np moim kosztem? Obecny kodeks chroni niepłacących przez co najmniej 5 miesięcy, a myślę, że do wyroku i eksmisji to 10.

  Polubienie

  • Nieźle Nina. Ciekawe znalezisko…
   Tłumaczyłoby to dlaczego ciągle odnoszę tutaj dziwne wrażenie snucia się delikutaśnego odoru czosnku…

   Polubienie

  • Przy okazji: tak wygląda od dziesięcioleci dłoń żołnierza polskiego podczas salutowania…

   Polubienie

   • Fredo

    Tomek daj sobie spokój z tymi pytaniami do tego typa bo to jest jakaś prowokacja .
    Kur.. jego mać .Takich ludzi nie znoszę , bo on ci kur…. będzie wypominał jakąś złotówkę gdzie wspomógł swojego brata Słowianina marnym groszem a kur… jego mać nie widzi jak żydowładza żyje na koszt Słowian od tylu lat i jak przepieprza nasz majątek narodowy włącznie z żarciem na nasz koszt ośmiorniczek i dobrego wina .Tu go kur…. nie boli tylko wypomina złotówkę , którą dam swojemu biednemu bratu .
    Kur…. jego mać nie boli go to że Kalkstein ma ochronę z pieniędzy podatników . Mylę się w tym względzie dowody wskazać , że za swoją ochronę płaci z własnych pieniędzy .
    Kur… co za ludzie i jak żyd ma tu nie rządzić .

    Polubienie

   • paziem

    Zaczynasz mówić jak normalny człowiek,a już myślałem,że czujesz czosnek, bo się go najadłeś jako antidotum na przeziębienia i puszczasz bąki, a bierzesz to za objawy myślenia ;)))

    Polubienie

  • paziem

   Niedługo się okaże, że biało-niebieskie barwy są zabronione, bo to ” żydowski monopol” i np. Grecy mieliby zakaz używania swoich barw narodowych i flagi ?!
   Zatem proszę poskromić swoją „wyobraźnię”, bo można iść drogą schizofrenii :)))

   Polubienie

 9. julius


  Na zdjęciu brakuje między innymi słowiańskiej swarzycy i niemieckiej swastyki. Żydzi wraz z Niemcami sprofanowali wiele symboli co nie oznacza, że my Słowianie mamy z naszej wieloletniej symboliki zrezygnować.

  Polubienie

 10. Autor komentarza: https://opolczykpl.wordpress.com/

  Telewizja w czasach PRL była faktycznie totalnie zażydzona. Ale aktorzy przynajmniej udawali Polaków, kręcono dobre filmy i seriale, a i z Żydów robiono sobie jaja. Jak w skeczu Kobuszewskiego i Brusikiewicza „Dług”.

  Żydzi pchali się do telewizji z różnych względów. Po co harować w fabrykach, jak można żyć lepiej i bez wysiłku. I być sławnym. I móc kształtować mentalność Polaków filmami. Ale to wszystko było jednak pod kontrolą PZPR. I przez to nie było najgorsze. Podobnie załganej antypolskiej szmiry jak Pokłosie gnidy Pasikowskiego nikt nie odważyłby się wtedy nawet zaproponować do realizacji. I nie było festiwali „kultury” żydowskiej. A tym bardziej pod haniebnym tytułem „Warszawa Singera”. A teraz są. Sama nazwa tego „festiwalu” mówi za siebie. No i obsada tego festiwalu – aż zgroza bierze. Gajos np., idol milionów chłopców dzięki „Czterem pancernym” recytuje na żydowskim festiwalu Warszawa Singera „Pieśń na pieśniami”.
  Takiego upadku kultury, nawet jeśli była zdominowana przez żydowstwo, w PRL nie było.

  Polubienie

  • Fredo

   Opolczyku pełna zgoda i brawa dla ciebie. Chodziło mi tylko aby tak z lekka przypomnieć że także w latach 70 garbate nosy i ciałem i duszą byli obecni w filmach i serialach PRL .Tylko tyle .Twój wpis jako uzupełnienie i wyjaśnienie tylko brawa bić .

   Polubienie

  • jakipodpis

   Szanowny Pan Dariusz Kosiur jest Kimś, czemu dać mogę świadectwo. On był i jest takim, jakim był, głoszącym Prawdę.

   Polubienie

 11. Panie Darku, dziękuję za opublikowanie tego komentarza. Wrzucałem go cztery razy i znikał. No więc podesłałem go mailem.

  Dobra kooperacja…

  Polubione przez 1 osoba

 12. stycznik 400V

  określenie „syjonista” stosowane jest przez antysemitów, chcących zaatakować wszystkich Żydów.

  Od czego wywodzi się syjonizm?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s