Antypolski element sam się obnaża

Czasami wystarczy jeden celny strzał i nie tylko liście z drzewa spadną, ale i wszelka antypolska gnida – i zaczyna się straszne „aj waj”. Jak mówi staropolskie przysłowie uderz w stół, a nożyce … itd.

____________________

Zamieszczam niniejsze teksty nie jako polemikę z antypolską hołotą administrującą Neon24.pl, bo polemizować w istocie nie ma z kim, ale wyłącznie z publicystycznego obowiązku i dla historycznego porządku. Reakcja tzw. administratorów jest jedynie dowodem na fakt, że nacjonalizm polski był zwalczany od momentu jego zaistnienia przez wszystkie siły polityczne z Kościołem na czele i do dnia dzisiejszego nic w tej kwestii nie uległo zmianie. To co jest pocieszające, to fakt, że znakomita większość Czytelników z Neon24.pl tekstów autorów WPS, Pawła Ziemińskiego oraz moich, podziela nasze polskie narodowe stanowisko, a więc polski naród nie jest obojętny na narodową publicystykę. Smutkiem napawa natomiast fakt, iż nie posiadamy narodowych polskich mediów. Stąd winniśmy wyciągnąć wniosek, iż ci, którzy uzyskują dostęp do powszechnych mediów z polskim interesem narodowym nie mają nic wspólnego. 

14.03.2017    D.Kosiur

_____________________

Reakcja na mój tekst „Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy” wywołała pożądaną reakcję. Dlaczego? Bo element, który odniósł się negatywnie i do tekstu i, co warte odnotowania, także do autora, sam ujawnia swoją antypolskość, a w najlepszym razie polityczną głupotę, co i tak właściwie na jedno wychodzi.

„Aj wajów” na Neon24.pl jest pewnie więcej, ale nie wszyscy realizują się jako komentatorzy, dają jedynie 1*, więc tylko kilka przykładów ich tfu-rczości:

@Autor

Poziom komentowania godny domu wariatów , ale skoro nikt nie zgłasza nadużycia to zostawiam . Swoją drogą cieszy Pana sranie do piaskownicy ?

Repsol

 

„Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką, ogromną armię patriotów, narodowców i kibiców, którzy mają Boga, Honor i Ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski.” – Ks. Jacek Międlar

Żydo-Kosiur zes..ał się do piaskownicy ze strachu. :))))

Zdzich

 

Wreszcie zrozumiałem, kim Pan jest

jest Pan żydowskim prowokatorem i syjonistycznym agentem na Polin, Panie Kosiur!

Tylko żyd ( najpewniej agent Bnaj Brit ) może tak obrażać tę dzielną dziewczynę

Na codzien musi pan ukrywac swoje chazarskie pochodzenie i mycke nakłada Pan zapewne dopiero do snu

MacGregor

 

Piszę o tym od dawna. Dzięki TT znam już kilka osób z Otwocka. Wiedzą dokładnie o nim wszystko.Ta rodzina od lat pragnie utrzymać ta „słodką tajemnice” przed innymi
Ale wystarczy zajrzeć na strony historyczne żydów z Otwocka.
Tam jest wszystko o nich.
Husky

sic!

 

Osobnik MacGregor zdobył się nawet na paszkwil* – niestety bardzo prymitywny i obraźliwy w wymowie, ale obraźliwy szczególnie dla tych, których paszkwilant stara się bronić. Użył bowiem, określenia syjonista – oczywiście w domyśle równoważnego dla rzeczownika Żyd – jako cechy negatywnej. Podobną technikę stosują nieszczęśnicy, niejaki Zdzich i Husky. A rzecz nie koniecznie polega na tym, czy ktoś jest Żydem, czy z innej pochodzi nacji, tylko na tym, kto faktycznie i w jakim celu steruje życiem społeczno-politycznym polskiego narodu. W Polsce jest to mniejszość żydowska i ten stan jest dopiero negatywny, a nie przynależność do tej, czy innej nacji. A wedle tych, w rzeczywistości obrońców Żydów i syjonistów sterujących polskim życiem społeczno-politycznym, określenie kogoś Żydem jest wystarczającym przekleństwem rzuconym na delikwenta. – Więc niech nadal gonią własny ogon.

_____________________

 

A wracając do kwestii ruchów narodowych polskiej młodzieży, gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, kto stoi za działaniami kanalizującymi te ruchy, poniższy film stawia przysłowiową kropkę nad i. Młody żydo-katolicki nacjonalista, były ks.J.Miedlar stwierdza jasno i bez ogródek:

 

„na niebezpieczeństwo jakie jest za wschodnią granicą, winniśmy odpowiedzieć budową wielkiej katolickiej Polski”.

 

 

I wszystko jasne. Międzynarodowe Żydostwo, rządząca IIIRP V żydowska kolumna i żydowska agentura ustawiają polską młodzież pod krzyżem i przeciwko Rosji – ile lat ma ta polityka -? -, ano sięgnijmy do publicystyki R.Dmowskiego, na którego bezczelnie powołuje się żydo-katolik J.Międlar, czy Jana Stachniuka, twórcy Zadrugi.Czy choćby – nie skromnie przyznam – do publicystyki WPS.

 

Dariusz Kosiur

_______________________

* Paszkwil niejakiego „MacGregor” Pan Dariusz Kosiur – syjonistyczny prowokator?http://macgregor.neon24.pl/post/137483,pan-dariusz-kosiur-syjonistyczny-prowokator

________________________

Hołota zawsze pozostanie hołotą

Administracja Neon24.pl nie pierwszy raz odkrywa karty

Prymitywny paszkwil na moją osobę administracyjna hołota dała na czołówkę. A moją odpowiedź na paszkwil wrzuciła do lochu.

Czyż można sobie wyobrazić lepsze potwierdzenie słuszności moich poglądów ?

Dariusz Kosiur

Reklamy

51 Komentarzy

Filed under Polityka

51 responses to “Antypolski element sam się obnaża

 1. Kilka dni temu zamiescilem tutaj link do artykulu D.kosiura,ktory oskarza w nim narodowych politykow o zydowskie korzenie i inne temu podobne grzechy.
  Zamiescilem nie dlatego,ze zgadzam sie w pelni z tym co pisze autor ale po to aby pam,ietac ,ze nie to zloto co sie swieci i w tej grze wszystko jest mozliwe.
  Ale..
  Skoro mowa o tym kto kim moglby byc pozwolcie Panstwo ,ze przypomne slowa tegoz D.kosiura sprzed kilku lat wtedy gdy to on wlasnie oskarzyl mnie o to ,ze jestem zydem wtedy gdy poprosilem go o konkretna odpowiedz na bardzo konkretne pytanie.
  Oto co napisal D.Kosiur w naszym forum PolskaWalczaca:

  Re: Moj prywatny apel do D.Kosiura
  Postprzez Jerzy Ulicki-Rek » Cz kwi 25, 2013 3:00 am
  Dariusz Kosiur,
  Czekamy na wiecej rewelacji 🙂
  Co prawda dyskusja z toba sprowadza te czesc forum do poziomu zydowskiego magla ale pro publico bono mozemy ten kawalek naszej strony poswieci na ten zbozny cel.
  Cytuje raz jeszcze (I bede cytowal bez konca) twoje slowa:
  „Upieranie się przy stanowisku, że możemy popierać tylko tych, którzy prezentują zgodne z obiektywną prawdą historyczną stanowisko w kwestii Jedwabnego, a już szczególnie w kwestii holokaustu, jest zamykaniem się w medialnej niszy. Jest skazywaniem samych siebie na eliminację ze społecznego odbioru i nawet na drwiny („wariat od spiskowych teorii”).
  Podejrzewam, że właśnie w taką „niszę dla wariatów” chce nas świadomie wprowadzić Jerzy Ulicki-Rek.
  Mechanizm jego zabiegu będzie skutkował następująco:
  znakomita większość społeczeństwa traktuje żydo-medialne informacje o holokauście jako prawdziwe. Zatem, jeśli ktoś, publicznie stwierdzi, że holokaust to mit, w odbiorze społecznym zostanie potraktowany za co najmniej mało poważną osobę lub za nieszkodliwego wariata. Ale niestety, ta opinia może być później przyklejana przy każdej innej okazji, przy każdym innym temacie, czyli sami siebie wyeliminujemy z politycznej dyskusji, a co gorsza z politycznej działalności – usłyszymy o sobie np. „nie, nie, to nie są poważni ludzie”.
  Rozważając, więc różne metody manipulacji nie można wykluczyć i powyżej przedstawionej.
  Bo jednym z głównych celów syjonistycznych zabiegów manipulacyjnych jest eliminacja ze społecznego odbioru ludzi o poglądach narodowych, nacjonalistów.”.
  Pisze to facet,ktory twierdzi ,ze walczy z zydowska okupacja Polski.
  Zaraz .zaraz..
  Piszesz duzo o zydach ale..
  Czy uwazasz ,ze Polska jest pod zydowska okupacja?
  TAK lub NIE ?
  Jerzy Ulicki-Rek
  Posty: 14078
  Dołączył(a): Wt lis 06, 2007 2:10 pm

  Polubione przez 1 osoba

  • „Czy uwazasz ,ze Polska jest pod zydowska okupacja?
   TAK lub NIE ?”

   Odpowiadam: TAK (i zawsze twierdziłem, że od 1980/1990 IIIRP to IIIŻydo-RP)

   Jerzy,
   robisz sobie żarty:
   (…) przypomne slowa tegoz D.kosiura sprzed kilku lat wtedy gdy to on wlasnie oskarzyl mnie o to ,ze jestem zydem (…)” – i chyba niepotrzebnie.

   Polubione przez 1 osoba

  • ciesze sie Panie Jerzy, ze Pan pisze, wiec Pan zyje, a już sie martwiłem, ze Pana wiezili, martwiłem sie o Pana
   pozdrawiam serdecznie

   Polubienie

   • Mariusz,

    mnie też cieszy że Ulicki wyszedł z więzienia, ale nie cieszy, że znów zaczyna szukać dziury w całym. Poznałem go zbyt dobrze. Z redakcji WPS odszedłem z powodu zadymy o niego. Początkowo JUR był układny, publikował nawet moje teksty na swoim forum (później je wszystkie kasował), zaglądał do mnie na Poliszynela, wszystko było OK. Gdy zacząłem publikować na WPS też początkowo był w sumie znośny, choć nigdy nie miał nic mądrego do powiedzenia. Pisał komentarze, aby być widocznym w sieci. I nic więcej. Aż nagle zaczął w pewnym momencie rozwalać dyskusje pod kolejnymi moimi tekstami, urządzał karczemne awantury, urzywał najgorszych wulgaryzmów, wyzywał mnie od UB-ków, żydowskich prowokatorów, żydów. Atakował mnie o wszystko, zwłaszcza o to, że demaskuję żydo-katolicyzm, choć sam deklarował się jako ateista. Gdy napisałem krytyczny tekst o Delimacie (tym co rozwalił Konwent Narodowy założony przez ludzi z WPS i który wcześniej prowadził społeczny komitet poparcia Kalksteina) urządził na mnie dziką nagonkę w jego obronie. Czepiał się byle pozoru, aby robić zadymy. Zacząłem usuwać więc wszystkie jego komentarze. I wtedy Kosiur kierując się opacznie rozumianą wolnością słowa wszystkie skasowane przeze mnie komentarze (Ulicki publikował je też na jego zafajdanym forum) opublikował na WPS w oddzielnym wpisie. Wtedy napisałem pożegnalny tekst na WPS i odszedłem. W podziękowaniu Kosiurowi za opublikowanie jego komentarzy Ulicki jakiś czas później wyzwał na swoim forum Kosiura od żydów i go zbanował.

    Ty zresztą musisz Mariusz na Ulickiego też uważać, bo jak znajdzie Twoje zdjęcie zrobione u mnie w Pforzheimie na III Konferencji Mędrców Antysyjonu w mycce, to okrzyczy i Ciebie żydem (zdjęcie moje z Piotrkiem na II konferencji kolportował gdzie się dało robiąc z nas żydów). Nie znasz tego pieniacza, warchoła tak jak ja. Myślałem, że w więzieniu ochłonął. Ale po jego komentarzu i zaczepce wobec Kosiura widzę, że zaczyna tam gdzie skończył – znów będzie się warcholić i rozbijać dyskusje.

    Panie Darku, pamięta Pan zadymy Ulickiego. Nie chcę wróżyć z fusów, ale radzę na niego uważać, bo znów zacznie rozwalać dyskusje. Strona WPS nie jest wprawdzie moja, ale byłoby szkoda, aby ponownie stała się miejscem karczemnych awantur urządzanych przez nieobliczalnego pieniacza. Więzienie jak widać nie nauczyło go rozumu. Zauważyłem już dawno, że w sumie Ulicki nie ma nic ciekawego do powiedzenia, a pisząc komentarze jedynie chce pokazać, że istnieje.

    Chciałbym się mylić, ale po moich doświadczeniach z nim nie mam do Ulickiego ani odrobiny zaufania.

    Polubione przez 2 ludzi

   • dzięki, rozumiem intencje
    przy okazji, obaj wiemy, ze to nie byla mycka tylko atrapa 😉

    Polubienie

   • Fredo

    Panie Opolczyku z tego co pan napisał to jest to taka odmiana pieniacza Toronto light .
    Z drugiej strony pan musi mieć serce z ptasiego mleczka skoro cieszy się pan , że na wolności jest jakiś człowiek który pana mieszał z gównem . Nie wiem czy bym się tak cieszył i z czego gdyby ten kto mnie opluwał kiedyś w przeszłości wyszedł z paki .

    Polubienie

   • Fredo
    Nie jestem mściwy. Gdy Ulicki napisał tu pierwszy komentarz, chyba ze dwa miesiące temu, powiadomiłem o tym znajomego PB, którego Ulicki też obrzucał błotem. I on w naszym imieniu (bo ja wcześniej skasowałem na poczcie adres Ulickiego) od nas obu powitał go na wolności. Nie wiem czy mu JUR odpisał, nie obchodzi mnie to. Nie życzę mu źle, ale widzę z zaczepki pod adresem Kosiura, że nie zmienił się. Ostrzec chciałem też Mariusza, bo może zapomniał o wyczynach Ulickiego.
    To wszystko.

    Polubienie

   • Fredo

    Oczywiście Opolczyku ( duża litera ze względu na szacunek ) oczywiście to rozumiem i wiem o co ci chodziło .
    Też nikomu żle nie życzę ale troszkę mniej jednak zdziwił taki beifall z powodu wyjścia z paki tego pana , ale żle też mu nie życzę .

    Polubienie

   • naruto

    Jerzy Ulicki-Rek to charakteropata. Wszczyna konflikty wszędzie, gdzie się pojawi. Ale są miejsca, gdzie prezentował BARDZO DZIWNE poglądy. Proszę sobie poczytać:
    https://palmereldritch1984.wordpress.com/2013/01/20/niebezpieczenstwa-wynikajace-z-rezygnacji-przez-publicyste-z-anonimowosci-andrzej-szubert/#comment-181

    Z grubsza Ulicki-Rek namawiał do pisania NIE POD PSEUDONIMEM TYLKO POD WŁASNYM NAZWISKIEM. Żeby zweryfikować gotowość słuszp Polin do zatrucia życia piszącym o żydowskiej okupacji.

    ********************************************************************
    PRZEMYŚLCIE SOBIE TO ZDANIE:
    Cała wojna Ulickiego z tzw. Holo-mitem to działanie w interesie polityki historycznej NIemiec.
    ********************************************************************
    Polacy mają poważniejsze problemy niż obrona interesów Niemiec.

    Polubienie

  • tesa

   Cieszę się że jest pan wreszcie na wolności. Sledziłam pana losy, czytałam pana listy ,,Patykiem pisane,, Pozdrawiam serdecznie.

   Polubienie

   • @ opolczykpl

    Panie Andrzeju,
    podzielam Pana wątpliwości w stosunku Jerzego Ulickiego.

    Ma Pan rację, ostrożność nie zawadzi zwłaszcza, że on na WPS został odblokowany, a ja na jego PW nie.

    Polubienie

 2. Fredo

  Może ktoś odpowie na pytanie może pan Dariusz Kosiur jak zechce ale najpierw musi odpocząć bo dupę zawracają mu głupotami komentatorzy np ten , który jako pierwszy wpisał się w tym temacie :
  Panie Dariuszu czy od momentu gdy nieformalną władzę już na 100% sprawuje cysorz Polin jest całkowicie uprawnione nazwanie Polin republiką bananową bądż krajem gdzie dominują już powszechnie cechy republiki bananowej .

  Polubienie

  • Fredo

   Własnie tak wygląda Aquapark w Słupsku . Nie może to można nazwać h… dupa i kamieni kupa i to tez klasyczny przykład bananowej republiki ?
   Stoi i niszczeje i psy na niego srają .

   Polubienie

 3. tyle w temacie

  Nie lubie, gdy usuwane sa moje komentarze, szczegolnie wtedy, gdy zawieraja informacje o zdarzeniach, ktore rzeczywiscie nastapily. Tylko
  charakterni maja szanse sie ze mna kolegowac, tylko tacy maja szanse pozyskac moje zaufanie i szacunek. Malo takich ale sa i to oni wyprostuja dewiacje a nie pyskacze, co nie umieja sie pokajac po tym, gdy sie zeswinili.

  Polubienie

 4. Janusz

  Dawno temu czytałem o tym na Polskiej Myśli Narodowej:
  http://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/25/fora-falszywych-prawd-i-z-gory-zaplanowanych-autorytetow/
  Fora fałszywych prawd – i z góry zaplanowanych autorytetów

  Projekt fałszywego forum (lub „platformy blogerskiej”) nazwijmy mianem „Projekt Zion”. Idea takiego projektu polega na tworzeniu fikcyjnego miejsca, gdzie można poznać „prawdę”. Chodzi o odfiltrowanie ze społeczeństwa osób „poszukujących” – i wysłanie ich na z góry zaplanowane manowce (Zion był enklawą fikcyjnej wolności – elementem systemu zniewolenia, jego stabilizatorem – w trylogii Matrix).

  Polubione przez 2 ludzi

 5. Janusz

  No i jeszcze ten komentarz, pisany przez kogoś, kto znał historię formowania Niepoprawnych jako kontrapunktu dla S24 i NowegoEkranu (obecnie Neon24) jako trzeciego elementu kontroli blogosfery:
  https://myslnarodowa.wordpress.com/2012/01/25/fora-falszywych-prawd-i-z-gory-zaplanowanych-autorytetow/#comment-267

  Polubione przez 2 ludzi

 6. anty

  „Czy uwazasz ,ze Polska jest pod zydowska okupacja?
  – pomylił się Pan co daty …….okupacja jest od 1946 ! … tylko do czasów Gomułki trzymano ich tu krótko za ryj , stąd też podstępne obalenie Gomułki żeby mogli wyjść na prostą i Gierek ,aby mógł rozpocząć proces zadłużania państwa ( info – TAJNY RAPORT SŁUŻB WOJSKOWYCH)

  ….. w 1989 to oni już zbierali pierwsze żniwo ,a wraz z wejściem do szamba UE w 2004 NWO idzie na pełnych obrotach i jak widać znajdą 1000 powodów, aby w tym szambie siedzieć

  Polubienie

 7. Fredo

  Oczywiście wiadomo kim jest Pochylski ( co niedziela do Kościółka ) Ameryki nie odkrywa ale może warto posłuchać :

  Polubienie

 8. Tomek

  Panie Dariuszu, takie pytanie poza treścią artykułu.

  Dokładnie Pan wie, jaki poziom reprezentują funkcjonariusze na tym UB24. Niewysoki, mówiąc oględnie.

  Czy – dyskutując z tymi dyskutantami – nie ma Pan wrażenia, że rozmienia się na drobne polemizując z bydłem? Czy to nie jest niepotrzebna strata energii?

  Polubienie

 9. @ Tomek

  Polemizować oczywiście nie z każdym warto i nie zbyt często mi się to zdarza. Natomiast zamieszczanie tekstów wszędzie, gdzie to możliwe jest istotne, bo jak inaczej dotrzeć do świadomości Polaków. A jest już bardzo niewiele miejsc gdzie mogę publikować treści narodowe.

  Polubienie

  • Janusz

   Jakby Pan powściągał się z inwektywami i Żydami sądzę, że nie byłby Pan wycinany. Można udowodnić szkodliwość działań ONR czy RN w różnych sprawach, pozostawiając czytelnikowi decyzję, czy to Żydzi, agentura czy pożyteczni idioci.

   Proszę próbować pisać pod pseudonimem.
   NIe ma Pana ani nikogo z WPS na s24, niepoprawnych, 3obiegu, prawica.net i wielu innych portalach. Wystarczy stonować przekaz w tekstach na zewnątrz i linkować do ostrych tekstów na WPS. Ostentacja antykatolicka i antyżydowska płoszy urobionych przez agenturę ludzi. Trzeba ich przyzwyczajać do pełnej prawdy krok po kroku, a nie hurtem.

   Polubienie

  • Tomek

   Dziękuję za odpowiedź.

   Mi chodziło właśnie o dyskusje. Dyskusje z promotorami hasbary.

   Im chyba właśnie o to chodzi, aby z nimi dyskutować. Wtedy człowiek traci energię. Proszę spojrzeć na ten problem z tej właśnie strony.

   Polubienie

 10. hubalblog

  chrześcijańskie korzenie banderyzmu…

  Polubione przez 1 osoba

 11. jabolek

  Przecież to było wiadome od dawna czyn neon jest ” trollnia kontrolowana”

  nick Repsol idiota sam się przyznał kim jest, trolle typu astra,rebeliantka,ruszkiewicz,repsol,moher,zdzich i reszta debili to jedno i to samo.

  Kura idiotka Lotna to funkcjonariusz któremu dziś ktoś napisał co ma wkleić a P. Kosiur temu trollowi 5* oficjalnie daje, takie debilne zabawy idiotów na „trolnnia neon” , proszę spytać Oplczyka jak go na neon zbanowali i oczywiście brał nam udział nick Lotna.

  To jest grupka debili całkowitych (chyba pejsatych) którym się wydaje że uny mogą kształtować rzeczywistość a tak ukształtowali że po zbanowaniu niemal wszystkich dalej tego nie kontrolują a przy okazji portal zabili na amen.

  Ruszkiewicza najlepszy fumfel żyd astra i talbot w ulubionych 🙂
  Banda debili nic więcej która teraz dostał parę groszy od żydów z pis lub rydzola dlatego pracują niby za darmo a portal umarł.
  Ruszkiewisz z 2 lata temu pod notką Kosiura zbanował tylko jednego dnia 6 nicków a ogólnie to? ile setki na neon.
  Ten idiota udaje że walczy z zależną i jej trollami pejsatymi a sam stamtąd jest i banuje tylko Polaków.

  Polubienie

 12. jabolek

  „trolle typu astra,rebeliantka,ruszkiewicz,repsol,moher,zdzich,lotna i reszta debili to jedno i to samo.”

  A gdyby działo się więcej pojawią się nagle „katana,klementyna,gość hotelowy” i reszta nicków parchatej administracji bo uny już tam same z sobą piszą od dawna.

  Polubienie

  • konik

   Przecie jak wiadomo dokładnie Ruszkiewicza zadaniem jest pod pozorem walki z „niepoprawni” zniszczenie neon i wyprowadzenie do żydków niepoprawni.
   Są na to setki dowodów w postaci setki zbanowanych Polaków,kiedy jego ulubieńcom żydom nic się nie stało, ten ich idiotyczny plan który jest widoczny jak na dłoni,spójrzmy kogo/co promują na siłę i jak się produkują i ośmieszają.

   🙂 to już nawet nie śmieszne ale tragiczne, żenua jak to powiadał parch kaczyław

   Polubienie

 13. Leon

  Z cyklu Problemy Alkoholowe:

  Zabrze: Urządzili „zawody”- kto szybciej wypije więcej wódki. Jedna z mężczyzn zmarł

  Zamówili do stolika całą butelkę i, jak wynika z rozmów ze świadkami, postanowili pić na akord – potwierdza w rozmowie z dziennikarzem TVN24 Agnieszka Żyłka, rzeczniczka zabrzańskiej policji. Obaj mężczyźni stracili przytomność w trakcie picia w barze. Jeden z mężczyzn ocknął się jeszcze przed przewiezieniem do szpitala – jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Drugi z mężczyzn zmarł. Śledczy zabezpieczyli do badań alkohol, który spożywali mężczyźni.

  http://fakty.plportal.pl/artykuly/polska-wiadomosci-lokalne-slaskie/tragiczny-final-zawodow-w-piciu-wodki

  Polubienie

 14. Mateuszowi Piskorskiemu oprawcy przykleili już wiele etykietek: „winny”, „szpieg”, „wróg”, „agent” itp. oczywiście gołosłownych i nieprawdziwych
  ostatnio wypłynęła informacja o nowym przykładzie prób niszczenia opinii tym Polakom, którzy mówią niewygodną dla właścicieli świata prawdę, oto nowa etykietka: „jest pod wpływem Rosji”: http://wiadomosci.wp.pl/kat,1339,title,Powstala-lista-Polakow-ktorzy-sa-pod-wplywem-Rosji,wid,18725426,wiadomosc.html
  oczywiście Mateusza Piskorskiego umieścili na szczycie tej swojej „listy”

  Polubienie

 15. Fredo

  Obym się mylił ale część z nich jest pod takim wpływem Rosji i tak kocha matuszkę Rosję jak piękna Basia Grad kochała komunizm a już zwłaszcza w pejsatych informacyjnych mediach po 1989 roku .
  Kim jest Wiltold Tumanowicz proszę o tym poczytać w innym temacie na WPS .

  Polubienie

 16. Fredo

  Nie wiem ale czy to dziś jest prima aprilis ?
  Morawiecki dziś zapowiedział wprowadzenie Euro do Polin za 10 lat i stanie się Polski najbogatszym krajem świata .
  bu bu bu ha ha ha .

  Polubienie

  • Jeżeli ktokolwiek z przedstawicieli żydo-reżimu i to obojętnie z jakiej żydowskiej opcji politycznej mówi nam że jesteśmy najbogatszym krajem lub będziemy nim w przyszłości to zawsze trzeba to rozumieć dokładnie odwrotnie…

   Polubienie

 17. Pingback: ajwaj… – komp13

 18. zydozerca

  Warsaw Gala to Celebrate New AJC Central Europe Office
  March 3, 2017 – New York – AJC will hold a gala in Warsaw on March 27 to celebrate the opening of Shapiro Silverberg AJC Central Europe, the global Jewish advocacy organization’s newest office in Europe. Hundreds of government officials, diplomats, and members of the media from across Europe are expected to attend the marquee event, to be held at the POLIN Museum of the History of Polish Jews in Warsaw.
  „Establishing a permanent office in Warsaw builds upon decades of programming initiatives, marks AJC’s formal return to Poland, after an eight-year absence, and enables us to deepen our engagement with other significant countries in the region,” said AJC CEO David Harris, who first announced plans for the new office at the AJC Global Forum last June in Washington, D.C.

  „We are thrilled that so many political and civil society leaders in Poland and the six other countries have warmly welcomed our initiative,” said Harris.
  AJC Central Europe is AJC’s fifth office in Europe, and is dedicated to seven Central European countries: the Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, Poland, and Slovakia. AJC also has offices in Berlin, Brussels, Paris, and Rome. AJC Central Europe is an integral part of the Paris-based AJC Europe.
  Central European, American, and Israeli officials will address the gala.
  Dr. Vaira Vīķe-Freiberga, President of Latvia (1999-2007), recipient of AJC’s Light Unto the Nations Award, and the current President of the Club of Madrid, will deliver the keynote address.
  Minister Wojciech Kolarski, Undersecretary of State at the Chancellery of the President, will deliver remarks on behalf of President Andrzej Duda, who is unable to attend due to an official visit abroad. However, the president will meet the following day in Warsaw with an AJC leadership delegation.
  Other confirmed speakers for the gala include U.S. Ambassador to Poland Paul Jones and Israeli Ambassador to Poland Anna Azari.
  During the gala, AJC will present its prestigious Jan Karski Award to Andrzej Folwarczny, Founder and President of the Forum for Dialogue, an AJC partner organization. The Forum and AJC founded in 1995 a pioneering annual exchange program to deepen understanding between Poles and American Jews.
  The March 27 gala is the centerpiece of a larger mission to Warsaw to mark the opening of AJC Central Europe. More than 130 AJC leaders from across the U.S. will travel to Poland to attend the celebratory event. The day after the gala, AJC leaders will travel to the Czech Republic, Estonia, Hungary, Latvia, Lithuania, and Slovakia to meet with senior officials and Jewish community leaders.

  Polubienie

 19. julius

  – Rzeczywiście teraz trudno spotkać Żyda, który by nie miał nazwiska o brzmieniu arcypolskim, możliwie szlacheckim, na ski.

  – Nie potrzebowałem iść tą drogą. Ringelblum znaczy nogietek czy też deszczownik, jak można wyczytać w słowniku. Sam bym się śmiał z siebie, z doktora Nogietka czy Nogietkowskiego. Mnie wystarczy to co mam, a w Izraelu Ringelblum też nie będzie razić. Łatwo zacząć ze zmianą nazwiska, ale się nie wie dokąd to zaprowadzi. Miałem w szkole kolegę, strasznie się marwił że się nazywa Achselschweiss. Jakiś złośliwy urzędnik niemiecki z humorem tak zarejestrował jego pradziadka A może ten pradziadek miał przepocone pachy? Długo myślał nasz Jakubek o zdobyciu pięknego nazwiska. Poradziliśmy mu aby zgłosił się jako Potocki, od „Schweiss”. Wreszcie zdecydował się na Pachno. Wyjechał potem z pierwszą falą emigrantów w pierwszych latach po wojnie do Palestyny. Niedawno dowiedziałem się że w Australii jest właścicielem firmy „James Mac Pachney” i sprzedaje Old Scotch Whisky i Polish Vodka. Tak to na antypodach wytrysnął nowy klan Szkotów.

  …………………………..

  – Chce pan powiedzieć, doktorze, że repatrianci żydowscy ze Związku Radzieckiego zastąpią waszą elitę?

  – Tak jest, o ile potrafią i nie będą się wyrywać za nami. Oni już latami na to czekają. Nie boją się Polaków. Inaczej byliby już się wybrali do Birobidżanu, do żydowskiej republiki nad Amurem.

  ……………………………….

  Nie wiemy ilu Żydów wyemigrowało po wojnie z Polski a ile jeszcze pozostało. Ogłoszona statystyka nie uwzględnia wyznań.

  – Szacunkowo jest ich od 100.000 do 150.000. Polska nieodwracalnie przestała być rezerwuarem biologicznym narodu żydowskiego. Ale placówki całkowicie chyba nie opuścimy.

  Cały tekst
  http://retropress.pl/wiadomosci/czy-antysemityzm-ruguje-zydow-z-polski/

  Polubienie

 20. zydozerca

  forum@dialog.org.pl
  Elena Poptodorova, długoletnia ambasador Bułgarii w Stanach Zjednoczonych i ostatnio dyrektor warszawskiego biura American Jewish Committee zrezygnowała z tego stanowiska, tłumacząc to „powodami osobistymi”. Bułgarka przyznała się do dokonania kilka dni temu kradzieży kosmetyków ze sklepu wolnocłowego na warszawskim lotnisku Chopina.
  Następczyni -Agnieszka Markiewicz z Forum Dialogu.

  Polubienie

 21. „Polscy nacjonaliści spod żydowskiej sztancy”

  Co z tego że masz w większości racje w tym co piszesz .
  Zbyt mocno to brutalizujesz i upraszczasz .
  Wiem że do walki politycznej trzeba polaryzować strony by ich w ten sposób motywować . Mówisz że nie ma z kim polemizować , to co , wchodzi w grę tylko przyklaskiwanie ? . Myślisz że bicie w około pięściami da jakieś rezultaty . Już Ci mówiłem masz sporo racji w tym co piszesz , tylko sposób w jaki to czasami robisz jest nie odpowiedni . Co Ty od ludzi oczekujesz , w zasadzie wszyscy zostali spacyfikowani przez kościół już w młodym wieku .
  Teraz już oficjalnie przez państwo finansowane jest to programowanie .
  Nie można jednak rozumieć że ta religia jest złem , problemem jest jej wykorzystanie do politycznych celów . Oczywiście teraz tam na górze jest pełna symbioza władzy i aparatu kościelnego . Lepiej by jednak było zmienić formę pisania , bo jak wiesz system sam się obroni …coś o tym wie Mateusz Piskorski . Tu nie chodzi o straszenie , bo i tak Cię mają na widelcu i robisz za tak zwany zawór bezpieczeństwa . Jesteś sfrustrowany i nie dziwie się , bo to jest w rzeczywistości walenie głową w mur . Czy warto ? niektórzy to lubią z jakiś tam powodów …załóż kask mniej boli .
  Oczywiście , jestem jednym z tych co na neonie czasami coś komentuje i jak chyba wiesz … twój ,, przyjaciel ,, Husky , gdzieś zaginął .
  pozdrawiam ..

  Polubienie

 22. opek

  polak to podgatunek swini, bo swinie bywaja inteligentne. dlatego polacy w Polsce z rozkosza tarzaja sie we wlsnych odchodach, uznajac to za patriotyzm.jak nazwie ich sie po imieniu, to jest to obraza majestatu swini. kazdy kto mial troche rozumu juz dawno nie jest w Polsce.

  Polubienie

  • W-P-D 1

   kazdy kto mial troche rozumu juz dawno nie jest w Polsce.

   Tylko myje kible i pracuje na zmywaku w Anglii ewentualnie podciera tyłki starym szwabom za marne grosze bo przyjął ofertę z pośrednika .
   Ewentualnie Polki tańczą na rurze w pubach londyńskich .

   Polubienie

  • paziem

   Jak masz do siebie mało szacunku, to nie przeglądaj się w lustrze. A jeśli mimo wszystko na siebie patrzysz, to nie dziel się wrażeniami z czytelnikami tegoportalu.

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s