Pilna prośba od WPS

Ekipa realizatorów WPS została zaproszona do wzięcia udziału w zbliżającym się zjeździe Związku Polaków na Białorusi. Wyjechać musimy pilnie, bo w najbliższy czwartek, ale w tegorocznych „planach budżetowych” tego wyjazdu nie ujęliśmy. 

 

Jeśli nasi sympatycy uznają za warte i stosowne nas wesprzeć finansowo, to prosimy o pilny kontakt. Na stronie tytułowej znajdziecie sposób jak się z nami skontaktować mailowo.

PZ 

P.S. Wszelkie podobieństwa do symbolu waluty są przypadkowe ;)))

Advertisements

8 komentarzy

Filed under Bez kategorii

8 responses to “Pilna prośba od WPS

 1. Czesław

  Prof. J.R. Nowak ostro o syjonistycznej postawie prezydenta Dudy.

  Lubię

 2. Czesław

  Julius Evola: Judaistyczne korzenie Imperium Brytyjskiego

  Tylko jeden Żyd mógł wymyślić ideę „zreformowania” koncepcji Imperium i uczynić je plutokratycznym, transformując je w imperialistyczny materializm. Tym Żydem był Benjamin Disraeli, znany jako „Dizzy”. To on uczynił królową Wiktorię imperatorową, władczynią kolonialną, królową Indii. Ten niezmordowany orędownik angielskiej idei „imperialnej” wytworzył swoją koncepcję na bazie żydowskiej mesjanistyczno-imperialnej idei narodu, którego siła opiera się na bogactwach innych ludów, które zostały zdominowane i które są cynicznie wykorzystywane i poddane kontroli. Disraeli zawsze brutalnie atakował tych, którzy chcieli oddzielić Anglię od ich zamorskich terytoriów, na których, jak wskazał pewien żydowski historyk, Żydzi byli pionierami. Disraeli dobrze wiedział, kto utrzymywał Anglię, która z kolei miała zagarnąć światowe bogactwa. Możliwe, że był jednym z tych wtajemniczonych, którzy wiedzieli, że za sznurki nie miała pociągać po prostu brytyjsko-żydowska plutokracja. Powtarza się często cytowane słowa samego Disraelego: Świat rządzony jest przez zupełnie inne osobistości niż wydaje się tym, którzy nie znajdują się za kulisami.

  Ostrożna i niezauważalna penetracja żydostwa w angielskich wyższych warstwach i w rządzie postępowała. To Disraeli miał udział w dokonaniu przewrotu w Egipcie w latach siedemdziesiątych XIX wieku – z czyją pomocą? Rotszylda. W 1875 roku kedyw[1] Egiptu miał problemy finansowe i Disraeli dowiedział się, że władca jest gotów sprzedać 177 000 akcji Kanału Sueskiego. Była to wspaniała okazja, by zdobyć pełną kontrolę nad drogą do Indii. Rząd się wahał. Rotszyld nie. Disraeli chciał poprosić Rotszylda o 4 miliony funtów szterlingów. – Jaką gwarancję mi dasz? – miał zapytać bankier. – Rząd brytyjski – odpowiedział Disraeli, na co Rotszyld zaregował natychmiast: – Jutro będziesz miał 5 milionów. Odsetki pożyczki były niesamowicie niskie. Naturalnie, rzeczywiste i istotne odsetki żydowskiej kliki leżały w innej, mniej widocznej sferze…

  Disraeli nie zawiódł w dziele uczynienia Żydom wszelkich ułatwień w przestrzeganiu ich zwyczajów religijnych. Mało znanym faktem jest, że „angielska sobota” to nic innego jak żydowski szabas, rytualny dzień odpoczynku dla Żydów. To właśnie Disraeli wprowadził ten zwyczaj do Anglii pod odpowiednim pretekstem.

  Liked by 1 osoba

  • W rzeczywistości proces przejmowania władzy przez żydostwo w Wlk.Brytanii nastąpił po rewolcie Cromwella (połowa XVIIw.), która miała inspirację żydowskiej finansjery. To ta finansjera stworzyła w 1694r. i zawłaszczyła Bank Anglii.
   Stąd ochrona brytyjskiego £ w UE i teraz Brexit.

   Liked by 1 osoba

 3. stycznik 400V

  Rockefeller zdechnął.

  Lubię

 4. julius

  Report: Iran accuses Russia of giving Israel codes for Syrian air defenses
  Kuwaiti daily quotes Iran Defense Ministry source as saying Iran was able to change the codes without Russia’s knowledge, enabling Friday’s missile launch against Israeli aircraft.
  According to the source, Damascus and Tehran „were shocked” every time the Russian-made air defense system did not work to defend Syria’s airspace, or even give notification that the air space had been penetrated in order to evacuate outposts prior to the airstrike. The systems are supposed to identify the takeoff of Israeli Air Force jets from their bases because of the small distance between the countries and is even supposed to attempt to target the planes and any missiles that are fired from them.
  According to the source, the Iranians and the Syrians suspected that Russia gave the codes for the air defense system to Israel and even refused the requests of Tehran and Damascus to check the codes. „Iran has the ability today to change the Russian security codes since it received the advanced Russian S-300,” the source added. „This came after it received reports that Israel got the operation codes for the missile system. In Iran, they even expanded their knowledge when they built the Bavar-373 air defense system – which is a domestic copy of the Russian S-300 – in order that the systems would work together during an attack.”

  Iran oskarża Rosję o przekazanie Izraelowi kodów do systemu obrony powietrznej Syrii.
  Iran był w stanie zmienić kody bez wiedzy Rosjan umożliwiając piątkowy rakietowy atak na izraelski samolot.
  http://www.jpost.com/Arab-Israeli-Conflict/Report-Iran-accuses-Russia-of-giving-Israel-codes-for-Syrian-air-defenses-484777

  Lubię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s