Na 60 rocznicę rzymskich traktatów

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem

 

60 rocznica podpisania traktatów rzymskich, kładących podwaliny pod żydowską UE, była okazją do urządzania pochodów i manifestacji z hasłami „kocham cię Europo”. Żydowska gadzinówka Michnika przytacza słowa starego, nowego, przewodniczącego RE: Nasza Unia stanowi gwarancję, że wolność, godność, demokracja i niepodległość będą naszą codzienną rzeczywistością.

Jedno zdanie, a tyle mieści w sobie kłamstw. Nawet publicyści żydowierczego Kościoła, który od 1947r. pospołu z żydowską finansjerą USA i Wlk.Brytanii oraz z żydomasonerią brał czynny udział w pracach nad „jednoczeniem Europy”, nie ukrywali konieczności likwidacji suwerenności państw i narodów jako oczywistej konsekwencji tworzenia na ich gruzach nowego, „wspólnotowego” organizmu. Sam Kościół także rozumiał wyższą konieczność ponoszenia na ten cel ofiar – np. faktyczne obalenie rządów katolickiego prezydenta Francji, gen.Ch. De Gaulle’a, w wyniku żydowskiej rebelii z 1968r.

 

25.03.2017, Warszawa – manifestacja „kocham cię Europo”. Tego typu imprezy organizują żydowskie środowiska, ale udział w nich biorą także niezbyt roztropni Polacy, zindoktrynowani przez powszechne żydowskie media i kontrolowaną przez żydostwo oświatę. Ale nie należy do takich imprez przykładać większej wagi. W końcu „komuna”, którą Żydzi i Kościół obalili, urządzała znacznie większe i liczniejsze manifestacje i to na największych placach i ulicach w całym kraju.

 

Wolność, godność, demokracja -? Na czym mają polegać wedle żydowskiego przewodniczącego RE, jeśli Polakom żydowskie rządy zlikwidowały ponad 10 mln miejsc pracy, jeśli Polacy płacą podatki żydowskiemu bankierstwu – a nie może być inaczej przy zadłużeniu przekraczającym 1800% wielkości budżetu państwa -, jeśli Polacy są ekonomicznie przymuszeni do opuszczania własnego kraju, jeśli realizowana jest systematycznie polityka pauperyzacji Polaków, jeśli zagrożony jest byt i trwanie narodu, jeśli żydowskie rządy prowadzą politykę jawnej prowokacji wobec Rosji i sąsiedniej Białorusi?

Dlatego, tak jak żydowskie i Kościelne elity „Naszej Europy” świętują swoje zbrodnicze rocznice zniewalania narodów Europy, poniższy tekst musi być systematycznie przypominany.

Tekst z maja 2012r.

Odżydzenie polskiej polityki jest zagadnieniem priorytetowym. Bez skutecznego rozwiązania tego problemu w duchu polskiego interesu narodowego nie tylko nie będzie możliwy rozwój ekonomiczny państwa, ale nie będzie możliwe przetrwanie zarówno Narodu i Państwa Polskiego.

____________________________________________________

Odżydzenie polskiej polityki – najważniejszym zadaniem

 

„Bankrutujący obecnie ustrój gospodarczy świata, który rozmaici ekonomiści określają rozmaicie, można by śmiało nazwać ustrojem żydowskim. Ta nazwa mu się należy zarówno ze względu na rolę, którą Żydzi odegrali w jego wytworzeniu, na pozycję, którą w nim zdobyli, na charakter, które mu nadali, jak i na zyski, które im przyniósł. Jeszcze bardziej narzuca się ona wobec wpływu, jaki ten ustrój wywarł na psychikę europejska, a który wyraża się w powszechnym zażydzeniu moralnym człowieka europejskiego.

 (…) Aczkolwiek na dzisiejszym bankructwie tego ustroju Żydzi starają się zarabiać (…), to jednak upadek tego ustroju jest przede wszystkim upadkiem żydostwa.”

Przewrót”, str. 177 – Roman Dmowski 1933r.

 

Jak pokazuje historia polityczna Europy ostatnich 200 lat sytuacja polityczna w Europie Środkowej, a w niej leży Polska, która najbardziej nas interesuje, nie jest stabilna. Upadały państwa, europejskie imperia przesuwały swoje granice, toczyły ze sobą wojny, rozpadały się, następowała restytucja państw (np. Polska), powstawały i upadały obozy (np. obóz socjalistyczny).

Współczesna Europa, jej struktura polityczna, poczynając od okresu jeszcze sprzed I wojny światowej, jest rezultatem działalności światowej finansjery żydostwa anglosaskiego i judeomasonerii oraz uzyskującego względem nich niezależność polityczną i finansową żydostwa europejskiego, w ramach stworzonej przez żydostwo anglosaskie i judeomasonerię Unii Europejskiej. Stąd dający się zauważyć i narastający polityczno-finansowy konflikt w łonie samego żydostwa, między żydostwem anglosaskim i europejskim lub miedzy USA i UE.

Poważna analiza polityczna nie może i nie powinna przyjmować założenia, że słabnące politycznie i gospodarczo zarówno USA i UE będą niezmiennym (stałym) gwarantem stabilności sytuacji politycznej państw w rejonie Europy Środkowej.

Obszar Polski jest uwzględniany w aktualnej strategii obronnej (i politycznej) współczesnej Rosji. I nie można dziwić się takiej strategii władz Rosji. Każde państwo dbające o swoje bezpieczeństwo chciałoby mieć jak najszerszą strefę ochronną (czy buforową) składającą się z państw zaprzyjaźnionych, współpracujących, czy też podległych i uzależnionych. Tu trzeba jeszcze dodać, że Rosja posiada zarówno środki i siły, żeby cele swojej strategii osiągać. Te środki i siły są tym większe im słabszą staje się pozycja USA i UE (czyli światowego żydostwa) – głownych wrogów Rosji.

To, czy Polska znajdzie się w strefie politycznych wpływów Rosji w żaden sposób nie zależy od nas Polaków, a jeszcze mniej od pozycji politycznej i gospodarczej Państwa Polskiego pozostającego pod żydo-władzą. Natomiast, od nas, Polaków, zależeć może, czy dla Rosji staniemy się państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym, czy też podległym i uzależnionym, traktowanym instrumentalnie – tak zresztą jak jesteśmy traktowani dzisiaj przez USA i UE i jak byliśmy traktowani przez żydo-bolszewicki ZSRR do 1953/56r.

Państwem zaprzyjaźnionym, współpracującym z Rosją (a może i nadal członkiem UE, jeśli przetrwa i zmieni charakter z syjonistycznego na narodowy) i jednocześnie odbudowującym swoją suwerenność, pozycję gospodarczą i polityczną możemy być jedynie wtedy, gdy zlikwidujemy w Polsce żydo-rządy, gdy żydostwo zostanie bezwzględnie wyeliminowane z życia politycznego Polski. Jedyną drogą do osiągnięcia tego celu może być systematyczna praca nad budową polskiego ruchu narodowego – nie ma innej drogi (oczywiście nie chodzi o RN Winnickich, Bosaków i innych, czyli o RN z żydowską czapką).

Jeśli nie zdołamy tego celu osiągnąć będziemy skazani na wyniszczające kraj i naród żydo-rządy, których jedynym celem politycznym są wszelkie korzyści ich nacji i których władza zawsze będzie realizowała podległość Polski i Polaków względem dowolnego politycznego hegemona w tej części Europy.

Dla USA, dla UE, czy dla Rosji nie miało,  nie ma i nie będzie miało znaczenia, kto wprowadzi Polskę w obszar ich wpływów. Ma to natomiast zasadnicze znaczenie dla nas, Polaków.

A dla żydostwa w Polsce jest całkowicie obojętne, komu będą się wysługiwali – dowodzi tego cała historia żydostwa w Polsce. Po 1926r. wysługiwali się USA (żydostwu anglosaskiemu – światowej finansjerze), po 1944r. żydo-bolszewii ZSRR , po 1989r. USA, po 2004r. UE, niebawem może to być Rosja, a potem, kto wie, może i Chiny.

 

”Historia narodów nie jest idyllą. Jest ona łańcuchem walk ciężkich, w których duch ludzki mężnieje. Nieraz narody drogo płacą, gdy pierwiastek poważnej walki, walki o rzeczy istotnie doniosłe, znika z ich życia. Nie ma dla narodu nic gorszego, jak gnicie, w którym obojętnie najpotworniejsze zło się znosi. Natomiast walka o to, co ludziom jest drogie, za co gotowi są życiem zapłacić, jest czynnikiem twórczym.”

Przewrót”, str. 22 – Roman Dmowski 1933r.

 

Dariusz Kosiur

Zapisz

26 Komentarzy

Filed under Polityka

26 responses to “Na 60 rocznicę rzymskich traktatów

 1. Fredo

  Dokładnie patrzeć komentatorzy to zobaczycie pewnego rozmodlonego ojczulka z miasta Toruń .Smacznego bu bu ha ha ha :
  Ależ pyszności na tym stole . Dajta mi trochę bu bu ha ha :

  Polubienie

  • anonim


   Jonny Daniels, uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, jest mistrzem strategicznego zarządzania percepcją – odciągania lub przyciągania uwagi opinii publicznej do zdarzeń, osób, idei. Dla swoich projektów potrafi w krótkim czasie pozyskać odpowiednich decydentów politycznych i liderów opinii.

   Kim jest współorganizator słynnego spotkania między władzami Izraela i Polski w Krakowie, który w szybkim czasie zdołał awansować do rangi stałego współorganizatora życia politycznego w Polsce?

   Jonny Daniels jest byłym żołnierzem elitarnej jednostki spadochronowej i doradcą rzecznika sztabu armii izraelskiej, doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. O trafności jego politycznych prognoz świadczy wypowiedź z czerwca 2016 r., w której przewidział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA.

   Rok temu Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, które zarządza działalnością w różnych krajach Europy Wschodniej. Jej głównymi klientami są politycy z Izraela i USA. Zgodnie z oficjalną deklaracją, agencja współpracuje z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych w ramach poprawy wizerunku Polski w Stanach Zjednoczonych.

   Daniels jest również prezesem fundacji „From the Depths”, której celem jest dbałość o pamiątki żydowskiej historii, a także budowanie wspólnej przyszłości Polaków i Żydów.

   Polubienie

 2. inco

  @Fredo. Ważny jest ten gość w śodku towarzystwa. To j.Daniels ze specsłużb israela

  Polubione przez 1 osoba

  • Fredo

   To każdy wie . Żadna nowość ale poza tym widzę w tym towarzystwie twarzyczkę bardzo znanego aktora i to mnie troszkę zadziwiło .Kto zgadnie jakiego ? ten z mycką czy jak to się nazywa i pięknym uśmieszkiem .

   Polubienie

 3. inco

  Cd.

  Jonny Daniels, uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, jest mistrzem strategicznego zarządzania percepcją – odciągania lub przyciągania uwagi opinii publicznej do zdarzeń, osób, idei. Dla swoich projektów potrafi w krótkim czasie pozyskać odpowiednich decydentów politycznych i liderów opinii.

  Kim jest współorganizator słynnego spotkania między władzami Izraela i Polski w Krakowie, który w szybkim czasie zdołał awansować do rangi stałego współorganizatora życia politycznego w Polsce?

  Jonny Daniels jest byłym żołnierzem elitarnej jednostki spadochronowej i doradcą rzecznika sztabu armii izraelskiej, doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. O trafności jego politycznych prognoz świadczy wypowiedź z czerwca 2016 r., w której przewidział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA.

  Rok temu Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, które zarządza działalnością w różnych krajach Europy Wschodniej. Jej głównymi klientami są politycy z Izraela i USA. Zgodnie z oficjalną deklaracją, agencja współpracuje z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych w ramach poprawy wizerunku Polski w Stanach Zjednoczonych.

  Polubienie

 4. pytuś

  Eeeeeeeeeee tam, MY ZAWSZE BYLIŚMY ,,SILNI ZWARCI I GOTOWI”! Zawsze mieliśmy pod ręką, dobrze ukrytą WUNDERWAFFE, której ,,wszyscy” nam zazdroszczą!

  Polubione przez 1 osoba

 5. Zła wiadomość nie tylko dla neonowych, rusofobicznych, gnid:

  Żydo-manifestacja w Moskwie rozpędzona przez policję. Żyd Nawalny w tiurmie.

  Na Białorusi podobnie.
  W Bielsacie Żyd wyje i ubolewa – nie udała się żydo-rebelia – kompletna klapa, a tyle naszych pieniędzy Żyd wydał na przygotowania.

  Polubienie

  • Fredo

   Panie Darku proszę spojrzeć na szechterowe media i nie tylko na nie w Polin .Będzie wielki aj waj .
   A takie ten Nawalny był piękny amerykański jak ten koń z samych swoich bu bu ha ha .

   Polubienie

   • Fredo

    Panie Darku mi się naprawdę nie chce wierzyć w to że żyd wierzył na poważnie że przy pomocy tego cieniasa Nawalnego coś może ugrać .
    Prędzej już na Białorusi gdzie Łukaszenka wymyśla coraz głupsze prawo ( ostatnio że kto nie przepracował 180 dni w roku musi płacić podatek ) sprokurował tym nikomu niepotrzebną tydzień temu ruchawkę i nic z syjonistami nie miała ona wspólnego . Oglądam tv rosyjską i tam Rosjanie sikali że śmiechu z tego pomysłu Batki.

    Polubienie

 6. maryjan

  Zła wiadomość nie tylko dla neonowych, rusofobicznych, gnid:

  Neon to trollnia pejsata kontrolowana i dobrze Pan o tym wiesz , a te ich rzekome byty typu „żyd talbot” czy „pejs haski” to tylko inne nicki administracji która udaje sztuczny tłum i pisze sama z sobą.
  exadmin,repsol,astra,ruszkiewicz,kogut itd. itd. to tylko paru debili udających sztuczny tłum mając kilka różnych nicków każdy, to jest już udowodnione

  Panie Kosiur po jakie licho Pana wpisy u tych żydków typu talbot, haski ? tylko ich pan uwiarygadnia a uny Pana banują i naśmiewają .

  To trollnia debili pejsatych uny prócz lochów ,banów, kasacji wpisów kontrolują także ocenianie wpisów

  To jest fikcja iluzja zresztą to już wdać jak na dłoni od dawna

  Polubienie

  • maryjan

   tego czego nie kontrolowali wycięli w pień i zostali sami.
   Udają wrogów „niezależnej” a to są ci sami żydzi czy to ruszkiewicz ,repsol,exadmin, astry i inne te pejsy lonne,katany ,agniszki-s to dokładnie pokazali udają że z kimś walczą a banują Polaków uny wszystkie wypełzły przecież z stamtąd z niepoprawnych parch astra z żydo-frondy.

   Bada debili.

   Polubienie

   • maryjan

    Panie Kosiur proszę się w to nie angażować bo pana szlag trafi i uny dobrze o tym wiedzą

    Poziom zakłamania oszustw tam jest tam typowo pejsaty czyli przekracza wszelakie normy etyczne, zauważ Pan że pewne nicki się ukryły i wypełzną różniej ba będą krytykować swe własne wpisy i komentarze udając debili choć każdy kumaty widzi jak na dłoni, ale tam to norma uny nie myślą tylko pracują.

    Polubienie

 7. Fredo

  Idzcie już w pizdu z tym Neonem .Ile jeszcze można o tym czytać .Kur…. jak dzieci . Każdy temat to kuzwa neon z rapsolami , astrami kużwa i innymi . Zakochałeś się w tej Astrze to weż z nią ślub .
  Gorzej jak mucha która przyczepi się do krowiego gówna na pastwisku .

  Polubienie

 8. grzanek

  Najnowsza prelekcja Prof. Michaela Hudsona, poświęcona promocji jego najnowszej książki J is for Junk economics, w której bodaj po raz pierwszy odnosi się wprost do JQ i używa słowa „żyd” i „antysemityzm” (niestety w raczej dość zakłamany, mainstreamowy sposób, ale może być to spowodowane etnicznym pochodzeniem jego bezpośredniego audytorium). Kogo ten Szczypior nam stręczył 😉

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.