Polska policja skutecznie wyłapuje bandytów

1 kwietnia 20017,  g. 8:00 – Z ostatniej chwili

 

Spec. Służby aresztowały wczoraj w Gdańsku jednego z najgroźniejszych bandytów IIIRP, niejakiego Donalda T., którego największa przestępcza działalność przypadała na lata 2007-14. Będzie sądzony za przewodzenie przestępczej bandzie, która sprzeniewierzyła majątek kilku pokoleń Polaków.

Polskie spec. służby nie znajdują tylko odpowiedzi na pytanie, dlaczego niejaki Bronisław K., wykonujący nie tak dawno obowiązki prezydenta III RP, chciał uciekać do Rosji.

Jednak według dobrze poinformowanych przedstawicieli spec. służb najbardziej prawdopodobną jest hipoteza, że Bronisław K. pomylił po prostu kierunki. Pewnym wyjaśnieniem może być fakt, że Bronisław K. uciekał sam z małżonką, bez doradców, którym wcześniej udało się zbiec do Tel Avivu, Londynu i Waszyngtonu.

Niejakiego Jarosława K. zatrzymano w trakcie próby przekraczania granicy z Ukrainą. Razem z nim zatrzymani zostali Paweł K. oraz Jacek S.-W., potomek łódzkich folksdojczy. Obydwaj podawali się za za euroosłów. Znaleziono przy nich granatniki. Istnieją poważne podejrzenia potwierdzone przez CIA z USA, że planowali ostrzelać polskie placówki dyplomatyczne i zrzucić winę na Rosję, której do tej pory nie udaje im się wciągnąć do wojny.

Na Jarsłowie K. ciąży już jeden poważny zarzut, europejscy obrońcy zwierząt donieśli polskim służbom, że porzucił kota.

 

Na tego osobnika, niejakiego Leszka B. polska policja polowała od dawna, udało się go ująć na lotnisku, gdy wrócił z Ukrainy.

 

 

Niejaki Janusz L., kolega Donalda T., komisarz i europoseł, wcześniej paser majątku Polaków, powiesił się w celi. Z pożegnalnego listu Janusza L. wynika, że targnął się na życie, ponieważ nie był w stanie sobie przypomnieć, ile i komu ukradł.

 

W godzinach porannych policja aresztowała jednego chłopa, niejakiego Krzycha B., który podawał się za babę, Grodzką Annę i jako taka występował w roli posłanki oszukując szczególnie żydowierczy elektorat.

 

Policja ujęła także niejakiego Antoniego M., podającego się za szefa MON. Zachodzi jednak podejrzenie, że to wariat i nie wiadomo, jakie będą jego dalsze losy. Sam Antoni M. utrzymuje, że Jarosława K., Paweł K. i Jacek S.-W. nie chcieli zabrać go ze sobą na Ukrainę i porzucili tuż przy granicy, chociaż specjalnie w tym celu zakupił hełm i moździerz.

____________

10 Komentarzy

Filed under Polityka

10 responses to “Polska policja skutecznie wyłapuje bandytów

 1. Fredo

  Prędzej wyłapią Kosiura , Ziemińskiego plus Pastuszkę i to dużo szybciej oni dołączą do spacerniaka w którym przechadza się już od prawie roku lider Zmiany .
  Takie zdjęcia cóż marzenia są za darmo zwłaszcza w prima aprilis . Fajny zwyczaj bo wtedy rzeczy niemożliwe stają się możliwymi no i pobajać można .

  Polubienie

 2. julius

  Ostatnio Chińczycy zlokalizowali i wyłapali na całym świecie ponad 2000 malwersantów i korupcjonerów którzy ze zrabowaną kasą uciekli z kraju. Część z nich wróciła dobrowolnie a część sprowadzono pod eskortą. To się nazywa działanie na rzecz państwa i narodu.

  Polubione przez 1 osoba

 3. julius


  Sensacyjne wyznanie śpiewaczki operowej Marii Maksakowej dla „Echo Moskwy”. Pomimo prawnego zakazu podwójnego obywatelstwa dla posłów do Dumy i członków rządu Federacji Rosyjskiej, większość z nich posiada obywatelstwo izraelskie równolegle do rosyjskiego, a dużo rodzin to obywatele różnych krajów.
  Rozmowa została nagrana 11 marca 2017, tj przed morderstwem męża Maksakowej Woronenkowa.

  Echo Moskwy to teoretycznie własność Gazpromu a faktycznie żydowska gadzinówka

  Polubienie

 4. A co Andrzejem D.? Zbiegł z żoną do Azji?

  Polubienie

  • Fredo

   A co by w Azji robił ? ciężko pracował ? a gdzie mu będzie lepiej jak nie w Polin wszak to miejsce spoczynki bu bu ha ha no i polega to na tym że goje zapierd… na śmieciówkach a garbate nosy plują łapią i po dupie się drapią jedząc super ośmiorniczki i winko po tysiaku . A jeżeli się zorientują że goj trochę się wkurwia robiąc za parobka na własnych śmieciach to rzucą 500 plus czyli kilo zwyczajnej kiełbasy i też jest git bu bu ha ha .

   Polubienie

   • Fredo

    Poza tym gdzie taki Andrzej czy Kalkstein ciężko pracowali no chyba że ciężką pracą należy nazwać pierdzenie i dłubanie w nosie w knesejmie czy parlamencie jewropejskim czytając przy tym gazetkę . Dać ich do takiej roboty gdzie na chleb zarabiał ojciec Gierka czy sam Gierek czyli do kopalni to by po 10 minutach zdychali jak koty .

    Polubienie

 5. henry

  „Polska Policja” – to taki primaaprilisowy żart?

  Polubienie

 6. Po co wypisywać głupoty, skoro wszyscy wiedzą, że grabież Narodu Polskiego jest całkowicie legalna i zgodna z prawem talmudycznym? Ba jest nawet obowiązkiem rządzących bandytów i pospolitych skurwysynów, Bo w Polsce rządzi tylko cham, albo żyd, a najczęściej jedno i drugie w jednym plugawym osobniku.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.