Żydzi będą świętować 20. rocznicę uchwalenia Polakom konstytucji IIIŻydo-RP

Żydowskie gadzinowe media donoszą, że 2 kwietnia mija 20 lat od uchwalenia przez Zgromadzenie Narodowe Konstytucji RP.

Może warto przypomnieć jak i gdzie zrodził się ostateczny kształt konstytucji.
Prace nad zapisami Konstytucji RP przyjętej w 1997r. odbywały się w Akademii Teologii Katolickiej (ATK) w Warszawie. Nad treścią zapisów pracowali żydowscy i niemieccy – czyli także żydowscy – agenci na polsko-niemieckim sympozjum pn. „Konstytucja a porządek gospodarczy” zorganizowanym w dniach 18-19.11.1994 r. przez władze ATK, Fundację ATK, Fundację Konrada Adenauera. Sympozjum miało także wsparcie Międzynarodowego Funduszu Walutowego – agendy światowych lichwiarzy.
Referowali tam: ks. prof. Helmut Juros z ATK, dr H. Suchocka, była premier RP, poseł RP, dr T. Syryjczyk (to nie prawda, że w rządzie Mazowieckiego byli sami Żydzi – był jeden Syryjczyk) oraz profesorowie z RFN i Szwajcarii.

ATK (późniejsza UKSW) powstała w 1954r. w czasie bolszewickich żydo-rządów i z ich inicjatywy! Pełne prawa kościelne ATK uzyskała w 1989 r. i odtąd była uczelnią jednocześnie państwową i kościelną – katolicy winni to sobie przemyśleć!

 

watykan  novus_ordo

 

Wypada tu przypomnieć, że w murach tej uczelni, w 1997r. – nosiła jeszcze nazwę ATK, ale miała prawa kościelne ! -, znalazło swoje lokum Studium Generale Europa (SGE), nowoczesna, kosmopolityczna, jew-ropejska idea i inicjatywa polityczna. Uroczysta inauguracja działalności SGE odbyła się na Zamku Królewskim w Warszawie, w obecności Prymasa Polski kard. Józefa Glempa i Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Niemiec kard. Karla Lehmanna.

Dyrektorem generalnym SGE został nie byle, kto, bo sam A.Olechowski, który w inauguracyjnym wykładzie powiedział: „Krucjata przeciw globalizacji ma niewiele wspólnego z chrześcijaństwem. To państwo narodowe jest totalitarne i niechrześcijańskie„.

Innymi słowy Żydzi są przeciw państwu narodowemu – o czym wiemy od dawna i z czego winniśmy zdawać sobie sprawę – i w walce z państwem narodowym otrzymują wsparcie Kościoła: „Nacjonalizm jest przeciwieństwem patriotyzmu” obwieścił abp S.Gądecki podczas niedawnej uroczystości z okazji 50. rocznicy ogłoszenia deklaracji „Nostra Aetate”.

I właśnie w takim duchu, w duchu antynarodowym powstały zapisy Konstytucji RP – IIIŻydo-RP.
Już bowiem, w preambule Konstytucji, na samym jej początku, czytamy:

„(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)”

Z powyższego wynika jasno, że nie tylko nie istnieją w Polsce mniejszości narodowe, ale istnieć nie będą mogły, ponieważ automatycznie staną się Narodem Polskim.
Jak zatem odnieść się do:

Art. 35.
1. Rzeczpospolita Polska zapewnia obywatelom polskim należącym do mniejszości narodowych i etnicznych (…)

Czy jest możliwe zrozumienie powyższych zapisów bez interpretacyjnej wykładni naszych żydowskich prawniczych ekspertów?Art. 35 stał się zapewne bazą do ustawowego Kodeksu Wyborczego, który mniejszości niemieckiej gwarantuje dwa mandaty poselskie.
Uważny Czytelnik winien od razu postawić pytanie, a co z mniejszością żydowską -? Dlaczego konstytucja o niej nie wspomina? Skąd ten antysemicki duch Konstytucji?
Nie posiadam co prawda rabinicznych umiejętności interpretacyjnych, ale podejrzewam, że żydowscy spece przygotowujący Konstytucję załatwili tę kwestię właśnie w preambule: „(…) my, Naród Polski – wszyscy obywatele Rzeczypospolitej (…)” – czyż nie jest to zawoalowany zapis przekształcenia Polski w Judeopolonię? Ale jak wyjaśnić Art. 35 pojęcia nie mam.
Przejdźmy do kolejnej zagadki.

Art. 4.
1. Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.
Art. 104.
1. Posłowie są przedstawicielami Narodu. Nie wiążą ich instrukcje wyborców.

To już jest „prawniczy”, czy raczej wynikający z rabinicznej tradycji, hochsztaplerski majstersztyk. Można więc postawić pytanie, czyje instrukcje są dla nich wiążące?
A sam art. 4 skłania do kolejnej wątpliwości, do której części (etnicznej, mniejszościowej, większościowej) Narodu należy rzeczywista władza – to nie jest dostatecznie rozstrzygnięte?
Z art. 104 można wyciągnąć dość oczywisty wniosek, że w takim razie wybory nie są potrzebne. A zatem, gdzie znajduje się źródło władzy, kto wydaje wiążące instrukcje? Itd., itd.

Ponieważ na katolicko-żydowskiej uczelni ATK debatowano na temat „Konstytucja a porządek gospodarczy” zapewne do owoców debatującego grona należy zapis:

Art. 220.
1. Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa.

Podobne zapisy istnieją w ustawodawstwie każdego państwa Zachodu (?). Zapis ten zmusza do zadłużania państwa i obywateli w żydowskich bankach komercyjnych i bezpośrednio wyłącza rządy z realizacji polityki pieniężnej oraz pośrednio z realizacji polityki gospodarczej (zatem jakikolwiek rozwój jest wykluczony – rząd nie dysponuje instrumentami ekonomicznymi).
Wprowadzenie tego zapisu do Konstytucji i jego utrzymanie jest nie tylko zdradą stanu państwa, ale także przestępstwem kryminalnym. Dość dobrze wiadomo, kto ten zapis wprowadził i na czyje zlecenie.

tk_safjanProf. M.Safjan, (Żyd, ale w świetle preambuły należy do narodu polskiego) prezes TK, referował legalność i zgodność traktatu akcesyjnego IIIRP do UE z Konstytucją IIIRP.

 

Trybunał Konstytucyjny rozstrzygający o zgodności ustaw z Konstytucją został powołany w 1982r. po żydowsko-kościelnym (watykańskim) zamachu stanu w sierpniu 1980r. Działalność orzeczniczą rozpoczął już w 1986r. – ! Do czego faktycznie służy to ciało wystarczy przywołać jego opinię potwierdzającą zgodność zapisów traktatu akcesyjnego z Konstytucją. Mimo, że sprzeczność była i jest oczywista, a dotyczy choćby faktu podporządkowania Polski EBC i przyjęcia waluty € UE, gdy tym czasem Konstytucja RP stwierdza, że Centralnym Bankiem Państwa Polskiego jest NBP. Zatem służący żydowskim interesom TK nie stwierdził oczywistej nielegalności traktatu akcesyjnego, przyjętego przez żydo-władze IIIRP na żądanie Międzynarodowego Żyda. Głównym zadaniem i celem TK jest ochrona interesów żydowskiej finansjery i ich korporacji. TK stoi bowiem nad Konstytucją i nad konstytucyjnymi organami państwa – nad sejmem, rządem i prezydentem. Mamy zatem kolejne potwierdzenie, że jakiekolwiek wybory są w zachodniej – czytaj: w żydowskiej – demokracji jedynie farsą.

Ukraina_Wizyta_u_Prezydenta2843

 

Prezesi TK (w środku A.Rzepliński z IIIŻydo-RP) krajów bałtyckich z przyjacielską wizytą u prezydenta ukraińskiego żydo-reżimu.

 

4cb4a400-c910-4ffa-83e5-d89fb1ecc966_900x

 

A.Rzepliński

A może to jest właściwa wizja dla trybunałów, ich prezesów i członków?

 

     2015r.                                                                  Dariusz Kosiur

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Żydzi będą świętować 20. rocznicę uchwalenia Polakom konstytucji IIIŻydo-RP

 1. Pingback: Artykuł 220 Konstytucji RP | hubalblog

 2. Pingback: Żydzi będą świętować 20. rocznicę uchwalenia Polakom konstytucji IIIŻydo-RP | forumemjot dla Polski

 3. paziem

  Problem narzucenia konstytucji państwom postsowieckim przez struktury globalistyczne ( syjonistyczno-anglosaskie), tzn. jej antynarodowy, kolonialny charakter, to jest schorzenie i problem do rozwiązania jaki stoi nie tylko przed Polską , ale i przed Rosją , Białorusią itd. Sprawa kardynalna , to nadrzędność prawa ” międzynarodowego” nad narodowym oraz pozycja Banku Narodowego – praktycznie pozostającego narzędziem międzynarodowej lichwy i nie służącego suwerenności finansowej państwa

  Polubione przez 1 osoba

 4. paziem

  Rosjanie dyskutują o suwerenności, a kiedy Polacy zaczną poważny dyskurs?!

  https://www.youtube.com/channel/UCZnUvWIiTV-KRM_zZyUmqow

  Polubienie

 5. paziem

  Czy państwem totalitarnym jest PRL z okresu 1956-1989 czy III RP? – List otwarty Stowarzyszenia Żołnierzy Zawodowych w Stanie Spoczynku i Rezerwy oraz Członków Ich Rodzin

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/czy-panstwem-totalitarnym-jest-prl-z-okresu-1956-1989-czy-iii-rp-list-otwarty-stowarzyszenia-zolnierzy-zawodowych-w-stanie-spoczynku-i-rezerwy-oraz-czlonkow-ich-rodzin/

  Polubienie

 6. ninanonimowa

  ——-WAŻNE !!! DEKRET !!

  Polubienie

 7. Czesław

  Wybory prezydenckie w Ekwadorze wygrał dobry Lenín

  64-letni Lenín Moreno, wiceprezydent w latach 2007-2013, był kandydatem lewicowego sojuszu AP (Alianza PAIS) obiecującego wyborcom kontynuację programu „socjalizmu XXI wieku” Rafaela Correi, który kończy swój trzeci mandat prezydencki.

  Polubienie

 8. Czesław

  W związku z gwałtownymi zamieszkami, do jakich doszło w piątek w stolicy Paragwaju Asuncion i zabójstwem szefa młodzieżówki Prawdziwej Partii Radykalno-Liberalnej (PLRA) prezydent Horacio Cartes odwołał w sobotę ministra spraw wewnętrznych i szefa policji.
  Wszystko z powodu propozycji parlamentu, aby znieść zakaz kandydowania na kolejne kadencje rządzącym prezydentom. Po 1992 r. przyjęto bowiem, że każdy przywódca może sprawować władzę tylko przez jedną 5-letnią kadencję, co miało zapobiec powrotowi dyktatury. Na poprawki, które zezwoliłyby prezydentowi Horacio Cartesowi ponownie wystartować w wyborach, zgodziło się już w piątek 25 członków Senatu. Teraz propozycja ma trafić do Izby Deputowanych, która może ją zatwierdzić lub odrzucić. Większość w niej stanowią członkowie grupowania Cartesa, Partii Colorado.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.