Nordycki Ruch Oporu – bez żydowskiej czapy

 

Na Nordycki Ruch Oporu składają się szwedzka Nordiska Motståndsrörelsen (NMR), fiński Pohjoismainen Vastarintaliike (PVL), norweski Nordiske Motstandsbevegelsen (NMB) oraz duński Den Danske Modstandsbevægelse (DDM). Trwają także przygotowania do powołania islandzkiej organizacji narodowej.

Organizacje te głoszą program narodowo-socjalistyczny. Ich celem jest doprowadzenie, być może w drodze rewolucji, do utworzenia północnoeuropejskiej republiki narodowego socjalizmu w skład, której weszłyby, utrzymując jednak własną suwerenność, Szwecja, Finlandia, Norwegia, Dania, Islandia oraz państwa bałtyckie.

Największa w historii Nordyckiego Ruchu Oporu manifestacja odbyła się w listopadzie 2016r. w Sztokholmie pod hasłem „Zatrzymać inwazję obcych!”. Jednak w przeciwieństwie do opanowanego przez Żydów narodowego ruchu w Polsce, Nordycki Ruch Oporu dokładnie lokalizuje przyczyny zła i wskazuje winowajców degeneracji polityki Zachodu. Za masową imigrację wini światowych globalistów – żydowską finansjerę i to przeciw niej kieruje swój gniew. Nordycki Ruch Oporu zdaje sobie również sprawę, że powszechne media znajdują się w łapach żydowskich koncernów medialnych.

Fredrik Vejdeland, który przewodniczył w listopadzie 2016r. marszowi nawoływał do zniszczenia funkcjonującego w Szwecji imperium medialnego Bonnier – właściciela gazety Dagens Nyheter, Expressen, Dagens Industri i Sydsvenskan oraz telewizji TV4. Grupa ta kontrolowana jest przez najbogatszą rodzinę żydowską w Szwecji. Tłum w trakcie tych słów skandował: „Powiesić ich, powiesić ich”. – Nasi „narodowcy” wrzeszczą „precz z komuną” lub „raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę”, ale wątpię, żeby urodzeni w latach 1980. i później potrafili wyjaśnić co te hasła oznaczają i do kogo dzisiaj w żydowskim kapitalizmie IIIŻydo-RP się odnoszą -?

Lider Nordyckiego Ruchu Oporu, Simon Lindberg, wezwał wszystkich do aktywnego działania i bezkompromisowej walki z systemem żydowskiego kapitalizmu. Zapowiedział, że aktywiści NRO nigdy nie będą klękać przed syjonistami, nieważne ile „złota położą oni na wadze”. Swoje przemówienie zakończył słowami: Śmierć establishmentowi!

Nigdy nie słyszałem, żeby jakiś narodowiec IIIŻydo-RP wyrażał się negatywnie o żydowskiej V kolumnie w Polsce (?).

 

Listopad 2016 – największa manifestacja w historii Nordyckiego Ruchu Oporu. Żydowskie media IIIRP podały, że w marszu wzięło udział zaledwie 600 osób. Poniżej dla porównania jedna z wielu manifestacji ruchu.

.

Nordycki Ruch Oporu ma dobre kontakty z narodowymi organizacjami rosyjskimi, które podobnie postrzegają zagrożenia ze strony opanowanego przez syjonistyczne żydostwo Zachodu. Jednak nie wiele ma wspólnego z kierowanymi przez Żydów organizacja narodowymi w Polsce, dzielą ich poważne różnice. A jaki stosunek do rosyjskich narodowców mają „narodowcy” IIIŻydo-RP najlepiej wyjaśni młody Żyd, K.Bosak, jeden z szefów Ruchu Narodowego:

.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

40 Komentarzy

Filed under Polityka

40 responses to “Nordycki Ruch Oporu – bez żydowskiej czapy

 1. Pytek

  Polak musi zrozumieć jedną, podstawową rzecz: musi przestać brać udział w tzw „wyborach”. Tylko całkowity bojkot wyborczej farsy może realnie zdelegalizować ten niepolski system. Tylko bojkot wyborczej farsy.

  Jeśli ktoś bierze udział w wyborach, jeśli jakiekolwiek „antysystemowe” ugrupowane czy medium do udziału w nich nawołuje – to od razu wiadomo z kim ma się do czynienia.

  Polubione przez 1 osoba

  • paziem

   Nie branie udziału w wyborach, to z jednej strony wyraz odmowy w wyreżyserowanym cyrku, ale jednocześnie rezygnacja z podmiotowości nas, Polaków. Żydzi i skundleni goje pójdą do wyborów i niezależnie od frekwencji będą rządzić realnie, a Polakom pozostanie jedynie klepać w klawiaturę i użalać się ” że niczego nie możemy zrobić „.
   Dlatego jeśli ktoś lub jakaś grupa nawołuje do bojkotu wyborów, to musi jednocześnie zaproponować, co w zamian? jakie inne działania? jakie formy realnej aktywności narodowej? Proponowanie wyłącznie bojkotu w moim rozumieniu jest czystą destrukcją i nie może być pozytywnie oceniane.

   Polubienie

   • Pytek

    Gdyby bojkot faktycznie się udał i spowodował spadek frekwencji do powiedzmy 5-10% to pytanie „i co dalej” samo się pojawi. I to wystarczy. Powstanie „próżnia”, a przyroda jak wiadomo jej nie znosi.

    Skuteczny bojkot to będzie legalna forma protestu, na który nic nie będą mogli poradzić. Kompletnie nic. Będą skompromitowani i skończeni w oczach swoich mocodawców. To rozmontowuje cały system.

    Bojkot, choćby nie pociągnął za sobą żadnej innej działalności, nawet klepania w klawiatury to byłoby wielkie zwycięstwo. Budowanie ruchów narodowych i każda inna działalność na polu politycznym jest obecnie skazana na porażkę. Należy kształtować opinię tych którzy szukają, tych którzy chcą wiedzieć, nie liczyć że przekona się masy. Tego nigdy nigdzie nie było – liczy się zawsze i tylko elita, niewielka grupa zdolna zrozumieć sytuację i mająca do tego wystarczająca wiedzę.

    Polubione przez 1 osoba

   • Fredo

    Człowieku bojkot nic ci nie da bo sfałszują wybory i powiedzą że była frekwencja np 54% aby nie przeginać i tyle im wystarczy . Znam masę ludzi co za Kalksteina i Dudę oddaliby życie za sekundę a żebyś wiedział jak się cieszyli gdy Piskorskiego aresztowano . To są naprawdę masy ludzi .

    Polubienie

   • Pytek

    Musieliby też fałszować podpisy na listach wyborców. Jak idziesz i głosujesz to już nie muszą.

    Tylko bojkot. To chyba trener Górski powiedział: lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Co w zamian? Okaże się. Wszystko musi samo wyrosnąć, jak na grządce. Ty masz tylko siać i podlewać. Co siać? To co uważasz,że wyrośnie.

    Polubione przez 1 osoba

   • Bojkot wyborów byłby efektowny gdyby do wyborów nie poszło sto procent uprawnionych do głosowania. Wtedy żadnej frekwencji nie mogliby sfałszować. Bo i lokale świeciłyby pustkami. Zbyt oczywiste byłoby to fałszerstwo, reżim byłby zakłopotany tą sytuacją. Wybory prawdopodobnie musieliby anulować. I chcąc ugrać dla siebie czas, rozpisać nowe, ale gdyby tak zrobili a bojkot się powtórzył, reżim znalazłby się w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Pewnie próbowaliby odwrócić sytuację o 180 stopni zwalając winę na społeczeństwo za „antyobywatelską”, „antypatriotyczną”, itp. postawę. W konsekwencji mogliby się zdecydować na wprowadzenie przymusu głosowania pod groźbą kar, choćby o charakterze finansowym. Ale znowuż wszystkich nie zmuszą a całego społeczeństwa nie zamkną lub nie zmuszą do płacenia. W ostateczności gdyby i ten scenariusz się nie powiódł mogliby się podzielić władzą między sobą bez oglądania się na społeczeństwo, ale wtedy dyktatura zostałaby obnażona, jej istnienie byłoby już oczywiste dla wszystkich. Oczywiście to tylko teoretyczne założenia, wiadomo przecież że zawsze znajdzie się ktoś kto do urny i tak pójdzie z czysto przyziemnych powodów choćby. Na przykład żona lub dzieci go wkurwiają i szuka chwili spokoju, albo chce z kumplami się na piwo urwać a każda okazja jest dobra, nie wspominam tu o tych co są ogłupieni propagandą demokracji parlamentarnej i wolności wyborów, bo tych jest większość. Osobiście jestem za bojkotem, ale gdyby jednak na polskiej scenie politycznej pojawiłaby się jakimś cudem partia w miarę godna zaufania mógłbym odejść od bojkotu i zagłosować, na razie jednak nie widzę takiej liczącej się partii, nawet w perspektywie kilku najbliższych lat.

    Polubienie

  • gmozabija

   czyli anarchia i rozruby w zamian ? trzeba wymieniac cegly w pisie a nie burzyc calego muru

   Polubienie

 2. stycznik 400V

  I takie powinno być podejscie we wszystkich krajach Europejskich.
  Z zydami bez bata się nie ujedzie.

  Polubienie

 3. hubalblog

  czyli jest nadzieja

  Polubienie

 4. Tomek

  Krzysiu Bosak ma rację z banderowcami, oni są bardzo chrześcijańscy. Banderowcy organizują sobie, z podziwu godną wiernością, chrześcijańskie szopki, takie rekonstrukcje historyczne.

  Przykład: https://ok.ru/video/230499029417

  Polubienie

 5. Fredo

  To jest bardzo ciekawa informacja .Bardzo bym prosił pana opolczyka o komentarz .
  Może się mylę ale nie robię sobie wielkich nadziei . Schemat będzie taki sam jak wszędzie jeżeli parcharnia poczuje się zagrożona i przestanie traktować ten Nordycki Ruch Oporu jak Benny Hilla rzuci dużym sianem potem przykryje ten ruch żydowską czapką no i skanalizuje i z tego ruchu zostanie hu…. dupa i kamieni pejsatych kupa tak jest jest teraz u nas z ruchami narodowymi a ten Bosak ma twarz i wygląd dziecka a przecież to dorosły chłopisko .
  Staremu Le – Penowi ufałem prawie na 100% jego córce nie ufam na 1% i taka jest różnica .

  Polubienie

  • Fredo

   Póki co wszystko to wygląda fajnie co będzie dalej zobaczymy a porównywać ich do naszej tępoty narodowej w Polin to jakby porównywać inteligencję goryla w ZOO Gućwińskich do inteligencji pana Ziemińskiego , Kosiura , opolczyka czy Przemexa a więc z porównaniami gówna narodowego do banana narodowego taki jak Nordycki Ruch Oporu póki co dajmy spokój a co będzie dalej …. hu…. go jeden wie.

   Polubienie

 6. Metro

  Mi się zdaje że to jest dość uniwersalny dylemat.

  To żydzi dysponują na świecie tym, co się nazywa władzą ideologiczną, i to oni decydują, „co trzeba myśleć”. To oni mają media i działają w sieci. Działają w sieci nawet jeśli te media, rzekomo, co po przeciwnej stronie. Ta przeciwna strona, to zwykle, dialektycznie wykreowane, sztuczne, przeciwieństwo. W warunkach polskich coś jak KOD jako przeciwieństwo PiS czy Zandberg jako lewica.

  Jeśli ktoś prowadzi działalność publiczną, i zostanie uznany za Adama Smolara za rokującego nadzieję, to przyjdą do niego doradcy, wyślą go na szkolenia, i on sam otrzyma fundusze na działalność. Zacznie działać na innym poziomie, w sieci innych podobnych organizacji.

  Przywołam przykład z niedawnej historii. W latach 20-tych ruch Adolfa Hitlera był sponsorowany przez różnych przemysłowców i finansistów, między innymi przez Maxa Warburga z „Deutsche” Banku. Podobno nawet Hitler spotkał się z Warburgiem i osobiście przyjmował od niego pieniądze, choć nie znał jego tożsamości. Przykład Adolfa Hitlera i Maxa Warburga pokazuje, że beneficjent „pomocy” na początku nie do końca musi być świadomy procesu, w którym uczestniczy. Na pewno bez żydowskiego wsparcia NSDAP miałaby dużo trudniej.

  Krzysiu Bosak mówi na tym filmiku o kontaktach z banderowcami, którzy, tak jak jego narodowcy, działają w takiej właśnie sieci „narodowych” organizacji. Banderowcy, wiemy o tym, zostali wykreowani za pieniądze żydowskich oligarchów, tak jak „narodowcy” Krzysia Bosaka. Sam Krzysiu Bosak ma rodzonego brata i ten brat pracuje, no gdzie? W lichwie! https://www.google.pl/search?q=marek+bosak&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=OZTmWPbbJs7i8Ae60IHYDQ Świat jest mały. Niezły cyrk.

  Kontakty i pieniądze oferowane przez Adama Smolara powodują, że można znacznie rozszerzyć działalność, wejść na wyższy poziom.

  Przypuszczam (nie mam dowodów), że według tego mechanizmu działa(ł) to również Mateusz Piskorski. Jego zastępcą jest Konrad Rękas, żydowski rewizjonista (https://i2.wp.com/m.neon24.pl/dbf7b14c62879ec68d7a61a2e7cbb02f,14,0.jpg), a wokół kłębi się mnóstwo rewolucyjnego narybku dokładnie według bolszewickiego wzoru. Chyba wszystkie ruchy polityczne w Polsce, także „alternatywne”, działają według tego schematu. Sympatyczne jest, że fakt uwięzienia Mateusza przez warszawski syjonistyczny reżim jest odnotowany w całej Europie.

  Z punktu widzenia potencjalnego polityka, człowieka szczerze zaangażowanego w problemu kraju, to jest dość uniwersalny dylemat. Opisał go chyba von Goethe w „Doktorze Fauście” jako zaprzedanie duszy diabłu. Diabeł obiecuje spełnienie ukrytych marzeń, realne szanse na „sukces” w działalności publicznej, a w zamian żąda jedynie duszy. Drobiazg.

  Marine Le Pen jest w ten system uwikłana, choć być może, ciągle jest zbyt niezależna jak na standardy Mossadu. Większość europejskich narodowców to taki sam cyrk a Pegida to wprost Mossad wcielony. Ciekawe ujęcie tematu, Daryl Bradford Smith: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/134836,co-sie-dzieje-na-swiecie-05-11-2016

  Polubione przez 1 osoba

 7. jakipodpis

  Proszę o komentarz odnośnie niniejszego linkuhttps://www.youtube.com/watch?v=y2Gyg2yhW-w w kwestii „anteka policemajstera”

  Polubienie

 8. jakipodpis

  Ad Bosak to „wiedzioł jo ze bydzie łuny tońcył zez gwiozdomy wewtej telovizji” i wtedy, ów młody człowiek zbiesił się w moich oczach

  Polubienie

 9. ninanonimowa

  ———- a gdyby tak wziąć to NA SERIO ?!.
  https://wojdabejda.wordpress.com/

  Polubienie

 10. jakipodpis

  Wracając do Bosaka, to pamiętam, że wtedy miał główkę na „naziola” a teraz jej nie ma. Niby nic, a znaczy wiele. Czyżby koniunktórka? A może tak ma być, jako być miało, „ja tak myślę w mojej głowie;)”. JESTEŚCIE I BĄDŹCIE! Ja jestem, lecz jest mi nie lepiej, niż było, bo niszczy mnie tzw. system. Pomóżcie, proszę!!!

  Polubienie

 11. konik

  Pisało że duplikat ale wpisów niet?

  Polubienie

  • jakipodpis

   „nie czaję bazy”: jaki duplikat jakie wpisy, czyżby „biegało” o wPiSy?

   Polubienie

   • konik

    jakipodpis
    6 Kwiecień 2017 o 23:45
    „nie czaję bazy”: jaki duplikat jakie wpisy, czyżby „biegało” o wPiSy?

    Zwyczajnie nie pokazało wpisów wysłanych a po ponownym wysłaniu, system stwierdził że to duplikat czyli że jednak wpis był zarejestrowany ale to dlaczego się nie ukazał to ?

    Kim ty jesteś „jakipodpis” i co próbujesz niby?

    Polubienie

 12. Czesław

  Kościół z międzynarodową lichwą przeciwko BRICS, przeciwko niezależności krajów latynoamerykańskich a razem z Rothschildami

  Wenezuela „zmierza w kierunku totalitaryzmu” – ostrzega przewodniczący tamtejszego episkopatu, abp Diego Padrón. Ostatnie działania prezydenta Nicolása Maduro wzbudziły również niepokój Organizacji Państw Amerykańskich. 20 z 35 wchodzących w jej skład krajów zaaprobowało [w poniedziałek] 3 marca specjalny dokument, w którym nawołuje do przywrócenia mocy konstytucji, służbom publicznym – autonomii, a parlamentowi – możliwości funkcjonowania. Od wenezuelskiego rządu żąda się tam także uwolnienia więźniów politycznych i wprowadzenia konkretnego kalendarza wyborczego. Prezydent Maduro wezwania te odrzucił.

  Kościół już wcześniej wskazywał na zagrożenia związane z ograniczaniem w państwie demokratycznych instytucji. „Otwierają się drzwi arbitralności, korupcji, prześladowań; to zmiana kierunku moralnie nie do przyjęcia” – czytamy w wydanym 31 marca oświadczeniu tamtejszego episkopatu. Biskupi wskazują również, że pośród zawirowań politycznych ludność Wenezueli cierpi niedobory żywności i lekarstw. Zdaniem hierarchów priorytetem dla rządu winno być właśnie rozwiązanie trudnej sytuacji ekonomicznej kraju, a nie większa konsolidacja władzy.

  http://pl.radiovaticana.va/news/2017/04/06/wenezuela_opa_i_ko%C5%9Bci%C3%B3%C5%82_przeciwne_zwrotowi_ku_dyktaturze/1303951

  Polubione przez 2 ludzi

 13. Czesław

  Narodowowyzwoleńcze protesty w Gujanie francuskiej

  Polubienie

 14. Fredo

  Brawa dla opolczyka jak zwykle miał rację zresztą pisałem w podobnym duchu .
  Gorące info :
  TRUMPEK ZAATAKOWAŁ SYRIĘ CZYLI ASSAD JUŻ RACZEJ TRUP . PUTIN WŚCIEKŁY PROTESTUJE .
  NASTĘPNY W KOLEJCE IRAN .KIEDY ? PEWNIE NIEBAWEM .
  DALEJ UWAŻAM ŻE PISANIE BUMAG W STYCZNIU DO TRUMPKA BYŁO POWAŻNYM BŁĘDEM .

  Polubienie

  • Fredo

   Warto powtórzyć ten Trumpek to nieobliczalny typ i każdy kto myślał że za jego kadencji będzie pokój i sielanka był idiotą .Pięknie wyczuł go opolczyk , Przemex i julius skutecznie zagłuszani tu przez pewnego Edwarda który na swoim forum razem ze swoim giermkiem Sancho Pansą Toronto opluwali niemiłosiernie Gomułkę oraz całą jego rodzinę bez żadnej reakcji ze strony WPS a gdy o tym pisałem kasowano moje wpisy .
   Jakby to powiedzieć Toronto i Edward triumfują .Ich idol zaatakował Syrię .

   Polubienie

 15. julius

  Now that Trump has gone full Zionist, Dailystormer & Infostormer members are leaving the traitorous Trump and his train behind. Israel (via the rebels) gasses Syrians and Assad gets the blame. I expect we’ll soon be dropping nukes on Syria, Iran, Lebanon, & Gaza for the Israelis while they sit in their lawn chairs and cheer the carnage. Russia will have no choice but to wipe America off the map, there’s just no saving us from the Zionists and their bankster buddies.

  Well, the carnage seems to have begun. I just turned on BBC news and was shocked to learn that the US, on Trump’s orders, had wiped out a Syrian air base earlier this morning with 59 cruise missiles.
  The news report made clear there was NO PROOF Syria had used chemical weapons against its own people. This was probably done on bogus Israeli allegations.
  I bet Netanyahu is punching the air with delight, and Trump’s Jewish son-in-law Jared Kushner is all smiles this morning.
  The Jews certainly seem to be getting their way under this hugely admired Zionist puppet of a president.

  TRUMP = JUDAS ISCARIOT

  Looks like Trump has now started WWIII. My prior support for him was always provisional, and had been slowing slipping since Day 1. If he started a new war, which he now has, my support would be gone for good. I hope those on the Left, who hated him from the start, don’t get suckered in by the MSM CIA-controlled war hawks. Many on the new Right, the Trump voters, will now join them. Instead of the country rallying for yet another false flag war, as always seems to happen, I hope Trump’s popularity drops to single digits. Bibi and the Jewish supremacists are laughing their asses off at how stupid the goyem are. I’m done with him. G-d damn America!

  The reaction of Putin, is way way too restrained. It means that there is an agreed deal between putin and trump, both jews. There will be a war, but a limited staged war, like the so-called war on terrorism, to get the final jew order.

  Polubienie

 16. czolgista

  Putin:Amerykański atak rakietowy na Syrię jest agresją przeciwko suwerennemu państwu
  CZYTAJ… https://sptnkne.ws/eaBa

  Polubienie

 17. grzanek

  Swoją drogą, zastanawia mnie logika stojąca za włączeniem Finów do rodziny nordyckich Skandynawów. Podejrzewam że z powodów historycznych Szwedzi uważają Finlandię za swoje podwórko, stąd ta kuriozalna klasyfikacja.

  Polubienie

 18. grzanek

  Jak ktoś zainteresowany, to tutaj wywiad z członkami Nordyckiego Ruchu Oporu na kanale Henrika Palmgrena i Lany Lokteff, których Szczypior/Metro podejrzewał o koszerną agenturalność.

  Polubienie

 19. Szkoda tylko że promują socjalizm bo to druga noga tego samego Żyda

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s