Czy Żydzi wypłacą Polakom odszkodowania za ludobójstwo na Polakach?

Sejm IIIRP uchwalił emerytury dla 50 tysięcy Żydów – ofiar Holocaustu i stalinizmu

__________________

za: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sejm-uchwalil-bedziemy-placic-emerytury-50-tysiacom-zydow-ofiarom-holocaustu-i-stalinizmu_406025.html

28 maja, na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że od przyszłego roku 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł).

Dotyczy to Żydów o polskich korzeniach, którzy przeżyli Holocaust, bądź w inny sposób ucierpieli przez nazistowskie lub sowieckie represje do 1956 roku. Liczba osób nie mieszkających w Izraelu, a rozsianych po całym świecie, którzy mogą wystąpić o wypłaty, jest nieznana. Może to być znacznie więcej uprawnionych, zważywszy, że w Izraelu mieszka ok. 5,5 mln Żydów, a w diasporze ponad 7 milionów.

 

 ___________________

 

Żydo-bolszewizm – żydowski system zainstalowany w Rosji przez żydowskich zbrodniarzy przywiezionych z USA oraz przez miejscowy element żydowski -, wprowadzany w Polsce od 1944r. ponosi odpowiedzialność za zamordowanie ok. 2 mln Polaków w latach 1939-53 na polskich terenach zajętych przez ZSRR.

Żydo-bolszewizm, a więc Żydzi ponoszą odpowiedzialność za wymordowanie od 300 tys. do 600 tys. Polaków w latach 1944-56 na obszarze Polski.

Pamiętajmy!

Obóz KL Warschaw funkcjonował w centrum Warszawy do 1953r.

 

Kiedy Żydzi wypłacą odszkodowania za swoje zbrodnie?

 Kiedy wypłacą odszkodowania za zniszczenie i rozkradzenie majątku narodowego Polaków po 1990r., za zmuszenie 8 mln Polaków do zarobkowej emigracji, za doprowadzenie przez żydowskie rządy IIIRP do załamania demograficznego narodu polskiego, za 50% bezrobocie?

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

30 Komentarzy

Filed under Polityka

30 responses to “Czy Żydzi wypłacą Polakom odszkodowania za ludobójstwo na Polakach?

 1. Fredo

  Powodzenia w szukaniu takiego głupiego żyda który by jakiemuś gojowi odszkodowanie zapłacił . To nie są ameby umysłowe jak goje .
  Drugi temat i na czołówce kolejne zdjęcie Kalksteina .Coś mi się wydaje że jakaś pani z WPS się w nim zakochała wszak to stary kawaler wolny tylko z kotem a wiadomo że związku z pewna panią posłanką nic nie wyszło wiele lat temu pomimo że żydowskie media tak ich swatały .

  Polubienie

 2. Chętny do pyk

  Do nich powinien przemawiać podziemny pluton egzekucyjny. Albo kasa albo wyrównać ofiary. A za holokaust niech odpowiadają ci którzy go zorganizowali. Czyli syjonki, wypierdki germańskiego (poprawnie aszkenazyjskiego) ducha.

  Polubienie

 3. Klemens

  Wyjątkowe przemówienie Aleksandra Jabłonowskiego i apel do duchowieństwa

  Polubienie

  • Fredo

   Wyjątkowe przemówienie może dla ciebie który daje się nabierać na ten kabaret a apel do pasibrzuchów ? Prędzej zadziałałby apel do mojej dupy gdybym zaapelował o powstrzymanie sraczki po zjedzeniu ogórka i popicia tego warzywa mlekiem bo wiem że moja dupa by wysłuchała apelu i oszczędziła mi cierpień w porównaniu do tych pasibrzuchów którzy z takich apelów mają niezłego angielski show czyli Benny Hill .
   a apelować do pasibrzuchów może tylko człowiek który robi to na pokaż lub nie używa mózgu i nie potrafi racjonalnie myśleć bo takie apele są bezsensowne i idiotyczne po prostu szkoda na nie czasu a żydzi mają kabaret za free płodzony przez gojostwo.

   Polubienie

  • @ Klemens

   W kwestii żydo-katolickiego Kościoła – sprostowanie

   Jak długo będzie istniał twór IIIRP tak długo Kościół ma zapewnione finansowanie z mocy konkordatu: każdy polski podatnik, wierzący, niewierzący, wyznający inną religię, płaci na Kościół (tzw. tacowe to raczej grosze, nie wystarczą na ogrzanie Kościoła zimą).
   ________________________

   A.Jabłonowski vel Olszański to człowiek utalentowany aktorsko, zresztą to jego zawód. Nie każdy wychwyci, że jego przemowy oprócz patriotycznych, słusznych stwierdzeń i haseł, zawierają także błędne, a nawet niebezpieczne sugestie, które wpisują się w żydowską, syjonistyczną indoktrynację Polaków.
   Nie sądzę, żeby był to rezultat politycznej niewiedzy A.Jabłonowskiego. Osoba, która występuje na uroczystościach rocznicowych mediów T.Rydzyka oraz w tychże mediach, nie jest przypadkowym trybunem ludowym i jego wystąpienia są przemyślane i przygotowane.

   Polubione przez 2 ludzi

   • hubalblog

    Aż wypadałoby dodać: strzeżmy się aktorów! Nie tak dawno pewien aktor, który został papieżem, mówił: „Nie lękajcie się”.wolnego rynku i zjednoczonej Europy.

    Polubienie

   • paziem

    Spójrzcie co się stało z „radykalizmem ” p.W.Jabłonowskiego wobec umocowanego w żydowsko-amerykańskiej centrali „mistrza” Michalkiewicza. Pan Jabłonowski potakuje i zgadza sie z bajkami mistrza.

    Polubienie

  • jakipodpis

   @Klemens A co na to duchowieństwo?

   Polubienie

  • jakipodpis

   Odpowiedziałem ale odpowiedzi nie stwierdza się

   Polubienie

 4. Klemens

  Wzruszenie kobiet polskich odbierających statuetki Lecha Kaczyńskiego autorstwa B. Kurzeji.

  Polubienie

  • Fredo

   Nie wiem w jakim celu wklejasz tutaj te pierdziszewa może pomyliłeś WPS z Republiką bądż Niezależną . Tutaj na WPS nie ma miejsca na takie ameby czy pantofelki umysłowe .Takim czymś można się podniecać tylko w pisuarowych medyjach plus medyja ojczulka Tadeusza .

   Polubienie

   • Klemens

    Toksyczna informacja. Uważaj Fredo bo toksyny cię zaleją i staniesz się złym człowiekiem.

    Polubienie

   • Fredo

    Nie widzę tu żadnej toksyki a tylko spokojnie napisałem że WPS to nie miejsce dla ameb i pantofelków ale dla pana każda krytyka to toksyka . Język i styl coś mi to przypomina .

    Polubienie

   • Klemens

    Pytasz się o cel takich wstawek. On nie jest taki prosty jak by się mogło wydawać. Zanurzona w mroku i grozie, mocno religijna twórczość Kurzeji ogniskuje się wokół problematyki ruchu smoleńskiego, tudzież losów bohaterów wydarzeń z krakowskiego przedmieścia uwikłanych w rozpaczliwe konflikty winy i odkupienia.

    Polubienie

   • nie ma lepszego kabaretu niż Sendecki, Kurzeja i reszta towarzysta

    Polubienie

  • Co tam statuetki narodowców wieszających się krzyża, WPS zgłasza inicjatywę budowy pomnika L.Kaczyńskiego – oto jego wizualizacja:

   A jak ciut poszerzyć cokół to i prezydent Maliniak i Macierewicz także się załapią do uwiecznienia w spiżu. Nawet na pozę dla nich koncept mamy: mogą taszczyć ogromną gromnicę w kształcie penisa – to będzie wyrażać ich osobowość.

   Polubienie

 5. Klemens

  Odszkodowania za II wś. powinni wypłacać Niemcy. Także spadkobiercom poszkodowanych Polaków. Mam jednak pytanie do szanownego autora tekstu. Jak Pan policzył liczbę zamordowanych po wojnie w czasach stalinowskich w Polsce na od 300 do 600 tys. Tzw wojna z antykomunistycznym podziemiem do 1953 r. to ok 45.000 ofiar po obu stronach konfliktu. Można oczywiście doliczyć do tego także walki z UPA, dywersją amerykańską itp. Ale takich szacunków ja dotychczas nie spotkałem. Choć ich nie wykluczam – odbudowa zrujnowanej, także mentalnie, Polski też miała swoje ofiary. Dobry obserwator do dziś wyczuwa w ludziach te pozostałości okropieństw XX w.

  Polubienie

 6. @ Klemens

  Nie liczyłem, podałem tylko za red. Michalkiewiczem szacunkową liczbę. Nikt nie zna dokładnej liczby zamordowanych przez Żydów Polaków – od 1945r. do dzisiaj nie wolno nam badać tych spraw.

  Np. w Otwocku znajdują się miejsca kilkudziesięciu, a może kilkuset zamordowanych Polaków, ale nie ma nawet informacyjnej tablicy, że są tu szczątki ofiar żydowskiego UB. Jest natomiast tablica poświęcona Żydom wywożonym do obozów.
  __________________________________

  Amerykański dokumentalista filmowy, E.Maciejczyk, złożył w 2007r. do prokuratury i do IPN zawiadomienie (udokumentowane) o popełnionych zbrodniach przez J.Bermana (w Otwocku na terenie rezydencji Bermana znajdują się zwłoki 400 zamordowanych przez niego kobiet, a w lesie, wokół d. siedziby UB w Otwocku, później milicji i policji, znajdują się szkielety 600 zamordowanych Polaków).

  IPN i prok. I.Bochdziewicz z Białegostoku postanawiają ścigać E.Maciejczyka za antysemityzm. E.Maciejczyka aresztowano na lotnisku, ale jego amerykański paszport uniemożliwił syjonistom RP osadzenie go w więzieniu.

  Zbrodniarz J.Berman, gdy ponownie, w 1980r., żydostwo doszło do władzy, został w 1983r. odznaczony medalem Krajowej Rady Narodowej. Pochowany jest na cmentarzu wojskowym na Powązkach.
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/03/05/zydokomuna-film-edwarda-maciejczyka/

  Polubienie

  • Klemens

   Ma Pan rację. Po nitce do kłębka. Można by dojść do prawdy kto z imienia i nazwiska mordował i co robią dziś ich rodziny. A wiele z nich po 1980 r. wróciło do wpływu na państwo polskie i nasze życie społ-gospodarcze.

   Polubione przez 1 osoba

 7. Klemens

  Można by zainteresować tematem katedry historii współczesnej na uniwersytetach. Jeśli IPN blokuje badanie tematu to zainteresowanie sprawą studentów polskich może przełamać opór mataczy historycznych.

  Polubienie

 8. Klemens

  Ważna impreza PTH

  XX POWSZECHNY ZJAZD HISTORYKÓW POLSKICH
  Lublin, 19-21.09.2019

  http://xxpzhp.umcs.lublin.pl/

  Polubienie

 9. Pingback: Czy Żydzi wypłacą Polakom odszkodowania za ludobójstwo na Polakach? | 7777777blog

 10. paziem

  Ponieważ pamięć ludzka jest krótka, przypominamy dzisiaj, w dniu 17 września, uchwałę Dumy Państwowej Rosji o zbrodni katyńskiej. Jest ona prawie nieznana w Polsce, gdyż media, zajmujące się podsycaniem wrogości do Rosji nie były zainteresowane w jej nagłośnieniu. Uchwałę przegłosowane ogromną większością głosów 342, przy 57 przeciwnych na. Oto tekst uchwały:

  „Siedemdziesiąt lat temu rozstrzelano tysiące polskich obywateli, którzy byli przetrzymywani w łagrach dla jeńców wojennych NKWD ZSRR, a także w więzieniach zachodnich obwodów Ukraińskiej SRR i Białoruskiej SRR.
  W oficjalnej propagandzie radzieckiej odpowiedzialność za tę zbrodnię, którą zbiorczo nazwano tragedią katyńską, przypisywano nazistowskim zbrodniarzom. Wersja ta przez długie lata była przedmiotem utajonych, co nie znaczy, że mniej zażartych dyskusji w społeczeństwie radzieckim, i niezmiennie wywoływała gniew, obrazę i nieufność narodu polskiego.

  Na początku lat 90. nasz kraj wykonał ważne kroki na drodze do wyświetlenia prawdy o tragedii katyńskiej. Uznano, że masowa zagłada polskich obywateli na terytorium ZSRR w czasie II wojny światowej była aktem przemocy ze strony totalitarnego państwa, które poddało represjom także setki tysięcy ludzi radzieckich za przekonania polityczne i religijne, według społecznych i innych kryteriów.
  Opublikowane materiały, które przez wiele lat były przechowywane w tajnych archiwach, nie tylko ujawniają skalę tej strasznej tragedii, lecz także dowodzą, iż zbrodnia katyńska została dokonana z bezpośredniego rozkazu Stalina i innych radzieckich przywódców.

  Potępiając terror i masowe prześladowanie obywateli swojego kraju i obywateli innych państw jako będące nie do pogodzenia z ideą prymatu prawa i sprawiedliwości, Duma Państwowa Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej wyraża głębokie współczucie wszystkim ofiarom nieuzasadnionych represji, ich rodzinom i bliskim.

  Kopie wielu dokumentów, które przechowywano w zamkniętym archiwum Biura Politycznego KC KPZR, już przekazano polskiej stronie. Deputowani do Dumy Państwowej są przekonani, że te praca powinna być kontynuowana. Należy dalej badać archiwa, weryfikować listy zabitych, przywracać dobre imię tych, którzy zginęli w Katyniu i innych miejscach, wyjaśniać wszystkie okoliczności tragedii.

  Dzieląc smutek z polskim narodem, deputowani do Dumy Państwowej pamiętają, że Katyń jest tragicznym miejscem również dla naszego kraju. W dołach katyńskich spoczywają tysiące radzieckich obywateli, zgładzonych przez reżim stalinowski w latach 1936-38. To właśnie na nich ćwiczono technologię masowych morderstw, którą później w tym samym miejscu zastosowano w stosunku do polskich jeńców wojennych. Obok znajdują się też mogiły radzieckich jeńców, rozstrzelanych przez hitlerowskich katów w latach Wielkiej Wojny Ojczyźnianej.

  Nasze narody zapłaciły ogromną cenę za zbrodnie totalitaryzmu. Stanowczo potępiając reżim, który gardził prawami i życiem ludzi, deputowani do Dumy Państwowej w imieniu narodu rosyjskiego wyciągają przyjazną dłoń do narodu polskiego. Wyrażają też nadzieję na początek nowego etapu w stosunkach między naszymi krajami, które będą rozwijać się na gruncie demokratycznych wartości.

  Osiągnięcie takiego rezultatu będzie najlepszym pomnikiem ofiar katyńskiej tragedii, które z wyczerpującą oczywistością zrehabilitowała już sama historia, żołnierzy-czerwonoarmistów poległych w Polsce i radzieckich żołnierzy, którzy oddali życie za jej wyzwolenie spod hitlerowskiego nazizmu”.

  Moskwa, 26 listopada 2010 roku
  Przewodniczący Dumy Państwowej Zgromadzenia Federalnego Federacji Rosyjskiej.
  http://www.mysl-polska.pl/620

  Polubienie

 11. jpnz

  Cytat:
  „Czy Żydzi wypłacą Polakom odszkodowania za ludobójstwo na Polakach?”

  KOMENTARZ
  Za zbrodnie rosyjskich zydow na Polakach powinna zaplacic dzisiejsza Rosja, ktora jest spadkobierca po bylym ZSRR, a za zbrodnie polskich zydow na Polakach powinien zaplacic Izrael, do ktorego uciekli zydowscy mordercy z Polski.

  Krypto-zydowi A.Dudzie nalezy postawic pytanie:
  Na jakiej podstawie wyplacil odszkodowania dla 50 tysiecy zydow z Izraela skoro aparat terroru stalinowskiego w PRL byl w rekach zydow, a zydowskie ofiary II wojny swiatowej doznaly krzywd od okupanta niemieckiego i sowieckiego i co ma z tym wspolnego Polska i Polacy ?

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s