Państwa G7 poparły bandycki atak USraela na Syrię

Okupowane przez Międzynarodowego Żyda państwa G7 poparły bombardowanie Syrii oraz potępiły rosyjskie wsparcie dla Syrii.

Musimy obserwować poczynania Międzynarodowego Żyda – czy jego zbrodnicza desperacja nie doprowadzi świat do nuklearnej wojny?

Grupa G7 to: Francja, Japonia, Niemcy, USA, Wielka Brytania, Włochy i Kanada. Do 2014 roku do grupy (wtedy była to G8) należała też Rosja. Jednak po aneksji Krymu przez Rosję – takiego określenia: aneksja, używają syjonistyczni, światowi terroryści -, pozostałe państwa postanowiły zawiesić jej członkostwo.

Żydowska, syjonistyczna banda, która doskonale zdaje sobie sprawę z własnego sprawstwa prowokacji w Syrii (oraz ze sprawstwa trwającej już 6 lat wojny), jako pretekstu dla światowego terroryzmu żydowskich USA, przekracza granice hipokryzji.

_______________________

za: http://www.polskatimes.pl/fakty/

Przed rozpoczęciem obrad Boris Johnson, minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii powiedział, że podczas spotkania zostanie przedyskutowane ewentualne wprowadzenie sankcji wobec przedstawicieli rosyjskiej armii oraz syryjskiego rezimu, którzy byli zamieszani w użycie w ostatnim ataku w Chan Szajhun broni chemicznej.

Wcześniej, przed spotkaniem Rex Tillerson, amerykański sekretarz stanu ostro skrytykował władze Rosji za to, że nie powstrzymały reżimu Baszara al-Assada przed użyciem broni chemicznej (…).
Ministrowie spraw zagranicznych grupy G7 chcą znaleźć sposób na przekonanie prezydenta Putina do wycofania swojego wsparcia dla prezydenta Syrii Baszara al-Asada. Uważają, że jedynie wspólne działanie wszystkich członków grupy i ich nacisk na administrację na Kremlu może przynieść skutek w tej kwestii.

_______________________

 

Ciekawe, ile żydo-reżimowych kreatur – przedstawicieli „zachodnich demokracji” – może pochwalić się takim społecznym poparciem jakie posiada prezydent Syrii, nazywany przez te syjonistyczne kreatury i marionetki reżimowym dyktatorem -?

 

 

Kczyński, Żydło, Duda lub ktokolwiek z waszej syjonistycznej bandy, macie takie poparcie?

Słoneczko Peru, D.Tusk – dostał w pysk na wałach przeciwpowodziowych w Sandomierzu – miałeś kiedyś takie poparcie?

A może któryś z waszych żydowskich, syjonistycznych kolaborantów z sąsiednich żydo-reżimów może się takim poparciem pochwalić?

 

Dariusz Kosiur

__________________________

PS

Powszechne żydowskie media za syjonistycznym bandytyzmem i terroryzmem USA

Żydowska gadzinówka Michnika, 8-9.04.2017http://www.archiwum.wyborcza.pl/Archiwum/

DOBRY ATAK TRUMPA. ALE CO DALEJ?

 

Bartosz Wieliński (z prawej)

Zastanawia się syjonistyczna kreatura z żydowskiej gadzinówki, niejaki Bartosz T.Wieliński i ubolewa:

„Trudno też oprzeć się wrażeniu, że atak na Syrię – jak najbardziej uzasadniony – był tylko PR-owską sztuczką mającą na celu poprawę wizerunku prezydenta.”

 

Reklamy

12 Komentarzy

Filed under Polityka

12 responses to “Państwa G7 poparły bandycki atak USraela na Syrię

 1. julius

  Rosyjskie kontrsankcje które uderzyłyby Zachód poniżej pasa jeśli zostałyby wprowadzone

  1. Pierwszą odpowiedzią Rosji byłoby zniesienie neoliberalnej polityki gospodarczej i przejście na nową strategię rozwoju gospodarczego.
  2. Rosja mogłaby odmówić trzymania swoich rezerw w dolarach amerykańskich i wyprzedać już posiadane.
  3. Rosja może zamrozić aktywa amerykańskich inwestorów w rosyjskiej gospodarce.
  4. Duma Państwowa Federacji Rosyjskiej omówiła już projekt ustawy, która uwalnia rosyjskie przedsiębiorstwa państwowe i prywatne od długów na łączną kwotę 700 mld USD. Zadłużenia te znajdują się w zachodnich bankach krajów, które grożą nałożeniem sankcji wobec Rosji.
  5. Sankcje w dziedzinie wysokich technologii będą nie mniej wrażliwe. Rosyjski tytan przestanie docierać do europejskich i amerykańskich firm i to z pewnością będzie bardzo ważnym czynnikiem nacisku.
  6. Sankcje Rosji wobec zachodnich linii lotniczych doprowadziłyby do ich eliminacji. Wiele linii lotniczych korzysta z przestrzeni powietrznej Rosji co przekłada się na niskie koszty lotów.
  Jeśli ta przestrzeń zostanie zamknięta, co przyniesie ogromne zyski firmom z takich krajów jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, ale jednocześnie spowoduje poważne szkody finansowe dla niemieckich, francuskich i innych.
  http://www.pravdareport.com/world/americas/08-11-2016/136093-russia_west_sanctions-0/
  To tylko niektóre z możliwości, które mogyby być wprowadzone.

  Polubione przez 1 osoba

 2. Fredo

  A hu….. ich tam jeb…. .Bandzior zawsze będzie popierał bandziora jeżeli łączą go wspólne interesy i kasa .
  Z ostatniej chwili .
  Mecz Borussii odwołany . w pobliżu autokaru Niemców było kilka wybuchów .
  Niemcy naprawdę mocno przestraszeni zwłaszcza piłkarze .

  Polubienie

 3. Fredo

  Jeden z piłkarzy Borussii ranny Marc Bartra . Informacje ZDF i ARD . Najpierw podawano dwa wybuchy obok autokaru teraz podobno było trzy wybuchy .

  Polubienie

 4. paziem

  Prezydent Rosji Władimir Putin oznajmił, że obecna sytuacja wokół Syrii przypomina wydarzenia z 2003 roku, gdy USA rozpoczęły kampanię w Iraku, komentując to słowami klasyków rosyjskiej literatury: „Ale nuda, dziewczyny”.
  — Omawialiśmy to z prezydentem (Włoch). Powiedziałem, że bardzo mi to przypomina wydarzenia z 2003 roku, gdy przedstawiciele USA w Radzie Bezpieczeństwa (ONZ) pokazywali rzekomą broń chemiczną znalezioną w Iraku. Po tym rozpoczęła się kampania w Iraku, a zakończyło się to ziszczeniem kraju, wzrostem zagrożenia terrorystycznego i pojawieniem się ISIS na arenie międzynarodowej — ni mniej, ni więcej — oznajmił prezydent Rosji Władimir Putin.
  Według niego obecnie dzieje się to samo.
  — Znów partnerzy przytakują. W związku z tym wspominam naszych znakomitych pisarzy Ilfa i Pietrowa. Chce się rzec: „Ale nuda, dziewczyny”. To wszystko już widzieliśmy, obserwowaliśmy” — podkreślił Putin.

  Cytat zasłynął dzięki powieści „Dwanaście krzeseł” Ilji Ilfa i Eugeniusza Pietrowa.
  za:https://pl.sputniknews.com/swiat/201704115225622-Putin-Syria-oskarzenia-nuda/

  Polubienie

 5. Precz z "szyjonem" wampirycznym

  Tak jest Fredro. Bandzior zawsze będzie popierał bandziora dla wspólnych interesów. Żydowskiemu bydłu nie chodzi nigdy o ludzi, moralność czy etykę. Te curvy wampiry chcą mieć coraz więcej i więcej. To wiecznie nienażarte świnie.
  Jedno co cieszy, że zdychając wszystko muszą curvy zostawić.
  I to jest piękne.

  Polubienie

 6. stycznik 400V

  Już po raz czwarty ogladalem film dokumentalny E. Maciejczyka pt judenland.
  Mysle, że jakby puszczono to nagranie w pejsatej TV, tak czy siak na gojach nie zrobiloby to ogromnego wrazenia.
  W dalszym ciagu goj bronilby wlasnego zniewolenia. jak to mawiają – grochem o scianę.

  Polubienie

 7. Czesław

  Pamiętajmy o przesłaniu niemieckich kibiców do Polaków w Zabrzu 1996 r. – Schindler-Juden wir grüßen Euch (tł: „Żydzi Schindlera pozdrawiamy was”).

  Wówczas prezydent Helmut Kohl tłumaczył cały fakt, że stali za tym kibice z dawnego NRD.

  Polubienie

 8. grzanek

  Kolejna wrzuta od Mimi al-Laham alias Syrian Girl:

  Polubienie

 9. grzanek

  I jeszcze taka ciekawostka: dlaczego każdy amerykański preżydęt w momencie dokonywania ataku na jakiś bliskowschodni kraj, zawsze musi grać w golfa? 😀

  Polubienie

 10. hubalblog

  co na to Chiny?

  Polubienie

 11. jpnz

  Byly szef sztabu sekretarza stanu C.Powella , plk L.Wilkerson stwierdzil, ze dzialania D.Trumpa byly niezgodne z prawem oraz bledne.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s