GMO – kolejne przestępstwo PiS wobec suwerenności Polski

Kogo wy słuchacie krawaciarze ? Komisji Europejskiej ? Czy my czasem nie jesteśmy suwerennym państwem ? Czy dla was ważniejsza jest Unia Europejska czy Polska? Czym jest dla Was konstytucja RP ? Słyszeliście o czymś takim ? Nie ? Nie dziwne,chodzicie na smyczach unijnych dyktatorów mając za nic swoich obywateli, sprzedaliście nas korporacjom a teraz chcecie unicestwić własny naród zsyłając na niego choroby, nowotwory, bezpłodność !!!!! Won z GMO z Polski !!!!! [ Jeden z komentarzy pod poniższym filmem]

 

PiS – zdradziecka partia okrągłostołowa, która tworzyła podstawy grabieży ekonomicznej i niszczenia potencjału demograficznego i samowystarczalności żywnościowej, obecnie zgodnie z praktykowaną taktyką hipokryzji i stwarzania podstaw do korupcyjnego przejmowania ziemi w Polsce- obecnie zgodnie z poleceniami globalistycznych, syjonistycznych korporacji, jak Monsanto, Smithfield Food i innych wprowadza tylnymi drzwiami  uprawy GMO  do Polski.  Minister Szyszko – kłamca, hipokryta,  zwykły hochsztapler i paser majątku polskiego winien być jednym z pierwszych postawionych pod Trybunał Narodowy i ukarany z najwyższą surowością. Mechanizm narodowej sprawiedliwości czeka na jak najszybsze uruchomienie!!!

 

Reklamy

29 Komentarzy

Filed under Polityka

29 responses to “GMO – kolejne przestępstwo PiS wobec suwerenności Polski

 1. paziem

  W szczególności wystąpienie Jerzego Zięby

  Polubienie

  • Polak Słowianin

   Wzorowa postawa pana Jurka. Od dawna go śledzę, jeżeli chodzi o jego wiedzę praktyczną odnośnie odzyskania zdrowia – nie znam takiego drugiego w Polsce. Odnośnie samych badań odnośnie gmo – „zaufane” placówki badawcze przeprowadzały badania na szczurach karmionych gmo. Po 3 miesiącach badań stwierdzono, że żadnych zmian nie ma i gmo nie wpływa negatywnie na organizm (oczywiście na tym etapie „badania” kończono). Najlepsze jest to, że niezależne placówki robiły badania, z których wynikło, że u szczurów zmiany patologiczne zaczęły się ujawniać w (a może po, bo już dokładnie nie pamiętam) 4 miesiącu badań !!! Przypadek ?? Nie mam złudzeń, że przypadków w tego typu kwestiach nie ma …
   Ps. Gmo mam od dawna – kukurydza (ogromna większość na naszym rynku), soja (proszę sprawdzać na opakowaniach, że często jest iż znajdują się w produkcie „śladowe” ilości soi – śladowe to pojęcie mocno względne).

   Polubienie

   • Pan Zięba dobrze gada, niemniej nie sądzę by żydo-reżim potraktował jego głos poważnie. Żeby móc wprowadzić całkowity zakaz upraw GMO, zakaz sprowadzania pasz z Ameryki Południowej i w ogóle z zagranicy, zakaz sprzedaży nasion GM, a najlepiej moim zdaniem by było, gdyby usunięto tego typu żywność w ogóle ze sklepów, trzeba by wyjść na ulicę masowo i narobić co najmniej takiego zamieszania jak przy okazji sprawy z ACTA. W naszym kraju jest na tyle nieużytków oraz biednych, ledwo wiążących koniec z końcem rolników, że bez przeszkód mogą wyprodukować i sprzedać wystarczającą ilość potrzebnej i dużo zdrowszej żywności. Inna sprawa, że GMO raz wpuszczone do środowiska ciężko jest usunąć, zanieczyszcza bowiem sąsiednie uprawy, więc pewnie jest już za późno, trzeba by się było tego pozbyć co najmniej z całego kontynentu.

    Polubienie

   • Fredo

    Póki co w sklepie zauważyłem że 10 jajeczek na których wyrażnie pisze wysoka jakość kosztuje 8 PLN są i jajeczka tańsze po 4.50 PLN ale one pewnie już z GMO .
    Podsumowanie : biedny goju jak nie masz siana żryj jajca z GMO po 4.50 PLN a my wyższa rasa będziemy jeść jajeczka bez GMO po 8 PLN czyli dwa razy droższe .
    Rozmawiałem niedawno z sąsiadką i ona tak mi mówi zdrowo wkurw…. cytat:
    Podobno kury dalej mogą wychodzić na podwórek i jeść trawkę zieloną ale trzeba im pobudować jakieś specjalne zabezpieczenia na podwórku aby ptasie gówna trawy nie zanieczyszczały . Za PRL nikt nigdy zabezpieczeń nie budował jajeczka były super nikt się nie zatruj .Jezeli takich zabezpieczeń nie będzie kura nie będzie miała prawa wyjść sobie na podwórko i poskubać trawkę pod rygorem dużym kar dla właściciela kur , indyków , liliputek itp .
    Jeżeli to prawda to parcharnia gojów całkiem wykończy i to już niebawem .
    GMO IM NIE PRZESZKADZA A KURA KTÓRA BEZ ZABEZPIECZEŃ ZBUDOWANYCH NA PODWÓRKU SKUBIE TRAWĘ TAK IM WADZI I TO JEST ZALECENIE PEJSUE.
    W TYM KRAJU JUŻ SIĘ ŻYĆ NIE DA . I JAK TAKIE ZABEZPIECZENIA MIAŁBY BY WYGLĄDAĆ NIE MÓWIĄC O KOSZTACH .

    Polubienie

   • stycznik 400V

    Goje mieszkajacy na wsi sa zadowolone z tego faktu, że nie śmierdzi i że na pastwiskach niema pasących się krów, ale za to sa chodniki.
    Goj w celu zaopatrzenia się w mleko, odwiedza parchatą swiątynie i jest zadowolony z dlugiego terminu przydatnosci.
    Ostatnio spotkalem znajomego na miescie, ktory pochwalil się, że w zydo markecie- za 5,90zł kupił 20szt jajek. A ja odpowiedzialem, i co z tego że kupiles po taniosci, jak te jajka sa najniższej jakosci.

    Polubienie

   • Fredo

    Panie styczniku a żebyś ty wiedział ile ja spotykam codziennie bab tych radiomaryjnych przeważnie co to się chwalą że kupili w Biedronce masełko po 1 PLN tańsze czy mleczko o 60 groszy taniej .Co za ogłupienie . Jedna to nawet wczoraj się chwaliła że kupiła tam wieczorem pączka w promocji . Kużwa to tylko dać w mordę bo co innego .

    Polubienie

   • Fredo

    Po pierwsze styczniku te jajka są tak h…. owe że nie nadają się do jedzenia ewentualnie możesz sobie z nich upiec ciastka . Jakiś miesiąc temu byłem na wycieczce z babą która chwaliła się że kupiła sobie takie jajeczka a mnie wyśmiewała że ja kupiłem drogie od baby na rynku . Na wycieczkę zrobiła sobie kanapki z tych jajeczek i jak spróbowała sobie tych jajeczek od razu zaczęła rzygać tak że autokar trzeba było zatrzymać a ja miałem ubaw po pachy ..

    Polubienie

  • cała ta pseudodyskusja w „sejmie” ograniczyła się do komentowania punktu 12)

   12) po art. 49 dodaje się art. 49a–49i w brzmieniu:
   „Art. 49a. 1. Terytorium Rzeczypospolitej Polskiej ustanawia się strefą wolną od
   upraw GMO.
   2. Dopuszcza się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej prowadzenie uprawy
   GMO wyłącznie na gruntach rolnych w strefie wskazanej do jej prowadzenia na
   określonym obszarze, zwanej dalej „strefą prowadzenia uprawy GMO”, po uzyskaniu
   zezwolenia, o którym mowa w ust. 3. Uprawę GMO prowadzi się zgodnie
   z określonymi w tym zezwoleniu warunkami, sposobem i terminem.
   3. Zezwolenie na utworzenie strefy prowadzenia uprawy GMO wydaje minister
   właściwy do spraw środowiska, po zasięgnięciu opinii:

   natomiast całkowicie przemilczano punkt 11)

   11) po art. 41 dodaje się art. 41a w brzmieniu:
   „Art. 41a. Wprowadzenie do obrotu nie wymaga uzyskania zezwolenia, o którym
   mowa w art. 41, jeżeli produkt GMO został wprowadzony do obrotu na podstawie
   przepisów rozporządzenia (WE) nr 1829/2003 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia
   22 września 2003 r. w sprawie genetycznie zmodyfikowanej żywności i paszy albo na
   podstawie decyzji wydanej przez państwo członkowskie inne niż Rzeczpospolita Polska
   zgodnie z przepisami wdrażającymi część C dyrektywy Parlamentu Europejskiego
   i Rady 2001/18/WE z dnia 12 marca 2001 r. w sprawie zamierzonego uwalniania do środowiska organizmów zmodyfikowanych genetycznie i uchylającej dyrektywę Rady
   90/220/EWG.”;

    

   źródło: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/druk.xsp?nr=1424

   więcej: http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/PrzebiegProc.xsp?id=FC9D0728E27F7D3EC12580ED00286A66

   Polubienie

 2. hubalblog

  Abp Józef Życiński wzywał we wtorek wiernych, aby nie bali się żywności modyfikowanej genetycznie.
  http://www.biotechnolog.pl/abp-j-zycinski-nie-nalezy-bac-sie-gmo

  Polubienie

 3. paziem

  Ale chyba zza grobu, bo od kilku lat nie żyje😃

  Polubienie

  • Fredo

   Też się z tego uśmiałem ale to wynika z tego że ktoś nie ma wystarczającej wiedzy przeczyta podnieci się i zaraz zamieszcza na WPS a wywiad jest bodajże z 2006 czy 2007 roku .
   A tak na koniec a hu…. z nim i z jego poglądami . Bo to mało takich co to w sutannach gojów ogłupiają i to że świetnym skutkiem .
   Ciekawe czy sam żarł te twarde pomidorki made in Espana a może jednak po cichu miał ogródek gdzie hodował swoje własne pyszne pomidorki bu bu ha ha .

   Polubienie

   • Żali mi tych robaków, które go musiały wpierdalać…

    Polubienie

   • Fredo

    Jednak w kwestii hubalbloga to pewnie przejęzyczenie chyba że wyższy duchowny wstał z grobu jak zombie w hameryckich filmach i coś tam kilka dni temu gaworzył .

    Polubienie

   • Albo zmartwychwstał, jak ichni Joszue rzekomo 2 tysie lat temu. 😉

    Polubienie

   • Polak Słowianin

    „Też się z tego uśmiałem ale to wynika z tego że ktoś nie ma wystarczającej wiedzy przeczyta podnieci się i zaraz zamieszcza na WPS a wywiad jest bodajże z 2006 czy 2007 roku .” -> Nie zrozumiałeś co zostało napisane – a zostały zacytowane początkowe słowa artykułu, nic więcej. Poza tym, najważniejszcze w tej kwestii jest to, że ten żydokatolicki parch to powiedział.
    Co do niewystarczającej wiedzy i podniecania się to proszę spojrzeć na samego siebie, bo dużo wpisów pańskiego autorstwa jest z gatunku „podniecania się” i nie niesie ze sobą znaczącej wartości dla czytelników tego portalu. To oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie. Pozdrawiam.
    Ps. Odnośnie „wiedzy”:

    Polubienie

   • Fredo

    Szanowny Polaku Słowianinie jest napisane wyrażnie powiedział we wtorek czas przeszły kilka dni temu jak wiadomo że umarł dość dawno śmiercią nagłą .
    Po prostu nic się nie stało zdarza się najlepszym .Trzeba się przyznać do błędu a nie kluczyć jak żyd zresztą pan Ziemiński zrozumiał to identycznie stąd też jego wpis . Więcej poczucia humoru a nie na wszystko reakcja gniewem . Nie pasuje ci nie czytaj moich wpisów i kropka . Póki co moje wpisy są na temat .

    Polubienie

 4. ninanonimowa

  ———-WIEDZIELIŚCIE o tym ???

  Polubienie

 5. stycznik 400V

  Dla przypomnienia: Druga Japonia

  Polubienie

 6. volviak19

  Może nie na temat, ale B.ważne!!
  USA zrobią operację false flag by napaść na KRLD:
  http://www.veteranstoday.com/2017/04/24/operation-gotham-shield-u-s-govt-to-simulate-nuke-blast-over-manhattan/
  We must also recall that most false flag attacks, including 9-11, were drills that went live – they were pre-planned as a fake event designed to test emergency response but ended up being real events. This fact raises the disturbing notion that a nuclear event is being planned for NYC and doubtless, it would be blamed on someone other than the perpetrators – the finger of blame might be pointed at ISIS in order to justify a US return to war in the Middle East, or perhaps it would point at North Korea to justify Trump’s ‘Armada’ launching a strike on that nation.

  Of course, it is likely that this is nothing more than a simple training exercise, but we think it is always sensible to take note of these events just in case they later become part of some nefarious false flag event.
  Symulacja uderzenia nuklearnego na Nowy York, New Yersey i na granicę z Kanadą- false flag.

  Polubienie

  • stycznik400v

   Tak jak mawia J. Zięba: obecny rząd jest do wywalenia.

   Polubienie

   • „(…) Kto ma choć trochę oleju w głowie i zdolność wyciągania logicznych wniosków z obserwacji świata ten wie, że rządy nie rządzą, one są jedynie listkiem figowym, który maskuje powszechnie znaną prawdę, że władzę nad światem już dawno przejęły wielkie korporacje i zarządzający nimi ludzie cienia. Opłacają oni hojnie wszystkie możliwe partie polityczne, dzięki czemu nie ma dla nich znaczenia, która z nich zwycięży w „demokratycznych” wyborach. Ale naiwnych, wierzących w demokrację, wciąż nie brakuje. (…)”

    źródło: http://astromaria.wordpress.com/2017/04/27/gdzie-mowia-pieniadze-tam-prawda-milczy/

    Polubienie

   • Fredo

    Mrgrabas a gdzie ty widział demokratyczne wybory może w Polin ? Idę dziś wytrąbię z pięć browarów może dostanę zajawki i zobaczę jakieś demokratyczne wybory .
    Ogólnie dziękuję za ten wpis .

    Polubienie

 7. Fredo

  Nie zauważyłem wyraz demokratyczne masz w cudzysłowie to przepraszam za moją uwagę .Nie zauważyłem tego .

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s