Polaku, poznaj Żyda!

Richard Lukas, autor „Zapomnianego Holocaustu” o losach Polaków pod niemiecką okupacją. Żydzi twierdzą, że to „propolskie herezje”.

 

Richard Lukas, amerykański historyk, autor książki „Zapomniany Holocaust” opowiada, jakie problemy go spotkały po publikacji jego książki. – Według Żydów książka to „propolska herezja i skandal” co skutkowało odebraniem prestiżowej nagrody literackiej – !

Richard Lukas podkreślił, że napisał „Zapomniany Holocaust”, gdyż Zachód milczy o losach Polaków pod okupacją niemiecką, lub przedstawia nieprawdziwe informacje.

Cała historia Polski XX w. jest na Zachodzie pisana z perspektywy cierpienia Żydów !!! 

– powiedział uczony. Dodał, że jego książka jest pierwszą na temat cierpień Polaków podczas okupacji.

Amerykanin przyznał, że po opublikowaniu swej książki odbierał telefony i dostawał listy z pogróżkami oraz „potwornymi obelgami”. – Od momentu wydania książki przestałem otrzymywać zaproszenia na konferencje naukowe i wykłady. Historycy Holokaustu – głównie żydowskiego pochodzenia – uznali moją publikację za herezję, a użycie słowa „Holokaust” za skandal (…). Żydzi uważają, że mają patent na to słowo. A próba zestawienia ich tragedii z jakąkolwiek inną to nic innego jak tylko zbrodnia. Moja książka została określona jako „zbyt propolska” – przyznaje Lukas.

Według Lukasa historyk, który chce byś „sławny i bogaty” musi był hołubiony przez gazety typu The New York Times (własność żydowska, jak zresztą wszystkie media na Zachodzie – D.Kosiur) – a żeby tak było, warto by pisał o rzekomych zbrodniach Polaków, a nie o ich cierpieniach.

Uczonemu odebrano także Nagrodę im. Janusza Korczaka przyznawaną przez Ligę przeciwko Zniesławieniom, gdy Żydzi zorientowali się, że Richard Lukas jest autorem jak to mówią „propolskiej herezji”.

za: https://parezja.pl/napisal-holokauscie-polakow-zydzi-uwazaja-ksiazke-za-propolska-herezje/

____________________________

Polacy ponieśli w II w. światowej największe straty ludnościowe – 222 osoby na 1000 mieszkańców, następna w kolejności Jugosławia straciła 108 osób na 1000 mieszkańców, Żydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia” – dr Ludwik Staszyński, s.10

 

Nigdy nie istniał plan zagłady Żydów. Istniał natomiast i był realizowany plan zagłady Słowian (Generalplan Ost) opracowany przez żydowskie kierownictwo III Rzeszy.

 

Procent grup narodowych przeznaczonych do eliminacji oraz wysiedleń na terenach okupowanych, przeznaczonych przez III Rzeszę na niemiecką kolonizację

Grupa narodowa           Procent przeznaczony do eliminacji/wysiedlenia
Polacy                                          80-85%
Rosjanie                                       50-60% przeznaczonych do eliminacji oraz 15% do wysłania na zachodnią Syberię.

Białorusini                                    75%
Ukraińcy                                      65%
Litwini                                          85%
Łotysze                                         50%
Estończycy                                   50%
Czesi                                             50%
Łatgalowie                                 100%

 

Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu wyłudziło od Niemców ponad 100 mld $USA odszkodowań, ale nawet promil tej kwoty nie dotarł do tych Żydów, którzy przeżyli obozy koncentracyjne i dzisiaj mieszkają w Izraelu.
Żydowskie przedsiębiorstwo holokaustu, w ramach „odszkodowań” chce wyłudzić od Polaków, od ofiar II wojny światowej, 65 mld $USA. Wspomagają ten haniebny proceder żydowskie władze III żydo-RP (jednym z pomocników żydowskich złodziei był prezydent L.Kaczynski).

za: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/02/23/dosc-klamstw-holokaustu-potrzebny-film-o-ludobojstwie-zydow-na-polakach/

D.Kosiur

57 Komentarzy

Filed under Polityka

57 responses to “Polaku, poznaj Żyda!

 1. stycznik 400V

  Ja im mogę wypałacic te 65mld $ ale w kopniakach.
  Widocznie autor ksiazki nie jest tolerancyjny wobec pasożydów i nie daje poniesc się temu oszukańczemu przedsiebiorstwu zwanym holokaust.

  Polubienie

 2. Klemens

  To nie są polscy żołnierze, to są najemnicy w polskich mundurach – A. Jabłonowski o setce wojskowych z Polski wysłanych do Syrii.

  Polubienie

  • Fredo

   W przedostatnim swoim programie tym w którym mówi o internecie dokładnie Waldi wyjaśnia całą sprawę w kwestii żwirowiska ponieważ to ja u niego na kanale mu je zadałem za co nazwał mnie żydem nasłanym przez CIA . Od tygodnia nie nagrał żadnego programu . Może to i dobrze bo jakieś 3 tygodnie już go nie słucham a podjąłem taką decyzję po tym gdy Opolczyk napisał o nim swoje zdanie .
   W dodatku w jednym odcinków facet bierze portret Stalina mówi jakie on ma piękne czoło jaką cudną twarz przytula ten portret do siebie ja pierd… bez komentarza .

   Polubienie

  • Fredo

   Przepraszam wpis nie dotyczy tego wojaka u góry tylko programów youtube Waldiego .

   Polubienie

   • Klemens

    W. Pastuszka zachwyca się Stalinem, który jak podkreśla przywrócił Europie granice z czasów wczesnego średniowiecza. Monoetniczna Polska to również twór stalinowski.

    Polubienie

 3. Fredo

  Oj jo jooooooooo joj 65 mld USD chcą od gojów plus po stówce eurasów co miesiąc bo tak ich tu prześladowano plus budują już sobie w Polin osiedla dla siebie plus mają tu już swoje muzeum plus na filmidłach pejsatych barwy szczęścia tak się ich kocha ( szuka się rodziny żyda która tu zaginęła podczas wojny a jak ochoczo pomagają mu młode goje i jak żyda wielbią ) plus prezio zapala hanukę plus w każdej rodzinie większość goim płacze bo jak to zydzi byli męczeni w czasie wojny ( u mnie 90% rodziny tak nad nimi płacze ) plus robią filmy o amancie Bodo który tak przyjażnił się z dobrymi żydami plus odbywa się w Polin posiedzenie Knesejmu plus juz w wielu miejscach powiewa flaga Polin pokazywano ją na WPS wielokrotnie a im ciągłe mało mało małó do hu…
  Może zamiast tych 65 mld USD robić im codziennie po jednej lewatywie przez 65 dni i to oczywiście na koszt NFZ nie prywatnie . Byłoby ciekawie .
  PS TĄ LEWATYWĘ CODZIENNIE POWINIEN IM ROBIĆ ZWOLENNIK BIOCHIPA WALDI PASTUSZKA ODPOWIEDNIO PO ODPOWIEDNIM PRZESZKOLENIU PRZEZ LEKARZY .

  Polubienie

 4. Klemens

  Dżamahirijja „państwo ludu” zamierza wyprzeć NATO z Libii

  Powrót do władzy Rady libijskich plemion jest nieunikniony. Wysoka Rada przygotowała już decyzję w sprawie rządu tymczasowego. Dlatego w najbliższych miesiącach można się spodziewać zapoczątkowania powstania ludowego w Libii, dla legalizacji władzy lojalnej wobec narodu. Około 80% plemion popiera działania na rzecz ludowego państwa, pozostaje wierna wobec duchowego dziedzictwa Muammara Kadafiego. Od 2011 r. żyjemy w Libii pod okupacją. ONZ i NATO doprowadziły do interwencji w nasze sprawy wewnętrzne. Niszczą nasze wartości, ale jest oczywiste, że będą zmuszeni pogodzić się z miażdżącą porażką. Nie udało im się nawet osiągnąć legalizacji natowskich wpływów w Libii – powiedział w rozmowie z „Pravda.Ru” europejski koordynator Międzynarodowego Komitetu Rewolucyjnego i prolibijski działacz społeczny Frank Pucharrelli.

  cały wywiad po rosyjsku:
  https://www.pravda.ru/world/restofworld/africa/20-04-2017/1331017-pucharelli-0/

  Polubienie

 5. citizen1

  Prywatne organizacje żydowskie, które są pokłosiem tzw holokaustu sprawiają wrażenie, że powstały po to, aby pomagać ofiarom żydowskim na całym świecie. W rzeczywistości służą one swoim właścicielom do dojenia kasy głównie od Niemiec, którzy zapłacili im miliardy ówczesnych marek i dolarów i powiedzieli STOP – więcej nie zapłacimy. W jaki sposób można pomóc schorowanym niedobitkom żydowskim oraz tym, którzy już dawno zmarli? Ci z żydów, którzy przeżyli wojnę i wyjechali do USA przeżyli ją często właśnie dzięki Polakom jak Abe Foxman, Jan Tomasz Gross, Polański i wielu innych żydów i ich żydowska wdzięczność polega na tym, że jedząc polski chleb i będąc chronionymi przez Polaków oskarżają ich o kolaborację z Niemcami. Podobnie jak pan Lucas także dr. Norman Finkelstein napisał książkę pt. ,,Przedsiębiorstwo holokaust” i zapłacił podobną cenę, ostracyzm, wyrzucenie z pracy i kalumnie w każdej amerykańskiej(żydowskiej) gazecie. Teraz przerzucili się aby żerować na Polsce i wymyślili sobie kwotę 65 mld $ i nieważne, że to nie Polacy wywołali wojnę, ale są jej ofiarami, ale ktoś żydom z ADL musi przecież płacić, bo obi bez darmowych dolarów ani rusz.

  Polubienie

 6. grzanek

  Aż dziw bierze, że nie zaczął się jeszcze rytualny skowyt volksdeutschy o zmyślonych liczbach polskich ofiar i biednym Dreźnie. Gdzie teraz jest Metro/Szczypior – ja pytam?

  Polubienie

 7. Metro

  Odpowiadam.

  Wiemy że to żydzi szczują jedne narody przeciw drugim. Kiedy chodziłem do szkoły, lekturą obowiązkową było opowiadanie (zdaje się „Medaliony”) Zofii Nałkowskiej. Autorka opowiadała tam o rzekomo faktycznym wyrobie różnych artykułów z ludzkich zwłok, czego jakoby dopuszczali się Niemcy podczas wojny. Chodziło tam o mydło z ludzkiego tłuszczu czy lampiony z ludzkiej skóry.

  Oczywiście musieliśmy czytać takie teksty gdyż program narzucał demonizowanie Niemców.

  Wiemy że nie ma ŻADNYCH dowodów na potwierdzenie tez przedstawianych przez Nałkowską. Ta qrwa po prostu kłamała. Takie teksty znajdowały się w progranie nauczania bo mieliśmy nienawidzić Niemców.

  Patrzę teraz na wojnę z perspektywy klasowej. Podczas ostatniej wielkiej wojny szefem niemieckiej propagandy był Józef Goebbels a sowieckiej Ilja Erenburg. Obydwaj to żydzi. Ich zadaniem było podburzanie spokojnych Niemców do mordowania wymęczonych ludzi sowieckiech i odwrotnie, mimo że ani Niemcy ani ludzie sowieccy tego nie chcieli i nic na tej wojnie nie zyskali i zyskać nie mogli.

  Potwierdzam, że judeoanglosaskie zwierzęta dopuściły się ludobójstwa w Dreznie i w wielu innych miejscach w Niemczech (nie tylko).

  Z wielką podejrzliwością patrzę na wszystkich prowokatorów którzy każą mi nienawidzić Niemców czy Rosjan, w tym kontekście to bez różnicy. Na nienawiści pomiędzy narodami zyskują tylko żydzi. Divide et impera.

  Polubienie

 8. grzanek

  Potwierdzam, że judeoanglosaskie zwierzęta dopuściły się ludobójstwa w Dreznie i w wielu innych miejscach w Niemczech (nie tylko)

  A co ze ludobójstwem teutońskich zwierząt na Słowianach? Tego już nie potwierdzasz?

  Ich zadaniem było podburzanie spokojnych Niemców do mordowania wymęczonych ludzi sowieckiech i odwrotnie, mimo że ani Niemcy ani ludzie sowieccy tego nie chcieli i nic na tej wojnie nie zyskali i zyskać nie mogli

  Z tą drobną różnicą, że to ludzie niemieccy złożyli „kurtuazyjną wizytę” Sowietom (a wcześniej Polakom), pozostawiając po sobie 27 milionów słowiańskich trupów w ZSRR i 3 miliony w Polsce – a nie odwrotnie. Zapominasz o tym. Tylko nie wyjeżdżaj proszę z historyjką antyrosyjskiego chochła Rizuna alias Suworowa o planowanej inwazji Stalina na biedną Rzeszę niemiecką. To Trocki chciał roznieść pożar rewolucyjny na całą Europę i świat, Wielki Józef Stalin od początku był zwolennikiem budowy socjalizmu w jednym państwie. A najpóźniej od 1938 roku trockistów w ZSRR nie było.

  Autorka opowiadała tam o rzekomo faktycznym wyrobie różnych artykułów z ludzkich zwłok, czego jakoby dopuszczali się Niemcy podczas wojny. Chodziło tam o mydło z ludzkiego tłuszczu czy lampiony z ludzkiej skóry

  To są bzdury i doskonale o tym wiemy, zgadza się. Kojarzę dyskusję sprzed parunastu lat na forum DWŚ, gdzie dowodzono, że to brednie. Już wtedy nie stanowiło żadnej tajemnicy, że były to spreparowane historyjki. Tylko wytłumacz proszę, jak mają się fantasmagorie jakiejś poetessy do rzetelnych, falsyfikowalnych i dobrze udokomentowanych ustaleń historyków, archeologów, kryminologów i in. specjalistów.

  Dlaczego do dzisiaj nie słyszałem o żadnym „Irvingu” podważającym polski czy generalnie słowiański holokaust z rąk niemców?

  Polubienie

  • PISKORZ

   . Tylko nie wyjeżdżaj proszę z historyjką antyrosyjskiego chochła Rizuna alias Suworowa o planowanej inwazji Stalina na biedną Rzeszę niemiecką.
   TO DLACZEGO HITLER POWIEDZIAŁ DO AMBASADORA RZESZY W ROSJI…PANIE HRABIO, JA JUŻ NIE MAM TERAZ INNEGO WYJŚCIA /CHODZIŁO O UPRZEDZENIE SOWIECKIEGO ATAKU/? I UPRZEDZIŁ BOLSZEWIKÓW O ..15/16 DNI!! W MYŚL ZASADY NAJLEPSZĄ OBRONĄ JEST ATAK /TAK ROBIŁ LUDENDORF/?!

   Polubienie

 9. grzanek

  Już mnie powoli męczy ta walka z wiatrakami. Marny ze mnie Don Kichot. Ciężko walczyć z prohitlerowską propagandą w komentarzach pod nagraniami Varga Vikernesa czy Red Ice Radio, zwłaszcza w pojedynkę. Jak już gdzieś pisałem, rząd autentycznie kierujący się interesem narodowym Polaków powinien powołać do życia polski odpowiednik Hasbary do walki z niemieckimi kłamstwami i przemilczeniami historycznymi w Internecie (z tą naturalnie różnicą, że my nie musielibyśmy uciekać się do kłamstw i fabrykacji). To nie jest zadanie dla jednego idealisty, czy nawet grupy osób, tylko dla całego sztabu dobrze zorganizowanych i poinformowanych działaczy.

  Polubienie

  • grzanek

   Najczęściej odpowiedzią jest albo głucha cisza, jak tutaj:

   albo tzw. ghost banning, tj. usunięcie danego komentarza (czy ogólnie zablokowanie komentatora) ale w taki sposób, że by utrzymywać go w przeświadczeniu, że komentarz nadal jest widoczny dla innych komentatorów, a tak naprawdę jedynie dla niego.

   Polubienie

  • PISKORZ

   powinien powołać do życia polski odpowiednik Hasbary do walki z niemieckimi kłamstwami i przemilczeniami historycznymi JEST PRZECIEŻ REDUTA DOBREGO IMIENIA..I MA JUŻ SWOJE SUKCESY..!!

   Polubienie

   • grzanek

    O, nie wiedziałem o istnieniu takiej grupy. Czy oni mieli coś wspólnego z akcją „obozy śmieci były niemieckie”?:
    http://www.tvp.info/28766330/rusza-w-europe-uswiadamiac-o-niemieckich-obozach-zaglady
    Chwali im się, ale mnie jednak chodziło o coś innego. Co taki Pietrzak może? Niewiele. To powinna być agenda (polskiego narodowego) rządu a nie jakaś NGO z co najwyżej lichymi subwencjami. Takie ministerstwo propagandy III Rzeszy czy wspomniana Hasbara – uczmy się od najlepszych!

    Polubienie

   • grzanek

    Takich grzanków powinno być tysiące czy dziesiątki tysięcy. Powinni 24/7 lustrować Internet pod kątem propagowania antypolskich kłamstw i zakłamywania historii w celu umniejszenia cierpień Narodu Polskiego (i wyolbrzymienia cierpień okupantów). To powinna być dobrze płatna praca na pełen etat (przy okazji, jeśli Szanowni Gospodarze WPS zdobędziecie kiedyś władzę, to zgłaszam się na ochotnika do takiej roboty ;)). Dopiero wtedy miałoby to jakiś impact.

    Polubienie

   • Fredo

    Uważam grzanka za patriotę takiego Słowianina z jajami . Parę lat temu WPS zaproponował ci grzanku współpracę miałeś zamieszczać swoje świetne wpisy ale twoja odpowiedz : ” nie mogę brak czasu ” . Propozycja wyszła od Ziemińskiego dokładnie to pamiętam .Więcej takich Słowian jak ty a nie bylibyśmy dziś w chazarskiej śmierdzącej dupie . Taka prawda .
    Pozdrawiam . Stary już jestem blisko mi do robactwa ale łatwiej odchodzić jak mamy w Polin jeszcze takich grzanków czy Przemexów .

    Polubienie

   • grzanek

    @Fredo
    Dzięki, dzięki, ale „moje” teksty (jeśli już się przydarzą) to z reguły tłumaczenia. Poza tym moja działalność nie byłaby możliwa bez uprzedniej misji oświatowej środowisk takich jak WPS, PMN Palmera Eldtricha 1984 czy choćby tego nieszczęsnego Szczypiora. Jeśli czasem napiszę coś z sensem, to jest wypadkowa wieloletniej, wytężonej pracy tych wszystkich osób.
    A wracając jeszcze do pomysłu „polskiej hasbary”, bo chyba niedopowiedziałem – mnie chodzi głównie o pracę „polbarytów” Internecie anglojęzycznym (w innych językach obcych też super, ale jednak judeoanglosaski ma największy zasięg) – wiadomo, że to Zachód jest ogłupiany propagandą o Jedwabnem czy „polskich obozach zagłady”, w Polsce już mało kto da się na to nabrać, dlatego podkreślam: chodzi o zasięg międzynarodowy. Coś jak moje komentarze tutaj (jako MDP):
    https://www.darkmoon.me/2015/seismic-event-holocaust-denied-on-german-tv-in-major-interview-video czy pod nagraniami różnych zachodnich „narodowców” na YT.

    Polubienie

 10. grzanek

  Ten cały Alt-Right movement czy „white nationalist” to krytpo-neonazistowskie parchy ledwie maskujące swoją nienawiść do Słowian. Biadolą o zagładzie białej rasy jednocześnie gloryfikując naród i reżim odpowiedzialny za bodaj największe w dziejach ludobójstwo Europejczyków (w tym kilkudziesięciu milionów Słowian). Nie ma w językach ludzi słowa, które w adekwatny sposób oddałoby skalę ich hipokryzji.

  Polubienie

 11. grzanek

  Najbardziej szokuje chyba postawa Lany Lokteff z Red Ice Radio, Amerykanki rosyjskiego pochodzenia, która nie wzbrania się przed pochwałą teutońskich rzeźników Słowian.

  Polubienie

 12. Metro

  „A co ze ludobójstwem teutońskich zwierząt na Słowianach? Tego już nie potwierdzasz?”

  Nie o tym była dyskusja.

  Twierdzę że prości Niemcy są generalnie w porządku, choć oczywiście bliżej mi do Rosjan, z kilku powodów. I to prości Niemcy zostali wmanewrowani w wojnę i zapłacili za to straszną cenę. Cenę za wojnę zapacili zwykli ludzie (Niemcy, Rosjanie, Polacy) a wywołali ją żydzi i ich sługusy.

  W szkole uczono mnie również narracji o niewinnej Polsce zdradziecko zaatakowanej przez złe Niemcy i potem dyskretnie dobitej przez (obecnie demoniczny) Związek Radziecki.

  Ta teza jest dogłębnie głupia. To sanacyjne trepy prowadziły konfrontacyjną politykę wobec wszystkich swoich sąsiadów. W 1939 roku największy odsetek więźniów polskich obozów koncentracyjnych stanowili Ukraińcy i Niemcy. A Bereza czy Brześć kompromitująco różniły się swoim standardem od późniejszego Auschwitz.

  Pod koniec lat 30-tych wszyscy wiedzieli o nadchodzącej wojnie. Zarówno Hitler jak i Stalin oferowali Polsce uczciwy sojusz, obydwa odrzucone przez prymitywne sanacyjne bydło. Tragedia września 1939 roku obciąża tylko sanacyjnych trepów. Pisałem zresztą dzisiaj o tym tutaj: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/21/psl-chce-ustanowienia-dnia-walki-i-meczenstwa-wsi-polskiej/#comment-28932

  Jak napisałem wyżej, patrzę na wojnę z perspektywy klasowej. Być może następna wojna się zbliża. Tylko wy korzystacie na szczuciu jednego narodu na drugi. Pamiętam PRL i szczucie na Niemców. Więcej nie dam się na to nabrać.

  Polubienie

  • grzanek

   Nie o tym była dyskusja

   A niby o czym innym? O czym w jest powyższy artykuł?

   I to prości Niemcy zostali wmanewrowani w wojnę i zapłacili za to straszną cenę

   Tak tak, biedni niemcy. To brzmi jak rytualny skowyt domu Judy nt. odwiecznego Judenschertz (Jewish victimhood). Aj waj! Sthaszne Dhezno.
   Dla mnie to tylko okrzyk złodzieja: „łapać złodzieja” dla odwrócenia uwagi.
   It’s the chronology, stupid!.

   Ta teza jest dogłębnie głupia. To sanacyjne trepy prowadziły konfrontacyjną politykę wobec wszystkich swoich sąsiadów.

   To ciekawe, bo ja pamiętam z podręczników szkolnych jak i akademickich, że sanacyjne trepy raczej prowadziły politykę koncyliacyjną, usiłując balansować między obiema potęgami. To raczej historyczny elementarz, jeśli chodzi o II WŚ.

   W 1939 roku największy odsetek więźniów polskich obozów koncentracyjnych stanowili Ukraińcy i Niemcy

   Masz na to jakiś wiarygodny kwit? Co do chochłów zgoda, ale zamiast niemców powinni tu raczej widnieć komuniści bez względu na pochodzenie etniczne.

   Zarówno Hitler jak i Stalin oferowali Polsce uczciwy sojusz, obydwa odrzucone przez prymitywne sanacyjne bydło

   Nie chcę występować w roli advocatus diaboli i bronić „boheterów” szosy zaleszczyckiej, ale chodziło o wspomnianą wyżej politykę balansu. Nie chcieli faworyzować żadnej ze stron, żeby nie antagonizować drugiej. Nie mam wątpliwości, że gdyby nawet Beck oddał Hitlerowi korytarz, nie zapobiegłoby to inwazji na Polskę (vide Monachium 1938: najpierw propaganda niemiecka o prześladowaniu niemców w Sudetenlandzie, a potem zajęcie przez Rzeszę nie tylko Sudetów ale anektowanie całych Czech i „zwasalizowanie” Słowacji – tak by się to skończyło również w Polsce).

   Polubienie

  • Darek Siwek

   ”I to prości Niemcy zostali wmanewrowani w wojnę i zapłacili za to straszną cenę.”
   Zrobili to bardzo ochoczo i z przyjemnością, tego się nie da nie zauważyć.

   ”Zarówno Hitler jak i Stalin oferowali Polsce uczciwy sojusz,”
   To się nie mieści w głowie raczej.
   Uczciwy sojusz 🙂

   Polubienie

 13. grzanek

  Tylko wy korzystacie na szczuciu jednego narodu na drugi

  A to już cios poniżej pasa i z przykrością stwierdzam, że nisko upadłeś. Ja mam słuszne pochodzenie, zarówno klasowe jak i etniczne i w każdej chwili mogę się wylegitymować.

  Polubienie

 14. Metro

  Sądzę że jesteś syjonistycznym prowokatorem.

  Polubienie

  • grzanek

   Mam ściągnąć spodnie? Sądzić możesz sobie, co chcesz. Liczą się dowody. Jak dla mnie to ty jesteś ukrytym szwabskim kretem pozującym na antyjudaistę.

   Polubienie

   • Fredo

    Panowie z racji tego że już od dawna jestem na emeryturze wasze wpisy wszystkie przeczytałem nie tylko te na WPS a dużo dużo wcześniejsze i nie na WPS a zwłaszcza dziś Metro wtedy szczypior strasznie się tam produkował .Linku nie będę szukał bo mi się nie chce .
    Faktem jest jedno że jak szczypior na WPS coś napisze to pierwszą osobą która się go czepia jak rzep psiego ogona albo jak stara mucha krowiego gówna jest grzanek co nie zmienia faktu że większe zaufanie mam do grzanka i zawsze miałem .
    Panowie jak dwa goje będziecie teraz jeden przez drugiego wyzywać się od pejsaczy syjonistów dając żydom gotowego Monthy Pythona jak robi to Pastuszka na Youtube ? Po jaką cholerę? .
    Niech jeden z was pokaże 100% dowody że drugi to syjonista i kończmy ten temat .

    Polubienie

   • grzanek

    Czepiam się jedynie w uzasadnionych przypadkach, wtedy kiedy ze Szczypiora wyłazi niemiecki szowinista, względnie filogermański volksdeutsch udający, że jedynym zagrożeniem dla narodu polskiego zawsze są i byli wyłącznie żydzi. Proponuję poczytać jego twórczość na prawda2.info – jak „miłe” rzeczy pisał tam o Polakach i jakie wiernopoddańcze apologie nt. hitelrowców.

    Polubienie

   • Fredo

    Przecież grzanku zgadzam się z tobą w jego ocenie a szczypiora poglądy znam i to dokładnie w końcu każdy jego wpis od A do Z przeczytałem już i to z tego linku co podałeś .

    Polubienie

  • Metro

   @ Fredo

   Niema teraz czasu, ochoty ani Internetu aby pisać.

   Przypominam Tobie że grzanek bardzo lansował Konrada Rękasa, gościa który upowszechnia takie mapki: https://i2.wp.com/m.neon24.pl/dbf7b14c62879ec68d7a61a2e7cbb02f,14,0.jpg

   Dla mnie jakiekolwiek związki z żydowskim rewizjonistą to kompromitacja.

   Polubienie

   • Fredo

    Szczypior wiele miesięcy temu może lato lub wiosna 2016 podczas kilkudniowej polemiki z grzankiem na WPS podnosiłeś to że on Rękasa popiera nawet mapki umieściłeś .Były i riposty grzanka także temat znam dokładnie . Znam was jak własną kieszeń wasze posty czytuję od wieków .Niczym mnie nie zaskoczysz .

    Polubienie

   • grzanek

    Nigdy specjalnie nie „lansowałem” Rękasa, a jedynie w dyskusji pod jednym z wpisów na WPS prostowałem szkalowaną organizację, której współzałożycielem był Rękas – Powiernictwo Kresowe. Absolutnie nie jestem zwolennikiem rewizji granic z UPAdliną, co wyraźnie tam zaznaczałem. Ze statutu Powiernictwa wynikało, że ono również jest jak najdalsze od rewizjonistycznych resentymentów. Szczypior czepił się tej nieszczęsnej mapki (faktycznie jest niepokojąca, czego nie ukrywałem), jak pijany płotu, bo brakło argumentów. Dodatkowo, Rękas, pomawiany przez WPS o koszerne pochodzenie oficjalnie zdementował tę plotkę na prawica.net
    Wszystko w temacie Powiernictwa jest w tamtej dyskusji. Nie mam nic do ukrycia, i nie cofam niczego, co tam napisałem.

    Polubienie

   • grzanek

    *prostowałem bzdury nt. szkalowanej przez Szczypiora organizacji

    Polubienie

 15. grzanek

  „volksdeutsch udający, że jedynym zagrożeniem dla narodu polskiego zawsze są i byli wyłącznie żydzi” i negujący niemieckie ludobójstwo na Polakach (i Rosjanach).

  Polubienie

 16. koral

  grzanek, jak do tej pory byłeś logiczny i wierny sobie.
  Ale w sprawie tych „mydeł” i „lampionów” poszedłeś na rękę zielonej cebulce nie wiadomo dlaczego. Ktoś, kto wojny nie przeżył nie ma o niej pojęcia i jeżeli jakiś obrz/y/e/g/z/aniec kogoś wyzywa od kurew tylko dlatego, że osoba ta napisała PRAWDĘ to są to kpiny z Polaków. To właśnie tuż po wojnie wiedziano o niej więcej a nie – wie się o niej więcej teraz.
  Nikt nie musiał rodzić się w Polsce Ludowej. Gdyby rodzice różnych pędzonych cebulek byli odpowiedzialni, to by dzieci w „takim strasznym ustroju” nie robili. Widać ważniejsze było dla nich potentegować się i nie patrzyli na to, jaki „straszny los” zgotowali swojemu dziecięciu, które teraz cierpi na skutek tego, że nie powstało z niemieckiej juchy ale z krwi – podobno – polskiej. i co, załgany WPSie? wyzywanie Nałkowskiej od kurew pasuje, a napisanie prawdy już nie? znowu mój koment usuniecie?
  Nikt nie wie, do czego niemcy wykorzystywali ludzkie ciała. Po prostu brak tzw. dowodów o niczym tu nie świadczy. Dziś też nie wiemy, co robią z wyskrobanymi płodami albo ze zwłokami niemowląt zmarłych podczas porodu (czy naturalnie, to już inna sprawa). A już opłakiwanie losu niemców bo im się „też krzywda stała” to plucie w twarz Słowianom.
  Ktoś, kto biadoli, że niemcy zostali „wypędzeni” nie rozumie sytuacji, jaka wówczas miała miejsce. Na skutek wojny życie w naj brutalniejszy sposób straciło kilkadziesiąt milionów Słowian. W porównaniu z tym pogonienie niemców za Odrę było wręcz aktem łaski wobec tej bandyckiej zgraji.
  Niemcy rozpieprzyli nam nasz kraj – Polskę Ludową – a Polacy rzucili się masowo na niemieckie złomowiska, by adaptować niemiecki złom jako samochody. Żadnej godności i honoru w Polakach nie ma. A dziś Polki zostawiają swoje rodziny i dzieci pod opieką często babć albo sąsiadów i jadą zarabiać euro u niemieckich gestapowców wycierając im dupy, zmieniając pieluchy i pudrując odleżyny. Honor Słowian podtrzymuje tylko Rosja, bo Polacy totalnie się zeszmacili.

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   Dałbym plusa, gdyby była taka możliwość. Z tym mydłem to nie jestem specjalistą, ale podobno historycy faktycznie nie są w stanie dowieść, że masowa produkcja mydła z ludzkiego tłuszczu faktycznie miała miejsca. Tutaj chyba jest ten wątek z forum DWŚ, o którym pisałem gdzieś powyżej: http://www.dws.org.pl/viewtopic.php?f=6&t=14509&st=0&sk=t&sd=a&hilit=myd%C5%82o+z+ludzi&start=75
   Jestem pewien, że na historycy.org.pl są podobne a nawet bardziej fachowe wątki.

   Polubienie

  • Zapomniałeś dodać, że nierzadko Polki „pracują” w niemieckich burdelach i na ulicach obsługując też Turków i innych egzotycznych przybyszy. Tyle przyniosło nam „wyzwolenie” od „strasznej komuny”.

   Polubienie

  • Fredo

   Pierwsza sprawa należałoby sprawdzić czy dziś w szkołach Polin Nałkowska jest dalej podstawową lekturą do przerobienia czy zarzucono ja na boczny tor bo jeżeli tak to łatwo się domyślać dlaczego jeżeli medalionów nie ma juz jako obowiązkowej lektury to tutaj teza Szczypiora może być słuszna że próbują dzisiejsi chazarzy wybielać Niemców a całą nienawiść pakować na Rosję a goje tu kupują .
   Zobaczmy jak podczas mistrzostw świata w siatkówce wygwizdywano każdego rosyjskiego siatkarza ( znana afera z jednym rosyjskim siatkarzem gdzie podczas meczu Polacy go obrażali ) . Natomiast gdy grano hymn niemiecki były brawa i usilnie dopingowano Niemców oczywiście jak nie grali z Polakami .
   Druga sprawa nigdzie nie czytałem aby grzanek poparł szczypiora w tym temacie o którym piszesz gdzie szczypior pisze o mydłach i lampionach .
   Tutaj mi się przypomina scena z pancernych gdzie nikt nie zrywa pięknych kwiatów bo takie piękne wyrosły z trupów ludzkich .
   Nałkowska była szanowana w PRL . Działaczka Komisji Badania Zbrodni wojennych w Polsce i jeżeli szczypior pisze że kłamała prosimy o dowody . Doświadczenia Mengele to tez kłamstwa ? .

   Polubienie

  • Darek Siwek

   ”Dziś też nie wiemy, co robią z wyskrobanymi płodami albo ze zwłokami niemowląt zmarłych podczas porodu (czy naturalnie, to już inna sprawa).”

   Wiemy, do szczepionek, coca-coli, kosmetyków, ”żywności”,
   1 kg chińskich abortowanych płodów kosztuje 220 dol. we Francji:

   Cały program polityczny sprowadza się bowiem do tzw. aborcji na żądanie. Wprowadzenie takiego neologizmu prawnego daje nieograniczony dostęp do materiałów dla odpowiedniego przemysłu. Wyszło to na jaw, kiedy firma Neocutis [nowaskóra] opublikowała na swojej stronie internetowej informacje, że do produkcji kremów używa tkanek uzyskanych z płodów po aborcji.
   Kremy te to: Bio-restorative Skin Cream, Lumbre Bio-restorative Eye Cream, Bio- Gel Bio-restorative Hydrogel, Journee Bio-restorative day Cream. Fachowo są one nazywane proteinami skórnymi.
   Na przykład krem Journee Bio – restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego chłopca.
   Life DYNAMISC W RAPORCIE Z 2009 ROKU WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO, W JAKI SPOSÓB TE FIRMY NABYWAJĄ CIAŁA.
   Doskonale o tym mówi ks. Prof. Zwoliński. Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek. Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, każde następne jest mordowane.
   Ostatnio ujawniono o wiele więcej zapotrzebowań na płody ludzkie. Okazało się, że wiele firm spożywczych używa komórek płodowych do poprawy smaku. Takie firmy jak Kraft, PepsiCo, Nestle używają różnych substancji smakowych, wyprodukowanych z wykorzystaniem tkanek płodów ludzkich. Firma Senomyx z Kalifornii produkuje „fałszywe chemikalia” zmieniające poczucie smaku. Środki te są dodawane do wielu produktów spożywczych każdego dnia.”
   http://www.polishclub.org/2015/05/05/dr-jerzy-jaskowski-krwawy-biznes-aborcja-kanibalizm-plody-w-formie-maseczek/

   Polubienie

 17. Fredo

  Dodam tutaj w kwestii Polek w Niemczech szanowny Koral pan Koral ma 100% rację . Byłem długo w Niemczech nie mogąc tutaj znależć roboty po straceniu pracy w latach 90 . Naprawdę masa dziwek w Reichu to Polki głównie studentki czy młode mężatki które zostawiły męża w Polsce .
  Jakieś 5 lat temu ZDF i ARD pokazała długi ponad 2 godzinny program o pracy Polek w Niemczech . Na przykładzie pokazano jedną Polkę pracującą u bogatych Niemców jako gosposia domowa . Chodziła po domu i opowiadała o swojej pracy nawet dobrze szprechając . W pewnym momencie ona ściele łózko tych Niemców i sprząta pościel z zużytych prezerwatyw biorąc te gumki do ręki aż mi się rzygać zachciało tfu.

  Polubienie

  • A część z tych „polek” na usługach jeszcze sobie chwali jacy to zachodni mężczyźni są ach i och, a Polacy to rzekomo tylko nieroby i brudasy, ale to już inna para kaloszy…

   Polubienie

   • Fredo

    Przemexie nie ma innej pary kaloszy . Będąc w Niemczech widziałem wiele bab i facetów z ubytkami w zębach którym śmierdziało z gęby jakby rok czasu nie myli zębów nie mówiąc o chodzeniu w tłustych włosach nie mytych może od dwóch tygodni .
    Wszystko jest kwestią dbania o siebie i inwestycji w wygląd zewnętrzny i wcale nie musisz w pejsatym Polin robić zakupów w pejsatych drogich marketach jak Rossman
    Wchodzisz do sieci do sklepu z rosyjskimi towarami i kupujesz tanio od pasty do zębów do dezodorantu wszystko zdrowe nieszkodliwe wysokiej jakości i tanie .
    Jeżeli chodzi natomiast o sex . W czym szwab jest niby lepszy . Oni mają po prostu znakomicie zaopatrzone sex shopy sztucznie różnymi środkami sobie kut…. rozmiar zwiększają ponadto używają dużo środków do higieny intymnej tyle.
    A żebyś ty wiedział jak Niemki lubią Słowian już nawet nie pisze gdzie najbardziej .
    Nie czuję się w niczym gorszy od Niemca a jak Polka woli Niemca jej sprawa.

    Polubienie

 18. Fredo

  Myślisz że w Reichu nie ma nierobów .Zdziwiłbyś się ile tam nierobów i patentowanych leni co to nawet nie potrafią uszczelki w kranie wymienić .

  Polubienie

  • Ja wiem, że nie jesteśmy wcale gorsi od Niemców, niemniej niektóre nasze panny najwyraźniej odmóżdżone zachodnią propagandą, wiadomo celebryci, feminizm, kolorowe gazetki dla idiotek, internet, portale społecznościowe zwariowały na punkcie panów z zachodniej jewropy i krajów egzotycznych. Choć wcale oni lepsi od nas nie są, może lepiej ubrani czasem, bardziej otwarci czy generalnie więcej hajsu w portfelu(na co lecą polskie ksiemżniczki), ale po za tym niczym szczególnym się nie różnią. Zresztą osobiście wisi mi to na kogo lecą nasze baby, niech tam latają za kim chcą, ich sprawa. Mi się tam podobają te zza wschodniej granicy albo od naszych południowych sąsiadów. Nawet Azjatką bym nie pogardził, ale są po za moim zasięgiem. 😉

   Polubienie

 19. Marek

  Wrzucam długi tekst z wieloma linkami @ Fredo https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/22/polaku-poznaj-zyda/#comment-28999 i nie wiem czy przejdzie.

  Polubienie

 20. Jurek

  Spróbuj teraz zrozumieć człowieka , pana , takiego kogoś co sobie nie roszczy własności , lecz jest za ludem , jest taki infantylny , taki śmieszny , lecz taki od boga , bo bezinteresowny . Jak mondrość ( celowa dygresja) lecz czy Stefan Oleszczuk nie powinien być Tym najwyższym , tym Prezydentem !? Może w Polin nie ma już ikry , eunuchy są na czasie . Bo JAJA POLAKA są dawno poza jego świadomością . Brak jaj nie stanowi o tym że Polska już nie ….. lecz jest i się mondrzy .

  Polubienie

 21. grzanek

  Jeśli kogoś to interesuje, nawiązałem kontakt z Henry Makowem ws. tego artykułu: https://www.henrymakow.com/001850.html. Oto efekt korespondencji: https://www.henrymakow.com/2017/06/polish-holocaust–reply-from-p.html

  Polubienie

 22. Pingback: Anglosasko-żydowskie elity przeciwko Słowianom | WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

 23. Pingback: Anglosasko-żydowskie elity przeciwko Słowianom

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.