„Francuskie” wybory. Żydzi perfekcyjnie opanowali demokrację

Z rozkazu Napoleona w 1807r. wskrzeszono żydowski sanhedryn. Jednak już w 1808r., pod wpływem nacisku wielu znanych Francuzów sprzeciwiających się polityce przyznawania Żydom pełni praw w obawie, że spowodują one ich nielojalność wobec Francji, Napoleon wydał „dekret ograniczający”.

 

Opanowali ją do tego stopnia, że potrafią od zera, w ciągu pięciu dni, wykreować partię polityczną, która jak np. Nowoczesna.pl z jej liderem, bez problemu wchodzi do sejmu jako „istotna” siła polityczna działająca w interesie – no, właśnie, w czyim interesie? Dla wielu będzie to niewątpliwie pytanie retoryczne.

Potrafią także nikomu nieznanego fagasa uczynić prezydentem – opatrznościowym mężem bez uprawnień do czegokolwiek, ale przyznajmy uczciwie, że także i bez jakiejkolwiek odpowiedzialności.

 

Dokładnie taki sam schemat widzimy w wyborach we Francji. W ciągu zaledwie kilku miesięcy, nieznany szerzej fagas, na pewno zna go szefostwo Rotschild & Cie Banque, tworzy ruch i wygrywa pierwszą turę wyborów. I Francuzi, którzy mają silne tradycje socjalistyczne, narodowe, dają się zwieść liberalnemu fagasowi znikąd, który nigdy nie istniał w odbiorze społecznym jako polityk – kto w to uwierzy? Francuzi pewnie muszą uwierzyć, bo ten fagas został już namaszczony na prezydenta nie tylko przez powszechne żydowskie media Francji. Poparcia udzielił mu nawet słynny przywódca żydo-rebelii z 1968r., Żyd, pedofil, D.Cohn-nomen omen-Bendit (prywatnie przyjaciel Michnika), współautor głośnego tekstu „Precz z państwem narodowym”.

Jest to tym śmieszniejsze, że we Francji, w odróżnieniu od IIIŻydo-RP, prezydent nie jest li tylko figurantem, ale posiada realną władzę. Zostanie nim fagas, o którym Francuzi nic nie wiedzą, a to co wiedzą, że jest powiązany z żydowską finansjerą, że według niego Francuzi muszą przywyknąć do terroryzmu, trwać w UE niszczącej Francję i Francuzów, winno go przecież wyeliminować z każdych wyborów. A tu się okazuje, że i Francuzi to tacy sami masochiści jak Polacy i pozostałe narody Europy. Nie chcą radykalnych zmian – nie chcą naprawy państwa, którą proponuje M.Le Pen, kandydatka FN. Taką informację przekazują nam powszechne żydowskie media.

 

Żeby „społeczność międzynarodowa” lepiej zrozumiała w czym rzecz, posłużę się przykładem. Nasze auto przedziurawiło sobie oponę aż w trzech miejscach. Wulkanizator zakleił jedną z trzech dziur i przykręcił koło, ale tylko jedną śrubą – przecież nie lubimy radykalnych zmian naprawczych, nie podobają się nam skrajności (z wyjątkiem skrajnej degeneracji kultury, np. wynaturzeń seksualnych, które cenimy jako światli Europejczycy). – I właśnie taki przekaz płynie z żydowskich mediów! – tyle, że dotyczy on całej sfery funkcjonowania państwa.

Gdzie jest dzisiaj narodowa Francja? W latach II wojny światowej Francja marszałka P.Petaina miała specjalnie przeszkolone brygady do rozpoznawania Żydów – nigdy nie popełniały błędów. Czy po żydowskiej rebelii z 1968r., która rozpoczęła trwający nieprzerwanie do dzisiaj regres państwa francuskiego, Francuzi zmienili nastawienie do Żydów? – Wątpię. Jednak sytuacja społeczna się odwróciła, dzisiaj to Francuzi nie mają we Francji nic do powiedzenia – podobnie jak Polacy w Polsce, o wszystkim decyduje Żyd – dokładnie: żydowska finansjera świata anglosaskiego.

 

FN został przez M.Le Pen wykastrowany z narodowych francuskich treści, weszło do nie go wielu Żydów. Przytulił do siebie także homoseksualistów chełpiących się swoją przypadłością. M. Le Pen „wykastrowała” nawet sama siebie – jej życiowy partner jest Żydem. Czy jest to rezultat politycznej taktyki szefowej FN, czy raczej skuteczne infiltrowanie go przez Żydów? Na to pytanie będzie można odpowiedzieć dopiero wtedy, gdy M. Le Pen zostanie prezydentem.

 

W obecnych wyborach Żyd wyznaczył M. Le Pen rolę robienia frekwencji w pierwszej i w drugiej turze, ponieważ Francuzi mają już dosyć żydowskiej demokracji i niechętnie uczestniczą w wyborach, które konserwują polityczny regres ich ojczyzny na wszystkich polach. A tylko jedna M. Le Pen proponuje rzeczywiste zmiany – „radykalne”, jak twierdzą Żydzi i ich media. Oczywiście szefowa FN nie wskazuje na żydostwo i syjonizm jako główne przyczyny zła – to byłby dopiero potrzebny radykalizm. Za zło wini imigrantów – przyjmijmy, że to konieczna taktyka FN.

 

Czy M. Le Pen może wygrać wybory prezydenckie? Na pewno nie teraz, może następnym razem (?). Mogę się oczywiście mylić – szczerze wyznam, że nie miałbym nic przeciw temu.

Wygrana M. Le Pen lub kogoś o podobnych poglądach oznaczać będzie, że Żyd zdecydował się na demontaż UE. Trzeba tu postawić pytanie, w jakiej sytuacji demontaż UE może być dla Żyda – dla żydowskiej finansjery świata anglosaskiego – korzystny?

Jeśli polityczna słabość USA będzie postępować nadal i zmusi je do wycofania się z Europy, a jednocześnie UE wyemancypuje się spod żydowsko-anglosaskiej kurateli na rzecz zarządu żydostwa europejskiego i będzie ciążyła ku powiązaniom polityczno-gospodarczym z Rosją (być może i z ChRL) demontaż UE będzie konieczny. Będzie konieczny z punktu widzenia interesów żydostwa anglosaskiego. W chwili obecnej wizja ta, choć coraz bardziej prawdopodobna, nie stanowi bezpośredniego zagrożenia dla Żyda – czytaj zamiennie: USA. Na razie Żyd zmusił Europę do podpisania CETA (furtka dla TTIP), co umożliwi kolonialne wyzyskiwanie Europejczyków przez żydostwo anglosaskie.

Narzucenie Europie imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki służy całemu żydostwu, anglosaskiemu i europejskiemu. Taka kolonizacja Europy ma osłabić czynnik narodowy, państwa narodowe Europejczyków i odwrócić ich uwagę od rzeczywistego sprawcy wszystkich naszych problemów – od żydostwa -, przenosząc cały konflikt na płaszczyznę: narody Europy kontra imigranci – muzułmanie.

Imigranci (a wśród nich wyszkoleni i zaprogramowani przez syjonistów terroryści) mogą także stanowić bombę z opóźnionym zapłonem, którą Żyd zdetonuje w Europie wtedy, gdy jego władza i pasożytnictwo zaczną dobiegać końca, gdy UE zacznie się sypać, co nastąpić musi jako naturalny proces dążenia ludzi, narodów, państw, do rozwoju.

 

Żyd anglosaski jeszcze nie żegna się z Europą, o czym najdobitniej świadczy pomysł przekształcenia UE w obszary o „różnych prędkościach rozwoju”. A znaczy to tyle, że dawne państwa bloku wschodniego, głównie państwa słowiańskie, mają stanowić barierę, ochronny pas, miedzę, między Rosją a pozostałą częścią UE, która ma być bezpiecznym żerowiskiem dla żydostwa anglosaskiego i europejskiego. Żeby miedza ta trwale rozdzielała Rosję od UE nie wykluczona jest instalacja zbrojnego konfliktu między państwami leżącymi na wspomnianej miedzy a Rosją, konfliktu na wzór wojny na wschodzie Ukrainy.

 

Wydaje się, że coraz więcej Europejczyków zaczyna rozumieć, iż żydowskie rządy, żydowskie reżimy w Europie, judaizacja – nie wyłączając żydo-katolickiego Kościoła – całej europejskiej kultury, są złem, które należy jak najszybciej zlikwidować.

 

Dariusz Kosiur

Reklamy

53 Komentarze

Filed under Polityka

53 responses to “„Francuskie” wybory. Żydzi perfekcyjnie opanowali demokrację

 1. julius

  Doradca Prezydenta Putina ujawnia „lekarstwo na amerykańską agresję”
  Doradca Putina uważa również, że Donald Trump tylko”robi to, co rządząca elita oczekuje od niego”.
  Jedynym sposobem na powstrzymanie agresji Stanów Zjednoczonych jest uniezależnienie się od dolara, powiedział w piątek 21.04 doradca Kremla.
  „Im bardziej agresywni są Amerykanie tym wcześniej zobaczą ostateczny upadek dolara, ponieważ jedynym sposobem na to, aby ofiary amerykańskiej agresji przerwały tę agresję, jest pozbycie się dolara. Będzie to koniec siły militarnej Stanów Zjednoczonych „, powiedział Siergiej Glazjew w wywiadzie dla TASS.
  „Nie mamy złudzeń dotyczących Trumpa, że zmieni politykę.”
  Całość
  http://www.informationclearinghouse.info/46926.htm

  Polubione przez 1 osoba

 2. Metro

  „Oczywiście szefowa FN nie wskazuje na żydostwo i syjonizm jako główne przyczyny zła – to byłby dopiero potrzebny radykalizm. Za zło wini imigrantów – przyjmijmy, że to konieczna taktyka FN.”

  Hipoteza o taktycznym wybiegu przemilczania Judenfrage to tylko hipoteza – niestety.

  Wiemy że Donald Trump też przemilczał Judenfrage podczas kampanii, a wręcz ostentacyjnie wchodził zorganizowanemu żydowstwu w doopę. Zafascynowani Trumpem ludzie uznali to za taktyczny wybieg a dzisiaj okazuje się, że on faktycznie jest dość zapiekłym syjonistą, a w każdym razie realizuje politykę radykalnego syjonizmu.

  Żydowski mąż pani Le Pen może być odpowiednikiem Estery z Księgi Estery z żydowskiej biblii. Władysław Gomułka też miał żydowską żonę. To stary i ograny numer. Jeśli tak jest, to ona rzeczywiście poszła na dalekie kompromisy z systemem.

  Jeśli UE się rozpada, to sytuacja Polski okazuje się być fatalna, nieporównanie gorsza od tej z 1989 roku.
  Wtedy Polska miała własny przemysł, który trzeba było tylko unowocześnić. Teraz już nie ma.
  Wtedy Polska była w korzystnej, na tle Zachodniej Europy, sytuacji demograficznej. Teraz jest gorzej niż w wielu krajach Zachodniej Europy.
  Kolejnym atutem Polski było dobrze zorganizowane rolnictwo. Teraz to już wspomnienie.

  Mi się zdaje że Polska nie ma własnych elit, które mogłyby przejąć władzę. Dlatego w sytuacji rozpadu UE proponowałbym złożenie prośby o przyjęcie, jako zachodniej prowincji, do Republiki Białorusi. Może Baćko Łukaszenka się zlituje…

  Baćko potrafił ochronić własny przemysł, ma chody na Kremlu i w Pekinie. Chińczyki chcą tego „One Road One Belt” do Niemiec więc też im po drodze. Można to wszystko oblepić propagandą odrodzenia Korony i Wielkiego Księstwa Litewskiego, tym razem z kierowniczym ośrodkiem w Mińsku. To oczywiście byłoby inne państwo, sprzymierzone z Rosją. Ale granice mamy na Odrze, to spory atut.

  Samy nie damy rady.

  Polubione przez 2 ludzi

  • grzanek

   Jak większość, ja również nie wiążę z Trumpem wielkich nadziei, one od początku były dość płonne, ale mimo wszystko chciałbym zauważyć, że od objęcia sterów przez Donka i jego administrację upłynęło ledwie 100 dni – trochę mało do przechytrzenie żyda i wywrócenie zielonego stolika. Na to pewnie trzeba czasu, być może lat. Oczywiście, jakkolwiek chciałbym wierzyć w dobre intencje Trumpa, to jednak nie spodziewam się po nim niczego dobrego – w tym miejscu chciałem jedynie zasygnalizować ten aspekt czasowy, i to samo odnosi się do Maryny Le Pen.
   Przy okazji przypomnę tekst prof. Wielomskiego: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/22/crescendo-strategii-napiecia-przed-wyborami-we-francji/#comment-29044

   Polubienie

  • Fredo

   Panie Szczypior te zdania są bardzo ważne ponieważ tyczą się pana Edwarda z pewnego forum który razem ze swoim giermkiem Sancho Pansą Toronto popierali Trumpa całym sercem i miłością .
   Jak się okazało pan Edward jak wynika z rozsyłanych emailów (a moja wiadomość może nie będę mówił od kogo bo może ta osoba tego by sobie nie życzyła ) całkowicie zawiódł się na grubasku i cofnął mu swoje poparcie
   Ciekawe czy podobnie zrobił Sancho Pansa Toronto nie wiem i raczej mnie to gów… obchodzi .
   Oto ten fragment wypowiedzi pana Szczypiora który jak ulał pasuje do wiosenno – letnio zimowej pory roku gdzie pan Edward dażył przeogromną miłością Trumpunia ostro tu polemizując z Opolczykiem w tej kwestii . Opolczyk może czuć się wygrany . Poczekał parę miesięcy i jego racja okazała się 100 % . Podobnie będzie z Le Pen tego jestem pewny .
   Oto te zdania pana Szczypior które pasują jak jota w jotę do pewnego pana Edwarda:
   „Wiemy że Donald Trump też przemilczał Judenfrage podczas kampanii, a wręcz ostentacyjnie wchodził zorganizowanemu żydowstwu w doopę. Zafascynowani Trumpem ludzie uznali to za taktyczny wybieg a dzisiaj okazuje się, że on faktycznie jest dość zapiekłym syjonistą, a w każdym razie realizuje politykę radykalnego syjonizmu.”

   Polubienie

  • Nie mamy własnych elit, to fakt, byłbym skłonny w tej sytuacji posunąć się do stwierdzenia, że prawie całą administrację państwa powinniśmy ściągnąć ze wschodu, głównie Rosja i Białoruś. Oczywiście sami etniczni Słowianie, żadnych podstawionych żydów podających się za Słowian. Nie musimy się zaraz łączyć z Białorusią w jeden organizm, choć powiem szczerze, że nie miałbym nic przeciwko Federacji Słowian(z udziałem wszystkich ludów słowiańskich), gdzie każdy kraj miałby pewien zakres autonomii. Niemniej zatruwani od wieków rusofobią polakatolicy dostali by pierdolca, gdyby w urzędach zobaczyli prawosławnych Rosjan czy Białorusinów, nie wiem czy nie skończyłoby się to nową konfederacją barską…

   Polubienie

 3. Metro

  „Nie mamy własnych elit, to fakt, byłbym skłonny w tej sytuacji posunąć się do stwierdzenia, że prawie całą administrację państwa powinniśmy ściągnąć ze wschodu, głównie Rosja i Białoruś. Oczywiście sami etniczni Słowianie, żadnych podstawionych żydów podających się za Słowian. ”

  No właśnie. Ale z tym jest trudno. Gdzieś czytałem o administracji Baćki i wspomniano o urzędniku o (nie)swojsko brzmiącym nazwisku „Шапиро”. Także ten ostatni postulat jest chyba nierealny. Ale Baćko chyba potrafi sobie z żydami jakoś radzić.

  Jest taka fajna niemiecka mapa z 1881 roku, polecam jej postudiowanie: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bf/Juden_1881.JPG

  Takie pomysły to jednak fikcja. W naszych realiach liczy się dostęp do żłoba. Władimir Lenin powiedział że socjalizm to elektrycznośc + władza rad. No właśnie: elektryczność. Ta technologia ułatwia życie.
  Polacy zaakceptowali zniszczenie PRLu bo młode pokolenia dostały dostęp do masowej (używanej) motoryzacji i Biedronki z badziewiem na rogu. A co może zaoferować słowiańskie państwo ze stolicą, np. w Mińsku, podporządkowane Moskwie? Głównie zdrowe żarcie a to trochę za mało. Takie państwo musiałoby coś realnego zaproponować, jakiś sposób życia uznawany powszechnie za pozytywną zmianę. A społeczeństwo, póki co, jest chyba zbyt zdegenerowane i głupie aby podjąć jakąć głębszą reflekcję nad życiem. Ot, taki TVN. Zresztą to władza musiałaby coś takiego zaproponować i upowszechnić pomysł wśród ludu.

  Polubione przez 1 osoba

  • Dziś władza nie wiele może w sumie zaproponować. Choć lud bywa głupi, więc zwykle można go czymś kupić. Skoro w Polsce jest duże bezrobocie i bieda a Białoruś czy nawet Rosja ma jednak lepszy i własny przemysł czy rolnictwo i dość dobry socjal, mogłaby otworzyć rynki pracy dla naszych. Oczywiście na wschodzie szału z zarobkami nie ma w porównaniu do zachodu, ale lepsze takie zarobki niż zdechnąć z głodu lub powiesić się pod mostem. Myślę też że za niedługo wobec postępującej degeneracji zachodu, także zapaści gospodarczej, oczy wielu dotąd głupich i zapatrzonych w zachód Polaków, siłą rzeczy jednak zwrócą się w stronę wschodu. Wtedy może Wujek Wania się zlituje. 😉

   Polubienie

 4. antoni

  Kogo w Korei straszył Donald Trump
  Funkcjonuje pogląd, że prezydent Donald Trump chciał nastraszyć Koreę Północną podążającym w jej stronę lotniskowcem z przyległościami, a także innymi działaniami. KRLD jednak nie przestraszyła się, czyli 1:0 dla KRLD.
  Pogląd ten wydaje się w miarę słuszny, gdy analizuje się epizod z lotniskowcem Carl Vinson, wyrwany z kontekstu czasoprzestrzennego. Nawet wtedy dziwi jednak, że jankescy eksperci nie przewidzieli, iż KRLD nie przestraszy się. To co to za eksperci?!
  Osobiście nie wierzę w głupotę jankeskich ekspertów. Wprost przeciwnie, uważam że reprezentują oni bardzo wysoki poziom kwalifikacji. Oni wiedzieli, że KRLD nie przestraszy się. Bo też nie KRLD miała się przestraszyć. Przestraszyć miała się Korea Południowa. I przestraszyła się. Cel został osiągnięty.
  Korei Południowej jankesi powiedzieli dobitnie: Wojna z KRLD oznacza, że ucierpi wasze terytorium, a nie terytorium USA. Wasi żołnierze zginą, a nie żołnierze USA. Tymczasem Korei Południowej chyba nie pali się do wojny, niszczącej jej terytorium i pożerającej jej synów. Musi więc ona myśleć o innym niż wojna rozwiązaniu.
  Moim zdaniem trzeba brać pod uwagę możliwość, że jankesi poddali już Koreę Południową. Tajnie zgodzili się na wycofanie z niej amerykańskich wojsk i na zjednoczenie pod przywództwem KRLD. Teraz muszą tylko przeformatować lemingi. I to się dzieje na naszych oczach.

  Czytaj http://www.prawica.net/comment/92972#comment-92972

  Polubienie

  • Metro

   Otwarcie w to powątpiewam.

   Wycofanie się Judeoanglosasów z Korei to byłoby coś więcej niż prestiżowa porażka. Czy wycofanie się z Japonii, Filipin, Indonezji, Mazezji, Tajlandii itp nie byłoby dalszym oczekiwanym krokiem? To wszystko to strefa interesów Chin Ludowych. Wycofanie się z Korei byłoby interpretowane (słusznie) jako ważny przejaw zwijania Imperium, zwycięstwo Chin Ludowych, Rosji i Kim Ir Sena (zza grobu).

   Judeoanglosasi się tak po prostu nie wycofują. Ich bóg im na to nie pozwala….

   Może tam chodzić zupełnie o co innego, nie mamy pełnego obrazu sytuacji. Okupowana Korea poza tym pełni dość ważną rolę w Imperium, samochody Samsung-czy-jakoś-tak jeźdzą po całym świecie.

   Na pewno Wielki Szatan rozgrywa swoje pacynki z okupowanej Korei. Poza tym teraz jest tam niezły burder, zamieszanie z prezydentem. Na pewno Koreańczycy z okupowanej Korei nie mają ochoty na walkę z wojskiem wnuka Kim Ir Sena. Zresztą zwykli ludzie w Seulu nigdy nie czuli nienawiści do wolnej Korei, to tylko projekcja judeoanglosaskiej propagandy.

   W wersję o wycofaniu się z Korei tych bandytów nie wierzę.

   Polubienie

   • Oni sie wycofują wtedy kiedy nie mają już innego wyboru, nigdy dobrowolnie. Lecz pozostawiają za sobą zgliszcza, stosy trupów i masę problemów do rozwiązania o różnym charakterze.

    Polubione przez 1 osoba

 5. Metro

  Lud bywa głupi ale słowiańska władza nie powinna traktować swojego ludu jak prymitywnego bydła. Poza tym lud można łatwo ogłupić tylko w warunkach monopolu informacyjnego. A takiego już nie będzie. Żydzi, tak jak za PRLu z RWE czy z Głosem Ameryki, będą prowadzić swoją krecią działalność. Tak ciągle robią, pół Iranu ogląda BBC niestety (http://www.bbc.com/persian).

  Z powyższych powodów należałoby wymyśleć coś naprawdę ekstra, nie w celu zrobienia ludy w bambuko, ale w celu rzeczywistego podwyższenia poziomu życia szerokich mas.

  Osobiście proponowałbym odkurzyć pomysł miast-ogrodów zwłaszcza w interpretacji Gottfrieda Federa czy podobne pomysły rosyjskich naukowców z Koncepcji Społecznego Bezpieczeństwa. To jednak poważniejsza sprawa, musiałaby być uzgodniona na wyższym szczeblu.

  Inną opcją jest wprowadznie społeczeństwa w stan traumy (np. bomba atomowa), potem z ludźmi można zrobić wszystko. W Rosji udało się ludzi zapędzić do blokowisk po koszmarze Rewolucji bolszewickiej. To jednak hardcore.

  Polubienie

  • Władza nie powinna traktować ludzi jak bydło, choć ludzie sami niekiedy się proszą o takie traktowanie.
   Terapię szokową zachód nieraz sam stosuje u siebie i w podbijanych krajach, na przykład „zamachy terrorystyczne”, dla wymuszania korzystnych dla siebie zachowań społeczeństw. Czasem mam wrażenie, że tylko jakieś traumatyczne przeżycie, na przykład wojna, może jeszcze zmienić podejście Polaków.

   Polubienie

   • grzanek

    Czasem mam wrażenie, że tylko jakieś traumatyczne przeżycie, na przykład wojna, może jeszcze zmienić podejście Polaków

    Jest tajemnicą poliszynela, że społeczeństwo jest generalnie w swojej masie dość pasywne. Prawdziwe, oddolne (tj. nie podjudzane z dyskretnie przez władzę) rewolucje z reguły zaczynają się dopiero wtedy, kiedy lud nie ma już nic do stracenia. W Polsce (zwłaszcza tutaj, biorąc pod uwagę, że Polacy w ciągu swojej historii nauczyli się życia w b. cieżkich warunkach, przymuszeni do tego koniecznością, vide np. 2WŚ) do tego stanu jeszcze daleko. Goje są obecnie tak udomowione, że nawet jak demokratura katuje ich coraz wyższymi podatkami (a lumpen-przedsiębiorcy tną „koszty pracy” czyt. pensje)i ogłupia coraz bezczelniejszą propagandą, to one nadal liczą, że „jakoś to będzie”. Do czasu. Kiedy poziom życia przeciętnego Polaka przekroczyłby punkt krytyczny, wtedy żyd poznałby co to słowiański gniew. Dlatego Varg Vikernes nawołuje do niewalczenia z systemem, do wycofania się z niego i maksymalnie autonomicznego od niego stylu życia, on postuluje, żeby pozostawić sprawy swojemu biegowi i wtedy system zawali się pod własnym ciężarem (on oczywiście w swojej narracji odwołuje się do Europy zachodniej) – on nawet namawia do przejścia na socjal, bo im prędzej skończy się kasa i systemy opieki społecznej w poszczególnych krajach ulegną przeciążeniu, tym szybciej azjatycko-afrykańska szarańcza sama zacznie stąd uciekać:

    Polubienie

   • Ludzie generalnie ruszają dupę dopiero wtedy kiedy śmierć im w oczy zajrzy. Przy czym wyjście milionów ludzi na ulicę w akcie buntu byłoby sensowne, gdyby ludzie ci byli w miarę świadomi sytuacji i starali się nie dać sprowokować władzy. Walka z systemem na jego zasadach jest z góry skazana na klęskę, gra jest bowiem ustawiona a wynik zawsze(lub prawie zawsze) będzie niekorzystny dla goja. Na razie najlepszym rozwiązaniem jest zdaje się maksymalne na ile się da, wypisanie się z gry i przyjęcie postawy obserwatora wydarzeń.

    Polubienie

   • Fredo

    Przemexie pytanie tylko jak długo będziemy jeszcze obserwatorem wydarzeń bo już jesteśmy tymi obserwatorami od 80 roku a dziś z tego obserwowania mamy pipę a nie ojczyznę . Także uważam że w najbliższych latach nic na lepsze się nie zmieni będzie tylko gorzej . Jeżeli tak się stanie że upadną USA umrą śmiercią naturalną dzisiejsi chazarzy będący u szczytu władzy a mający już blisko siedemdziesiątkę i już raczej będący u schyłku swojego żywota może ci Polacy którzy dziś mają po 10 lat a za 20 czy 30 lat będą mieć trzydzieści czy czterdzieści w drodze rewolucji przejmą władzę stworzą typowe elity patriotyczne i będą odbudowywać kraj po pejsatych zniszczeniach . Tego już jednak nie dożyję .

    Polubienie

 6. Edward.

  Macron ma problem z żoną. Jest babcią, mogłaby być jego matką a w szkole uczyła go francuskiego. Francuscy wyborcy nie są zachwyceni
   Opublikowano: 25 Apr 2017 08:31 Wpisane przez: HP

  25 Kwiecień 2017

  Brigitte Ttrogneux, zona Emanuela Macrona fot. Facebook

  Emanuel Macron (40 l.) to socjalistyczny kandydat na prezydenta. Sprzyjające mu media widzą w nim przyszłego prezydenta Francji, wieszcząc przy tym, że to on pokona Marine Le Pen w wyborach.

  Jednakże niektórzy uważają, że jego obciążeniem może być żona. Emanuel ma 40 lat, a jego żona Brigitte Trogneux 64 lat.

  Problem nie leży tylko w różnicy wieku, który może u niektórych budzić obyczajowy niesmak. Znacznie większym kłopotem wizerunkowym dla kandydata do fotela prezydenta jest fakt, że p. Brigitte była nauczycielką swojego męża w szkole średniej. Para jest małżeństwem od 10 lat.

  Kiedy Emanuel był uczniem między nim a jego nauczycielką języka francuskiego nawiązała się więź, która przetrwała różne próby. Macron związał się ze swoją nauczycielką zaraz po ukończeniu liceum.

  Taki związek nauczycielki z uczniem, mało komu się podoba, nawet w bardzo tolerancyjnej w kwestii obyczajowej Francji. Niesmak powiększa fakt, że Trogneux dla Macrona porzuciła męża André-Louisa Auzièra, z którym ma trójkę dzieci. Jej dzieci są już dorosłe i wykształcone. Mają już własne dzieci. Brigitte Trogneux jest babcią dla 6 wnucząt.

  Dla wielu wyborców żona kandydata Macrona jest dla niego pewnym obciążeniem.

  Czy zostanie kolejną francuską pierwszą damą? Czas pokaże.

  Za: http://wolnosc24.pl/2017/04/18/macron-ma-problem-z-zona-jest-bacia-moglaby-byc-jego-matka-a-w-szkole-uczyla-go-francuskiego-francuscy-wyborcy-nie-sa-zachwyceni/

  Polubienie

 7. julius

  Polityk rosyjski Klincewicz powiedział, że Wielka Brytania może zostać wymazana „z powierzchni Ziemi”, jeśli rozpocznie atak nuklearny.
  Złożył to oświadczenie w odpowiedzi na komentarz autorstwa Michaela Fallona w poniedziałek, w którym brytyjski sekretarz obrony omówił możliwość prewencyjnego ataku jądrowego na Rosję.
  https://themoscowtimes.com/news/russian-senator-uk-will-be-wiped-off-face-of-the-earth-in-case-of-nuke-strike-57812
  Na razie straszą się wzajemnie ale fakt jest faktem, że to Wielka Brytania od dłuższego już czasu przewodzi wszelkim oskarżeniom przeciwko Rosji i zastrasza Europę Środkowo Wschodnią rzekomym atakiem rosyjskim na państwa w niej położone.

  Polubione przez 1 osoba

 8. stycznik400v

  Orban ma babę zydowke.
  Juda ma babę zydowke.
  Marine le pen ma chlopa zyda.
  Trampek ma w rodzinie powiazania z zydostwem.
  Jaki z tego wniosek? Aby móc ubiegac się o fotel prezydenta/premiera, nalezy w tym celu nawiazac kontakt z zydostwem.

  Polubienie

 9. Peryskop

  Marion Anne Perrine „Marine” Le Pen born August 5, 1968 (age 48)
  Marion – czy miałaby mieć „innego” męża ?

  Emmanuel Jean-Michel Frédéric Macron born December 21, 1977 (39)
  an investment banker at Rothschild & Cie Banque
  educated mostly at the Jésuites de la Providence lycée
  Religion Roman Catholic
  – czy ten zestaw cośtam mówi ?

  WIN-WIN

  Polubienie

 10. grzanek

  Tymczasem w USrAelu – jakby lud się powoli budził. Ktoś porozwieszał „antysemickie” plakaty na Princeton University. 😀

  Przy okazji, Sputniknews jak widać, to chyba nie do końca niezależne źródło:
  https://sputniknews.com/society/201704261053002317-princeton-university-racist-antisemitic-posters/

  Polubienie

  • grzanek

   Wyobrażam już sobie ten neokoński ból dupy 😀
   Nad Jordanem oczywiście straszny klangor i rytualnym skowytom nie ma końca: http://www.jpost.com/Diaspora/Princeton-campus-plastered-with-antisemitic-racist-fliers-488901

   Polubienie

   • Fredo

    Mało tego grzanku gdybyś oglądał u nas dostępny program o żydowskim lombardzie w Detroit to w jednym odcinku zauważyłbyś taką niespodziankę .Pewnego dnia cała rodzina żydowska wybiera się na strzelnicę aby sobie postrzelać do tarcz pouczyć się strzelać ( od dzieci dorosłych do rodziców cała familia żydowska ) .
    Niby nic się nie dzieje niby właściciel tej strzelnicy wydaje im broń żydki uczą się strzelać . Po kilku minutach wściekły właściciel podchodzi do nich i krzyczy na całą buzię :
    Wy jesteście żydami oddawać mi broń i wypier…. z mojego interesu jak jest wypier… po angielsku może grzanek pomoże .
    Jejku jak te Żydki uciekali z tego biznesu jak w popłochu oddawali broń z której strzelali do tarcz a ich trzech czarnoskórych ochroniarzy było bezradnych bo te żydki nigdzie się bez ochrony nie ruszają .
    GDYBY U NAS DO CZEGOŚ TAKIEGO DOSZŁO WŁAŚCICIEL TEGO BIZNESU JUŻ BY DAWNO SIEDZIAŁ W PIERDLU RAZEM Z PISKORSKIM JAK POTOCZYŁY SIĘ LOSY TEGO AMERYKANINA WŁAŚCICIELA STRZELNICY GDZIE ŻYDKI PRZYSZLI SIĘ NAUCZYĆ STRZELAĆ NIE WIEM .
    NIEDAWNO CZYTAŁEM W SIECI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ JAK TO ŻYDZI SIĘ SKARZĄ NA CORAZ CZĘSTSZE ICH ZDANIEM WYBRYKI ANTYSEMICKIE W USRAJU . PODAJĄ NP ŻE ZWIĘKSZA SIĘ LICZBA TELEFONÓW DO ŻYDÓW GDZIE AMERYKANIE GROŻĄ PODPALENIEM ICH DOMÓW .
    PRZEPRASZAM ZA DRUKOWANE ALE TO WAŻNE RZECZY I TRZEBA TO DRUKOWANYMI LITERAMI PISAĆ .
    KTO CHCE POOGLĄDAĆ TEN PROGRAM .MOŻE BĘDZIE POWTÓRKA JAK AMERYKANIN WYPIER… ŻYDÓW ZE SWOJEJ STRZELNICY TO :
    POLSAT PLAY – CODZIENNIE OD 20.00
    CBS REALITY CODZIENNIE RÓWNIEŻ . TYTUŁ LOMBARD GOLDÓW .
    OJ BĘDZIE AJ WAJ BU BU HA HA .

    Polubienie

   • grzanek

    Pewnego dnia cała rodzina żydowska wybiera się na strzelnicę aby sobie postrzelać do tarcz pouczyć się strzelać ( od dzieci dorosłych do rodziców cała familia żydowska )

    No fajnie że hamburgery przejawiają czasem jeszcze jakieś zdolności do samodzielnego myślenia. Ale sprawa nie jest wcale taka błaha. Nie wiem, jak to wygląda u Was za oceanem, (tzn. jak to wygląda z parchami), ale chyba w większości amerykańskich stanów jest powszechny dostęp do broni, więc nie musi być to aż takim problemem – natomiast w Europie żydzi mają od sprzedajnych elit prikaz na posiadanie własnych uzbrojonych bojówek („milicji” obywatelskiej) – nazywają je Shomrim (teraz widzę że na wiki podają, że macie ich też na Brooklynie). W Europie jest to problem, bo Europejczycy in genere nie mają dostępu do broni palnej. W Londynie ponoć władze odmawiają wszystkim: rdzennym, Hindusom, muzułmanom – tylko żydom wolno posiadać własną uzbrojoną milicję. O sytuacji w Londynie opowiadał Jez Turner, jeden z liderów angielskiego ruchu narodowego (niekoncesjonowanego, tzn. nie mają nic wspólnego z UKiP Nigela Farage’a):

    Co ciekawe, na demonstracji anty-szomrimowej z lipca 2015 można zobaczyć b. wielu Polaków, fajnie że jest jakaś nić porozumienia – widać brytyjscy narodowcy są jednak dość tolerancyjni dla Polaków.

    Polubienie

   • grzanek

    W polskich warunkach ten niepokojący trend przejawia się to w totalnej samowolce uzbrojonych agentów Mossadu ‚eskortujących’ (ech te krwiożercze goje) szkolne wycieczki izraelskich bachurów do Auschwitz (takie przypadki są nagminne): (kolejny raz usiłuję dodać komentarz po raz n-ty i nie wychodzi, chyba użyłem jakiegoś zakazanego przez WordPress słowa albo linku)

    Polubienie

   • grzanek

    No zaraz mnie szlag trafi, co jest do jasnej anielki z tymi linkami?!

    Polubienie

   • grzanek

    A może limit linków, jakie można umieścić, dotyczy nie tylko konkretnego komentarza, ale też całego artykułu? Tzn. pod jednym artykułem można umieścić np. max 4 linki??

    Polubienie

  • Fredo

   W ramach uzupełnienia dodam że mieszkam w Polsce i te programy są tu dostępne .Napisałem jeszcze jeden wpis ale już za grom nie publikuje się na WPS .Szkoda

   Polubienie

   • grzanek

    Pardą, zasugerowałem się tym Detroit. Swoją drogą dlaczego polskojęzyczna telewizja emituje programy o lombardzie w Detroit? To u nas już lombardów zabrakło?

    Polubienie

   • Fredo

    Mnie tam to nie dziwi skoro TV ma pejsy to i reklamuje i nadaje programy zapejsaczone ale warto było zobaczyć jak są oni przeganiani przez usmańca ze strzelnicy . To było cudowne !!!!!!!!!!
    Nie mam tego fragmentu ale chodzi o ten program :

    Polubienie

   • Lombardów w Polsce nie zabrakło, czasem może Polacy nie mają już co do nich oddawać. Ale za to śliniący się do zachodniego „dobrobytu” Polacy lubią oglądać filmy o wymarzonej Hameryce, stąd takie programy. Taka propagacja hamerykańskiego snu, trzeba głęboko śnić, aby w niego uwierzyć.Gdyby „polska” telewizja zaczęła nadawać takie same programy z Rosji, to nie wyobrażam sobie ile byłoby głosów „zniesmaczonych” obywateli.

    Polubienie

   • Fredo

    Własnie o to chodzi że ten program niekoniecznie pokazuje dobrobyt . Z ciekawości oglądam go od początku chociaż odcinki powtarzane są w kółko chyba reżim kupił parę odcinków i siana nie ma na dalsze no i dobrze .
    Wiesz ile Przemexie biedaków zwłaszcza czarnoskórych a nawet białych sprzedaje tam duperele czy tam jakieś ostatnie cenne rzeczy bo potracili robotę i nie mają z czego zapłacić za prąd czy nie mają na czynsz .
    Wiesz ile tam czarnych wyszło na kopach bo trochę ich poniosło gdyż chcieli uzyskać lepszą cenę za towar masa a wyprowadzał ich aby było śmieszniej tez czarnoskóry robiący u nich za ochroniarza .
    A żyd nie byłby żydem gdyby nie kreował się na matkę Teresę . W jednym z odcinków ten właściciel funduje pogrzeb zmarłej matce jego czarnoskórej klientki . Ta murzynka dziękuje mu serdecznie i aż beczy że szczęścia bo jej zyd opłacił koszty pogrzebu .Oczywiście wszystko rejestruje kamerka dla milionów widzów z USA i nie tylko bo program nadają też w Polin .
    Pytanie czy żyd zabawiałby się w sponsora gdyby tej kamerki nie było i gdyby u niego w biznesie nie kręcili odcinków o jego lombardzie.

    Polubienie

   • grzanek

    Chyba znalazłem ten kawałek:

    Ale ja tutaj niestety niczego o żydach czy antysemitach nie słyszę 😦
    W każdym razie jak rzuciłem okiem na fragmenty tego show, to to wszystko jest ustawka i aktorstwo, z tym całym widowiskowym wywalaniem krnąbrnych klientów za fraki włącznie.

    Polubienie

   • Fredo

    Grzanku nie mówiłem że facet używał jakiś haseł antysemickich natomiast nie znam angielskiego ale przetłumaczono to tak że gdy się orientuje z kim ma do czynienia wywala ich z lombardu widać to dokładnie chyba że błędnie to zinterpretowałem jeżeli tak mój błąd . Filmik widziałem ze 2 lata temu ale o ten fragmencik mi chodziło .
    Po drugie o jednej ustawce już pisałem natomiast po co robić ustawki z wykopywaniem awanturującej się klienteli biedaków która chce uzyskać lepszą cenę za towar albo oskubać tych żydów jak z góry wiadomo że żyda nie oskubiesz.

    Polubienie

   • Fredo

    błąd nie z lombardu a ze strzelnicy .sorry.

    Polubienie

   • grzanek

    Na ile zrozumiałem to tam chodziło o to, że gościu nie chciał zapłacić za kabury czy coś w ten deseń.
    A co do ustawek, to nie wiem, może część z tych ludzi to naturszczyki, ale np. ta scena mi wygląda na totalne aktorstwo:

    Polubienie

  • Fredo

   Niestety mam blokadę także tego wpisu już nie umieszczę .

   Polubienie

 11. Pytek

  Cie Bank wystrugał z gówna również Poroszenkę.

  Polubione przez 1 osoba

 12. grzanek

  Varg Vikernes, który żyje we Francji, twierdzi że kiepskie wyniki Front Nationale nie są spowodowane bynajmniej odmóżdżeniem francuskiego społeczeństwo – większość Francuzów po prostu ich przejrzała:

  Polubienie

  • grzanek

   Przy okazji wychodzi tu czysto klasowy charakter FN – wg Vikernesa wielu zwolenników Front Nationale uważa dobrze zasymilowani migranci z innych kontynentów są bardziej francuscy niż (etniczna) francuska lewica.

   Polubienie

 13. grzanek

  naszemiasto

  Polubienie

 14. anonim

  @Grzanek patrzaj Twoj dawny kolega z p2 (pszek ):”
  Oj bedzie sie działo,oj bedzie
  Dziś w Izraelu zmarł rabin Menahem Mendel Dejcz (Менахем Мендель Дейч) .Zmarł na skutek urazów jakie odniósł w trakcie banderowskiego,bandyckiego (w zasadzie na to samo wychodzi), pobicia w październiku 2016 w Żytomierzu.
  https://vz.ru/news/2017/4/16/866533.html
  Jak łatwo się domyślać teraz Izrael zażąda ekstradycji napastników (raczej nie należy sądzić że ichniejsze służby nie znają sprawców) i Kijów stanie przed nie lada dylematem:oddać Żydom banderowskich „bohaterów” i narazić się miejscowym patriotom-rezunom,czy nie oddać i narazić się niezwykle wpływowej organizacji Habad? oj będzie się działo!
  nadużycie link skomentuj
  ikulalibal 16.04.2017 18:28:04

  Polubienie

 15. ninanonimowa

  ——–żydzi sami tworzyli getta , celem utworzenia JUDEOPOLONII / warto rozwinąć ten temat/.

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/getta-utworzyli-zydzi-w-celu-zbudowania-panstwa-zydowskiego/

  Polubione przez 1 osoba

 16. dziobak

  panowie zmieniają ze 3 razy temat i w końcu nie wiadomo o czym jest pisane.
  A jest pisane o tym jak wyjść w Polsce z szamba. Pierwsza słuszna uwaga to połączenie z Białorusią. Ale jest pytanie czy Łukaszenko na to pójdzie, bo po co mu to ? No i jest inne pytanie—jak przekonać naszą husarię spod Wiednia z puzonami i z lewatywą zwycięstwa w postaci młodych neandertali stadionowych, że białorus nie jest zły ale jest naszym genetycznym bratem i jedynym ratunkiem.
  Nie da się przekonać po dobroci, a Łukaszenko sam z siebie bez zysku dla swego kraju –nie będzie chciał nas widzieć w przymierzu.
  Co robić ?
  Zacząć od kontraktów z Białorusią gdzie oddajemy im ze 2–3 porty na Bałtyku w dzierżawę–będą mieli dostęp do morza dla towarów eksportowych. Także –sprzedawać im miedź i siarkę za półdarmo. Coś więc na tym zarobią………..
  Ze swojej strony należy stworzyć reżim strachu, aby neandertali patriotycznych spacyfikować–tu potrzebne jest takie słowiańskie UB. Za czasów Stalina był powszechny strach i w 3 lata odbudowaliśmy kraj po wojnie.
  Najpierw stworzyć małe oddziały „banditen” napadających na banki w dużych miastach–na wzór AK . Cały zysk dla nich –forsa zachęca do myślenia. Po prostu kraj należy zdestabilizować tak, aby nie był rajem uśpionych debili. W końcu oddać władzę armii polskiej tworząc stan wyjątkowy.
  Bez takiego scenariusza nie wyjdziemy z marazmu. W efekcie –postawić armię białoruską na Odrze, bo nasza jest za słaba.
  Wielkie pytanie czy Putin da błogosławieństwo. Bo on teraz zarabia na głupich szwabach i nie chce takiej zawieruchy.
  Ogólna zasada jest też taka aby nie opierać walki o udział większości społeczeństwa. Odwrotnie–oprzeć na uzbrojonej mniejszości –na tych banditen polnisze szwajne . Natomiast większość robotniczo – chłopska zamknie się sama w blokowiskach z piwem w ręku i niech nie wychodzi bo z niej nigdy pożytku nie będzie.
  Ale kierunek „na Białoruś sojuszniczą ” jest słuszny ==20 lat temu ludzie się ze mnie śmiali gdy to mówiłem…………teraz już są poważniejsi.

  Polubienie

 17. Pingback: „Francuskie” wybory. Żydzi perfekcyjnie opanowali demokrację | 7777777blog

 18. Jurek

  Tak Korea Południowa wita „armię wyzwolicieli” i system antyrakietowy , który stał się faktem w Korei . Pechem Korei Północnej jest , że posiadają bogate złoża Litu potrzebnego w elektronice . https://youtu.be/G-anUPon48U

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s