ABW IIIRP jak żydo-bolszewickie UB

Bandyta z ABW skatował skutego kajdankami Mateusza Piskorskiego

______________

 Piotr Pogonowskiod lutego 2016 szef ABW z nadania PiS

W 1997 ukończył na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim studia prawnicze i historyczne. Na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji tej uczelni uzyskiwał stopnie naukowe.

D.Kosiur

__________________________

Mateusz Piskorski został dotkliwie pobity

W Warszawie 25 kwietnia 2017 roku, podczas przewożenia więzionego od roku w areszcie wydobywczym Mateusza Piskorskiego do prokuratury, jeden z funkcjonariuszy ABW pobił go dotkliwie.

Do zdarzenia doszło podczas zakładania Piskorskiemu kajdanek.

Młody funkcjonariusz ABW, z nowego pisowskiego naboru, z tych co to „nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera”, wyglądający i zachowujący się jak „prawdziwy patriota”, pobił go ponieważ ten zwrócił mu uwagę, że ma lekarskie pisemne zalecenia, by kajdanki zakładano mu z przodu, gdy funkcjonariusz ABW uparł się, by skuć mu ręce na plecach.

Doszło do szarpaniny, a już po skuciu Piskorski otrzymał kilka uderzeń pałką i kilka kopniaków gdy ten powalił go na ziemię.

Po przyjeździe do prokuratury, oczekujący tam prawnicy natychmiast wezwali pomoc medyczną. Lekarz sporządził obdukcję, w której obrażenia ciała uznał za znaczne.

Więzić człowieka, bez żadnych dowodów winy, to chyba jednak w nowej Polsce nie wystarcza, by go upodlić za inne poglądy polityczne.

Bezsilność spowodowana niemożliwością spreparowania aktu oskarżenia, po roku więzienia człowieka bez żadnych dowodów jego winy, rodzi wśród funkcjonariuszy agresję.

Obraz tych służb dopełnia fakt, że niekompetencja i niskie moralne kwalifikacje to zdaje się w pisowskiej Polsce, mocne punkty w CV kandydatów do tych mrocznych służb.

Adwokaci piszą w tej chwili skargę do sądu na nieuzasadniona przemoc zastosowaną wobec ich klienta.

 

Tomasz Kurski, polski publicysta, Warszawa

za: https://pl.sputniknews.com/polska/201704265337999-Mateusz-Piskorski-zostal-dotkliwie-pobity/

_______________________

Oto rządy „dobrej zmiany”

J.Kaczyński na Majdanie

Reklamy

22 Komentarze

Filed under Bez kategorii

22 responses to “ABW IIIRP jak żydo-bolszewickie UB

 1. Fredo

  Wpis nie jest mojego autorstwa .Autorem jest komentator Kika22 z innego forum .
  Uważam że ciekawy wpis dlatego wklejam : Jeżeli ktoś chce może skomentować czy polemizować :
  cytat:
  Z Mateuszem Piskorskim jest bardzo nieciekawie. Zabrali się za jego syryjskiego zastępcę Al Malazi Nabili i próbują mu dorzucić do szpiegowania na rzecz Rosji, bardzo modny i na czasie, światowy arabski terroryzm.

  Rosyjska V kolumna w Polsce

  https://pl-pl.facebook.com/permalink.php?story_fbid=249759461860927&id=218251225011751

  Partia Zmiana, Falanga i tajemnicze powiązania z islamskim dżihadem.

  http://niezalezna.pl/93696-partia-zmiana-falanga-i-tajemnicze-powiazania-z-islamskim-dzihadem-zobacz-zdjecia

  Podejrzewam, że Mateusz ma jakiś stary zatarg z kurduplem, który wystąpił w latach 2005-2007, kiedy koalicja PiS-Samoobrona-LPR rządziła Polską i teraz się stara mu to ,,wynagrodzić.” Trzeba pamiętać, że małe dupelki są bardzo pamiętliwe i nie potrafią wybaczać zniewag i obelg!

  Może też wchodzić w grę, wiedza o kontrowersyjnej ,,samobójczej” śmierci, śp. Andrzeja Leppera, którą posiada, a komuś to jest nie na rękę i wrabiają go w wyimaginowane idiotyzmy.

  Polubienie

 2. Powinien powiedzieć że jest żydem i agentem rządu, wiadomo czyjego. Powinien mordę drzeć, że to antysemityzm. I wtedy zanieśli by Go lektyką. A jako Polak, to czego On się domaga? Patriota? No, tam są oczywiście sami patrioci. Izraela. Oni nas tu nie lubią.

  Polubienie

 3. Czesław

  Skandaliczne zachowania funkcjonariusza menela który hańbi mundur. Złodzieje z PO na wolności a oni prześladują uczciwego człowieka.

  Polubienie

 4. grzanek

  Absolutnie nie chcę umniejszać krzywdy Mateusza Piskorskiego, chciałbym jedynie zwrócić uwagę na Panów niekonsekwencję – jak przypomniał mi ostatnio Fredo, jakiś rok temu przyłączyliście się pp. prezesi do nagonki Metro/Szczypiora na Konrada Rękasa i zgodnym chórem potępiliście działalność Powiernictwa Kresowego, którego członkiem zdaje się być Piskorski – był nawet obecny na nagraniu z któregoś ze spotkań z interesariuszami:
  https://youtu.be/Bx5XNJZte_A?t=14m29s (np. 14:29)
  Gdzie tu logika?

  Polubienie

  • Fredo

   W tym temacie powiem tak .Dyskusja była ostra cało-weekendowa a nawet jeszcze cały poniedziałek w sumie jakieś trzy dni między Szczypiorem a Grzankiem którego szczerze szanuje .
   Na koniec głoś zabrał w dłuższej wypowiedzi prezes PAZIEM ustosunkował się w kwestii Rękasa po czym dyskusja została zakończona a ja zadowolony przyjąłem do wiadomości stanowisko szefa WPS .

   Polubione przez 1 osoba

   • grzanek

    (…) ja zadowolony przyjąłem do wiadomości stanowisko szefa WPS

    Jak widać chyba nie do końca słusznie 😉 Jeśli potępiamy organizację działającą pro publico bono w interesie Polaków – żyjących Wołyniaków i ich potomków – starającą się uzyskać odszkodowania za własność zagrabioną w toku rzezi wołyńskiej, to znaczy że potępiamy wszystkich jej członków bez wyjątku, a nie tylko Rękasa. W przeciwnym razie jesteśmy hipokrytami.

    Polubienie

 5. ninanonimowa

  —— wczoraj w programie ( w tyle wizji ) mówiono o Panu Piskorskim , jako szpiegu rosyjskim. Kreatury z pejsatego nadania wymądrzały się prawie przez cały program.

  ———-tu ! bardzo ciekawy film.

  Polubienie

 6. Metro

  Od prawie trzydziestu lat polskie(?), a w każdym razie polskojęzyczne elity, na zlecenie „góry” z Nowego Jorku czy Londynu odgrzewają antyrosyjskie czy antysłowiańskie resentymenty dyskretnie zapominając o terenach Ziem Odzyskanych (Niemiec Wschodnich), a jest to dzisiaj większość polskiego terytorium (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Deutschland1871-1991.png).

  Sytuacja przypomina tą z 1RP kiedy Korona była zajęta ekspansją na wschód, a potem obroną przejętych ziem ruskich, odpuszczając sobie ziemie polskie. To nie jest naturalne, ktoś taki styl myślenia narzuca. Co ciekawe, dzisiaj taki styl myślenia narzucają te same ośrodki, co setki lat temu (Londyn + Watykan, Nowego Jorku wtedy jeszcze nie było albo nie był ważny).

  Dzisiaj mamy taką sytuację że cała Polska staje się Niemcami Wschodnimi, zapleczem właściwych Niemiec. Z perspektywy gospodarczej nazywa się to Grossraumwirtschaft. Polskie wojsko używa starych czołgów Wermachtu, Polacy używają stare niemieckie samochody, a cały obszar Polski pełni podobną rolę gospodarczą jak generalnie Niemcy Wschodnie przed 1914 rokiem.

  Granica rosyjskiego świata oparta na Bugu Rosji odpowiada. W tej dziedzinie na pewno Rosja może zawrzeć z Niemcami kompromis. Pomijam tutaj kwestię Kaliningradu bo nie mam wiedzy. Władymir Żyrinowski kiedyś wspomniał o oddaniu Kaliningradu Niemcom, co w kontekście podrzędnego statusu Polski ma jakiś sens. Sprawa Kaliningradu z pewnością będzie tylko częścią jakiegoś większego układu, nowej Jałty.

  Polskojęzyczne elity polityczne, na zlecenie „góry”, kwestionują porządek jałtański (zwykle milcząc gdy ktoś inny go otwarcie podważa), kreują plan ekspansji na Wschód. Tego rodzaju trendy są polskojęzycznym elitom politycznym coraz bezczelniej narzucane. Przykład: http://natemat.pl/104257,politolog-george-friedman-dla-natemat-pl-w-100-rocznice-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-polska-bedzie-potega-a-niemcy-nie

  W tym kontekście rozpatruję działalność Powiernictwa Kresowego. Chodzi o odwrócenie uwagi od Ziem Odzyskanych, na których zaczną się kończyć okresy „użytkowania wieczystego” ziemi i Polacy formalnie zaczną tracić tytuły właśności do nieruchomości.

  Wszystkie argumenty przytoczone przez grzanka o rzekomej niezależności porządku prywatnoprawnego i publicznoprawnego, eksploatowane przez Powiernictwo Kresowe, obaliłem w dyskusji sprzed roku. To zwykłe bzdury.

  Wszystkie akty własności do jakichkolwiek nieruchomości w Olsztynie, Szczecinie czy we Wrocławiu wystawione przed 1945 rokiem można sobie wsadzić do dooopy. Uważamy że tak powinno być bo to jest Polska. To jest Polska dzięki dalekowzroczności i uporowi Wielkiego Józefa Stalina.

  Jest tak, jak przedstawiono w powyższym akapicie, dlatego że porządek prywatnoprawny jest funkcją porządku publicznoprawnego. Z tego co wiem, żaden sąd nigdy w Polsce nie uznał tytułów własności do nieruchomości wystawionych przed 1945 rokiem, na co błędnie powoływał się grzanek. Niemiecki rewizjonizm uznawany przez polskie(?) sądy za zasadny dotyczył jedynie przesiedleńców, obywateli PRL którzy „wybrali wolność”(?) w amerykańskiej strefie okupacyjnej.

  Wszystkie akty własności nieruchomości w Grodnie czy w Brześciu, wystawione przed 1945 rokiem, można sobie wsadzić dooopy. To jest właściwe miejsce dla tego typu dokumentów dlatego że Grodno czy Brześć to Białoruś. Pomiędzy Polską a Białorusia istnieje uczciwa granica zgrubsza oparta na kryterium etnicznym. Nie ma się czego czepiać.

  Pomijam sprawę Litwy bo litewscy żydzi też są pazerni, więc mogą sobie powalczyć z polskimi żydkami. Nie interesuje mnie to.
  Pomijam sprawę Ukrainy bo ukraińscy żydzi są bardzo pazerni, niech Konrad Rękas sobie powalczy z Petro Poroszenko czy z Włodymyrem Hrojsmanem. Popatrzę, będzie ubaw 🙂
  Tylko nie mieszajcie do tego Polaków.

  __________________

  Jeśli Mateusz Piskorski jest członkiem Powiernictwa Kresowego, rewizjonistycznej organizacji liczącej na przejęcie nieruchomości na Ukrainie, Białorusi i na Litwie(?), to ten fakt z pewnością go kompromituje.

  PYTANIE: czy Mateusz Piskorski jest członkiem Powiernictwa Kresowego?

  Z tego co wiem to Konrad Rękas jest wiceprzewodniczącym „Zmiany” i ten fakt obciąża „Zmianę” i Mateusza Piskorskiego osobiście. Obciąża ale nie dyskwalifikuje.

  Polubione przez 1 osoba

  • grzanek

   Nawet jeśli nie jest członkiem, to w każdym razie w sposób ewidentny się z celami tej organizacji identyfikuje – vide nagranie powyżej.

   Polubienie

   • Metro

    Znowu bezwstydna manipulacja.

    Nagranie powyżej jest dowodem uczestnictwa Materusza Piskorskiego w spotkaniu Powiernictwa Kresowego.

    Fakt obecności Piskorskiego na tym spotkaniu nie jest dowodem, że identyfikuje się on z celami tej organizacji.

    Zapewne każdy z nas BIERNIE uczestniczył w spotkaniach grup, z którymi się nie identyfikuje. Otwarcie deklaruję że uczestniczyłem w gusłach papistów zwanych mszami świętymi a staram się utrzymywać dystans do zorganizowanych papistów.

    Dowodem identyfikacji Mateusza Piskorskiego z celami działalności Powiernictwa Kresowego byłoby nagranie jego przemówienia na takim spotkaniu, w którym aprobowałby cele istnienia Powiernictwa.

    Jeśli takie nagranie istnieje to chętnie się z nim zapoznam.

    Polubienie

   • grzanek

    Gdyby się sprzeciwiał temu, co mówi jego partyjny kolega i z-ca, to z pewnością dałby temu wyraz. Nie wygląda na osobę która przyszła tam krytykować działalność PK – to się rozumie samo przez się. Zresztą proponuję odsłuchać całość nagrania, ja nie mam obecnie na to czasu – zresztą już poprzednim razem zmitrężyłem go zbyt wiele na wyszukiwanie i linkowanie do konkretnych zdań, czego i tak nikt nie docenił. Nie zamierzam bawić się w matkę Teresę po raz drugi. Jak ktoś ma lenia to jego problem.

    Polubienie

  • grzanek

   Wszystkie argumenty przytoczone przez grzanka o rzekomej niezależności porządku prywatnoprawnego i publicznoprawnego, eksploatowane przez Powiernictwo Kresowe, obaliłem w dyskusji sprzed roku

   Ja tam żadnego obalenia się nie doszukałem. Może coś wysoko%procentowego Szczypior obalił. Poza tym grzanek cytował Rękasa, który powoływał się na jakichś nienazwanych prawników pracujących dla Powiernictwa. Nie jestem w tej materii specjalistą, toteż sam bym się na pewno nie mądrzył.

   Wszystkie akty własności do jakichkolwiek nieruchomości w Olsztynie, Szczecinie czy we Wrocławiu wystawione przed 1945 rokiem można sobie wsadzić do dooopy (…) Wszystkie akty własności nieruchomości w Grodnie czy w Brześciu, wystawione przed 1945 rokiem, można sobie wsadzić dooopy.

   Ależ dopadła szczypiora fiksacja analna 🙂 Zgodnie z tym co mówił Rękas wszystko rozbija się o starania UPAdliny o akces do UE. Podobno umowa stowarzyszeniowa otwiera furtkę prawną, umożliwiającą dochodzenie praw własności przez obywateli państw, w skład których przed wojną wchodziły terytoria obecnej UPAdliny (A więc także Rumunia, Czechy/Słowacja, pewnie Mołdawia) – do nieruchomości pozostawionych przez ich obywateli (niekoniecznie dobrowolnie) na tejże UPAdlinie. Podobno takie są reguły gry. I na ile rozumiem intencje PK to oni chcą tę możliwość wykorzystać bardziej jako środek odstraszający niż realną szansę na uzyskanie odszkodowań. Jeśli szczypior zna stosowne kwity i twierdzi, że to wszystko bujda, to niech to udowodni.

   Polubienie

  • grzanek

   Od prawie trzydziestu lat polskie(?), a w każdym razie polskojęzyczne elity, na zlecenie „góry” z Nowego Jorku czy Londynu odgrzewają antyrosyjskie czy antysłowiańskie resentymenty dyskretnie zapominając o terenach Ziem Odzyskanych (Niemiec Wschodnich), a jest to dzisiaj większość polskiego terytorium (https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/11/Deutschland1871-1991.png).
   Jeśli Rękas wrzucając taką mapkę (przyznaję, że cokolwiek „dziwną”):
   http://cdn-az.allevents.in/banners/8ac6ec28886f59e44eac01da8970d070
   staje się anty-ukraińskim rewizjonistą, to kim wobec tego jest Szczypior wrzucający takie mapki ?:

   Dlaczego Szczypior nie zająknie się na temat tego, że tereny zaznaczone kolorem jasnoniebieskim i opisane „zu Polen” przez całe stulecia przed rokiem 1795 oraz po roku 1918 należały do państwa polskiego oraz zamieszkałe były przez przeważającą większość polską? Czemu ma służyć wrzucanie takich mapek? Co chce szczypior przez to osiągnąć?

   Polubienie

 7. Fredo

  Naprawdę rozumiem że panowie szczypior i grzanek to komentatorzy o wysokim IQ i ogromnej wiedzy bo już od dawna ich czytuję ale z ich kłótni to mi naprawdę zaraz czaszka się spali a sami sobie jaja z korzeniami pourywają albo jeden drugiemu babę poderwie i zaciągnie do wyrka .
  I taka prośba może ktoś niezależny w końcu zabierze głos w tej sprawie i się wypowie może jeszcze raz pan Ziemiński bo już nie wiem kto tu ma rację a czaszka zaraz mi się spali .

  Polubienie

  • Fredo

   Widzę że pan szczypior vel Metro dostał like od pana Dariusza czyli WPS po stronie Szczypiora ? Jeżeli tak to zamknijmy ten temat bo on jest o Mateuszu Piskorskim i tego się trzymajmy .

   Polubienie

 8. hubalblog

  kiedy PIS reaktywuje Berezę Kartuską?

  Polubienie

 9. julius

  Auschwitz , chyba dla samych siebie. Może kiedyś w przyszłości znajdą się tam.

  Polubienie

 10. grzanek

  Przeklejam celny komentarz z portalu prawica net a na marginesie polecam wszystkie wpisy tego komentatora (Robercik). Klasa gość. Podejrzewam, że znam go pod innym nickiem:
  http://i.imgur.com/Xs2k5E7.jpgobójstwa.

  Polubienie

 11. grzanek

  Coś się pochrzaniło. Poprawiam:

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s