„Francuskich” wyborów we Francji cd.

Żydowska gadzinówka Michnika, wzorem bratnich, powszechnych gadzinówek we Francji, potwierdza tezę, że Żyd wykorzystuje M.Le Pen do robienia frekwencji dla żydowskiej demokracji.

 

W swej bezczelności, graniczącej z głupotą, Żydzi i ich media są jednak rozbrajający, gdy stwierdzają, że M. Le Pen przegra, a nawet przegrać musi, ale może i wygrać, jeśli frekwencja w wyborach będzie niska – taki wniosek nasuwa lektura i nasłuch żydowskich gadzinówek.

Faworyt drugiej tury, niezależny centrysta Emmanuel Macron nie może być pewien zwycięstwa. Jeśli frekwencja 7 maja będzie niska, a kandydatka skrajnej prawicy Marine Le Pen jak zwykle zmobilizuje swój elektorat, może jeszcze pokonać go w wyścigu do Pałacu Elizejskiego.”  – http://wyborcza.pl/

Żydzi i Jew-ropejczycy, zdecydujcie się, fagas Macron jest w końcu faworytem, czy nie jest?

Żyd zdaje się apelować: Francuzi, idźcie zatem do urn, oddajcie swoje wyborcze głosy – nie ma znaczenia, na którego z kandydatów – i nie martwcie się, zrobimy już z nich właściwy użytek – demokrację mamy opanowaną do perfekcji.

Dariusz Kosiur

Zapisz

Reklamy

15 Komentarzy

Filed under Polityka

15 responses to “„Francuskich” wyborów we Francji cd.

 1. Metro

  Nie ma się czym przejmować.

  Daryl Bradfrod Smith od dawna podkreślał bardzo silne związki aktywnej politycznie rodziny Le Pen z syjonizmem i syjonistami (nie dotyczy to seniora Jean-Marie).

  Varg Vikernes, który również mieszka we Francji, też mówi coby się nie przejmować. Marine Le Pen nie ma żadnych kompetencji aby spowodować, aby powróciły do Francji fabryki, które dają miejsca pracy. Marine nawet nie obiecuje, że wysiedli imigrantów z Maghrebu. A dezindustrializacja i imigranci to największe problemy Francji.

  Te wybory to tylko dialektyka. Vikernes mówi, że Front Narodowy może wprowadzić we Francji permanentny stan wyjątkowy pod hasłem dbania o bezpieczeństwo, w odpowiedzi na zamachy terrorystycznie CIA.

  Zwycięstwo Le Pen może być dla Francuzów groźne.

  Polubienie

  • Szczerze mówiąc trudno sobie wyobrazić, żeby M. Le Pen mogła zrobić coś więcej poza nacjonalizacją części przedsiębiorstw, zwiększeniem socjalu i ograniczeniem napływu imigrantów.
   Nawet wyjście z UE wydaje się mało prawdopodobne w przypadku Francji, która jest w strefie €UE, a o polityce finansowej nie decydują przecież władze Francji tylko finansjera żydowska z Wall Street i z londyńskiego city.

   Wyprowadzanie polityki pieniężnej Francji ze sfery zastrzeżonej dla jej władz (przez zmianę zapisów w konstytucji) rozpoczął premier G.J.R. Pompidou (od 1954 r. pracował jako dyrektor generalny w banku Rotschilda) jeszcze przed końcem prezydentury Ch. de Gaulle’a.
   Dzisiaj wszystkie banki centralne oraz polityka pieniężna w państwach Europy są zależne od żydowskiej finansjery (od 1991r. nawet Centralny Bank Rosji nie jest wystarczająco suwerenny).

   M. Le Pen nie będzie także w stanie przejąć tzw. resortów siłowych – chodzi przede wszystkim o armię, a pamiętajmy, że Francja to europejskie mocarstwo nuklearne.

   Polubienie

  • Metro

   Przypuszczalnie zwycięstwo Le Pen zmieniłoby, przede wszystkim, tzw. narrację czyli propagandę skierowaną do ogłupianego ludu.

   Vikernes ma swoją specyfikę i popełnia swoje błędy, ale w filmiku sprzed kilku godzin wzywa: „nie głosujcie na Le Pen, to najgorsza alternatywa!”

   Francuzi raczej tego nie oglądają bo tekst jest po angielsku ale swoją wymowę to ma. Vikernes Francję zna bo tam mieszka.

   Właśnie: można tylko marzyć o ograniczeniu napływu imigrantów. A tam pewnie 10 mln ludzi jest przedstawicielami obcej kultury i gardzi postchrześcijańską cywilizacją (osobiście wcale im się nie dziwię).

   Francuski konflikt między aborygenami a imigrantami to coś, co w Grecji było nazywane konfliktem tragicznym. Trudno o jakiekolwiek rozsądne rozwiązanie, inna rzecz że nikt nawet takiego rozwiązania nie próbuje przedstawić. Ktoś przez dziesiątki lat sprowadzał do Francji imigrantów właśnie po to aby taki skutek osiągnąć. Ma być wojna a zwycięstwo Marine Le Pen tylko przybliża Francję do tej wojny. To francuski wariant permanentnej rewolucji Leona Trockiego.

   Jak rozumiem Vikernesa, chodzi o to, że tylko Front Narodowy, jako organizacja w miarę wiarygodna w „narracji partiotycznej”, dostałaby przyzwolenie na wprowadzenie stanu wyjątkowego w celu walki z terrorem „islamskim” (CIA). Chodzi o podobny mechanizm psychologiczny, który eksploatują PiSlamiści w Polsce, którzy organizują nowe ORMO czy wprowadzają do kraju obcych żołdaków.

   Polubienie

 2. grzanek

  No to jak się spodobał, to dołóżmy jeszcze Vikernesa :), tym razem o Korei – Varg twierdzi, że powodem zaprzestania sprzedaży przez KRLD metali ziem rzadkich rządowi chińskiemu nie jest żaden spór dyplomatyczny, być może oni się z nich zwyczajnie wyprztykali. Jego zdaniem wiadomość o wyczerpaniu się zasobów (dotyczy to też ropy, innych paliw kopalnych itd.) doprowadzi do katastrofy społecznej na masową skalę, to będzie koniec cywilizacji (na co Varg po cichu liczy):

  Polubienie

 3. Edward.

  Żydowscy i muzułmańscy przywódcy przeciwko Le Pen
   Opublikowano: 27 Apr 2017 15:21 Wpisane przez: HP

  27 Kwiecień 2017

  Marine Le Pen przed drugą turą wyborów prezydenckich we Francji znalazła się oczywiście pod ostrzałem „frontu republikańskiego”, czyli zjednoczonych sił centroprawicy i ugrupowań socjalistycznych, ale dodatkowo będzie musiała sobie radzić z krytyką ze strony niektórych organizacji religijnych. Przeciwko szefowej Frontu Narodowego zdecydowanie wypowiedzieli się przywódcy organizacji skupiających społeczności żydowską oraz muzułmańską.

  {Nie są to muzułmanie a judeo-wahabici. Żydzi prowadzą podwójną politykę, przerobili sunnitów na judeo-wahabitów. w tej chwili trudno znaleźć prawdziwego sunnitę… I tutaj występują razem, bo jeśliby Le Pen wygrała [co daj Boże] to skończą się terrorystyczne ataki tychże judeo-islamistów, dlatego wszyscy wzięli się za ręce i nagłaśniają swój protest. A we Francji jest tych “rewolucjonistów” ok. 5 milionów. Media twierdzą , że to muzułmanie, to czyste bzdury – są to ukryci żydzi – JK}.

  Z najostrzejszą krytyką Le Pen wystąpił Europejski Kongres Żydów w osobie jego przewodniczącego, Wiaczesława Mosze Kantora, który nazwał ją najniebezpieczniejszym kandydatem i wyraził niesmak z powodu faktu, iż na szefową Frontu Narodowego zagłosował co piąty Francuz. Przemawiając w trakcie Dnia Pamięci o Holocauście dodał on, że w ostatnim czasie Le Pen wypowiadała się o Holocauście w sposób dużo bardziej niebezpieczny niż jej ojciec, ponieważ stwierdziła, iż Francuzi nie są za niego współodpowiedzialni, a szkoły powinny przestać uczyć francuską młodzież niechęci do własnego kraju.

  Rektor Wielkiego Meczetu Paryża Dalil Boubakeur wezwał natomiast liczącą sobie pięć milionów ludzi społeczność muzułmańską we Francji do masowego poparcia dla kandydatury socjalliberała Emmanuela Macrona. Jego zdaniem 7 maja, czyli dzień drugiej tury wyborów prezydenckich, będzie rozstrzygał o przyszłości całego kraju oraz żyjących w nim mniejszości religijnych. Dodatkowo Boubakeur pouczył francuskie społeczeństwo, iż musi ono zrozumieć rolę „ksenofobicznych idei” w zagrożeniu dla jedności Francji.

  Wcześniej przeciwko Le Pen nieformalnie zawiązano „front republikański”, który faktycznie istnieje od lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, a polega on na wspólnych wystąpieniach centroprawicy i socjalistów przeciwko działaczom Frontu Narodowego. Przegrani kandydaci konserwatywnych Republikanów i Partii Socjalistycznej, François Fillon i Benoît Hamon, wezwali swoich zwolenników do oddania w drugiej turze głosu na Macrona, aby powstrzymać „ekstremizm” reprezentowany przez Le Pen.

  Komentarze przedstawicieli środowisk żydowskich i muzułmańskich miały związek z wypowiedzią kandydatki narodowców na prezydenta Francji, która w poniedziałek oskarżyła Macrona o brak doświadczenia i słabość wobec islamskiego terroryzmu.

  Na podstawie: christiantoday.com, haaretz.com.

  Za: http://autonom.pl/?p=18144

  Polubienie

  • Metro

   Vickernes, któremu trudno odmówić inteligencji i wnikliwości, twierdzi że Front Narodowy, w przypadku zwycięstawa Le Pen, ma za zadanie doprowadzić do niepokojów wewnętrznych, np. wojny z francuskimi muzułmanami, a potem do likwidacji swobód obywatelskich, wprowadzenia permanentnego stanu wyjątkowego.

   Dialektyka polega na tym, ze zarówno w przypadku zwycięstwa Marcona, jak i zwycięstwa Le Pen, Mosze Kantor i jego kumple mogą zacierać ręce z radości.

   Doświadczenia z Trumpem skłaniają do sceptycyzmu w ocenie przyszłej polityki Marine Le Pen jako prezydenta. Nawet jakby chciała dobrze, to Mosze Kantor i jego kumple mają takie narzęcia nacisku (terror, finanse, media), że z każdego prezydenta zrobią posłuszną pacynkę.

   Polubienie

  • Przypomniałem sobie, że przewodniczący Europejskiego Kongresu Żydów, właśnie niejaki Wiaczesław Mosze Kantor (ma obywatelstwo rosyjskie) dążył do przejęcia „polskiej” Grupy Azoty. Zaczęło się jednak wśród Żydków wielkie aj waj: Azoty nie dla Żydów jewropejskich! tylko dla anglosaskich. No i Mosze Kantor nic nie kupił – (?).

   Który Żyd dobry, a który zły – oceniają sami Żydzihttps://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/07/03/ktory-zyd-dobry-a-ktory-zly-oceniaja-sami-zydzi/

   Polubienie

 4. Edward.

  Macron za sankcjami wobec Polski. „Naruszono wszystkie zasady Unii”

  Aktualności| Wczoraj, 27 kwietnia (21:21)

  Emmanuel Macron, zwycięzca pierwszej tury wyborów prezydenckich we Francji, powiedział w opublikowanym w czwartek wywiadzie dla dziennika „Voix du Nord”, że jeśli zostanie prezydentem opowie się za sankcjami UE wobec Polski, która „naruszyła wszystkie zasady Unii”.

  Emmanuel Macron /AFP
  Emmanuel Macron /AFP

  Macron rozmawiał z regionalnym dziennikiem północnej Francji po środowym spotkaniu w Amiens ze strajkującymi pracownikami zakładów Whirlpool, które zostaną zamknięte ze względu na przeniesienie produkcji do Łodzi.

  Reklama

  „W ciągu trzech miesięcy po wybraniu mnie (na prezydenta) podjęta zostanie decyzja w sprawie Polski” – powiedział Macron.

  „Nie możemy tolerować kraju, który w Unii Europejskiej rozgrywa różnice kosztów społecznych (kosztów pracy – red.) i który narusza wszystkie zasady Unii” – mówił polityk.

  Jak pisze „Voix du Nord”, Macron chce, aby decyzja o sankcjach została podjęta w lecie. Retorsje nie miałyby jednak dotyczyć kwestii związanych z dumpingiem socjalnym – wyjaśnia dziennik.

  „Nie możemy mieć takiej Europy, w której (…) gdy mamy do czynienia z państwem członkowskim zachowującym się tak jak Polska czy Węgry – w kwestiach dotyczących uniwersytetu, wiedzy, uchodźców, wartości fundamentalnych – to podejmuje się decyzje, aby nie robić nic” – kontynuował Macron.

  „Nie ustąpię w żadnej kwestii. Ci, którzy tego nie zrozumieli, nie znają mnie” – podkreślił.

  „Chcę, aby przypadkowi Polski przyjrzano się w sposób całościowy. I aby w kwestiach dotyczących praw i wartości Unii Europejskiej wprowadzono sankcje” – powtórzył Macron.

  Macron miał się w środę spotkać jedynie z delegacją związkowców fabryki, której pracownicy strajkują od poniedziałku. Do zmiany planów i spotkania z pracownikami zmusiła go niespodziewana wizyta Marine Le Pen, kandydatki skrajnie prawicowego Frontu Narodowego, która w południe bez zapowiedzi pojawiła się w zakładzie.

  Le Pen w rozmowie z pracownikami obiecała, że jeśli zostanie prezydentem, nie dopuści do likwidowania miejsc pracy we Francji.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-francja-2017/aktualnosci/news-macron-za-sankcjami-wobec-polski-naruszono-wszystkie-zasady-,nId,2387716#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

  Polubienie

 5. grzanek

  Coby nieco zrównoważyć negatywne opinie, wrzucam filmik Brata Nataniela (alias Milton Kapner), który wprost nie może się nachwalić Maryny Le Pen, chociaż z należy mieć na uwadze, że z racji tego, iż przebywa na stałe we Frisco w górzystym Kolorado, Kapner może mieć trochę gorsze rozeznanie od Vikernesa, który de iure nazywa się Louis Cachet.

  Polubienie

 6. Metro

  O Froncie Narodowym:

  Polubienie

  • grzanek

   Życzliwie donoszę, że chyba się Szczypiorowi pomyliły linki. Zalinkowane wideo od The Golden One nosi tytuł: „WTF. Why do some guys smoke Marijuana. Be aggressive – not passive.”
   Błąd najprawdopodobniej wynika stąd, że zalinkowano całą playlistę a nie konkretne wideo.

   Polubienie

 7. Ewiak Ryszard

  Macron w tych wyborach nie pojawił się przypadkowo. Poważnie traktuję Biblię i jej proroctwa, a następne w kolejności zapowiada powrót, występującej w roli „króla północy” – Rosji (Daniela 11:29a). Do realizacji tej zapowiedzi niezbędny jest także zgrzyt władz Polski i Węgier z władzami Francji i Niemiec. Kto ze strony francuskiej bardziej będzie się do tego nadawał: Le Pen, czy Macron? Chyba więc nietrudno jest domyślić się, kto i dlaczego wygra najbliższe wybory (por. Jeremiasza 1:11,12). Macron przyśpieszy rozpad UE.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s